عمل بيني اقساطی در شيراز

عمل بيني اقساطی

جراحی بینی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره فرد دارد. از این رو افراد زیادی تصمیم دارند که این جراحی را انجام داده و تغییری در سبک زندگی خود داشته باشند. اما متاسفانه هزینه های بالای این جراحی گاه آنها را از انجام چنین جراحی مهمی منصرف می نماید. از این رو عمل بيني اقساطی در شيراز بسیار رواج دارد. چرا که پزشکان زیادی هستند که برای رفاه حال بیماران خود هزینه های مربوط به خود را به صورت اقساطی دریافت می نمایند. در صورتی که تمایل دارید عمل بيني در شيراز انجام دهید ابتدا باید پزشکانی که در این زمینه فعالیت دارند را شناسایی نموده و سپس اقدام به انجام عمل جراحی بینی نمایید. در ادامه تصمیم داریم شرایط انجام عمل بيني اقساطی در شيراز را بررسی نماییم. پس با ما همراه باشید.

عمل بيني اقساطی در شيراز

 

نحوه عمل بيني اقساطی در شيراز

هزینه های مربوط به جراحی زیبایی بینی بیماران متفاوت است. شرایط جسمی بیمار و همچنین نوع بینی او می تواند در هزینه های جراحی تاثیر گذار باشد. انجام جراحی اقساطی نزد پزشکان با شرایط خاص انجام می شود. به عبارتی همه پزشکان حاضر به انجام جراحی بینی اقساطی نیستند. اما هستند جراحانی که در اوج مهارت و تجربه حاضر هستند بیمار خود را به صورت اقساطی جراحی نمایند. پس در صورتی که تمایل به انجام چنین جراحی دارید باید بیشتر از دیگر افراد برای یافتن پزشک و جراحتان تلاش نمایید. این پزشکان هزینه های جانبی را از شما دریافت نموده و دستمزد مربوط به خود را به صورت اقساطی دریافت می نمایند. اما هزینه های جانبی شامل چه مواردی می شو؟

هزینه های جراحی بینی شامل چه مواردی می شود؟

متاسفانه جراحی های زیبایی شامل پوشش بیمه های درمانی نمی شود. جراحی زیبایی بینی نیز از این قائده مستثنی نیست و شما باید هزینه های مربوط به جراحی را به صورت آزاد پرداخت کنید. همچنین هر جراحی زیبایی شامل مراحل می شود که در آن بیمار را برای جراحی زیبایی آماده می نمایند. در ادامه بعد از جراحی نیز باید بیمار دوران نقاهت هر چند کوتاه متد را طی کند تا بتواند وارد زندگی عادی خود شود. اما ریز هزینه های جراحی بینی شامل موارد زیر می شود.

هزینه های جراحی بینی شامل چه مواردی می شود؟

 

 • هزینه مربط به ویزیت و مشاوره با پزشک

قبل از هر کاری برای انجام عمل بيني اقساطی در شيراز باید پزشک خود را انتخاب نمایید. دقت کنید انجام ندادن جراح بینی بسیار بهتر از انجام جراحی بینی نا موفق است. پس کیفیت جراحی بینی خود را فدای هزینه نکنید. باید پزشکی که انتخاب می کنید متخصص گوش، حلق و بینی باشد و در زمینه جراحی پلاستیک بینی نیز تخصص داشته باشد. تنها این فرد می تواند جراحی زیبایی بینی شما را همراه با اصلاح ساختار آن انجام دهد. تجربه پزشک نیز حرف اول را در جراحی بینی می زند. پزشکی را برای جراحی انتخاب کنید که سابقه مناسبی در جراحی بینی دارد. این کار را می توانید با بررسی رزومه کاری وی تشخیص دهید. امروزه اکثر پزشکان تصاویری از نمونه جراحی خود را قبل و بعد از جراحی نگه می دارند. شما با بررسی این تصاویر می توانید به راحتی تصمیم بگیرید. اصولا در جلساتی که برای مشاوره نزد پزشک می روید باید حق ویزیت پرداخت نمایید. این جلسات مشاوره بسیار اهمیت دارند. چرا که در آنها وضعیت جسمانی شما، بیماری های زمینه ای و آنچه شما می خواهید مورد بررسی قرار می گیرد. در انتها باید روی فرم نهایی بینی با پزشک به توافق برسید.

 • هزینه مربوط به آزمایشات خون و مصرف داروهای خاص

قبل از اینکه ارد اتاق عمل شوید باید وضعیت جسمانی شما بررسی شود. جراحی بینی، جراحی پیچیده  و دشوار است و فرد باید توان تحمل چنین جراحی را داشته باشد. از این رو پزشک چکاب کاملی تجویز می کند. انجام آزمایشات خون خود هزینه مجزایی دارد که می توان تحت پوشش بیمه انجام داد. در صورتی که مشخص شود مشکلی در وضعیت سلامتی شما وجود دارد باید تا قبل از برطرف نمودن مشکل و مصرف داروهای تجویز شده جراحی را به تاخیر بیاندازید. هزینه درمان بیماری جانبی و تهیه داروهای مربوط به آن نیز از دیگر هزینه های جراحی بینی به شمار می آید.

هزینه مربوط به آزمایشات خون و مصرف داروهای خاص

 

 • هزینه مربوط به سی تی اسکن

انجام سی تی اسکن یکی از مهمترین مراحل جراحی بینی به شمار می آید. چرا که این تصویر برداری به پزشک کمک می کند ساختار داخلی بینی را تشخیص دهد. میزان انحراف بینی، وجود پولیپ در بینی، وضعیت استحکام تیغه بینی همگی بعد از انجام سی تی اسکن مشخص خواهد شد. باید انجام سی تی اسکن را نیز به هزینه های جراحی بینی اضافه نمایید.

 • هزینه مربوط به عکاسی قبل از عمل

قبل از جراحی بینی باید تصاویری از فرم بینی شما تهیه شود. این تصویر برداری به پزشک کمک می کند بتواند نتیجه جراحی را برای شما شبیه سازی نماید. با این کار شما می توانید خود را در غالب جدید خود تصور نمایید.  البته با توجه به پیشرفت تکنولوژی این کار در مطب انجام می شود و هزینه چندانی برای بیمار ندارد.

 • هزینه پزشک بی هوشی و کادر جراحی

همانطور که می دانید انجام جراحی بدون کادر اتاق جراحی امکان پذیر نیست. در اتاق جراحی به جز پزشک جراح بینی شما، پزشک متخصص بی هوشی و تعداد زیادی پرستار وجود دارند که در عمل جراحی به پزشک شما کمک می کنند. پرداخت هزینه های رایج بیمارستان و اتاق عمل بر عهده شما است. این هزینه ها تحت پوشش بیمه درمانی نخواهد بود. این هزینه ها شامل عمل بيني اقساطی در شيراز نمی شود و باید آنها را پرداخت نمایید تا بتوانید از بیمارستان مرخص شوید.

هزینه پزشک بی هوشی و کادر جراحی

 

 • هزینه های مربوط به پیچیدگی جراحی

این قسمت بیشترین هزینه را به خود اختصاص می دهد. شرایط بینی شما هزینه جراحی بینی را تعیین می نماید. همانطور که می دانید جراحان زیبایی بینی، بینی ها را به دو دسته استخوانی و گوشتی تقسیم بندی می کنند.

بینی استخوانی شرایط آسانتری برای جراحی دارد. چرا که اصلاح فرم بینی استخوانی به آسانی انجام می شود. پزشک تنها باید تیغه میانی بینی را فرم دهد و در صورت وجود انحراف آن را برطرف نماید. پوست بیمار با بینی استخوانی بسیار نازک است و نیازی به اصلاح ندارد. این فرم بینی را می توان به توجه به فرم صورت بیمار فرم داد. نتایج جراحی در بینی استخوانی در کمترین زمان ممکن مشخص می شود و بیمار نیاز به چسب زدن طولانی مدت ندارد. هزینه جراحی چنین بینی زیاد نیست؛ چرا که روال آن روتین است و پزشک تنها چالشی که پیش رو دارد قرینه نمودن و خوش فرم نمودن تیغه بینی است.

اما بینی گوشتی شرایط دیگری دارد. پزشک در جریان جراحی بینی گوشتی با چالش های بسیار زیادی رو برو است و همین امر هزینه جراحی بینی گوشتی را بیشتر می کند. در حین جراحی پزشک باید با پیوند است غضروف تیغه بینی را تقویت نماید. اینکار پیچیدگی های خاص خود را دارد و نیاز به ظریف کاری دارد. اما کار به اینجا ختم نمی شود. در مرحله بعد پزشک باید به صورت قرینه و بسیار ظریف پوست بینی را از چربی تهی کند. این کار باید به شکلی انجام دهد که به ساختار پوست، عصب های پوستی و رگ های خونی آسیب وارد نشود. همانطور که مشاهده می فرمایید جراحی بینی گوشتی بسیار دشوارتر از جراحی بینی استخوانی است.

هزینه های مربوط به پیچیدگی جراحی

 

 • هزینه بستری در بیمارستان

اصولا بعد از جراحی پیشنهاد می شود یک شب در بیمارستان سپری کنید. هزینه همراه و بستری شدن در بیمارستان را نیز باید به صورت آزاد پرداخت نمایید. البته در صورتی که جراحی بینی شما پیچیده نباشد و حالت ترمیمی داشته باشد، جراحی به صورت سرپایی انجام می شود و نیاز به بستری وجود ندارد.

 • هزینه تهیه داروهای بعد از جراحی

بعد از جراحی بینی باید یک دوره تقویت کننده و آنتی بیوتیک مصرف نمایید. در طی جراحی شما خون از دست داده اید و با مصرف مواد مغذی می توانید کمبود خون را جبران نمایید. در ضمن بعد از هر جراحی استفاده از آنتی بیوتیک برای جلوگیری از ایجاد عفونت الزامی است. با اینکه این داروها اصولا تحت پوشش بیمه قرار دارد اما باید هزینه های آن را پرداخت نمایید.

 • هزینه مربوط به ویزیت بعد از جراحی

بعد از جراحی بینی باید برای ویزیت وضعیت بینی نزد پزشک مراجعه نمایید. پزشک باید در روزهای اول بعد از جراحی چسب بینی را تعویض نماید تا وضعیت بینی تا حدودی ثابت شود. اما بعد ازمدتی پزشک نحوه چسب زدن را به شما آموزش می دهد تا خودتان این کار را انجام دهید. هزینه ویزیت بعد از جراحی شاید مبلغ چشم گیری نباشد اما باید به صورت آزاد پرداخت شود.

هزینه مربوط به ویزیت بعد از جراحی

 

 • هزینه مربوط به تزریق کورتون

در صورتی که بینی شما از انواع بینی گوشتی باشد زمان زیادی نیاز است تا پوست شما به وضعیت عادی خود بازگردد. در واقع تورم بینی شما به این دلیل است که پوست شما روی استخوان خود قرار نگرفته است و مدام در حال بازسازی ساختار خود است. از این رو پزشک برای از بین بردن بافت های زیر پوستی به اجبار به بینی شما کورتون تزریق می نماید. این کورتون تورم بینی گوشتی را کم کرده و فرم بینی شما را به حالت عادی باز می گرداند. هزینه تزریق کورتون بعد از جراحی را نیز باید به لیست هزینه های جراحی بینی اضافه نمایید. اینکار برای بینی استخوانی انجام نمی شود؛ چراکه پوست این نوع بینی نازک است.

جراحی بینی ارزان قیمت در شیراز

حتما در اینترنت و فضای مجازی با تبلیغات جراحی بینی ارزان قیمت در شیراز مواجه شده اید. اما آیا می توان به این تبلیغات اعتماد نمود؟ اصولا جراحی بینی طبق تعرفه مشخص انجام می شود. تفاوت بین هزینه های جراحی بینی بین افراد تنها به شرایط بینی فرد بستگی دارد. در صورتی که بینی شما فرم معمولی داشته باشد و در ساختار آن مشکلات خاصی دیده نشود هزینه جراحی شما جزء جراحی های بین ارزان قیمت محاسبه خواهد شد. این در حالی است که فرم های پیچیده بینی و همچنین مشکلات ساختاری بینی بیمار می تواند هزینه او را افزایش دهد. به نظر می رسد باید در انتخاب پزشک دقت بسیار زیادی نمایید. این پزشک است که باید بینی شما را فرم داده و زیبا نماید. در صورتی که پزشک تخصص و تجربه کافی نداشته باشد نمی توان انتظار داشته باشید بینی شما بدون ایراد شود.

 

جراحی بینی ارزان قیمت در شیراز

 

پس پیشنهاد می شود به جای فکر کردن به هزینه جراحی بینی آن را در نزد بهترین پزشکان انجام دهید. البته در صورتی که بودجه مالی شما اجازه ی چنین کاری به شما نمی دهد می توانید از عمل بيني اقساطی در شيراز استفاده نمایید و یا تا زمانی که این امکان برای شما فراهم نشده صبر نمایید. جا دارد در این جا به این نکته اشاره نماییم که گاه هزینه ترمیم بینی جراحی شده بسیار بیشتر از جراحی بینی اولیه خواهد شد.

آیا می توان هزینه جراحی را از بیمه دریافت نمود؟

بیمه های درمانی اصلا هیچ یک از جراحی های زیبایی را تحت پوشش خود قرار نمی دهند. اما اگر بین شما مشکل ساختاری داشته باشد می توانید از بیمه درمانی استفاده نمایید و مقداری از هزینه جراحی را از آنها دریافت نمایید. اصولا برای این کار باید با پزشک جراح خود هماهنگ باشید. چرا که قبل از اینکه پرداختی صورت گیرد باید مدارک خود را نزد کارشناس بیمه ببرید تا او تایید نماید که جراحی برای بهبود وضعیت بینی انجام شده است. اگر بتوانید کارشناس بیمه را متقاعد نمایید می توانید مبلغی از هزینه جراحی بینی خود را از بیمه دریافت نمایید. مشکلاتی که بیمه هزینه آنها را پرداخت می کند شامل موارد زیر می شود.

 • انحراف بینی

انحراف بینی در واقع کجی تیغه میانی بینی است که اجازه تنفس درست را از بیمار می گیرد. گاه این انحراف به قدری زیاد است که در ظاهر بینی تاثیر مستقیم می گذارد. علاوه بر ظاهر نامتقارن بینی منحرف گرفتی یکی از حفره های بینی در تنفس فرد تاثیر می گذارد. این افراد بیشتر با دهان نفس می کشند و همین امر در سلامت دندان ها نیز تاثیر می گذارد.

آیا می توان هزینه جراحی را از بیمه دریافت نمود؟

 

 • پولیپ بینی

پولیپ بینی زائده ای گوشتی است که در قسمتی از بینی می روید. این زائده از تنفس درست فرد جلوگیری می کند. از دیگر عوارض پولیپ بینی آبریزش مکرر بینی، خر و پف، شنیدن صدای سوت هنگام تنفس و … است.

کلام آخر

در صورتی که تمایل دارید عمل بيني اقساطی در شيراز انجام دهید بهتر است ابتدا پزشکانی که چنین خدماتی را ارائه می دهند را شناسایی نموده و در بین آنها بهترین پزشک را انتخاب نمایید.