عمل بيني اقساطی در شيراز

عمل بینی اقساطی در شیراز

افراد زیادی هستند که آرزوی انجام عمل بینی را دارند اما هزینه بالای برخی از پزشکان این امکان را از آن ها سلب کرده است .

در این چند سال اخیر هزینه جراحی بینی در بین جراحان بینی به شدت افزایش یافته است که متقاضیان عمل بینی را با مشکل مواجه کرده است
اگر از جانب تیم ما معرفی شوید میتوانید هزینه عمل را برای هر پزشک به صورت قسطی پرداخت کنید ، بدین شکل که اسپانسر تیم ما هزینه عمل را به شما میدهد و شما به اسپانسر به صورت ماهانه پرداخت خواهید کرد . تیم دکتریاب این حرکت بزرگ را در این راستا که تمامی قشر جامعه بتوانند از عمل های زیبایی استفاده نمایند و در کنار آن از دکترهای تاپ برای جراحی خود استفاده نمایند تا بخاطر مشکل در هزینه از دکتر های ضعیف برای جراحی زیبایی خود استفاده نکنند .
از آنجا که این حرکت تیم ما مورد استقبال تمامی افراد از جمله پزشکان قرار گرفته است ، همکاری ما با تمامی پزشکان شیراز و حتی تعدادی از دکتر های متبحر تهران برقرار است و شما عزیزان میتوانید از آن ها با این شرایطی که فراهم آورده ایم استفاده نمایید

عمل بيني اقساطی در شيراز

نحوه عمل بيني اقساطی در شيراز

تیم ما با تمامی پزشکان شیراز قرارداد دارد که اگر از جانب ما به هر پزشک معرفی شوید ، میتوانید خدماتی نظیر عمل بدون نوبت ، کمک و راهنمایی به شما در انتخاب دکتر ، ویزیت نیم بها ، تخفیف در عکس پزشکی …. و از جمله اقساطی کردن هزینه عمل برای شما عزیزان را به ارمغان آورد .
تیم ما یک اسپانسر دارد که میتواند هزینه عمل را به شما بدهد و شما به صورت ماهانه به او برگردانید ، برای ضمانت اینکه هزینه را به او برمیگردانید نیز میتوانید چک یا طلا جهت امانت به او بدهید .

هزینه های جانبی جراحی بینی شامل چه مواردی می شود؟


هزینه مربط به ویزیت و مشاوره با پزشک
هزینه ویزیت اولیه درمقابل هزینه عمل بسیار ناچیز میباشد که مبلغی حدود ۴۰ یا ۵۰ هزار تومان میباشد که حتی همین هم نیم بها میشود .
تیم دکتریاب به مدیریت آقای مجرد طبق قراردادی که با پزشکان دارد ، افرادی که تحت عنوان تیم دکتریاب به پزشکان معرفی میشوند هزینه ویزیت برای نیم بها یا رایگان محاسبه میشود . البته تعداد بسیار محدودی از پزشکان هستند که ویزیت را کامل پرداخت میکنید و درصورتی که نوبت عمل نزد همان پزشک بگیرید نصف مبلغ ویزیت به شما عزیزان عودت داده میشود ، تنها کافی است از جانب ما معرفی شوید …

هزینه مربوط به آزمایشات خون و مصرف داروهای خاص

قبل از اینکه وارد اتاق عمل شوید باید وضعیت جسمانی شما بررسی شود. انجام آزمایشات خون خود هزینه مجزایی دارد که می توان تحت پوشش بیمه انجام داد. در صورتی که مشخص شود مشکلی در وضعیت سلامتی شما وجود دارد باید تا قبل از برطرف نمودن مشکل و مصرف داروهای تجویز شده جراحی را به تاخیر بیاندازید. هزینه درمان بیماری جانبی و تهیه داروهای مربوط به آن نیز از دیگر هزینه های جراحی بینی به شمار می آید که البته بسیار ناچیز هستند .

هزینه های جانبی جراحی بینی شامل چه مواردی می شود؟

هزینه مربوط به سی تی اسکن

لازم نیست که همه افراد سیتی اسکن را انجام دهند ، این مورد فقط برای افرادی که از انحراف شدید و پولیپ رنج میبرند خاسته میشود . میزان انحراف بینی، وجود پولیپ در بینی، وضعیت استحکام تیغه بینی همگی بعد از انجام سی تی اسکن مشخص خواهد شد.

هزینه مربوط به عکاسی قبل از عمل

تمامی جراحان برای عمل خود به یک عکس آتلیه ای از زوایای مختلف بینی احتیاج دارند تا در اتاق عمل بتوانند از آن ها در پیشبرد جراحی خود استفاده کنند . تیم ما با آتلیه عکس پزشکی نیز قرارداد دارد و درصورتیکه شما عزیزان از جانب ما معرفی شده باشید ، حدود ۳۰ یا ۴۰ درصد به شما عزیزان تخفیف خواهند داد تا هزینه جانبی عمل شما به حداقل برسد

هزینه تهیه داروهای بعد از جراحی

بعد از جراحی بینی باید یک دوره تقویت کننده و آنتی بیوتیک مصرف نمایید. در طی جراحی شما خون از دست داده اید و با مصرف مواد مغذی می توانید کمبود خون را جبران نمایید. در ضمن بعد از هر جراحی استفاده از آنتی بیوتیک برای جلوگیری از ایجاد عفونت الزامی است. با اینکه این داروها اصولا تحت پوشش بیمه قرار دارد اما باید هزینه های آن را پرداخت نمایید.

هزینه مربوط به ویزیت بعد از جراحی

بعد از جراحی بینی باید برای ویزیت وضعیت بینی نزد پزشک مراجعه نمایید. پزشک باید در روزهای اول بعد از جراحی چسب بینی را تعویض نماید تا وضعیت بینی تا حدودی ثابت شود. اما بعد ازمدتی پزشک نحوه چسب زدن را به شما آموزش می دهد تا خودتان این کار را انجام دهید. هزینه ویزیت بعد از جراحی شاید مبلغ چشم گیری نباشد اما باید آن را جزو هزینه های جانبی عمل محاسبه کنید .

آیا می توان هزینه جراحی را از بیمه دریافت نمود؟

جراحی بینی ارزان قیمت در شیراز

در شیراز جراحان بسیار زیادی وجود دارند که علاوه بر گرفتن هزینه جراحی پایین از کیفیت کار بسیار خوبی برخوردار هستند ، به طوری که حتی با مبلغ ۷میلیون نیز شما میتوانید به یک نتیجه فوق العاده در بینی خود برسید که تیم ما حتی همان مبلغ را نیز برای شما قسطی میکند . اما باید توجه داشت که هر دکتر در یک نوع بینی و یک سبک بینی مهارت بیشتر دارد . شما میتوانید عکس بینی خود را برای مشاوران ما بفرستید تا به شما بگویند که آیا دکتر با هزینه ۷ میلیون تومان یک نتیجه ایده ال را به شما میدهد یا میبایست به فکر دکتر دیگری برای خود باشید

آیا می توان هزینه جراحی را از بیمه دریافت نمود؟

اگر بینی شما مشکل ساختاری داشته باشد می توانید از بیمه درمانی استفاده نمایید و مقداری از هزینه جراحی را از آنها دریافت نمایید. اصولا برای این کار باید با پزشک جراح خود هماهنگ باشید. چرا که قبل از اینکه پرداختی صورت گیرد باید مدارک خود را نزد کارشناس بیمه ببرید تا او تایید نماید که جراحی برای بهبود وضعیت بینی انجام شده است. اگر بتوانید کارشناس بیمه را متقاعد نمایید می توانید مبلغی از هزینه جراحی بینی خود را از بیمه دریافت نمایید. مشکلاتی که بیمه هزینه آنها را پرداخت می کند شامل موارد زیر می شود.

انحراف بینی

انحراف بینی در واقع کجی تیغه میانی بینی است که اجازه تنفس درست را از بیمار می گیرد. گاه این انحراف به قدری زیاد است که در ظاهر بینی تاثیر مستقیم می گذارد. علاوه بر ظاهر نامتقارن بینی منحرف گرفتی یکی از حفره های بینی در تنفس فرد تاثیر می گذارد. این افراد بیشتر با دهان نفس می کشند و همین امر در سلامت دندان ها نیز تاثیر می گذارد.

آیا می توان هزینه جراحی را از بیمه دریافت نمود؟

پولیپ بینی

پولیپ بینی زائده ای گوشتی است که در قسمتی از بینی می روید. این زائده از تنفس درست فرد جلوگیری می کند. از دیگر عوارض پولیپ بینی آبریزش مکرر بینی، خر و پف، شنیدن صدای سوت هنگام تنفس و … است.
کلام آخر
در صورتی که تمایل دارید عمل بيني اقساطی در شيراز انجام با ما در واتساپ در ارتباط باشید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند