دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست؟ | معرفی معروفترین ها + نمونه کار

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست؟ آیا از بینی گوشتی رنج می‌برید؟ اگر می خواهید بینی گوشتی و بزرگ خود را به یک بینی کوچک و جمع و جور و زیبا تبدیل کنید این مطلب برای شما نوشته شده است! 

بینی‌های گوشتی از آن دست بینی‌هایی هستند که با پوست ضخیم و بافت چربی کلفت و البته غضروف های ضعیف، یکی از سخت ترین جراحی ها را برای تبدیل شدن به دماغی قلمی و زیبا در پی دارند. بنابراین اگر بینی شما هم گوشتی است باید بدانید که پیدا کردن یک پزشک متخصص و کاربلد که تجربه کافی در زمینه جراحی این فرم بینی را داشته باشد در اولویت است. ولی این که چطور می شود پزشکی با مهارت کافی پیدا کرد خود یک چالش بزرگ است! 

اما نگران نباشید زیرا ما اینجاییم تا با ارائه مشاوره های تخصصی در انتخاب مناسب ترین پزشک به شما کمک کنیم. و با آنالیز فرم بینی شما جراحی را به شما معرفی کنیم که نتیجه دلخواهتان را برایتان رقم بزند! به علاوه در این مقاله تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی در تهران را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین شما می‌توانید برای دریافت مشاوره تخصصی و اطمینان از این که بینی شما گوشتی است یا خیر و انتخاب پزشک مناسب از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

لیست بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

نمونه عمل بینی گوشتی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

اولین قدم قبل از عمل پیدا کردن بهترین جراح بینی گوشتی در تهران است که تخصص و مهارت کافی در این زمینه داشته باشد و بتواند بینی شما را به بهترین حالت ممکن جراحی کند. البته پیشنهاد می‌شود برای آشنایی کامل با جزئیات جراحی بینی مقاله عمل بینی را مطالعه کنید. بر همین اساس در این بخش لیست تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی در تهران را در اختیار شما می‌گذاریم:

نام جراح بینی گوشتی در تهران

تخصص

دکتر حمید نوری جراح بینی گوشتی در تهران

جراح عمومی و پلاستیک

دکتر بابک خسرویان جراح بینی گوشتی در تهران

متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک

دکتر علی جاودانی جراح بینی گوشتی تهران

فوق تخصص جراحی پیلاستیک، زیبایی و ترمیمی

دکتر شروین سپنج جراح بینی گوشتی در تهران

متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر حمیدرضا راستی جراح بینی گوشتی در تهران

متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر امیر دریانی جراح بینی گوشتی تهران

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی

دکتر کمال هادی جراح بینی گوشتی تهران

متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن

لیستی که به شما ارائه شد می‌تواند به شما کمک کند، اما نمی توانید به اطلاعات این جدول اکتفا کنید به همین دلیل در ادامه به معرفی کامل هر یک از این جراحان پرداختیم.

معرفی 7 جراح برتر بینی گوشتی در تهران

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

برای اینکه آشنایی با بهترین جراحان بینی گوشتی در تهران داشته باشید در این بخش به معرفی کامل تعدادی از این جراحان می‌پردازیم و نمونه عمل‌های بینی گوشتی این پزشکان را نیز برای مشاهده شما قرار می‌دهیم تا بتوانید با اطمینان بیشتری تصمیم بگیرید. علاوه بر این اگر ساکن شهرهای دیگر مثل شیراز هستید، می‌توانید مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید.

دکتر حمید نوری یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در تهران

یکی از بهترین جراحان بینی تهران دکتر حمید نوری با شماره نظام پزشکی 116949 هستند. دکتر نوری جراح عمومی و پلاستیک هستند و تاکنون 12 هزار عمل بینی موفق را در رزومه خود ثبت کرده‌اند. دکتر نوری بینی‌های نیمه گوشتی و گوشتی خفیف را به خوبی عمل می‌کنند، اما بینی‌های گوشتی شدید را نمی‌پذیرند. سبک عمل ایشان بیشتر طبیعی و نیمه فانتزی است به خصوص اگر بینی شما گوشتی باشد، به هیچ وجه به سبک فانتزی عمل نمی‌کنند. دکتر حمید نوری علاوه بر جراحی زیبایی بینی خدمات دیگری از جمله بلفاروپلاستی، تزریق چربی و جوانسازی صورت را نیز انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر حمید نوری جراح بینی گوشتی در تهران

نمونه کارهای موفق دکتر حمید نوری نشانی از مهارت و تخصص بالای ایشان است و شما را با سبک جراحی دکتر آشنا می‌کند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر علی جاودانی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر حمید نوری جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر حمید نوری جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه کار دکتر حمید نوری جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه کار دکتر حمید نوری جراح بینی گوشتی در تهران

دکتر شروین سپنج یکی از پرطرفدارترین جراحان بینی گوشتی در تهران

از جمله جراحان بینی تهران که عمل بینی گوشتی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند می‌توان به دکتر شروین سپنج با شماره نظام پزشکی 98018 اشاره کرد. دکتر سپنج متخصص گوش و حلق و بینی و دارای بورد تخصصی جراحی‌های گوش، حلق و بینی، جراحی پلاستیک بینی و صورت، جراحی‌های اندوسکوپیک بینی و جراحی‌های سر و گردن هستند. افراد داری بینی‌های نیمه گوشتی و گوشتی می‌توانند برای رسیدن به نتیجه دلخواه عمل بینی به دکتر سپنج مراجعه کنند. ایشان علاوه بر جراحی بینی جراحی زیبایی پلک را نیز انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر شروین سپنج جراح بینی گوشتی در تهران

در این بخش می‌توانید برای آشنایی با سبک کاری دکتر سپنج تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید. علاوه بر این با مشاهده نمونه عمل‌های دکتر سپنج به مهارت و تخصص ایشان پی خواهید برد و می‌توانید با اطمینان خاطر برای عمل به ایشان مراجعه کنید.

نمونه کار دکتر شروین سپنج جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه کار دکتر شروین سپنج جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر شروین سپنج در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر شروین سپنج در تهران

دکتر بابک خسرویان یکی از برترین جراحان بینی گوشتی در تهران

یکی از گزینه‌های مناسب برای افرادی دارای بینی‌های گوشتی دکتر بابک خسرویان با شماره نظام پزشکی 115557 هستند. دکتر خسرویان متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن در تهران می باشند که عمل بینی گوشتی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند. دکتر خسرویان بیش از 16 سال سابقه فعالیت در حوزه جراحی زیبایی داشته و در حال حاضر یکی از بهترین و شناخته شده ترین جراح بینی گوشتی در تهران هستند.

نمونه کارهای دکتر بابک خسرویان جراح بینی گوشتی در تهران

نمونه عمل‌های زیبایی دکتر خسرویان به خوبی نمایانگر میزان مهارت و تخصص ایشان است. همچنین با مشاهده این نمونه کارها با سبک کاری دکتر آشنا می‌شوید و می‌توانید با اطمینان بیشتری به ایشان مراجعه کنید. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برایتان قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی دکتر بابک خسرویان جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی دکتر بابک خسرویان جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی دکتر بابک خسرویان در تهران
نمونه عمل بینی دکتر بابک خسرویان در تهران

دکتر علی جاودانی یکی از معروف ترین جراحان بینی گوشتی در تهران

یکی از جراحان برجسته حوزه زیبایی در تهران دکتر علی جاودانی با کد نظام پزشکی 109546 هستند که افراد دارای بینی‌های گوشتی می توانند به ایشان مراجعه کنند. دکتر جاودانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی بوده و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند. ایشان با استفاده از جدیدترین و بهترین روش‌های و تکنیک‌های مدرن دنیا بهترین و موفق ترین نمونه‌های جراحی بینی را انجام داده‌اند.

نام دکتر علی جاودانی با سال ها تجربه در لیست بهترین جراح بینی گوشتی در تهران قرار می‌گیرد. ایشان علاوه بر جراحی بینی خدماتی از قبیل جراحی زیبایی پلک، لیفت لب و پروتز سینه را ارائه می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر علی جاودانی جراح بینی گوشتی در تهران

با مشاهده نمونه کارهای دکتر علی جاودانی به میزان دقت و مهارت ایشان پی خواهید برد و با سبک کاری دکتر آشنا می‌شوید. به این ترتیب می‌توانید با آگاهی و اطمینان بیشتری برای عمل به ایشان مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر جاودانی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر علی جاودانی جراح بینی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر علی جاودانی جراح بینی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر علی جاودانی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر علی جاودانی در تهران

دکتر حمیدرضا راستی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در تهران

یکی از جراحان بینی تهران که مهارت بالایی در عمل بینی‌های گوشتی دارند دکتر حمیدرضا راستی با شماره نظام پزشکی 163178 هستند. ایشان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی در تهران می باشند. دکتر راستی دارای بورد تخصصی ناسیونال و همچنین عضو انجمن راینولوژی ایران و انجمن گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن ایران هستند.

دکتر حمیدرضا راستی بینی‌های گوشتی و نیمه گوشتی را بسیار با مهارت و دقت جراحی می کنند و با بیش از 95 درصد رضایت زیباجویان در حال حاضر یکی از بهترین و پرطرفدارترین جراحان بینی تهران هستند.

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا راستی جراح بینی گوشتی در تهران

با مشاهده نمونه کارهای دکتر حمیدرضا راستی می‌توانید تا حدودی با سبک کاری ایشان آشنا شوید و به این ترتیب با اطمینان خاطر برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر حمیدرضا راستی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر حمیدرضا راستی جراح بینی در تهران
نمونه کار دکتر حمیدرضا راستی جراح بینی گوشتی در تهران

دکتر امیر دریانی یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی گوشتی در تهران

کسانی که به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می‌گردند می‌توانند با اطمینان خاطر به دکتر امیر دریانی مراجعه کنند. دکتر دریانی با کد نظام پزشکی 107553 فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی در تهران هستند. ایشان بعد از یک سال فعالیت تخصصی در زمینه جراحی انکوپلاستیک پستان وارد دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک دانشگاه شهید بهشتی شدند و پس از اتمام دوره، فعالیت تخصصی خود در حوزه جراحی زیبایی را آغاز کردند.

دکتر امیر دریانی در جراحی بینی‌های گوشتی تخصص و مهارت بسیار بالایی دارند و نمونه‌های موفق بسیاری در این فرم بینی داشته‌اند. ایشان علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری از جمله تزریق بوتاکس و فیلر، بلفاروپلاستی، لیفت ابرو و شقیقه، تزریق چربی، جراحی زیبایی سینه و… را انجام می‌دهند.  

نمونه کارهای دکتر امیر دریانی جراح بینی گوشتی در تهران

با مشاهده نمونه کارهای دکتر امیر دریانی متوجه این موضوع خواهید شد که دکتر دریانی یکی از بهترین گزینه‌ها برای عمل بینی گوشتی بوده و مهارت بسیار بالایی در این زمینه دارند. علاوه بر این مشاهده نمونه کارها شما را با سبک کاری پزشک آشنا می‌کند و باعث می‌شود شما با اطمینان بیشتری به ایشان مراجعه کنید. به همین دلیل در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های دکتر دریانی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر امیر دریانی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر امیر دریانی در تهران
نمونه کار دکتر امیر دریانی جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه کار دکتر امیر دریانی جراح بینی گوشتی در تهران

دکتر کمال هادی یکی از برترین جراحان بینی گوشتی در تهران

یکی از باتجربه ترین جراحان بینی که مهارت و تخصص بالایی در زمینه جراحی بینی‌های گوشتی دارند دکتر کمال هادی با شماره نظام پزشکی 22878 هستند. دکتر هادی متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن هستند و با بیش از 40 سال تجربه به عنوان یکی از بهترین‌های این حوزه در لیست بهترین جراح بینی گوشتی در تهران شناخته می‌شوند.

دکتر کمال هادی علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری مثل لیفت ابرو و پیشانی، برجسته کردن گونه، جراحی زیبایی لاله گوش، لیزر و جوانسازی پوست، زاویه سازی صورت، جوانسازی صورت، بلفاروپلاستی و… را به زیباجویان ارائه می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر کمال هادی جراح بینی گوشتی در تهران

برای اطمینان از دقت و تخصص دکتر کمال هادی بهترین راه مشاهده نمونه کارهای ایشان است. این کار همچنین شما را با سبک جراحی دکتر آشنا می‌کند. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر کمال هادی را مشاهده کنید:

نمونه عمل بینی گوشتی دکتر کمال هادی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر کمال هادی در تهران
نمونه کار دکتر کمال هادی جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه کار دکتر کمال هادی جراح بینی گوشتی در تهران

در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی در تهران را به شما معرفی کردیم. به جز این موارد شما می‌توانید مقاله بهترین جراح بینی در تهران را نیز برای آشنایی با همه جراحان بینی تهران مطالعه کنید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره تخصصی و اخذ نوبت ویزیت و عمل از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما طی مشاوره تخصصی مناسب ترین و بهترین جراح را به شما معرفی می کنند.

هزینه عمل بینی گوشتی در تهران

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

هزینه عمل بینی بسته به عوامل مختلف، متفاوت خواهد بود. یکی از این عوامل فرم بینی شماست. معمولا هزینه عمل بینی گوشتی از هزینه عمل بینی‌های غضروفی و استخوانی بیشتر است. به طور کلی می‌توان گفت هزینه عمل بینی گوشتی از 25 میلیون تا 80 میلیون تومان متغیر است. البته این هزینه تفاوت چندان زیادی با هزینه عمل بینی‌های استخوانی ندارد. در مجموع محاسبه کل هزینه عمل بینی گوشتی به دستمزد جراح و هزینه بیمارستان و کلینیک بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه‌های دقیق می‌توانید مقالات هزینه عمل بینی در تهران و هزینه عمل بینی گوشتی در تهران را مطالعه کنید. در این بخش هزینه عمل هر یک از پزشکان معرفی شده را بررسی می کنیم:

نام جراح بینی گوشتی در تهران

شروع هزینه عمل هزینه عمل

دکتر حمید نوری جراح بینی گوشتی در تهران

از 40 میلیون تومان به بالا

دکتر بابک خسرویان جراح بینی گوشتی تهران

از 40 میلیون تومان به بالا

دکتر علی جاودانی جراح بینی گوشتی در تهران 

از 32 میلیون تومان به بالا

دکتر شروین سپنج جراح بینی گوشتی در تهران

از 33 میلیون تومان به بالا

دکتر حمیدرضا راستی جراح بینی گوشتی تهران

از 34 میلیون تومان به بالا

دکتر امیر دریانی جراح بینی گوشتی در تهران

از 40 میلیون تومان به بالا

دکتر کمال هادی جراح بینی گوشتی در تهران

از 30 میلیون تومان به بالا

خدمات دکی یاب برای عمل بینی گوشتی در تهران

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

مجموعه دکی یاب برای رفاه حال زیباجویان خدمات متنوعی را در نظر گرفته که در ادامه به برخی از مهم ترین این خدمات می‌پردازیم:

  • مشاوره تخصصی

می‌توان گفت مهم ترین بخش خدمات دکی یاب مربوط به مشاوره است. در این بخش کارشناسان دکی یاب طی مشاوره آنلاین یا حضوری در ابتدا فرم بینی شما را تشخیص می‌دهند و سپس متناسب با فرم بینی و سبک عمل مورد نظرتان و با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید بهترین جراح را به شما معرفی می‌کنند.

  • امکان پرداخت اقساطی

زیباجویانی که نگران هزینه‌های عمل هستند و توان پرداخت کل هزینه را به صورت یکجا ندارند، چنانچه از طریق دکی یاب برای عمل اقدام کنند، می‌توانند از خدمات پرداخت اقساطی استفاده کنند و بخشی از هزینه را قبل از عمل پرداخت کنند.

  • امکان رفت و برگشت رایگان به تهران و شیراز

دکی یاب به رفاه حال زیباجویان شهرستانی هم فکر کرده است. به این ترتیب زیباجویانی که قصد دارند برای عمل به شهرهایی مثل تهران و شیراز سفر کنند لازم نیست نگران هزینه‌های سفر باشند. دکی یاب هزینه رفت برگشت این افراد به این دو شهر را پرداخت می‌کند و علاوه بر این امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز برای عزیزان فراهم شده است.

  • پشتیبانی بعد از عمل

تیم پشتیبانی بعد از عمل نیز به طور تخصصی زیباجویان را تا دو سال بعد از عمل همراهی می‌کنند و پاسخگوی سوالات آن‌ها خواهند بود.

  • تخفیفات متنوع
  • ارائه پک هدیه
شما می توانید برای بهره مندی از تمامی این خدمات و موارد بیشتر با مجموعه دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

بینی گوشتی چه ویژگی هایی دارد؟

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

می‌توان گفت نیمی از جمعیت جهان دارای بینی‌های گوشتی هستند. این فرم بینی یک سری ویژگی‌های خاص خود را دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

  • نوک بینی‌های گوشتی پهن، بزرگ و در برخی موارد داری افتادگی است.
  • پوست بینی‌های گوشتی ضخیم است و بافت همبند زیادی زیر آن وجود دارد.
  • بافت استخوانی و غضروفی بینی‌های گوشتی ضعیف است.
  • غدد چربی فراوانی در نوک بینی‌های گوشتی وجود دارد.
  • بافت غضروفی بینی‌های گوشتی نرم و انعطاف پذیر است.

برای اینکه راحت تر بتوانید فرم بینی تان را تشخیص دهید می‌توانید مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی را مطالعه کنید تا متوجه تفاوت‌های بینی گوشتی و استخوانی شوید. همچنین شما می‌توانید برای تشخیص دقیق فرم بینی خود از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. 

بهترین روش جراحی بینی گوشتی

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراحی بینی گوشتی می‌تواند به دو روش باز و بسته انجام شود. از آنجایی که در عمل بینی باز بهترین جراح بینی گوشتی در تهران دسترسی کامل به ساختار داخلی بینی دارد و در مواردی عمل بینی گوشتی نیاز به پیوند غضروف دارد، بنابراین می‌توان گفت بهترین روش جراحی بینی گوشتی جراحی به روش باز است.

سبک های مختلف عمل بینی گوشتی در تهران

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بینی گوشتی را می‌توان به سبک‌های طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی عمل کرد، اما معمولا عمل بینی فانتزی برای بینی‌های گوشتی توصیه نمی‌شود. در ادامه این بخش با سبک‌های مختلف جراحی بینی گوشتی آشنا می‌شویم:

عمل بینی طبیعی برای بینی های گوشتی

یکی از بهترین سبک‌های جراحی بینی‌های گوشتی سبک طبیعی است. در جراحی بینی گوشتی به سبک طبیعی معمولا شاهد یک قوس ملایم خواهید بود که بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می‌تواند بینی شما را به بهترین نحو عمل کرده و ایرادات ظاهری را برطرف کند. این نوع عمل برای کسانی مناسب است که نمی‌خواهند فرم طبیعی بینی‌شان تغییر زیادی داشته باشد. برای آشنایی با بهترین جراحان بینی طبیعی در تهران می‌توانید مقاله بهترین جراح بینی طبیعی و نچرال را مطالعه کنید.

عمل بینی گوشتی به سبک نیمه فانتزی

بینی گوشتی قابلیت تبدیل به بینی نیمه فانتزی را دارد، اما پزشک جراح باید تخصص و مهارت بسیار بالایی داشته باشد تا بتواند شما را به فرم بینی دلخواهتان برساند. البته باید بدانید اگر بینی شما گوشتی شدید با نوک پهن باشد ممکن است به نتیجه مناسب نرسید. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با سبک عمل نیمه فانتزی مقاله همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی را مطالعه کنید.

عمل بینی گوشتی فانتزی

بینی‌های گوشتی به دلیل دارا بودن پوست ضخیم و ساختار استخوانی و غضروفی ضعیف اصلا گزینه‌های مناسبی برای عمل فانتزی نیستند. در این سبک جراحی بینی دارای قوس بسیار شدیدی خواهد شد و نوک آن کاملا سر بالا می‌شود و فاصله لب و بینی زیاد می باشد. همه این موارد در کنار هم باعث می‌شوند تا برای عمل بینی گوشتی به سبک فانتزی لازم باشد با بهترین جراح بینی گوشتی مشورت کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی کامل با پزشکان سبک جراحی فانتزی تهران مقاله بهترین جراح بینی عروسکی در تهران را مطالعه کنید.

آیا بینی گوشتی بعد از عمل برمی گردد؟

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

احتمالا بارها شنیده‌اید که بینی‌های گوشتی مدتی بعد از عمل به فرم اولیه خود برمی‌گردند. این موضوع معولا باعث نگرانی افراد دارای بینی‌های گوشتی می‌شود. اما باید بدانید که امروزه با پیشرفت علم پزشکی و تکنیکی‌های متنوع برای عمل بینی این مشکل تقریبا برطرف شده و امکان برگشت بینی گوشتی وجود ندارد. با این وجود شما می‌توانید با بهترین جراح بینی گوشتی در تهران در این مورد مشورت کنید.

نکته‌ای که باید بدانید این است که جراح با قرار دادن غضروف اضافی در ساختار بینی‌های گوشتی از برگشت پذیری و افتادگی نوک بینی جلوگیری می‌کند. در این تکنیک درواقع غضروف در نوک بینی قرار می‌گیرد و باعث تقویت ساختار بینی شده و به این ترتیب امکان افتادگی و برگشت پذیری را به صفر می‌رساند.

نکات مهم قبل از عمل بینی گوشتی در تهران

نمونه عمل بینی گوشتی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی گوشتی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

یکی از مهم ترین اقدامات قبل از عمل بینی گوشتی پیدا کردن بهترین جراح بینی گوشتی است که دکی یاب در این زمینه بهترین‌ها را به شما معرفی می‌کند. در ادامه این بخش برخی از مهم ترین اقدامات قبل از عمل بینی گوشتی را بررسی می‌کنیم:

  • شب قبل از عمل بینی گوشتی حتما استحمام کنید.
  • شب قبل از عمل دماغ گوشتی شام سبک بخورید.
  • حداقل 8 ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن اجتناب کنید.
  • در روز عمل حتما ناشتا باشید.
  • نیم ساعت قبل از ساعت عمل در بیمارستان یا کلینیک حضور داشته باشید.
  • سعی کنید یک همراه با خود داشته باشید.
  • خانم‌ها در روز عمل نباید هیچ گونه آرایشی داشته باشند.
  • آقایان بهتر است ریش و سبیل خود را قبل از عمل بتراشند.
  • بهتر است لباس‌های گشاد و دکمه دار بپوشید.
  • اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید حتما قبل از عمل با پزشک خود مشورت کنید.
  • مصرف داروهای رقیق کننده مثل آسپرین را حداقل دو هفته قبل از عمل متوقف کنید.
  • اگر از قرص‌های راکوتان و اکوتان استفاده می‌کنید باید حتما دو ماه قبل از جراحی بینی مصرف قرص را قطع کنید.
  • استعمال دخانیات و قلیان از دو هفته قبل و یک هفته بعد از عمل بینی ممنوع است.

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی در تهران

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

یکی از عوامل موثر در موفقیت نتیجه عمل، رعایت درست و اصولی مراقبت‌های بعد از عمل است. این مراقبت‌ها اصولا توسط پزشک به شما آموزش داده می‌شوند. در صورتی که جراح این موارد را فراموش کرد حتما یادتان باشد که خودتان سوال بپرسید و در رعایت این موارد دقت کافی را به خرج دهید. از جمله این مراقبت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بعد از عمل بینی گوشتی در صورت مشاهده عوارضی مثل خونریزی شدید و درد حتما با پزشکتان مشورت کنید.
  • اگر تب شما بیشتر از 38 درجه بود حتما با پزشکتان مشورت کنید.
  • اگر بعد از عمل بینی گوشتی حالت تهوع و اسهال مکرر داشتید حتما به پزشک مراجعه کنید.
  • اگر ضربان قلب بالا یا تنفس سریع و غیر طبیعی داشتید به پزشک خود مراجعه کنید.
  • هنگام خواب دو پالشت زیر سر خود قرار دهید.
  • تا 3 الی 4 روز بعد از عمل از کمپرس یخ روی چشمان خود استفاده کنید تا کبودی و تورم اطراف چشم هایتان زودتر برطرف شود.
  • تا سه الی 7 روز بعد از عمل بینی مراقب باشید گچ بینی‌تان خیس نشود.

البته برای اطلاع کامل از تمامی اصول مراقبت بعد از جراحی بینی پیشنهاد می‌کنیم مقاله مراقبت های بعد از عمل بینی چیست؟ را مطالعه کنید.

عوارض عمل بینی گوشتی

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

عمل بینی گوشتی ممکن است مثل هر عمل دیگری عوارض داشته باشد، اما چنانچه عمل توسط بهترین جراح بینی گوشتی در تهران انجام شود بروز عوارض تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. از رایج ترین عوارض بعد از عمل بینی گوشتی می‌توان به تورم، کبودی زیر چشم، درد و خونریزی خفیف اشاره کرد. برای جلوگیری از بروز عوارض و انتخاب بهترین جراح می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

بینی گوشتی با پوست ضخیم

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

یکی از بارزترین ویژگی‌های بینی‌های گوشتی پوست ضخیم آن‌هاست. پوست بینی گوشتی معمولا بسیار ضخیم، با منافذ باز و دارای غدد چربی فراوان است. پوست ضخیم یکی از چالش‌های پیش روی بهترین جراح بینی گوشتی در تهران است. این پوست ضخیم می‌تواند ایرادات و معایب اسکلت بینی را بپوشاند که این به نوعی تنها مزیت بینی‌های گوشتی است.

مهم ترین نکته این است که جراحی بینی گوستی به دلیل وجود همین پوست ضخیم دشوار بوده و معمولا جراحان از عمل این نوع بینی‌ها خودداری می کنند. از طرف دیگر از آنجایی که بینی‌های گوشتی غضروف‌های ضعیفی دارند که بعد از جراحی نمی‌توانند حجم زیاد پوست را تحمل کنند، ممکن است بعد از عمل نوک بینی حالت افتاده پیدا کند. به همین دلیل جراح از غضروف مصنوعی استفاده می‌کنند.

کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

روش‌های متفاوتی برای کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل وجود دارد، اما معمولا استفاده از این روش‌ها شما را دقیقا به همان نتیجه‌ای که می‌خواستید نمی‌رساند و معمولا برگشت پذیر هستند. با این حال در این بخش به معرفی برخی راه‌های کاهش سایز بینی بدون عمل می‌پردازیم:

کوچک کردن بینی گوشتی با تزریق آنزیم

تزریق آنزیم یکی از روش‌های کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی است که در این روش با تشخیص پزشک میزان مورد نیاز آنزیم هیالاز به بینی شما تزریق می‌شود. البته این روش باید 2 تا 6 جلسه تکرار شود تا نتیجه حاصل شود. این روش قابل بازگشت است و دوره نقاهت کوتاهی دارد. علاوه بر این بدون درد و خونریزی بوده و عوارض جانبی کمی دارد. اما این روش برای همه بینی‌ها مناسب نیست و امکان ایجاد تغییرات گسترده در آن وجود ندارد.

کوچک کردن بینی گوشتی با پلاسماجت

این روش یکی دیگر از روش‌های کوچک کردن بینی بدون جراحی است. در این روش با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی پلاسما به نقاطی از بینی شما تابانده می‌شود. پلاسما به لایه‌های زیرین بینی نفوذ می‌کند و باعث جمع شدن این لایه‌ها می‌شود. این درمان حدود 30 تا 40 دقیقه طول می‌کشد و بنا به تشخصی پزشک ممکن است به یک تا چند جلسه نیاز داشته باشد.

کوچک کردن بینی گوشتی با سوهان کشی

این درمان معمولا بعد از عمل جراحی و برای برطرف کردن ایرادات بینی بعد از عمل و برای جلوگیری از انجام عمل ترمیمی انجام می‌شود.

لیفت بینی گوشتی با نخ

در این روش با قرار دادن نخ‌های مخصوص بینی شما را به فرم دلخواهتان نزدیک می‌کنند. این روش دائمی نیست و حدود یک تا دو سال دوام می‌آورد.ضمنا باید اضافه کنیم این روش یک روش غیر تهاجمی و ایمن است که نتیجه آن بلافاصله بعد از انجام قابل مشاهده است.

کوچک کردن بینی گوشتی با تزریق ژل یا فیلر

استفاده از ژل یا فیلر یکی دیگر از روش‌های کوچک کردن بینی گوشتی است. اما باید بدانید که این روش برای همه بینی‌های گوشتی مناسب نیست. این ماده فقط بخش‌هایی از بینی شما را پر می‌کند، اما تغییرات چندانی ایجاد نمی‌کند. به این ترتیب با برطرف کردن ایرادات بینی شما کوچک تر از قبل به نظر می‌رسد، اما باید بدانید این روش موقتی بوده و بین 6 ماه تا 18 ماه ماندگاری دارد.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم تمام موارد مهم درمورد عمل بینی گوشتی را بررسی کنیم و تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی در تهران را به شما معرفی کردیم. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشند. شما می‌توانید سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید. علاوه بر این می‌توانید برای دریافت مشاوره تخصصی و دریافت نوبت ویزیت و عمل از بهترین جراحان بینی از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

سوالات متداول

1. ورم بینی گوشتی تا چه مدت بعد از عمل از بین می رود؟

به طور معمول بسته به نوع پوست و فرم بینی ورم بینی بین یک تا دو سال بعد از عمل و با توجه به رعایت مراقبت های بعد از عمل از بین خواهد رفت.

به دلیل ویژگی های ساختاری بینی گوشتی و نیاز به پیوند غضروف بهترین روش برای جراحی این نوع بینی ها عمل بینی به روش باز است.

روش جراحی برای هر دو فرم بینی یکسان است، اما می توان گفت بینی های استخوانی نتیجه نسبتا بهتری بعد از عمل به همراه خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.