دسته بندی نشده

بهترین دندانپزشک شیراز | معرفی + خدمات + نوبت

بهترین دندانپزشک شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

در این مقاله بهترین دندانپزشک شیراز را به شما معرفی می کنیم. و از خدمات ویژه ی دکی یاب به خصوص پرداخت اقساط هزینه های دندانپزشکی برای شما رونمایی می کنیم.

لذت داشتن دندان های ردیف و سالم از آن چیزهایی است که هر فردی باید آن را تجربه کند. اصلا یک جوری اعتماد به نفس آدم را بالا می برد که با  راندن بنز میباخ شش برابری می کند!.

مثلا شما تصور کنید برای مصاحبه ی کاری وارد اتاق شده و با اعتماد به نفس زیباترین لبخندتان را تحویل مصاحبه کننده دهید. یا در جمع های دوستانه به جای این که هنگام خندیدن دستتان را جلوی دهانتان بگذارید، با خیال راحت قهقهه بزنید و دندان های ردیف و سفیدتان را به نمایش بگذارید.

اما برای داشتن دندان های زیبا باید حتما کار را به دست کاردانش سپرد. چرا که دکتر ناوارد نه تنها دندان های مرواریدی به شما تحویل نمی دهد بلکه ممکن است سلامتی شما را هم به خطر بیندازد. شاید شما هم اطرافتان مواردی را دیده باشید که دکتر کج سلیقه از چنان رنگ سفیدی در دندان های زیباجوی بخت برگشته استفاده کرده که برای نگاه مسقیم به آن باید از عینک آفتابی استفاده کرد.

برای این که مطمئن شویم از این دست بد اقبالی ها برای شما اتفاق نمی افتد و دندان های خود را به دست بهترین ها می سپارید در این مقاله برترین دندانپزشکان شیراز را به شما معرفی کردیم.

بهترین کلینیک ها و دندانپزشکان شیراز

از آن جایی که خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی مستقیما با ظاهر و سلامت ما سر و کار دارند باید در انتخاب پزشک دقت بسیاری کنیم. یک اشتباه از طرف دکتر بی تجربه می تواند تاثیراتی جبران ناپذیر داشته باشد. دندانپزشک با مهارت اما می تواند برای  ما معجزه کند و لبخندی زیبا به ما هدیه دهد.

مجموعه ی دکی یاب در ادامه برترین کلینیک و دندانپزشک شیراز را به شما معرفی می کند.

کلینیک صدری بهترین کلینیک خدمات دندانپزشکی در شیراز

یکی از بهترین کلینیک های ارائه خدمات دندانپزشکی در شیراز کلینیک صدری است که در محیط آرام و زیبا و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد در زمینه ی زیبایی و دندانپزشکی خدمات ارائه می دهد. این کلینیک از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا استفاده می کند و تمامی خدمات توسط پزشکان و دندانپزشکان متخصص و مجرب انجام می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت از کلینیک صدری روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دکتر مهدیه قهرمانی بهترین دندانپزشک شیراز

مهدیه قهرمانی؛ مجموعه ی دکی یاب
مهدیه قهرمانی؛ مجموعه ی دکی یاب

خانم دکتر مهدیه قهرمانی دکترای حرفه ای دندانپزشکی و متخصص ارتودنسی (اورتودانیکس) هستند. ایشان از معروفترین دندانپزشکان شیراز با بیش از 10 سال سابقه ی فعالیت در زمینه های اورتودنسی، لمینت، بلیچینگ، عصب کشی و … می باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت از دکتر قهرمانی روی دکمه ی زیر کلیک کرده و با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

انواع خدمات دندانپزشکی در شیراز

در این بخش خدمات مختلف زیبایی دندانپزشکی را برای شما شرح داده و کاربرد و نحوه ی انجام هر کدام را توضیح می دهیم. شما می توانید برای دریافت این خدمات از برترین دندانپزشکان و کلینیک های شیراز با دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

لمینت دندان در شیراز

تصویر لمینت دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
زیبایی دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

در واقع لمینت روکش بسیار نازکی است که با هدف تغییر رنگ، شکل و یا اندازه ی دندان ها به وضعیت دلخواه روی سطوح جلوی دندان وصل می شوند. رنگ و اندازه ی این قطعات بر اساس نیاز شما طراحی شده و یک پوشش زیبا و یکدست روی دندان های شما به جود می آورند. این روش علاوه بر این که لبخندی زیبا برای شما رقم می زند، باعث افزایش استحکام و قدرت دندان ها نیز می شود. چرا که در مقایسه با مینای دندان، مقاومت و قدرت دندان ها را افزایش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد به مقاله ی همه چیز در رابطه با لمینت دندان در شیراز مراجعه کنید. 

کامپوزیت دندان در شیراز

تصویر کامپوزیت دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
تصویر کامپوزیت دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

کامپوزیت یک ماده ی خمیری شکل همرنگ دندان های شما است که از مخلوط گلاس، کوارتز و رزین آکریلیک به دست می آید. این ماده به صورت تک تک روی دندان ها فرم داده شده و با تاباندن اشعه ی مخصوص تثبیت می شود. از کامپوزیت هم در موارد ترمیمی دندان و هم جهت تغییر رنگ، سایز و فرم دندان استفاده می گردد. به عنوان مثال از کاربردهای کامپوزیت می شود به ترمیم شکستگی ها و ترک های دندانی، فاصله ی زیاد بین دندان ها، به هم ریختگی دندان ها در حد کم تا متوسط و … اشاره کرد.

توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر مقاله ی همه چیز در رابطه با کامپوزیت دندان در شیراز را از دست ندهید.

بلیچینگ دندان در شیراز

تصویر بلیچینگ دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
تصویر بلیچینگ دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

بلیچینگ دندان باعث سفید تر شدن دو تا سه درجه ای رنگ دندان می شود و به نسبت کامپوزیت و لمینت روش ساده تری است ولی تاثیر کمتری دارد. برای این کار مواد سفید کننده (ژل بلیچینگ) بر روی دندان ها گذاشته شده و با دستگاه بلیچینگ به آن اشعه ی آبی تابیده می شود. این مواد به ساختار کریستالی مینا نفوذ کرده و در طول زمان رنگدانه هایی که روی دندان رسوب کرده اند را اکسید و رنگ عاج دندان را روشن تر می کنند.  بلیچینگ دندان به دو صورت خانگی و در مطب دکتر انجام می شود که آفیس بلیچینگ یا همان بلیچینگ در مطب دکتر به دلیل استفاده از مواد سفیده کننده ی غلیظ تر تاثیر بیشتری دارد و زودتر به نتیجه می رسد.

ایمپلنت دندان در شیراز

ایمپلنت دندان در شیراز، مجموعه ی دکی یاب
مجموعه ی دکی یاب؛ ایمپلنت دندان در شیراز

ایمپلنت در واقع جایگزین مصنوعی دندان است که برای پر کردن جای خالی دندان ها استفاده می شود. ایمپلنت دندان نوعی پروتز کاشتنی است که در دهان و درون استخوان فک جاگذاری می شود. این پروتز یک پایه ی کوچک پیچی شکل از جنس تیتانیوم یا گاها زیرکونیا است که کاملا با محیط دهان سازگار بوده و هیچ حساسیتی به وجود نمی آورد. دندانپزشک آن را در زیر بافت لثه و داخل استخوان فک قرار می دهد تا همانند ریشه ی یک دندان عمل کند. و روکش دندان یا دندان مصنوعی را در جای خود ثابت نگه دارد.

ارتودنسی دندان در شیراز

تصویر ارتودنسی دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
تصویر ارتودنسی دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

اگر می خواهید نامرتب بودن، کجی و یا فاصله ی میان دندان ها را اصلاح کنید ارتودنسی راه چاره است. ارتودونسی باعث می شود دندان ها ردیف و مرتب شده و فک بالا و پایین نسبت به هم در موقعیت مناسبی قرار بگیرند. برای این کار با استفاده از بریس دندان و سایر ابزار ارتودنسی، دندان ها به آرامی در طول زمان به اطراف حرکت کرده و در مسیر و جهت صحیح قرار می گیرند.

هزینه های خدمات دندانپزشکی در شیراز

همه ی ما از هزینه های بالای خدمات دندانپزشکی اطلاع داریم. مجموعه ی دکی یاب به همین دلیل برای شما زیباجویان امکان پرداخت اقساط را فراهم کرده است. شما می توانید با همراهی دکی یاب توسط برترین دندانپزشکان شیراز خدمات زیبایی و درمانی دریافت کنید و هزینه ی آن را به صورت قسطی پرداخت نمایید. 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان، روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله ی دندانپزشکی اقساطی در شیراز را از دست ندهید. همه چیز در خصوص پرداخت اقساط هزینه ها و تخفیفات دکی یاب در این مقاله توضیح داده شده است.

در ادامه هزینه ی خدماتی که در قسمت قبل توضیح دادیم را بررسی می کنیم. لازم به ذکر است هزینه های اعلامی حدودی است و قیمت دقیق در روز ویزیت و توسط پزشک تعیین می شود.

  • هزینه ی کامپوزیت هر واحد  900 هزار تومان 
  • هزینه ی لمینت هر واحد  4 میلیون تومان
  • هزینه ی ایمپلنت هر واحد 7 میلیون تومان
  • هزینه ی ارتودنسی یک فک مابین نه تا سیزده میلیون تومان و دو فک مابین 18 تا 23 میلیون تومان
  • هزینه ی بلیچینگ هر فک حدودا 2 میلیون تومان

در مقاله ی هزینه ی کامپوزیت دندان در شیراز و هزینه ی لمینت دندان در شیراز اطلاعات کامل تری در این خصوص پیدا خواهید کرد.

خدمات دکتریاب برای دندانپزشکی در شیراز

خدمات دکی یاب برای دندانپزشکی در شیراز
خدمات دکی یاب برای دندانپزشکی در شیراز

همان طور که گفتیم مجموعه ی دکی یاب در ارائه ی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی برای شما زیباجویان شرایط ویژه ای دارد. پرداخت اقساط  هزینه های دندانپزشکی یکی از آنهاست. رویایی که حالا با دکی یاب محقق شده است.  در ادامه تعدادی دیگر از خدمات دکی یاب را برای شما نام می بریم.

 
  • مشاوره ی رایگان در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
  • اقساطی کردن هزینه ها
  • ویزیت رایگان یا نیم بها
در این مقاله بهترین کلینیک و دندانپزشک شیراز را به شما معرفی کردیم. خدمات زیبایی دندانپزشکی را برای شما توضیح دادیم و حدود قیمت هر یک را بررسی کردیم. همچنین از خدمات شگفت انگیز دکی یاب برای شما گفتیم. از این که تا اینجای مقاله ما را همراهی کردید متشکریم. لطفا در صورت تمایل دیدگاه خود را در بخش نظرات ثبت بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.