هزینه عمل های زیبایی, جراحی بینی در شیراز

هزینه عمل بینی در شیراز (سال 1402) شرایط اقساطی با هر پزشک + هزینه های نیم بها!!

هزینه عمل بینی در شیراز

کنجکاو هستید هزینه عمل بینی در شیراز چقدر است؟؟

«میخواهم شما را شگفت زده کنم!»

البته چند شرط دارد:

 • قصد عمل بینی داشته باشید
 • شیرازی باشید
 • بخواهید نزد برترین جراحان بینی با «هزینه ای مناسب عمل کنید!!»

شما میتوانید با مجموعه دکی یاب، نزد برترین جراحان بینی شیراز؛ با تخفیف ویژه چند میلیون تومانی جراحی بینی انجام دهید. از آنجا که میدانم به این راحتی ها شگفت زده نمیشوید؛ باید بگویم همان هزینه کم را نیز میتوانید بصورت اقساطی پرداخت کنید.!! تمامی هزینه های جانبی مثل هزینه ویزیت، آزمایشات، عکس های پزشکی و چسب های بینی بعد از عمل نیز برایتان نیم بها یا رایگان محاسبه میشود.

کاملا به شما حق میدهم باور کردنش برایتان سخت باشد، برای همین فقط کافیست، بر دکمه زیر کلیک کنید و بصورت کاملا رایگان، با کارشناسان مهربان دکی یاب که همه روزه و همه ساعته جوابگوی شما هستند، ارتباط برقرار نمایید تا علاوه بر اینکه متوجه شوید تمامی موارد بالا واقعیست؛ خدمات هیجان انگیز دیگری را هم حتی برای شما دارند.

 

 

 

هزینه عمل بینی در شیراز شامل چه مواردی میشود؟

چند وقت پیش یکی از دوستانم تصمیم به انجام عمل بینی گرفت. با کمک مقاله‌های سایت دکی‌یاب چند دکتر متخصص یافت و به‌سرعت برای دریافت مشاوره به آن‌ها مراجعه کرد. اولین سؤالی که از منشی مطب می‌پرسید این بود: «هزینه عمل بینی در شیراز با این دکتر چقدر است؟!»

بیشتر منشی‌ها رقمی مشخص به او می‌گفتند اما تعدادی دیگر، مشاوره با خود شخص پزشک را پیشنهاد می‌دادند. متأسفانه دوست من به عددی که منشی‌ها به او می‌گفتند اعتماد می‌کرد اما پس از عمل، متوجه شد که هزینه‌اش بیشتر شده است!

آیا منشی‌ها دروغ می‌گفتند؟! نه! دوست من نمی‌دانست که هزینه جراحی بینی علاوه‌بر دستمزد جراح شامل موارد مختلفی مانند عکس‌برداری، هزینه بیمارستان و … است! شما می‌دانستید؟!

حالا برای شمایی که قصد جراحی بینی خود را دارید، یک سورپرایز جذاب از طرف سایت دکی‌یاب داریم! علاوه‌بر یافتن بهترین پزشکان جراحی بینی در شیراز با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت، در مجموعه دکی‌یاب شما می‌توانید نزد بهترین جراحان عمل خود را به‌صورت اقساطی انجام دهید! ذوق‌زده شده‌اید، مگر نه؟!

جزئیات بیشتر این سورپرایز را در متن مقاله آورده‌ایم؛ اگر می‌خواهید تمامی موارد تأثیرگذار روی هزینه جراحی بینی در شیراز را بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید؛ بنابراین به‌سرعت به قسمت بعد بروید.

نمونه جراحی بینی با هزینه عمل بینی مناسب در شیراز

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

موارد تأثیرگذار روی هزینه عمل بینی در شیراز چیست؟

به‌طورکلی هیچ تعرفه مشخص و ثابتی برای هزینه عمل جراحی بینی در شیراز (رینوپلاستی) وجود ندارد! هیچ‌کس نمی‌تواند با قطعیت به شما بگوید: «هزینه عمل بینی تو با دکتر ساریخانی 40 میلیون می‌شود!» می‌دانید چرا؟!

چون هزینه عمل دماغ در شیراز باتوجه‌به موارد زیر تعیین می‌شود:

 • نوع بینی شما (گوشتی، استخوانی یا ترمیمی و…)
 • دستمزد جراح
 • هزینه بیمارستان (هزینه پزشک بی‌هوشی و تجهیزات بیمارستان)
 • عکس‌های پزشکی قبل از عمل
 • هزینه آزمایش‌های قبل از عمل
 • داروهای لازم برای مراقب‌های بعد از عمل

حالا مجموعه دکی‌یاب یک سورپرایز دیگر هم برایتان دارد. علاوه‌بر انجام عمل بینی به‌صورت اقساطی در شیراز، هزینه‌های گفته شده در لیست بالا (به‌جز دستمزد دکتر) برای شما نیم‌بها می‌شود.

در ادامه موارد لیست بالا را به‌طور شفاف بررسی می‌کنیم:

چگونه جراحی بینی را با هزینه نیم بها انجام دهیم؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

پیشنهاد می‌کنیم تجربه «زیبا خانم» را از دریافت مشاوره جراحی بینی دکی یاب و عمل بینی‌اش را از زبان خودش ببینید:

تأثیر نوع بینی شما در هزینه‌ های جراحی دماغ در شیراز

تکنیک‌ها و روش‌های عملی بینی‌های گوشتی، استخوانی و ترمیمی متفاوت است، بنابراین انتظار هزینه‌های یکسان را نداشته باشید. برویم ببینیم هزینه‌های عمل بینی باتوجه‌به نوع آن چقدر است:

محاسبه هزینه های عمل زیبایی بینی گوشتی در شیراز

بینی‌های گوشتی، یکی از سخت‌ترین انواع بینی‌ها برای عمل هستند. برای محاسبه هزینه دقیق عمل بینی اول باید از گوشتی‌بودن بینی خود مطمئن شوید. به‌طورکلی بینی‌هایی با ویژگی‌های زیر گوشتی هستند:

 • بینی‌های گوشتی پوستی ضخیم دارند.
 • نوک بینی پهن است و هیچ استخوانی زیر آن احساس نمی‌شود.
 • منافذ زیادی روی بینی وجود دارد.
 • غضروف بینی‌های گوشتی نازک و ضعیف است

یکی از مهم‌‎ترین مشخصه‌های بینی‌های گوشتی ضعیف‌بودن بافت غضروفی آن‌هاست؛ به همین دلیل جراحی بینی های گوشتی نسبت به بینی‌های استخوانی دشوارتر است. در واقع برای انجام صحیح جراحی و رسیدن به یک نتیجه مطلوب، باید یک پزشک ماهر در جراحی بینی‌های گوشتی بیابید.  

همان‌طور که گفتیم نوع بینی یکی از مهم‌ترین موارد تعیین‌کننده هزینه جراحی دماغ شماست. حتماً فکر می‌کنید، دکتری که برای عمل بینی 40 میلیون تومان دریافت می‌کند، توانایی بیشتری در عمل بینی گوشتی شما دارد، اما این‌طور نیست!

هزینه عمل، مهارت پزشک در بینی گوشتی شما را نشان نمی‌دهد، گاهی جراحی با دستمزد کمتر (نسبت به پزشکان دیگر با دستمزدهای بالاتر) مهارت بیشتری در عمل بینی گوشتی دارد.

زمانی که پزشک مدنظرتان متوجه نوک بینی ضعیف شما شد و در نتیجه با قطعیت به گوشتی بودن بینی شما پی برد، به‌دلیل سختی عمل حدوداً 2 میلیون تومان دستمزد بیشتری از شما می‌گیرد.

شرایط جراحی بینی نیم بها در شیراز چیست؟

اگر هنوز هم از نوع بینی‌تان مطمئن نیستید، می‌توانید عکسی از خودتان برای مشاوران دکی‌یاب بفرستید تا علاوه‌بر دریافت مشاوره به یک متخصص خبره نیز معرفی شوید. فراموش نکنید که هزینه‌های جانبی شما با دکی‌یاب نصف قیمت است!

ما در مشاوره ها به شما کاملا شرایط نیم بها شدن و اقساطی شدن جراحی بینی را به شما خواهیم گفت؛ کافیست با ما در ارتباط باشید

هزینه جراحی بینی در شیراز چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

قیمت عمل زیبایی بینی استخوانی چقدر است؟

افرادی با بینی‌های استخوانی کیس‌های بهتری برای عمل زیبایی هستند. آیا می‌دانید مشخصه‌های بینی‌های استخوانی چیست؟

بارزترین ویژگی بینی‌های استخوانی قوز، برآمدگی و کشیدگی بینی است. بسیاری از این عدم تقارن‌ها به‌دلیل آسیب‌های دوران کودکی به وجود می‌آیند و برخی دیگر نیز ارثی و ژنتیکی هستند.

منشأ این بینی‌ها هرچه که باشد، باعث ایجاد چهره‌ای نامطلوب برای بسیاری از افراد شده است. اگر قصد انجام عمل جراحی بینی استخوانی در شیراز را دارید، مشاوران دکی‌یاب در یافتن پزشک خوب و اقساطی کردن هزینه عمل به شما کمک می‌کنند.

حالا که با هزینه‌ جراحی بینی در شیراز برای فرم‌های گوشتی و استخوانی آشنا شدید، در ادامه به‌سراغ جراحی‌های ترمیمی می‌رویم.

عمل جراحی زیبایی بینی در شیراز چقدر هزینه دارد؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

محاسبه قیمت جراحی ترمیمی بینی در شیراز

بسیاری از افراد پس از عمل جراحی بینی در شیراز برای بار اول از نتیجه نهایی راضی نیستند یا درگیر مشکلات تنفسی می‌شوند. در این مواقع آن‌ها به فکر انجام عمل ترمیمی بینی می‌افتند. باید بدانید که هزینه جراحی ترمیمی در شیراز از عمل اولیه بیشتر است. می‌دانید چرا؟

زمانی که شما برای اولین‌بار اقدام به عمل جراحی می‌کنید بافت بینی‌تان هنوز دست‌نخورده است، بنابراین دست جراح برای اعمال تغییرات لازم کاملاً باز است. در عمل‌های ترمیمی بافت بینی دستخوش تغییرات زیادی شده و عمل جراحی را برای پزشک سخت‌تر کرده است.

حالا متوجه دلیل افزایش قیمت عمل‌های ترمیمی شده‌اید؟! هرچه کار پزشک سخت‌تر باشد، هزینه‌اش بیشتر می‌شود!

هزینه جراحی ترمیمی نیز به چند عامل بستگی دارد. اگر هدف شما از انجام این عمل اصلاح فرم، جای‌گذاری غضروف و موارد ساده مشابه باشد، پزشک به‌صورت سرپایی در مطب این کار را برایتان انجام می‌دهد، درنتیجه هزینه شما کاهش می‌یابد. در ویدیو زیر یک سورپرایز دیگر برایتان داریم!!

چگونه متوجه نوع جراحی دماغ مناسب خود شویم؟

اگر مشکلات حادی برایتان به وجود آمده باشد و نیاز به انجام یک عمل دیگر به‌صورت بی‌هوشی داشته باشید، هزینه شما کمی افزایش می‌یابد. عمل ترمیمی بینی بسیار سخت است و نیاز به مهارت زیادی دارد.

یک نکته مهم را هرگز فراموش نکنید؛ عمل ترمیمی بینی خودتان را حتماً به یک دکتر خبره و عالی بسپارید، این عمل بسیار دشوار است. مشاوران دکی‌یاب بهترین جراحان ترمیمی شیراز را به شما معرفی می‌کنند، بدون معطلی با ما تماس بگیرید.

در این قسمت متوجه تأثیر نوع بینی (استخوانی، گوشتی و ترمیمی) در هزینه‌های عمل شده‌اید. در ادامه به فاکتور مهم بعدی می‌پردازیم: دستمزد جراح!

قیمت عمل زیبایی بینی در سال 1401 چقدر است؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

دستمزد جراح: فاکتوری مهم در هزینه عمل بینی در شیراز

بینی بخش مهمی از صورت شماست، این عضو تأثیر بسیاری در زیبایی و اعتمادبه‌نفس شما دارد. هنگام انتخاب دکتر این جملات را مدام با خود تکرار کنید! بخش اصلی هزینه عمل شما مربوط به دستمزد پزشکتان می‌شود.

بگذارید خیالتان را راحت کنم، هیچ نرخ مشخصی برای دکترهای جراح زیبایی بینی وجود ندارد. عوامل مختلفی مانند تخصص، تجربه و مدارک آکادمیک جراح، هزینه عمل زیبایی بینی او را تعیین می‌کند. هرچه تجربه دکتر بیشتر باشد، هزینه جراحی او نیز بیشتر می‌شود.

شما باید پزشکی متخصص در زمینه بینی خودتان را بیابید. تصور نکنید پزشکی که 40 میلیون هزینه عمل از شما می‌گیرد، می‌تواند برایتان یک بینی بی‌نقص بسازد! بعضی از پزشکان مهارت بیشتری در بینی گوشتی دارند و تعدادی دیگر در جراحی‌های بینی‌های استخوانی و ترمیمی خبره هستند.

هر پزشک باتوجه‌به نیازها و شرایط بینی شما نرخ مشخصی  برای عمل می‌دهد. تصور کنید بینی شما نیاز به پیوند غضروف دارد ولی بینی شخص دیگری نیازی به پیوند غضروف ندارد. در این حالت نرخ پزشک برای عمل بینی شما بیشتر از آن شخص می‌شود.

برای اطلاع از نرخ دقیق هر پزشک، عکسی واضح از بینی خودتان بفرستید و با مشاوران ما تماس بگیرید. حالا که متوجه عوامل مؤثر روی تعیین دستمزد پزشک شده‌اید، برویم در ادامه به بررسی هزینه‌های بیمارستان بپردازیم.

هزینه های عمل بینی در شیراز به چه عواملی بستگی دارد؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

هزینه‌های بیمارستان چه میزان از کل هزینه عمل دماغ در شیراز را شامل می‌شوند؟

هزینه‌های بیمارستان شما در شیراز حدود 7 میلیون تومان در سال 1401 می‌شود. هنگامی که شما به بیمارستان برای عمل مراجعه می‌کنید، عوامل زیر روی فیش نهایی هزینه‌های شما مؤثر است:

جراحی دماغ در شیراز چقدر هزینه دارد؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

تأثیر دستمزد پزشک بیهوشی در قیمت عمل جراحی بینی در شیراز

نگویید که هزینه پزشک بیهوشی را هنگام محاسبه هزینه‌های عمل بینی خود در نظر نمی‌گرفتید!!! شما علاوه‌بر یک پزشک جراح، به یک پزشک بیهوشی نیز نیاز دارید. حدود 95درصد از عمل‌های زیبایی با بیهوشی کامل صورت می‌گیرند.

انجام بدون درد عمل و به هوش آمدن به‌موقع شما از اولویت‌های تیم بیهوشی بیمارستان است. درصدی از هزینه‌های بیمارستان شامل دستمزد دکترهای بیهوشی است.

هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز چقدر است؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

هزینه اتاق جراحی و تجهیزات تا چه میزان روی قیمت عمل بینی در شیراز مؤثر است؟

برای جلوگیری از بروز خطرهای احتمالی، عمل‌های زیبایی بینی در مراکز مجهز یا بیمارستان‌های استاندارد در شیراز انجام می‌شوند. هزینه‌های اتاق عمل، تجهیزات و ابزارهای مورداستفاده در طول جراحی، روی قیمت نهایی عمل شما تأثیر می‌گذارند.

حالا که با هزینه‌های بیمارستان آشنا شده‌اید، در ادامه به‌سراغ بررسی هزینه‌های عکس‌برداری قبل از جراحی می‌پردازیم.

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز چقدر است؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

هزینه های عکس‌برداری قبل از جراحی بینی چقدر است؟

یکی از اقدامات مهم قبل از جراحی، عکس‌برداری از بینی شما باهدف شناختن تمامی زوایا و اشکالات آن است. این عکس‌ها با تصاویر رادیولوژی صورت یا سی‌تی‌اسکن تفاوت دارند. هیچ‌گونه روتوش یا تغییری در این عکس‌ها ایجاد نمی‌شود و همین‌طور خام به دست پزشک شما می‌رسد.

آتلیه‌های مخصوصی وظیفه عکس‌برداری برای پزشکان را بر عهده دارند. دکتر شما با مشاهده و بررسی این تصاویر درمورد نحوه انجام عمل شما تصمیم نهایی خودش را می‌گیرد.

ابعاد این عکس‌ها دقیقاً با بینی شما مطابقت دارد. برای مثال اگر طول بینی فردی در واقعیت 5 سانتی‌متر باشد، در عکس‌ها نیز همان 5 سانتی‌متر است. به همین دلیل عکس‌های کارمندی و خانوادگی در مطب پزشک جراح کاربردی ندارند!

اگر می‌خواهید از قیمت دقیق عکس‌برداری برای محاسبه هزینه جراحی بینی در شیراز مطلع شوید، تصویری واضح از بینی‌تان برای مشاوران ما بفرستید و با آن‌ها مشورت کنید.

هزینه عمل بینی مردانه در شیراز چقدر است؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

هزینه آزمایش‌های قبل از جراحی بینی چقدر است؟

پزشک جراح شما قبل از عمل آزمایش‌های زیر را به‌طور کامل انجام می‌دهد:

 • آزمایش خون: برای نشان‌دادن سرعت انعقاد خون، وجود عفونت و یا کم‌خونی گرفته می‌شود.
 • آزمایش هپاتیت
 • آزمایش ایدز

تعدادی آزمایش دیگر مانند تست بارداری و رادیولوژی قفسه سینه نیز در صورت نیاز باتوجه‌به شرایط شما انجام می‌شود. هزینه این آزمایش‌ها را باید هنگام محاسبه میزان کلی هزینه‌های عمل جراحی‌تان درنظر داشته باشید.

هزینه داروهای موردنیاز بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

مبلغی از هزینه عمل بینی در شیراز شامل داروهای مورد نیاز شماست. پزشکان جراح باتوجه‌به شرایط بیمار داروهای خاصی تجویز می‌کنند. این داروها شامل قطره بینی، قرص آنتی‌بیوتیک، پماد بینی، قرص مسکن و چسب بینی است.

استفاده از این داروها برای مراقبت‌های بعد از عمل بینی شما ضروری است، بنابراین باتصور کاهش هزینه‌ها، خرید این داروها را پشت‌گوش نیندازید. یک خبر خوب برایتان دارم!!!

اگر از سایت دکی‌یاب اقدام به انجام عمل بینی کنید، علاوه‌بر تمامی سورپرایزهای گفته‌شده در قسمت‌های قبل، هزینه چسب بینی بعد از عمل نیز برایتان رایگان است! چه چیزی از این بهتر! پس هرچه سریع‌تر با مشاوران دکی‌یاب برای دریافت نوبت در ارتباط باشید.

حالا که با تمامی موارد مؤثر در هزینه عمل بینی آشنا شدید، در ادامه به بررسی مهم‌ترین مزیت سایت دکی‌یاب می‌پردازیم: اقساطی کردن هزینه عمل!

قیمت جراحی بینی زیبایی در شیراز

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

شرایط اقساطی کردن هزینه جراحی بینی در شیراز چیست؟

بسیاری از افراد پس از مراجعه به مطب‌های جراحان زیبایی و برآورد قیمت‌ها، حتی باوجود مشکلات زیبایی بینی از انجام این عمل پشیمان می‌شوند! نگران نباشید، سایت دکی‌یاب به شما کمک می‌کند، بنابراین از این به بعد دیگر قرار نیست همچون اتفاقی بیفتد!

برای اولین‌بار در شیراز و ایران شما می‌توانید هزینه عمل تمام جراحان بینی شیراز را با مجموعه ما به‌صورت اقساطی پرداخت کنید. دنیای جراحی‌های زیبایی تغییر کرده است!

شما می‌توانید برای انجام عمل جراحی بینی در شیراز تا سقف 20 میلیون، بدون نیاز به ضامن و فقط با پرداخت چک یا طلا، هزینه عمل خود را به اقساط ۱۲ماهه تقسیم کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

نکات پایانی درباره هزینه جراحی دماغ در شیراز

هزینه جراحی زیبایی بینی بستگی به موارد متفاوتی دارد. عمده‌ترین بخش آن مربوط به دستمزد جراح است. پزشک جراح شما باتوجه‌به شرایط بینی (گوشتی، استخوانی یا ترمیمی) و تجربه و مهارت خودش مبلغی را مشخص می‌کند.

هزینه‌های بعدی مربوط به بیمارستان، داروها، آزمایش‌‌ها و عکس‌برداری است. اگر می‌خواهید از تمامی هزینه‌ها به‌طور کامل مطلع شوید، عکسی از بینی خودتان برای مشاوران ما بفرستید تا شما را راهنمایی کنند.

فراموش نکنید که اگر با ارجاع ما به پزشکی اقدام به عمل جراحی کنید، تمامی هزینه‌های جانبی مانند آزمایش‌ها، ویزیت دکتر، عکس‌برداری‌ها و … شامل تخفیف نیم‌بها می‌شوند! راستی چسب بینی شما بعد از عمل نیز کاملاً رایگان است!

یکی دیگر از اقدامات دکی‌یاب اقساطی کردن هزینه عمل بینی برای شماست! مشاوران ما تا چندین ماه بعد از عمل جواب‌گوی سؤالات شما هستند. اگر هرگونه پرسشی درباره شرایط قبل و بعد از عمل داشتید می‌توانید به دکی‌یاب اعتماد کنید، دیگر چه از این بهتر؟!

آیا شما تجربه‌ای مفید در زمینه کاهش هزینه‌های عمل بینی دارید؟! به‌نظر شما انتخاب دکتر تا چه میزان روی هزینه‌های شما مؤثر است؟ اگر تجربه‌ای در زمینه استفاده از خدمات سایت دکی‌یاب دارید، با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

 مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما همراهان دکی‌یاب هستیم. فراموش نکنید این مقاله مفید را برای دوستان و آشنایان‌تان که قصد انجام عمل بینی دارند بفرستید.

فرم شرکت در قرعه کشی
نام و نام خانوادگی(ضروری)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.