مدل و سبک های عمل بینی, جراحی بینی در شیراز

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز | هزینه، معرفی پزشکان برتر، نمونه کارهای جذاب

نمونه عمل بینی سبک استخوانی
مراجعه کننده تیم دکی یاب ؛ بهترین جراح بینی در مازندران
مراجعه کننده تیم دکی یاب ؛ بهترین جراح بینی در مازندران

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز !! خوش به حال کسی که این عبارت را در گوگل سرچ میزند. چراکه اکثر هنرپیشه ها و اشخاصی که جراحی بینی کرده اند و همه غبطه جذابیتشان را میخورند، مدل بینی استخوانی داشته اند.

چند سال پیش خواهرم برای عمل جراحی بینی پیش یکی از بهترین پزشکان شیرازی رفت. چند ماه بیشتر از عمل بینی‌اش نگذشته بود و هنوز هم کمی ورم داشت.

در آن زمان هر کس بینی او را می‌دید، می‌گفت: «چقدر زیبا و ظریف!!» خلاصه بینی خواهرم فوق‌العاده شده بود، از همان مدل‌هایی که همه دوست دارند! می‌دانید علت این ظرافت بینی چه بود؟!

بینی خواهرم استخوانی بود، به همین دلیل نتیجه‌ای فوق‌العاده از جراحی گرفت. افرادی با بینی‌های استخوانی بهترین کیس‌ها برای عمل بینی در شیراز هستند. اکثر کسانی که با دیدن بینی‌شان، در دلتان برای انجام عمل بینی، آشوب به پا می‌شود، بینی استخوانی داشته‌اند!

 

خدمات دکی یاب برای متقاضیان عمل بینی در شیراز


تیم دکی‌یاب همیشه به معرفی پزشکان معروف برای انجام عمل جراحی بینی های گوشتی در شیراز و گرفتن نتیجه‌ای عالی مشهور بوده است. اگر بینی استخوانی دارید، هر سبک و مدلی برای شما قابل‌اجراست.

فقط عکسی از بینی خودتان برای ما بفرستید، سبک مورد علاقه‌تان را نیز به مشاوران ما بگویید، تا آن‌ها باتوجه‌به نیازهایتان، بهترین پزشک جراح بینی در شیراز را به شما معرفی کنند.

برای ارتباط رایگان و فوری با کارشناسان دکی یاب بر دکمه زیر کلیک کنید.

 

نمونه جراحی بینی استخوانی در شیراز؛ دکی یاب
نمونه جراحی بینی استخوانی در شیراز؛ دکی یاب
آنچه در این مقاله مطالعه خواهید کرد:

در این مقاله قصد داریم شما را با مباحث زیر به‌‌طور کامل آشنا کنیم:

 • آشنایی با بهترین پزشکان عمل دماغ استخوانی در شیراز
 • مشخصات بینی‌های استخوانی
 • آشنایی با روش‌های کوچک کردن بینی استخوانی
 • هزینه‌های جراحی بینی استخوانی
 • عوارض عمل بینی استخوانی
 • مراقبت‌های قبل و بعد از انجام عمل جراحی بینی استخوانی

علاوه‌بر بررسی تمامی مطالب بالا، تیم دکی‌‎یاب سورپرایزهای فوق‌العاده‌ای برای شما دارد، بنابراین بدون معطلی به ادامه مطلب بروید تا در ابتدا با بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز آشنا شوید و سپس از ویژگی‌ و مشخصات بینی‌های استخوانی مطلع گردید.

آشنایی با بهترین جراحان بینی استخوانی در شیراز

زمانی که نوبت به انتخاب پزشک می‌رسد، بیشتر افراد به‌ سراغ پزشک ماهر متناسب با نوع بینی خودشان می‌روند، خوش به حال بینی‌های استخوانی! فرم محکم این بینی‌ها دست جراح را برای اعمال هر تغییری باز می‌گذارد.

بهترین جراح بینی استخوانی شیراز کسی است که بین خواسته بیمار و فرم مناسب چهره او هماهنگی خوبی ایجاد کند. جراحان زیبایی خوب با آخرین متدهای دنیا آشنا هستند. برای مثال آن‌ها می‌دانند ارتفاع بینی باید مضربی از طول بینی باشد و فاصله نوک بینی از لب تعیین‌کننده زاویه بالا رفتن بینی است.

تیم دکی‌یاب با توجه‌ به شرایط بینی شما یک پزشک خوب برای جراحی بینی به شما معرفی می‌کند. پزشکان زیر از بهترین موارد برای انجام عمل بینی استخوانی در شیراز هستند:

دکتر سولماز قربانی، جراح بینی استخوانی در شیراز

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

اگر به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز، که سبک نیمه فانتزی داشته باشد میگردید؛ دکتر سولماز قربانی میتواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

ایشان متخصص گوش حلق و پلاستیک بینی هستند که سبک امروزی از عمل بینی را ارائه میدهند و از درصد رضایت بالایی برخوردار هستند.

نمونه عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر سولماز قربانی
جراحی بینی با مشاوره ی مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر سولماز قربانی

دکتر لیلا اسدپور بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز
دکتر لیلا اسدپور بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

با کمی تحقیق از مراجعین دکتر لیلا اسدپور، به راحتی متوجه میشوید؛ کسی که این روزها برای جراحی بینی  استخوانی در شیراز درحال درخشش است کسی جز دکتر اسدپور نیست. توجه شما را به شاهکار های ایشان برای بینی های استخوانی جلب میکنم:

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی با دکتر لیلا اسدپور
بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه کار عمل بینی استخوانی در شیراز با دکتر اسدپور

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده دیگر نمونه کار ها، نوبتگیری فوری از دکتر لیلا اسدپور و آشنایی دقیق تر با بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز تنها کافیست بر دکمه زیر کلیک نمایید و با کارشناسان دکی یاب ارتباط بگیرید و با بهترین جراحان بینی استخوانی شیراز آشنا گردید.

دکتر مسیح طالع دارای فلوشیپ تخصصی پلاستیک بینی و صورت از آمریکا !

اگر میخواهید با جدیدترین روش های روز دنیا که علاوه بر تغییرات ظاهری مناسب، خیالتان هم از تنفس و مسائل درمانی راحت باشد؛ به سختی میتوانید شخصی مانند دکتر مسیح طالع، که دارای بورد تخصصی از آمریکا هستند را بیابید!!.

توجه شما را به شاهکارهای ایشان جلب میکنم:

نمونه عمل بینی دکتر مسیح طالع
نمونه عمل بینی دکتر مسیح طالع
نمونه جراحی بینی دکتر مسیح طالع
نمونه جراحی بینی دکتر مسیح طالع

شما از طریق مجموعه دکی یاب میتوانید، به راحتی با دکتر مسیح طالع ارتباط گرفته و علاوه بر کسب اطلاعات و مشاهده نمونه کارهای بیشتر ، از نوبتگیری فوری و رایگان با ایشان بهره مند گردید.

دکتر حسین کرم نژاد، متبحر ترین جراح بینی استخوانی در شیراز

دکتر عمل بینی استخوانی در شیراز

کم لطفی است اگر درمورد بهترین جراحان بینی شیراز صحبتی باشد و نام دکتر حسین کرم نژاد را در میان بهترین ها نیاوریم. به خصوص برای بینی های استخوانی که تخصص اصلی ایشان است. اکثر افرادی که در خیابان های شیراز جراحی بینی کرده اند و شما غبطه جذابیتشان را خورده اید، احتمال بسیار زیاد جزء شاهکار های دکتر حسین کرم نژاد عزیز هستند.

خبر خوب اینکه شما از طریق ما به راحتی میتوانید با دکتر حسین کرم نژاد ارتباط بگیرید و مشمول هزینه ویزیت رایگان، نوبتگیری ویزیت و عمل فوری و ده ها خدمات هیجان انگیز دیگر شوید.

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز
شاهکار عمل بینی استخوانی در شیراز
عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی در شیراز

دکتر حسین مرادیان، جراح عمل بینی استخوانی در شیراز

جناب دکتر حسین مرادیان متخصص گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن در شیراز است. ایشان هم در شهر شیراز تعداد زیادی عمل موفق بینی استخوانی در سبک‌های مختلف داشته‌اند. شما میتوانید از طریق مجموعه دکی یاب تمامی اطلاعات، نمونه کارها و جهت نوبتگیری فوری از دکتر حسین مرادیان اقدام نمایید.

دکتر حمیدرضا کاظمی، برترین دکتر عمل بینی استخوانی در شیراز

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی با دکتر کاظمی از طریق مجموعه دکی یاب

آقای دکتر کاظمی متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دارای بورد تخصصی جراحی زیبایی بینی در شیراز است. او مهارت زیادی در عمل بینی استخوانی به فرم‌های طبیعی و نیمه فانتزی دارد.

دکتر پیام حق پناه متخصص عمل بینی استخوانی در شیراز

دکتر حرفه ای در عمل بینی استخوانی در شیراز

آقای دکتر پیام حق پناه در سال 1391 مدرک تخصصی خود را در رشته گوش و حلق و بینی دریافت کردند و تا به امروز هم در شیراز و هم در تهران تعداد زیادی عمل موفق بینی استخوانی داشته‌اند. ایشان نیز اگر سبک عروسکی را دوست داشته باشید میتوانند انتخاب خوبی برایتان باشد.

دکتر امید زرگرانی ، جراح بینی استخوانی خوب در شیراز

دکتر امید زرگرانی جراح بینی استخوانی خوب در شیراز

جناب دکتر امید زرگرانی نیز یکی از جراحان برتر بینی استخوانی در شیراز هستند که سبک عمل بسیار محبوبی را دارند که سبک ایشان طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است.

نمونه عمل بینی استخوانی در شیراز
نمونه عمل بینی استخوانی با دکتر زرگرانی توسط مجموعه دکی یاب

دکتر حامد پوستچی، دکتر عمل بینی استخوانی در شیراز

جناب دکتر حامد پوستچی متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در شیراز است. او در سال 1385 از دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شد و در سال 1392 از دانشگاه جندی‌ شاپور اهواز مدرک تخصصی خود را گرفته است. 

دکتر پوستچی با انجام تعداد زیادی عمل جراحی موفق بینی در شیراز، بسیار محبوب و معروف شده است. ایشان علاوه‌ بر انجام عمل‌های بینی موفق، یکی از برترین اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز هستند.

مراجعه کننده به دکی یاب برای عمل بینی
مراجعه کننده به دکی یاب برای عمل بینی

دکتر امیر خسرو برخورداری، جراح بینی استخوانی در شیراز

آقای دکتر امیر خسرو برخورداری مدرک دکترا جراحی پلاستیک هستند که به‌تازگی از تهران به شیراز آمده‌اند. ایشان در همین مدت‌ زمان کم با انجام عمل‌های فوق‌العاده بینی، زبانزد همه زیباجویان شدند.

نمونه جراحی بینی دکتر امیر خسرو برخورداری
نمونه جراحی بینی دکتر امیر خسرو برخورداری

مشخصات بینی استخوانی چیست؟!

بینی‌های استخوانی به‌طور طبیعی پوست نازکی دارند. این پوست نازک به جراح کمک می‌کند تا استخوان بینی را در حین عمل کاملاً بتراشد تا نتیجه‌ای عمل شما شگفت‌انگیزتر شود! به‌طورکلی، بینی‌های استخوانی سه ویژگی شاخص دارند:

 

 • دارای قوز روی پل بینی هستند.
 • پوستی انعطاف‌پذیر و نازک دارند.
 • دارای بافت‌ها و غضروف‌های قوی هستند.

 

ساختار بینی دارای سه لایه اصلی است. ابتدا یک لایه عضلانی نازک دارد که به غضروف متصل می‌شود. لایه دوم، غضروف استخوانی است و لایه سوم داخل مخاط بینی را می‌پوشاند.

عمل زیبایی بینی در شیراز
عمل زیبایی بینی در شیراز

همان‌طور که می‌دانید، جراحان، بینی را براساس نوع بافت و غضروف به دو دسته بینی گوشتی و استخوانی تقسیم می‌کنند. تفاوت اصلی این دو گروه، در بافت و غضروف آن‌هاست.

تفاوت بینی های استخوانی و گوشتی در چیست؟

 

غضروف در بینی‌های استخوانی مقاوم‌تر و در بینی‌های گوشتی ضعیف‌تر است. بینی‌های استخوانی معمولاً در پل خود خمیدگی و انحنای بیشتری دارند. رشد بیش از حد غضروف بینی‌های استخوانی گاهی به‌دلیل شکستگی‌های ناشی از تصادف به‌وجود می‌آیند ولی در بیشتر موارد، زمینه ارثی دارند.

گاهی اوقات به‌دلیل آسیب‌های دوران کودکی، پس از رشد کودک شکل بینی تغییر می‌کند. مهم‌ترین هدف جراحان در عمل جراحی بینی استخوانی تغییر شکل استخوان بینی و برداشتن برآمدگی است.

استخوان میانی در بینی‌های استخوانی بسیار محکم است و زمانی‌که قوزی در این قسمت باشد، به‌اصطلاح به آن بینی‌های عقابی یا قوزدار می‌گویند. این قوز گاهی به‌دلیل پایین بودن استخوان بین دو چشم نیز ایجاد می‌شود.

اگر این موضوع با عکس‌برداری مشخص شود، پزشک شما با قراردادن استخوان بین دو چشم، این قوز را از بین می‌برد. بیشتر بینی‌های استخوانی پره‌هایی بزرگ و با فاصله دارند، این موضوع یکی از چالش‌های پیش‌رو برای جراح شماست.

یک جراح ماهر ساختار بینی استخوانی شما را به بهترین شکل ممکن تغییر می‌دهد تا چهره‌تان را جذاب و زیباتر کند. ما در تیم دکی‌یاب بهترین جراحان شیراز را می‌شناسیم. عکسی از بینی خودتان برای ما بفرستید تا در انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز به شما کمک کنیم.

 

هر پزشک با توجه‌ به خواسته و آناتومی صورت شما، یکی از انواع جراحی‌های زیر را پیشنهاد می‌کند.

انواع مدل‌های عمل بینی استخوانی چیست؟

آناتومی چهره شما، فاصله لب از بینی و … تعیین‌کننده فرم مناسب بینی برای عمل بینی استخوانی شما است. گاهی آنچه از نظر شما زیباست، مناسب چهره‌تان نیست. زیبایی در علم پزشکی به‌معنای تناسب بین اجزای صورت است، چیزی که پزشک شما تشخیص می‌دهد.

برای مثال اگر شما صورت و چشمانی بزرگ داشته باشید و فاصله بین لب و بینی‌تان نیز زیاد باشد، بینی فانتزی مناسب شما نیست. بینی فانتزی نه‌تنها چهره شما را زیباتر نمی‌کند، بلکه تناسب اجزای صورت‌تان را نیز بهم می‌زند.

همان‌طور که می‌دانید پوست بینی‌های استخوانی بسیار نازک است و چربی زیادی ندارد، بنابراین جراحی در زمانی کم انجام می‌شود و نتایجی فوق‌العاده دارد. هدف بیشتر زیباجویان، برطرف‌سازی قوز بینی است.

شما هر یک از فرم‌های زیر را انتخاب کنید، پزشک قوز بینی شما را از راه تراش استخوان روی بینی یا پیوند استخوان میان ابروها از بین می‌برد. از دیگر اهداف زیباجویان اصلاح انحراف تیغه و جمع‌شدن پره‌های بینی است.

نگران نباشید، پزشک شما با توجه‌ به فرم انتخابی‌تان، مشکل قوز، انحراف و پره‌ها را برطرف می‌کند. به‌طورکلی بینی‌های استخوانی را می‌توان به یکی از چندین فرم زیر عمل کرد:

عمل بینی استخوانی به سبک طبیعی

حتماً شما هم با دیدن بسیاری از افراد از خودتان پرسیده‌اید: «آیا او بینی‌اش را عمل کرده است؟!» خب او بینی‌اش را به فرم طبیعی عمل کرده است! عمل بینی استخوانی طبیعی روی حفظ ساختار، غضروف، استخوان و بافت نرم بینی در موقعیت طبیعی و اصلی خودش و فقط ایجاد یک کانتور طبیعی تمرکز دارد.

با عمل بینی طبیعی، عیب‌های بینی برطرف و تغییرات موردنیاز بینی باتوجه‌به آناتومی چهره شما در قالبی طبیعی روی چهره‌تان پیاده می‌شود. و در بیشتر مواقع انگار خودتان با این فرم زیبای بینی متولد شده‌اید!

در این نوع عمل، جراح به بینی شما قوس زیادی نمی‌دهد و جراحان از غضروف غیرطبیعی برای بالابردن نوک بینی استفاده نمی‌کنند. در مدل طبیعی زاویه بین بینی و لب بالا بین 90 تا 95 درجه است، البته آقایان بیشتر از خانم‌ها طرفدار بینی طبیعی هستند.

نمونه جراحی بینی در شیراز
نمونه جراحی بینی در شیراز

مهم‌ترین مزیت مدل طبیعی این است که سایر افراد متوجه عمل زیبایی بینی شما نمی‌شوند. اگر دوست دارید عمل بینی استخوانی طبیعی انجام دهید، می‌توانید با مشاوران ما برای یافتن بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز در ارتباط باشید.

عمل بینی فانتزی برای دماغ استخوانی

در فرم فانتزی، بینی از حالت طبیعی خودش خارج می‌شود؛ نوک بینی با ایجاد یک قوس شدید به‌سمت بالا می‌رود و اندازه کلی بینی بسیار کوچک‌تر می‌شود. در این مدل زاویه بین بینی و لب بین 110 تا 130 متغیر است.

بینی فانتزی در بین خانم‌ها بیشتر از آقایان طرفدار دارد. یکی از اولین شرط‌های عمل بینی به فرم فانتزی محکمی غضروف بینی است، بنابراین افرادی با بینی‌های استخوانی بهترین کیس‌های عمل فانتزی هستند. آیا می‌دانید فرم فانتزی از کجا نشئت گرفته است؟

در سال‌های گذشته تکنیک‌های پیشرفته جراحی بینی وجود نداشت، بنابراین همه کسانی‌ که عمل رینوپلاستی انجام می‌دادند، بینی‌هایی با قوس زیاد و نوک بالا داشتند. 

از طرف دیگر چون هزینه جراحی زیبایی بینی در شیراز بالا بود فقط افراد ثروتمند قادر به انجام آن بودند، انجام این عمل نوعی اعتبار محسوب می‌شد! بنابراین بیشتر افراد هنوز هم با تصور این موضوع اقدام به عمل بینی فانتزی می‌کنند.

به یاد داشته باشید که زیبایی بینی در کنار سلامت و تنفس راحت ارزش دارد، اگر انجام عمل فانتزی به تنفس شما ضربه می‌زند، از انجام آن خودداری کنید.

همین حالا عکسی از بینی خودتان برای دریافت مشاوره به تیم دکی‌یاب بفرستید، ما به شما می‌گوییم که آیا کاندیدای خوبی برای عمل فانتزی بینی هستید یا نه!

عمل بینی نیمه فانتزی برای دماغ استخوانی

امروزه جراحی بینی نیمه فانتزی یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای عمل جراحی بینی استخوانی است. فرم نیمه فانتزی ترکیبی از جراحی بینی طبیعی و فانتزی محسوب می‌شود.

در فرم نیمه فانتزی علاوه‌بر اصلاح ظاهر بینی و حفظ آناتومی طبیعی آن، نوک بینی کمی به‌سمت بالا می‌آید و قوس ملایمی روی بینی ایجاد می‌شود؛ به‌طوری که بینی فرد بیش از حد فانتزی یا کاملاً طبیعی به‌نظر نرسد. این فرم بینی مناسب آقایان و خانم‌هاست.  

اگر بینی استخوانی دارید و به فرم فانتزی علاقه‌مند هستید، عکسی از بینی خودتان برای تیم دکی‌یاب بفرستید تا ما بهترین پزشک جراح را با توجه‌ به نیازهای شما معرفی کنیم.

حالا که با انواع فرم‌ها برای عمل بینی های استخوانی آشنا شدید، در ادامه شما را با هزینه‌های عمل زیبایی بینی استخوانی آشنا می‌کنیم.

نمونه جراحی بینی نیمه فانتزی در شیراز
نمونه جراحی بینی نیمه فانتزی در شیراز

هزینه‌های جراحی بینی استخوانی به چه عواملی بستگی دارد؟

بسیاری از افراد با تصور اینکه تمامی هزینه‌های عمل شامل دستمزد جراح است، اقدام به انجام این عمل می‌کنند. اما باید بدانید هزینه‌های جراحی بینی استخوانی به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نوع بینی شما (استخوانی یا گوشتی)
 • ویزیت و دستمزد جراح
 • هزینه‌های عکس‌برداری قبل از عمل
 • قیمت آزمایش‌های قبل از عمل
 • تعرفه بیمارستان (شامل اتاق عمل و دکتر بیهوشی)
 • هزینه‌ها داروها و چسب بعد از عمل

به‌طورکلی، عمل کوچک کردن بینی استخوانی نرخ مشخصی در شیراز ندارد. جراح شما با توجه‌ به مهارت‌های خود، دستمزدی مشخص برای عمل در نظر می‌گیرد. سؤالی که در این قسمت پیش می‌آید این است: «بیمه هزینه‌های جراحی را پرداخت می‌کند؟!»

اغلب بینی‌های استخوانی مشکلاتی اعم از انحراف و پولیپ دارند. بیمه هزینه برطرف‌سازی این مشکلات را پرداخت می‌کند ولی عمل زیبایی زیر پوشش بیمه نیست. هر سال تعداد زیادی از زیباجویان از شهرها و استان‌های مجاور برای انجام جراحی بینی استخوانی به شیراز می‌آیند، بنابراین پزشکان شیرازی بسیار منصف هستند.

تیم دکی‌یاب یک سورپرایز بزرگ برای شما دارد!

اگر از طرف تیم دکی‌یاب اقدام به انجام عمل بینی کنید، تمامی هزینه‌های جانبی به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود! این هزینه‌ها شامل ویزیت، عکس‌برداری و آزمایش‌های قبل از عمل است.

علاوه‌بر این، چسب بینی رایگان نیز از طرف تیم دکی‌یاب برای شما در نظر گرفته شده است! حتی شما می‌توانید از خدماتی مثل ارائه عمل بینی به صورت اقساطی بهره مند شوید و دیگر نگران هزینه ها نباشید!! چه چیزی بهتر از این؟! پس همین‌ الان عکس بینی خودتان را برای دریافت مشاوره ارسال کنید.

حالا که با هزینه‌های عمل آشنا شدید، در ادامه شما را با روش‌های انجام عمل جراحی بینی استخوانی آشنا می‌کنیم.

بهترین روش‌ عمل بینی استخوانی چیست؟

به‌ طور کلی عمل دماغ استخوانی به دو روش انجام می‌شود: باز و بسته. در ادامه این دو روش را به‌طور کامل بررسی می‌کنیم:

عمل دماغ استخوانی به روش باز چگونه انجام می‌شود؟

رینوپلاستی باز با ایجاد یک برش کوچک در قسمت زیرین بینی بین سوراخ‌های بینی تا حدودی به‌ شکل Z انجام می‌شود. در این روش پزشک پس از ایجاد برش، پوست را از روی بینی بلند می‌کند تا ساختار داخلی بینی را به‌طور مستقیم ببیند.

مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز
مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز

انجام جراحی بینی استخوانی به روش باز مزایای زیر را دارد:

 • دید واضح بافت داخلی بینی: بزرگ‌ترین مزیت انجام جراحی بینی باز دسترسی به آناتومی بینی در زیر سطح پوست است. این موضوع به جراح اجازه ایجاد تغییرات دقیق‌تری را در بینی می‌دهد. در این نوع عمل، پزشک شما به‌ جای حذف بافت‌های نامتقارن، ساختار آن‌ها را تغییر می‌دهد. بسیاری از زیباجویان دارای عدم تقارن زمینه‌ای در غضروف خود هستند که تنها از راه روش باز قابل‌ مشاهده است.
 • حفظ ساختار طبیعی بینی: همان‌طور که در بالا گفتیم، بسیاری از اوقات می‌توان شکل نامتقارن غضروف‌های زیرین را با ایجاد برش‌های کوچک و در صورت لزوم قراردادن گرافت‌های غضروفی اصلاح کرد. این موضوع باعث حفظ غضروف طبیعی بینی شما می‌شود.  

تنها مشکل بزرگ جراحی بینی باز ایجاد جای اسکار خارجی است. به‌طور معمول، برش ایجاد شده حدود 4 تا 5 میلی‌متر است و گاهی جای آن روی بینی باقی می‌ماند. بااین‌حال در بسیاری از موارد این جای زخم بهبود می‌یابد و اثری از خود به‌جای نمی‌گذارد.

جراحی بینی در شیراز
جراحی بینی در شیراز

خب حالا که با روش باز برای عمل بینی استخوانی آشنا شدید، به‌ سراغ روش بسته می‌رویم.

عمل زیبایی بینی استخوانی با روش بسته چگونه انجام می‌شود؟

در رینوپلاستی بسته تمام برش‌ها در داخل سوراخ‌های بینی ایجاد می‌شود و پوست بینی برداشته نمی‌شود. جراح در این روش با استفاده از ابزارهایی کوچک، شکل بینی را اصلاح و تغییرات مدنظر شما را اعمال می‌کند.

بزرگ‌ترین مزیت رینوپلاستی بسته، مخفی بودن تمامی برش‌هاست. هیچ برش خارجی در حین جراحی بینی بسته وجود ندارد و این موضوع خطر ایجاد اسکار قابل‌ مشاهده یا مشکلات بافتی را به حداقل می‌رساند.

از آنجایی‌ که جراحی بسته محدود به برش‌هایی داخلی بینی است، دست پزشک برای اعمال تغییرات زیاد بسته می‌ماند. این موضوع از بزرگ‌ترین عیب‌های جراحی بسته است. در واقع جراح پلاستیک قادر به اصلاح اساسی اندازه و شکل بینی نیست.

این روش معمولاً زمانی استفاده می‌شود که زیباجو نیاز به اصلاحات جزئی و تغییر شکل نوک بینی داشته باشد. رینوپلاستی بسته نسبت به روش باز کمتر تهاجمی است؛ یعنی به‌طورکلی تورم بعد از جراحی کمتر و زمان بهبودی کوتاه‌تر است.

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب به دکتر شاهمرادی در شیراز
تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب به دکتر شاهمرادی در شیراز

هر دو روش باز و بسته بسیار خوب هستند و پزشک شما با توجه‌ به شرایط و نیازهای بینی شما، یکی از این دو روش را انتخاب می‌کند. اگر می‌خواهید با یک پزشک خوب و ماهر درباره شرایط بینی‌تان صحبت کنید، عکسی از بینی خودتان برای مشاوران دکی‌یاب بفرستید.

تیم دکی‌یاب بهترین پزشکان شیراز را می‌شناسد و با توجه‌ به بینی شما یکی از آن‌ها را معرفی می‌کند. تا این قسمت شما با روش‌های متفاوت انجام عمل بینی استخوانی آشنا شدید، در قسمت بعدی شما را با عوارض انجام این عمل آشنا می‌کنیم.

عوارض عمل دماغ استخوانی چیست؟

به‌ طور کلی جراحی بینی‌های استخوانی بسیار راحت‌تر از گوشتی است. نتیجه نهایی جراحی بینی استخوانی شما به‌ دلیل نازکی پوست در زمان کمd مشخص می‌شود. اگر بینی استخوانی خود را عمل کرده‌اید، به اندازه بینی‌های گوشتی نیازی به استفاده از چسب ندارید.

پزشک هنگام جراحی بینی‌های استخوانی نیازی به برداشتن چربی و قرینه‌سازی پوست دو طرف بینی نمی‌بیند، بنابراین این عمل به‌سرعت و به‌ آسانی تمام می‌شود. تنها عیب عمل بینی استخوانی از نازک بودن پوست بینی نشئت می‌گیرد!

نمونه تصویر عمل بینی گوشتی در شیراز؛ دکتر شهریار شاهمرادی
نمونه تصویر عمل بینی گوشتی در شیراز؛ دکتر شهریار شاهمرادی

مشکلات جراحی بینی استخوانی

به‌دلیل نازکی پوست روی این بینی‌ها، کوچک‌ترین تغییرات ایجاد شده به‌ سرعت مشخص می‌شوند و اگر حتی یک ناهمواری ظریف و کوچک نیز روی بینی در اثر تراش ایجاد شود، خود را بسیار روی بینی استخوانی نشان می‌دهد.

تصمیم انجام جراحی بینی استخوانی، کمی سخت است. شما باید قبل از تصمیم‌گیری نهایی با خطرات و عوارض احتمالی آن آشنا شوید. پزشک جراح شما قبل از عمل به‌ طور مفصل خطرات مرتبط با جراحی را برایتان توضیح می‌دهد.

همچنین شما باید قبل از عمل، فرم‌های رضایت‌نامه را امضا کنید تا دکتر مطمئن شود که با هرگونه خطر یا عوارض احتمالی جراحی‌تان کاملاً آشنا هستید. خطرات احتمالی جراحی زیبایی بینی استخوانی عبارت‌اند از:

 • خطرات مربوط به بیهوشی
 • احتمال بی‌حسی دائمی در اطراف بینی
 • دشواری تنفس
 • بروز عفونت
 • سوراخ شدن تیغه بینی: این مورد نادر است
 • ایجاد زخم یا ماندن جای اسکار
 • تغییر رنگ و تورم پوست
 • ظاهر نامطلوب بینی

این خطرات فقط زمانی‌ که شما در انتخاب پزشک مناسب دقت نکنید، به‌وجود می‌آیند. گاهی افرادی زیبایی و سلامت بینی‌شان را فدای هزینه کمتر می‌کنند و عمل بینی استخوانی خودشان را پیش دکتری نامناسب انجام می‌دهند.

مراقبت های پس از عمل بینی های استخوانی

حالا به مهم‌ترین بخش جراحی بینی استخوانی یعنی مراقبت‌های بعد از عمل می‌رسیم. اگر بینی شما استخوانی باشد، ورم و کبودی دور چشم کمتری را تجربه می‌کنید. با رعایت چند نکته ساده می‌توانید دوره نقاهت بعد از جراحی بینی را راحت‌تر بگذرانید:

 • جادوی استفاده از کمپرس یخ: برای تورم بعد از جراحی، کمپرس سرد مانند آب روی آتش است. اما هیچ‌گاه کمپرس را به‌صورت مستقیم روی بینی خود قرار ندهید. البته توجه کنید که بعد از چند دقیقه استفاده از یخ، آن را برای بیست دقیقه از روی بینی خود بردارید. استفاده زیاد از کمپرس جریان خون را کاهش می‌دهد و روند بهبود شما را کند می‌کند.  
 • تا یک هفته باید به پشت بخوابید، سر خود را بالا بگیرید و بینی خود را روی بالشت قرار ندهید.
 • داروهای تجویزی را به‌موقع مصرف کنید. آن داروها برای کاهش درد و بهبود سریع‌تر زخم‌ها و جلوگیری از عفونت ضروری هستند.
 • استفاده از دخانیات و نوشیدنی‌های الکی تا دو هفته بعد از عمل ممنوع است!
 • از صحبت و خنده زیاد در طی دو هفته بعد از عمل خودداری کنید.
 • تا زمانی‌که بانداژ یا گچ روی بینی خود دارید، از خیس شدن آن جلوگیری کنید.
 • استفاده از سونا، جکوزی و شنا تا چندین ماه ممنوع است.
 • شما می‌توانید یک هفته بعد از عمل شروع به انجام فعالیت‌های روزمره خود کنید، اما بهتر است تا دو هفته از انجام کارهای فیزیکی سنگین خودداری کنید.
 • استفاده از عینک‌های دودی و طبی تا دو ماه کاملاً ممنوع است.
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

مراقبت‌های بعد از جراحی بینی‌های استخوانی زیاد است، اگر از طرف تیم دکی‌یاب اقدام به عمل جراحی کنید، مشاوران ما تا چندین ماه شرایط شما را پیگیری می‌کنند. آن‌ها به سؤالات‌تان پاسخ و به‌صورت رایگان تمامی مراقبت‌های قبل و بعد از عمل را به شما آموزش می‌دهند.

درنهایت آیا تمامی نکات عمل بینی های استخوانی را آموختید؟

بینی‌های استخوانی به‌دلیل وجود بافت محکم و پوست نازک، بهترین کیس‌های عمل بینی هستند. پیاده‌سازی هر نوع فرمی روی این بینی‌ها بسیار آسان است. اگر بینی استخوانی دارید، نگران عوارض جانبی مانند تورم و کبودی زیاد نباشید!

انتخاب پزشک یکی از مهم‌ترین نکات هنگام عمل جراحی زیبایی بینی‌های استخوانی است. اگر می‌خواهید یک پزشک خوب متناسب با شرایط بینی خود انتخاب کنید، تیم دکی‌یاب به شما کمک می‌کند.

نمونه جراحی بینی در شیراز
نمونه جراحی بینی در شیراز

کافی است عکسی از بینی خود برای مشاوران ما بفرستید، تا آن‌ها با توجه‌ به فرم مورد نظر شما یک پزشک خوب و خبره معرفی کنند. فراموش نکنید که اگر از طرف تیم دکی‌یاب اقدام به انجام عمل بینی کنید، تمامی هزینه‌های جانبی مانند عکس‌برداری، ویزیت و آزمایش‌ها به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شوند.

علاوه‌ بر تمامی موارد بالا، چسب بینی شما نیز رایگان خواهد بود! نگران سؤالات خود نیز نباشید. تیم دکی‌یاب تا چندین ماه پس از عمل به‌طور کامل شما را پشتیبانی می‌کند و پاسخ‌گوی سؤالات‌تان است.

آیا شما تجربه‌ای از عمل بینی استخوانی با دریافت مشاوره از دکی‌یاب دارید؟! مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما عزیزان هستیم. فراموش نکنید این مقاله مفید را برای تمامی دوستان و آشنایان زیباجوی خود بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید