اشتراک‌گذاری:

1,033 بازدید
نویسنده:
انتشار:

عمل بینی اقساطی در شیراز

شما هم به دنبال عمل بینی اقساطی در شیراز هستید اما جایی را نمی شناسید که شما را به این شکل جراحی کنند؟ هیچ جای نگرانی نیست. در ادامه با ما همراه باشید.

افراد زیادی هستند که آرزوی انجام عمل بینی را دارند، اما هزینه بالای برخی از پزشکان این امکان را از آن ها سلب کرده است. 😥

در چند سال اخیر هزینه جراحی بینی در بین جراحان بینی به شدت افزایش یافته است. این افزایش قیمت، متقاضیان عمل بینی را با مشکل مواجه کرده است.

اگر از جانب تیم دکی یاب (زیباکس) به هر جراح معرفی شوید، می توانید از امکان عمل بینی اقساطی در شیراز بهره مند شوید. بدین شکل که اسپانسر تیم ما هزینه عمل را به شما تقدیم کرده، سپس شما به صورت ماهانه به اسپانسر پرداخت خواهید داشت.

طرح بزرگ عمل بینی اقساطی در شیراز توسط تیم دکی یاب، در این راستا که تمامی اقشار جامعه بتوانند از عمل های زیبایی بهره مند شوند، در نظر گرفته شده.

همچنین تیم دکی یاب (زیباکس) علاوه بر اینکه شرایط عمل بینی اقساطی برای تمامی جراحان شیراز را فراهم آورده است، بر اساس نوع بینی شما، بهترین جراح بینی در شیراز را که در جراحی بینی های مشابه شما مهارت بیشتری دارد معرفی می کند. برای سهولت بیشتر در هزینه های عمل بینی خدمات دیگری همچون نیم بها کردن هزینه ویزیت، آزمایشات و عکس های پزشکی، رایگان کردن چسب های بینی پس از عمل و… را برای شما عزیزان شیرازی فراهم نموده است. 😉

شما می توانید به سادگی با کلیک بر روی دکمه زیر با کارشناسان ما در تیم دکی یاب ارتباط برقرار کرده و با بهترین جراح بینی در شیراز که مناسب شما باشد، آشنا شوید.

از آنجا که طرح عمل بینی اقساطی در شیراز مورد استقبال تمامی افراد از جمله پزشکان قرار گرفته، باعث ایجاد همکاری ما با تمامی پزشکان شیراز و حتی تعدادی از پزشکان متبحر تهران شده است. شما عزیزان می توانید از شرایطی که در جهت آرامش خاطر شما فراهم آورده ایم به نحو احسن استفاده نمایید.

عمل بینی اقساطی در شیراز توسط تیم دکی یاب
عمل بینی اقساطی در شیراز توسط تیم دکی یاب

نحوه عمل بينی اقساطی در شيراز

دکی یاب با تمامی پزشکان شیراز قرارداد دارد، به همین خاطر امکان عمل بینی اقساطی در شیراز با هماهنگی و معرفی تیم دکی یاب فرآهم است. اگر از جانب ما به پزشک جراح معرفی شوید، علاوه بر عمل بینی اقساطی در شیراز، مزایای دیگری را برای شما به همراه خواهد داشت، در ادامه به آنها اشاره کرده ایم:

  • عمل بدون نوبت؛
  • کمک و راهنمایی به شما در انتخاب دکتر؛
  • ویزیت نیم بها؛
  • تخفیف در عکس پزشکی؛
  • و… .

مطلب مرتبط: بهترین جراح بینی در شیراز

تصویر هیجان انگیز قبل و بعد از جراحی مراجعه کننده عزیز تیم دکی یاب ❤️ عمل بینی اقساطی در شیراز

می خواهید از جزئیات عمل بینی اقساطی در شیراز مطلع شوید؟

همان طور که قبل تر هم گفتیم، ما در تیم دکی یاب یک اسپانسر به شما معرفی خواهیم کرد. اسپانسر ما هزینه بینی را به شما تقدیم می کند. سپس شما به صورت ماهیانه هزینه را به اسپانسر باز می گردانید. برای ضمانت نیز می توانید چک و یا طلا را نزد اسپانسر امانت بگذارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بینی اقساطی در شیراز می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

هزینه های جانبی جراحی بینی شامل چه مواردی می شود؟

هزینه ویزیت و مشاوره با پزشک:

هزینه ویزیت اولیه حدود 40 تا 50 هزار تومان است که درمقابل هزینه عمل بسیار ناچیز است. که البته همین هزینه ناچیز توسط دکی یاب نیم بها می شود. 😉

قبل تر گفته شده که تیم دکی یاب با مدیریت آقای مجرد با جراحان بینی قرارداد دارد. طبق این قرارداد افرادی که تحت عنوان تیم دکی یاب به پزشکان معرفی شوند، هزینه ویزیت برای آنها نیم بها یا رایگان محاسبه می شود.

البته تعداد بسیار محدودی از پزشکان هستند که ویزیت را به آنها کامل پرداخت می کنید؛ درصورتی که نوبت عمل نزد همان پزشک بگیرید نصف مبلغ ویزیت به شما عزیزان عودت داده می شود. تنها کافی است از جانب ما معرفی شوید.

هزینه مربوط به آزمایشات خون و مصرف داروهای خاص:

قبل از اینکه وارد اتاق عمل شوید، وضعیت جسمانی شما بررسی می شود. ✅ انجام آزمایشات خون، خود هزینه مجزایی دارد که می توان تحت پوشش بیمه انجام داد. در صورتی که مشخص شود مشکلی در وضعیت سلامتی شما وجود دارد باید تا قبل از برطرف نمودن مشکل و مصرف داروهای تجویز شده، جراحی را به تاخیر بیندازید. هزینه درمان بیماری جانبی و تهیه داروهای مربوط به آن نیز از دیگر هزینه های جراحی بینی به شمار می آید که البته بسیار ناچیز هستند.

هزینه مربوط به سی تی اسکن:

لازم نیست که همه افراد سی تی اسکن را انجام دهند. این مورد فقط برای افرادی که از انحراف شدید و پولیپ رنج می برند خواسته می شود. میزان انحراف بینی، وجود پولیپ در بینی، وضعیت استحکام تیغه بینی، همگی بعد از انجام سی تی اسکن مشخص خواهد شد.

هزینه مربوط به عکاسی قبل از عمل:

تمامی جراحان برای عمل به یک عکس آتلیه ای از زوایای مختلف بینی احتیاج دارند تا در اتاق عمل بتوانند از آن ها در پیشبرد جراحی خود استفاده کنند. تیم ما با آتلیه عکس پزشکی نیز همکاری دارد. درصورتیکه شما عزیزان از جانب ما معرفی شده باشید، حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد به شما عزیزان تخفیف خواهند داد تا هزینه جانبی عمل شما به حداقل برسد. 🤗

هزینه تهیه داروهای بعد از جراحی:

بعد از جراحی بینی باید یک دوره تقویت کننده و آنتی بیوتیک مصرف نمایید. در طی جراحی، شما خون از دست داده اید. با مصرف مواد مغذی می توانید کمبود خون را جبران کنید. در ضمن بعد از هر جراحی استفاده از آنتی بیوتیک برای جلوگیری از ایجاد عفونت الزامی است. با اینکه این داروها اصولا تحت پوشش بیمه قرار دارند، باید هزینه های آن را پرداخت نمایید. 💊

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بینی اقساطی در شیراز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه مربوط به ویزیت بعد از جراحی:

بعد از جراحی، جهت بررسی وضعیت بینی خود، نزد پزشک مراجعه نمایید. پزشک در روزهای اول بعد از جراحی چسب بینی را تعویض می نماید تا وضعیت بینی تا حدودی ثابت شود. اما بعد ازمدتی پزشک نحوه چسب زدن را به شما آموزش داده تا خودتان این کار را انجام دهید. هزینه ویزیت بعد از جراحی شاید مبلغ چشم گیری نباشد اما باید آن را جزو هزینه های جانبی عمل در نظر گرفت.

نتیجه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب پس از سه ماه ❤️ عمل بینی اقساطی در شیراز

جراحی بینی ارزان قیمت در شیراز

در شیراز جراحان بسیار زیادی وجود دارند که علاوه بر گرفتن هزینه جراحی پایین، از کیفیت کار بسیار خوبی برخوردار هستند. به طوری که شما با کمترین هزینه جراحی بینی در شیراز، می توانید بهترین نتیجه را از جراحی بینی خود داشته باشید. تیم ما حتی همان مبلغ را با توجه به طرح عمل بینی اقساطی در شیراز، برای شما قسطی می کند.

باید توجه داشت که هر دکتر در یک نوع بینی و یک سبک بینی مهارت بیشتر دارد. شما می توانید عکس بینی خود را برای مشاوران ما ارسال کنید تا به شما بگویند که با کدام پزشک و چه هزینه ای بهترین نتیجه را از جراحی بینی خود خواهید گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بینی اقساطی در شیراز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آیا می توان هزینه جراحی را از بیمه دریافت نمود؟

اگر بینی شما مشکل ساختاری داشته باشد، می توانید از بیمه درمانی استفاده کرده و مقداری از هزینه جراحی را از آنها دریافت نمایید. اصولا برای این کار باید با پزشک جراح خود هماهنگ باشید. چرا که قبل از اینکه پرداختی صورت گیرد باید مدارک خود را نزد کارشناس بیمه ببرید تا او تایید نماید که جراحی برای بهبود وضعیت بینی انجام خواهد شد. اگر کارشناس بیمه را متقاعد نمایید، می توانید مبلغی از هزینه جراحی بینی خود را از بیمه دریافت نمایید. در ادامه با مشکلات ساختاری که بیمه شامل آن می شود، آشنا خواهید شد.

انحراف بینی:

انحراف بینی در واقع کجی تیغه میانی بینی است که اجازه تنفس درست را از بیمار می گیرد. گاه این انحراف به قدری زیاد است که در ظاهر بینی تاثیر مستقیم می گذارد. علاوه بر ظاهر نامتقارن بینی منحرف، گرفتی یکی از حفره های بینی در تنفس فرد تاثیر می گذارد. این افراد بیشتر با دهان نفس می کشند و همین امر در سلامت دندان ها نیز تاثیر منفی می گذارد.

مطلب مرتبط: جراحی ترمیمی بینی در شیراز

پولیپ بینی:

پولیپ بینی زائده ای گوشتی است که در قسمتی از بینی می روید. این زائده از تنفس درست فرد جلوگیری می کند. از دیگر عوارض پولیپ بینی آبریزش مکرر بینی، خر و پف، شنیدن صدای سوت هنگام تنفس و… است.

دکی یاب و مشاوره به شما در ارتباط با عمل بینی اقساطی در شیراز

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان جهت مشاوره و راهنمایی در خصوص کلیه موارد مرتبط با جراحی بینی هستند. با ما در تماس باشید و دیگر نگران مسائل مربوط به جراحی بینی خود نباشید. ما تا آخرین لحظه در کنار شما هستیم. ♥

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بینی اقساطی در شیراز با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست