آیا بهترین دکتر عمل بینی در شیراز را می‌شناسید؟

شیراز یکی از بهترین شهرهای ایران برای انجام عمل‌های زیبایی مخصوصاً رینوپلاستی بینی است. تعداد زیادی دکتر عمل بینی در شیراز به‌طور کاملاً حرفه‌ای درحال فعالیت هستند. انتخاب بهترین جراح بینی شیراز کار سختی نیست و این انتخاب می‌تواند تأثیر زیادی روی نتیجه عمل شما داشته باشد.

افراد زیادی را می‌شناسم که به دلایل مختلفی، عمل بینی‌شان را به پزشکی غیرمتخصص سپرده‌اند و با عوارض عمل بینی مثل مشکلات زیبایی (عدم تقارن بینی، کج بودن و …) و عملکردی زیادی (مشکلات تنفسی) روبه‌رو شده‌اند.

براساس آخرین آمارهای اعلام شده در ایران در سال از هر 100 هزار نفر حدود 180 نفر اقدام به رینوپلاستی می‌کنند! این آمار نشان‌دهنده میزان محبوبیت این عمل در بین سایر جراحی‌های زیبایی است.

معرفی بهترین دکتر عمل بینی شیراز

همان‌طور که گفتیم یکی از شرط‌های رسیدن به نتیجه‌ای عالی، یافتن بهترین جراح بینی شیراز است. در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر عمل بینی شیراز، هزینه‌ عمل بینی در شیراز، میزان تخصص و سابقه فعالیت آنان آشنا کنیم.

به شما در مقایسه متخصصان جراحی بینی در شیراز کمک می‌کنیم تا انتخاب درستی داشته باشید. شما اگر قصد انجام این جراحی را دارید، این مقاله به جرئت بهترین منابع موجود برای یافتن بهترین جراح بینی در شیراز است.

 در حال حاضر تعداد زیادی دکتر عمل بینی در شیراز وجود دارد، و ما در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین‌ها و مشهورترین‌ پزشک های عمل بینی می‌پردازیم:

1.    آقای دکتر مسیح طالع

عکس دکتر مسیح طالع از بهترین جراح بینی در شیراز

آقای دکتر مسیح طالع متخصص گوش، حلق و بینی، عمل زیبایی بینی و جراح پلاستیک از بهترین پزشکان حوزه کاری خودش در شیراز است. او در چند ماه اخیر با انجام عمل‌های زیبایی خوب و رسیدن به نتایج عالی، به یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای رینوپلاستی در شیراز تبدیل شده است.

 آقای دکتر طالع با بیش از 5 سال سابقه کاری و حدود 4 هزار عمل بینی موفق توانسته خودش را در لیست بهترین دکتر عمل بینی در شیراز جای دهد. در حال حاضر هزینه انجام عمل بینی با دکتر طالع حدود 21 میلیون تومان است.

بیشتر عمل‌های دکتر طالع در سبک‌های طبیعی و نیمه فانتزی است. برای مشاوره درباره فرم بینی و دریافت قیمت نهایی با ایشان می‌توانید از راه سایت دکی‌یاب روی دکمه دریافت مشاوره و برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر دکتر طالع روی کلید اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

نمونه جراحی های بینی دکتر طالع

معرفی دکتر عمل بینی در شیراز
آشنایی با بهترین جراح بینی شیراز

2.  آقای دکتر امیر خسرو برخورداری

دکتر امیر خسرو برخورداری از بهترین جراحان بینی در شیراز

جناب آقای دکتر امیر خسرو برخورداری، دارای مدرک دکترا جراحی پلاستیک و زیبایی، به‌تازگی از تهران به شیراز نقل‌مکان کرده‌اند و فقط در عرض سه ماه در شیراز نیز معروف شدند. آقای دکتر برخورداری علاوه‌بر مهارت در انجام رینوپلاستی، در لیفت پلک به روش آندوسکوپی (بخیه از داخل موی سر) نیز زبانزد همه هستند.

قبل از آمدن دکتر برخورداری به شیراز، زیباجویان عمل لیفت به‌دلیل عدم وجود یک پزشک متخصص در این حوزه در شیراز، مجبور به سفر به تهران می‌شدند. حال با آمدن آقای دکتر برخورداری، دیگر جای خالی دکتر این عمل زیبایی در شیراز حس نمی‌شود.

در حال حاضر هزینه انجام عمل بینی با آقای دکتر برخورداری حدود 17 میلیون تومان و هزینه عمل لیفت شقیقه نیز حدود 13 میلیون تومان است. او در تمامی سبک‌های فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی مهارت دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت نهایی عمل می‌توانید با فشردن دکمه دریافت مشاوره با مشاوران دکی‌یاب در تماس باشید. اگر به‌دنبال مشاهده نمونه کارهای بیشتر دکتر برخورداری هستید، روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

نمونه عمل بینی دکتر برخورداری

معرفی بهترین عمل بینی شیراز
آشنایی با بهترین دکتر عمل بینی شیراز

3. دکتر محمدمهدی ده بزرگی

دکتر محمد مهدی ده بزرگی یکی از برترین جراح های بینی در شیراز

اگر به‌دنبال یک دکتر عمل بینی شیراز با مهارت‌های بالا می‌گردید، حتماً به مطب آقای محمدمهدی ده بزرگی نیز سری بزنید. او متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن در شیراز است. او در سال 1379 دوره پزشکی عمومی خودش را به اتمام رساند و برای دریافت مدرک تخصص، رشته گوش و حلق و بینی را در دانشگاه شیراز انتخاب کرد.

آقای ده بزرگی با حدود 4 سال سابقه کاری و با بیش از 900 عمل موفق در شیراز، جزو بهترین و محبوب‌ترین جراحان به‌حساب می‌آیند. اگر درباره قیمت رینوپلاستی با او کنجکاو هستید باید بدانید که در حال حاضر آقای ده بزرگی برای انجام هر عمل بینی به‌طور میانگین حدود 21 میلیون تومان دریافت می‌کنند.

سبک جراحی موردعلاقه آقای ده بزرگی طبیعی است اما گاهی بنا بر خواسته و سلیقه مشتری به‌صورت نیمه فانتزی هم رینوپلاستی را انجام می‌دهند.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر آقای دکتر ده بزرگی روی دکمه اطلاعات بیشتر و برای دریافت مشاوره درباره نتیجه نهایی عمل‌تان روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید. فراموش نکنید که مشاوران دکی‌یاب نیز برای گرفتن نوبت به شما کمک می‌کنند.

نمونه جراحی بینی دکتر ده بزرگی

نمنونه کار بهترین دکتر عمل بینی شیراز
نمونه کار بهترین دکتر شیراز عمل بینی

4.  آقای دکتر آرش سبحان ‌منش

دکتر آرش سبحان منش بهترین دکتر بینی در شیراز

آقای دکتر آرش سبحان ‌منش از بهترین متخصصان جراحی بینی در شیراز به‌حساب می‌آیند. او متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن و جراح پلاستیک بینی است و آندوسکوپی سینوس بینی نیز به‌طور حرفه‌ای انجام می‌دهند.

آقای دکتر سبحان منش در سال 1396 از دانشگاه شیراز فارغ‌التحصیل شد و تاکنون 4 سال سابقه فعالیت درخشان و ارزشمند در حوزه جراحی زیبایی بینی دارند. حتماً می‌پرسید: «هزینه عمل بینی با آقای سبحان منش، بهترین دکتر عمل بینی شیراز چقدر است؟»

شما برای انجام عمل بینی‌تان با آقای سبحان منش حدود 21 میلیون تومان هزینه لازم دارید. باید بدانید که سبک جراحی آقای سبحان منش طبیعی است. او تمرکزش را روی رفع ایرادات و تبدیل آن به یک بینی بی‌نقص می‌گذارد.

برای مشاهده یکی از بهترین منابع نمونه کارهای آقای دکتر سبحان منش روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید. اگر سؤالی در ذهن دارید، می‌توانید با فشردن دکمه دریافت مشاوره، پرسش‌تان را مطرح کنید.  

نمونه عمل بینی دکتر سبحان منش

نمونه جراحی بهترین متخصصان جراحی بینی در شیراز
نمونه کار جراحی بهترین دکتر عمل بینی شیراز

5.  خانم دکتر لیلا شریفی

دکتر لیلا شریفی از برترین جراحان بینی در شیراز

خانم دکتر لیلا شریفی بهترین جراح بینی در شیراز است. او دارای بورد تخصصی و جزو انجمن جراحان پلاستیک اروپا، متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن و جراح پلاستیک و زیبایی است.

خانم دکتر شریفی حدود 4 سال سابقه کاری موفق در زمینه جراحی بینی دارند. زیباجویان درباره او این‌گونه می‌گویند: «خانم شریفی علاوه‌بر مهارت در رفع مشکلات تنفسی، بینی زیبا و جذاب می‌سازد!»

حتماً می‌گویید: «هزینه عمل بینی با خانم دکتر شریفی چقدر است؟» براساس آخرین اطلاعات موجود تاکنون هزینه عمل بینی پیش خانم دکتر شریفی حدود 22 میلیون تومان است. فراموش نکنید که خانم شریفی بیشتر جراحی‌هایش را در سبک‌های طبیعی و نیمه فانتزی انجام می‌دهد.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر خانم دکتر شریفی با فشردن دکمه اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی او بروید. اگر قصد دریافت وقت ویزیت با او را دارید، کافی است روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید.

نمونه کارهای عمل بینی دکتر شریفی

نمونه کار برترین دکتر عمل بینی در شیراز
نمونه عمل بینی از بهترین جراح بینی شیراز

6.   خانم دکتر دنیا کرمی

دکتر دنیا کرمی بهترین پزشک عمل جراحی بینی در شیراز

خانم دکتر دنیا کرمی متخصص انجام بهترین عمل بینی در شیراز است. او مدرک تخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را دارد. رضایت زیاد زیباجویان از دکتر کرمی باعث تبدیل او به بهترین جراح بینی در شیراز شده است.

خانم دکتر کرمی در سال 92 موفق به اخذ مدرک تخصص در رشته گوش و حلق و بینی شد. بیش از 9 سال سابقه کار و 2000 عمل بینی موفق، نشان‌دهنده میزان مهارت و دانایی او در حوزه کاری‌اش است.

در حال حاضر هزینه عمل رینوپلاستی خانم کریمی حدود 15 میلیون است. شما می‌توانید برای محاسبه میزان دقیق قیمت روی دکمه دریافت مشاوره کلیک و با مشاوران ما صحبت کنید.

یک نکته مهم، آشنایی با سبک جراحی قبل از انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز است. بیشتر جراحی‌های خانم کرمی به‌صورت فرم طبیعی و فقط برای رفع نقص‌های بینی در همان فرم و آناتومی اولیه صورت می‌گیرد. شما می‌توانید با فشردن دکمه اطلاعات بیشتر، از صفحه اختصاصی خانم کرمی دیدن فرمایید و با فشردن دکمه دریافت مشاوره نسبت به طرح سؤالات ذهنی‌تان اقدام کنید.

نمونه جراحی دماغ دکتر کریمی

نمونه جراحی بینی بهترین دکتر عمل بینی شیراز
نمونه کار بهترین دکتر عمل بینی شیراز

7.  آقای دکتر خسرو خسروی

دکتر خسرو خسروی برترین جراح بینی در شیراز

جناب آقای دکتر خسرو خسروی، متخصص جراحی عمومی هستند و براساس نظرسنجی جراحان بینی شیراز جزو بهترین پزشکان رینوپلاستی شناخته شده‌اند. آقای خسروی علاوه‌بر عمل بینی، در سایر جراحی‌های زیبایی مانند لیپوماتیک و پیکرتراشی نیز مهارت زیادی دارند.

دکتر خسروی در سال 1372 مدرک خود را در رشته جراحی تخصصی عمومی دریافت کردند. امروزه او با بیش از 10 سال سابقه کاری و 5000 عمل موفق بهترین عمل بینی شیراز را برای شما انجام می‌دهد.

بسیاری از زیباجویان به‌دنبال محاسبه میزان دقیق هزینه رینوپلاستی با آقای خسروی هستند. باید بدانید که در حال حاضر دکتر خسروی برای هر عمل بینی به‌طور میانگین حدود 19 میلیون تومان دریافت می‌کنند.

بیشتر جراحی‌های بینی او در سبک فانتزی است، ایشان مهارت خاصی در این فرم بینی دارد. یکی از بهترین راه‌ها برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و دریافت اطلاعات دقیق‌تر کلیک روی دکمه اطلاعات بیشتر است. اگر قصد انجام یک رینوپلاستی باکیفیت را دارید، برای مشاوره روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید.

تصاویر بعد از عمل دماغ دکتر خسوری

نمونه عمل بهترین دکتر شیراز عمل بینی
نمونه کار عمل بینی متخصصان جراحی بینی در شیراز

8.  آقای دکتر ونون آصفی

دکتر ونون آصفی برترین جراح بینی در شیراز

برای آشنایی با بهترین دکتر عمل بینی شیراز، آقای دکتر آصفی آماده‌اید؟ او متخصص گوش و حلق و بینی و از بهترین جراحان سر و گردن در شیراز است. او در سال 1385 از دانشکده پزشکی شیراز فارغ‌التحصیل شد و از همان زمان کار خود را به‌عنوان جراح زیبایی آغاز کرد.

دکتر ونون آصفی تاکنون بیشتر از 8 سال در شیراز در حال انجام رینوپلاستی هستند و در حال حاضر در کارنامه خود بیش از 7000 عمل بینی موفق ثبت کرده‌اند. اگر درباره قیمت نهایی عمل با او کنجکاو هستید، باید بگویم در حال حاضر حق‌الزحمه دکتر آصفی حدود 35 میلیون تومان است.

این مبلغ باتوجه‌به مدل بینی (گوشتی یا استخوانی) و فرم دلخواه شما کمی تغییر می‌کند. آقای آصفی به عمل بینی‌های استخوانی علاقه‌ بیشتر و در فرم فانتزی و نیمه فانتزی نیز مهارت زیادی دارد. دو راه متفاوت برای دریافت مشاوره با دکتر آصفی وجود دارد.

اولین راه استفاده از دکمه دریافت مشاوره و راه بعدی تماس با مشاوران دکی‌یاب است. فراموش نکنید که می‌توانید با استفاده از دکمه اطلاعات بیشتر، نمونه کارها و مشخصات کامل‌تر دکتر آصفی را ببینید.

نمونه جراحی دماغ دکتر آصفی

بهترین دکتر عمل بینی شیراز کیست؟
بهترین دکتر عمل بینی در شیراز چه کسی است؟

9.  آقای دکتر سعید مرزبان

دکتر سعید مرزبان از بهترین جراح های بینی در شیراز

جناب آقای دکتر سعید مرزبان فوق‌تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، عضو انجمن جراحان زیبایی بینی اروپا و همچنین ایران است. آقای دکتر مرزبان در سال 1383 مدرک تخصصی فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی‌اش را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرد.

 او با بیشتر از 12 سال سابقه و تجربه در زمینه رینوپلاستی بینی، بهترین دکتر عمل بینی شیراز محسوب می‌شود. در حال حاضر آقای دکتر مرزبان برای هر عمل به‌طور میانگین حدود 27 میلیون تومان دریافت می‌کند. تعیین این مبلغ به شرایط بینی شما و فرم دلخواه‌تان نیز بستگی دارد.

توجه به سبک بینی یکی از مهم‌ترین نکات قبل از بستن قرارداد با بهترین دکتر عملی بینی شیراز است. باید بدانید که تمرکز دکتر مرزبان روی عمل زیبایی طبیعی بینی است و فقط در صورت درخواست زیباجو اقدام به رینوپلاستی نیمه فانتزی می‌کند.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر مرزبان از راه دکمه اطلاعات بیشتر وارد صفحه اختصاصی او شوید و یا با فشردن دکمه مشاوره رایگان، نسبت به طرح سؤالات خودتان اقدام کنید.

نمونه عمل بینی دکتر مرزبان

نمونه عمل بهترین جراح بینی شیراز
بهترین عمل بینی شیراز

10. دکتر غلام‌رضا معین

دکتر غلامرضا معین از بهترین جراحان بینی در شیراز هستند

آقای دکتر غلام‌رضا معین بهترین دکتر شیراز عمل بینی خوبی را برای شما رقم می‌زند. او متخصص جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی است. آقای دکتر معین در سال 1391 مدرک فوق‌تخصصی خود را دریافت کرد. او حدود 10 سال سابقه کار موفق در زمینه عمل بینی و ترمیمی دارد. تمامی نمرات در کارنامه دکتر معین از رضایت زیباجویان عزیز بیست است!

در حال حاضر اگر قصد انجام عمل رینوپلاستی با دکتر معین را دارید باید حدود 25 میلیون تومان هزینه کنید. این مبلغ باتوجه‌به فرم بینی و سبک دلخواه شما کمی تغییر می‌کند. آیا می‌دانید او در چه سبک رینوپلاستی حرفه‌ای است؟

دکتر معین در رفع نواقص و ساخت یک بینی طبیعی مهارت خاصی دارد. البته اگر به سبک نیمه فانتزی نیز علاقه‌مند هستید، می‌توانید به او اعتماد کنید. برای تشخیص فرم بینی که به چهره شما بیاید، می‌توانید روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید.

جراحی های بینی دکتر معین

چه کسی بهترین دکتر عمل بینی شیراز است؟
معرفی بهترین دکتر شیراز برای عمل جراحی بینی

11. آقای دکتر رضا کبود خانی

دکتر رضا کبودخانی بهترین دکتر عمل بینی در شیراز

آقای دکتر رضا کبود خانی از بهترین متخصصان جراحی بینی در شیراز است. او مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی و فلوشیپ جراحی سر و گردن دارد. سابقه و تجربه کاری یکی از مهم‌ترین نکات هنگام انتخاب بهترین جراح بینی شیراز است. دکتر کبود خانی با بیش از 10 سال سابقه کار و 1000 عمل زیبایی موفق جزو بهترین پزشکان رینوپلاستی در شیراز است.

او در سال 1387 مدرک پزشکی عمومی‌شان را از دانشگاه قزوین و در سال 1384 مدرک تخصص‌شان در رشته گوش و حلق و بینی را از دانشگاه شیراز دریافت کرد. دکتر کبود خانی در سال 1390 از دانشگاه تهران مدرک فلوشیپ جراحی سر و گردن را نیز گرفت.

اگر درباره هزینه عمل بینی با دکتر کبود خانی کنجکاو هستید، باید بدانید حق‌الزحمه او در حال حاضر به‌طور حدودی 35 میلیون تومان و باتوجه‌به شرایط عمل بینی شما کمی متغیر است. همچنین او به سبک طبیعی علاقه زیادی دارد و بیشتر جراحی‌هایش در فرم طبیعی است. دکتر کبود خانی فقط عیب‌های بینی را برطرف می‌کند و به آناتومی آن دست نمی‌زند.

اگر به مشاهده تصاویر نمونه کارهای بیشتری از دکتر کبود خانی علاقه دارید، روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید. اگر سؤالی درباره نحوه عمل دارید، مشاوران ما و دکتر کبود خانی پس از ارسال درخواست شما از راه فشردن دکمه دریافت مشاوره، در خدمت شما هستند.

عمل های دماغ دکتر کبود خانی

متخصصان جراحی بینی در شیراز چه کسانی هستند؟
معرفی برترین دکتر عمل بینی در شیراز

12. آقای دکتر شهریار شاهمرادی

دکتر حسین مرادیان حرفه ای ترین جراح بینی در شیراز

آقای دکتر شهریار شاهمرادی بهترین جراح بینی شیراز برای بینی‌های گوشتی محسوب می‌شوند. او متخصص گوش و حلق و بینی و دارای مدرک جراحی سر و گردن است. سابقه کار و تجربه آقای دکتر شاهمرادی بسیار بالاست. آیا می‌دانستید او حدود 8 سال سابقه کار و تجربه در زمینه عمل زیبایی بینی دارد؟

اگر دغدغه شما درباره هزینه عمل با آقای دکتر شاهمرادی است باید بدانید که باتوجه‌به شرایط بینی و فرم دلخواه شما، هزینه انجام رینوپلاستی با دکتر شاهمرادی حدود 25 میلیون تومان است.

بیشتر افراد با بینی‌های گوشتی دکتر شاهمرادی را انتخاب می‌کنند. او مهارت خوبی در جراحی بینی‌های گوشتی دارد و به سبک‌های نیمه فانتزی یا فانتزی علاقه‌مند است. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و دریافت اطلاعات دقیق‌تر درباره او روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید و وارد صفحه اختصاصی او شوید.

نمونه جراحی های بینی دکتر شهریاری

مشاهده نمونه کار بهترین جراح بینی شیراز
بهترین عمل بینی شیراز را چه کسی انجام میدهد؟

13. دکتر ادیب ملائی

دکتر ادیب ملائی معروف ترین جراح بینی در شیراز

آیا به‌دنبال بهترین دکتر عمل بینی شیراز می‌گردید؟ پس حتماً این بخش را مطالعه کنید. دکتر ملائی مدرک فوق‌تخصص گوش و حلق و بینی دارد و از بهترین جراحان پلاستیک صورت و بینی فارغ‌التحصیل از دانشگاه تهران است. سابقه کار یکی از مهم‌ترین نکات برای انجام بهترین عمل بینی شیراز است. 

آقای ملائی از زمان فارغ‌التحصیلی از دانشگاه تاکنون با بیش  از 6 سال سابقه کار تعداد زیادی زیباجو را به بهترین شکل ممکن رینوپلاستی کرده‌اند. اگر قصد انجام عمل رینوپلاستی با آقای ملائی را دارید، باید حدود 19 میلیون تومان هزینه کنید. البته این مبلغ باتوجه‌به مواردی مثل فرم بینی شما و سبک دلخواه‌تان کمی تغییر می‌کند.

آقای دکتر ملائی مهارت خاصی در جراحی بینی طبیعی دارند اما باتوجه‌به درخواست زیباجو عمل جراحی زیبایی بینی را در سایر سبک‌ها مثل نیمه فانتزی هم انجام می‌دهند. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره سبک دلخواه‌تان روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید و یا با فشردن دکمه اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی دکتر ملائی بروید.

نمونه عمل جراحی بینی دکتر ملائی

معروف ترین دکتر عمل بینی شیراز چه کسی است؟
مشهور ترین جراح بینی در شیراز چه کسی است؟

14. آقای دکتر سید حسین دستغیب

دکتر سید حسین دستغیب از متخصص ترین جراحان بینی در شیراز

آقای دکتر دستغیب بهترین دکتر شیراز عمل بینی فوق‌العاده‌ای را برای شما انجام می‌دهد. او دارای بورد تخصصی در زمینه جراحی گوش و حلق و بینی در شیراز است. آقای دکتر دستغیب در سال 1388 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ‌التحصیل شد و تاکنون با بیش از 10 سال سابقه کاری و جلب رضایت بیشتر از 1000 زیباجو توانسته جزو بهترین جراحان رینوپلاستی در شیراز باشد.

قبل از بستن قرارداد با آقای دستغیب باید درباره هزینه‌های عمل او اطلاعات کافی داشته باشید. در حال حاضر آقای دکتر دستغیب حدود 35 میلیون تومان دستمزد می‌گیرد. او بیشتر عمل‎های رینوپلاستی‌اش را به سبک نیمه فانتزی انجام می‌دهند.

اگر می‌خواهید با دکتر دستغیب در زمینه انجام بهترین عمل بینی شیراز صحبت کنید باید روی دکمه دریافت مشاوره بزنید. فراموش نکنید که با فشردن دکمه اطلاعات بیشتر وارد صفحه اختصاصی دکتر دستغیب می‌شوید.

نمونه عمل جراحی دماغ دکتر دستغیب

بهترین دکتر عمل دماغ شیراز کیست؟
نمونه کار دکتر عمل دماغ در شیراز

15. آقای دکتر داریوش ساریخانی

دکتر داریوش ساریخانی بهترین جراح دماغ شیراز

می‌توان به‌جرئت گفت آقای دکتر داریوش ساریخانی بهترین دکتر عمل بینی در شیراز است. او مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن دارد. آقای دکتر ساریخانی در سال 1396 مدرک پزشکی عمومی‌اش را گرفت و بلافاصله شروع به گذراندن دوره تخصص در دانشگاه شیراز شد.

او در سال 1376 از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد و شروع به کار کرد. آقای ساریخانی حدود 22 سال سابقه کار موفق در زمینه جراحی بینی دارد و حدود 18 هزار زیباجو را عمل کرده است. اگر شما قصد انجام رینوپلاستی با آقای ساریخانی را دارید، باید حدود 35 میلیون تومان پرداخت کنید. این مبلغ گاهی باتوجه‌به فرم بینی و سبک دلخواه شما تغییر می‌کند.

آقای دکتر ساریخانی مهارت و تجربه خوبی در رینوپلاستی به سبک نیمه فانتزی دارد. البته او باتوجه‌به سلیقه و خواست‌تان، بینی شما را به سایر سبک‌ها نیز عمل می‌کند. اگر نمی‌دانید چه فرم بینی مناسب شماست، روی دکمه دریافت مشاوره کلیک کنید و یا برای مشاهده صفحه اختصاصی دکتر ساریخانی روی دکمه اطلاعات بیشتر بزنید.

نمونه جراحی بینی بینی دکتر ساریخانی

نمونه کار بهترین عمل دماغ شیراز
معرفی بهترین دکتر عمل دماغ شیراز چه کسی است؟

16.  آقای دکتر حسین مرادیان

براساس آخرین نظرسنجی جراحان بینی شیراز، تعداد زیادی از زیباجویان آقای دکتر حسین مرادیان را پیشنهاد کردند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی هستند در جراحی سر و گردن نیز تخصص دارند. آقای مرادیان در سال 1393 از دانشگاه پزشکی اصفهان فارغ‌التحصیل و سپس برای تحصیل در مقطع تخصص دانشگاه شیراز را برگزید.

او پس از فارغ‌التحصیلی در سال 1396 تاکنون حدود 4 سال سابقه کاری و تجربه در زمینه رینوپلاستی دارد و با انجام بیش از 5 هزار جراحی بینی موفق، نظر زیباجویان را به سمت خودش جلب کرده است.

باید بدانید که هزینه عمل بینی با دکتر مرادیان حدود 22 میلیون تومان است و این هزینه تا حد زیادی به شرایط فعلی بینی و سبک دلخواه شما بستگی دارد. سبک رینوپلاستی او فانتزی و نیمه فانتزی است اما باتوجه‌به درخواست شما این عمل را به‌صورت طبیعی نیز انجام می‌دهد.

اگر برای مشاهده عکس‌های زیباجویان آقای مرادیان و پروفایل کامل او کنجکاو هستید، روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید. اما اگر به‌دنبال پاسخ سؤالات‌تان هستید می‌توانید با استفاده از دکمه دریافت مشاوره، پرسش خود را مطرح کنید.

نمونه عمل های بینی دکتر مرادیان

مشاهده نمونه جراحی بهترین دکتر شیراز عمل دماغ
بهترین نمونه کار متخصصان جراحی دماغ در شیراز

17. آقای دکتر وحید عین آبادی

دکتر وحید عین آبادی بهترین جراح دماغ در شیراز

آقای دکتر عین آبادی بهترین عمل بینی شیراز را برای شما انجام می‌دهند. او دارای تخصص در رشته جراحی زیبایی و ترمیمی است و مدارک تکمیلی‌اش را در رشته جراحی پلاستیک زیبایی و دست از دانشگاه کشور فرانسه گرفته است.

آقای عین آبادی با رتبه دورقمی وارد دانشگاه‌های معتبر شیراز و تهران شدند و از آن زمان تاکنون حدود 10 سال سابقه و تجربه کاری دارند. انجام بیشتر از 4 هزار عمل رینوپلاستی و ترمیمی موفق باعث محبوبت او بین زیباجویان شده است.

اگر درباره هزینه عمل با دکتر عین آبادی کنجکاو هستید، باید بدانید که حق‌الزحمه ایشان حدود 19 میلیون تومان است. البته این مبلغ باتوجه‌به خواسته و شرایط شما کمی تغییر می‌کند. سبک رینوپلاستی آقای دکتر عین آبادی طبیعی است. او تمرکزش را روی رفع ایرادات بینی می‌گذارد ولی آن را از حالت طبیعی‌اش خارج نمی‌کند.

فراموش نکنید که شما می‌توانید با کلیک روی دکمه دریافت مشاوره نسبت به طرح سؤالات خودتان اقدام کنید و با استفاده از دکمه اطلاعات بیشتر وارد صفحه اختصاصی دکتر عین آبادی شوید.

نمونه جراحی های بینی دکتر عین آبادی

نمونه جراحی بهترین دکتر عمل بینی در شیراز
نمونه عمل بهترین جراح بینی شیراز

18. آقای دکتر سید محمدکاظم رشته احمدی

دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی برترین جراح بینی در شیراز

آقای دکتر سید محمدکاظم رشته احمدی جزو بهترین متخصصان جراحی بینی در شیراز و عضو انجمن متخصصان گوش و حلق و بینی است. او بورد تخصصی و مدرک گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک زیبایی دارد.

آقای رشته احمدی در سال 1387 از دانشگاه شیراز فارغ‌التحصیل شد و تاکنون با حدود 10 سال سابقه و تجربه کاری و انجام بیشتر از 5 هزار رینوپلاستی موفق زبانزد همه زیباجویان است. هزینه انجام عمل زیبایی با دکتر رشته احمدی حدود 19 میلیون تومان است. البته هزینه نهایی جراحی شما هنگام مشاوره و باتوجه‌به شرایط بینی‌تان تعیین می‌شود.

آقای رشته احمدی به رینوپلاستی طبیعی علاقه و در آن مهارت زیادی دارند. اگر می‌خواهید بینی‌تان پس از عمل کامل طبیعی و بی‌عیب‌ونقص باشد، دکتر رشته احمدی را در لیست پزشکان مدنظرتان قرار دهید.

اگر به مشاهده نمونه کارها و اطلاعات دقیق‌تر آقای رشته احمدی علاقه‌مند هستید، روی دکمه اطلاعات بیشتر ولی اگر سؤالی در ذهن دارید روی دریافت مشاوره کلیک کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر رشته احمدی

بهترین عمل بینی شیراز
برترین و مشهور ترین دکتر عمل دماغ در شیراز

19. آقای دکتر حمیدرضا کاظمی

دکتر حمید رضا کاظمی مشهور ترین جراح دماغ در شیراز

اگر به‌دنبال کسب بهترین عمل بینی شیراز هستید، آقای دکتر حمیدرضا کاظمی را در لیست خود قرار دهید. او دارای مدرک تخصصی جراحی فک و صورت و جراحی پلاستیک بینی است. آقای کاظمی حدود 8 سال سابقه کاری دارد؛ او دو سال از این مدت‌زمان را در شهر ایلام بود و در حال حاضر حدود 6 سال در شیراز فعالیت می‌کند.

هزینه عمل بینی با دکتر کاظمی حدود 18 میلیون تومان است. گاهی این مبلغ هنگام مشاوره تغییر می‌کند. یکی از مهم‌ترین نکات قبل از بستن قرارداد عمل با بهترین دکتر عمل بینی شیراز، آگاهی از سبک رینوپلاستی آن‌هاست.

باید بدانید که آقای کاظمی بیشتر جراحی‌هایش را به سبک نیمه فانتزی (روبه طبیعی) انجام می‌دهد. برای صحبت با مشاوران دکی‌یاب روی دکمه دریافت مشاوره و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکتر کاظمی و مشاهده نمونه کارهای متنوع‌تر روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

نمونه کارهای دکتر کاظمی

نمونه جراحی بینی بهترین دکتر عمل دماغ در شیراز
متخصصان جراحی بینی در شیراز چه کسانی هستند؟

نکات پایانی درباره بهترین دکتر عمل بینی شیراز

انجام عمل زیبایی بینی، مراحل متفاوتی دارد. یکی از مهم‌ترین این مراحل انتخاب یک جراح خوب است. یک پزشک می‌تواند بینی شما را به بهترین نحو ممکن جراحی کند و یا به بدترین روش ممکن خراب کند! امیدوارم متوجه اهمیت انتخاب دکتر خوب برای انجام این عمل باشید!

قبل از برنامه‌ریزی برای عمل حتماً به سبک موردعلاقه خودتان و فرم عمل پزشک توجه کنید. اگر بینی گوشتی دارید، برای عمل پیش پزشکانی که در رینوپلاستی بینی استخوانی مهارت دارند، نروید. جراحانی که در این مقاله به شما معرفی کردیم جزو بهترین پزشکان شیراز هستند. با خیال راحت به آن‌ها مراجعه و مشورت کنید.

نظرسنجی جراحان بینی شیراز

برای دریافت مشاوره می‌توانید تصویری از بینی‌تان را برای ما ارسال کنید. مشاوران ما باتوجه‌به فرم بینی‌تان، بهترین دکتر را به شما معرفی می‌کنند. به‌نظر شما مهم‌ترین نکته قبل از اقدم به عمل بینی چیست؟ مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما دوستان عزیز هستیم. فراموش نکنید که این مقاله مفید را برای همه زیباجویان اطراف‌تان بفرستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.