جراحی بینی در تهران

هزینه عمل بینی در تهران | قیمت دقیق پزشکان (سال1402) + شرایط اقساط + تخفیف!!

هزینه عمل بینی در تهران

 هزینه عمل بینی در تهران چقدر است؟ از سایت هایی که هزینه عمل بینی در تهران را به دروغ 7 یا 4میلیون اعلام میکنند خسته شده اید؟ هرچه میگردید، جایی را پیدا نمیکنید که هزینه دقیق عمل بینی در تهران را قرار داده باشد؟ دلتان میخواهد پزشکانی را در تهران بشناسید که با هزینه ای بسیار ناچیز، روی چهره ی شما اثر هنری خلق کند؟ اگر موارد قبل جز دغدغه های شما هم هست، این مقاله جامع و اختصاصی رو توصیه میکنم از دست ندهید. راستی آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی در تهران وجود دارد؟ این مقاله، به همه این سوالات پاسخ خواهد داد.

Table of Contents

 همه چیز زیر سرِ هزینه‌هاست! مطلقاً همه چیز! از خرید یک خانه یا ماشین تا کسب یک مهارت جدید، قدم اول فکر کردن بابت هزینه‌هاست. حالا هم که بحث هزینه عمل بینی در تهران است، قدم اول همان است! فکر کردن بابت هزینه‌ها! هزینه‌هایی که البته هربار با بالا رفتنشان، همهء برنامه‌هایمان را نقشِ بر آب می‌کنند.

در این مقاله علاوه بر این که به همه سوالات در رابطه با هزینه عمل بینی در تهران پاسخ می‌دهیم با دکی‌یاب آشنا می‌شویم. مجموعه‌ای که اجازه نخواهد داد صرفاً به علت هزینه‌های بالای عمل بینی، برنامه شما نقشِ بر آب شود!

نکته: اگر انتخاب جراح عالی برایتان در اولویت است. توصیه میکنم به هیچ عنوان؛  مقاله جامع و اختصاصی بهترین جراح بینی در تهران را  از دست ندهید.

عمل بینی استخوانی
نمونه جراحی بینی از طریق مجموعه دکی یاب/زیباکس

از طریق دکی یاب، با هزینه ای باورنکردنی جراحی بینی کنید!

مجموعه دکی یاب هشت ماه بصورت فشرده، تحقیقات ویژه و اختصاصی در حوزه جراحی بینی تهران انجام داده است، درنتیجه با تمام جراحان شناخته شده و نشده تهران آشنایی کامل و دقیق دارد. دکی یاب میتواند پزشکانی با هزینه باورنکردنی و نتیجه ای باورنکردنی تر را به شما معرفی کند. تصور کنید شما با 17 میلیون جراحی بینی انجام داده اید و نتیجه اش از کسی که نزد پزشکی با هزینه 50 میلیون جراحی کرده بهتر شده است! دکی یاب دقیقا همین کار را برایتان میکند. سند این سخنانم نیز نمونه کار شاهکارهایی است که در این مقاله و پیج اینستاگراممان وجود دارد و میتوانید مشاهده نمایید.

خدمات دکی یاب در تهران:

 • امکان مشاوره رایگان، همه روزه و فوری با کارشناسان
 • معرفی مناسب ترین جراحان بینی تهران با هزینه ای بسیار متناسب
 • رایگان کردن هزینه ویزیت (برای اکثر پزشکان)
 • تخفیف در هزینه های جانبی
 • نوبتگیری فوری بصورت VIP
 • و…

اگر هزینه جراحی بینی برایتان از اهمیت بسیار بالایی  برخوردار است؛ توصیه میکنم مقاله جالب عمل بینی ارزان را مطالعه نمایید.

نمونه عمل بینی سبک استخوانی
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب

عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی، برای اشخاص مختلف، با شرایط متفاوت، یکسان نیست. عوامل مختلفی هستند که در تعیین هزینه عمل بینی در تهران دخیل هستند. در اینجا،  این دلایل را آورده‌ایم تا بتوانید چشم‌انداز درست‌تری از هزینه‌ها داشته باشید و پس از آن تعرفه های دقیق عمل را برایتان گذاشته ایم:

 • نوع عمل ( به روش باز یا بسته) : تشخیص آن بر عهده پزشک است.
 • میزان تخصص، سابقه و شهرت پزشک: قطعا پزشکان با تخصص مرتبط‌تر و سابقه بیشتر، هزینه بالاتری هم دریافت خواهند کرد.
 • مقدار مشکلات بینی
 • نوع بینی شما ( گوشتی، استخوانی، ترمیمی، درمانی)
 • شهر و بیمارستان محل عمل

دکی‌یاب یک مجموعه فعال در حوزه زیبایی می‌باشد. این مجموعه خدماتی ارائه می‌دهد که تسهیل‌گر مسیر رسیدن شما به ظاهر ایده‌آلتان است. این خدمات از مشاوره رایگان و تخصصی عمل تا اقساطی کردن هزینه را شامل می‌شود.

اگر هزینه جراحی بینی آنقدر برایتان مهم است که حاضر هستید به شیراز هم برای عمل بروید، پیشنهاد میکنم مقاله هزینه عمل بینی در شیراز را مطالعه کنید.

هزینه دقیق عمل بینی در تهران

مجموعه دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران

همان طور که اشاره کردیم، یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه عمل بینی در تهران، نوع بینی و نوع عمل می‌باشد. در این قسمت به صورت جداگانه هزینه هر عمل را بررسی کرده‌ایم. لازم است اشاره کنم که هزینه دقیق عمل فقط توسط پزشک و پس از ویزیت تعیین می‌شود. از طرفی هم، هزینه‌ها مدام درحال نوسان یا بهتر است بگوییم افزایش هستند. قبل از هرچیزی هم یک جدول را آماده کرده ایم که در آن میتوانید نگاهی کلی بر هزینه جراحی بینی در تهران بیاندازید. اما به هیچ عنوان ادامه مقاله را از دست ندهید.

هزینه دقیق عمل بینی در تهران

 

18 میلیون تومان

 

 

هزینه عمل دکتر حمید نوری

 

35 میلیون تومان

 

هزینه عمل دکتر احمد رجب پور

 

1 میلیون تومان

 

 

هزینه های جانبی عمل بینی

 

12 میلیون تومان

 

هزینه عمل انحراف و پولیپ

 

رایگان

 

 

هزینه مشاوره و استفاده از خدمات دکی یاب

هزینه عمل بینی گوشتی در تهران:

قیمت جراحی بینی‌های گوشتی، نسبت به بینی‌های استخوانی معمولا بیشتر است. دلیل آن هم پیچیدگی‌های بیشتری است که در مورد عمل بینی‌های گوشتی وجود دارد. این هزینه به صورت تقریبی نزد پزشک متبحر از طریق دکی یاب از حدود 18میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه عمل بینی استخوانی در تهران:

بینی‌های استخوانی، بهترین مدل بینی برای جراحی هستند. به صورتی که دست جراح برای پیاده کردن سبک‌های مختلف رو بینی باز است. هزینه عمل بینی‌های استخوانی نزد پزشک متبحر از طریق دکی یاب از حدود  16میلیون تومان شروع می‌شود.

مدل عمل بینی استخوانی
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب

هزینه عمل بینی ترمیمی در تهران:

 عمل ترمیم بینی در تهران، نسبت به عمل اولیه بینی، تخصص، مهارت و تجربه بیشتری می‌خواهد. از آنجایی که استخوان، غضروف و بافت بینی یک بار عمل شده است، حساسیت در عمل ترمیمی بالاتر است. با این شرایط، هزینه عمل ترمیم بینی در تهران، معمولا بیشتر از هزینه عمل اولیه می‌باشد. هزینه عمل بینی ترمیمی در تهران از حدود 22 تا 25 میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه عمل انحراف و پولیپ بینی در تهران:

قیمت عمل‌هایی که مربوط به بینی می‌باشد و جنبه درمانی دارند مانند انحراف و پولیپ بینی به میزان عوارض و روش درمان بستگی دارد. نکته قابل توجه در رابطه با این عمل‌ها این است که بیمه آن‌ها پوشش می‌دهد و معمولا در مراکز درمانی دولتی قابل انجام هستند.

هزینه جراحی بینی در تهران
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب

هزینه های جانبی عمل بینی

قیمت عمل بینی در تهران؛ مجموعه دکی یاب

عمل بینی علاوه بر هزینه کلی، یک سری هزینه‌های جانبی هم دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

آزمایشات قبل از عمل: گاهی بنا بر درخواست پزشک قبل از عمل یک سری آزمایشات باید انجام شود. این آزمایشات از آزمایش فاکتورهای خونی، تست کرونا تا انجام سی‌تی اسکن را شامل می‌شود. از آنجایی که تست های آزمایش هر پزشک متفاوت است هزینه آزمایشات قبل از عمل بینی از 150 تا 500 هزار تومان متغیر است.

ویزیت پزشک: هزینه هربار ویزیت جراح و پزشک بیهوشی را باید جدا از هزینه اصلی عمل پرداخت کرد. هزینه های ویزیت دکتر عمل بینی هم از 50 تا 150 هزار تومان متغیر است که اگر از طریق دکی یاب اقدام کنید معمولا برای اغلب پزشکان معرفی شده، این هزینه رایگان محاسبه میشود.

داروها و لوازم بعد از عمل: در صورتی که بعد از عمل، طبق نظر پزشک نیاز به دریافت مسکن و آنتی‌بیوتیک ( چرک خشک‌کن) و سایر دارو ها باشد. همچنین هزینه تهیه چسب‌هایی که تا چند ماه بر روی بینی باید استفاده کرد. حدودا برای دارو و هزینه های جانبی عمل بینی، مبلغی حدود 200 هزار تومان را باید کنار بگذارید.

هزینه عکس‌: قبل از عمل نیاز است در آتلیه‌های خاص، از زوایای مختلف و در حالات مختلف از صورت و بینی عکسبرداری شود. عکس های پزشکی عمل بینی چیزی حدود 250 هزار تومان است.

در صورتی که برای انجام عمل به شهر دیگری بروید هزینه رفت و آمد، اسکان و تغذیه را هم باید به موارد بالا اضافه کرد.

اگر هنوز جراح مناسبتان را پیدا نکرده‌اید، بهتر است این کار را به مشاوران دکی‌یاب بسپارید. مشاوران این مجموعه پس از دریافت تصویر شما، به صورت رایگان و تخصصی برای انتخاب پزشک به شما مشاوره می‌دهند.

شیراز به عنوان قطب جراحی بینی ایران است و توصیه میکنم مقاله بهترین جراح بینی در شیراز را مطالعه کنید.

پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی در تهران

تیم دکی یاب؛ عمل بینی قسطی در تهران

خدمات شگفت‌انگیزی که مجموعه دکی‌یاب برای زیباجویان عمل بینی در تهران در نظر گرفته است شامل موارد زیر می‌شود:

 • شرایط پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی
 • تخفیف ویژه چند میلیون تومانی
 • نوبت گیری در سریع ترین زمان و به صورت وی آی پی
 • تعرفه دولتی ویزیت پزشک متخصص
 • پشتیبانی و پاسخ گویی هر روزه و رایگان
 • مشاوره تخصصی و رایگان توسط مشاوران مجرب
 • نیم بها شدن هزینه های جانبی مثل آزمایشات، عکس‌برداری‌ها و …
 • بسته‌های هدیه بعد از عمل ( شامل چسب بینی، ماسک صورت و …)
نمونه عمل پولیپ دماغ با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب

سوالات متداول در خصوص قیمت عمل بینی

هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز چقدر است؟

آیا بیمه شامل عمل بینی می‌شود؟

در صورتی که عمل شما جنبه زیبایی داشته باشد؛ خیر. اگر عمل شما جنبه درمانی داشته باشد ( مثلا عمل پولیپ یا انحراف بینی)، بیمه‌های مختلف آن را پوشش می‌دهند.

آیا می‌توان همزمان عمل زیبایی و درمانی بینی را انجام داد؟

 بله؛ انجام همزمان عمل‌های درمانی مانند انحراف بینی، پلیپ و … با زیبایی بینی امکان‌پذیر است.

آیا برای جراحی بینی هزینه بستری در بیمارستان جدا محاسبه می‌شود؟

معمولاً هزینه عملی که بیمارستان دریافت می‌کند، شامل اتاق عمل، ریکاوری و یک شب بستری در صورت نیاز است. اگر به هر دلیلی بیش از یک شب نیاز به بستری باشد شامل هزینه اضافی می‌شود.

همچنین بخوانید: عمل بینی برای چه کسانی خطرناک است

امیدواریم خواندن این مقاله اطلاعات مفیدی در اختیار شما گذاشته باشد. از این که نظرات و تجربیات خود از عمل‌های زیبایی را با ما به اشتراک می‌گذارید، از شما ممنونیم.

ثبت نام در قرعه کشی
نام و نام خانوادگی(ضروری)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.