هزینه عمل های زیبایی, جراحی بینی در شیراز

هزینه عمل بینی در شیراز (سال 1402) شرایط اقساطی با هر پزشک + هزینه های نیم بها!!

هزینه عمل بینی در شیراز

کنجکاو هستید هزینه عمل بینی در شیراز چقدر است؟؟

«میخواهم شما را شگفت زده کنم!»

البته چند شرط دارد:

 • قصد عمل بینی داشته باشید
 • شیرازی باشید
 • بخواهید نزد برترین جراحان بینی با «هزینه ای مناسب عمل کنید!!»

شما میتوانید با مجموعه دکی یاب، نزد برترین جراحان بینی شیراز؛ با تخفیف ویژه چند میلیون تومانی جراحی بینی انجام دهید. از آنجا که میدانم به این راحتی ها شگفت زده نمیشوید؛ باید بگویم همان هزینه کم را نیز میتوانید بصورت اقساطی پرداخت کنید.!! تمامی هزینه های جانبی مثل هزینه ویزیت، آزمایشات، عکس های پزشکی و چسب های بینی بعد از عمل نیز برایتان نیم بها یا رایگان محاسبه میشود.

کاملا به شما حق میدهم باور کردنش برایتان سخت باشد، برای همین فقط کافیست، بر دکمه زیر کلیک کنید و بصورت کاملا رایگان، با کارشناسان مهربان دکی یاب که همه روزه و همه ساعته جوابگوی شما هستند، ارتباط برقرار نمایید تا علاوه بر اینکه متوجه شوید تمامی موارد بالا واقعیست؛ خدمات هیجان انگیز دیگری را هم حتی برای شما دارند.

 

 

هزینه عمل بینی در شیراز شامل چه مواردی میشود؟

چند وقت پیش یکی از دوستانم تصمیم به انجام عمل بینی گرفت. با کمک مقاله‌های سایت دکی‌یاب چند دکتر متخصص یافت و به‌سرعت برای دریافت مشاوره به آن‌ها مراجعه کرد. اولین سؤالی که از منشی مطب می‌پرسید این بود: «هزینه عمل بینی در شیراز با این دکتر چقدر است؟!»

بیشتر منشی‌ها رقمی مشخص به او می‌گفتند اما تعدادی دیگر، مشاوره با خود شخص پزشک را پیشنهاد می‌دادند. متأسفانه دوست من به عددی که منشی‌ها به او می‌گفتند اعتماد می‌کرد اما پس از عمل، متوجه شد که هزینه‌اش بیشتر شده است!

آیا منشی‌ها دروغ می‌گفتند؟! نه! دوست من نمی‌دانست که هزینه جراحی بینی علاوه‌بر دستمزد جراح شامل موارد مختلفی مانند عکس‌برداری، هزینه بیمارستان و … است! شما می‌دانستید؟!

حالا برای شمایی که قصد جراحی بینی خود را دارید، یک سورپرایز جذاب از طرف سایت دکی‌یاب داریم! علاوه‌بر یافتن بهترین پزشکان جراحی بینی در شیراز با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت، در مجموعه دکی‌یاب شما می‌توانید نزد بهترین جراحان عمل خود را به‌صورت اقساطی انجام دهید! ذوق‌زده شده‌اید، مگر نه؟!

جزئیات بیشتر این سورپرایز را در متن مقاله آورده‌ایم؛ اگر می‌خواهید تمامی موارد تأثیرگذار روی هزینه جراحی بینی در شیراز را بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید؛ بنابراین به‌سرعت به قسمت بعد بروید.

نمونه جراحی بینی با هزینه عمل بینی مناسب در شیراز

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

موارد تأثیرگذار روی هزینه عمل بینی در شیراز چیست؟

به‌طورکلی هیچ تعرفه مشخص و ثابتی برای هزینه عمل جراحی بینی در شیراز (رینوپلاستی) وجود ندارد! هیچ‌کس نمی‌تواند با قطعیت به شما بگوید: «هزینه عمل بینی تو با دکتر ساریخانی 40 میلیون می‌شود!» می‌دانید چرا؟!

چون هزینه عمل دماغ در شیراز باتوجه‌به موارد زیر تعیین می‌شود:

 • نوع بینی شما (گوشتی، استخوانی یا ترمیمی و…)
 • دستمزد جراح
 • هزینه بیمارستان (هزینه پزشک بی‌هوشی و تجهیزات بیمارستان)
 • عکس‌های پزشکی قبل از عمل
 • هزینه آزمایش‌های قبل از عمل
 • داروهای لازم برای مراقب‌های بعد از عمل

حالا مجموعه دکی‌یاب یک سورپرایز دیگر هم برایتان دارد. علاوه‌بر انجام عمل بینی به‌صورت اقساطی در شیراز، هزینه‌های گفته شده در لیست بالا (به‌جز دستمزد دکتر) برای شما نیم‌بها می‌شود.

در ادامه موارد لیست بالا را به‌طور شفاف بررسی می‌کنیم:

چگونه جراحی بینی را با هزینه نیم بها انجام دهیم؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

پیشنهاد می‌کنیم تجربه «زیبا خانم» را از دریافت مشاوره جراحی بینی دکی یاب و عمل بینی‌اش را از زبان خودش ببینید:

تأثیر نوع بینی شما در هزینه‌ های جراحی دماغ در شیراز

تکنیک‌ها و روش‌های عملی بینی‌های گوشتی، استخوانی و ترمیمی متفاوت است، بنابراین انتظار هزینه‌های یکسان را نداشته باشید. برویم ببینیم هزینه‌های عمل بینی باتوجه‌به نوع آن چقدر است:

محاسبه هزینه های عمل زیبایی بینی گوشتی در شیراز

بینی‌های گوشتی، یکی از سخت‌ترین انواع بینی‌ها برای عمل هستند. برای محاسبه هزینه دقیق عمل بینی اول باید از گوشتی‌بودن بینی خود مطمئن شوید. به‌طورکلی بینی‌هایی با ویژگی‌های زیر گوشتی هستند:

 • بینی‌های گوشتی پوستی ضخیم دارند.
 • نوک بینی پهن است و هیچ استخوانی زیر آن احساس نمی‌شود.
 • منافذ زیادی روی بینی وجود دارد.
 • غضروف بینی‌های گوشتی نازک و ضعیف است

یکی از مهم‌‎ترین مشخصه‌های بینی‌های گوشتی ضعیف‌بودن بافت غضروفی آن‌هاست؛ به همین دلیل جراحی بینی های گوشتی نسبت به بینی‌های استخوانی دشوارتر است. در واقع برای انجام صحیح جراحی و رسیدن به یک نتیجه مطلوب، باید یک پزشک ماهر در جراحی بینی‌های گوشتی بیابید.  

همان‌طور که گفتیم نوع بینی یکی از مهم‌ترین موارد تعیین‌کننده هزینه جراحی دماغ شماست. حتماً فکر می‌کنید، دکتری که برای عمل بینی 40 میلیون تومان دریافت می‌کند، توانایی بیشتری در عمل بینی گوشتی شما دارد، اما این‌طور نیست!

هزینه عمل، مهارت پزشک در بینی گوشتی شما را نشان نمی‌دهد، گاهی جراحی با دستمزد کمتر (نسبت به پزشکان دیگر با دستمزدهای بالاتر) مهارت بیشتری در عمل بینی گوشتی دارد.

زمانی که پزشک مدنظرتان متوجه نوک بینی ضعیف شما شد و در نتیجه با قطعیت به گوشتی بودن بینی شما پی برد، به‌دلیل سختی عمل حدوداً 2 میلیون تومان دستمزد بیشتری از شما می‌گیرد.

شرایط جراحی بینی نیم بها در شیراز چیست؟

اگر هنوز هم از نوع بینی‌تان مطمئن نیستید، می‌توانید عکسی از خودتان برای مشاوران دکی‌یاب بفرستید تا علاوه‌بر دریافت مشاوره به یک متخصص خبره نیز معرفی شوید. فراموش نکنید که هزینه‌های جانبی شما با دکی‌یاب نصف قیمت است!

ما در مشاوره ها به شما کاملا شرایط نیم بها شدن و اقساطی شدن جراحی بینی را به شما خواهیم گفت؛ کافیست با ما در ارتباط باشید

هزینه جراحی بینی در شیراز چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

قیمت عمل زیبایی بینی استخوانی چقدر است؟

افرادی با بینی‌های استخوانی کیس‌های بهتری برای عمل زیبایی هستند. آیا می‌دانید مشخصه‌های بینی‌های استخوانی چیست؟

بارزترین ویژگی بینی‌های استخوانی قوز، برآمدگی و کشیدگی بینی است. بسیاری از این عدم تقارن‌ها به‌دلیل آسیب‌های دوران کودکی به وجود می‌آیند و برخی دیگر نیز ارثی و ژنتیکی هستند.

منشأ این بینی‌ها هرچه که باشد، باعث ایجاد چهره‌ای نامطلوب برای بسیاری از افراد شده است. اگر قصد انجام عمل جراحی بینی استخوانی در شیراز را دارید، مشاوران دکی‌یاب در یافتن پزشک خوب و اقساطی کردن هزینه عمل به شما کمک می‌کنند.

حالا که با هزینه‌ جراحی بینی در شیراز برای فرم‌های گوشتی و استخوانی آشنا شدید، در ادامه به‌سراغ جراحی‌های ترمیمی می‌رویم.

عمل جراحی زیبایی بینی در شیراز چقدر هزینه دارد؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

محاسبه قیمت جراحی ترمیمی بینی در شیراز

بسیاری از افراد پس از عمل جراحی بینی در شیراز برای بار اول از نتیجه نهایی راضی نیستند یا درگیر مشکلات تنفسی می‌شوند. در این مواقع آن‌ها به فکر انجام عمل ترمیمی بینی می‌افتند. باید بدانید که هزینه جراحی ترمیمی در شیراز از عمل اولیه بیشتر است. می‌دانید چرا؟

زمانی که شما برای اولین‌بار اقدام به عمل جراحی می‌کنید بافت بینی‌تان هنوز دست‌نخورده است، بنابراین دست جراح برای اعمال تغییرات لازم کاملاً باز است. در عمل‌های ترمیمی بافت بینی دستخوش تغییرات زیادی شده و عمل جراحی را برای پزشک سخت‌تر کرده است.

حالا متوجه دلیل افزایش قیمت عمل‌های ترمیمی شده‌اید؟! هرچه کار پزشک سخت‌تر باشد، هزینه‌اش بیشتر می‌شود!

هزینه جراحی ترمیمی نیز به چند عامل بستگی دارد. اگر هدف شما از انجام این عمل اصلاح فرم، جای‌گذاری غضروف و موارد ساده مشابه باشد، پزشک به‌صورت سرپایی در مطب این کار را برایتان انجام می‌دهد، درنتیجه هزینه شما کاهش می‌یابد. در ویدیو زیر یک سورپرایز دیگر برایتان داریم!!

چگونه متوجه نوع جراحی دماغ مناسب خود شویم؟

اگر مشکلات حادی برایتان به وجود آمده باشد و نیاز به انجام یک عمل دیگر به‌صورت بی‌هوشی داشته باشید، هزینه شما کمی افزایش می‌یابد. عمل ترمیمی بینی بسیار سخت است و نیاز به مهارت زیادی دارد.

یک نکته مهم را هرگز فراموش نکنید؛ عمل ترمیمی بینی خودتان را حتماً به یک دکتر خبره و عالی بسپارید، این عمل بسیار دشوار است. مشاوران دکی‌یاب بهترین جراحان ترمیمی شیراز را به شما معرفی می‌کنند، بدون معطلی با ما تماس بگیرید.

در این قسمت متوجه تأثیر نوع بینی (استخوانی، گوشتی و ترمیمی) در هزینه‌های عمل شده‌اید. در ادامه به فاکتور مهم بعدی می‌پردازیم: دستمزد جراح!

قیمت عمل زیبایی بینی در سال 1401 چقدر است؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

دستمزد جراح: فاکتوری مهم در هزینه عمل بینی در شیراز

بینی بخش مهمی از صورت شماست، این عضو تأثیر بسیاری در زیبایی و اعتمادبه‌نفس شما دارد. هنگام انتخاب دکتر این جملات را مدام با خود تکرار کنید! بخش اصلی هزینه عمل شما مربوط به دستمزد پزشکتان می‌شود.

بگذارید خیالتان را راحت کنم، هیچ نرخ مشخصی برای دکترهای جراح زیبایی بینی وجود ندارد. عوامل مختلفی مانند تخصص، تجربه و مدارک آکادمیک جراح، هزینه عمل زیبایی بینی او را تعیین می‌کند. هرچه تجربه دکتر بیشتر باشد، هزینه جراحی او نیز بیشتر می‌شود.

شما باید پزشکی متخصص در زمینه بینی خودتان را بیابید. تصور نکنید پزشکی که 40 میلیون هزینه عمل از شما می‌گیرد، می‌تواند برایتان یک بینی بی‌نقص بسازد! بعضی از پزشکان مهارت بیشتری در بینی گوشتی دارند و تعدادی دیگر در جراحی‌های بینی‌های استخوانی و ترمیمی خبره هستند.

هر پزشک باتوجه‌به نیازها و شرایط بینی شما نرخ مشخصی  برای عمل می‌دهد. تصور کنید بینی شما نیاز به پیوند غضروف دارد ولی بینی شخص دیگری نیازی به پیوند غضروف ندارد. در این حالت نرخ پزشک برای عمل بینی شما بیشتر از آن شخص می‌شود.

برای اطلاع از نرخ دقیق هر پزشک، عکسی واضح از بینی خودتان بفرستید و با مشاوران ما تماس بگیرید. حالا که متوجه عوامل مؤثر روی تعیین دستمزد پزشک شده‌اید، برویم در ادامه به بررسی هزینه‌های بیمارستان بپردازیم.

هزینه های عمل بینی در شیراز به چه عواملی بستگی دارد؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

هزینه‌های بیمارستان چه میزان از کل هزینه عمل دماغ در شیراز را شامل می‌شوند؟

هزینه‌های بیمارستان شما در شیراز حدود 7 میلیون تومان در سال 1401 می‌شود. هنگامی که شما به بیمارستان برای عمل مراجعه می‌کنید، عوامل زیر روی فیش نهایی هزینه‌های شما مؤثر است:

جراحی دماغ در شیراز چقدر هزینه دارد؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

تأثیر دستمزد پزشک بیهوشی در قیمت عمل جراحی بینی در شیراز

نگویید که هزینه پزشک بیهوشی را هنگام محاسبه هزینه‌های عمل بینی خود در نظر نمی‌گرفتید!!! شما علاوه‌بر یک پزشک جراح، به یک پزشک بیهوشی نیز نیاز دارید. حدود 95درصد از عمل‌های زیبایی با بیهوشی کامل صورت می‌گیرند.

انجام بدون درد عمل و به هوش آمدن به‌موقع شما از اولویت‌های تیم بیهوشی بیمارستان است. درصدی از هزینه‌های بیمارستان شامل دستمزد دکترهای بیهوشی است.

هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز چقدر است؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

هزینه اتاق جراحی و تجهیزات تا چه میزان روی قیمت عمل بینی در شیراز مؤثر است؟

برای جلوگیری از بروز خطرهای احتمالی، عمل‌های زیبایی بینی در مراکز مجهز یا بیمارستان‌های استاندارد در شیراز انجام می‌شوند. هزینه‌های اتاق عمل، تجهیزات و ابزارهای مورداستفاده در طول جراحی، روی قیمت نهایی عمل شما تأثیر می‌گذارند.

حالا که با هزینه‌های بیمارستان آشنا شده‌اید، در ادامه به‌سراغ بررسی هزینه‌های عکس‌برداری قبل از جراحی می‌پردازیم.

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز چقدر است؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

هزینه های عکس‌برداری قبل از جراحی بینی چقدر است؟

یکی از اقدامات مهم قبل از جراحی، عکس‌برداری از بینی شما باهدف شناختن تمامی زوایا و اشکالات آن است. این عکس‌ها با تصاویر رادیولوژی صورت یا سی‌تی‌اسکن تفاوت دارند. هیچ‌گونه روتوش یا تغییری در این عکس‌ها ایجاد نمی‌شود و همین‌طور خام به دست پزشک شما می‌رسد.

آتلیه‌های مخصوصی وظیفه عکس‌برداری برای پزشکان را بر عهده دارند. دکتر شما با مشاهده و بررسی این تصاویر درمورد نحوه انجام عمل شما تصمیم نهایی خودش را می‌گیرد.

ابعاد این عکس‌ها دقیقاً با بینی شما مطابقت دارد. برای مثال اگر طول بینی فردی در واقعیت 5 سانتی‌متر باشد، در عکس‌ها نیز همان 5 سانتی‌متر است. به همین دلیل عکس‌های کارمندی و خانوادگی در مطب پزشک جراح کاربردی ندارند!

اگر می‌خواهید از قیمت دقیق عکس‌برداری برای محاسبه هزینه جراحی بینی در شیراز مطلع شوید، تصویری واضح از بینی‌تان برای مشاوران ما بفرستید و با آن‌ها مشورت کنید.

هزینه عمل بینی مردانه در شیراز چقدر است؟

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

هزینه آزمایش‌های قبل از جراحی بینی چقدر است؟

پزشک جراح شما قبل از عمل آزمایش‌های زیر را به‌طور کامل انجام می‌دهد:

 • آزمایش خون: برای نشان‌دادن سرعت انعقاد خون، وجود عفونت و یا کم‌خونی گرفته می‌شود.
 • آزمایش هپاتیت
 • آزمایش ایدز

تعدادی آزمایش دیگر مانند تست بارداری و رادیولوژی قفسه سینه نیز در صورت نیاز باتوجه‌به شرایط شما انجام می‌شود. هزینه این آزمایش‌ها را باید هنگام محاسبه میزان کلی هزینه‌های عمل جراحی‌تان درنظر داشته باشید.

هزینه داروهای موردنیاز بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

مبلغی از هزینه عمل بینی در شیراز شامل داروهای مورد نیاز شماست. پزشکان جراح باتوجه‌به شرایط بیمار داروهای خاصی تجویز می‌کنند. این داروها شامل قطره بینی، قرص آنتی‌بیوتیک، پماد بینی، قرص مسکن و چسب بینی است.

استفاده از این داروها برای مراقبت‌های بعد از عمل بینی شما ضروری است، بنابراین باتصور کاهش هزینه‌ها، خرید این داروها را پشت‌گوش نیندازید. یک خبر خوب برایتان دارم!!!

اگر از سایت دکی‌یاب اقدام به انجام عمل بینی کنید، علاوه‌بر تمامی سورپرایزهای گفته‌شده در قسمت‌های قبل، هزینه چسب بینی بعد از عمل نیز برایتان رایگان است! چه چیزی از این بهتر! پس هرچه سریع‌تر با مشاوران دکی‌یاب برای دریافت نوبت در ارتباط باشید.

حالا که با تمامی موارد مؤثر در هزینه عمل بینی آشنا شدید، در ادامه به بررسی مهم‌ترین مزیت سایت دکی‌یاب می‌پردازیم: اقساطی کردن هزینه عمل!

قیمت جراحی بینی زیبایی در شیراز

 

تصویر قبل و بعد از عمل مراجعه کننده به تیم دکی یاب

 

چگونه با یک دکتر عمل بینی خوب، اما ارزان جراحی بینی انجام دهیم؟

پیدا کردن یک دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز کار آسانی نیست؛ چراکه این روزها هزینه عمل‌های زیبایی هر روز رو به افزایش هستند. به همین دلیل مجموعه دکی یاب  امکانات متنوعی را فراهم نموده تا شما زیباجویان با پرداخت مخارج کمتر بتوانید نزد بهترین جراحان زیبایی بینی عمل کنید و به فرم بینی دلخواه خود برسید. در ادامه برخی از این خدمات و امکانات را شرح می دهیم:

پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی در شیراز

همان طور که گفتیم مجموعه دکی یاب این امکان را برای شما زیباجویان فراهم کرده است که بتوانید هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به پرداخت تمام مخارج عمل بینی در شیراز به صورت یکجا نیست! درواقع شما می توانید بدون محدودیت های مالی عمل بینی خود را با پزشک دلخواهتان انجام دهید. 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر در این باره مقاله هزینه عمل بینی در شیراز شرایط اقساطی با هر پزشک را مطالعه کنید.

تخفیف در هزینه عمل دماغ در شیراز

تخفیفات و آفرهای متنوع دکی یاب به زیباجویان این امکان را داده که عمل بینی خود را با هزینه های کمتری نسبت به حالت معمولی انجام دهند. برای اطلاع از تخفیفات متنوع می توانید در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه ویزیت رایگان برای جراحی بینی در شیراز

مجموعه دکی یاب مجموعه ای از بهترین دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز را به شما زیباجویان معرفی می‌کند. هزینه ویزیت برخی از این پزشکان از سمت دکی یاب رایگان می‌باشد و به این صورت بخشی از هزینه‌های قبل از عمل برای شما کاهش پیدا می‌کند.

هزینه های جانبی ارزانتر عمل بینی در شیراز

شما با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید هزینه‌های کمتری بابت مخارج جانبی پرداخت کنید. برای مثال هزینه‌های مشاوره قبل از عمل، پشتیبانی بعد از عمل، چسب بینی و… برای زیباجویان دکی یاب رایگان می‌باشد. به علاوه در هزینه‌های آزمایشگاه و عکسبرداری هم تخفیفاتی برای شما در نظر گرفته شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد خدمات دکی یاب و نحوه بهره مندی از این خدمات از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

جراحان بینی شیراز با قیمت مناسب

همانطور که می‌دانید عمل بینی معمولا هزینه بالایی دارد و دغدغه اصلی همه زیباجویان این است که جراحی بینی را با قیمت مناسبی انجام دهند. طبیعتا تعرفه عمل بینی هر پزشک با دیگری متفاوت است. اما خوب است بدانید کارشناسان دکی یاب با اغلب جراحان بینی شیراز آشنایی دارند و با توجه به سبک کاری و هزینه‌های عمل بینی هر پزشک می‌توانند دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز را به شما معرفی کنند. علاوه بر آن به صورت فوری و وی آی پی نوبت ویزیت و عمل برای شما دریافت می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با جراحان بینی شیراز می‌توانید مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید. در ادامه این بخش با تعدادی از این پزشکان آشنا خواهید شد:

 

شرایط اقساطی کردن هزینه جراحی بینی در شیراز چیست؟

بسیاری از افراد پس از مراجعه به مطب‌های جراحان زیبایی و برآورد قیمت‌ها، حتی باوجود مشکلات زیبایی بینی از انجام این عمل پشیمان می‌شوند! نگران نباشید، سایت دکی‌یاب به شما کمک می‌کند، بنابراین از این به بعد دیگر قرار نیست همچون اتفاقی بیفتد!

برای اولین‌بار در شیراز و ایران شما می‌توانید هزینه عمل تمام جراحان بینی شیراز را با مجموعه ما به‌صورت اقساطی پرداخت کنید. دنیای جراحی‌های زیبایی تغییر کرده است!

شما می‌توانید برای انجام عمل جراحی بینی در شیراز تا سقف 20 میلیون، بدون نیاز به ضامن و فقط با پرداخت چک یا طلا، هزینه عمل خود را به اقساط ۱۲ماهه تقسیم کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

آدرس دکی یاب

همانطور که می‌دانید عمل بینی معمولا هزینه بالایی دارد و دغدغه اصلی همه زیباجویان این است که جراحی بینی را با قیمت مناسبی انجام دهند. طبیعتا تعرفه عمل بینی هر پزشک با دیگری متفاوت است. اما خوب است بدانید کارشناسان دکی یاب با اغلب جراحان بینی شیراز آشنایی دارند و با توجه به سبک کاری و هزینه‌های عمل بینی هر پزشک می‌توانند دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز را به شما معرفی کنند. علاوه بر آن به صورت فوری و وی آی پی نوبت ویزیت و عمل برای شما دریافت می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با جراحان بینی شیراز می‌توانید مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید. در ادامه این بخش با تعدادی از این پزشکان آشنا خواهید شد:

دکتر سولماز قربانی جراح بینی ارزان و خوب در شیراز

دکتر سولماز قربانی جراح بینی خوب و ارزان در شیراز
دکتر سولماز قربانی جراح بینی خوب و ارزان در شیراز

به عنوان اولین دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز می‌توان از دکتر سولماز قربانی به شماره نظام پزشکی 146490 نام برد. دکتر قربانی متخصص گوش و حلق و بینی بوده و دارای فلوشیپ جراحی بینی و سینوس هستند. ایشان انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی را عمل می‌کنند و تبحر خاصی در سبک طبیعی و نیمه فانتزی دارند. شما می‌توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر قربانی با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل دکتر سولماز قربانی دکتر عمل بینی در شیراز

دکتر قربانی یکی از جراحان خوب و قیمت مناسب در شیراز هستند که هزینه عمل بینی ایشان به طور حدودی از 38 میلیون تومان شروع می‌شود، اما بسته به فرم بینی شما ممکن است تغییر کند. البته زیباجویانی که از طریق دکی یاب اقدام کنند، می‌توانند از شرایط پرداخت اقساطی بهره مند شوند.

نمونه کارهای دکتر سولماز قربانی جراح بینی در شیراز

دکتر قربانی بیش از 100 عمل زیبایی موفق دارند که در ادامه می‌توانید تعدادی از نمونه جراحی‌های ایشان را مشاهده کنید.

نمونه عمل جراحی بینی دکتر سولماز قربانی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل جراحی بینی دکتر سولماز قربانی با مشاوره دکی یاب
عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

دکتر لیلا اسدپور دکتر عمل بینی خوب و ارزان در شیراز

دکتر لیلا اسدپور جراح بینی در شیراز
دکتر لیلا اسدپور جراح بینی در شیراز

خانم دکتر لیلا اسدپور به شماره نظام پزشکی 146391 جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز و یکی دیگر از جراحان خوب و ارزان در این شهر هستند. دکتر اسدپور هر سه نوع بینی گوشتی، استخوانی و غضروفی را عمل می‌کنند و تخصص ایشان در سبک عمل طبیعی و نیمه فانتزی است. ایشان علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری از قبیل جراحی زیبایی گوش، تزریق ژل و بوتاکس، بیماری‌های حلق و حنجره را نیز ارائه می‌دهند. شما می‌توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر اسدپور با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل بینی دکتر لیلا اسدپور جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر اسدپور از دکترهای خوب و ارزان عمل بینی در شیراز هستند که با توجه به این که کیفیت عمل هایشان بالاست، هزینه مناسبی دریافت می‌کنند. هزینه عمل بینی دکتر لیلا اسدپور از 35 میلیون تومان شروع می‌شود که دکی یاب امکان پرداخت اقساطی این هزینه را فراهم کرده است.

نمونه کارهای دکتر لیلا اسدپور دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز

تمامی نمونه کارهای دکتر اسدپور کاملا واقعی و بدون فتوشاپ هستند. با مشاهده نمونه کارهای ایشان متوجه دقت و مهارت بالای این جراح حاذق خواهید شد. در ادامه می‌توانید تعدادی از این تصاویر را ببینید.

جراحی بینی دکتر لیلا اسدپور، دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
جراحی بینی دکتر لیلا اسدپور، دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
نمونه جراحی بینی دکتر اسدپور با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی دکتر اسدپور با مشاوره دکی یاب

دکتر امید زرگرانی دکتر عالی و ارزان عمل بینی در شیراز

دکتر امید زرگرانی؛ جراح عمل بینی در شیراز با قیمت مناسب
دکتر امید زرگرانی؛ جراح عمل بینی در شیراز با قیمت مناسب

دکتر امید زرگرانی به شماره نظام پزشکی 155758 یک دکتر عالی با قیمت مناسب عمل بینی در شیراز هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با تجربه بالایی که در زمینه جراحی‌های زیبایی دارند امروزه به یکی از معروف‌ترین جراحان زیبایی بینی در شیراز تبدیل شده‌اند. این جراح حاذق نسبت به سایر پزشکان معرفی شده هزینه بالاتری برای عمل دریافت می‌کنند که شما می‌توانید هزینه عمل بینی را از طریق تیم دکی یاب به صورت اقساطی پرداخت کنید. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر زرگرانی با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل دکتر امید زرگرانی جراح بینی در شیراز

هزینه عمل دکتر زرگرانی به طور متوسط از 44 میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به عوامل مختلف ممکن است متفاوت باشد، اما چنانچه شما از طریق دکی یاب اقدام کنید می‌توانید هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

نمونه کارهای دکتر امید زرگرانی جراح عمل بینی در شیراز

دکتر زرگرانی یکی از بهترین جراحان بینی شیراز هستند که نمونه کارهای موفق بسیاری دارند. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید.

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب

دکتر مسیح طالع دکتر از بهترین جراحان قیمت مناسب عمل بینی در شیراز

دکتر مسیح طالع جراح بینی در شیراز
دکتر مسیح طالع جراح بینی در شیراز

دکتر مسیح طالع به شما نظام پزشکی 128104 جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک در شیراز هستند. دکتر طالع یکی از بهترین جراحان بینی شیراز هستند که عمل جراحی را به روش پریزرویشن انجام می‌دهند و در نهایت بدون درد و ورم و کبودی شما را به بینی دلخواهتان می‌رسانند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد روش پریزرویشن و نیز دریافت نوبت دکتر طالع دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز می‌توانید روی دکمه ی زیر کلیک کرده و با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل دکتر مسیح طالع

هزینه عمل بینی دکتر طالع نسبت به دیگر پزشکان معرفی شده در این مقاله بیشتر است؛ چراکه ایشان عمل بینی را به یکی از مدرن‌ترین تکنیک‌های روز دنیا به اسم روش پریزرویشن انجام می‌دهند. این هزینه‌ها از 40 میلیون تومان شروع می‌شود و بسته به فرم بینی ممکن است متغیر باشد. با این وجود اگر شما از طریق دکی یاب برای عمل اقدام کنید لازم نیست نگران هزینه‌ها باشید؛ چراکه شما می‌توانید هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

نمونه کارهای دکتر مسیح طالع؛ جراح بینی در شیراز

مشاهده نمونه کارهای دکتر مسیح طالع شما را متوجه می‌کند که ایشان دقت و ظرافت زیادی در حین عمل به خرج می‌دهند و عمل‌های موفق بسیاری در رزومه خود دارند. در این بخش تعدادی از این نمونه کارها را مشاهده می‌کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر مسیح طالع با مشاوره تیم دکی یاب
نمونه جراحی بینی دکتر مسیح طالع با مشاوره تیم دکی یاب
نمونه کار دکتر مسیح طالع دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
نمونه کار دکتر مسیح طالع دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز

دکتر وحید عین آبادی دکتر بینی خوب و ارزان در شیراز

دکتر وحید عین آبادی جراح بینی قیمت مناسب در شیراز
دکتر وحید عین آبادی جراح بینی قیمت مناسب در شیراز

آقای دکتر وحید عین آبادی با شماره نظام پزشکی 59622 جراح زیبایی، پلاستیک و ترمیمی در شیراز هستند. ایشان دوره تکمیلی جراحی پلاستیک و زیبایی را در فرانسه گذرانده‌اند. ایشان علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری مثل ابدومینوپلاستی، ژینکوماستی، بلفاروپلاستی و… را نیز ارائه می‌دهند. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر عین آبادی می‌توانید با دکی یاب تماس بگیرید. همچنین می‌توانید برای آشنایی با روند نوبت دهی مقاله نوبت دهی دکتر عمل بینی شیراز را مطالعه کنید.

هزینه عمل بینی دکتر وحید عین آبادی جراح بینی شیراز

دکتر حمیدرضا کاظمی دکتر جراحی بینی در شیراز

دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی در شیراز با قیمت خوب
دکتر حمیدرضا کاظمی جراح بینی در شیراز با قیمت خوب

یکی دیگر از جراحان بینی متبحر ولی با هزینه اقتصادی در شیراز دکتر حمیدرضا کاظمی به شماره نظام پزشکی 79916 هستند. ایشان متخصص دهان، فک و صورت هستند و بیش از 8 سال سابقه عمل زیبایی بینی دارند. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل از دکتر کاظمی با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل بینی دکتر حمیدرضا کاظمی جراح زیبایی بینی شیراز

هزینه عمل بینی دکتر حمیدرضا کاظمی به طور متوسط از 30 میلیون تومان شروع می‌شود و چنانچه شما از طریق دکی یاب اقدام کنید می‌توانید هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا کاظمی دکتر جراحی بینی شیراز

دکتر کاظمی تاکنون بیش از 4800 عمل زیبایی بینی موفق انجام داده‌اند که تعدادی از نمونه کارهای ایشان را در ادامه مشاهده می‌کنید.

نمونه جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر حمیدرضا کاظمی دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز
نمونه کار دکتر حمیدرضا کاظمی دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز

دکتر نگار جعفری دکتر عمل بینی خوب و ارزان شیراز

دکتر نگار جعفری دکتر عمل بینی ارزان در شیراز
دکتر نگار جعفری دکتر عمل بینی ارزان در شیراز

دکتر جعفری یکی از پزشکان جراح بینی خوب و ارزان در شیراز هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی بوده و در سبک جراحی بینی طبیعی و نیمه فانتزی مهارت و تبحر دارند. شما می‌توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل دکتر نگار جعفری با دکی یاب تماس بگیرید.

هزینه عمل دکتر نگار جعفری دکتر عمل دماغ در شیراز

هزینه عمل دکتر جعفری از 25 میلیون تومان شروع می‌شود که بسته به فرم بینی ممکن است تغییر کند. البته چنانچه شما از طریق دکی یاب اقدام کنید می‌توانید این هزینه را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

نمونه کارهای دکتر نگار جعفری جراح بینی در شیراز

دکتر جعفری بیش از 100 نمونه جراحی موفق در رزومه خود دارند که شما در ادامه این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید.

نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه کار عمل بینی با مشاوره دکی یاب
عمل جراحی بینی با مشاورهء تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

سوالات تکمیلی

1. هزینه عمل بینی در سال 1403 به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه عمل زیبایی بینی به عوامل مختلفی مثل دستمزد پزشک، فرم بینی زیباجو، هزینه کلینی و بیمارستان و سایر هزینه های جانبی بستگی دارد.

دکتر نگار جعفری، دکتر حمیدرضا کاظمی، دکتر وحید عین آبادی، دکتر سولماز قربانی، دکتر لیلا اسدپور، دکتر امید زرگرانی، دکتر مسیح طالع از بهترین جراحان زیبایی شیراز هستند که هزینه عمل آن ها ارزان و مناسب است.

به طور کلی و در حالت معمولی این امکان وجود ندارد، اما مجموعه دکی یاب این امکان را فراهم کرده که زیباجویان هزینه عمل را به صورت اقساط یپرداخت کنند.

عمل زیبایی بینی تحت پوشش بیمه نیست و تنها درصورتی که عمل شما جنبه درمانی داشته باشد، بیمه هزینه بخش درمانی را پرداخت خواهد کرد.

نکات پایانی درباره هزینه جراحی دماغ در شیراز

هزینه جراحی زیبایی بینی بستگی به موارد متفاوتی دارد. عمده‌ترین بخش آن مربوط به دستمزد جراح است. پزشک جراح شما باتوجه‌به شرایط بینی (گوشتی، استخوانی یا ترمیمی) و تجربه و مهارت خودش مبلغی را مشخص می‌کند.

هزینه‌های بعدی مربوط به بیمارستان، داروها، آزمایش‌‌ها و عکس‌برداری است. اگر می‌خواهید از تمامی هزینه‌ها به‌طور کامل مطلع شوید، عکسی از بینی خودتان برای مشاوران ما بفرستید تا شما را راهنمایی کنند.

فراموش نکنید که اگر با ارجاع ما به پزشکی اقدام به عمل جراحی کنید، تمامی هزینه‌های جانبی مانند آزمایش‌ها، ویزیت دکتر، عکس‌برداری‌ها و … شامل تخفیف نیم‌بها می‌شوند! راستی چسب بینی شما بعد از عمل نیز کاملاً رایگان است!

یکی دیگر از اقدامات دکی‌یاب اقساطی کردن هزینه عمل بینی برای شماست! مشاوران ما تا چندین ماه بعد از عمل جواب‌گوی سؤالات شما هستند. اگر هرگونه پرسشی درباره شرایط قبل و بعد از عمل داشتید می‌توانید به دکی‌یاب اعتماد کنید، دیگر چه از این بهتر؟!

آیا شما تجربه‌ای مفید در زمینه کاهش هزینه‌های عمل بینی دارید؟! به‌نظر شما انتخاب دکتر تا چه میزان روی هزینه‌های شما مؤثر است؟ اگر تجربه‌ای در زمینه استفاده از خدمات سایت دکی‌یاب دارید، با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

 مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادهای شما همراهان دکی‌یاب هستیم. فراموش نکنید این مقاله مفید را برای دوستان و آشنایان‌تان که قصد انجام عمل بینی دارند بفرستید.

151 نظر در “هزینه عمل بینی در شیراز (سال 1402) شرایط اقساطی با هر پزشک + هزینه های نیم بها!!

 1. mohi گفت:

  چرا دستمزد دکترا اینقدر تفاوت داره؟

  1. نویسنده گفت:

   عوامل زیادی روی دستمزد جراح تاثیر میذاره که خود جراح و تیمشون این رو ارزیابی و تعیین می‌کنند. اما لزوما جراح با بالاترین دستمزد، برای شما مناسب‌ترین انتخاب نیست. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در این زمینه راهنمایی‌های لازم رو به شما ارائه بدن.

 2. سحر تیر داد گفت:

  من دنبال یه پزشک خوب هستم ولی از پس هزینه های خیلی زیاد هم بر نمیام لطفا راهنمایی کنید

  1. amir doust گفت:

   نگران نباشید. با مجموعۀ ما هم میتونید پرداخت اقساطی داشته باشید و هم بهترین جراح با قیمت مناسب بهتون معرفی میشه.

 3. مددی گفت:

  بینی من گوشتیه هزینه عملش حدودا چقدر میشه؟

  1. soltani123 گفت:

   هزینه عمل بینی به عوامل مختلفی بستگی داره که یکی از اون ها فرم بینی شماست. برای اطلاع دقیق از هزینه ها می تونید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 4. سمیه سعادتی گفت:

  من شهرستانم میخوام بیام شیراز عمل کنم ینی هزینه عمل اونجا بیشتر میشه؟

  1. soltani123 گفت:

   بله هزینه عمل در بیمارستان ها و کلینیک های مختلف متفاوت خواهد بود و امکان اینکه هزینه عمل شما در شیراز بیشتر از شهرستان باشه وجود داره، اما اگر پزشکتون رو انتخاب کردید می تونید از طریق دکی یاب اقدام کنید و هزینهرو به صورت اقساطی پرداخت کنید.

 5. رقیه نظری گفت:

  کدوم جراح ها قسطی عمل میکنن؟

  1. soltani123 گفت:

   اگر از طریق دکی یاب برای عمل اقدام کنید امکان پرداخت اقساطی با تمام جراحان وجود داره.

 6. رجبی گفت:

  من واقعا از بینیم راضی نیستم و شدیدا دلم میخواد عمل کنم اما هزینه ها انقدر زیادن که از پسشون بر نمیام. یه دکتر خوب و ارزون توی شیراز نیست ینی>

  1. soltani123 گفت:

   نگران نباشید دوست عزیز. شما می تونید با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا بهترین پزشک رو متناسب با شرایطتتون به شما معرفی کنند. علاوه بر این می تونید هزینه عمل رو به صورت قسطی همپرداخت کنید.

 7. مهیا گفت:

  هزینه عمل توی شیراز با تهران چقدر فرق داره؟

  1. soltani123 گفت:

   هزینه عمل به عوامل مختلفی بستگی داره. برای اینکه از هزینه های دقیق مطلع بشید با شماره های دکی یاب تماس بگیرید.

 8. نوروزی گفت:

  من میخوام با دکتر زرگرانی عمل کنم. میشه هزینش رو قسطی بدم؟؟

  1. soltani123 گفت:

   بله دوست عزیز. اگر از طریق دکی یاب برای عمل اقدام کنید می تونید هزینه رو به صورت اقساطی پرداخت کنید.

 9. سهیلا گفت:

  هزینه عمل یه دکتر توی بیمارستان های مختلف با هم فرق داره؟

  1. soltani123 گفت:

   بله هزینه ها ممکنه در بیمارستان ها و کلینیک های مختلف متفاوت باشه

 10. مسعودی گفت:

  چطوری میتونم بینیمو قسطی عمل کنم؟

  1. سلطانی گفت:

   برای اطلاع از شرایط اقساط با شماره های دکی یاب تماس بگیرید.

 11. مریم برزگر گفت:

  هزینه عمل دکتر طالع چقدره؟

  1. soltani123 گفت:

   برای اطلاع از هزینه عمل هر پزشک با کارشناسان دکی یاب در تماس باشید.

 12. ناهید خدامی گفت:

  کل هزینه عمل با هزینه های جانبی و دارو و ازمایش و … چقدر میشه؟

  1. soltani123 گفت:

   هزینه عمل بینی مقدار ثابت و مشخصی نداره. برای اطلاع از هزینه های دقیق با کارشناسان مجموعه دکی یاب تماس بگیرید.

 13. سولماز گفت:

  هزینه عمل بینی توی شیراز برای بینی استخونی چقدره؟

  1. soltani123 گفت:

   هزینه عمل به عوامل مختلفی بستگی داره و معمولا هر جراح هزینه متفاوتی داره. بنابراین برای اطلاع دقیق تر بهتره با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 14. ماندانا بهرامی گفت:

  سلام قیمت عمل بینی دکتر پوستچی شیراز رو می گید؟

  1. soltani123 گفت:

   دوست عزیز برای اطلاع از هزینه های دقیق عمل بینی در شیراز با هر پزشک با شماره های دکی یاب تماس بگیرید.

 15. کاظمی گفت:

  هزینه های عمل بینی در شیراز واقعا سرسام آور شده. یه دکتر خوب با هزینه مناسب معرفی کنید لطفا

  1. soltani123 گفت:

   بله متاسفانه هزینه ها خیلی بالا رفته و تقریبا هر ماه هم افزایش پیدا میکنه. ولی نگران نباشید شما میتونید از شرایط اقساطی دکی یاب استفاده کنید.

 16. سپیده گفت:

  با تشکر از تیم زیباکس. من تونستم یه لطف خدمات شما با شرایط اقساطی بینیمو عمل کنم و از نتیجه هم واقعا راضیم.

  1. soltani123 گفت:

   خداروشکر که راضی بودید و ممنونیم که تجربتون رو با ما در میون گذاشتید.

 17. شیما علوی گفت:

  من میخوام بینیمو عمل کنم اما الان شرایطش رو ندارم ینی پولم کافی نیست. سال دیگه هزینه عمل بینی شیراز تغییر میکنه؟

  1. soltani123 گفت:

   بله متاسفانه هزینه ها روز به روز بیشتر میشه و هیچ تضمینی نیست که سال دیگه پولتون برای عمل کافی باشه. پیشنهاد ما به شما استفاده از شرتیط اقساطی دکی یاب هست که کار رو برای شما راحت میکنه

 18. صدیقه گفت:

  میشه بگید هزینه عمل کدوم دکتر مناسب تره؟

  1. soltani123 گفت:

   دوست عزیز عمل بینی یک جراحی تخصصی و حساسه و صرفا نباید به هزینه ها توجه کنید. شما می تونید با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا شمارو راهنمایی کنند.

 19. سهرابی گفت:

  سلام من قبلا عمل بینی انجام دادم الان نیاز به ترمیم دارم. هزیه عمل ترمیم بینی چقدره؟

  1. soltani123 گفت:

   بستگی به پزشک جراح داره اما به طور معمول هزینه عمل ترمیمی از عمل اولیه بیشتره

 20. حمیرا گفت:

  ممنون از مطالب مفیدتون واقعا یکی از مهم ترین دغدغه های ما هزینه عمل هست که شما خیلی کامل درموردش توضیح دادین

  1. soltani123 گفت:

   ممنون از توجه و همراهی شما دوست عزیز

 21. زهرا برزگر گفت:

  هزینه عمل بینی در شیراز با تهران چقدر فرق داره؟

  1. soltani123 گفت:

   هزینه ها به عموامل مختلفی بستگی دارن. در این مورد می تونید از کارشناسان دکی یاب مشاوره بگیرید.

 22. فهیمه احمدی گفت:

  چطوری میشه هزینه عمل بینی در شیراز با دکتر زرگرانی رو قسطی بدیم؟

  1. soltani123 گفت:

   برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 23. فتانه گفت:

  قیمت عمل بینی دکتر طالع چقدره؟

  1. سلطانی گفت:

   برای اطلاع از هزینه عمل بینی هر جراح با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 24. صادقی گفت:

  بینی من خیلی بزرگه و واقعا نیاز به جراحی داره ولی هزینه عمل بینی برام مهمه میشه یه دکتر خوب با قیمت مناسب بهم معرفی کنید

  1. سلطانی گفت:

   نگرانی شما رو درک می کنیم اما هزینه عمل بینی در شیراز تنها چیزی نیست که باید بهش توجه کنید. با این حال دکی یاب امکان پرداخت اقساطی رو برای شما فراهم کرده ه کار رو برای شما راحت تر میکنه

 25. بهاره قاسمی گفت:

  برای عمل بینیم میخوام بیام شیراز بهم گفتن دکی یاب هزینه رفت و برگشت رو پرداخت می‌کنه درسته؟

  1. سلطانی گفت:

   بله دکی یاب هزینه های رفت و برگشت شما به شیراز رو پرداخت میکنه و یک روز اقامت نیم بها در شیراز رو برای شما در نظر گرفته.

 26. نعمتی گفت:

  هزینه عمل بینی در شیراز برای کدوم دکتر مناسب تره؟

  1. سلطانی گفت:

   برای اطلاع از هزینه دقیق هر پزشک بهتره با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 27. سحر فارسی گفت:

  برای عمل بینی در شیراز کدوم دکتر رو پیشنهاد میکنید؟

  1. سلطانی گفت:

   پیشنهاد می کنیم با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا با توجه به فرم بینی و سبک عمل دلخواهتون و همچنین هزینه عمل بینی شیراز بهترین گزینه رو به شما معرفی کنند.

 28. ظهیری گفت:

  من قصد دارم بینیمو عمل کنم ولی هزینه عمل بینی انقدر زیاده که تقریبا توانشو ندارم…

  1. سلطانی گفت:

   درسته اما نگران نباشید دوست عزیز شما می تونید از شرایط پرداخت اقساطی دکی یاب استفاده کنید.

 29. مهتاب منوچهری گفت:

  برای اینکه هزینه عمل بینی شیراز رو قسطی بدم باید از چه طریقی اقدام کنم؟

  1. سلطانی گفت:

   برای اطلاع از شرایط دقیق با شماره های دکی یاب تماس بگیرید.

 30. ژاله گفت:

  شما واقعا عالی هستین. من به کمک شما تونستم دماغم رو با هزینه ای که فکرشم نمیکردم عمل کنم

  1. سلطانی گفت:

   خوشحالیم که تجربه خوبی داشتید.

 31. مینا روشن گفت:

  هزینه بیمارستان برای عمل بینی چقدره؟

  1. سلطانی گفت:

   برای اینکه از هزینه های دقیق عمل بینی مطلع بشید با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 32. Sanam گفت:

  سلام
  اگه من بخوام شرایط مالی رو درنظر بگیرم و با ارزونترین جراح عمل کنم به نظرتون ممکنه بینیم خوب نشه؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز. معلومه که ممکنه. اگر به درستی جراح رو انتخاب کنید چرا خوب نشه؟

 33. شیما زد گفت:

  هزینه عمل بینی خیلی زیاد شده چه خبره؟🙄

 34. محدثه گفت:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من یه مشکلی دارم و ازتون راهنمایی می خوام. من مشکل مالی شدیدی دارم اما عمل بینیم هم تو اولویتمه. به نظرتون جراح ارزون ممکنه بینیمو خراب کنه؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز ممنونم. این سوال خیلی از زیباجویان هست. خیر، اگر به درستی جراحی رو انتخاب کرده باشید که دستمزد مناسبتری داره بینی شما خراب نمیشه. با گرفتن مشاوره جراح رو انتخاب کنید.

 35. زهرا گفت:

  سلام
  من اگر بخوام با دکی یاب عمل کنم حداقل با چند میتونم بینیم رو عمل کنم؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز. حدودا 35 تا 40 میلیون.

 36. انسیه حاجی زاده گفت:

  سلام خسته نباشید
  میتونید یه دکتر با دستمزد متوسط و کار خوب بهم معرفی کنید؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز. ممنونم. بله اول با کارشناسان تماس بگیرید. بعد از مشاوره به شما مناسبترین جراح پیشنهاد میشه.

  2. ژینا گفت:

   سلام هزینه عمل با دکتر طالع چقدر میشه؟

   1. نویسنده گفت:

    سلام دوست عزیز. هزینه عمل دکتر طالع 40 به بالاست. برای اینکه بدونید دقیقا برای شما چقدر میشه با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 37. Sanaz Beh گفت:

  ممنون از مقاله خوبتون
  چقدر خوبه که میشه قسطی هزینه رو پرداخت کرد

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز ممنون از همراهی شما. بله پرداخت اقساطی از خدمات ویژه دکی یاب هست.

 38. Tara گفت:

  ببخشید هزینه عمل با دکتر زرگرانی چقدر میشه حدودا؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام
   هزینه عمل با دکتر زرگرانی بالای 44 میلیون هست.

 39. آیسودا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ارزونترین دکتر تو شیراز کیه؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز ممنونم
   هزینه عمل با تعدادی از جراحان از حدود 35 میلیون شروع میشه. برای گرفتن اطلاعات دقیق با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 40. زمرد گفت:

  خیلی هزینه عمل بالا رفته، چطور دیگه عمل کنم؟ 😥

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز
   درسته متاسفانه. با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید شاید با پرداخت اقساطی بتونید بینیتون رو عمل کنید

 41. مبینا صحت گفت:

  هزینه عمل فانتزی و نیمه فانتزی تفاوت داره؟

  1. امیردوست گفت:

   برای دریافت پاسخ دقیق با کارشناسان مجموعه دکی یاب صحبت کنید.

 42. مجتبی گفت:

  خوش قیمت ترین جراح کدومه؟

  1. امیردوست گفت:

   برای اطلاعات دقیق با مشاورین مجموعه تماس بگیرید.

 43. سروناز گفت:

  اگه هم انحراف داشته باشیم هم بخوایم جراحی زیبایی انجام بدیم هزینه متفاوته؟

  1. امیردوست گفت:

   در حالت طبیعی شما دو عمل جدا با دو هزینۀ جدا خواهید داشت اما هر دو عمل میتواند در یک جلسه صورت بگیرد و هزینۀ دو عمل نیز کاهش می یابد و هزینۀ شما اندکی بیشتر از یک عمل خواهد بود.

 44. النا فریدونی گفت:

  عمل فانتزی برای بینی استخوانی چنده؟

  1. امیردوست گفت:

   با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 45. سارینا گفت:

  وقتتون بخیر
  ببخشید من یه دکتر خیلی ارزون می‌خوام. بیشتر از ۱۵ تومن نمیتونم هزینه کنم. به نظرتون امکان پذیره؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر.
   با 15 میلیون امکان پذیر نیست. اما با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید شاید با شرایط اقساطی بتونید بینیتون رو با نتیجه خوب عمل کنید.

 46. مژده گفت:

  سلام خسته نباشید
  ممنون از مقاله خوبتون🙏🌷
  من یه دکتر با انصاف میخوام که هزینه زیادی نگیره اما بینیم هم بد نشه. ممنون میشم بهم معرفی کنید.

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز. ممنون از همراهی و محبت شما.
   بطور کلی و چشم بسته نمیشه دکتر معرفی کرد. با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. اونا تمام شرایط شما رو بررسی می‌کنن و بهترین جراح رو بهتون معرفی می‌کنن.

 47. سحر گفت:

  مناسبترین دکتر توی شیراز کیه؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز. توی شیراز دکترای خیلی خوبی داریم اما هر کدوم از جراحان خوبمون برای شرایط خاصی بهترینن. با کارشناسان تماس بگیرید اونا با توجه به شرایط شما بهترین پیشنهاد رو بهتون میدن.

 48. آلا گفت:

  ممنون از اطلاعات خوبی که دادید. اینطور آدم الکی هزینه نمیکنه.

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز. ممنون از همراهی و محبت شما. بله اینطور بدون ریسک بینیتون رو عمل می‌کنید.

 49. باران گفت:

  امکان داره من با هزینه کم نتیجه خوبی بگیرم؟

  1. نویسنده گفت:

   بله امکان داره. اگر درست و حساب شده پیش برید قطعا نتیجه خوبی می‌گیرید. حتما با گرفتن مشاوره بینیتون رو عمل کنید.

 50. آزیتا گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  هزینه عمل بینی توی شیراز بیشتره یا شهرستان‌ها؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز ممنونم. ببینید هزینه بینی به عوامل زیادی بستگی داره. فرم بینی، سبک جراحی، نوع عمل و … توصیه می‌کنم با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید. اونا بعد از گرفتن اطلاعات لازم از شما خدمتتون عرض میکنن.

 51. تینا آخوندی گفت:

  سلام ممنون از مقاله خوبتون
  هزینه عمل بینی خیلی ذهنم رو مشغول کرده بود. مقالتون سوالات زیادی رو برام روشن کرد🙏

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز. ممنونم از محبت و همراهی شما. خوشحالم به هدفمون که رضایت شما بوده رسیدیم.

 52. صدیقه بهادری گفت:

  چرا هزینه دقیق رو بیان نکردید؟

  1. نویسنده گفت:

   چون هزینه دقیق وجود نداره. عوامل زیادی روی هزینه عمل تأثیرگذارن.

 53. روژین گفت:

  با این جیب خالی مردم و دستمزد دکترا واقعا قسطی کردن هزینه عمل لازم بود. مرسی ازتون

  1. نویسنده گفت:

   خواهش می‌کنم دوست عزیز. خوشحالیم از رضایت شما.

 54. مل مل گفت:

  سلام خسته نباشید
  دستمزد دکتر ساریخانی الان چنده؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز متشکرم. دستمزدشون 60 به بالاست.

 55. بهرام فرشادی گفت:

  مجموعه ای که دارید خیلی کار راه بندازه. من یک عالمه سوال داشتم که همشون جواب گرفتن. ممنون از زحماتتون

  1. امیردوست گفت:

   خواهش میکنم خوشحالیم که تونستیم بهتون کمک کنیم

 56. آبان دخت گفت:

  سلام چطور میتونم هزینه دقیق عمل بینی رو بدست بیارم؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز
   با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید. اونا همه اطلاعات لازم رو در اختیارتون میذارن

 57. نیلوفر گفت:

  ببخشید کدوم دکتر دستمزد ارزونتری میگیره؟

  1. نویسنده گفت:

   دوست عزیز این مدل سوالات جواب مشخص و مفیدی برای شما ندارن. شما باید با درنظر گرفتن شرایطتون دنبال جراح مناسب بگردید

 58. نازنین گفت:

  جراحی که دستمزد بالاتری میگیره کارش بهتره؟

  1. نویسنده گفت:

   نه لزوماً اینطور نیست

 59. زهرا توکلی گفت:

  جراح ارزون و خوب برای بینی استخوانی کی رو پیشنهاد میدید؟

  1. نویسنده گفت:

   دوست عزیز با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید و اطلاعات دقیق رو از اونها دریافت کنید.

 60. پرنسس خانم گفت:

  سلام
  ممنون از مقاله خوبتون
  خیلی هزینه جراحی بینی ذهنم رو مشغول کرده بود و مقالتون خیلی بهم کمک کرد

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از محبت و همراهی شما
   خوشحالم که کمک کننده بوده

 61. بنفشه گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ممنونم از مقاله خوبتون. من همه سوالاتم رو در مورد هزینه عمل بینی گرفتم. خواستم تشکر کنم

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز ممنون از همراهی شما. خوشحالم که کمک کننده بوده.

 62. یاس گفت:

  خسته نباشید
  جراح ارزون خوب میتونید بهم معرفی کنید. کسی که بشه اطمینان کرد

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما باید با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید اونا بعد از گرفتن اطلاعات شما مناسبترین جراح رو بهتون معرفی می‌کنند.

 63. لاله گفت:

  وقتتون بخیر
  هزینه عمل با دکتر طالع چقدر میشه؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز وقت شماهم بخیر
   هزینه عمل با دکتر طالع 40 به بالا هست. برای اطلاع دقیق از بینی خودتون و هزینه عمل با دکتر طالع، با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 64. ناهید گفت:

  چطور ممکنه جراح ارزون کارش خوب باشه؟

  1. نویسنده گفت:

   دوست عزیز هزینه بالا لزوماً نشان دهنده کیفیت بالاتر جراحی نیست.

 65. فرزان گفت:

  هزینه عمل بینی با دکتر شاهمرادی حدودا چقدر میشه؟

  1. نویسنده گفت:

   دستمزد دکتر شاهمرادی 58 به بالاست. برای اطلاع دقیقتر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 66. نسترن گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  هزینه عمل با دکتر کرم نژاد الان چقدر میشه؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام عزیزم ممنونم
   حدوداً 45 به بالا. اما برای دریافت هزینه دقیق از طریق دکمه موجود در مقاله با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 67. پریچهر گفت:

  سلام خسته نباشید
  دکتر عین آبادی دستمزدشون پایین تره یا دکتر ده بزرگی؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز ممنونم
   دکتر ده بزرگی

 68. زهرا مرادیان گفت:

  سلام. ببخشید جراح بینی در شیراز سراغ دارید که پایینتر از 20 بگیرن؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر

 69. فاطمه زرین گفت:

  ممنون از مقاله خوبتون
  خیلی خوب عوامل موثر بر هزینه عمل بینی رو توضیح داده بودید. دید خوبی به آدم میده

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز. ممنونم از محبت و همراهی شما.

 70. نگار گفت:

  ممنون از تیم خوبتون
  دکی یاب بهترین مرکز مشاوره زیبایی در کشور، کارتون حرف نداره

  1. نویسنده گفت:

   ممنونم از محبت شما دوست عزیز

 71. سینا گفت:

  ممنون میشم هزینه دقیق عمل بینی با دکتر مرادیان رو بفرمایید

  1. نویسنده گفت:

   دوست عزیز هزینه عمل دکتر مرادیان 45 به بالاست اما نمی‌توان عدد دقیقی رو بیان کرد و بستگی به بینی شما داره.

 72. رویا رویایی گفت:

  هزینه عمل بینی با ارزانترین جراح چقدر میشه؟

  1. نویسنده گفت:

   حدودا میشه گفت کمترین هزینه عمل بینی 35 هست.

 73. شیما کرم نژاد گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  امکان داره که بینی گوشتی با کمترین هزینه عمل بینی جراحی شه؟

  1. نویسنده گفت:

   سلام دوست عزیز. ممنونم وقت شماهم بخیر
   احتمالش کمه چون بینی گوشتی همیشه مقداری از بینی استخوانی هزینه بالاتری داره.

 74. اسما گفت:

  خسته نباشید
  هزینه بینی گوشتی حدودا چقدر میشه؟

  1. نویسنده گفت:

   ممنونم دوست عزیز
   هر دکتر دستمزد و هزینه متفاوتی داره و اصلا نمیشه به این صورت جواب داد.

 75. ترانه گفت:

  با دکتر سبحان منش هزینه بینی چقدر میشه؟

  1. نویسنده گفت:

   هزینه عمل با ایشون 40 به بالاست

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.