دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران | معرفی بهترین ها+ نمونه کار+ لیست هزینه ها (سال 1402)

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران را از کجا پیدا کنیم؟

مدت ها بود که از این مطب به آن مطب در به در به دنبال یک پزشک حاذق می گشتم که بتواند با مهارت بالا قوز دماغم را به یک قوس زیبا تبدیل کند. تقریبا تمام تهران را زیر پا گذاشته بودم، اما هنوز پزشکی پیدا نشده بود که بتواند من را به دماغی که می خواهم برساند! تا اینکه در همین جستجوها خانمی را در تاکسی دیدم که دماغش دقیقا همانی بود که من می خواستم. یک بینی سر بالا با قوس مناسب و سوراخ های متقارن. دلم را به دریا زدم و اسم و آدرس جراحش را پرسیدم. جواب داد: “با دکی یاب عمل کردم”

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران کیست
بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران کیست

می گفت او هم روزهای زیادی را به دنبال بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران می گشته و تعدادی از دوستانش را دیده که از نتیجه عمل راضی نبودند و به جای بینی عروسکی حالا یک دماغ خوکی روی صورتشان دارند! به همین دلیل هر روز ترسش برای انجام عمل بیشتر می شده است. تا اینکه با دکی یاب آشنا شده و با مشاوره کارشناسان دکی یاب توانسته در نهایت بهترین پزشک مناسب فرم بینی اش را پیدا کند.

حالا چند ماهی از آشنایی من با مجموعه دکی یاب گذشته و من به فرم بینی دلخواهم رسیدم و هنوز هم از پشتیبانی مجموعه دکی یاب استفاده می کنم! اگر شما هم مثل من مدت زیادی است به دنبال جراح مناسب می گردید، کافی است از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار کرده و بعد از مشاوره تخصصی پزشک مناسب خود را انتخاب کنید. کارشناسان دکی یاب با توجه به نوع بینی و شرایط مالی شما بهترین جراح بینی مناسب شما را معرفی می کنند. در ادامه این مطلب هم می توانید با تعدادی از بهترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در تهران آشنا شوید.

آشنایی با بهترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در تهران

بهترین جراح بینی عروسکی در تهران؛ مجموعه دکی یاب
بهترین جراح بینی عروسکی در تهران؛ مجموعه دکی یاب

اما برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه در عمل بینی باید سراغ بهترین دکتر عمل بینی فانتری و عروسکی در تهران بروید. چراکه اگر پزشکی که انتخاب می کنید تخصص کافی در زمینه عمل جراحی بینی عروسکی را نداشته باشد، نه تنها به فرم دلخواهتان نمی رسید بلکه از نظر ظاهری و تنفسی با مشکلاتی مواجه خواهید شد.

در ادامه بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران به همراه نمونه کار و هزینه جراحی را به شما معرفی می کنیم. علاوه بر این شما می توانید برای آشنایی با بهترین و مناسب‌ترین جراح برای خودتان با کارشناسان دکی یاب تماس گرفته و از آنها مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید.  

همچنین به شما پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله بهترین جراح بینی در تهران را نیز مطالعه کنید.

دکتر حمید نوری یکی از بهترین جراحان بینی عروسکی در تهران

مجموعه دکی یاب؛ دکتر حمید نوری از بهترین جراح بینی طبیعی در تهران
مجموعه دکی یاب؛ دکتر حمید نوری از بهترین جراح بینی طبیعی در تهران

آقای دکتر حمید نوری به کد نظام پزشکی 67088 متخصص گوش و حلق و بینی در تهران هستند که سال های بسیاری در زمینه جراحی زیبایی بینی فعالیت کرده اند. ایشان یکی از بهترین های سبک عمل فانتزی در تهران هستند و تاکنون بیش از 12 هزار عمل زیبایی موفق را در کارنامه خود ثبت کرده اند. اعتقاد دکتر نوری این است که زیبایی یک مجموعه است و تنها ایجاد یک بینی زیبا کافی نیست، بلکه هدف ایجاد یک بینی متناسب با فرم صورت و در نتیجه ظاهری زیباتر است. 

دکتر نوری علاوه بر جراحی زیبایی بینی خدمات دیگری از جمله تزریق چربی صورت و گونه، جوانسازی پوست و… را نیز ارائه می دهند. شما می توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل از دکتر حمید نوری به صورت فوری و بدون انتظار با دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

نمونه کارهای دکتر حمید نوری بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران

بررسی نمونه کارها می تواند در انتخاب جراح کمک بسیاری به شما کند. دکتر نوری یکی از بهترین جراحان بینی تهران هستند که در زمینه عمل عروسکی تبحر خاصی داشته و نمونه کارهای موفق بسیاری دارند. در ادامه تعدادی از این نمونه کارها را مشاهده خواهید کرد.

نمونه جراحی بینی عروسکی دکتر حمید نوری با مشاوره مجموعه دکی یاب در شیراز
نمونه جراحی بینی عروسکی دکتر حمید نوری در تهران با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی فانتزی توسط دکتر حمید نوری در تهران با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل بینی فانتزی توسط دکتر حمید نوری در تهران با مشاوره دکی یاب

دکتر شهریار یحیوی از بهترین جراحان بینی فانتزی در تهران

دکتر شهریار یحیوی، از بهترین جراحان بینی فانتزی در تهران
دکتر شهریار یحیوی، از بهترین جراحان بینی فانتزی در تهران

جناب دکتر شهریار یحیوی متخصص گوش و حلق و بینی هستند که با شماره نظام پزشکی 58225 در تهران فعالیت می کنند. دکتر یحیوی در حال حاضر یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در تهران هستند که طرفداران بسیاری دارند. ایشان علاوه بر جراحی بینی در زمینه بلفاروپلاستی، اتوپلاستی و… نیز فعالیت دارند. 

نمونه کارهای دکتر شهریار یحیوی جراح بینی به سبک فانتزی و عروسکی در تهران

دیدن نمونه کارهای دکتر یحیوی انتخاب را برای شما راحت تر کرده و شما را با سبک جراحی ایشان آشنا می کند. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای این پزشک را مشاهده می کنید: 

نمونه جراحی بینی به سبک فانتزی با دکتر شهریار یخیوی در تهران
نمونه جراحی بینی به سبک فانتزی با دکتر شهریار یحیوی در تهران
نمونه کار دکتر شهریار یحیوی جراح بینی فانتزی در تهران
نمونه کار دکتر شهریار یحیوی جراح بینی فانتزی در تهران

دکتر هادی سرمست جراح بینی عروسکی در تهران

دکتر هادی سرمست جراح بینی عروسکی در تهران
دکتر هادی سرمست جراح بینی عروسکی در تهران

دکتر هادی سرمست به شماره نظام پزشکی 84809 متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک و صورت در تهران هستند. ایشان یکی از بهترین جراحان سبک فانتزی و عروسکی در تهران می باشند و علاوه بر جراحی بینی عمل های بلفاروپلاستی و اتوپلاستی را نیز انجام می دهند. 

نمونه کارهای دکتر سرمست از برترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در تهران

دکتر سرمست یکی از پزشکان در لیست بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران هستند که نمونه عمل های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده اند. برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سرمست ادامه این مطلب را مشاهده کنید.

نمونه عمل بینی فانتزی با دکتر هادی سرمست جراح بینی در تهران
نمونه عمل بینی فانتزی با دکتر هادی سرمست جراح بینی در تهران
نمونه کار دکتر هادی سرمست جراح بینی عروسکی در تهران
نمونه کار دکتر هادی سرمست جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران

دکتر بهرام مقدم فرد، یکی از جراحان مشهور سبک عروسکی در تهران

دکتر بهرام مقدم فرد جراح سبک عروسکی در تهران
دکتر بهرام مقدم فرد جراح سبک عروسکی در تهران

آفای دکتر بهرام مقدم فرد به شماره نظام پزشکی 49031 متخصص گوش و حلق و بینی در تهران هستند که در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین های سبک فانتزی شناخته می شوند. ایشان علاوه بر عمل بینی، جراحی های اتوپلاستی و بلفاروپلاستی را نیز انجام می دهند. 

نمونه کارهای دکتر بهرام مقدم فرد دکتر عمل دماغ فانتزی در تهران

دکتر بهرام مقدم فرد یکی از پزشکان باتجربه تهران هستند که نمونه کارهای موفق زیادی دارند. در ادامه تعدادی از این نمونه کارها را مشاهده خواهید کرد.

نمونه جراحی بینی عروسکی دکتر بهرام مقدم فرد در تهران
نمونه جراحی بینی عروسکی دکتر بهرام مقدم فرد در تهران
نمونه جراحی بینی فانتزی دکتر مقدم فرد
نمونه جراحی بینی فانتزی دکتر مقدم فرد

دریافت نوبت از برترین جراحان بینی فانتزی و عروسکی در تهران

نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب

معمولا نوبت گرفتن از  جراحان پرطرفدار بینی کار آسانی نیست و ممکن است ماه ها طول بکشد. اما شما می توانید به کمک دکی یاب در کوتاه ترین زمان از بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران نوبت ویزیت و عمل دریافت کنید. کارشناسان مجموعه علاوه بر مشاوره حضوری و آنلاین برای انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران ، تمامی مراحل دریافت نوبت را می گذرانند و بدون نیاز به انتظار و به صورت VIP برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می کنند. برای ارتباط آسان تر با مشاوران دکی یاب می توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

هزینه های عمل بینی فانتزی و عروسکی در تهران

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب

قیمت جراحی بینی فانتزی و عروسکی در تهران با توجه به فاکتورهای مختلفی می‌تواند برای هر فرد متفاوت باشد. برخی از عوامل موثر بر قیمت جراحی بینی عروسکی عبارتند از:

 • هزینه دستمزد بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران
 • بینی گوشتی و یا استخوانی
 • هزینه بیمارستان و یا کلینیک
 • هزینه آزمایشات قبل عمل
 • هزینه پرسنل اتاق عمل

در نتیجه نمی‌توان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه جراحی بینی عروسکی برای تمامی افراد در نظر گرفت. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله هزینه عمل بینی در تهران را نیز مطالعه کنید. به طور کلی می توان گفت هزینه عمل ها به شرح زیر است:

پزشک جراح

شروع هزینه عمل

دکتر حمید نوری

25 میلیون تومان

دکتر شهریار یحیوی

80 میلیون تومان

دکتر هادی سرمست

37 میلیون تومان

  

اگر برای پرداخت هزینه های عمل بینی فانتزی و عروسکی در تهران محدودیت دارید نگران نباشید زیرا مجموعه دکی یاب در این قدم هم همراه شماست. تیم دکی یاب این امکان را برای شما زیباجویان فراهم کرده است که مخارج عمل بینی خود را با شرایط بسیار راحت به صورت اقساطی پرداخت کنید. برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی کافی است با کارشناسان مجموعه در تماس باشید.

خدمات دکی یاب برای عمل بینی عروسکی در تهران

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب

دکی یاب مجموعه ای است که سال ها در زمینه ارائه خدمات زیبایی فعالیت می کند و در این حیطه خدمات متنوع و بی نظیری را به زیباجویان ارائه می کند. از جمله این خدمات می توان به مشاوره انتخاب جراح توسط کارشناسان متخصص اشاره کرد. مشاوران ما با توجه به فرم بینی و بودجه ی شما مناسبترین پزشک را به شما معرفی می کنند. به این ترتیب می توانید بعد از یک دوره مشاوره آنلاین و یا حضوری با آگاهی بیشتر پزشک جراح خود را انتخاب کنید.

دکی یاب همچنین امکان پرداخت هزینه عمل به صورت اقساطی را نیز فراهم کرده است. با این شرایط دیگر لازم نیست هزینه عمل را بطور یکجا پرداخت کنید و می توانید به صورت فوری و با شرایط بسیار راحت مخارج جراحی را اقساطی کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

خدمات دکی یاب در شهرهای شیراز و تهران ارائه می شوند اما اگر ساکن این دو شهر نیستید خوب است بدانید مجموعه دکی یاب امکان سفر رایگان به این شهرها و یک روز اقامت نیم بها در شیراز را برای شما فراهم کرده است.

علاوه بر این موارد خدمات دیگری از جمله پشتیبانی 24 ساعته، ارائه پک هدیه، تخفیف و آفر و… نیز برای زیباجویان در نظر گرفته شده است که شما می توانید با استفاده از دکمه زیر درمورد این خدمات اطلاعات بیشتری کسب کرده و از آن ها بهره مند شوید.

مشخصات عمل بینی به سبک فانتزی در شیراز

مشخصات عمل بینی به سبک فانتزی
مشخصات عمل بینی به سبک فانتزی

پیش از هر چیز باید بدانید که برای عمل بینی به سبک فانتزی، استخوان و غضروف های بینی باید قوی باشند. به علاوه هر چه پوست بینی نازک تر باشد امکان ایجاد تغییر بر روی آن بیشتر بوده و دست پزشک جراح برای تغییرات گسترده بازتر می باشد. بینی فانتزی بعد از عمل ویژگی های زیر را خواهد داشت:

 • روی بینی بیمار یک قوس زیبا ایجاد می شود.
 • سایز بینی و پره های آن از حالت طبیعی کوچک تر می شوند.
 • نوک بینی کمی سر بالا و تیز است.

شما می توانید برای آشنایی بیشتر درباره بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران و عمل بینی عروسکی مقاله مربوط به این مطلب با نام سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی عروسکی را مطالعه کنید.

تفاوت سبک عمل بینی عروسکی و طبیعی

تفاوت سبک عمل بینی عروسکی و طبیعی
تفاوت سبک عمل بینی عروسکی و طبیعی

تفاوت عمل بینی مدل عروسکی و طبیعی در ظاهر و فرم بینی پس از جراحی است. سایز بینی عروسکی به طور معمول از بینی طبیعی کوچکتر بوده و قوس بیشتری دارد و نوک بینی در فرم عروسکی سربالا و تیز است.

به طور طبیعی زاویه بینی و لب در فرد طبق فاکتورهای زیبایی شناسی باید حداقل 90 درجه باشد. زمانی که جراح، زاویه دماغ و لب را در حد 90 درجه ایجاد می‌کند یعنی عمل به فرم طبیعی انجام شده است، اما در صورتی که زاویه بیشتر از 90 درجه باشد، بینی فرم سر بالاتر و به اصطلاح عروسکی می‌شود. هنگام انتخاب سبک عمل خود باید به این موضوع توجه داشته باشید که فرم بینی بعد از عمل با فرم چهره و سایر اجزای صورت شما متناسب باشد تا بتوانید به نتیجه ایده آل از عمل دست پیدا کنید. بنابراین یک پزشک کاربلد و متخصص که بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران باشد، باید با توجه به شرایط بینی و آناتومی چهره ی شما بهترین سبک را به شما معرفی کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد عمل بینی طبیعی پیشنهاد می کنیم مقاله عمل بینی طبیعی یا نچرال را مطالعه کنید.


عمل بینی فانتزی بهتر است یا نیمه فانتزی؟

نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب ذر شیراز
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب در شیراز

عمل بینی نیمه فانتزی تا حدودی شبیه به سبک بینی عروسکی است و می‌توان آن را مدلی بین فانتزی و طبیعی در نظر گرفت. در مدل نیمه فانتزی فاصله بین نوک بینی تا لب بالایی حدود ۹۰ تا ۱۰۵ درجه است و قوس روی بینی نسبت به سبک فانتزی و عروسکی کمتر است. اگر قوس روی تیغه ی بینی را می پسندید ولی تمایل دارید حالت طبیعی چهره ی خود را از دست ندهید فرم نیمه طبیعی بیشتر مناسب شماست. برای دریافت اطلاعات کامل تر می توانید مقاله همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی را مطالعه کنید.

بینی استخوانی و سبک عمل دماغ فانتزی

جراح بینی توسط مجموعه دکی یاب
جراح بینی توسط مجموعه دکی یاب

بینی‌های استخوانی به دلیل خصوصیاتی از جمله ساختار استخوانی قوی، مقاوم بودن غضروف ها و نازک بودن پوست بینی قابلیت این را دارند که جراح به راحتی تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایند. این مدل بینی به دلیل اینکه راحت تر تراش میخورد و معمولا نیاز به پیوند غضروف ندارد، بهترین گزینه برای عمل بینی فانتزی است. خوب است بدانید بینی عروسکی بیشتر مناسب افرادی است که دارای اجزای صورت ظریف و کوچک هستند. اگر مطمئن نیستید سبک عمل بینی فانتزی مناسب شماست می توانید از کارشناسان دکی یاب راهنمایی دریافت کنید. برای شروع روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین جراح ترمیم بینی در تهران

سبک جراحی بینی عروسکی و بینی گوشتی

بهترین جراح بینی فانتزی یا عروسکی در شیراز را می شناسید؟
بهترین جراح بینی فانتزی عروسکی شیراز را می شناسید؟

با توجه به ویژگی های بینی های گوشتی بهترین مدل برای این فرم، سبک عمل طبیعی است. در این نوع بینی ها به دلیل ضعیف بودن غضروف ها و ضخیم بودن پوست بینی، جراحی به سبک فانتزی چندان گزینه مناسبی محسوب نمی‌‌شود. اگر بینی شما گوشتی است و سبک جراحی بینی فانتزی را انتخاب کرده اید، پیشنهاد می کنیم با بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران مشورت نمایید. 

تکنیک های جراحی بینی عروسکی در تهران

به طور کلی بهترین جراح بینی عروسکی در تهران از دو روش متفاوت جراحی بینی باز و بسته استفاده می‌کند که در ادامه به توضیح این تکنیک‌ها پرداخته شده است:

عمل بینی فانتزی به صورت باز

عمل بینی فانتزی و عروسکی در تهران
عمل بینی فانتزی و عروسکی در تهران

در این روش جراح برای دسترسی به استخوان و غضروف بینی، شکاف کوچکی از بیرون و بین سوراخ‌های بینی ایجاد می‌کند تا فضای کافی برای ایجاد تغییرات داشته باشد. در جراحی با تکنیک بسته جراح دید مستقیم به اجزای داخلی بینی را داشته و به همین دلیل امکان اعمال تغییرات به صورت گسترده وجود دارد. بعد از انجام تغییرات در داخل بینی، شکاف‌ها به قسمت‌های داخلی بینی متصل و بخیه می‌شوند.

این نوع جراحی برای مواردی مناسب است که به پیوند غضروف نیاز باشد یا علاوه بر رفع ایرادات ظاهری به اصلاح مشکلات ساختاری و تنفسی نیز پرداخته شود. به دلیل دید مستقیم جراح بر روی اجزای داخل بینی و همچنین اعمال راحت‌ تر تغییرات لاغلب جراحان تمایل به انجام جراحی به صورت باز را دارند.

عمل بینی عروسکی به صورت بسته

جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب

در روش جراحی به صورت بسته، شکاف‌ها در داخل سوراخ بینی ایجاد می‌شود و در قسمت‌های بیرونی برشی زده نمی‌شود. به همین دلیل بعد از ترمیم هیچ اثری از زخم و یا برش بر روی بینی دیده نمی‌شود.

این کار باعث کاهش تورم و کبودی در اطراف بینی می‌شود و همچنین دوران نقاهت کوتاه‌تری نیز دارد. اما باید در نظر بگیرید که در جراحی به روش بسته نمی‌توان تغییرات گسترده ای بر روی بینی اعمال کرد. در هر دو روش جراحی بینی به صورت باز و یا بسته، برای ایجاد تغییرات در بینی برای بالا بردن و یا کوچک کردن آن نیاز به حذف و یا اضافه کردن قسمتی از استخوان و غضروف وجود دارد.

مزایای جراحی بینی عروسکی در تهران

جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب

بینی بزرگ یا منحرف تعادل چهره را به هم می‌زند و زیبایی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اولین و اصلی ‌ترین مزیت عمل بینی فانتزی عروسکی این است که ظاهر ما بهبود پیدا کرده و اعتماد به نفس ما افزایش پیدا می کند. همچنین با عمل بینی می‌توان ساختارهای بینی که موجب اشکال در تنفس می‌شود را اصلاح و مسیر تنفسی را باز کرد.

برای مطالعه بیشتر: معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز

عوارض جراحی بینی عروسکی در تهران

نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب

رعایت یک سری از نکات مراقبتی بعد عمل بینی عروسکی فانتزی منجر به بهبود سریع‌تر می‌شود که در ادامه به این موارد اشاره شده است:

 • رعایت رژیم غذایی مناسب و خوردن غذاهای نرم و آبکی و اجتناب از خوردن غذاهای سفت و جویدنی.
 • حداقل به مدت ۲ هفته از کشیدن سیگار، قلیان و خوردن مشروبات الکلی پرهیز کنید.
 • پرهیز از فین کردن بینی زیرا باعث ایجاد فشار به بینی می‌شود.
 • داروهای تجویز شده توسط جراح را طبق ساعت مشخص مصرف کنید.
 • از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی بعد جراحی بینی فانتزی خودداری کنید.
 • از زدن عینک به مدت حداقل ۴ ماه روی بینی پرهیز کنید.
 • در هنگام خوابیدن و استراحت ازدو بالشت استفاده کنید و سر بالاتر از بدن قرار داشته باشد.
 • بینی را یه به عنوام بعد جراحی خیس نکنید زیرا باعث تورم بیشتر می‌شود.
 • بعد دماغ فانتزی عروسکی در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 • در روزهای اول بعد جراحی بینی عروسکی از کمپرس سرد استفاده کنید.

علاوه بر این موارد برای آگاهی بیشتر درمورد مراقبت های بعد از عمل می توانید مقاله مراقبت های بعد از عمل بینی چیست؟ را مطالعه کنید.

جمع بندی

در این مقاله به طور کامل در مورد عمل بینی عروسکی و فانتزی صحبت کرده و تفاوت های عمل عروسکی و طبیعی را بررسی کردیم. در کنار این موارد  بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران را به شما معرفی کردیم. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات هیجان انگیز دکی یاب از جمله مشاوره ی تخصصی انتخاب جراح و عمل بینی اقساطی از طریق دکمه زیر با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید. همچنین می توانید سوالات خود درمورد عمل بینی فانتزی و عروسکی را در بخش دیدگاه بنویسید تا کارشناسان در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهند. 

سوالات متداول

1. تفاوت جراحی بینی عروسکی با طبیعی چیست؟

در جراحی بینی طبیعی فرم طبیعی بینی حفظ می شود و فقط ایرادات بینی رفع می شود. بینی بیش از اندازه کوچک نمی شود و چین های طبیعی اطراف بینی حفظ می گردد. در عمل بینی طبیعی بینی سربالا نمی شود. اما در عمل عروسکی بیینی کوچکتر از حد طبیعی خواهد شد و نوک آن سربالا می شود.

2. بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در تهران چه کسی است؟

دکتر حمید نوری، دکتر شهریار یحیوی، دکتر هادی سرمست و دکتر بهرام مقدم فرد از بهترین جراحان بینی عروسکی در تهران هستند که می توانید برای جراحی بینی به فرم عروسکی به آن ها مراجعه کنید.

3. تفاوت بینی عروسک و نیمه فانتزی چیست؟

در بینی نیمه فانتزی نوک بینی رو به بالا است اما نه به اندازه بالا بودن بینی فانتزی؛

در بینی نیمه فانتزی تیغه بینی دارای قوس بسیار کمی است اما مانند بینی طبیعی صاف هم نیست. این قوس در بینی فانتزی آشکارتر است؛

در بینی نیمه فانتزی اندازه بینی و سوراخ ها بیش از حد کوچک نیست و بین بینی فانتزی و طبیعی است.

4. جراحی بینی عروسکی با چه تکنیک هایی انجام می شود؟

در سال های اخیر تکنیک های مختلفی برای جراحی بینی شما وجود دارد که این مورد ممکن است برای هر فرد منحصر به فرد باشد. به عنوان مثال برخی افراد ممکن است نیاز به پیوند غضروف به بینی داشته باشند.

5. چگونه بهترین جراح بینی فانتزی در تهران را پیدا کنیم؟

شما می توانید با مشورت با کارشناسان مجموعه دکی یاب بهترین جراح متناسب با فرم بینی خود و خواست و شرایطتان را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.