بهترین جراح بینی در بندرعباس | معرفی بهترین ها + رزومه + نمونه کارهای جذاب

بهترین جراح بینی در بندرعباس چه کسی است؟ معمولا پیدا کردن بهترین‌ها در هر زمینه‌ای سخت است، به خصوص اگر پای زیبایی و سلامت در میان باشد که حساسیت و...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

بهترین جراح بینی در بندرعباس چه کسی است؟ معمولا پیدا کردن بهترین‌ها در هر زمینه‌ای سخت است، به خصوص اگر پای زیبایی و سلامت در میان باشد که حساسیت و سختگیری بیشتر هم می‌شود. مطمئنم اگر بخواهید بینی‌تان را عمل کنید کل شهر را زیر پا می‌گذارید تا یک جراح کاربلد پیدا کنید! اما اگر از من بپرسید می‌گویم پیدا کردن بهترین جراح بینی در بندرعباس اصلا کار آسانی نیست. تعداد پزشکان زیبایی و جراحی بینی در بندرعباس آنقدر زیاد است که نمی‌دانی از میان این همه کدام یک را برگزینی!

اینجاست که دکی یاب وارد میدان می‌شود! بزرگترین مشکل من پیدا کردن جراح مناسب بود که به لطف مشاوره های تخصصی دکی یاب این مشکل حل شد. اما این تازه اول راه بود. هنوز نوبت ویزیت و عمل و مراقبت‌های بعد از عمل و از همه مهم تر هزینه ها باقی مانده بود... 

اغراق نیست اگر بگویم همه این مشکلات را هم به کمک دکی یاب به راحتی پشت سر گذاشتم. در واقع بهتر است بگویم خدمات دکی یاب آنقدر متنوع است که برای همه ی موانع راه حلی راحت و ساده دارد! پیشنهادم این است که برای آشنایی بیشتر با نحوه کار دکی یاب و پیدا کردن بهترین جراحان زیبایی بینی در بندرعباس این مطلب را تا پایان مطالعه کنید. 

شما همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از طریق دکمه زیر با مشاوران ما تماس بگیرید.

ارتباط با مشاوران

بهترین جراح بینی در بندرعباس را چگونه پیدا کنیم؟

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

پیدا کردن بهترین جراح بینی در بندرعباس کار آسانی نیست و نمی‌توان به این راحتی تشخیص داد که کدام پزشک مناسب فرم بینی ماست. به همین دلیل بهترین راه این است که با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. شما می‌توانید از طریق مشاوره تخصصی با کارشناسان دکی یاب بعد از تشخیص فرم بینی‌تان بهترین پزشک متناسب با بودجه‌ای که دارید را انتخاب کنید. 

پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر مقاله بهترین جراح بینی در تهران و شهرستان را نیز مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی در بندرعباس برای انواع مدل بینی

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس

می‌دانید که هر پزشک در یک سبک جراحی تخصص ویژه‌ای دارد. به عنوان مثال یکی در عمل بینی طبیعی مهارت دارد و دیگری در جراحی بینی به سبک عروسکی استاد است. بنابراین برای جراحی بینی بهتر است که با توجه به فرم بینی خود و سبک جراحی مد نظرتان پزشکی را انتخاب کنید که تبحر و تخصص کافی را برای عمل بینی شما داشته باشد. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سبک های جراحی بینی می توانید مقاله عمل بینی را مطالعه کنید. در ادامه بهترین جراح بینی در بندرعباس به تفکیک سبک جراحی را به شما معرفی خواهیم کرد:

بهترین جراح بینی در بندرعباس برای بینی های گوشتی

نمونه عمل بینی گوشتی با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها

کم‌تر از نیمی از انسان‌ها بینی گوشتی دارند. درواقع می‌توان گفت رایج ترین نوع بینی در میان انسان‌ها فرم بینی گوشتی است که عمل کردن این نوع بینی کمی سخت تر از بینی‌های استخوانی است. درواقع بهترین جراح بینی گوشتی باید بتواند در زمان انجام عمل به خوبی استخوان و غضروف‌های بینی را تقویت کند. بنابراین پیدا کردن یک جراح بینی ماهر که بتواند به درستی تشخیص دهد بینی های گوشتی چه تغییراتی را نیاز دارند و چه زمان نیاز به پیوند غضروف دارند بسیار مهم است. در ادامه چند نفر از بهترین جراحان بینی گوشتی در بندرعباس را به شما معرفی خواهیم کرد. 

مطالعه مقاله عمل جراحی بینی گوشتی نیز در این زمینه به شما کمک بسیاری می کند.

دکتر علی جمشیدی از برترین جراحان بینی گوشتی در بندرعباس

یکی از بهترین جراحان بینی در بندرعباس که در زمینه عمل بینی‌های گوشتی تخصص دارند و آن‌ها را به بهترین نحو و بدون هیچ ایرادی عمل می‌کنند دکتر علی جمشیدی هستند. دکتر جمشیدی با شماره نظام پزشکی 52965 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در بندرعباس هستند. ایشان علاوه بر جراحی‌های زیبایی بینی عمل‌های دیگری مثل ابدومینوپلاستی، جراحی‌های فک و صورت و... را نیز انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر علی جمشیدی جراح دماغ در بندرعباس

بهترین راه برای اطمینان از تبحر و مهارت پزشک دیدن نمونه عمل‌های هر پزشک است. بر همین اساس ما در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر جمشیدی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه جراحی بینی گوشتی دکتر علی جمشیدی
نمونه جراحی بینی گوشتی دکتر علی جمشیدی جراح بینی در بندرعباس
نمونه عمل بینی گوشتی توسط دکتر علی جمشیدی
نمونه عمل بینی گوشتی توسط دکتر علی جمشیدی در بندرعباس

دکتر فائقه بنار یکی از معروف ترین جراحان بینی گوشتی در بندرعباس

از دیگر جراحان بینی بندرعباس که تخصص بالایی در عمل بینی‌های گوشتی دارند می‌توان به دکتر فائقه بنار اشاره کرد که متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با کد نظام پزشکی 79788 فعالیت می‌کنند. دکتر بنار یکی از بهترین و متبحرترین جراحان بینی در شهر بندرعباس هستند که سالیان زیادی در حال ارائه خدمات درمانی و زیبایی هستند و می توانند با تکیه بر دانش، تجربه، مهارت و تخصص خود بهترین نتایج را برای بینی‌های گوشتی به ارمغان آورند.

نمونه کارهای دکتر فائقه بنار دکتر جراح بینی در بندرعباس

با مشاهده نمونه کارهای دکتر بنار متوجه خواهید شد که ایشان یکی از بهترین جراحان برای عمل بینی‌های گوشتی در بندرعباس هستند:

جراحی بینی گوشتی دکتر فائقه بنار در بندرعباس
جراحی بینی گوشتی دکتر فائقه بنار در بندرعباس
عمل بینی گوشتی دکتر فائقه بنار
عمل بینی گوشتی دکتر فائقه بنار در بندرعباس

بهترین جراح بینی استخوانی در بندرعباس

بمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

بیشتر افراد در زمان انتخاب جراح حساسیت زیادی به خرج می‌دهند؛ چراکه اگر پزشک شما از تکنیک های درست برای انجام عمل جراحی استفاده نکند باعث می‌شود هم تنفس شما با مشکل رو به رو شود و هم زیبایی چهره شما به دلیل ایجاد فرمی نامناسب کاهش پیدا کند. از همین رو انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در بندرعباس از اهمیت زیادی برخوردار است و فرد باید حتما برای دریافت بهترین نتیجه از جراحی خود به آن توجه کند. 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد بینی استخوانی مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی را مطالعه کنید. تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی بندرعباس را در ادامه به شما معرفی می کنیم.

دکتر فرهاد اژدری یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی بندرعباس

دکتر اژدری عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران بوده و با کد نظام پزشکی 55161 در بندرعباس فعالیت می‌کنند. ایشان بیش از 14 سال سابقه فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی داشته و تاکنون بیش از 8000 عمل زیبایی بینی انجام داده‌اند. دکتر فرهاد اژدی مهارت بالایی در عمل بینی‌های استخوانی داشته و این فرم بینی ها را به بهترین نحو عمل می‌کنند. می‌توان گفت دکتر اژدری یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در بندرعباس هستند.

بیشتر بخوانید: پیج جراحان بینی شیراز اینستاگرام 

نمونه کارهای دکتر فرهاد اژدری از جراحان بینی بندرعباس

نمونه کارهای دکتر اژدری کاملا نشان دهنده تخصص و مهارت ایشان می باشند. شما بعد از دیدن نمونه عمل‌های ایشان می‌توانید با خیالی آسوده برای عمل بینی خود نزد ایشان اقدام کنید. در ادامه چند مورد از نمونه کارهای دکتر اژدری را مشاهده می‌کنید:

نمونه عمل بینی استخوانی دکتر فرهاد اژدری
نمونه عمل بینی استخوانی دکتر فرهاد اژدری در بندرعباس
جراحی بینی استخوانی دکتر فرهاد اژدری
جراحی بینی استخوانی دکتر فرهاد اژدری در بندرعباس

دکتر فرهاد ملاحسینی از محبوب ترین جراحان بینی‌های استخوانی در بندرعباس

دکتر فرهاد ملاحسینی با شماره نظام پزشکی 8997 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک در بندرعباس هستند. ایشان یکی از بهترین جراحان برای بینی های استخوانی بوده که با مهارت کافی بهترین نتیجه را به دست می‌آورند. ایشان دارای بورد تخصصی و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و مهارت و تخصص بالایی در زمینه جراحی‌ به سبک طبیعی دارند.

نمونه کارهای دکتر فرهاد ملاحسینی جراح بینی در بندرعباس

مشاهده نمونه کارهای دکتر فرهاد ملاحسینی به شما این امکان را می‌دهد تا با خیالی راحت تر و با اطمینان بیشتر برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های ایشان را می‌بینید:

نمونه کار دکتر فرهاد ملاحسینی در بندرعباس
نمونه کار دکتر فرهاد ملاحسینی در بندرعباس
نمونه کار دکتر فرهاد ملاحسینی در بندرعباس
نمونه کار دکتر فرهاد ملاحسینی در بندرعباس

بهترین جراح بینی طبیعی در بندرعباس

جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

انتخاب پزشک مناسب و قابل اعتماد برای جراحی بینی، تصمیمی است که اگر نگوییم تمام عمرتان، بدون شک سال ها با آن زندگی خواهید کرد. یک جراحی بینی طبیعی موفق، باعث می شود که شما احساس بهتری به ظاهرتان داشته باشید و سال ها اعتماد به نفستان بیشتر شود. از سوی دیگر، اعتماد کردن به دستان یک جراح بی تجربه، احتمال وقوع نتیجه بد را افزایش می دهد که همین می تواند منجر به هزینه های اضافی، اتلاف وقت و مهم تر از همه یک عمر پشیمانی و سرخوردگی شود. 

پیشنهاد میکنیم مقاله عمل بینی طبیعی و نچرال را نیز برای دریافت اطلاعات بیشتر مطالعه کنید. به همین دلیل در این بخش تعدادی از بهترین پزشکانی که در بندرعباس در عمل بینی به سبک طبیعی مهارت دارند را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر فردوس مذنبی یکی از بهترین جراحان بینی به سبک طبیعی در بندرعباس

دکتر فردوس مذنبی با شماره نظام پزشکی 59870 از جمله زبردست ترین متخصصین جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در شهر بندرعباس با 26 سال تجربه می باشند. ایشان در جراحی های بینی به سبک طبیعی از تبحر بسیار بالایی برخورد دار هستند و یکی از بهترین پزشکان جراح برای عمل بینی در این سبک محسوب می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر فردوس مذنبی جراح عمل دماغ در بندرعباس

با مشاهده نمونه کارهای دکتر مذنبی متوجه خواهید شد که دقت و مهارت این جراح بسیار بالا بوده و گزینه بسیار مناسبی برای جراحی بینی به سبک طبیعی هستند. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده خواهید کرد:

نمونه جراحی بینی طبیعی توسط دکتر مذنبی
نمونه جراحی بینی طبیعی توسط دکتر مذنبی در بندرعباس
نمونه عمل بینی طبیعی دکتر مذنبی
نمونه عمل بینی طبیعی دکتر مذنبی در بندرعباس

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در بندرعباس

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ هزینه عل بینی در تهران و شهرستان ها

در جراحی بینی نیمه فانتزی با توجه به این که سایز بینی اندکی کاهش می یابد، نیازمند دقت و حوصله و مهارت بیشتری است؛ چراکه جراح زیبایی باید بتواند همچنان که عملکرد تنفسی بیمار را حفظ می کند، اندازه بینی را کوچک کند. پس در انتخاب جراحی زیبایی خود بسیار دقت کرده و حتما پیش از انجام جراحی نمونه کارهای او را ببینید. علاوه بر این پیشنهاد می کنیم مقاله همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی نیمه فانتزی را نیز مطالعه کنید. جالب است بدانید شما می‌توانید برای این که مطمئن شوید سبک جراحی نیمه فانتزی مناسب شماست یا خیر از کارشناسان ما مشاوره تخصصی دریافت نمایید. برای دریافت مشاوره از کارشناسان دکی یاب از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

 

ارتباط با مشاوران

در این بخش یکی از بهترین جراح بینی در بندرعباس به سبک نیمه فانتزی را به شما معرفی می‌کنیم. 

دکتر محسن پیرمرادی یکی از برترین جراحان بینی نیمه فانتزی در بندرعباس

یکی از جراحان بینی خیلی خوب در بندرعباس دکتر محسن پیرمرادی هستند. ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی بوده و با کد نظام پزشکی 113755 فعالیت می‌کنند. دکتر پیرمرادی در سبک عمل نیمه فانتزی مهارت بالایی دارند و یکی از بهترین‌های این سبک شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر محسن پیرمرادی جراح بینی در بندرعباس

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر پیرمرادی را قرار داده‌ایم تا بیشتر با سبک کاری ایشان آشنا شوید.

عمل بینی نیمه فانتزی دکتر محسن پیرمرادی در بندرعباس
عمل بینی نیمه فانتزی دکتر محسن پیرمرادی در بندرعباس
عمل بینی نیمه فانتزی دکتر محسن پیرمرادی در بندرعباس
عمل بینی نیمه فانتزی دکتر محسن پیرمرادی در بندرعباس

بهترین جراح بینی فانتزی در بندرعباس

نمونه عمل بینی با مشورت دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
نمونه عمل بینی با مشورت دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

این جراحی تنها برای افرادی که دارای بینی‌های استخوانی و پوست نازک هستند مناسب است. به افرادی که بینی‌های گوشتی با پوست بسیار ضخیم دارند توصیه می‌شود از سبک‌های دیگری برای جراحی زیبایی خود استفاده کنند. 

عمل به سبک فانتزی به علت کوچک کردن اندازه بینی و همچنین کاهش سایز سوراخ‌های بینی باید توسط بهترین جراح بینی در بندرعباس انجام شود تا به نتیجه مطلوب برسد و دارای کمترین عوارض باشد. در صورت عدم مهارت و توجه پزشک و کاهش بیش از حد سایز سوراخ های بینی، ممکن است تنفس سخت شده و مشکلاتی را برای زیباجو ایجاد نماید. به همین دلیل در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی فانتزی در بندرعباس را به شما معرفی می کنیم:

برای مطالعه بیشتر می توانید به مقاله سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی عروسکی مراجعه کنید.

دکتر حسین دباغ یکی از جراحان بینی فانتزی در بندرعباس

یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در بندرعباس دکتر حسین دباغ هستند که با کد نظام پزشکی 99159 فعالیت می‌کنند و بیش از 20 سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارند. ایشان متخصص جراحی فک، زیبایی بینی و صورت هستند و در جراحی به سبک فانتزی مهارت بالایی دارند و به عنوان یکی از بهترین ها در این سبک شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر حسین دباغ جراح بینی فانتزی در بندرعباس

بهترین راه برای اطمینان از انتخاب دکتر دباغ مشاهده نمونه کارهای ایشان است. بر همین اساس در این بخش تعدادی از نمونه جراحی های دکتر دباغ را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار حسین دباغ جراح بینی در بندرعباس
نمونه کار حسین دباغ جراح بینی در بندرعباس
نمونه کار حسین دباغ جراح بینی در بندرعباس
نمونه کار حسین دباغ جراح بینی در بندرعباس

بهترین جراح ترمیم بینی در بندرعباس

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

خوب است بدانید جراحی ترمیم بینی از جراحی اولیه کمی پیچیده‌تر است؛ چراکه استخوان، غضروف و بافت بینی قبلا دچار تغییراتی شده‌اند و همین موضوع عمل را برای جراح محدودتر می‌کند. امروزه تنها جراحان خبره و باتجربه از جمله بهترین جراح بینی در بندرعباس می‌توانند با بهره گیری از تکنیک‌های به روز و کاربردی جراحی ترمیم بینی را انجام داده و تمام نواقص ایجاد شده یا باقی مانده از عمل قبلی را برطرف کنند. در ادامه با تعدادی از بهترین جراحان ترمیم بینی بندرعباس آشنا می‌شویم.

دکتر فرهاد ملاحسینی از معروف ترین جراحان بینی ترمیمی بندرعباس

یکی از پزشکانی عمل بینی ترمیمی را با دقت و مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر فرهاد ملاحسینی هستند. ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند و با شماره نظام پزشکی 89997 در بندرعباس فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر فرهاد ملاحسینی جراح بینی در بندرعباس

مشاهده نمونه کارهای دکتر ملاحسینی پیش از هر چیز نشان دهنده دقت و مهارت ایشان در عمل است. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می‌کنید:

نمونه عمل بینی دکتر ملاحسینی
نمونه عمل بینی دکتر ملاحسینی در بندرعباس
نمونه کار عمل زیبایی بینی دکتر فرهاد ملاحسینی
نمونه کار عمل زیبایی بینی دکتر فرهاد ملاحسینی در بندرعباس

دکتر علی جمشیدی یکی از برترین جراحان بینی ترمیمی در بندرعباس

دکتر جمشیدی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در بندرعباس هستند که با شماره نظام پزشکی 52965 فعالیت می‌کنند. ایشان علاوه بر اینکه به عنوان یکی از پزشکان لیست بهترین جراح بینی در بندرعباس شناخته می‌شوند در زمینه ترمیم بینی هم بسیار متبحر بوده و افراد بسیاری برای رسیدن به فرم بینی دلخواه خود به ایشان مراجعه می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر علی جمشیدی دکتر جراح بینی در بندرعباس

با مشاهده نمونه کارهای دکتر جمشیدی متوجه مهارت ایشان در جراحی خواهید شد و به این ترتیب با اطمینان بیشتری برای عمل به ایشان مراجعه می‌کنید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر جمشیدی را مشاهده می کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر علی جمشیدی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی دکتر علی جمشیدی در بندرعباس
نمونه کار دکتر علی جمشیدی جراح بینی در بندرعباس
نمونه کار دکتر علی جمشیدی جراح بینی در بندرعباس

دکتر فرهاد اژدری یکی از پرطرفدارترین جراحان ترمیم بینی در بندرعباس

یکی دیگر از بهترین جراحان بینی بندرعباس که عمل‌های ترمیمی را به خوبی انجام می‌دهند دکتر فرهاد اژدری هستند. ایشان با کد نظام پزشکی 55161 در بندرعباس فعالیت می‌کنند و سابقه درخشانی در زمینه جراحی‌های زیبایی و ترمیم بینی دارند.

نمونه کارهای دکتر فرهاد اژدری یکی از بهترین جراحان بینی بندرعباس

مشاهده نمونه کارهای دکتر اژدری به شما کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری برای انتخاب ایشان اقدام کنید. در ادامه تعدادی از نمونه جراحی‌های بینی دکتر اژدری را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر فرهاد اژدری
نمونه کار دکتر فرهاد اژدری در بندرعباس
نمونه جراحی بینی دکتر اژدری
نمونه جراحی بینی دکتر اژدری در بندرعباس

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بهترین جراحان بینی و همچنین دریافت نوبت ویزیت و عمل با بهترین جراح بینی در بندرعباس از طریق دکمه زیر با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما از معروفترین و پرطرفدارترین جراحان بینی برای شما به صورت فوری و بدون نیاز به انتظار نوبت ویزیت و عمل دریافت می کنند. 

ارتباط با مشاوران

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در بندرعباس

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر سید رضا حسینی مطلق یکی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در بندرعباس

دکتر حسینی مطلق متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با شماره نظام پزشکی 99539 به عنوان یکی از برترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در بندرعباس فعالیت می‌کنند. ایشان بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه جراحی های زیبایی و درمانی بینی داشته و مهارت بالایی در این زمینه دارند.

دکتر سجاد حسنی یکی از برترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در بندرعباس

دکتر حسنی متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی پلاستیک بینی و صورت، جراحی اندوسکوپیک و جراحی سر و گردن و گوش هستند که با شماره نظام پزشکی 156324 در بندرعباس فعالیت می‌کنند. ایشان 8 سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارند. و در حال حاضر به عنوان یکی از پزشکان محبوب در فهرست بهترین جراح بینی در بندرعباس به خصوص برای جراحی‌های پولیپ و انحراف بینی قرار دارند.

بهترین جراح بینی به روش باز در بندرعباس

عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

جراحی بینی به روش باز برای اعمال اصلاحات گسترده در فرم ظاهری بینی انجام می‌شود. بهترین جراح بینی در بندرعباس در این روش برشی در قسمت کلوملا ایجاد می‌کند، پوست بینی را به طور کامل از روی اسکلت دماغ بلند کرده و سپس با نهایت دقت عمل را انجام می‌دهد. بیشتر جراحان از این روش برای عمل بینی استفاده می‌کنند؛ چراکه در جراحی به روش باز اشراف و تسلط بیشتری روی ساختار بینی دارند و در نهایت می‌توانند تغییرات ظاهری وسیع‌تری ایجاد کنند. در ادامه چند مورد از بهترین جراحان بینی به روش باز در بندرعباس را به شما معرفی می کنیم.

دکتر زهرا خاتمی یکی از برترین جراحان بینی بندرعباس به روش باز

یکی از جراحان بینی پرطرفدار در بندرعباس دکتر زهرا خاتمی هستند که جراحی بینی را به روش باز انجام می‌دهند. ایشان با شماره نظام پزشکی 150638 فعالیت کرده و دارای بورد تخصصی گوش و حلق و بینی می باشند. این دکتر توانمند علاوه بر جراحی زیبایی بینی خدمات دیگری مانند جراحی پلک، بینی و گوش و تزریق ژل و بوتاکس را نیز ارائه می‌دهند.

بیشتر بخوانید: دکتر خوب و ارزان عمل بینی در شیراز

نمونه کارهای دکتر زهرا خاتمی جراح بینی بندرعباس

با مشاهده نمونه کارهای دکتر خاتمی متوجه خواهید شد که ایشان عمل بینی را با دقت و مهارت بالایی انجام می‌دهند و نتایج درخشان و رضایت بخشی نیز به عمل می‌آورند. تعدادی از نمونه کارهای دکتر خاتمی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

نمونه عمل بینی دکتر زهرا سادات خاتمی در بندرعباس
نمونه عمل بینی دکتر زهرا سادات خاتمی در بندرعباس
نمونه کار دکتر زهرا سادات خاتمی جراح بینی در بندرعباس
نمونه کار دکتر زهرا سادات خاتمی جراح بینی در بندرعباس

بهترین جراح بینی به روش بسته در بندرعباس

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس

دکتر علیرضا مصباحی یکی از معروف ترین جراحان بینی به روش بسته در جنوب ایران

با توجه به این که هر جراحی قادر به انجام عمل بینی به روش بسته نیست، متاسفانه در بندرعباس پزشکی که به این روش اقدام به عمل بینی کند را نیافتیم. اما در ادامه شما را با بهترین جراح بینی به روش بسته در جنوب کشور آشنا می کنیم.

دکتر علیرضا مصباحی یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز و جنوب کشور هستند که عمل بینی را به روش بسته انجام می‌دهند. ایشان دارای بورد تخصصی بین المللی جراحی پلاستیک صورت بوده و با شماره نظام پزشکی 48303 در شیراز فعالیت می‌کنند. پیشنهاد می کنیم مقاله معرفی اصولی بهترین جراح بینی در شیراز را نیز مطالعه نمایید. البته ساکنان بندرعباس چنانچه از طریق دکی یاب برای عمل اقدام کنند از خدمات ویژه‌ای مثل رفت و آمد رایگان به شیراز و یک روز اقامت نیم بها بهره مند می‌شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این مطلب می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

ارتباط با مشاوران
نمونه کارهای دکتر علیرضا مصباحی جراح بینی به روش بسته در جنوب کشور

در این بخش تعدادی از نمونه عمل جراحی بسته توسط دکتر مصباحی را مشاهده می‌کنید:

نمونه عمل بینی بسته دکتر علیرضا مصباحی
نمونه عمل بینی بسته دکتر علیرضا مصباحی
نمونه جراحی بینی به روش بسته دکتر علیرضا مصباحی
نمونه جراحی بینی به روش بسته دکتر علیرضا مصباحی

بهترین جراح بینی خانم در بندرعباس

نمونه عمل دماغ با مشاوره دکی یاب, هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان
نمونه عمل دماغ با مشاوره دکی یاب، هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان

برخی افراد به دنبال بهترین جراح بینی خانم در بندرعباس می‌گردند. جراحان بینی خانم معمولا ظرافت و دقت بیشتری دارند و همین امر باعث شده تا افراد بیشتری خواهان جراحی با پزشکان خانم باشند. ما در این بخش برای این افراد تعدادی از پزشکان جراح بینی خانم در بندرعباس را معرفی کرده‌ایم:

دکتر امینه داودیان یکی از برترین جراحان بینی خانم در بندرعباس

یکی از بهترین جراحان بین خانم در بندرعباس دکتر امینه داودیان با کد نظام پزشکی 149812 هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی بوده و تجربه و مهارت کافی در زمینه عمل‌های زیبایی بینی دارند. به طوری که می‌توان به راحتی اسم ایشان را در فهرست بهترین جراح بینی در بندرعباس قرار داد.

دکتر فائقه بنار یکی از معروف ترین جراحان بینی خانم در بندرعباس

خانم دکتر فائقه بنار یکی از جراحان بینی خانم در بندرعباس هستند که تخصص و مهارت بالایی داشته و زیباجویان بسیاری در بندرعباس برای رسیدن به نتیجه دلخواه به ایشان مراجعه می‌کنند. دکتر بنار متخصص گوش و حلق و بینی بوده و چندین سال است که با کد نظام پزشکی 79788 در بندرعباس فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر فائقه بنار جراح بینی در بندرعباس

مشاهده نمونه کارهای دکتر فائقه بنار به شما این امکان را می‌دهد تا به خوبی مهارت و دقت ایشان در کارشان را ببینید و سپس برای انجام عمل اقدام کنید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر فائقه بنار
نمونه جراحی بینی دکتر فائقه بنار در بندرعباس
نمونه عمل بینی دکتر فائقه بنار
نمونه عمل بینی دکتر فائقه بنار در بندرعباس

بهترین جراح بینی مردانه در بندرعباس

نمونه عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل زیبایی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

متقاضیان مرد برای عمل بینی معمولا به دنبال یک نتیجه کاملا طبیعی هستند. جراحی بینی به فرم مردانه عیوب ظاهری بینی را برطرف کرده و در کنار آن مشکلات عملکردی مثل انحراف یا پولیپ بینی نیز برطرف می شود. آقایانی که برای انجام جراحی بینی مراجعه می‌کنند به دنبال برطرف کردن عیوبی مثل مثل قوز، بزرگی نوک و یا سوراخ‌های بینی هستند و تاکید می‌کنند که دوست ندارند بینی آن ها سربالا و نوک تیز باشد. 

در حالت کلی جراحی زیبایی مردان بر اساس اصول زیبایی شناسی انجام می‌شود؛ بنابراین توجه به زاویه بین نوک بینی و لب‌ها و همچنین پیشانی تاثیر به سزایی در تناسب و زیبایی بینی دارد. بر همین اساس در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی در بندرعباس را که مهارت زیادی در حوزه عمل بینی مردانه دارند به شما معرفی خواهیم کرد:

برای مطالعه بیشتر: عمل بینی قسطی در شیراز | 12 ماه و بدون ضامن بینی خود را به صورت اقساطی جراحی کنید.

دکتر سیف اله همت یکی از برترین جراحان بینی مردانه در بندرعباس

یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در بندرعباس دکتر سیف اله همت با کد نظام پزشکی 117104 هستند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی فک و صورت بوده و بیش از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه جراحی‌های بینی دارند. می‌توان ایشان را در زمره بهترین و به روزترین جراحان بینی بندرعباس قرار داد که بسیاری از آقایان برای رسیدن به نتیجه دلخواه به ایشان مراجعه می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر سیف اله همت جراح عمل بینی در بندرعباس

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر سیف اله همت را برای شما قرار داده‌ایم تا با سبک کاری ایشان آشنا شوید:

نمونه جراحی بینی مردانه دکتر سیف اله همت جراح بینی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی مردانه دکتر سیف اله همت جراح بینی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی مردانه دکتر سیف اله همت جراح بینی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی مردانه دکتر سیف اله همت جراح بینی در بندرعباس

در این مطلب با بهترین جراحان بینی در بندرعباس آشنا شدید. حال شاید برایتان سوال باشد که از بین این جراحان کدام یک گزینه بهتری است. جالب است بدانید مجموعه دکی یاب طی جلسه مشاوره حضوری یا غیر حضوری با توجه به فرم بینی و آناتومی چهره تان، مناسب ترین پزشک را به شما معرفی می کند. 

شما می‌توانید برای آشنایی با بهترین جراح بینی در بندرعباس متناسب با فرم بینی و شرایطتان و نیز دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری از طریق دکمه زیر با دکی یاب تماس بگیرید.

ارتباط با مشاوران

نظرسنجی جراحان بینی در بندرعباس

جراحی بینی با مشاورهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
جراحی بینی با مشاورهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

یکی از معیارهای تشخیص بهترین جراح بینی در بندرعباس اطلاع از میزان رضایت زیباجویانی است که توسط پزشکان مختلف عمل بینی انجام داده‌اند. بر این اساس هر پزشکی که درصد رضایت بیشتری داشته باشد طبیعتا مهارت بیشتری داشته و نتیجه بهتری را برای شما به عمل خواهد آورد. در این بخش نظرسنجی مختصری درمورد هر یک از پزشکان معرفی شده در این مقاله انجام داده‌ و تعدادی از نظرات زیباجویان را برای شما قرار داده‌ایم:

نظرسنجی دکتر علی جمشیدی یکی از بهترین جراحان بینی در بندرعباس

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
بهترین دکتر در ایران با تجربه و مهربان و به همه پیشنهاد میکنم فقط به دکتر اعتماد کنید پشیمون نمیشید. ناصری ناصریکاربر سایت آقای دکتر بدون ویزیت بیماران را می بیند و عمل بینی مرا بهتر از آنکه خودم میخواستم برایم انجام دادن باتشکر از آقای دکتر جمشیدی محیا محمودی محیا محمودیکاربر سایت به نظرم دکترآقای علی جمشیدی حرف اول رو دربندرعباس میزنن. رینو پلاستی انجام دادم وخیلی راضی ام صابری صابریکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر فرهاد اژدری از معروف ترین جراحان بینی در بندرعباس

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
جراحی پلاستیک بینی انجام دادم ، بسیار عالی عالی ... رستمی رستمیکاربر سایت بهترین جراح بودن، عالی ترین کادر جراحی رو داشتن، اصلا نه مشکل تنفسی پیدا کردم نه چیزی. دقیقا همون فرمی که میخواستم انجام دادن، خدا خیرشون بده،اصلا بعد عمل بینیم کبود هم نشدم،من خیلی راضی بودم از ایشون،نه عمل بینی چند تا کار دیگه هم انجام دادم خیلی خوب بودن اونا. نظری نظریکاربر سایت بسیار جراح باتجربه و مهربانی هستن و نتیجه عمل بینی خواهرم عالی شد مسعودی مسعودیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر فرهاد ملاحسینی از مشهورترین جراحان بینی در بندرعباس

عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
از صمیم قلبم میگم کارش عالیه .از نظرشخصیت و اخلاق حرف اولو میزنه خدایی بعد از مراجعه به چند پزشک زیبایی به این نتیجه رسیدم واقعا خوش اخلاق و صبورترین دکتر بندرعباس آقای ملاحسینی هستن خدا حفظشون کنه پریسا سعیدی پریسا سعیدیکاربر سایت

نظرسنجی دکتر محسن پیرمرادی یکی از جراحان بینی شناخته شده در بندرعباس

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
بنده از دکتر پیرمرادی خدایی خیلی خیلی راضی هستم .دکتر خوش برخورد و خوش اخلاق هستن. واقعا ایشان یه کاری کردن که من اصلا فکرش رو نمی کردم که جواب بگیریم شادی رضوانی شادی رضوانیکاربر سایت بینی من رو دکتر پیرمرادی عمل کردن و نتیجه همون چیزی شد که میخواستم و قول داده بودن. اسکندری اسکندریکاربر سایت قبلی بعدی

دکتر حسین دباغ یکی از جراحان بینی معروف در بندرعباس

عمل بینی با مشاوره دکی یاب
من دو ماه پیش عمل کردم. بینیم هنوز ورم داره ولی در کل از کار دکتر راضیم. شهریاری شهریاریکاربر سایت دکتر خیلی خوش اخلاق هستند و خیلی خوب بیمار رو راهنمایی میکنن. صادقی صادقیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر سید رضا حسینی مطلق از بهترین جراحان بینی بندرعباس

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
در کل خوب خوب بود همه چی ولی دوس داشتم دماغم طبیعی تر بشه محمدرضا محمدرضاکاربر سایت

نظرسنجی دکتر سجاد حسنی از محبوب ترین جراحان بینی در بندرعباس

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
خوش برخورد و در تشخیص بیماری عالی هستند علیرضایی علیرضاییکاربر سایت عالییی عالیییی .. بییییست . خیلی خیلی خوش اخلاق و بسیااار با حوصله خدا حفظشون کنه ..مهربووون برخوردش با بیمار بسیار خوب . هر چ بگم کم گفتم فقط بهشون دعا میکنم . برزگر برزگرکاربر سایت یکی ازبهترین وباسوادترین پزشکان جنوب هستن انشالا همیشه درهرمزگان بمانند و وجودشون برای هرمزگان نعمت بزرگیست ،انشالا امثال ایشون درهرمزگان به وفور دیده بشن محمدرضا محمدرضاکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر زهرا خاتمی یکی از پزشکان جراح بینی در بندرعباس

عمل جراحی بینی با مشاوره تیم دکی یاب
عمل جراحی بینی با مشاوره تیم دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها
واقعا طبابت ایشون حرف نداره. خیلی عالی. برخورد عالی تشخیص عالی.خدا خیرشون بده. من خیلی جاها مراجعه کردم ولی خانم دکتر بهترین بودن سمیه سمیهکاربر سایت خانم دکتر خاتمی خیلی کار بلد و مهربان و دلسوز و مشاور بسیار خوب در همراهی مریض برای بهبود مریضی خوش برخورد و عالی محمدی محمدیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر علیرضا مصباحی از بهترین جراحان بینی در جنوب کشور

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
تیم بسیار عالی، مسئولیت پذیر، اخلاق حرفه ای عالی، عمل بینی به فرم طبیعی و ریکاوری بعد عمل خیلی کوتاه و سریع هانیه سجادی هانیه سجادیکاربر سایت انحراف بینی داشتم جراحی کردم سه سال پیش عالی بود کارشون محبوبه محبوبهکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر امینه داودیان از جراحان زیبایی بینی در بندرعباس

جراحی مطمئن بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی مطمئن بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
خیلی خوش برخورد بودن و به همه سوالاتم با حوصله و کامل پاسخ دادن معصومه معصومهکاربر سایت دکتر خوش برخوردی هستن و کارشون واقعا خوبه سیما ایزدی سیما ایزدیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر سیف اله همت یکی از برترین جراحان بینی بندرعباس

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
سلام واقعا کار دکتر حرف نداره من خیلی راضیم استوار استوارکاربر سایت من تازه عمل کردم و هنوز نتیجه واقعی عمل رو ندیم اما دکتر واقعا حرفه ای و خوش برخورد هستن و من بعد از عمل اصلا اذیت نشدم مسعودی مسعودیکاربر سایت قبلی بعدی

خدمات دکی یاب برای عمل بینی

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

مجموعه دکی یاب خدمات متنوع و شگفت انگیزی را برای زیباجویانی که قصد عمل بینی دارند در نظر گرفته است. به عنوان مثال یکی از اصلی ترین و مهم ترین خدمات دکی یاب در زمینه جراحی بینی، مشاوره تخصصی انتخاب بهترین جراح توسط کارشناسان حرفه‌ای می باشد. شما می‌توانید به صورت آنلاین یا حضوری طی جلسه مشاوره مدل بینی متناسب با چهره‌تان را تشخیص دهید و سپس با توجه به آن و شرایطی مثل هزینه عمل و... بهترین جراح بینی در بندرعباس را برای عمل انتخاب کنید.

یکی دیگر از خدمات هیجان انگیزی که دکی یاب برای زیباجویان در نظر گرفته، امکان پرداخت اقساطی هزینه‌هاست. مجموعه دکی یاب شرایطی را فراهم کرده است که شما می‌توانید مخارج عمل را به صورت اقساطی پرداخت کرده و تنها با پرداخت بخشی از هزینه برای انجام عمل اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله هزینه عمل بینی در بندرعباس را نیز مطالعه کنید. 

همچنین اگر شما بخواهید برای عمل بینی به شهرهایی مثل شیراز و یا تهران سفر کنید، با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید رفت و برگشت رایگان به این شهرها داشته باشید و حتی مجموعه دکی یاب برای رفاه حال زیباجویان امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم کرده است.  پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر مقاله نوبت دهی دکتر عمل بینی در شیراز را مطالعه کنید. 

علاوه بر این موارد، تخفیفات متنوع نیز جزو خدمات مجموعه است که برای زیباجویان در نظر گرفته شده است. ارائه پک هدیه و پشتیبانی رایگان و شبانه روزی به مدت دو سال نیز از خدماتی است که بعد از عمل ارائه می‌شود.

برای دریافت اطلاعات کامل تر درمورد خدمات شگفت انگیز دکی یاب و برخورداری از این خدمات از طریق دکمه زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارتباط با مشاوران

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم بهترین جراح بینی در بندرعباس را به شما معرفی کنیم. به هرحال یکی از مهم ترین عوامل در رسیدن به نتیجه دلخواه انتخاب پزشک مناسب است. ما در مجموعه دکی یاب این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید بعد از تشخیص فرم بینی خود و مشاهده نمونه کارهای پزشکان مختلف، جراح مناسب را انتخاب کنید و نوبت ویزیت و عمل را به صورت فوری دریافت نمایید. اگر شما هم تجربه عمل بینی در بندرعباس و یا تجربه مشاوره با کارشناسان دکی یاب را داشته اید تجربه خود را با ما و دیگر خوانندگان این مطلب در میان بگذارید. همچنین می توانید برای پرسیدن سوالات خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

بهترین جراح بینی در بندرعباس را چطور پیدا کنیم؟

با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید و بعد از مشاوره تخصصی از بین پزشکان معرفی شده بهترین جراح را انتخاب کنید.

دکتر ملاحسینی و دکتر مذنبی از بهترین جراحان بینی طبیعی در بندرعباس هسند

دکتر حسین دباغ یکی از بهترین جراحان فانتزی در بندرعباس هستند.

با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید و بعد از مشاوره تخصصی از بین پزشکان معرفی شده بهترین جراح را انتخاب کنید.

دکتر ملاحسینی و دکتر مذنبی از بهترین جراحان بینی طبیعی در بندرعباس هسند

دکتر حسین دباغ یکی از بهترین جراحان فانتزی در بندرعباس هستند.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر