اشتراک‌گذاری:

2,295 بازدید
نویسنده:
انتشار:

بهترين جراح بينی شيراز

در مطلب بهترین جراح بینی شیراز می‌خواهیم از معرفی بهترین جراح بینی مناسب هر شخص در شیراز تا اقساطی کردن هزینه عمل همه جراحان، نوبت ویزیت فوری، نوبت عمل در سریع ترین زمان، نیم‌بها کردن هزینه های ویزیت، آزمایشات، عکس‌های پزشکی، رایگان کردن چسب‌های بعد از عمل و… صحبت کنیم.
پس بعد از اینکه این مقاله رو تا انتها مطالعه کردید حتماً برای اطرافیان‌تان که در شیراز قصد عمل بینی دارند بفرستید تا آن ها نیز از موارد گفته شده استفاده نمایند.

همه ما قبل از اقدام به جراحی بینی، اولین دغدغه خود را انتخاب جراح مناسب برای بینی خود می‌دانیم. چراکه بعد از عمل چهره‌ای را رقم بزنیم که هر روز در آینه با دیدن خود ذوق کرده و اعتماد به نفس‌مان را نزد دوستان و آشنایان خود فوق العاده افزایش دهیم.

به طور قطع هیچ دکتری را نمی‌توان مطلق خوب یا مطلق بد دانست، چرا که هر دکتری همیشه تعدادی بیمار راضی و تعدادی ناراضی دارد. اما دلیل این موضوع چیست؟ تیم دکی یاب در این سال‌ها تحقیقات فراوانی انجام داده تا به پاسخ این پرسش مهم دست یابد.

هر دکتر در یک سبک، یک تکنیک و یک نوع بینی، مهارت بیشتری دارد. به طور مثال دکتری در بینی های گوشتی که به سبک نیمه فانتزی عمل شود مهارت بیشتری دارد. شما باید با ساختار بینی خود آشنا شوید، سبک مورد علاقه خود را پیدا کنید و پزشکی را که در این مورد تبحر بیشتری دارد انتخاب کنید. ⚠️ توجه کنید که هر مدل بینی به هر چهره‌ای نمی‌آید.

ارتباط با ما

در جستجوی بهترین جراح بینی شیراز هستید؟ کارشناسان ما در دکی یاب منتظر شما هستند. جهت ارتباط با کارشناسان ما و مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز، با ما در تماس باشید.

چه سبک بینی برای چهره شما مناسب است؟

چه سبک بینی برای چهره شما مناسب است؟ ❤️ بهترین جراح بینی شیراز

اگر می خواهید بینی خود را عمل کنید و از نتیجه آن رضایت کامل داشته باشید، بهتر است برای انتخاب یک دکتر خوب وسواس شدیدی به خرج دهید. چرا که اگر شما جراحی موفقی را پشت سر بگذارید، اعتماد به نفس شگفت انگیزی را تجربه خواهید کرد. این حس بسیار ارزشمند است. تنها افرادی که به این مرحله رسیده اند توانایی درک این حس را دارند.

قبل از آشنا شدن با جراح می‌بایست با نوع و ساختار بینی و چهره خود آشنا شوید. همانطور که می‌دانید برای بینی‌های گوشتی، بهترین سبکی که قابل اعمال است، سبک طبیعی است. برای چهره‌های مربعی و گرد نیز سبک طبیعی می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد.

مراجعه کننده به تیم دکی یاب، شش ماه پس از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب در معرفی بهترین جراح بینی شیراز برای چهره و بینی فرد

در افرادی که گونه و چانه هایشان به نسبت دیگر اجزای صورت کوچکتر است، سبک نیمه فانتزی یا فانتزی نیز قابل اعمال است. فاصله بین لب بالایی و نوک بینی در افراد اگر بیشتر از ۲ سانتی متر باشد، به هیچ عنوان سبک فانتزی توصیه نمی‌شود.

نتیجه جراحی مراجعه کننده به تیم دکی یاب ❤️ بهترین جراح بینی شیراز

در مرحله بعد باید با جراحان بینی آشنایی داشته باشید. در جراحی بینی از تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی استفاده می‌شود. هر تکنیک مناسب یک شکل بینی و یک جور مشکل در بینی است. مثلا تکنیک در جراحی فردی که مشکل افتادگی نوک بینی دارد با فردی که قوز بینی دارد متفاوت است.

تصویر قبل و بعد مراجعه کننده عزیز ما، پنج ماه پس از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب در معرفی بهترین جراح بینی شیراز برای چهره و بینی فرد

ما باید سبک مورد نیاز بینی خود را بشناسیم، مشکل بینی خود را بدانیم و پزشکی را انتخاب کنیم که در تکنیک جراحی و سبک چهره ما از مهارت و تبحر بیشتری برخوردار است.

تصویر قبل و بعد، چهار ماه پس از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب در معرفی بهترین جراح بینی شیراز برای چهره و بینی فرد

شما می توانید به سادگی با کلیک بر روی دکمه زیر با کارشناسان ما در تیم دکی یاب ارتباط برقرار کرده و با بهترین جراح بینی شیراز که مناسب شما باشد، آشنا شوید.

بینی فانتزی مناسب چه چهره ای است؟

بینی فانتزی مناسب چه چهره ای است؟ بهترین جراح بینی شیراز

سبک فانتزی به کسانی که صورت بزرگ، بینی گوشتی و پوست ضخیم دارند توصیه نمی‌شود. ❌ بهترین کاندیدای سبک فانتزی کسانی هستند که بینی غضروفی دارند و بینی آن‌ها نسبت به بقیه اجزای صورت‌شان بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

باید به این نکته توجه کرد که نمی‌توان بینی عروسکی را در همه چهره‌ها پیاده کرد. به طور مثال برای اینکه یک بینی عروسکی ایجاد شود، زاویه بین لب و بینی که در حالت ایده آل ۹۰ تا ۱۰۰ درجه است را باید تا ۱۱۰ درجه بالا برد. این کار باعث می‌شود ظاهر فرد دستخوش تغییرات زیادی شود.

به تصویر بالا توجه کنید 👆 شش ماه پس از عمل، با مشاوره تیم دکی یاب در معرفی بهترین جراح بینی شیراز برای چهره و بینی فرد

فضای مجازی سرابی برای انتخاب جراح

انتخاب جراح در فضای مجازی 😑 - بهترین جراح بینی شیراز

قطعا بزرگ‌ترین اشتباه ما در انتخاب جراح، اعتماد به فضای مجازی است. متاسفانه بسیاری از ما برای انتخاب جراح بینی، پیج‌های اینستاگرام را ملاک قرار می‌دهیم. پیج‌هایی که برخی از پزشکان عکس‌های ادیت شده، با افکت و غیر واقعی در آن منتشر می‌کنند.

معمولا افراد برای جلب توجه عکس‌های خود را با افکت و با ادیت برای جراح می‌فرستند؛ برای اینکه در پیج دکتر بهتر به نظر برسند!. همچنین ادمین پیج هم مقداری افکت به آن عکس اضافه می‌کند. به علاوه آن که بعضی از جراحان با قرار دادن عکس‌های بلافاصله پس از عمل، مخاطبان خود را فریب می‌دهند.

عکس‌هایی که بلافاصله بعد از عمل گرفته می‌شوند، تقریبا همه یک شکل و خوب بنظر می‌رسند و به هیچ عنوان فرم بینی در آن‌ها مشخص نیست. در واقع فرم بینی پس از حداقل هفت روز مشخص می‌شود.

باید به این نکته هم توجه کرد، هیچ دکتری تجربه عمل ناموفق خود را در پیج اینستاگرامی‌اش منتشر نمی‌کند. بنابراین توصیه می‌کنیم صرفا فضای مجازی را جهت انتخاب دکتر عمل بینی ملاک قرار ندهید.

طراحی بینی با کامپیوتر قبل از عمل ❌

بهترین جراح بینی در شیراز

طراحی بینی با کامپیوتر قبل از عمل، کاری بسیار جذاب به نظر می‌رسد. به شکلی که متقاضی با خود فکر می‌کند در حال مشاهده نتیجه قطعی جراحی است و دیگر خیالش از اینکه نتیجه جراحی چه می‌شود، راحت خواهد بود. اما آیا واقعا همین طور است؟

واقعیت این است که طراحی قبل از عمل تنها دست‌کاری تصاویر به وسیله کامپیوتر است. در حالیکه در جراحی بینی و پس از آن پوست و بافت‌های بینی مجموعه‌ای از واکنش‌ها را از خود نشان می‌دهند که شکل نهایی بینی را رقم می‌زنند. به همین جهت نمی‌توان جراحی بینی را با نرم افزارهای کامپیوتری به صورت دقیق پیش بینی کرد.

به علاوه جراح بیشتر تصميمات خود را برای شما هنگام عمل می‌گیرد. برای مثال جراح میزان قوس یا سربالایی کردن نوک بینی برای شما را در حین عمل تشخیص می‌دهد. بدین ترتیب اگر بینی را زیاد سربالایی کرد و مشاهده نمود با چهره شما همخوانی ندارد، میزان آن را کمتر می‌کند. بنابراین نمی‌توان طراحی بینی قبل عمل را اقدامی جذاب تلقی کرد.

در ادامه این مقاله چند ویژگی یک جراح خوب را برای شما بیان خواهیم کرد.

در دکی یاب بهترین جراح بینی شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد.

کارشناسان ما پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند و به صورت کامل شما را راهنمایی خواهند کرد.

ویژگی جراح بینی خوب

ویژگی یک جراح بینی خوب 👨‍⚕️ بهترین جراح بینی شیراز

• آشنایی با متدهای جدید جراحی بینی

 

پیشرفت علم هیچگاه متوقف نمی‌شود. پزشک شما باید خود را با پیشرفت علم همگام سازد. در گذشته اهمیتی نداشت بینی شما جزء کدام دسته از انواع بینی است. پزشک تیغه بینی را فرم داده، چربی زیر پوست بینی را تخلیه می‌نمود. به این شکل افرادی که بینی استخوانی داشتند، نتیجه عمل بسیار موفق و افرادی که بینی آنها گوشتی بود، پس از مدتی فرم بین خود را از دست می‌دادند و حتی بینی آن‌ها فرم نامناسب تری نسبت به گذشته می گرفت.

همچنین بخوانید: بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

امروزه با انجام سی تی اسکن، نوع بینی بیمار و همچنین وضعیت تیغه قبل از جراحی بررسی می‌شود. هر فرم بینی طبق متدهای جدید جراحی می‌شود تا میزان بازگشت بینی، بعد از جراحی به صفر برسد.

بهترين جراح بينی شيراز کيست؟ جراح بینی باید با مطالعه و تحقیق در متدهای روز دنیا علم خود را به روز نگه دارد. با این کار می‌تواند جراحی‌های بسیار پیشرفته و پیچیده را با موفقیت پشت سر بگذارد.

 

• داشتن دانش نسبت به متدهای زیباشناسی

 

جراحی زیبایی بینی تنها فرم دادن به تیغه بینی نیست. امروزه مدل‌های بسیار زیادی وجود دارند که الگوی افراد عادی هستند. چه بسیار افرادی که دوست دارند شبیه یک بازیگر هالیوودی شوند. و یا بینی یک بازیگر ایرانی مطابق سلیقه آن‌ها است.

اما آیا آنچه بیمار می خواهد برای او مناسب است؟ آیا از لحاظ علمی امکان دارد که هر فرم بینی را به فرم دیگری تبدیل نمود؟ آیا بیمار مطمئن است که بعد از جراحی طبق مدل مورد نظر خود زیبا می‌شود؟

در جواب این سوالات باید گفت تیم دکی یاب ابتدا دقیقا خواسته بیمار خود را می‌شنود. سپس با بررسی وضعیت بینی و تناسب چهره بیمار، فرم مناسب را پیشنهاد می‌دهد. درصورت تایید فرم پیشنهادی توسط بیمار، بهترین جراح بینی در شیراز برای فرد را معرفی می کنند.

دو ماه پس از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب در معرفی بهترین جراح بینی شیراز برای چهره و بینی فرد

بد نیست بدانید که زیبایی در علم با آنچه ما از مد روز می‌دانیم تفاوت عمده‌ای دارد. زیبایی علمی وجود تناسب در اعضای صورت است. اینکه بینی شما مطابق با چشمان شما باشد در زیبایی و جذابیت شما بسیار مهم است.

بهترين جراح بيني شیراز نحوه ایجاد تناسب بین اعضای صورت را می‌داند. ایجاد تناسب بین اعضای صورت کار بسیار پیچیده‌ای است که فقط از عهده بهترین‌ها بر می آید. اگر بعد از جراحی بینی صورتی جذاب و دلنشین داشتید، می‌توان نتیجه گرفت شما زیر نظر بهترين جراح بيني در شیراز جراحی شده‌اید.

سه ماه پس از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب در معرفی بهترین جراح بینی شیراز برای چهره و بینی فرد

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید با کارشناسان تیم دکی یاب در ارتباط باشید و در ارتباط با بهترین جراح بینی شیراز مشاوره بگیرید.

• داشتن وجدان کاری از دیگر ویژگی‌های بهترين جراح بينی شيراز است

 

اینکه پزشک به همه درخواست‌های بیمار توجه کند بسیار مهم است. اما بهترين جراح بينی شيراز صلاح بیمار را در اولویت قرار می‌دهد.

امروزه تعداد افرادی که جراحی‌های بینی فانتزی دارند ولی صورت آن‌ها زیبا نشده بسیار زیاد شده است. دلیل این امر اصرار بیمار برای جراحی‌های فانتزی است. اما بسیاری از پزشکان علارغم درخواست بیمار چنین عمل‌هایی را انجام نمی‌دهند. این نشان دهنده وجدان کاری پزشک است.

بهترین جراحان بینی قبل از هر چیز سعی می‌نمایند بیمار را به انجام جراحی زیبایی منطقی تشویق کنند. اگر بیمار از درخواست خود کوتاه نیامد چنین جراحی را انجام نخواهد داد. هر چند که انجام جراحی بینی برای پزشک درآمد مناسبی دارد؛ اما نباید با انجام جراحی غیر منطقی وجدان کاری را زیر پا گذاشت.

 

• آرامش و حسن خلق

 

پزشکانی که در انجام امور خود آرامش دارند و به آرامی با بیماران برخورد می کنند، محبوبیت بسیار زیادی بین بیماران دارند. این افراد با حسن خلق و صبوری به بیماران خود مشاوره می‌دهند. مشاوره اصولی و رسیدن به نتیجه مطلوب، می‌تواند از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترين جراح بينی شيراز باشد.

پزشکی که آرامش دارد و به کار خود اطمینان دارد، می‌تواند به درستی بیمار را به انجام بهترین کار تشویق نماید. کاری که از عهده همه بر نمی‌آید. چه بسیار پزشکانی که به درخواست بیمار گوش فرا داده و بینی او را جراحی می‌نماید. حال آنکه در نتیجه کار اهمیتی ندارد که بیمار زیبا شده است و یا اینکه تنها بینی او مطابق با مد روز است. اما اگر پزشک با صبر و حوصله بتواند بیمار خود را به انجام بهترین کار تشویق نماید می‌توان به او لقب بهترین جراح بینی در شیراز را داد.

 

• درخواست هزینه منصفانه

 

هزینه عمل بینی در شیراز برای هر جراح متفاوت است. پزشکانی که در کار خود تجربه و مهارت بسیار زیادی دارند، اصولا هزینه بیشتری از بیماران درخواست می‌کنند. اینکه عمل جراحی بینی نزد یک پزشک حاذق و خبره انجام شود اهمیت بسیار زیادی دارد. اما پرداخت هزینه فوق العاده بالا برای کاری که دیگر پزشکان نیز می‌توانند به خوبی آن را انجام دهند، دور از انصاف است.

دستمزد پزشک باید با کاری که برای بیمار انجام می‌دهد مطابقت داشته باشد. دریافت هزینه‌های گزاف دور از انصاف به نظر می‌رسد.

البته نگران هزینه عمل بینی در شیراز با وجود تیم دکی یاب و زیباکس، نباشید. چرا که از طریق این دو تیم برای هر جراح، می‌توانید هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت نمایید. همچنین تیم دکی یاب و زیباکس هزینه های عمل بینی در شیراز را شدیدا کاهش داده است.

همچنین بخوانید: عمل بینی اقساطی در شیراز

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بینی اقساطی شیراز و همچنین اطلاع از بهترین جراح بینی در شیراز، با کارشناسان ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.

عوارض جراحی زیبایی بینی

عوارض جراحی بینی - بهترین جراح بینی شیراز

• درد و نقاهت در جراحی بینی

 

ترس از درد و عوارض، در کسانی که متقاضی عمل بینی هستند مشهود است. اما واقعیت این است که اکثر بیماران پس از عمل از میزان بالای راحتی خود در دوران بهبود شگفت‌زده می‌شوند. همچنین تجربه‌ای خوشایندتر از حد انتظار را پشت سر می‌گذارند.

دوران نقاهت عمل بینی، بسیار کوتاه تر از آن است که فکر می‌کنید، به طوری که شما می‌توانید پس از یک هفته در محل کار خود حاضر شوید. به همین دلیل به راحتی می‌توان دوران نقاهت جراحی بینی را نادیده گرفت.

از آنجایی که مزایای جراحی زیبایی بینی، فراتر از تغییرات ظاهری است، علاوه بر چهره‌ای زیباتر، اعتماد به نفس فرد را نیز ارتقا می‌دهد.

دو ماه پس از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب در معرفی بهترین جراح بینی شیراز برای چهره و بینی فرد

• مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی

 

بسیاری از ما دچار مشکلات تنفسی بوده اما متوجه آن نیستیم. چون از کودکی به آن عادت کرده ایم، این مشکل را حس نمی کنیم. در واقع پس از عمل بینی، متوجه می‌شویم چقدر در تنفس مشکل داشته‌ایم. و حالا تازه متوجه‌ایم که نفس کشیدن یعنی چی 🤗

البته بسیار اهمیت دارد که کدام جراح را برای بینی‌مان انتخاب کنیم تا مشکلات تنفسی برایمان ایجاد نشود. مثلا بعضی‌ها قسمت بالا و ساقه بینی به شدت باریکی دارند. این افراد به هیچ عنوان نباید پزشک‌هایی را که ذاتا تمایل به کوچک کردن بینی دارند را انتخاب کنند.

معمولا پزشکانی که در تکنیک جراحی خود از غضروف‌های پیوندی جهت تقویت و بازسازی دریچه‌های داخلی و خارجی بینی استفاده می‌کنند، مشکل تنفسی به وجود نخواهند آورد. بلکه تنفس بیمار بعد از جراحی زیبایی بهتر از قبل می‌شود.

سه ماه پس از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب در معرفی بهترین جراح بینی شیراز برای چهره و بینی فرد

با مشاورین ما در تیم دکی یاب در ارتباط باشید، بهترین جراح بینی شیراز توسط تیم دکی یاب به شما معرفی خواهد شد.

• دردسرهای بعد از عمل بینی

 

از مهم ترین دغدغه‌های افرادی که قصد جراحی بینی دارند، دوران نقاهت و درد پس از جراحی است.

حین جراحی بیهوش هستید؛ این بیهوشی را می‌توانید به یک خواب عصرانه تشبیه کنید. پس از عمل هم درد بسیار بسیار ناچیزی را خواهید داشت که با مسکن به طور کامل رفع خواهد شد. دوران نقاهت شما نیز تنها یک هفته خواهد بود. در روز دوم و سوم ورم و کبودی خواهید داشت، که اگر به چهره جدید و زیبای بعد آن فکر کنید، آن را هم می توانید نادیده بگیرید.

پنج ماه پس از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب در معرفی بهترین جراح بینی شیراز برای چهره و بینی فرد

در صورتی که بهترين جراح بينی شيراز را برای خود انتخاب نمایید، هیچ گاه دچار عوارض احتمالی جراحی زیبایی بینی نخواهید شد. بیشتر عوارضی که بیماران بعد از جراحی زیبایی بینی با آن مواجه می‌شوند در اثر انتخاب نادرست پزشک جراح است.

بهترين جراح بينی شيراز کيست؟ پزشکی که در کار خود مهارت کافی داشته باشد اجازه نخواهد داد بینی بیمار دچار عدم قرینگی و یا بد فرم شود. بیمار بعد از جراحی باید تنفس بهتری داشته باشد و اگر این مهم محقق نشد حتما در انتخاب پزشک دچار مشکل شده است.

مطلب مرتبط: عوارض عمل بینی

کمک و راهنمایی در انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

دکتر یاب و مشاوره

عکس بینی خود را بفرستید، کارشناسان ما تشخیص می‌دهند چه سبک و مدلی برای چهره و بینی شما مناسب‌تر است و بهترین پزشک که در آن سبک و مدل مهارت بیشتری دارد را به شما عزیزان معرفی خواهند کرد.

مراجعه کننده تیم دکی یاب - بهترین جراح بینی شیراز

نکته مهم این است که در این چند سال تعداد بی‌شماری از بیماران را مشاهده کرده‌ایم که نزد دکتر‌های مختلفی جراحی کرده‌اند. بر همین اساس به خوبی می‌دانیم که کدام دکتر چه نوع بینی‌هایی را بهتر جراحی می‌کند و کدام دکترها در چه نوع بینی‌هایی ضعیف عمل کرده‌اند. پس با مشاهده عکس بینی شما بهترین جراح بینی در شیراز که مناسب شما است را معرفی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست