اشتراک‌گذاری:

177 بازدید
نویسنده:
انتشار:

بهترین جراح بينی استخوانی در شيراز

راجب جراح بینی استخوانی در شیراز چه می دانید؟ افرادی که دارای بینی استخوانی اند، بهترین کیس برای جراحی بینی هستند. می‌توان گفت اکثر کسانی که با دیدن بینی‌شان دلتان ضعف می‌رود، بینی استخوانی داشته‌اند. تیم دکی یاب همیشه مدعی این بوده که اگر بینی گوشتی و سخت دارید، با کمک تیم ما بعد عمل همه با دیدن بینی‌تان حسرت داشتن بینی شما را داشته باشند. حالا اگر بینی‌تان استخوانی و راحت هم باشد که باید بگوییم قرار است بعد از عمل دل همه را آب کنید. 😁

نکته مهم در افرادی که بینی استخوانی دارند، سبک مدنظرشان بعد عمل است. به طور معمول هر سبک و هر مدلی روی بینی استخوانی و توسط جراح بینی استخوانی در شیراز قابل اجرا است. بنابراین به طور مثال اگر شما به سبک نیمه فانتزی علاقه‌مند باشید، جراحی را که در این سبک تبحر بیشتری دارد به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد تا بینی‌تون بعد از عمل همونی بشه که می‌خواید. ☺️

البته در این مورد استثنائاتی هم هست. مثلا افرادی که بینی استخوانی دارند اما فاصله بین لب و بینی‌شان زیاد است، سبک فانتزی را به آن‌ها پیشنهاد نخواهیم کرد. به این خاطر که سبک فانتزی نوک بینی را سربالایی می‌کند؛ که در اینصورت فاصله بین لب و بینی‌تان خیلی زیاد شده و باعث می‌شود بینی‌تان به شکلی که می خواهید نباشد.

در ادامه بیشتر شما را با بینی‌های استخوانی آشنا خواهیم کرد

مراجعه کننده به تیم دکی یاب – جراح بینی استخوانی در شیراز

کار جراح بيني استخواني در شيراز برای جراحی این نوع بینی، نسبت به دیگر انواع بینی آسانتر است. جراحی بینی استخوانی به دلیل آناتومی بینی به راحتی انجام می شود و نتایج کاملا ملموسی نیز بعد از جراحی دیده می‌شود. استخوان غضروف مستحکم و همچنین لایه نازک پوست، این جراحی را در زمره جراحی‌های آسان زیبایی بینی قرار داده است. جراحی بینی استخوانی در شیراز توسط پزشکان بسیار زیادی انجام می‌شود.

جراح بینی استخوانی در شیراز ، شهر تمدن

شیراز به دلیل وسعت زیاد و جمعیت زیادی که دارد نیازمند وجود تعداد زیادی پزشک متخصص جراحی و زیبایی است. به صورت کلی در ایران عمل جراحی زیبایی بینی طرفدار زیادی دارد. دلیل آن را می‌توان در ژنتیک ما ایرانیان جستجو کرد. به صورت ژنتیکی ایرانیان دارای بینی بزرگی هستند. به همین دلیل ایرانیان به کوچک کردن بینی بیشتر از دیگر کشورها اهمیت می‌دهند.

این موضوع در کشورهای دیگر به شکل دیگری وجود دارد. برای مثال در کشورهای جنوب شرق آسیا به جراحی بزرگ کردن بینی علاقه نشان می‌دهند. جراحی بینی استخوانی در شیراز نیز طرفداران خاص خود را دارد. در صورتی که تصمیم دارید جراح بینی استخوانی در شیراز این عمل را برای شما انجام دهد، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

جهت معرفی بهترین پزشک جراح بینی استخوانی در شیراز و مناسب بینی شما، با کارشناسان تیم دکی یاب در ارتباط باشید.

آناتومی بینی استخوانی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب – جراح بینی استخوانی در شیراز

بینی استخوانی دارای استخوان میانی بسیار قدرتمندی است. این استخوان بسیار بزرگ بوده و در بیشتر مواقع دارای قوز و یا پل بینی می‌باشد. از این رو به این نوع بینی بینی عقابی و یا قوزدار نیز گفته می شود. و جراح بینی استخوانی در شیراز کاملا به این موضوع واقف است.

البته قوز بینی گاه به دلیل پایین بودن بیش از اندازه استخوان در قسمت میانی چشم‌ها است. بررسی این موضوع توسط پزشک و به کمک عکسبرداری پیشرفته انجام می‌شود. متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی بینی گاه با تراشیدن استخوان میانی بینی این قوز را برطرف می‌نماید و گاه با پیوند استخوان در قسمت میانی چشم‌ها این قوز را ناپدید می‌نمایند.

بینی استخوانی اکثرا پره‌های بزرگ و با فاصله‌ای دارد و این موضوع یکی از مهم‌ترین چالش های پیش روی جراح بینی استخوانی در شیراز است. افرادی که بینی استخوانی دارند بیشتر دچار بیماری هایی نظیر انحراف بینی می‌شوند. استخوان مستحکم بینی آن‌ها در بیشتر مواقع انحرافی هر چند مختصر دارد که در طول عمل باید اصلاح شود.

اهداف جراحی بینی استخوانی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب – جراح بینی استخوانی در شیراز

اصولا آنچه از نظر بیمار زیبا به نظر می رسد، با آنچه پزشک برای زیبا نمودن بیمار خود در نظر دارد، تفاوت بسیار زیادی دارد. زیبایی در علم تعریف بسیار پیچیده ای دارد. زیبایی در علم در متناسب بودن اجزا صورت تعریف می‌شود. به این معنی که اگر فردی صورتی درشت داشت، چشمان او بزرگ بودند و فاصله بین لب و بینی او زیاد بود نمی‌تواند بینی فانتزی داشته باشد. او با جراحی بینی فانتزی نه تنها زیبا نخواهد شد بلکه تناسب اعضا صورت او نیز بهم خواهد خورد.

پوست بینی استخوانی نازک است و اکثرا چربی زیادی در آن دیده نمی شود. از این رو بعد از جراحی و اصلاح استخوان میانی بینی در کمترین زمان ممکن ترمیم انجام شده و نتایج جراحی مشاهده می‌شود. اصولا افرادی که بینی استخوانی دارند انتظار دارند بعد از جراحی قوز بینی آن‌ها برداشته شود. قوز بینی در بیشتر مواقع به کمک تراشیده شدن استخوان میانی و اصلاح فرورفتگی بین چشم ها اصلاح می‌شود.

در حین جراحی باید انحراف تیغه بینی نیز اصلاح شود. جمع شدن پره‌های بینی و همچنین کوپک کردن آن‌ها نیز در بیشتر مواقع در دستور کار پزشک قرار دارد. اما مهم‌ترین نکته بالا بردن نوک بینی است. خوشبختانه بینی استخوانی این امکان را به شما می دهد که زاویه نوک بینی خود را انتخاب نمایید. استخوان مستحکم بینی استخوانی می‌تواند نوک بینی شما را به همان میزان که در نظر دارید بالا نگه دارد.

مزایا و معایب جراحی بینی استخوانی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب – جراح بینی استخوانی در شیراز

همانطور که تا اینجا گفته شد جراحی بینی استخوانی نسبت به جراحی بینی گوشتی در شیراز راحت‌تر انجام می شود. همانطور که قبلا نیز اشاره شد بینی استخوانی، غضروف میانی بسیار قدرتمندی دارد و پوست بینی به قدری نازک است که در کم‌ترین زمان ممکن با استخوان تناسب پیدا کرده و نتیجه جراحی مشخص می شود.

صاحبان بینی استخوانی بعد از جراحی بینی استخوانی در شیراز نیاز چندانی به چسب زدن و تزریق کورتون نخواهند داشت. چرا که پوست بینی آنها نازک است و پزشک نیازی برای برداشتن چربی پوست نمی بیند. همین امر جراحی زیبایی بینی این افراد را آسانتر می‌نماید. زیرا پزشک برای قرینه کردن پوست دو طرف بینی وقت زیادی نمی‌گذارد.  تنها عیب بینی استخوانی این است که به دلیل نازک بودن پوست بینی کوچک‌ترین تغییرات پدیدار می‌شوند و با تراش دادن استخوان بینی پستی و ناهمواری‌های بینی ممکن است پدیدار شود. بنابراین جراح در این موضوع می‌بایست دقت بیشتری را به خرج دهد.

یکی از مزایای بینی استخوانی امکان بالا بردن نوک بینی است. بینی استخوانی این امکان را به پزشک می دهد که نوک بینی را حتی تا زاویه 110 درجه بالا ببرد.

جهت معرفی بهترین پزشک جراح بینی استخوانی در شیراز و مناسب بینی شما، با کارشناسان تیم دکی یاب در ارتباط باشید.

آیا جراح بینی استخوانی در شیراز می تواند بینی را به هر فرمی جراحی نماید؟

مراجعه کننده به تیم دکی یاب – جراح بینی استخوانی در شیراز

خوشبختانه افراد با بینی استخوانی می‌توانند فرم بینی خود را انتخاب نمایند. آناتومی بینی استخوانی به شکلی است که جراح  می‌تواند به هر فرمی که مد نظر اوست بینی را جراحی نماید. در این میان باید به دو نکته توجه داشت. خواسته بیمار و آنچه برای او مناسب است. یک جراح با وجدان بین این دو موضوع هماهنگی ایجاد خواهد نمود.

جراحان زیبایی متدهایی را می‌دانند و طبق آن‌ها می‌توان اجزا صورت را در تناسب با هم قرار داد. برای یک مثال ساده می تواند گفت؛ ارتفاع بینی باید مضربی از طول بینی باشد. و یا فاصله بین لب و بینی تعیین کننده میزان بالا آمدن نوک بینی خواهد بود. با رعایت این نکات طلایی و کلیدی، پزشک جراح بینی می‌تواند بینی شما را در هر فرم مورد نظر شما جراحی نماید.

13 اقدام لازم قبل از انجام جراحی زیبایی بینی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب – جراح بینی استخوانی در شیراز

قبل از جراحی زیبایی بینی استخوانی باید نکاتی هر چند ساده را رعایت نمایید تا جراحی موفق و کم دردسری را پشت سر بگذارید.

 • قبل از جراحی پرونده پزشکی خود را نزد پزشک ببرید. پزشک شما باید از تمامی بیماری‌های شما و داروهایی که مصرف می‌کنید آگاه باشد.
 • مصرف داروهای خود را با پزشک هماهنگ نمایید. مخصوصا اگر داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنید و بیماری زمینه‌ای دارید.
 • آنچه از پزشک و نتیجه عمل انتظار دارید با پزشک در میان بگذارید. اگر انتظارات شما منطقی باشد حتما پزشک به آن‌ها عمل خواهد نمود. و در غیر اینصورت سعی در قانع کردن شما می‌نماید.
 • توصیه ها پزشک را انجام دهید تا عملی کم درد و بدون دردسر داشته باشید.
 • دو هفته قبل از جراحی مصرف دخانیات را محدود و در بهترین حالت ترک کنید. مصرف دخانیات روند بهبود جراحی بینی شما را کمی کند می‌کند.
 • مشروبات الکی نیز با رقیق کردن خون شما احتمال خونریزی بعد از جراحی را افزایش می‌دهد. پس بهتر است حداقل سه روز قبل عمل مصرف نشود.
 • از یک هفته قبل از مصرف خود سرانه آسپرین، انواع مسکن و داروهای آرام بخش سعی کنید پرهیز نمایید.
 • روز قبل از جراحی استحمام نمایید. ممکن است چند روز بعد از جراحی نتوانید دوش بگیرید.
 • شب قبل از غذا خوردن امتناع نمایید. جراحی با شکم خالی بهتر است و بعد از جراحی حالت تهوع نخواهید داشت.
 • در روز جراحی با خود زیور آلات به همراه نداشته باشید. تمام زیور آلات شما اعم از گوشواره، ساعت، انگشتر و… قبل از ورود به اتاق عمل از شما گرفته می‌شود.
 • روز جراحی به هیچ عنوان آرایش نکنید. تمیز بودن صورت شما کمک بزرگی به جراح می‌نماید.
 • بهتر است یک تا نیم ساعت زودتر از موعد در بیمارستان حاضر شوید.
 • اقایون بهتر است ریش و سبیل خود را اصلاح نمایند.

حتما بخوانید: عوارض جراحی بینی

جهت معرفی بهترین پزشک جراح بینی استخوانی در شیراز و مناسب بینی شما، با کارشناسان تیم دکی یاب در ارتباط باشید.

توصیه های مهم جراح بینی استخوانی در شیراز برای بعد از جراحی بینی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب – جراح بینی استخوانی در شیراز

بینی شما از نوع استخوانی است. همان طور که بارها به آن اشاره کردیم، این خبر بسیار خوبی برای شما خواهد بود. بعد از جراحی بینی استخوانی تورم بسیار کمی را تجربه می‌کنید. کبودی‌های دور چشم شما هم کم خواهد بود. شما به زودی می‌توانید تشخیص دهید که بینی شما چه فرمی دارد و در طول مدت‌ها تغییر چندانی در آن رخ نخواهد داد. اما با رعایت چند نکته ساده می‌توانید دوران نقاهت راحت‌تری را نیز پشت سر بگذارید.

 • جادوی کمپرس یخ

کمپرس یخ مانند آبی روی آتش تورم بعد از جراحی عمل می‌کند. اما دقت کنید این کار خود اصولی دارد که باید به دقت رعایت نمایید. به هیچ عنوان سنگینی کمپرس را روی بینی تازه عمل شده خود نیاندازید. به صورت مرتب بعد از چند دقیقه قرار دادن کمپرس یخ روی بینی برای بیشتر از بیست دقیقه آن را بردارید. سرد شدن بیش از اندازه بینی ممکن است جریان خون را در بینی کاهش داده و روند درمان را به تعویق بیاندازد.

 • در زمان خوابیدن سر خود را کمی بالاتر بگیرید تا به راحتی بخوابید.

 • مصرف به موقع دارو ها

حتما برای دورانی که در خانه هستید داروهایی به شما تجویز می‌شود. همه آن‌ها را سر موعد مقرر مصرف نمایید تا هم درد کمتری احساس کنید و هم از عفونت نمودن زخم‌های بینی پیشگیری نمایید.

 • دخانیات و نوشیدنی های الکلی ممنوع

سعی کنید تا بعد از دو هفته از جراحی از دخانیات و نوشیدنی های الکلی پرهیز نمایید.

 • خنده و صحبت کردن زیاد، ممنوع

بهتر است یک هفته بعد از جراحی کمتر صحبت کنید و ترجیحا نخندید 😄. بینی شما باید فرم اصلی خود را در این زمان بیابد و پرهیز از خندیدن و صحبت کردن به این قضیه کمک بزرگی خواهد نمود.

 • خیس شدن بینی ممنوع

تا زمانی که روی بینی خود بانداژ و یا گچ دارید از خیس شدن آن‌ها جلوگیری نمایید.

 • سونا و جکوزی ممنوع

تا چند ماه بعد از جراحی بهتر است از شنا کردن و رفتن به سونا و جکوزی پرهیز کنید.

 • توجه ویژه به استراحت

فعالیت معمولی خود را می‌توانید بعد از یک هفته استراحت آغاز نمایید. اما اگر کار فیزیکی انجام می‌دهید بهتر است تا دو هفته به خود استراحت بدهید.

 • عینک دودی و طبی ممنوع

توصیه می‌شود تا دو ماه بعد از جراحی از انواع عینک دودی و طبی استفاده نکنید.

هزینه جراحی بینی استخوانی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب – جراح بینی استخوانی در شیراز

بینی استخوانی علاوه بر اینکه فرم مناسبی ندارد در بیشتر مواقع در ساختار اصلی خود نیز مشکلاتی اعم از انحراف و پولیپ دارد. در محاسبه هزینه جراحی بینی استخوانی بیماری‌های جانبی همگی تحت پوشش بیمه درمانی قرار می گیرد. اما قسمت زیبایی آن باید به صورت آزاد و بدون پوشش بیمه درمانی جراحی شود. جراح بيني استخواني در شيراز در هر فرد متفاوت است.

هر فرد بسته به میزان مشکلاتی که در بینی خود احساس می‌کند باید هزینه‌های متفاوتی پرداخت نماید. اما شهر شیراز به واسطه پزشکان با وجدان و ماهری که دارد سالیانه میزبان تعداد زیادی از بیمارانی است که برای جراحی از استان‌های مجاور به این شهر سفر می‌کنند. هزینه عمل بینی در شیراز  طبق استانداردها و بسیار منصفانه محاسبه خواهد شد.

حتما بخوانید: هزینه عمل بینی در شیراز

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست