دکترهای زیبایی شیراز, جراحی بینی در شیراز

معرفی اصولی بهترین جراح بینی در شیراز (فریب سودجویان نخورید) +نمونه کار

بهترین جراحان بینی در شیراز

بهترین جراح بینی در شیراز کیست؟

 حتما دیده اید که برخی افراد بعد از عمل انقدر بینی جدید به صورتشان خوش نشسته که انگار از همان اول با این بینی متولد شده اند!

حالا که قصد عمل بینی دارید بگذارید رازی را به شما بگویم. رسیدن به این نتیجه به هیچ وجه به خوش شانسی یا بد اقبالی شما ربطی ندارد. برای دست یابی به بهترین نتیجه در عمل بینی کافی است پاسخ این دو سوال ساده را بدانید.

کدام سبک عمل بینی بیشتر به من می آید؟

کدام جراح بینی برای من مناسب تر است؟

اما پیدا کردن پاسخ درست برای این سوالات به این راحتی ها هم نیست!

 در اطرافیان خود چند نفر را دیده اید که مطمئن بودند بهترین دکتر را برای عمل خود انتخاب کرده اند ولی بعد از جراحی پشیمان شدند؟ چند نفر را دیدید که بعد از عمل معتقدند دماغشان زیادی بزرگ یا کوچک شده و به صورتشان نمی آید؟

در ادامه مقاله به شما یاد می دهیم چگونه به کمک دکی یاب می توانید به این دو سوال حیاتی و مهم صحیح ترین پاسخ را دهید و بهترین نتیجه را در عمل بینی برای خود تضمین کنید.

پیشنهاد ویژه برای متقاضیان عمل بینی در شیراز

اینجا جایی است که مطالبی فراتر از بهترین جراح بینی در شیراز، قرار داده شده است، علاوه بر اینکه بهترین دکترهای عمل بینی در شیراز را معرفی کرده ایم، بصورت دقیق به شما آموزش داده ایم چگونه از میان برترین دکترها مناسب ترین جراح را برای خود انتخاب نمایید.

مجموعه دکی یاب، با تحقیقات گسترده‌ای که طی چندین سال، از تمامی جراحان بینی، در شیراز داشته‌است، مدل بینی شما را به‌صورت ویژه بررسی و پزشکی را به شما معرفی می‌کنند که اختصاصاً در عمل بینی‌های مشابه شما مهارت بیشتر دارد.

نیازی نیست که از میزان مهارت مشاورین دکی یاب تعریف کنم؛ عکس ها و نمونه عمل بینی افرادی که دکی یاب جراح مناسب آن ها را معرفی کرده است، در این مقاله و پیج اینستاگرام «به جای من با شما حرف میزنند.!!!» برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید. 

مرکز مشاوره زیبایی دکی یاب در شیراز

در ادامه با تعدادی از پرطرفدارترین خدمات تیم دکی یاب آشنا می شویم.

بخشی از خدمات هیجان انگیز دکی یاب برای عمل بینی در شیراز

عمل بینی مراجعه کننده به مجموعه دکی یاب
 • ایجاد شرایط عمل بینی اقساطی در شیراز. در واقع شما می توانید به کمک دکی یاب توسط برترین جراحان به صورت قسطی بینی خود را عمل کنید و نگران هزینه های جراحی نباشید.
 • اخذ نوبت ویزیت و عمل فوری. کارشناسان ما به صورت فوری و VIP از معروفترین و پرطرفدارترین پزشکان عمل بینی برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می کنند.
 • تخفیف در هزینه‌های جانبی. از جمله آزمایشات قبل از عمل، عکسبرداری، مشاوره و …
 • پشتیبانی و جوابگویی همه روزه و لحظه به لحظه. تیم پشتیبانی دکی یاب پس از عمل شما تا دو سال در کنارتان هستند و از شما حمایت می کنند.
 • سفر رایگان به شیراز و تهران برای انجام عمل های زیبایی. اگر در شیراز و تهران زندگی نمی کنید ولی یکی از جراحان این دو شهر را برای عمل بینی انتخاب کرده اید، می توانید با هزینه رفت و برگشت رایگان از طرف دکی یاب به این شهرها سفر کنید و عمل خود را انجام دهید. 

و…

که دنیای عمل‌های زیبایی در شیراز را برای شما آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کرده‌است!

شما می‌توانید به راحتی عکس بینی خود را برای کارشناسان دکی یاب ارسال نمایید تا آنها با بررسی دقیق و ویژه بینی شما بهترین جراح بینی در شیراز را به شما معرفی خواهند کرد. اجازه بدهید با یک مثال توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه دهیم. 

مشاوره تخصصی دکی یاب برای انتخاب بهترین جراح بینی

به عنوان مثال در تصویر بالا کارشناسان دکی یاب به‌صورت دقیق چهره ایشان را مورد ارزیابی قرار دادند. به این دلیل که فاصله بین نوک بینی و لب بالا کم است ، تناسب گونه و اجزای چهره کوچکتر از بینی است، چانه کمی جلو امده و همچنین بافت بینی غضروفی است بهترین کاندید برای جراحی بینی سبک نیمه فانتزی بودند.

بنابراین باید پزشکی به ایشان معرفی می‌شد که در تراش و شکل دهی غضروف‌ها به سبک نیمه فانتزی متبحر باشند.

توجه فرمایید این مدل بینی‌ها به دلیل اینکه استخوانی و غضروفی هستند معمولاً کاندیدهای مناسبی برای عمل بینی می باشند. بنابراین می‌بایست بعداز عمل بینی به نتیجه ای شگفت‌انگیز و ایده آل دست یابند.

در بالا می توانید نتیجه نهایی عمل بینی با مشاوره دکی یاب و تغییرات مثبت این زیباجو را مشاهده کنید. اگر شما هم تمایل دارید بعد از عمل بینی چهره ی خود را به زیباترین ورژن تبدیل کنید کافیست از کارشناسان دکی یاب مشاوره تخصصی دریافت کنید. کارشناسان ما همه روزه بصورت فوری جوابگوی شما هستند تا به تمامی سوالات و ابهامات شما پاسخ دهند. برای شروع کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید. 

در ادامه این مقاله، نکات ویژه‌ای را برای انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز به شما بیان کرده‌ایم که هرکسی به شما نخواهد گفت.!! سپس به معرفی دقیق چندین جراح بینی برتر در شیراز به همراه نمونه کارها، رزومه و هزینه جراحی بینی در شیراز خواهیم پرداخت.

چگونه بهترین جراح بینی در شیراز را برای خود انتخاب کنیم؟

اگر به نظرسنجی بهترین جراح بینی شیراز یا هر شهر دیگر مراجعه کرده باشید متوجه می شوید که هرکس یک دکتر را به عنوان بهترین جراح بینی معرفی می کند. در واقع افرادی که نتیجه ی دلخواهشان را از عمل گرفته اند معمولا پزشک خودشان را بهترین می دانند. بعد از اینکه کمی جست و جو را ادامه می دهید، قطعا کلافه و سردرگم می شوید و این سوال را از خود می پرسید که از میان این همه دکتر خوب در شیراز کدام را برای خودم انتخاب کنم؟ آیا این پزشکان می توانند نتیجه ای به همان مطلوبی برایم رقم بزنند؟ کدام جراح برای من از همه مناسب تر است و نتیجه موفق تری رقم می زند؟

در ادامه به شما آموزش می دهیم چگونه از میان برترین ها، دکتری که اختصاصا برای شما بهترین است را انتخاب کنید!

1- هر دکتر در جراحی یک مدل بینی مهارت بیشتری دارد.

مراجعه کننده دکی یاب برای عمل بینی

جالب است بدانید نمی‌توان لقب بهترین جراح بینی در شیراز را به یک جراح مشخص داد. چرا که هر دکتر، در عمل یک سبک به خصوص عمل بینی مهارت بیشتری دارد. مثلاً پزشکی در عمل بینی گوشتی در شیراز استاد است و دیگری در جراحی بینی های استخوانی مهارت بیشتری دارد. در نتیجه شما می‌بایست ابتدا نوع بینی خود را دریابید، سپس سبک عمل و مهارت پزشکان را به‌صورت دقیق بشناسید، و در نهایت پزشکی را برای خود انتخاب نمایید که مهارتش در راستای این دو مورد باشد.

2- باتجربه ترین لزوما به معنای بهترین نیست!

نمونه عمل بینی به سبک نیمه فانتزی با مشاوره مجموعه دکی یاب

تجربه بیشتر لزوماً به معنای کیفیت بالاتر نیست! چراکه عمل بینی مثل نقاشی کشیدن است؛ فقط سطح سواد و تجربه کفایت نمی‌کند، بلکه جراح می‌بایست از ذوق و استعداد زیباشناسی ذاتی نیز برخوردار باشد. درنتیجه ممکن است یک پزشک جوان ذائقه زیباشناسی بیشتری نسبت به یک جراح مسن‌تر داشته باشد.

3- به فضای مجازی اکتفا نکنید!

برای انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز نباید فقط به نمونه کارهای فضای مجازی اکتفا کرد. چرا که مبحث تنفس بخش بسیار مهمی در عمل بینی است و در عکس نمی‌توان مشکلات تنفسی را تشخیص داد. از طرفی هیچ پزشکی نمونه کارهای ناموفق خود را در فضای مجازی به اشتراک نمی گذارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از تصمیم نهایی، به صورت حضوری به مطب پزشک مراجعه کرده و نمونه کارهای ایشان را به صورت حضوری بررسی و مشاهده نمایید.

4-نظرسنجی بهترین جراح بینی در شیراز، توسط اطرافیان ممنوع!

همانطور که گفتیم هر پزشکی در عمل یک فرم بینی و سبک جراحی به خصوص، مهارت بیشتری دارد. بنابراین اگر یکی از نزدیکان شما توسط فلان دکتر عمل شد و نتیجه ای موفق گرفت، دلیل نمی شود شما هم بتوانید به نتیجه ای دلخواهتان دست پیدا کنید.

به عنوان مثال شاید دوستی داشته باشید که بینی استخوانی دارد و به سبک طبیعی جراحی خود را انجام داده و نتیجه ای رضایت بخش گرفته است. و به همین دلیل جراحش را به شما هم معرفی می کند. اما اگر بینی شما استخوانی باشد یا عمل بینی به سبک نیمه فانتزی را انتخاب کرده باشید، ممکن است جراح مذکور تخصص کافی برای عمل فرم بینی شما را نداشته و نتواند نتیجه دلخواه شما را برایتان رقم بزند! بنابراین در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی بهتر است به جای پرس و جو از اطرافیان، به افراد متخصصی مراجعه کنیم که در خصوص سبک جراحی پزشکان مختلف آگاهی کامل دارند.

بهترین و برترین جراحان بینی در شیراز

نکته بسیار مهمی که پیش از انتخاب دکتر باید به آن توجه کنیم این است که که هر پزشک در جراحی یک نوع بینی متبحرتر است. بنابراین همانطور که گفتیم نمی‌توانیم به صورت کلی بگوییم کدام پزشک بهترین جراح بینی در شیراز است. در این بخش تعدادی از پزشکان ماهر و برجسته شیراز را برای شما لیست کرده‌ایم تا به راحتی بتوانید با برترین جراحان در سبک های مختلف آشنا شوید. شما می‌توانید پس از مشاهده جراحان معرفی شده برای نوبت گیری و مشاوره بهترین جراح بینی در شیراز، بر دکمه زیر کلیک نمایید.

در ادامه بصورت مختصر لیست بهترین جراح بینی در شیراز برای سبک های مختلف را در جدول زیر آورده ایم، اما توصیه می کنیم به هیچ عنوان توضیحات تکمیلی این پزشکان که پس از جدول ارائه داده شده است را از دست ندهید!.

بهترین جراح بینی شیراز برای هر مدل و سبک

از بهترین جراح بینی استخوانی و نیمه گوشتی در شیراز دکتر امید زرگرانی
از بهترین جراح بینی سبک پروزرویشن و طبیعی دکتر مسیح طالع
از بهترین جراح بینی های استخوانی در شیراز

دکتر سولماز قربانی

از بهترین جراح بینی سبک فانتزی در شیراز دکتر امید زرگرانی
از بهترین جراح عمل های ترکیبی با بینی در شیراز دکتر برخورداری
از بهترین جراح بینی ترمیمی در شیراز دکتر غلامرضا معین
از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز دکتر سلمان شاکری
از بهترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در شیراز دکتر شهریار شاهمرادی
از بهترین جراح بینی سبک نچرال و نیمه فانتزی دکتر حمیدرضا کاظمی
از بهترین جراح بینی مدل عروسکی در شیراز دکتر پیام حق پناه
از بهترین های عمل بینی استخوانی در شیراز دکتر حامد پوستچی
از بهترین های عمل بینی استخوانی به سبک نیمه فانتزی دکتر سولماز قربانی

دکتر امید زرگرانی از بهترین جراحان بینی در شیراز

اگر از عمل بینی یک تغییر اساسی میخواهید؛ دکتر امید زرگرانی از بهترین انتخاب ها در شیراز است. ایشان طی چند ماه اخیر، درصد رضایت بسیار بالایی را از مراجعین خود کسب کرده اند.

 • مهارت در بینی های: استخوانی ، نیمه گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: نیمه فانتزی، فانتزی
 • حدود هزینه عمل: 40

نمونه عمل بینی دکتر زرگرانی در شیراز

نمونه عمل بینی فانتزی در شیراز با دکتر زرگرانی
نمونه جراحی بینی نیمه فانتزی در شیراز با دکتر زرگرانی
نمونه عمل بینی فانتزی در شیراز
نمونه جراحی بینی فانتزی در شیراز با دکتر زرگرانی

آدرس و اطلاعات دکتر زرگرانی؛ جراح زیبایی بینی در شیراز

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 3، ساختمان طبیعت

آدرس اینستاگرام دکتر زرگرانی؛ جراح زیبایی بینی در شیراز: @dromidzargerani شماره تماس جهت نوبتگیری: 09301611548

دکتر مسیح طالع از بهترین های جراحی بینی در شیراز

دکتر مسیح طالع جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر مسیح طالع جز معدود پزشکانی هستند که عمل بینی را با سبک پریزرویشن انحام میدهند. سبک پریزرویشن به عمل بینی کم تهاجمی گفته میشود که با کمترین آسیب به بافت و عروق، تغییرات ظاهری مناسبی را نیز بر چهره شما اعمال میکند. پس اگر به دنبال جراح بینی میگردید که علاوه بر تغییرات ظاهری مناسب خیالتان نیز از تنفس و نقاهت و عوارض بینی راحت باشد؛ دکتر طالع میتواند انتخاب مناسبی برایتان باشد. همچنین دکتر طالع جز برترین جراحان بینی به سبک نچرال در ایران هستند.

 • مهارت در بینی های: استخوانی
 • مهارت در سبک عمل: نچرال استتیک
 • حدود هزینه عمل: 40

نمونه عمل بینی دکتر مسیح طالع جراح بینی شیراز

نمونه عمل بینی در شیراز به سبک پریزرویشن
نمونه عمل بینی به روش پریزرویشن در شیراز با دکتر طالع
نمونه عمل بینی در شیراز با دکتر مسیح طالع

آدرس و اطلاعات دکتر مسیح طالع جراح بینی شیراز

شما میتوانید از طریق مجموعه دکی یاب علاوه بر اینکه از نوبت ویزیت فوری با دکتر مسیح طالع بهره مند گردید؛ مشمول ویزیت نیم بها و مشاوره رایگان نیز خواهید شد. تنها کافیست بر دکمه زیر کلیک کرده و با کارشناسان ارتباط بگیرید.

دکتر شهریار شاهمرادی جراح زیبایی بینی در شیراز

مرد کارهای سخت!

پزشکی که همیشه بینی‌های دشوار را به بینی‌های راحت ترجیح می‌دهد! از ایشان به عنوان گوهر نایاب جراحی بینی شیراز یاد می‌شود. زیرا کاری را که هرکس انجام نمی‌دهد؛ ایشان به‌راحتی انجام می‌دهند.

 • مهارت در بینی‌های: گوشتی؛ فوق گوشتی.
 • مهارت در سبک عمل: نیمه فانتزی، فانتزی.
 • حدود هزینه عمل: 50 میلیون (هزینه دقیق توسط شخص دکتر شاهمرادی در روز ویزیت تعیین می‌شود).

نمونه کارهای دکتر شهریار شاهمرادی:

نمونه عمل بینی در شیراز توسط دکتر شهریار شاهمرادی

آدرس و اطلاعات دکتر شهریار شاهمرادی

شما میتوانید از طریق مجموعه دکی یاب؛ علاوه بر اینکه از نوبت ویزیت فوری با دکتر شهریار شاهمرادی بهره مند گردید؛ مشمول ویزیت نیم بها و مشاوره رایگان نیز خواهید شد. تنها کافیست بر دکمه زیر کلیک کرده و با کارشناسان ارتباط بگیرید.

دکتر وحید عین آبادی از بهترین های جراحی زیبایی بینی در شیراز

جراح همه کاره شیراز
شنیده اید که میگویند فلانی از هر انگشتش یک هنر میریزد؟ دکتر وحید عین آبادی از آن دسته جراحانی است که تمام کار های زیبایی صورت و بدن را به نحو احسن انجام میدهد.
از این رو شما میتوانید انواع کار های زیبایی ترکیبی با عمل بینی، مثل لیپوماتیک، لیفت، پروتز و… را با دکتر وحید عین آبادی که دارای فلوشیپ جراحی پلاستیک از فرانسه میباشند را  انجام دهید.

 • مهارت در بینی های: استخوانی ، نیمه گوشتی و گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: هایپرنچرال، نیمه فانتزی
 • حدود هزینه عمل: (متغیر است و میتوانید با کارشناسان ارتباط بگیرید)

نمونه عمل بینی دکتر وحید عین آبادی دکتر عمل بینی در شیراز

دکتر سلمان شاکری جراح باتجربه بینی در شیراز

جراحی بینی به اصولی ترین شکل ممکن با دکتر شاکری… دکتر سلمان شاکری دارای بورد تخصصی جراحی زیبایی فک، صورت و همچنین عضو آکادمی پزشکان متخصص زیبایی آمریکا هستند. باتوجه به رزومه ای که درمورد ایشان گفتیم نیاز هست از میزان مهارت ایشان صحبت کنیم؟ من که فکر میکنم رزومه و نمونه کارهای ایشان بجای من با شما حرف میزنند!.

 • مهارت در بینی های: نیمه گوشتی و استخوانی
 • مهارت در سبک عمل: طبیعی و نیمه فانتزی
 • حدود هزینه عمل: 60میلیون

نمونه کار های دکتر سلمان شاکری

دکتر داریوش ساریخانی؛ یکی از باتجربه ترین جراحان بینی در شیراز

دکتر داریوش ساریخانی، جراح بینی در شیراز

قدیمی و باتجربه!

دکتر ساریخانی، در میان دیگر جراحان بینی حال حاضر شیراز؛ یکی از قدیمی‌ترین ها محسوب می‌شود.

 • مهارت در بینی‌های: استخوانی
 • مهارت در سبک: طبیعی یا نیمه فانتزی
 • حدود هزینه: 50 میلیون (هزینه دقیق توسط شخص دکتر ساریخانی در روز ویزیت تعیین می‌شود)

 

نمونه کارهای دکتر داریوش ساریخانی:

عمل بینی با دکتر داریوش ساریخانی جراح بینی شیراز
عمل بینی با دکتر داریوش ساریخانی جراح بینی شیراز
عمل بینی با دکتر داریوش ساریخانی جراح بینی شیراز

دکتر حمیدرضا کاظمی؛ از ماهرترین جراح بینی در شیراز

مخترع سبک نوینی از عمل بینی در شیراز!

معمولاً در عمل بینی؛ از ۳ مدل طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی عنوان می‌شود.

اما دکتر کاظمی سبکی بین طبیعی و نیمه فانتزی را ارائه می‌دهد؛ که علاوه بر اینکه بینی پس از عمل دستخوش تغییر می‌شود؛ از حالت طبیعی خود نیز خارج نمی‌شود.

این مدل عمل مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

 • مهارت در بینی‌های: نیمه گوشتی، استخوانی
 • مهارت در سبک عمل: نچرال استتیک، نیمه فانتزی
 • حدود هزینه عمل:37میلیون (هزینه دقیق توسط شخص دکتر کاظمی در روز ویزیت تعیین می‌شود)

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا کاظمی:

نمونه کار جراحی بینی دکتر حمیدرضا کاظمی
نمونه کار جراحی بینی دکتر حمیدرضا کاظمی
نمونه کار جراحی بینی دکتر حمیدرضا کاظمی

ونون آصفی؛ متخصص عمل بینی در شیراز

دکتر ونون اصفی جراح بینی شیراز

کارهای راحت اما به بهترین شکل! اگر از بینی استخوانی و کم ایرادی برخوردار هستید، دکتر ونون آصفی می‌تواند برایتان انتخاب خوبی باشد .

 • مهارت در عمل بینی‌های: استخوانی، کم ایراد.
 • مهارت در سبک: فانتزی، نیمه فانتزی.
 • حدود هزینه عمل: 55میلیون. (هزینه دقیق توسط شخص دکتر آصفی در روز ویزیت تعیین می‌شود)

نمونه کار های دکتر ونون آصفی

نمونه کار عمل بینی دکتر ونون آصفی
نمونه کار عمل بینی دکتر ونون آصفی
نمونه کار عمل بینی دکتر ونون آصفی

دکتر سولماز قربانی از بهترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در شیراز

یکی از بهترین های سبک نیمه فانتزی شیراز

سبک عمل دکتر سولماز قربانی در شیراز؛ طرفداران زیادی دارد. قطعا ایشان را میتوان یکی از بهترین جراحان بینی به سبک نیمه فانتزی در شیراز نامید.

 • مهارت در بینی های: استخوانی، نیمه گوشتی
 • مهارت در سبک عمل: نیمه فانتزی
 • حدود هزینه عمل: 34 میلیون

توجه شما را به نمونه کار های ایشان جلب میکنم:

نمونه عمل بینی در شیراز با دکتر قربانی

دکتر غلامرضا معین؛ از باتجربه ترین جراح بینی شیراز

تنها تابلوی تبلیغاتی دکتر معین، مراجعین ایشان هستند!

پزشکی بسیار باتجربه و کهنه کار، که اعتقادی به فضای مجازی و اینستاگرام ندارد و معتقد است ارائه کار باکیفیت بهترین تابلو تبلیغاتی است.

دکتر معین از معدود پزشکانی است، که  با تجربه و مهارت خود از پس دشوارترین بینی‌ها می‌تواند به نحو احسن برآید.

 • مهارت در بینی‌های: فوق گوشتی، ترمیمی، گوشتی
 • مهارت در سبک: طبیعی، نیمه فانتزی
 • حدود هزینه عمل:به کارشناسان دکتریاب پیام دهید. (هزینه دقیق توسط شخص دکتر معین در روز ویزیت تعیین می‌شود)

(به دلیل عدم فعالیت ایشان در فضاهای مجازی و مسائل اعتقادی؛ نمونه کاری را در  فضای مجازی قرار نداده‌اند)

نکات پایانی درباره بهترین جراح بینی در شیراز

انجام عمل زیبایی بینی، مراحل متفاوتی دارد. یکی از مهم‌ترین این مراحل انتخاب یک جراح خوب است. یک پزشک می‌تواند بینی شما را به بهترین نحو ممکن جراحی کند و یا به بدترین روش ممکن خراب کند! امیدوارم متوجه اهمیت انتخاب دکتر خوب برای انجام این عمل باشید!

قبل از برنامه‌ریزی برای عمل حتماً به سبک موردعلاقه خودتان و فرم عمل پزشک توجه کنید. اگر بینی گوشتی دارید، برای عمل به پزشکانی که در رینوپلاستی بینی استخوانی مهارت دارند، مراجعه نکنید!. جراحانی که در این مقاله به شما معرفی کردیم جزو بهترین پزشکان شیراز هستند. با خیال راحت به آن‌ها مراجعه و مشورت کنید.

بهترین دکتر عمل بینی شیراز

نمونه کار مجموعه دکی یاب

برای دریافت مشاوره می‌توانید تصویری از بینی‌تان را برای ما ارسال کنید. مشاوران ما باتوجه‌به فرم بینی‌تان، بهترین دکتر را به شما معرفی می‌کنند. به‌نظر شما مهم‌ترین نکته قبل از اقدم به عمل بینی چیست؟ مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما دوستان عزیز هستیم. فراموش نکنید که این مقاله مفید را برای همه زیباجویان اطراف‌تان بفرستید.

یکی از شاهکارهای دکی یاب و زیباکس، در معرفی بهترین جراح بینی

167 نظر در “معرفی اصولی بهترین جراح بینی در شیراز (فریب سودجویان نخورید) +نمونه کار

 1. پریسا دهداری گفت:

  سلام یه دکتر خیلی خوب و کاربلد میخوام که هزینه بالا نگیره، هزینه عمل بینی رو خیلی بالا بردن چندساله نمیتونم عمل کنم بخاطر هزینه

 2. پریسا گفت:

  سلام یه دکتر خیلی خوب و کاربلد با هزینه مناسب معرفی کنید

 3. ندا زارعیان جهرمی گفت:

  مشاوره و پیگیریتون عالیه
  خلاصه بی نظیرید

  1. معین فتحی پور گفت:

   دوستم با زرگرانی عمل کرد. خوب بود بعد تصادف کرد خود دکتر باز جراحی بینیشو قبول کرده برای ترمیم اما هزینه خیلی بالاست

   1. amir doust گفت:

    عزیزم جراحی ترمیمی عمل بسیار سنگین و پر ریسکی هست و هر جراحی چنین جراحی رو انجام نمیده. گاها ممکنه اصلا جراحی ترمیمی امکان پذیر نباشه. به همین دلیل هزینۀ این عمل بالاست.

 4. خاطره گفت:

  بسیار عالی،خیلی مختصر ومفید بود

 5. سارا گفت:

  با افتخار بهترین جراهان بینی در شیراز داریم

  1. فهیم مومنی گفت:

   من با دکتر کاظمی بینیم رو جراحی کردم بین نیمه فانتزی و طبیعی جراحی کرد خیلی خوب شده. این مدل بهتر از نیمه فانتزی و طبیعی به صورت مردانه میاد

   1. amir doust گفت:

    خدا رو شکر . رعایت تناسب فرم و اندازۀ بینی در کار جراح خیلی مهمه. خوشحالیم از بینیتون راضی هستید.

 6. فرشته شیرزاد گفت:

  عالیه

 7. ف حیدری گفت:

  سلام ببخشید چطوری میتونم هزینه عملو قسطی کنم؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام لطفا برای دریافت مشاوره با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

 8. سارا میرمحمدی گفت:

  سلام ببخشید بین دکتر زرگرانی و شاهمرادی کدوم رو بیشتر پیشنهاد می کنین؟

  1. نویسنده گفت:

   پیشنهاد می کنیم برای پاسخ به این سوال از کارشناسان دکی یاب مشاوره بگیرید. کارشناسان ما با توجه به فرم بینی شما مناسب ترین جراح را به شما پیشنهاد می کنند.

 9. سپیده گفت:

  ممنون از مطالبتون. حتما از مشاورتون استفاده می کنم. فقط میشه بگین رایگانه یا نه؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام ممنون که تا انتهای مقاله با ما همراه بودین. در حال حاضر رایگانه

 10. فرشته گفت:

  سلام لطفا جواب بدین من می خواستم عمل ترمیمی داشته باشم شما کدوم جراحو پیشنهاد می کنین؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام . شما می توانید برای انتخاب مناسب ترین جراح با توجه به فرم بینی و شرایطتون از کارشناسان مجموعه دکی یاب مشاوره دریافت کنید. کارشناسان ما بهترین و مناسب ترین جراحان ترمیمی را به شما معرفی می کنند تا عمل ترمیمی موفقی داشته باشین.

 11. شراره میرمحمدی گفت:

  من نمی دونم بینیم استخوانیه یا گوشتی. حس میکنم خیلی پوستش ضخیم نیس. از کجا بفهمم؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام. به احتمال زیاد بینی شما از نوع ترکیبی است. شما می توانید برای اطمینان از فرم بینی خود و همچنین آشنایی با بهترین جراحان بینی مختص نوع بینی تان از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

 12. مهسا بازرگان گفت:

  بینی من گوشتیه میخوام با دکتر ساریخانی عمل کنم قبول میکنن؟

  1. amir doust گفت:

   بله عزیزم. میتونید بینیتون رو با ایشون عمل کنید. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین دکی یاب تماس بگیرید.

 13. مهسا دهقانی گفت:

  سلام من شهرستانم میخوام برای عمل بینی بیام شیراز میشه راهنماییم کنید؟

  1. حیدری گفت:

   من بینیم گوشتیه دکتر ساریخانی قبول میکنن؟

 14. بهار تقوا گفت:

  چجوری باید بفهمیم بینیمون گوشتیه یا استخوانی؟

 15. نجفی گفت:

  خیلی عالی بود. ممنون از توضیحاتتون

 16. رمضانی گفت:

  من از دکی یاب برای پبدا کردن بهترین جراح بینی در شیراز مشاوره گرفتم. واقعا کارشون عالیه. خداقوت

 17. الناز. ر گفت:

  ملاک تشخیص بهترین دکتر جراحی بینی مهارت. اخلاق و تجربه است

  1. amir doust گفت:

   همینطوره عزیزم. زیباجو باید علاوه بر نتیجۀ خوب خاطرۀ خوشی هم از جراحی بینی داشته باشه و اخلاق پزشک مهمه.

 18. mansooreh گفت:

  وقتی مطمئن باشی جراح بینی ت کاربلد هست حس بهتری داری و رضایتت بیشتره. ترس و استرست از بین میره. مهمترین نکته اطمینان به دکتر جراح هست.

  1. amir doust گفت:

   درسته بانو جان. مهمترین اصل اطمینان داشتن به پزشک هست. البته جراح با تجربه، کار بلد و متخصص.

 19. گلبهار ف گفت:

  سلام، من شیراز نیستم و دقیق هم نمیدونم بینیم چه فرمی داره. نمیتونم هم چند بار بیام شیراز. میشه راهنماییم کنید

  1. نویسنده گفت:

   شما از طریق کلیدهای قرار داده شده در همین مقاله میتونید با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید. اون‌ها بهترین جراح رو با توجه به فرم بینی شما بهتون معرفی می‌کنن.

 20. zahra گفت:

  من قبلا بینیم رو عمل کردم اما مشکلات تنفسی زیادی دارم. مقاله رو دقیق خوندم اما باز هم نمیدونم کدوم جراح بهتره. بعد از عمل اولم ترسیده شدم. میشه جراحی رو بهم معرفی کنید که برای عمل ترمیمی مناسب‌تر باشه

  1. نویسنده گفت:

   ممنون از شما که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید. از طریق همین مقاله با مشاوران ما در دکی یاب تماس بگیرید. تیم ما با توجه به فرم بینی و میزان آسیبی که در عمل اولتون دیدید مناسب‌ترین جراح رو به شما معرفی می‌کنن.

 21. محمد علی. ر گفت:

  سلام من از طریق این مقاله با دکتر طالع آشنا شدم و واقعا از عمل بینی خودم راضی ام. دستتون درد نکنه.

  1. amir doust گفت:

   خواهش میکنم. خوشحالیم که عملتون رضایت بخش بوده

 22. فتانه گل گفت:

  من شیراز زندگی میکنم میتونم حضوری بیام برای مشاوره؟

  1. amir doust گفت:

   بله عزیزم حتما. با مشاوران ما تماس بگیرید تا زمان دقیق مصاحبه حضوری رو بهتون اعلام کنند.

 23. پریسا گفت:

  منونم از اطلاعات خوبی که توی این مقاله ارائه دادید. الان من چطور میتونم از خدمات دکی یاب استفاده کنم؟

  1. amir doust گفت:

   خواهش میکنم عزیزم. از طریق دکمه هایی که در همین مقاله قرار داده شده میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 24. زهرا توانا گفت:

  ممنونم از توضیحات خوبتون. من بینی گوشتی دارم به نظرتون چقدر ممکنه نتیجه خوبی از عمل بگیرم؟

  1. نویسنده گفت:

   خواهش می‌کنم. با کارشناس‌های ما تماس بگیرید. با ارزیابی دقیق و انتخاب بهترین جراح برای شما، قطعا بهترین نتیجه ممکن رو خواهید گرفت.

 25. Shadii-DA گفت:

  خیلی مطالب کامل و عالی بودن. مرسی ازتون

  1. نویسنده گفت:

   ممنونیم از شما که تا پایان این مقاله ما رو همراهی کردید.

 26. منیره وفایی گفت:

  خدا خیرتون بده. چقدر من گیج شده بودم واسه انتخاب جراح

  1. نویسنده گفت:

   ممنونیم از لطف شما و خوشحالیم از اینکه مطالب براتون مفید بودن.

 27. بیگ بنگ گفت:

  به نظرتون احتمال اینکه بینی گوشتی بد از آب در بیاد چقدره؟ واقعا میترسم

  1. نویسنده گفت:

   نگران نباشید. بینی گوشتی جراحی سخت‌تری داره اما ما با انتخاب جراح مناسب برای شما، ریسک اون رو به حداقل میرسونیم.

 28. شهلا گفت:

  به جرات میتونم بگم کاملترین مطلبی بود که واسه جراحی بینی تو شیراز خوندم. دستتون طلا

  1. نویسنده گفت:

   ممنونیم از لطف شما.

 29. باران گفت:

  ممنون از توضیحاتتون. من انحراف بینی داشتم اما خب توی عملم ظاهر بینیم هم برام مهم بود. حالا هم مشکلات تنفسی دارم و هم از ظاهر بینیم راضی نیستم. خیلی پشیمونم که بی دقت دکتر انتخاب کردم. به نظرتون میتونم دوباره عمل کنم؟

  1. نویسنده گفت:

   خواهش می‌کنم. ممنون از همراهی شما.
   قطعا میتونید عمل کنید. نگران نباشید. با کارشناسان ما تماس بگیرید بهترین جراح رو با توجه به میزان آسیب شما و مهارت جراح براتون انتخاب می‌کنند.

 30. Neda Farshad گفت:

  از طریق همین دکمه های توی صفحه میتونم مشاوره شم؟

  1. نویسنده گفت:

   بله از طریق همین دکمه‌ها تماس بگیرید تا برای شما وقت مشاوره تعیین شه.

 31. Fafa گفت:

  بینی من روزنه های تقریبا بزرگی داره اما اصلا فکر نمیکنم گوشتی باشه. یعنی همیشه فکر میکردم استخوانیه. چطور میتونم بفهمم گوشتیه یا نه؟

  1. نویسنده گفت:

   احتمالا بینی شما ترکیبی هست. این مطالب فقط برای آشنایی شما قرار داده شدند. اطلاعات تکمیلی و خاص شرایط خودتون رو میتونید از کارشناسان ما دریافت کنید.

 32. نغمه گفت:

  بینی من استخونیه. طبق چیزی که من شنیدم همه دکترها بینی استخونی رو خوب عمل میکنن. برای مورد من هم نیاز به مشاوره هست؟

  1. نویسنده گفت:

   دوست عزیزم درسته که جراحی بینی استخوانی راحت‌تر و معمولا نتیجه بهتری داره اما باز هم نتایج متفاوتی ممکنه از این جراحی گرفته شه. برای گرفتن بهترین نتیجه توصیه می‌کنم مشاوره رو جدی بگیرید.

 33. مهدی گفت:

  انصافا عالی بود. من فکر نمیکردم همچین چیزی وجود داشته باشه. دمتون گرم

  1. نویسنده گفت:

   خواهش می‌کنم
   ممنون از همراهی شما

 34. رقیه. ن گفت:

  سلام. هزینه عمل ترمیمی توی شیراز چقد میشه؟

  1. soltani123 گفت:

   هزینه ها به عوامل مختلفی بستگی دارن. هزینه عمل ترمیم از عمل اولیه بیشتره. برای دریافت اطلاعات کامل تر پیشنهاد می کنیم با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

   1. علی گفت:

    بهترین دکتر عمل بینی گوشتی کیه به نظر شما؟

    1. amir doust گفت:

     چندین دکتر در این زمینه بهترین هستند. کارشناسان ما یا توجه به سلیقه، بودجه و فرم بینی شما مرتبط ترین پزشک رو به شما معرفی میکنند. با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید

 35. نازنین گفت:

  از کجا باید بفهمیم کدوم دکتر برامون مناسبه؟ من دکترم رو انتخاب کرده بودم ولی با خوندن این مقاله مردد شدم…

  1. soltani123 گفت:

   تشخیص اینکه کدوم پزشک برای کدوم فرم بینی مناسبه یه کار تخصصیه. بهره برای اینکه بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا به طور کامل راهنماییتون کنند.

 36. بهاره گفت:

  بینی من استخوانیه دکتر طالع بهتره یا دکتر زرگرانی؟

  1. soltani123 گفت:

   پیشنهاد ما اینه که با کارشناسان مجموعه دکی یاب تماس بگیرید تا بعد از مشاوره تخصصی بهترین جراح رو به شما معرفی کنند.

 37. احمدی گفت:

  دکتر طالع قسطی عمل میکنن؟

  1. soltani123 گفت:

   بله اگر از طریق دکی یاب اقدام کنید میتونید هزینه عمل رو به صورت قسطی پرداخت کنید.

 38. ستایش گفت:

  بینی من گوشتیه کدوم دکتر میتونه مدل فانتزی برام عمل کنه؟

  1. soltani123 گفت:

   حتما از کارشناسان دکی یاب در این زمینه راهنمایی بگیرید.

 39. رضا ناظمی گفت:

  واقعا مطالب سایتتون مفیده.خسته نباشید

  1. soltani123 گفت:

   ممنون از همراهی شما دوست عزیز

 40. مرادی گفت:

  برای مشاوره باید کجا بیایم؟

  1. soltani123 گفت:

   با شماره 02174391900 تماس بگیرید. کارشناسان ما ابتدا مشاوره آنلاین برای شما ترتیب میدن و درصورت تمایل می تونید نوبت مشاوره حضوری دریافت کنید.

 41. طناز گفت:

  همۀ دکترای شیراز میگن همۀ سبک ها رو کار میکنن چجوری بفهمیم کدوم سبک رو بهتر کار میکنن؟

  1. amir doust گفت:

   عزیزم هر پزشک ممکنه هر سبکی رو جراحی کنه اما تبحر، تجربه و مهارتش در سبکی خاص بیشتر نمود داره. این مسئله رو میشه از درصد جراحی های اون پزشک در اون سبک، کیفیت عمل و رضایت زیباجو فهمید. پشتیبانی مجموعۀ ما همچنان تا دوسال کیفیت جراحی بینی رو رصد میکنه و با زیباجو در ارتباط هست.این مسئله تخصص دکتر رو بهتر نشون میده.

 42. آیدا نیازی گفت:

  من بینی م گوشتی بود دکتر طالع عمل کرد چند سال پیش خیلی عالی بود. الان دوستم میخواد بینیشو با طالع عمل کنه چجوری راحت نوبت بگیره؟

  1. amir doust گفت:

   خوشحالیم که فرم بینیتون رو دوست دارید و از کار دکتر طالع راضی هستید. با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید، کارشناسان ما نوبت وی آی پی ایشون رو هماهنگ میکنند.

 43. حدیث گفت:

  من دوست داشتم با دکتر زرگرانی بینیم رو جراحی کنم اما دکتر طالع به من پیشنهاد شد. الان اصلا پشیمون نیستم و خیلی فرم بینیم رو دوست دارم.

  1. amir doust گفت:

   بسیار عالیه عزیزم. مهم نتیجه و رضایت شماست

 44. ماهک عظیمی گفت:

  من میخوام بینیم رو نیمه فانتزی عمل کنم بینیم هم گوشتی میترسم خوب در نیاد به نظرتون چیکار کنم؟

  1. amir doust گفت:

   عزیزم عکس بینیتون رو برای کارشناسان ما بفرستید اگر شرایطش رو داشته باشید بهتون میگن و راهنماییتون میکنن.

 45. ساسان گفت:

  بعد از عمل کبودی زیر چشم تا چه مدت طبیعیه و میمونه؟

  1. amir doust گفت:

   بستگی به شرایط عمل و واکنش بدن فرد داره و نهایتا تا پانزده روز ممکنه طول بکشه.

 46. مژگان .د گفت:

  دکتر آصفی واقعا بینی های استخوانی رو خوب عمل میکنن. بینی خواهر من خیلی قشنگ شده

  1. amir doust گفت:

   درسته عزیزم ایشون یکی از بهترین ها هستند. خدا روشکر که راضی هستید.

 47. علی اصغر شرفی دهنو گفت:

  خواهر زاده من تازه با دکتر قربانی بینیشو عمل کرده. کبودی و خونریزیش کمه خدا رو شکر

  1. amir doust گفت:

   خدا رو شکر. این عالیه اما همچنان مراقبت های پس از عمل رو دقیق رعایت کنید.

 48. Sooli.z گفت:

  من از طریق شما با دکتر معین بینیمو جراحی کردم واقعا خوب مشاوره داد ید و راهنمایی کردید خیلی ممنونم

  1. amir doust گفت:

   خواهش میکنم. ما اینجاییم تا شما به بهترین نتیجه برسید.

 49. مائده شکری گفت:

  من به عروسیم نزدیکه خیلی صف انتظار طولانی بود برای من فوری نوبت گرفتید هفته دیگه با دکتر شاهمرادی نوبت عمل دارم. واقعا ممنونم کارم راه افتاد

  1. amir doust گفت:

   عزیزم. خیلی برات خوشحالیم امیدوارم در سریع ترین زمان ممکن یک جراحی زیبا و فوق العاده رو تجربه کنید و عروسیتون به بهترین نحو برگزار شه.

 50. آقو جلیل نیازی گفت:

  با اینکه صورت مردونه ریسک داره نیمه فانتزی عمل کنه اما من عمل کرده عالی شده. مشاوره خیلی بهم کمک کرد ممنون دمتون گرم

  1. amir doust گفت:

   خواهش میکنم. خوشحالیم که از فرم و مدل بینیتون راضی هستید.

 51. فاطیما ۱۲۸ گفت:

  من یه مشاوره حضوری میخوام باید چیکار کنم؟

  1. amir doust گفت:

   با مجموعه تماس بگیرید تاریخ و ساعت دقیق مشاورۀ حضوری رو خدمتتون اعلام میکنند.

 52. هاشم زاده فتحی گفت:

  من دوست دارم با دکتر طالع بینیمو جراحی کنم. ایشون قسطی هم کار میکنن؟

  1. amir doust گفت:

   سلام بله. اگر از طریق مجموعه دکی یاب اقدام کنید پرداخت اقساطی شامل حالتون میشه

 53. مسعود بستکی گفت:

  من از بوشهر میخوام بیام
  نمیتونم زیاد بمونم. میخوام زود نوبت بگیرم و اونجا همه چی هماهنگ باشه. مجموعه شما میتونه همه چیز رو هماهنگ کنه؟

  1. amir doust گفت:

   بله حتما با کارشناسان ما تماس بگیر همه مراحل رو گام به گام براتون توضیح میدن و نوبت فوری میگیرند و همۀ هماهنگی های لازم انجام میشه.

 54. سوری گفت:

  من خودم با دکتر طالع بینیمو عمل کردم میخوام دختر خالم هم از طریق مجموعه شما با دکتر طالع عمل کنه. چه تخفیفی شمامل من میشه؟

  1. amir doust گفت:

   معرفی به مجموعه که منجر به عمل بشه حتما تخفیفات قابل توجهی رو برای خدمات زیبایی شاملتون میکنه. مشاورین میتونن دقیق تر راهنماییتون کنن.

 55. رشیدی گفت:

  میشه منو راهنمایی کنید ببینید بینیمو میتونم چه فرمی عمل کنم؟
  خیلی برام مهمه به صورتم بیاد

  1. amir doust گفت:

   بله عزیزم حتما. عکس بینیتون رو برای کارشناسان ما بفرستید کامل راهنماییتون میکنن.

 56. تمنا گفت:

  پک هدیۀ هنوز به دست ما نرسیده. شش روز از جراحی خواهرم میگذره

  1. amir doust گفت:

   عزیزم حتما به دستتون میرسه. بین هفت تا ده روز زمان لازمه.

 57. خاااااان گفت:

  کدوم دکتر دماغ مردونه خوب عمل میکنه؟

  1. amir doust گفت:

   دکتر زرگرانی، طالع، شاهمرادی، عین آبادی و….. اطلاعات دقیق تر رو مشاورین ما در اختیارتون قرار میدن.

 58. رسول زاده گفت:

  معروف ترین جراح عمل بینی گوشتی کدومشونن؟

  1. amir doust گفت:

   چند نفر هستند که در این زمینه بهترین عملکرد رو دارن مشاورین ما کاملا به شما معرفیشون خواهند کرد. با مجموعه تماس بگیرید.

 59. محبوبه گفت:

  بهترین جراح نیمه فانتزی کیه توی شیراز؟ چجوری نوبت بگیریم؟

  1. amir doust گفت:

   چندین دکتر در شیراز هستند که در جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی بسیار مهارت دارند. مشاورین ما بهترین ها رو بهتون معرفی میکنند . کافیه هم برای مشاوره و هم رزرو نوبت با مجموعه تماس بگیرید.

 60. ساغر نظری گفت:

  مشاوره عمل بینی میخواستم و لطفا از بین همه بهترین دکتر عمل بینی استخوانی رو بهم معرفی کنید.

  1. amir doust گفت:

   بله حتما. با مجموعۀ دکی یاب تماس بگیرید و عکس بینیتون رو ارسال کنید تا بهترین دکتر عمل بینی به شما معرفی شه

 61. محمد علی کریمی گفت:

  مشهورترین دکتر عمل بینی توی شیراز کدومه؟

  1. amir doust گفت:

   دکتر خوب در شیراز زیاده و از بین اونها چندین نفر جزو بهترین ها هستند. حالا از بین بهترین ها باید اونی که تخصصی با فرم بینی و سبک جراحی دلخواه شما عمل رو انجام میده انتخاب کنید. مشاورین مجموعۀ ما به شما کمک میکنند.

 62. حسین احمدی گفت:

  توی سبک طبیعی کار کدوم دکتر از همه بهتره؟

  1. amir doust گفت:

   چندین جراح خوب در این سبک وجود داره بهتره عکس بینی تون رو برای ما بفرستید تا با توجه به شرایط و فرم بینیتون بهترین جراح بینی رو به شما معرفی کنند.

 63. مهشید گفت:

  چجوری تشخیص میدید مثلا کدوم پزشک برای بینی گوشتی من خوبه؟

  1. amir doust گفت:

   اینجا متخصصان و کارشناسان ما با تصاویری که شما از بینی خودتون ارسال میکنید فرم دقیق بینی شما رو مشخص میکنند و بهترین دکتر در اون فرم رو به شما معرفی میکنند.

 64. سوده پرنیان گفت:

  همۀ دکتر هایی که گفتید قسطی کار میکنن؟

  1. amir doust گفت:

   اگر از طریق مجموعۀ دکی یاب معرفی بشید بله میتونید پرداخت اقساطی داشته باشید.

 65. سمیرا. م گفت:

  معروفترین دکتر بینی استخوانی کیه؟

  1. امیردوست گفت:

   در جراحی بینی استخوانی دکتر برجسته زیاده. کارشناسان ما با توجه به فرم بینیتون بهترین جراح رو به شما معرفی میکنند. با مجموعه تماس بگیرید.

  2. امیردوست گفت:

   چندین متخصص جراحی بینی استخوانی در شیراز هستند که همگی کارشون بسیار خوبه. با مشاورین ما تماس بگیرید با توجه به فرم بینیتون بهترین و معروف ترین رو بهتون معرفی میکنند.

 66. الهام صیفی گفت:

  مشهورترین دکتر ترمیم بینی رو چجوری پیدا کنیم؟

  1. امیردوست گفت:

   از طریق مجموعۀ دکی یاب. کارشناسان ما راهنماییتون میکنند.

 67. فاطمه سالاری گفت:

  عمل بینی عروسکی چقدر ریسک داره؟

  1. امیردوست گفت:

   حجم زیادی از بینی از دست میره و کوچک میشود. دکتر باید خیلی کاربلد باشه و اصولا جراحی ترمیمی برای بینی های فانتزی ناممکنه.

 68. هاجر-هاجر گفت:

  به نظرم دکتر شاهمرادی بهترین جراح ترمیمی بینی هستن

  1. امیردوست گفت:

   بله ایشون از بهترین متخصصان و جراحان شیراز هستند.

 69. سحر زیبامنش گفت:

  چقدر طول میکشه آثار عمل بینی کامل رفع شه؟

  1. امیردوست گفت:

   بسته به آناتومی بدن خوتون نهایتا تا دو هفته آثار جراحی میتونن باقی بمونن.

 70. زهرا مرادی گفت:

  کاربلد ترین دکتر گوش و حلق و بینی که جراحی بینی انجام میده کدوم دکتره؟

  1. امیردوست گفت:

   اکثر دکترهای معرفی شده در بالا متخصص گوش و حلق و بینی هستند و جراحی بینی انجام میدهند.

 71. مریم تاجی گفت:

  ارزون ترین جراحی زیبایی بینی برای سبک فانتزی کدوم جراحه؟

  1. امیردوست گفت:

   با مجموعۀ دکی یاب تماس بگیرید و از میزان هزینۀ هر جراح مطلع شوید.

 72. منصور جوکار گفت:

  ظریف ترین عمل بینی مردانه رو کدوم دکتر داره؟

  1. امیردوست گفت:

   عکس بینی خودتون رو برای کارشناسان دکی یاب ارسال کنید تا ظریف ترین جراح برای بینی مردانه به شما معرفی شود.

 73. رسول اقدسی گفت:

  نوبت مشاوره میخواستم برای عمل بینی.

  1. امیردوست گفت:

   بسیار عالی با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما آمادۀ راهنمایی شما هستند. از طریق دکمه های قرار داده شده در مقاله اقدام کنید

 74. جواد مسرور گفت:

  دکتر قربانی انحراف بینی هم عمل میکنن؟

  1. امیردوست گفت:

   بله. برای آگاهی از جزئیات و اطلاعات دقیق تر با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید.

 75. ارشیا زادوَر گفت:

  مشاورتون خیلی عالی بود بهتر از این نمیشه واقعا ممنون

  1. امیردوست گفت:

   خواهش می‌کنم. رضایت شما مایۀ خوشحالی ماست.

  2. امیردوست گفت:

   خواهش میکنم ما وظیفمون رو انجام میدیم. نتیجۀ عالی و رضایت شما بهترین تشکر از ماست

 76. پور ابراهیمی گفت:

  به نظرم دکتر شاکری بهترین جراح بینی در شیراز هستند. از هر لحاظ عالی هستند.

  1. امیردوست گفت:

   بله. صد در صد ایشون جزو بهترین‌های شیراز هستند.

 77. هادی سلطانی گفت:

  دکتر ماهر باشه ارزش داره دماغتو عمل کنی وگرنه فقط برای خودت دردسر درست میکنی

  1. امیردوست گفت:

   درست میفرمایید. مهمترین اصل در عمل بینی انتخاب جراح حرفه‌ای هست.

 78. برزو کازرونی گفت:

  برترین دکتر عمل بینی گوشتی در شیراز چه کسی است؟

  1. امیردوست گفت:

   چندین نفر از دکترهای ذکر شده در مقاله برترین‌های عمل بینی گوشتی در شیراز هستند. با دکی یاب تماس بگیرید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.

 79. کهنسال گفت:

  یعنی چی انالیز فرم بینی غیرحضوری؟

  1. امیردوست گفت:

   یعنی شما عکس بینی خودتون رو برای کارشناسان مجموعۀ دکی یاب ارسلل میکنید، کارشناسان فرم دقیق بینی و میزان دقیق ایرادات بینی رو بهتون میگن و این که چه عملی مناسب شماست.

 80. فوذیه شمسایی گفت:

  معروفترین دکتر عمل نیمه فانتزی کدوم دکتر هست؟

  1. امیردوست گفت:

   دکترهایی که معرفی شدند همه در شیراز معروف هستند

 81. داوودی گفت:

  کاربلدترین دکتر برای بینی مردانه کیه؟

  1. امیردوست گفت:

   چند تن از پزشکان خوب معرفی شده در زمینۀ جراحی بینی مردانه رزومۀ خوبی دارند. با مجموعۀ دکی یاب تماس بگیرید تا با توجه به شرایط، سلیقه و فرم بینی، به شما جراح معرفی شود.

 82. سراب گفت:

  نوبت فوری دقیقا چجوریه؟

  1. امیردوست گفت:

   از طریق کلید هایی که در این مقاله قرار داده شده است با مشاورین و کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید با پزشک مورد نظرتون هماهنگ میشه و نوبت فوری می‌گیرید.

 83. الناز واقفی گفت:

  با تجربه ترین دکتر جراح بینی در شیراز کیه؟

  1. امیردوست گفت:

   تمام پزشکانی که در این مقاله معرفی شدند با تجربه ترین جراحان بینی در شیراز هستند

 84. عبدالمطلبی گفت:

  مطرح ترین جراح بینی غضروفی شیراز رو چجوری باید پیدا کنیم؟

  1. امیردوست گفت:

   با مجموعۀ دکی یاب تماس بگیرید مشاورین ما کاملا راهنماییتون میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.