اشتراک‌گذاری:

1,613 بازدید
نویسنده:
انتشار:

هزینه عمل بینی در شیراز در سال 1401

فرم شرکت در قرعه کشی

🥳 اسامی برندگان در قرعه کشی

(افرادی که از تاریخ 21 اردیبهشت تا 1 خرداد در قرعه کشی شرکت کرده اند)

برنده جایزه نقدی: خانم نیلوفر یادگاری فرد

برنده عمل بینی:

پروین افراه
نیلوفر سالاری
کیمیا رضایی
الناز صادقی
محدثه باقریان

برندگان لیفت ابرو: تمامی افرادی که نام نویسی کردند بدون قرعه برنده اعلام می شوند.

برندگان ژل لب: تمامی افرادی که نام نویسی کردند بدون قرعه برنده اعلام می شوند.

برنده پیکرتراشی: مریم منصوری

برندگان لیفت پلک: تمامی افرادی که نام نویسی کردند بدون قرعه برنده اعلام می شوند.

برندگان جوانسازی پوست: تمامی افرادی که نام نویسی کردند بدون قرعه برنده اعلام می شوند.

برندگان کامپوزیت: تمامی افرادی که نام نویسی کردند بدون قرعه برنده اعلام می شوند.

🌟🌟🌟قرعه کشی دکی یاب همچنان ادامه دارد🌟🌟🌟

اسامی تمامی شرکت کنندگان در قرعه کشی را با کلیک بر روی هر بخش مشاهده کنید:

با افزایش هزینه عمل بینی در شیراز، متاسفانه برخی افراد که نیاز به جراحی بینی دارند زیبایی چهره خود را فدای هزینه کمتر و مبنای انتخاب جراح بینی خود را تنها هزینه پزشک قرار می‌دهند. 👃

اما اگر به شما بگوییم در مجموعه دکی یاب علاوه بر اینکه پزشکانی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت در شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد، نوید این را هم بدهیم که نزد تمام جراحان بینی در شیراز می توانید به صورت اقساطی جراحی بینی انجام دهید، قطعا بسیار ذوق زده خواهید شد.

اگر شما هم می خواهید نزد معروف ترین پزشکان شیراز به صورت اقساطی جراحی بینی انجام دهید و زیبایی خود را فدای هزینه کمتر نکنید؛ تا انتهای این مقاله ما را همراهی بفرمایید.

جراحی بینی اقساطی در شیراز

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب قبل و بعد از عمل ♥ هزینه عمل بینی در شیراز

شاید کمتر کسی در شیراز قصد جراحی بینی داشته باشد و تیم دکی یاب و زیباکس را نشناسد. تیم‌های دکی یاب و زیباکس با تمامی جراحان بینی در شیراز همکاری دارند و علاوه بر اینکه بهترین جراح بینی در شیراز را به شما معرفی می کنند، می توانند هزینه عمل هر جراح را در شیراز برای شما اقساطی کنند. 🥰

🔗 حتما بخوانید: عمل بینی اقساطی در شیراز

برای مشاوره رایگان در رابطه با هزینه عمل بینی در شیراز و توضیحات بیشتر در رابطه با اقساطی کردن هزینه عمل در شیراز با کارشناسان تیم دکی یاب و زیباکس ارتباط برقرار نمایید. (توجه نمایید حتما مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید و سپس به کارشناسان برای راهنمایی بیشتر مراجعه نمایید)

آیا هر جراح که هزینه عمل بیشتری می‌گیرد، بهترین جراح بینی در شیراز است؟!

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب قبل و بعد از عمل ♥ هزینه عمل بینی در شیراز

توجه فرمایید که جراحی بینی در شیراز تعرفه مشخصی ندارد. هر دکتر می تواند هزینه دلخواهی را برای خود تعیین نماید. اما آیا هر جراح که هزینه عمل بیشتری دریافت می کند، جراح بهتری است؟ جواب با قاطعیت هر چه تمام‌تر خیر است. ❌

هر پزشک در جراحی یک مدل و یک نوع بینی از مهارت بیشتری برخوردار است. به طور مثال ممکن است پزشکی در بینی هایی که استخوانی هستند متبحرتر باشد و بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز لقب بگیرد و در جراحی بینی های گوشتی عملکرد خوبی نداشته باشد و یا بالعکس.

ممکن است پزشکی که ۴۰ میلیون تومان هزینه عمل می گیرد در بینی های استخوانی مهارت داشته باشد و شما با بینی گوشتی نزد این پزشک اقدام به جراحی نمایید و نتیجه دلخواه را نگیرید. در صورتی که اگر نزد پزشکی که در بینی های گوشتی مهارت داشت با هزینه ۱۵ میلیون اقدام به جراحی می کردید، نتیجه بی‌نظیر را از جراحی خود می گرفتید.

پس به هیچ عنوان مبنای انتخاب جراح بینی خود را هزینه قرار ندهید. زیرا بهترین جراح بینی در شیراز گران قیمت ترین جراح بینی در شیراز نیست! 💵

🔗 همچنین بخوانید: بهترین جراح بینی در شیراز کیست

برای مشاوره رایگان در جهت معرفی جراح مناسب برای بینی شما و اطلاع از هزینه عمل بینی در شیراز با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

هزینه های جراحی بینی در شیراز شامل چه مواردی است؟

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب قبل و بعد از عمل ♥ هزینه عمل بینی در شیراز

هزینه های عمل بینی در شیراز شامل دستمزد جراح، هزینه بیمارستان و هزینه‌های جانبی می‌شود.

💵 دستمزد جراح

همانطور که قبل تر هم گفتیم هر دکتر هزینه دلخواهی را برای دستمزد خود مشخص می‌کند و بر اساس جراح انتخابی شما دستمزد مشخص می‌گردد. بخش گسترده‌ای از هزینه عمل بینی در شیراز وابسته به دستمزد جراح است.

جراحان بینی بر اساس نوع بینی شما ممکن است دستمزد خود را کمتر یا بیشتر کنند. مثلاً جراحان برای افرادی که بینی استخوانی دارند معمولاً به دلیل اینکه جراحی اینگونه بینی ها راحت تر است، هزینه‌های کمتری را اعلام می‌کنند.

🔗 همچنین بخوانید: بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

اما پزشکان برای افرادی که بینی های گوشتی دارند به دلیل اینکه جراحی اینگونه افراد پیچیده‌تر است هزینه‌های بیشتری را برای دستمزد اعلام می‌کنند.

🔗 همچنین بخوانید: بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب قبل و بعد از عمل ♥ هزینه عمل بینی در شیراز

🏥 هزینه بیمارستان

قسمت دیگری از هزینه عمل بینی در شیراز مربوط به بیمارستان می باشد. معمولاً هزینه های ثابت و میانگین ۷ میلیون تومان را در سال ۱۴۰۱ به خود اختصاص می‌دهند. جدیدا بدلیل اینکه هزینه کلینیک های جراحی کمتر می‌شود، اکثر پزشکان در کلینیک های جراحی اقدام به عمل می‌کنند.

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب قبل و بعد از عمل ♥ هزینه عمل بینی در شیراز

🩹 هزینه‌های جانبی

فقط افرادی که اقدام به جراحی بینی کرده اند می دانند که هزینه‌های جانبی عمل بینی اصلا به چشم نمی‌آید ولی چقدر زیاد هستند. اما تیم دکی یاب و زیباکس در شیراز هزینه‌های جانبی را برای شما به نصف رسانیده و هزینه های ویزیت، عکس های پزشکی قبل از عمل، هزینه آزمایشات به صورت نیم‌بها و چسب های پس از عمل نیز برای شما در صورتی که از طریق تیم دکی یاب و زیباکس اقدام نمایید برای تمامی جراحان بینی در شیراز کاملاً رایگان تهیه می شود.

برای مشاوره رایگان جهت راهنمایی انتخاب بهترین جراح بینی مناسب برای شما و همچنین اطلاعات کامل در رابطه با هزینه عمل بینی در شیراز با کارشناسان تیم در واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب قبل و بعد از عمل ♥ هزینه عمل بینی در شیراز

نوع و مدل بینی در تعیین هزینه عمل بینی بسیار تأثیر دارد. چرا که هر نوع مدل نیازمند یک تکنیک در جراحی است که ممکن است زمان جراحی بیشتر یا کمتر شود. ممکن است یک نوع بینی تا سه ساعت به طول بیانجامد و نوع دیگری از بینی یک ساعت زمان برای جراحی احتیاج داشته باشد.

مثلا در بینی های گوشتی پزشک برای پیوند غضروف مجبور می‌شود از پشت گوش غضروف بردارد. یا در بینی های ترمیمی جراح مجبور می‌شود از غضروف دنده استفاده کند. بینی ها برای جراحی به سه دسته ترمیمی، گوشتی و استخوانی تقسیم می‌شوند.

هزینه عمل بینی ترمیمی در شیراز

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب قبل و بعد از عمل ♥ هزینه عمل بینی در شیراز

عمل بینی ترمیمی به بینی گفته می‌شود که قبلاً یک‌بار تحت جراحی قرار گرفته و دوباره می‌خواهد تحت جراحی قرار بگیرد. هزینه عمل بینی ترمیمی به شدت زیاد است و تقریباً دو برابر هزینه عمل بینی اولیه است.

شاید این سوال پیش بیاید که چرا هزینه عمل بینی ترمیمی بیشتر است؟ جراح در عمل اولیه از غضروف های موجود در بینی برای شکل دادن به نوک بینی استفاده می کند. و برای عمل دوم غضروف کمی را برای ایجاد تغییرات در بینی در اختیار دارد. بنابراین مجبور است از نقاط دیگر بدن غضروف بردارد.

🔗 مطلب مرتبط: عمل ترمیم بینی در شیراز

هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب قبل و بعد از عمل ♥ هزینه عمل بینی در شیراز

بینی های گوشتی فقط به بینی های بزرگ گفته نمی شود. یکی از راه های تشخیص بینی گوشتی، نرم بودن نوک آن است. نرم بودن نوک بینی این نوید را به جراح شما می دهد که نوک بینی شما غضروفی ضعیف دارد و کار برایش دشوار خواهد بود.

در نتیجه جراح به طور معمول حدود دو میلیون تومان یا بیشتر هزینه بالاتری را به شما اعلام می کند. بینی های گوشتی برای جراحی تکنیک های خاص خود را دارند هر جراحی را برای بینی های گوشتی نباید انتخاب نمایید.

🔗 مطلب مرتبط: جراح بینی گوشتی در شیراز

برای مشاوره رایگان به جهت معرفی بهترین جراح مناسب برای بینی شما و اطلاع از هزینه عمل بینی در شیراز با کارشناسان تیم دکی یاب و زیباکس ارتباط برقرار نمایید.

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب قبل و بعد از عمل ♥ هزینه عمل بینی در شیراز

بینی های استخوانی بهترین کیس برای جراحی بینی می باشند. از نشانه‌های بینی استخوانی برآمدگی استخوان روی بینی یا همان پل بینی است. از دیگر نشانه ها هم سفت بودن نوک بینی است.

با ارسال عکس بینی خود برای کارشناسان تیم دکی یاب و زیباکس، پزشکانی که در جراحی بینی شما مهارت بیشتری دارند به شما معرفی می شوند.

همچنین کارشناسان تیم دکی یاب و زیباکس با چهار سال تجربه همکاری با تمامی پزشکان شیراز می دانند کدام پزشکان، چه نوع بینی هایی را به چه شکلی در می آورند. در نتیجه شما با ارسال عکس بینی خود و بیان مدل درخواستی پس از عمل، پزشکی را به شما معرفی خواهند کرد که بینی شما را به همان شکل جراهی نمایند.

برای مشاوره رایگان با کارشناسان تیم دکی یاب و زیباکس به جهت معرفی بهترین جراح بینی در شیراز و همچنین برای اطلاع از هزینه عمل بینی در شیراز ارتباط برقرار نمایید.

برچسب ها:

بیشتر بخوانید …

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مبینا مهدی پور
  22/02/1401 15:41

  سبک نیمه فانتزی چطوری هست؟

  پاسخ
  • پشتیبان دکی یاب
   22/02/1401 15:59

   سلام بر شما کاربر محترم
   برای اینکه بهتر متوجه بشوید می توانید از مشاورین ما درخواست کنید تا نمونه های بینی نیمه فانتزی را برای شما در واتساپ ارسال کند ۰۹۰۲۰۸۲۴۹۹۰

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست