معرفي بهترين جراح بيني استخواني در تهران | نمونه کار+ عمل بینی اقساطی

معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران با نمونه کارهای جذاب در این مقاله آورده شده است.  اینکه چرا باید به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی باشیم و ویژگی‌های یک...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران با نمونه کارهای جذاب در این مقاله آورده شده است.

 اینکه چرا باید به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی باشیم و ویژگی‌های یک جراح خوب چیست، یکی از مهمترین مراحل قبل از عمل بینی است. مسلما اگر به شما بگویند نیاز به عمل قلب دارید به دنبال یک پزشک ارزان نمی‌گردید، بلکه به دنبال بهترین جراحی می‌روید که با مهارت و تخصص بالا نتیجۀ عمل را برای شما تضمین کند.

چهرۀ شما نیز قلب تپنده‌ای است که نباید آن را به تیغ  هر جراحی بسپاریم. چراکه صورت اولین و مهمترین مشخصه ایست که شما را با آن می‌شناسند و به خاطر می‌آورند. شما قرار است یک بار به سراغ عمل بینی بروید، پس حق شماست که آن را با خیالی آسوده، تضمین شده و با بهترین جراح بینی در تهران تجربه کنید.

در ادامه به شما خواهیم گفت جراح خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد و همچنین ده تن از بهترین جراحان بینی استخوانی در تهران را همراه با نمونه کار به شما معرفی خواهیم کرد. با مجموعۀ دکی یاب همراه باشید تا شما را به بهترین‌ پزشکان عمل بینی برسانند و از نوبت فوری، مشاوره و پشتیبانی کامل این مجموعه بهرمند شوید. کلید زیر پل ارتباطی ما با شماست.

 

تماس با مجموعه دکی یاب

آنچه باید پيش از معرفي بهترين جراح بيني استخواني در تهران بدانيد

نمونه جراحی بینی مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه جراحی بینی مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

قبل از عمل بینی لزوما باید اطلاعات مفید و کاملی راجع به شرایط کلی بینی‌، موارد مهم قبل و مراقبت‌های پس از جراحی داشته باشید. اگر بینی‌ شما استخوانی است، برای شروع باید با نظر کارشناس و متخصص، میزان استخوانی یا غضروفی بودن بینی و میزان دقیق ایرادات آن مشخص شود. سپس با توجه به وضعیت بینی، سبک جراحی طبیعی، فانتزی و یا نیمه فانتزی خود را انتخاب کنید. سبک عمل انتخابی شما باید متناسب با شرایط بینی شما باشد.

برای مثال اگر بینی خیلی گوشتی با غضروف ضعیف داشته باشید، جراحی به سبک فانتزی برای شما امکان پذیر نیست. مگر با پیوند غضروف و با تشخیص پزشک. این که از عمل بینی خود توقع چه تغییراتی دارید و سلیقۀ شما در این عمل به دنبال چه چیزی می‌گردد، بسیار مهم است. پس از طی این مراحل باید بدانید شهرت یک متخصص برای ایجاد تغییر در بینی شما کافی نیست. شاید هر جراح در تهران بتواند هر نوع بینی را در هر سبکی جراحی کند، اما قاعدتا یک پزشک نمی‌تواند در انواع فرم بینی و تمام سبک‌ها متخصص و حرفه‌ای باشد.

اصولا جراحان در عمل بینی خاص و در سبکی مشخص تبحر بیشتری دارند. برای جراحی بینی موفق و رضایتمند در تهران، باید به دنبال دکتری باشید که در فرم بینی و سبک جراحی انتخابی شما متخصص باشد. قطعا مهمترین نکته در عمل بینی همین انتخاب جراح خوب، مناسب و متخصص است.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران کیست؟

نمونه عمل زیبایی بینی مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل زیبایی بینی مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

برای معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید بدانید که جراحان خوب و نامی زیادی در تهران مشغول فعالیت حرفه‌ای خود هستند اما مسئلۀ اصلی این است که کدام جراح بهترین گزینه برای عمل بینی شما است. چراکه در یک عمل بسیار خوب و باکیفیت، باید پزشک دقیقا در مدل بینی استخوانی شما و سبک عملی که در نظر دارید متخصص و ماهر باشد.

ممکن است شما نیز در اطراف خود افرادی را با بینی استخوانی دیده باشید که پس از عمل، تغییر چندانی نکرده‌اند و یا بینی آنها بسیار مصنوعی به نظر می‌رسد. گاهی نیز ممکن است خود بینی خوب به نظر برسد اما تناسب و همخوانی درستی با چهره نداشته باشد و صورت فرد را دچار تناقض کند. تمام این موارد به پزشک جراح و نحوۀ عمل او برمی‌گردد. چون در نهایت هنر دست پزشک است که در عمل بینی استخوانی زیبایی بینی شما را تضمین می‌کند.

اگر تمایل دارید در مورد شناخت بهترین جراح عمل بینی استخوانی و فرم های مختلف دیگر بینی، علاوه بر شهر تهران، متخصصان عمل بینی در شهرهای بزرگ دیگر را نیز بشناسید، مقالۀ جراح بینی در شیراز را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای انتخاب مناسب ترین جراح بهترین کار این است که از مشاورین و کارشناسان این حوزه کمک بگیرید تا اطلاعات دقیق و کاملی را در اختیار شما بگذارند و با آنالیز دقیق بینی و چهرۀ شما و همچنین شناخت کاملی که از تخصص و تجربۀ جراحان بینی در تهران دارند، بهترین و ماهرترین‌ جراح بینی استخوانی در تهران را به شما معرفی کنند.

در ادامه ده تن از بهترین‌پزشکان جراحی بینی استخوانی در تهران آورده شده است که در طول مقاله، به معرفی کامل آنها خواهیم پرداخت.

لیست بهترین جراحان بینی استخوانی در تهران

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

در زیر لیست ده تن از جراحان متخصص، با تجربه و خوش‌نام بینی استخوانی در تهران را مشاهده می‌کنید که در عمل بینی‌های استخوانی در سبک‌های متفاوت عملکرد بسیار رضایت بخشی داشته‌اند و تجربه، مهارت و تخصص خود را به اثبات رسانده‌اند. در ادامۀ مطلب، هر یک از پزشکان نام برده شده در زیر، به صورت کامل و با جزئیات معرفی خواهند شد.

اگر تمایل دارید با هر یک از پزشکان معرفی شدۀ زیر تجربۀ عمل بینی داشته باشید، مجموعۀ دکی یاب در کوتاه ترین زمان ممکن، هماهنگی‌های لازم را برای گرفتن نوبت وی آی پی شما انجام می‌دهد. برای مشاوره و گرفتن نوبت فوری از طریق کلید زیر اقدام کنید.

 

پل ارتباطی با مجموعه دکی یاب

10 جراح برتر بینی استخوانی در تهران

تخصص هر پزشک

دکتر شروین سپنج

متخصص گوش، حلق و بینی، جراحی‌های پلاستیک

دکتر حمید نوری

جراح عمومی و پلاستیک

دکتر علی جاودانی

 فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

دکتر بابک خسرویان

متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن و پلاستیک

دکتر آرزو خانساری نیا

متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

دکتر حمیدرضا راستی

متخصص گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن، جراح پلاستیک

دکتر محمد صوفی زاده

متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

دکتر روزیتا بشارتی زاده

متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

دکتر محمدرضا سماواتی

متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

دکتر مسعود یزدانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی

برای شناخت کامل و درست بهترین جراح بینی استخوانی در تهران، صرفا به جدول بالا اکتفا نکنید! چراکه مهمترین نکته در جراحی بینی این است که بدانید کدام جراح در کدام سبک عمل و کدام فرم بینی متبحر است. در ادامه با ما باشید تا با معرفی کامل هر متخصص، شناخت دقیقی از پزشکان نام برده به دست بیاورید و تصمیم درستی در انتخاب جراح داشته باشید.

1٠جراح بينی استخوانی برتر در تهران را بشناسيد

جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

مجموعۀ دکی یاب با بررسی و تحقیقات دقیق، به معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران پرداخته است و در ادامه ده جراح برتر بینی استخوانی را به شما معرفی خواهد کرد. بررسی رزومۀ کاری، تحصیلی و حرفه‌ای، بررسی سابقه، میزان توانایی، مهارت و تخصص و همچنین آنالیز دقیق عملکرد موفق و بازخورد مثبت حداکثری زیباجویان، از جمله ملاک‌های تشخیص یک جراح خوب و حرفه ای است که خود به خود زمینۀ کاری و سبک خاص جراحی پزشک را نشان می‌دهد.

در ادامه به طور کامل با ده جراح برتر بینی استخوانی در تهران آشنا خواهید شد. همچنین می‌توانید با خواندن دو مقالۀ بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران و بهترین جراح بینی فانتزی در تهران، در مورد بهترین و کاربلدترین متخصصان تهران در این دو سبک از جراحی اطلاعات مفید و کاملی کسب کنید. خواندن این دو مقاله را حتما به شما پیشنهاد می‌کنیم.

دکتر شروین سپنج فوق تخصص جراحی بينی استخوانی

دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر شروین سپنج متخصص گوش، حلق و بینی، جراحی‌های پلاستیک بینی و صورت، جراحی های اندوسکوپیک بینی و جراحی‌های سر و گردن و صورت هستند. ایشان با نظام پزشکی 98018، به صورت تخصصی در زمینۀ مشکلات تنفسی و زیبایی بینی ارائۀ خدمات دارند و در تمام فرم‌های استخوانی، غضروفی، گوشتی و نیمه گوشتی جراحی بینی انجام می‌دهند.

در مورد سبک‌های جراحی، دکتر سپنج در هر سه سبک طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی مشغول فعالیت هستند و همچنین در زمینۀ جراحی انحراف بینی و عمل ترمیمی نیز یکی از بهترین جراحان بینی در تهران به شمار می‌آیند. دکتر سپنج با 20 سال سابقه و اعتبارکاری موفق در زمینۀ جراحی بینی یکی از تواناترین پزشکان عمل استخوانی بینی در تهران هستند و سبک جراحی بینی استخوانی ایشان بسیار طرفدار دارد.

خدمات جراحی و زیبایی دکتر سپنج شامل خدمات زیبایی و تنفسی بینی و جراحی زیبایی پلک می‌شود. اگر به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در تهران می‌گردید، دکتر سپنج قطعا از پزشکان برجسته و خوش سابقۀ عمل بینی استخوانی در تهران هستند و می‌توانید با اطمینان خاطر به سراغ ایشان بروید و از نتیجۀ خوب عمل خود مطمئن باشید.

نمونه عمل بيني استخواني طبيعي با دکتر شروین سپنج در تهران

در زیر چند نمونه از جراحی بینی استخوانی که توسط دکتر سپنج صورت گرفته، آورده شده است تا با نحوۀ کار و میزان مهارت ایشان آشنا شوید و در انتخاب جراح مناسب عملکرد بهتری داشته باشید.

عکس عمل بینی استخوانی طبیعی دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس عمل بینی استخوانی طبیعی دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه کار عمل بینی دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه کار عمل بینی دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عمل زیبایی بینی دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عمل زیبایی بینی دکتر شروین سپنج؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر حمید نوری فوق تخصص جراحي بيني غضروفي

دکتر حمید نوری؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر حمید نوری دارای مدرک دکترای حرفه‌ای پزشکی و جراح عمومی و پلاستیک هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 116949، در تهران در زمینۀ جراحی زیبایی وترمیمی بینی به فعالیت مشغولند. دکتر نوری در حوزۀ جراحی بینی‌های استخوانی، گوشتی و غضروفی فعال هستند. ایشان در سبک‌های طبیعی و نیمه فانتزی جراحی‌های بسیاری دارند اما اصولا عمل بینی فانتزی انجام نمی‌دهند. علاوه بر این، ایشان در عمل‌های دشوار ترمیم بینی نیز رزومۀ درخشانی دارند.

می‌توان گفت دکتر حمید نوری با تجربۀ حدودی 12 هزار جراحی زیبایی، یکی از پزشکان موفق در عمل زیبایی بینی درتهران هستند. ایشان در عمل بینی استخوانی، آمار بسیار بالا و رضایت بخشی دارند و یکی از موفق‌ترین جراحان بینی استخوانی در تهران محسوب می‌شوند. دکتر نوری از پزشکان ماهر و توانای جراحی بینی هستند و قطعا نتیجه‌ای رضایت بخش و تضمینی را برای شما رقم می‌زند. ایشان علاوه بر جراحی بینی‌های استخوانی، عمل زیبایی در سبک‌های مختلف، خدمات زیبایی و جراحی پلک، تزریق چربی به صورت و گونه، جوان سازی صورت و... نیز دارند و می‌توانید از خدمات ایشان در تهران بهرمند شوید.

شایان ذکر است که دکتر نوری برای جراحی‌های بینی که در مطب و کلینیک خودشان انجام می‌دهند، تخفیف قابل توجهی را به عنوان هدیه برای شما عزیزان در نظر گرفته اند. این مسئله می‌تواند کمک بزرگی به افرادی باشد که در مورد هزینۀ عمل تحت فشار هستند.

نمونه عمل بيني استخواني با دکتر حمید نوری در تهران

در زیر چند نمونه جراحی بینی از دکتر نوری آمده است که نشان دهندۀ دقت و ظرافت ایشان در عمل و نتیجۀ رضایت بخش زیباجویان است. برای پاسخ به سوالات خود در ارتباط با ایشان و گرفتن نوبت فوری با این پزشک، دکمۀ زیر به شما کمک می‌کند.

 

ارتباط مستقیم با دکی یاب
جراحی زیبایی بینی با دکتر حمید نوری؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی زیبایی بینی با دکتر حمید نوری؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل بینی با دکتر حمید نوری؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل بینی با دکتر حمید نوری؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس عمل بینی استخوانی طبیعی دکتر حمید نوری؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس عمل بینی استخوانی طبیعی دکتر حمید نوری؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی با دکتر حمید نوری؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی با دکتر حمید نوری؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر علی جاودانی بهترين جراح بيني غضروفی

دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر علی جاودانی با شمارۀ نظام پزشکی 109546 و مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی از دیگر پزشکان مطرح تهران هستند که در زمینۀ عمل‌های زیبایی بینی و به خصوص بینی استخوانی طرفداران بسیاری در شهر تهران دارند. دکتر علی جاودانی فارغ التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه شیراز و دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند.

ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و انجمن راینولوژی آمریکا می‌باشند و علاوه بر تخصص و مهارت در کار خود، از افراد فعال و برجستۀ ملی و بین المللی در حوزۀ کاری خود به شمار می‌آیند. دکتر علی جاودانی در انواع بینی استخوانی، گوشتی، نیمه گوشتی و غضروفی متبحر هستند و  به جز سبک فانتزی، در سبک طبیعی و نیمه فانتزی فعالیت و جراحی دارند. همچنین ایشان در عمل‌های ترمیمی بینی جزو بهترین پزشکان این عرصه به شمار می‌آیند و عمل‌های موفقیت آمیز ایشان در ترمیم بینی بسیار زبان زد است.

باید گفت دکتر علی جاودانی از معدود پزشکانی هستند که تمامی مراحل قبل و بعد جراحی بینی، از جمله مشاوره، آنالیزهای قبل از عمل و همچنین مراقبت‌ها و آموزش‌های پس از عمل را به طور کامل خودشان شرح می‌دهند. دکتر جاودانی یکی از بهترین پزشکان تهران در زمینۀ عمل بینی استخوانی هستند و مهارت خاصی در این جراحی دارند. در کنار خدمات بینی، می‌توانید از سایر خدمات جراحی و  زیبایی ایشان که شامل بلفاروپلاستی، لیفت پلک، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، پروتز گونه و چانه و غیره... است نیز بهره ببرید.

نمونه بهترين مدل بيني استخواني با دکتر علی جاودانی در تهران

نمونه کار عمل بینی استخوانی دکتر علی جاودانی در زیر آورده شده است تا شما عزیزان با میزان مهارت و تخصص این پزشک خوش‌نام بیشتر آشنا شوید. چراکه شناخت درست مهارت یک پزشک، نتیجۀ عمل بینی را تضمین خواهد کرد. بی شک ایشان در گروه بهترین جراح بینی استخوانی در تهران قرار می‌گیرند و در کار خود حرفه‌ای هستند.

عکس عمل بینی استخوانی با دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس عمل بینی استخوانی با دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه جراحی بینی با دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه جراحی بینی با دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل بینی با دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل بینی با دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی زیبایی بینی با دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی زیبایی بینی با دکتر علی جاودانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر بابک خسرویان از پزشکان مطرح عمل بینی استخوانی در تهران

دکتر بابک خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
دکتر بابک خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر بابک خسرویان با شمارۀ نظام پزشکی 115557، یکی از متخصصان متبحر و برجستۀ عمل بینی استخوانی در تهران هستند که مهارت زبان زد و نتیجۀ خوب عمل‌های ایشان، زیباجویان بسیاری را به سمت تجربۀ عمل بینی با این جراح می‌کشاند. دکتر بابک خسرویان متولد سال 1356 هستند. ایشان در سال  1375 با رتبه ممتاز به دانشکده پزشکی دانشگاه تهران وارد شدند و دوره پزشکی عمومی خود را در این دانشگاه گذراندند. سپس بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سرو گردن و پلاستیک خود را نیز از همین دانشگاه اخذ نمودند.

دکتر بابک خسرویان در طول سالیان، رزومۀ کاری بسیار موفقی را ارائه کرده‌اند و تخصص و مهارت خود را به اثبات رسانده‌اند. ایشان در زمینۀ عمل بینی استخوانی، گوشتی و غضروفی فعال هستند و به غیر از سبک عمل فانتزی، در سبک‌های طبیعی و نیمه فانتزی زیباجو می‌پذیرند. علاوه بر این، در زمینۀ جراحی ترمیمی بینی نیز بسیار موفق و توانمند هستند و این عمل دشوار و پرریسک را با نهایت دقت و ظرافت انجام می‌دهند. لازم به ذکر است فعالیت‌ها و خدمات زیبایی دکتر بابک خسرویان صرفا متمرکز به جراحی بینی است و به صورت تخصصی در این زمینه مشغول به کار هستند.

نمونه جراحی زیبایی بینی استخوانی با دکتر بابک خسرویان در تهران

برای شناخت بهترین جراح بینی استخوانی در تهران کافیست خودتان نمونه کارهای دکتر بابک خسرویان را ببینید. در زیر شاهد نمونه‌هایی از جراحی بینی استخوانی هستید. تصاویر ارائه شده هنر دست دکتر بابک خسرویان است که با مهارت تمام، بهترین نتیجه را در عمل زیبایی بینی رقم زده‌اند. 

عکس قبل و بعد بینی استخوانی دکتر خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس قبل و بعد بینی استخوانی دکتر خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل بینی با دکتر خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل بینی با دکتر خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی با دکتر بابک خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی با دکتر بابک خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس قبل و بعد بینی غضروفی با دکتر بابک خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس قبل و بعد بینی غضروفی با دکتر بابک خسرویان؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

آرزو خانساری نیا بهترين جراح بيني استخواني در تهران

دکتر آرزو خانساری نیا؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
دکتر آرزو خانساری نیا؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر آرزو خانساری نیا با تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن از دیگر جراحان خوب و باتجربۀ عمل جراحی زیبایی بینی در شهر تهران هستند. ایشان با کد نظام پزشکی 116107، مشغول فعالیت هستند و در زمینۀ جراحی بینی استخوانی یکی از بهترین‌های این عرصه به شمار می‌آیند.

دکتر آرزو خانساری نیا با 16 سال سابقه درخشان جراحی بینی جزو جراحان توانا و با تجربۀ تهران هستند و در انواع سبک های فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی کارنامۀ درخشانی دارند. ایشان در عمل ترمیمی بینی نیز عملکرد بسیار مناسب و موفقی داشته‌اند. باید در نظر داشت که جراحی ترمیم بینی، عمل سخت و پر ریسکی است و هر پزشک جراح به آسانی از پس آن برنمی‌آید.

با دکتر خوانساری نیا می‌توانید بینی استخوانی خود را در هر سه سبک فانتزی، طبیعی و نیمه فانتزی عمل کنید. در ارتباط با سایر خدمات جراحی و زیبایی دکتر خوانساری نیا می‌توان به جراحی پلک و جراحی اصلاح فرم گوش اشاره کرد.

نمونه عمل بینی استخوانی دکتر آرزو خانساری نیا در تهران

در زیر دو نمونه از جراحی بینی استخوانی دکتر آرزو خوانساری نیا را مشاهده می‌کنید که بسیار به چهرۀ فرد خوش نشسته و هماهنگی زیبایی خلق کرده است. هم نشینی درست بینی با سایر اجزای چهره پس از عمل، یکی از مهمترین ملاک‌های یک جراحی بینی است.

نمونه عمل زیبایی بینی با دکتر آرزو خانساری نیا؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل زیبایی بینی با دکتر آرزو خانساری نیا؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس عمل بینی استخوانی طبیعی با دکتر خانساری نیا؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس عمل بینی استخوانی طبیعی با دکتر خانساری نیا؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر حمیدرضا راستی بهترين جراح بيني غضروفي در تهران

دکتر حمیدرضا راستی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
دکتر حمیدرضا راستی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر حمیدرضا راستی با شماره نظام پزشکی 163178، متخصص گوش، حلق و بینی، جراح سر و گردن، و جراح پلاستیک صورت و بینی می‌باشند که در تهران مشغول فعالیت هستند. ایشان عضو انجمن جراحان گوش، حلق و بینی، جراحی سر و گردن ایران و دارای بورد تخصصی ناسیونال هستند.

عضویت در گروه هیئت علمی دانشگاه نیز از دیگر فعالیت‌های دکتر حمیدرضا راستی است که خود بیانگر بار علمی و سواد تخصصی ایشان است. دکتر راستی در جراحی هر نوع از بینی استخوانی، گوشتی، نیمه گوشتی و غضروفی توانا هستند و در کارنامۀ کاری خود هر سه سبک‌ عمل طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی را دنبال می‌کنند. اما  در جراحی بینی استخوانی بسیار سرآمد هستند.

 علاوه بر این، در زمینۀ جراحی بینی‌های دارای انحراف و ترمیمی، ایشان جزو پزشکان کاربلد تهران هستند. از دیگر خدمات جراحی و زیبایی دکتر حمیدرضا راستی می‌توان به آندوسکوپی سینوس، تزریق ژل و بوتاکس، لیفت صورت و گردن، جراحی سر و گردن و پلاستیک صورت و‌ بینی، بلفاروپلاستی (جراحی پلک)، اتوپلاستی(جراحی زیبایی گوش) و رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) اشاره کرد. 

اگر تمایل دارید از میان جراحان معرفی شده مناسب ترین را برای خود انتخاب کنید، کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند. برای ارتباط با آنها کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید. 

تماس با دکی یاب

نمونه عمل بيني غضروفي با دکتر حمیدرضا راستی در تهران

در زیر نمونه‌هایی از جراحی زیبایی بینی استتخوانی که توسط دکتر حمیدرضا راستی صورت گرفته، آورده شده است تا با دیدن کیفیت کار و نحوۀ عمل ایشان در انتخاب جراح بینی عملکرد بهتر و قدرت تصمیم‌گیری بالاتری داشته باشید.

عمل زیبایی بینی دکتر حمیدرضا راستی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عمل زیبایی بینی دکتر حمیدرضا راستی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی دکتر حمیدرضا راستی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی دکتر حمیدرضا راستی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر محمد صوفی زاده یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در تهران

دکتر محمد صوفی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
دکتر محمد صوفی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر محمد صوفی زاده متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن در تهران هستند که با کد نظام پزشکی 26982 مشغول فعالیت می‌باشند. ایشان در سال 1357 با رتبۀ ممتاز به دانشگاه پهلوی شیراز (علوم پزشکی شیراز) وارد شدند و پس از فارغ التحصیلی به عنوان پزشک عمومی شروع به طبابت کردند. سپس در سال 1377 با رتبۀ 3 کشوری و برای گرفتن تخصص خود،  وارد حوزۀ گوش حلق و بینی شدند و در سال 1381 بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند.

در همین سال عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان شدند. سه سال بعد به تهران منتقل و به صورت جدی در رشته تخصصی خود با گرایش جراحی زیبایی صورت و بینی به فعالیت پرداختند. در کنار مهارت و تخصص دکتر صوفی زاده می‌توان به فعالیت های ملی و بین المللی ایشان با عضویت در جامعه جراحان ایران، عضویت در انجمن گوش و حلق و بینی ایران، عضویت در جامعه رینولوژی ایران و عضویت در انجمن جراحان اروپا اشاره کرد.

دکتر محمد صوفی زاده با بیش از 20 سال سابقه و انجام بیش از 26000 جراحی بینی و زیبایی، در تمامی سبک‌های جراحی و فرم‌های بینی تجربه دارند و جزو جراحان برتر بینی استخوانی در تهران به شمار می‌آیند.

نمونه جراحی بینی استخوانی توسط دکتر محمد صوفی زاده در تهران

در زیر نمونه کارهای جراحی زیبایی بینی استخوانی توسط دکتر محمد صوفی زاده آورده شده است تا با شیوۀ کار و نتیجۀ عمل بینی این پزشک خوب بیشتر آشنا شوید و برای انتخاب جراح مناسب فضای بهتری برای تصمیم گیری داشته باشید.

جراحی بینی دکتر محمد صوفی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی دکتر محمد صوفی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عمل زیبایی بینی با دکتر محمد صوفی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عمل زیبایی بینی با دکتر محمد صوفی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر روزینا بشارتی زاده بهترین جراح بینی استخوانی خانم در تهران

دکتر روزینا بشارتی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
دکتر روزینا بشارتی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دكتر روزينا بشارتي زاده با شماره نظام پزشکی ۶۱۸۹۸، و با تخصص گوش و حلق و بيني و جراحی پلاستیک در تهران مشغول طبابت و جراحی زیبایی بینی هستند و از پزشکان خانم خوب و نامی در زمینۀ جراحی بینی استخوانی به شمار می‌آیند. ایشان جزو فارغ التحصیلان ممتاز دورۀ پزشکی عمومی دانشگاه جندی شاپور اهواز در سال 1375 هستند و در سال 1381 با رتبۀ 3 کشوری وارد بورد تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی شدند و دانشنامه تخصصی خود را به پایان رساندند.

دکتر روزینا بشارتی زاده در حال حاضر عضو انجمن جراحی پلاستیک صورت اروپا هستند و دوره‌های تکمیلی جراحی پلاستیک بینی و صورت خود را در امریکا گذراندند. ایشان در دو دوره متوالی در کورس جراحی پلاستیک دانشگاه دالاس در ایالت تگزاس امریکا حضور داشتند. همچنین در کنگره های سالانه جراحی پلاستیک اروپا ISAPS  و سخنرانی در کنگره های اروپایی، ترکیه و دبی نیز شرکت کرده‌اند و چندین مقاله بین المللی در زمینه های مختلف جراحی پلاستیک بینی دارند.

ایشان در سبک هایی جراحی طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی توانا هستند و از جراحان متبحرخانم در زمینۀ عمل بینی استخوانی در تهران محسوب می‌شوند. در مورد سایر خدمات جراحی و زیبایی دکتر روزینا بشارتی زاده می‌توان به جراحی زیبایی صورت، جراحی ترمیمی بینی، جوانسازی صورت، تزریق چربی گونه و صورت، پروتز های چانه و فک و ... اشاره کرد.

نمونه کار عمل زیبایی بینی استخوانی دکتر روزینا بشارتی زاده در تهران

در زیر نمونه‌هایی از جراحی بینی استخوانی توسط دکتر روزینا بشارتی زاده آورده شده است تا با دیدن این تصاویر با شیوۀ جراحی این پزشک آشنا شوید. دیدن نمونه کارهای جراحی بینی به شما کمک می‌کند سبک دلخواه عمل بینی خود را آسان‌تر پیدا کنید.

نمونه عمل بینی دکتر روزینا بشارتی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی تهران
نمونه عمل بینی دکتر روزینا بشارتی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی تهران
جراحی زیبایی بینی دکتر روزینا بشارتی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی تهران
جراحی زیبایی بینی دکتر روزینا بشارتی زاده؛ بهترین جراح بینی استخوانی تهران

دکتر مسعود یزدانی یکی از متخصصان کاربلد جراحی بینی استخوانی در تهران

دکتر مسعود یزدانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
دکتر مسعود یزدانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر مسعود یزدانی از متخصصان دهان، فک، صورت و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی بینی در تهران هستند که با کد نظام پزشکی۱۲۹۹۷۶ به فعالیت در این عرصه پرداخته‌اند. ایشان در کنار عمل بینی‌های گوشتی و غضروفی، از متخصصان مطرح جراحی بینی استخوانی در تهران به شمار می‌آیند و بینی‌های استخوانی را در سه سبک طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی جراحی می‌کنند.

ایشان علاوه برکار در زمینۀ جراحی و زیبایی بینی استخوانی عمل پولیپ و ترمیم بینی و همچنین عمل زیبایی بینی گوشتی نیز انجام می‌دهند. در مورد سایر خدمات جراحی و زیبایی دکتر یزدانی می‌توان از جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، لیفت صورت یا لیفت ابرو، جراحی زیبایی فک و چانه، عمل زاویه سازی صورت فک بالا و فک پایین، اصلاح ناهنجاری فک و صورت، برطرف کـردن خط اخم، خنده و غیره... نام برد. 

نمونه عمل زیبایی بینی استخوانی دکتر مسعود یزدانی در تهران

در زیر تصویر نمونۀ جراحی بینی توسط دکتر مسعود یزدانی آورده شده است تا با شیوۀ عمل این پزشک بیشتر آشنا شوید و در نهایت مقایسۀ نمونه کارهای عمل بینی هر دکتر به شما کمک کند تا جراح دلخواه خودتان را بیابید و با اطمینان خاطر به سراغ عمل بینی بروید.

عمل زیبایی بینی با دکتر مسعود یزدانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عمل زیبایی بینی با دکتر مسعود یزدانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه جراحی بینی با دکتر مسعود یزدانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه جراحی بینی با دکتر مسعود یزدانی؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر محمدرضا سماواتی فرد از جراحان سرشناس عمل بینی استخوانی در تهران

دکتر محمد رضا سماواتی فرد؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
دکتر محمد رضا سماواتی فرد؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر محمدرضا سماواتی فرد متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در شهر تهران می‌باشند که با شماره نظام پزشکی 111054، در حوزۀ جراحی زیبایی بینی و صورت مشغول فعالیت هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس در سال 85  می‌باشند. سپس دوره تخصصی (رزیدنتی) خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران، در سال 87  شروع کردند و رزیدنت برتر دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 90 شدند. دکتر محمدرضا سماواتی رتبۀ 4 بورد کشوری در سال 91 در رشته گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند و این دوره را با موفقیت پشت سر گذاشتند.

علاوه بر این دکتر سماواتی فرد عضو هیات علمی درمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان امیراعلم هستند و در دوره‌ای سه ساله رئیس بخش گوش، حلق و بینی بیمارستان امام علی چابهار بودند. دکتر سماواتی فرد با 17 سال تجربه کاری در زمینۀ جراحی انواع فرم بینی به خصوص بینی استخوانی بسیار ماهر هستند و در سه سبک فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی فعالیت دارند.

در مورد سایر خدمات زیبایی و جراحی دکتر سماواتی فرد می‌توان به جراحی و پروتز چانه، جراحی زیبایی گوش و…اشاره کرد. اگر به دنبال شناخت بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هستید، دکتر سماواتی فرد یکی از بهترین متخصصان عمل بینی استخوانی هستند.

نمونه عمل بینی استخوانی دکتر محمد رضا سماواتی فرد در تهران

در زیر نمونه‌هایی از جراحی زیبایی بینی استخوانی که توسط دکتر سماواتی فرد صورت گرفته آورده شده است تا شما عزیزان شناخت بهتر و کامل‌تری از این پزشک داشته باشید. دیدن نتیجۀ جراحی یک متخصص به شما کمک می‌کند تا بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را آسان‌تر بیابید.

نمونه جراحی بینی دکتر سماواتی فرد؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه جراحی بینی دکتر سماواتی فرد؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس عمل بینی استخوانی طبیعی با دکتر سماواتی فرد؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عکس عمل بینی استخوانی طبیعی با دکتر سماواتی فرد؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

هزينه عمل بيني در تهران

نمونه عمل زیبایی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل زیبایی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

به طور کلی می‌توان گفت هزینۀ جراحی بینی استخوانی در تهران به صورت میانگین بین 30 تا 60 میلیون تومان است. ابتدا در مورد هزینه باید بدانید که طبیعتا هزینۀ عمل بینی در تهران متغییر است. از طرفی دیگر، موارد متفاوتی هستند که هزینۀ این جراحی را مشخص می‌کنند. مهمترین فاکتور دستمزد جراح است و علاوه بر آن هزینه‌های بیمارستان، بیهوشی و سایر هزینه‌های جانبی دیگری نیز در تعیین هزینۀ نهایی لحاظ می‌شود.

دستمزد هر متخصص نیز با یکدیگر فرق می‌کند. نظر پزشک در مورد هزینه، تخصص، میزان مهارت، سابقه، تجربه و همچنین میزان شهرت و ترافیک کاری، مواردی هستند که هزینۀ عمل بینی پزشکان را با یکدیگر متفاوت می‌کند. اگر اطلاعات دقیق‌تری درمورد لیست هزینه‌های جراحی بینی در تهران می‌خواهید، مقالۀ هزینۀ عمل بینی در تهران بسیار در این زمینه یاری‌گر شما خواهد بود.

نکتۀ دیگری که در مورد هزینه باید بدانید این است که نوع بینی و شرایط شما نیز پس از معاینۀ پزشک در تعیین هزینه تاثیر گذار است. برای مثال هزینۀ بینی‌های بسیار گوشتی یا صورت‌های مردانه که استخوان بندی درشت تری دارند اندکی بیشتر از سایر عمل‌ها است و یا بحث جراحی‌های ترمیمی بینی از بحث جراحی‌های زیبایی و اولیه جداست و هزینۀ آن بسیار بیشتر از یک جراحی معمولی است. در نهایت هزینۀ تمام شده و کلی یک عمل بینی، پس از انتخاب جراح و معاینه و آنالیز دقیق پزشک مشخص می‌شود.

اگر دوست دارید بینی خود را عمل کنید ولی در حال حاضر از پس هزینۀ آن برنمی‌آیید، مجموعۀ دکی یاب در کنار شماست، تا با فراهم کردن شرایط برای پرداخت اقساطی مشکل شما را حل کند. در صورت اقدام از طریق مجموعۀ دکی یاب، می‌توانید هزینۀ عمل با بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را به صورت اقساطی پرداخت کنید. کلیک روی دکمۀ زیر شما را به مجموعۀ دکی یاب وصل خواهد کرد.

پل ارتباطی با مجموعه دکی یاب

عمل بینی استخوانی چه ویژگی دارد؟

نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

در این بینی استخوانی برخلاف بافت نازک، غضروف و استخوان محکمی وجود دارد. رشد بیش از اندازۀ غضروف یا وجود مشکل در استخوان بینی می‌تواند وراثتی و یا بر اثر حادثه و رخدادی ایجاد شود. بینی‌های استخوانی اصولا در قسمت قوز ، ارتفاع استخوان بینی و کجی و ناقرینگی استخوان مورد اصلاح قرار می‌گیرد. این فرم از بینی، به بینی عقابی یا بینی قوزدار هم شناخته می‌شود که نسبت به بینی گوشتی دارای بافت ظریف‌تر و پوست نازک‌تری است. گاهی ممکن است در عمل بینی‌های استخوانی، به نظر و تشخیص دکتر، پیوند غضروف هم اتفاق بیفتد.

در حالت طبیعی تیغه و پایۀ میانی بینی باید صاف و بدون ناهمواری باشد. وجود هرگونه مشکل در تیغۀ میانی بینی ممکن است مشکلات تنفسی را نیز به همراه داشته باشد. در نهایت باید گفت خمیدگی، برآمدگی و ناقرینگی در قسمت پل بینی، از جمله معضلات معمول در بینی‌های استخوانی هستند. در میان ایرادات شایعی که بیان شد، قوز بینی شایع ترین مورد برای عمل بینی استخوانی است.

جراح باید تمام مشکلاتی که به استخوان بینی مربوط می‌شود را برطرف کند و متناسب با فرم استخوان و سبک جراحی انتخاب شده، پره ها، نوک بینی و سایز کلی را تنظیم کند. در ادامۀ توضیحات، مطالعۀ مقالۀ عمل بینی استخوانی نیز می‌تواند اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار دهد.

درجراحی بینی استخوانی اصولا باید به سبک مردانه یا زنانه بودن آن دقت داشت. سبک مردانه اصولا طبیعی‌تر و سبک زنانه می‌تواند فانتزی‌تر و دارای فرم بیشتری باشد. جراحی بینی استخوانی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. برخلاف بینی های گوشتی که پس از جراحی احتمال بازگشت فرم و مدل بینی وجود دارد؛ در بینی استخوانی اصولا فرم عمل بینی ماندگار است. البته باید دقت داشت که ضربه، ورزش و فعالیت‌های سنگین و همچنین چسب زدن نامناسب پس از عمل، می‌تواند به فرم بینی و مدل جراحی آسیب وارد کند.

بهترين مدل عمل بيني استخواني

جراحی تضمینی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی تضمینی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بینی استخوانی نسبت به بینی غضروفی و گوشتی شرایط بهتری برای جراحی دارد. استحکام استخوان به پزشک کمک می‌کند بینی را در هر سبک از عمل بهتر فرم دهد و پوست نازک شرایط بهتری را برای تنظیم پره‌ها و نوک بینی فراهم می‌کند. با توجه به شرایط بینی، هر سه سبک طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی برای عمل بینی‌های استخوانی امکان پذیر است. پس از مشاوره با پزشک، معاینه و آنالیز دقیق، سلیقۀ فرد است که با مشورت دکتر، سبک جراحی طبیعی، فانتزی یا نیمه فانتزی را مشخص می‌کند.

عمل بيني استخواني به سبك فانتزي

نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

جراحی بینی به سبک فانتزی، عمل به نسبت دشواری است. چرا که سبک فانتزی بر مبنای بینی عروسک‌های باربی، به صورت اغراق شده کوچک و قوس دار می‌شوند. قوس در پل بینی بسیار زیاد و نوک بینی باید زاویه‌ای بیشتر از 105 درجه داشته باشد. برای این عمل لزوما باید استخوان و غضروف بینی استحکام کافی را داشته باشد که بینی‌های استخوانی اصولا این شرایط را دارند.

در این عمل حجم زیادی از بافت بینی از دست می‌رود و پایه و استخوان، فرم بینی را حفظ می‌کند. به همین دلیل بهترین مدل بینی برای جراحی به سبک فانتزی بینی استخوانی است. برای کسب آگاهی بیشتر از بینی‌های استخوانی و عمل بینی فانتزی یا عروسکی، مقالۀ عمل بینی فانتزی یا عروسکی، هر چه باید بدانید را برای شما شرح می‌دهد.

در اکثر مواقع بینی‌های گوشتی به سبب پوست ضخیم و استخوان و غضروف ضعیف، شرایط عمل فانتزی را ندارند. در کل می توان گفت بینی استخوانی مناسب‌ترین گزینه برای جراحی به سبک فانتزی است. پوست نازک این نوع بینی اجازه می‌دهد نوک بینی کوچک و پره های بینی کاملا جمع شوند و استخوان محکم بینی، قوس و سربالا بودن بینی را نگه می‌دارد.

در نظر داشته باشید علاوه بر اینکه سبک فانتزی طرفداران خاص خود را دارد، احتمال ایجاد مشکلات تنفسی در این سبک بسیار است و به سبب از دست رفتن حجم زیاد بافت بینی، ممکن است امکان جراحی ترمیمی نیز وجود نداشته باشد. اما اگر تصمیم دارید بینی خود را نزد بهترین حراح بینی استخوانی در تهران عمل کنید، نگران مشکلات و عوارض این سبک از جراحی نباشید و قطعا عملی بی نقص را پشت سر خواهید گذاشت.

عمل بيني استخواني به سبك نيمه فانتزي

جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

جراحی نیمه فانتزی بینی استخوانی، نسبت به عمل فانتزی طرفداران بسیاری دارد چراکه عوارض و مشکلات این عمل کمتر است و بینی شکل مصنوعی به خود نمی‌گیرد. کوچکی بینی اغراق شده نیست و قوس و سربالایی نوک بینی کمتر و نرمال تر است. زاویۀ نوک بینی در عمل نیمه فانتزی باید بین 95 تا 105 درجه باشد.

در این جراحی بینی به نحوی ویژگی های سبک طبیعی و فانتزی را به صورت ترکیبی دارد. از طرف دیگر ریسک جراحی فانتزی و ایجاد مشکلات تنفسی نیز در عمل نیمه فانتزی بسیار کمتر است. اگر می‌خواهید با سبک جراحی نیمه فانتزی کاملا آشنا شوید و بدانید که شرایط عمل بینی به این سبک را دارید یا خیر، خواندن مقالۀ عمل بینی نیمه فانتزی به شما توصیه می‎شود.

در سبک عمل نیمه فانتزی بهترین مدل بینی برای جراحی، بینی استخوانی است و بیشترین داوطلبان در این سبک بینی استخوانی دارند. اگر هم به دنبال رفع ایرادات بینی و هم به دنبال ایجاد تغییرات زیبا و نسبی هستید که طبیعت صورت شما را به هم نریزد، بهترین گزینه برای بینی استخوانی شما جراحی به سبک نیمه فانتزی است. 

برای گرفتن نوبت از بهترین پزشک بینی استخوانی در تهران به سبک نیمه فانتزی، هم اکنون با مشاورین دکی یاب تماس بگیرید و یک عمل بینی نیمه فانتزی بی‌نقص را برای خودتان رقم بزنید.

 

ارتباط با کارشناسان مجموعه دکی یاب

عمل بيني استخواني به سبك طبيعي

نمونه کار عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه کار عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

در مورد سبک جراحی طبیعی نیز بینی‌های استخوانی گزینه‌های بسیار مناسبی هستند. در جراحی طبیعی هدف رفع ایرادات ظاهری بینی با حفظ فرم و اندازۀ بینی است. قوز بینی، ارتفاع زیاد استخوان بینی، کجی و ناقرینگی تیغۀ میانی و پره‌ها، مشکلاتی هستند که در بینی استخوانی اصلاح می‌شوند.

در نهایت باید تیغۀ میانی صاف و نوک بینی کوچک شود و سایز اصلی بینی حفظ شود. این تغییرات نباید چشمگیر باشند و به بینی حالت مصنوعی بدهند. در عمل طبیعی باید جراحی به گونه‌ای باشد که گاها دیگران متوجه عمل بینی شما نشوند و همزمان تناسب دقیق بینی با چهره برقرار باشد.

نحوه جراحي بيني استخواني

جراحی آسان بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی آسان بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

عمل بینی استخوانی به دو دستۀ عمل باز و بسته تقسیم می‌شود. این دو روش بیهوشی و جراحت دارند و صرفا توسط جراحان متخصص و در اتاق عمل صورت می‌گیرد. متعاقبا دورۀ نقاهت و مراقبت‌های پس از عمل این دو روش زمان‌بر و دشوار است اما تغییرات آنها زیاد و نتیجۀ آنها تضمین شده خواهد بود. از طرف دیگر روش‌های غیرجراحی نیز وجود دارد که در بینی ایجاد تغییر می‌کند و ایرادات ظاهری آن را برطرف می‌نماید.

استفاده از لیزر برای کوچک کردن بینی، لیفت بینی و تزریق بوتاکس و پروتز از جمله روش‌هایی هستند که به بهبود فرم ظاهری بینی شما کمک می‌کنند. این روش‌ها نیاز به بیهوشی ندارند و با بی‌حسی موضعی صورت می‌گیرند و برای رفع ایرادات سطحی‌تر بینی به کار می‌روند. روش‌های غیر جراحی بسیار ساده تر و کم هزینه‌تر از جراحی هستند اما تغییرات آنها اندک و نتیجه در اکثر مواقع موقتی است و نیاز به تمدید دارد.

عمل بيني استخواني به روش باز و بسته

نمونه عمل زیبایی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل زیبایی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

جراحی بینی های استخوانی به به دو روش کلی باز و بسته انجام می‌شود. هر دو جراحی بیهوشی و برش دارد و باز و بسته بودن عمل به نحوۀ جراحی و شکل برش‌های بینی مربوط می‌شود. در روش باز پوست بینی کاملا از استخوان جدا شده و به واسطۀ برش تیغۀ بینی و پره‌های آن، به سمت بالا برمیگردد. اما در جراحی بسته فقط تیغۀ میانی برش می‌خورد و پوست بینی توسط دستگاه از بینی کمی فاصله می‌گیرد.

ده تن از پزشکانی که در این مقاله به عنوان بهترین جراح بینی استخوانی در تهران به شما عزیزان معرفی شدند، همگی از بهترین‌های جراحی بینی به روش باز هستند. علاوه بر این، روش‌های غیر جراحی مانند لیزر، بوتاکس، فیلر و لیفت با نخ نیز برای اصلاح بینی وجود دارد که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

عمل بيني استخواني به روش باز

جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

عمل بینی استخوانی به روش باز به این معنی است که برای ایجاد تغییرات در بینی، تیغۀ میانی و پره های بینی کاملا برش می‌خورند و ساختار بینی به واسطۀ جراحی باز می‌شود. پس از ایجاد برش در تیغه و پره‌های بینی، پوست و بافت نرم بینی کاملا از استخوان بینی جدا شده و به سمت بالا برمی‌گردد. این جراحی لزوما به بیهوشی نیاز دارد و جراح باید متبحر و کاربلد باشد.

عمل بینی به روش باز نیز مانند هر جراحی دیگری معایب، مزایا و عوارضی دارد. در این عمل به سبب دسترسی و تسلط کامل پزشک به ساختار بینی، مشکلات سطحی و عمیق بینی به طور دقیق و کامل برطرف می‌شوند و نتیجه اصولا در این روش رضایت بخش تر است.

از طرفی دیگر دورۀ نقاهت این روش طولانی تر است، اندکی از رد بخیه‌ها باقی می‌ماند و تورم و کبودی بیشتری دارد. قاعدتا زمان جراحی طولانی تر است و زحمت پزشک بیشتر خواهد بود اما نتیجۀ تضمین شده‌تری دارد. اگر بینی استخوانی شما دارای ایرادات عمیق است، بهترین گزینه جراحی بینی استخوانی برای شما روش باز است.

عمل بيني استخواني به روش بسته

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

یکی دیگر از روش‌های جراحی بینی استخوانی روش بسته است. باید گفت که این روش مانند روش باز نوعی جراحی است و به بیهوشی و برش نیاز دارد. اما تفاوت اصلی در نحوۀ برش زدن است. در این روش از عمل پره‌های بینی برش نمی‌خورند و برش فقط در قسمت تیغۀ میانی بینی انجام می‌شود. سپس به وسیلۀ دستگاهی که داخل بینی قرار می‌گیرد، از داخل بینی پوست از استخوان جدا می‌شود و جراح باید در همین حالت ایرادات بینی را برطرف کند.

بزرگ ترین مزیت این روش نسبت به روش باز، نداشتن رد بخیه در قسمت پره‌های بینی است. اما از طرف دیگر این روش مناسب ایرادات عمیق نیست و بهتر است فقط برای رفع ایرادات جزئی به سراغ این روش بروید. چرا که به دلیل نداشتن دید کافی، جراح به اندازۀ کافی مسلط نیست و ممکن است ایرادات عمیق کاملا برطرف نشوند. از طرفی دورۀ نقاهت این عمل کمتر است و به سبب برش‌های کمتر و سطحی‌تر، تورم و کبودی زودتر برطرف می‌شوند.

عمل بيني استخواني با ليزر

عمل زیبایی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عمل زیبایی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

در حقیقت لیزر کردن بینی یک روش غیر جراحی است که با بی‌حسی موضعی و توسط دستگاه صورت می‌گیرد. لیزر حجم پوست ضخیم بینی را کم و به کوچک شدن سایز بینی کمک می‌کند. این روش، یک روش کم تهاجمی برای ایجاد تغییر در پوست بینی است. رینوپلاستی با لیزر مناسب رفع ایرادات سطحی مثل لک، آکنه و رد زخم است و اندکی به کوچک شدن بینی کمک می‌کند. برای انجام لیزر پوست برنزه شده، مصرف انسولین و مشکلات انعقادی خون، مانعی جدی به شمار می‌آیند و در صورت وجود این موانع باید از انجام دادن لیزر بینی پرهیز کنید.

از طرف دیگر،  لیزر مناسب بینی‌هایی است که پوست ضخیمی دارند تا از طریق حذف چربی موجود در پوست به کوچک شدن بینی کمک شود. اما بینی‌های استخوانی پوست نازکی دارند و این روش اصلا مناسب بینی‌های استخوانی نیست و به بینی‌های گوشتی توصیه می‌شود. بنابراین اگر بینی استخوانی با پوست نازک دارید این روش اصلا پاسخ گوی شما نخواهد بود. اگر نمی‌دانید بینی شما چگونه است و یا شرایط انجام لیزر را دارید یا خیر، کافیست با مشاورین دکی یاب تماس بگیرید و عکس بینی خود را ارسال کنید تا همه چیز را در مورد بینی خودتان بدانید. برای ارتباط با ما روی دکمۀ زیر کلیک کنید.

 

پل ارتباطی با مجموعه دکی یاب

جراحي بيني استخواني بدون عمل

نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

همان گونه که مشخص است، روش‌های بدون عمل، جراحی محسوب نمی‌شوند! پس به کار بردن عبارت «جراحی بینی استخوانی بدون عمل» در ذات خود اشتباه است. برای ایجاد تغییر و اصلاح ایرادات سطحی بینی روش‌های غیر جراحی وجود دارد که کمک می‌کند به صورت سریع، آسان و با هزینه‌ای کمتر به نتیجۀ دلخواه برسید. البته در نظر داشته باشید که چنین روش‌هایی به تناسب سادگی و هزینۀ کمتر خود، نتیجۀ موقت دارند و باید به صورت مدت دار تمدید شوند.

 استفاده از روش‌های غیر جراحی قطعا به شرایط بینی شما و تشخیص پزشک بستگی دارد. لیفت کردن بینی با نخ، تزریق فیلر و تزریق بوتاکس  از جمله روش‌هایی هستند که با بی‌حسی موضعی و بدون جراحی می‌توانند ظاهر بینی شما را اصلاح کنند.

 • لیفت بینی با نخ:

در این روش به واسطۀ نخی که از درون بینی وارد می‌شود، افتادگی نوک بینی به سمت بالا کشیده شده و علاوه بر سر بالا شدن نوک بینی، بینی جمع‌تر و خوش فرم‌تر به نظر می‌رسد. لیفت با نخ با دو روش دوبل و Hurricane صورت می‌گیرد. در روش دوبل، نخی که از سوراخ بینی وارد شده نوک بینی را کشیده و بالا نگه می‌دارد. در روش Hurricane نیز، نخ به صورت مارپیچ در بینی قرار می‌گیرد و فرم بینی را نگه می‌دارد. در هر دو روش نوع بینی و نوع نخ، ماندگاری و تعداد دفعات ترمیم لیفت را مشخص می‌کند. اصولا شش جلسه ترمیم می‎‌تواند در فرم بینی شما پایداری نسبی ایجاد کند.

 • لیفت بینی با فیلر:

گاهی در قسمت پل بینی اندکی قوز و یا فرو رفتگی وجود دارد که صافی و قرینگی طول بینی را دچار نقص می‌کند. در روش تزریق ژل یا فیلر، با ایجاد برجستگی و یا پر و صاف کردن قسمت های فرو رفته توسط ژل، بینی به سطحی صاف و یکنواخت می‌رسد و ناهمواری‌های سطح بینی اصلاح می‌شود. این روش به صورت تقریبی دوامی شش ماهه دارد و چون اندکی به حجم بینی می‌افزاید به بینی‌های گوشتی توصیه نمی‌شود و بسیار مناسب بینی‌های استخوانی با پوست نازک است.

 

 • لیفت بینی با بوتاکس:

در این روش با تزریق نوعی سم درمانی و فلج کردن موقت ناحیۀ مورد نظر، از حرکت و افتادگی عضله جلوگیری می‌شود و ثابت و بی حرکت شدن عضله، مانع حرکت و افتادگی عضله‌های بینی می‌شود. این روش به رفع افتادگی نوک بینی و رفع گشادی سوراخ بینی کمک می‌کند و نسبت به فیلر اثر ماندگارتری دارد.

اقدامات قبل از جراحي بيني استخواني

نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

قبل از انجام عمل بینی، آمادگی روحی بسیار حائز اهمیت است و شما باید با آگاهی کامل و بدون تنش و استرس به سراغ عمل بینی بروید. علاوه بر آن آزمایشاتی هستند که برای تضمین سلامت شما و کنترل انعقاد خون در حین عمل ضروری‌اند و شما لزوما قبل از عمل باید به سراغ انجام آن آزمایشات بروید و نتایج آن را به جراح خود تحویل دهید. این آزمایشات شامل،PT & PTT یا کنترل مشکل انعقادی خون، FBS قند خون ناشتا، HIV، HBsAg، HCV Ab و آزمایش بارداری در بانوان است. چراکه جراحی بینی و یا هر جراحی دیگری برای بانوان باردار، به سبب اثر سوء بر جنین ممنوع است.

علاوه بر این موارد دیگری نیز هستند که لازم است قبل از عمل جراحی بینی انجام شود. انجام سی تی اسکن از وضعیت بینی، برای برآورد دقیق پزشک از وضعیت بینی شما الزامی است. مورد دیگر، گرفتن نوار قلب است تا شرایط قلبی و عروقی حین عمل، کامل تحت تسلط و آگاهی جراح باشد. علاوه بر این لازم است از قفسۀ سینه نیز عکسی به پزشک ارائه کنید تا جراح از شرایط ریه ها و تنفس شما کاملا آگاه باشد.

افزون بر تمام مواردی که در بالا گفته شد موارد دیگری نیز هستند که رعایت آنها پیش از عمل الزامی است و شما باید پیش از عمل از آنها مطلع باشید و به صورت کامل آنها را رعایت کنید. در زیر به اختصار لیستی از بایدها و نبایدهای پیش از عمل آورده شده است تا با اطلاع درست از آنها در روز عمل کمبود یا مشکلی رخ ندهد.

 1. عدم مصرف دخانیات و نیکوتین دو هفته قبل از عمل
 2. پرهیز از مصرف مشروبات الکلی دو هفته قبل از عمل
 3. خودداری از مصرف داروهایی از قبیل آسپرین و بروفن که موجب رقیق شدن خون می‌شوند
 4. آگاه کردن پزشک از بیماری یا مصرف داروهای خاص
 5. مطلع کردن جراح از حساسیت‌های دارویی و غذایی
 6. آماده سازی داروهای تجویزی پزشک برای بعد از عمل
 7. پرهیز از خوردن و آشامیدن از هشت ساعت پیش از جراحی
 8. نوشیدن آب کافی در روز قبل از عمل
 9. دوش گرفتن و استحمام، شب قبل از جراحی بینی
 10. پاک کردن لاک و عدم استفاده از هرگونه مواد آرایشی و بهداشتی پیش از عمل برای بانوان
 11. عدم به همراه داشتن هر گونه زیور آلات و اشیاء اضافی
 12. به همراه داشتن کامل مدارک شناسایی و پزشکی

برای تجربۀ عمل با بهترین جراح بینی استخوانی در تهران، با مجموعۀ دکی یاب همراه باشید تا تمام موارد و جزئیات اصولی اقدامات قبل از عمل را به طور کامل برایتان شرح دهند.

عوارض جراحي بيني استخواني

عمل بینی مطمئن با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
عمل بینی مطمئن با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

عمل بینی استخوانی نیز مانند هر جراحی دیگری عوارضی دارد و این مشکلات در هر عمل بینی طبیعی و قطعی است. برش خوردن بینی، تراشیدن و سوهان کشیدن استخوان، رفع ایرادات و کم کردن حجم بینی و در آخر بخیه زدن و بستن زخم به خودی خود کبودی، خونریزی، تورم و درد به همراه دارد. با مصرف درست دارو، عمل کردن دقیق به توصیه‌های پزشک و رعایت درست مراقبت‌های پس از جراحی، می‌توان دورۀ نقاهت و عوارض پس از عمل بینی استخوانی را به بهترین شکل ممکن و با سلامت کامل پشت سر گذاشت.

لازم به ذکر است که پس از گذر از دورۀ نقاهت عمل بینی، همچنان باید تا یک سال به طور جدی از بینی خود در برابر فشار، ضربه و آسیب مراقبت کنید و پس از آن بدانید که یک بینی عمل شده نسبت به یک بینی معمولی همیشه به اندکی احتیاط و مراقبت نیاز دارد.

خدمات دکی یاب

نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران
نمونه عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

لازم است بدانید مجموعۀ دکی یاب دقیقا می‌تواند چه خدماتی را به شما عزیزان ارائه دهد. در این مجموعه ابتدا با مشاورۀ حضوری و غیر حضوری توسط کارشناسان حرفه‌ای، با شرایط و مراحل مختلف جراحی بینی آشنا می‌شوید. سپس با بررسی فرم بینی، به شما گفته می‌شود که فرم بینی شما استخوانی، غضروفی و یا گوشتی است و بعد از آن با مشخص کردن دقیق ایرادات بینی توسط متخصصان مجموعه، شرایط کلی بینی شما برای جراحی انالیز و شرح داده می‌شود. سپس برای معرفی بهترین دکتر عمل بینی، نظر، سلیقه و میزان بودجۀ شما و همچنین میزان تغییرات و سبک جراحی دلخواهتان در نظر گرفته خواهد شد.

در زیر آدرس دقیق و موقعیت مکانی مرکز مشاورۀ دکی یاب برای شما مشخص شده است.


 

با گذر از این مراحل، بهترین جراح بینی استخوانی که در عمل فرم بینی و سبک دلخواه شما متخصص باشد به شما پیشنهاد و معرفی می‌شود. علاوه بر پیدا کردن مناسب‌ترین و بهترین پزشک عمل بینی استخوانی در تهران و مشاورۀ جراحی بینی، مجموعۀ دکی یاب خدمات دیگری نیز برای جراحی بینی ارائه می‌دهد تا عمل بینی بی‌نقص، مطمئن و فوق العاده‌ای را با مجموعۀ ما تجربه کنید.

در زیر سایر خدمات مجموعۀ دکی یاب برای جراحی بینی استخوانی در تهران به اختصار آورده شده است.

 • گرفتن نوبت فوری و وی آی پی با جراح انتخابی
 • هماهنگی‌های کامل نوبت دهی، معاینه، مشاوره
 • بلیط رفت و برگشت رایگان عمل بینی در تهران
 • اقامت نیم بها برای جراحی بینی
 • پشتیبانی کامل تا دو سال پس از عمل زیبایی بینی
 • شرایط پرداخت اقساطی هزینۀ عمل
 • تخفیف در هزینه‌های جانبی جراحی بینی استخوانی
 • پک هدیۀ عمل بینی

برای دسترسی به خدمات مشاوره و بهرمندی از امتیازات مجموعه دکی یاب، کلید زیر پل ارتباطی شما است تا در زمینۀ جراحی بینی در تمامی سبک‌ها و انجام خدمات زیبایی، به بهترین متخصصان و جراحان معرفی شوید.

ارتباط مستقیم با مجموعه دکی یاب

سخن پایانی

در این مقاله تلاش بر این بوده که بهترین جراح بینی استخوانی در تهران به شما عزیزان معرفی شود. لیست ده تن از پزشکان برتر عمل بینی استخوانی به اختصار آمده، سپس هر متخصص به طور کامل و مفصل و همراه با نمونه کار معرفی شده است. همچنین ذکر شده که کدام پزشک در هر یک از سبک‌های مختلف جراحی  فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی متخصص است.

اگر در مورد لیست ده نفری جراحان ذکر شده در این مقاله و همچنین جراحی بینی استخوانی و روش‌های مختلف عمل بینی سوال و شبهه‌ای دارید، می‌توانید از مشاورین و کارشناسان حرفه‌ای مجموعۀ دکی یاب کمک بگیرید. کارشناسان مجموعه دکی یاب علاوه بر مشاورۀ صفر تا صد عمل بینی و آنالیز دقیق بینی شما، بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را مناسب با شرایط بینی شما معرفی می‌کنند و تا دو سال پس از عمل بینی همچنان پشتیبانی جراحی شما را به عهده دارند.

سوالات متداول

تمام پزشکان جراح بینی استخوانی به هر سه سبک طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی مسلط هستند؟

این احتمال وجود دارد که پزشکی در هر سه سبک توانایی جراحی داشته باشد اما اصولا هر جراح در سبکی خاص مسلط‌تر و تواناتر است.

اصولا بینی‌های استخوانی به دلیل استحکام در ساختار توانایی جراحی به سبک فانتزی را دارند مگر این که بینی دچار آسیب جدی یا ضعف در استخوان باشد و یا به دلایلی پزشک پس از معاینه این سبک از عمل را پیشنهاد نکند.

بستگی به میزان شکستگی و آسیب دیدگی دارد. اگر تیغۀ میانی دچار آسیب جدی نشده باشد می‌توان بینی را فانتزی عمل کرد. بهتر است عکس بینی خود را برای کارشناسان دکی یاب ارسال کنید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

این احتمال وجود دارد که پزشکی در هر سه سبک توانایی جراحی داشته باشد اما اصولا هر جراح در سبکی خاص مسلط‌تر و تواناتر است.

اصولا بینی‌های استخوانی به دلیل استحکام در ساختار توانایی جراحی به سبک فانتزی را دارند مگر این که بینی دچار آسیب جدی یا ضعف در استخوان باشد و یا به دلایلی پزشک پس از معاینه این سبک از عمل را پیشنهاد نکند.

بستگی به میزان شکستگی و آسیب دیدگی دارد. اگر تیغۀ میانی دچار آسیب جدی نشده باشد می‌توان بینی را فانتزی عمل کرد. بهتر است عکس بینی خود را برای کارشناسان دکی یاب ارسال کنید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر