مدل و سبک های عمل بینی

عمل جراحی بینی گوشتی/از بهترین جراحان تا هزینه و نمونه کارهای باورنکردنی

عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

اگر قصد عمل بینی دارید و بینی شما گوشتی است؛ به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید. هرچیزی که لازم است درمورد بینی های گوشتی بدانید در این مقاله اختصاصی برایتان آورده ایم.

آیا بینی شما اصطلاحاً گوشتی است؟ و حالا به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی هستید؟ می‌خواهید همه چیز را در رابطه با عمل بینی گوشتی بدانید؟ اگر جواب شما به این سوالات مثبت است، پس این مقاله برای شما نوشته شده است!

فهرست مطالب

عمل بینی پر از استرس و نگرانی است. از استرس پیدا کردن بهترین جراح بینی تا نگرانی هزینه‌هایی که افسار گسیخته، بالا و بالاتر می‌روند. حالا این وسط اگر بینی شما به اصطلاح گوشتی هم باشد، همهء استرس‌ها و نگرانی‌ها دوچندان می‌شود.

مجموعه دکی‌یاب، خدماتش را بر مبنای همین نگرانی‌ها و دغدغه‌های زیباجویان تدوین کرده است. به صورتی که این خدمات، از انتخاب پزشکِ مناسب برای بینی شما تا اقساطی کردن هزینه‌های عمل بینی را شامل می‌شود. در ادامه علاوه بر این که سیر تا پیاز عمل بینی گوشتی را بررسی خواهیم کرد، یا دکی‌یاب هم بیشتر آشنا خواهیم شد.

اگر قصد عمل بینی در تهران دارید توصیه میکنم به هیچ عنوان مقاله اختصاصی بهترین جراح بینی در تهران را از دست ندهید.

خدمات جذاب مجموعه دکی یاب برای متقاضیان عمل بینی گوشتی

مجموعه دکی‌یاب،  راه رسیدن به بینی ایده‌آلتان را، تا حد زیادی آسان و دست یافتنی می‌کند. علاوه بر اینکه مجموعه دکی یاب دارای چندین کارشناس است، که کاملا تخصصی بینی شما را بصورت آنلاین، مورد ارزیابی قرار میدهند و بهترین پزشک اختصاصی برای شما را در هر شهر معرفی میکند؛ خدمات زیر را نیز به متقاضیان جراحی بینی ارائه میدهد:نکته: مشاوره از مجموعه دکی یاب در حال حاضر کاملا رایگان میباشد و هرکسی در هرروزی میتواند با مشاوران ما از طریق کلیک بر دکمه ارتباط با کارشناسان، ارتباط برقرار نماید.
 • شرایط پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی
 • تخفیف ویژه چند میلیون تومانی
 • نوبت گیری در سریع ترین زمان و به صورت وی آی پی
 • نیم بها کردن هزینه ویزیت با پزشک
 • پشتیبانی و پاسخ گویی هر روزه و رایگان
 • مشاوره تخصصی و رایگان توسط مشاوران مجرب
 • نیم بها شدن هزینه های جانبی مثل آزمایشات، عکس‌برداری‌ها و …
 • بسته‌های هدیه بعد از عمل ( شامل چسب بینی، ماسک صورت و …)

مشخصات بینی های گوشتی چیست؟

از خصوصیات بینی‌های گوشتی، پوست ضخیم و چرب و غضروف‌های نازک و ضعیف است. معمولا نوک بینی، افتادگی و غضروف پهن و بزرگ دارد. به واسطه مشخصاتی که گفته شد، عمل بینی‌های گوشتی نسبت به بینی‌های استخوانی دشوارتر است. بینی‌های گوشتی استحکام کمتری دارند و به همین علت، گاهی اوقات مدتی بعد از عمل نوک بینی مجدداً دچار افتادگی می‌شود. راه حل این مشکل، تقویت غضروف‌های نوک بینی با استفاده از غضروف برداشته شده از تیغه میانی بینی است.

اگر میخواهید در رابطه با بینی های استخوانی هم مطالعه نمایید؛ تا از نوع بینی خود مطمئن شوید، به مقاله عمل بینی استخوانی مراجعه نمایید.

نمونه بینی گوشتی
نمونه جراحی بینی گوشتی

بهترین دکتر عمل بینی گوشتی

در جدول زیر خلاصه ای از بهترین جراحان بینی گوشتی در ایران را برای شما آماده کرده ایم اما توصیه میکنیم به هیچ عنوان ادامه مقاله را از دست ندهید.!!

شهر

بهترین جراح بینی گوشتی

 

تهران

 

 

دکتر احمد رجب پور

 

شیراز

 

دکتر لیلا اسدپور

 

کرمان

 

 

دکتر پروانه روحانی رفتار

 

شیراز

 

دکتر غلامرضا معین

 

تهران

 

 

دکتر حمید نوری

با چیزهایی که گفته شد، اگر بینی شما گوشتی است و قصد عمل دارید، باید خیلی بیشتر برای انتخاب پزشک وسواس به خرج دهید. ما در این بخش، بهترین جراح بینی گوشتی در هر شهر ایران را به همراه نمونه کارهایشان معرفی کرده ایم. در ابتدا با پایتخت شروع میکنیم…

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

شاید باورش سخت باشد، اما طی تحقیقاتی که مجموعه دکی یاب، برای برسی بهترین های عمل بینی گوشتی در تهران داشت؛ بیش از 1000 پزشک که جراح بینی بودند وجود داشت!!. پس قطعا انتخاب بهترین گزینه برای خود بسیار دشوار است. پس ما بجای شما تحقیق کرده ایم. علاوه بر اینکه میتوانید با کارشناسان ما ارتباط گیرید تا بصورت رایگان بهترین جراح اختصاصی برای شما معرفی شود، در ادامه مقاله 3نفر از بهترین پزشکان عمل بینی گوشتی در تهران را معرفی کرده ایم.

دکتر احمد رجب پور، متبحر ترین جراح بینی گوشتی تهران

جراح بینی گوشتی

هر بینی را که هیچ پزشکی قادر به جراحی آن نبوده است را جناب دکتر رجب پور عمل کرده اند. و نتیجه ای به دست آمده که دهان همه را باز گذاشته است. در ادامه نمونه جراحی بینی های گوشتی که از ایشان برایتان میگذارم با شما حرف میزنند!!!

نمونه قبل و بعد بینی گوشتی
نمونه جراحی بینی گوشتی با دکتر رجب پور
بینی های گوشتی چگونه است؟
نمونه جراحی بینی گوشتی با دکتر اسدپور

دکتر حمید نوری دکتر جراح بینی گوشتی در تهران:

جراح بینی گوشتی

جناب دکتر حمید نوری این روزها در تهران متقاضیان زیادی را به خود اختصاص داده اند. به جرئت میتوان گفت ایشان یکی از بهترین جراحان این روزهای تهران است. دکتر نوری بینی های گوشتی را که هر پزشکی قادر به جراحی نیست، به راحتی و با بهترین نتیجه عمل میکنند.

دکتر علی جاودانی بهترین متخصص عمل بینی گوشتی در تهران:

نمونه کار عمل بینی گوشتی در تهران؛ دکتر علی جاودانی

ایشان پس از اتمام دوره عمومی پزشکی و دریافت تخصص جراحی، بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی را با موفقیت گذراندند. سایر فعالیت‎‌های ایشان شامل؛ عمل ترمیمی بینی، پروتز سینه، بلفاروپلاستی و … است.

دکتر حمیدرضا راستی جراح عمل بینی گوشتی در تهران:

جناب دکتر راستی با تخصص گوش حلق و بینی، جراحی سر و گردن و بورد تخصصی ناسیونال از برترین جراحان بینی گوشتی در تهران می‌باشند. از دیگر فعالیت های ایشان می توان به تزریق ژل و بوتاکس، بلفاروپلاستی، جراحی زیبایی گوش، اندوسکوپی سینوس و … اشاره کرد.

دکتر سام تویسرکانی متخصص جراحی بینی های گوشتی در تهران:

عکس قبل و بعد بینی گوشتی
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب

از دیگر جراحان شناخته‌شده بینی‌های گوشتی در تهران، دکتر سام تویسرکانی می‌باشند. ایشان متخصص گوش، حلق، بینی و فلوشیپ پلاستیک صورت از آمریکا می‌باشند. از دیگر فعالیت های زیبایی ایشان جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی) و گوش می‌باشد.

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

 اگر بینی گوشتی دارید، اگر قصد جراحی دارید، اگر امکان جراحی در شهر شیراز را دارید به شما تبریک میگویم؛ شما به برترین جراحان بینی گوشتی در ایران دسترسی دارید.!!

اگر در شیراز قصد عمل بینی دارید؛ به هیچ عنوان مقاله بهترین جراح بینی در شیراز را از دست ندهید.

در ادامه تعدادی از نابغه های جراحی بینی گوشتی در شیراز را به شما معرفی کرده ایم.

دکتر لیلا اسدپور بهترین جراح بینی های گوشتی در شیراز

دکتر لیلا اسد پور بهترین جراح بینی گوشتی شیراز

خانم دکتر لیلا اسدپور، طولی نکشید که در شیراز به دلیل عملکرد فوق العاده شان مطرح شدند و عنوان بهترین جراح بینی این روزهای شیراز را مدت هاست با خود یدک میکشند.

بخاطر عملکرد بینظیرشان در دیگر شهر های ایران نیز مورد توجه قرار گرفتند و اکنون افرادی که بینی گوشتی دارند از تمام ایران برای جراحی به ایشان مراجعه میکنند.

بهترین جراح بینی گوشتی
نمونه عمل بینی گوشتی با دکتر لیلا اسدپور

دکتر غلامرضا معین باتجربه ترین دکتر عمل بینی های گوشتی

نمونه جراحی بینی گوشتی توسط دکتر معین با مشاوره دکی یاب

از دیگر پزشکانی که به بهترین نحو عمل بینی گوشتی در شیراز را انجام می‌دهند، دکتر معین هستند. ایشان، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی می‌باشند. ایشان برای جراحی بینی های دشوار اصلا نیاز به تعریف ندارند و اگر بینی گوشتی شدید دارید میتوان گفت به سختی میتوانید انتخاب دیگری را بجز دکتر معین داشته باشید.

دکتر شهریار شاهمرادی دکتر عمل بینی گوشتی در شیراز

عمل جراحی بینی گوشتی در شیراز؛ دکتر شاهمرادی

جناب دکتر شاهمرادی متخصص گوش، حلق و بینی و همین‌طور جراح حاذق سر و گردن هستند. ایشان بیش از هشت سال است که در حوزه عمل‌های زیبایی، خصوصا جراحی بینی های گوشتی فعالیت دارند.

دکتر حمیدرضا کاظمی بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز:

بهترین جراح بینی در ایران

جناب دکتر کاظمی متخصص جراحی فک و صورت و دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی بینی می‌باشند. ایشان بیش از هشت سال سابقه عمل بینی‌های متفاوت از جمله بینی های گوشتی در شیراز را دارند.

دکتر آرش سبحان‌منش

جراحی بینی در شیراز

جناب دکتر سبحان‌منش متخصص گوش حلق بینی و جراحی سر و گردن هستند. با نزدیک به پنج سال سابقه عمل بینی از بهترین جراحان عمل بینی گوشتی در شیراز می‌باشند.

هزینه جراحی بینی گوشتی در تهران

هزینه جراحی بینی‌های گوشتی، نسبت به بینی‌های استخوانی معمولا بیشتر است. دلیل آن هم پیچیدگی‌های بیشتری است که در مورد عمل بینی‌های گوشتی وجود دارد.

اگر کنجکاو هستید هزینه دقیق جراحی بینی در تهران توسط پزشکان مختلف را مقایسه کنید به مقاله هزینه عمل بینی در تهران مراجغه نمایید. به صورت کلی هزینه‌های عمل بینی در تهران شامل موارد زیر می‌شود:

 • دستمزد پزشکِ جراح: پزشکان مختلف، هزینه‌های متفاوتی دریافت می‌کنند. پس برای تعیین هزینه دقیق عمل بینی در تهران و شیراز، ابتدا باید پزشک خود را انتخاب کنید.
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان: توجه داشته باشید که؛ 90% پزشکان، در مراکز خصوصی عمل می‌کنند.
 • قیمت آزمایشات و عکس‌‌های قبل از عمل: آزمایشات خون، سی‌تی اسکن، عکس آتلیه و …
 • تعرفه ویزیت: پزشک جراح و بیهوشی
 • هزینه های جانبی دیگر: مثل داروها، چسب و …

علاوه بر مواردی که اشاره شد، ممکن است در طول یک سال چند بار هزینه‌ها افزایش پیدا کنند. تعیین هزینه دقیق عمل بینی شما، توسط پزشک و پس از ویزیت مشخص می‌شود.

اگر میخواهید هزینه و نرخ عمل بینی در شیراز را مطلع شوید به مقاله اختصاصی هزینه عمل بینی در شیراز مراجعه نمایید.

مجموعه دکی‌یاب به صورت تخصصی در حیطه عمل‌های زیبایی فعالیت می‌کند و سابقه همکاری با برترین پزشکان و مراکز این حیطه را دارد. با برقراری ارتباط با مشاوران مجرب این مجموعه، علاوه بر دریافت مشاوره رایگان، از جزئیات شرایط پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی هم مطلع شوید:

تعرفه

بهترین سبک بینی برای دماغ های گوشتی

عمل بینی‌های گوشتی، به دلایلی که در بالا گفته شد، پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. مهارت پزشک و استفاده از تکنیک‌های جدید جراحی بینی‌های گوشتی، بیشترین تاثیر را در نتیجه نهایی دارد. در مرحله بعد، جدی گرفتن مراقبت‌های پس از عمل و نحو صحیح چسب زدن، در نتیجه موثر است.

اگر بینی شما گوشتی است و پوست ضخیمی دارد، بهتر از منتظر یک نتیجه واقع بینانه از عمل باشید. نتیجه عمل بینی‌های گوشتی، معمولا طبیعی از آب در می‌آید پس انتظار نتایج عروسکی و فانتزی را از اول نداشته باشید، بهتر است.

شما می‌توانید با ارسال عکس خود به کارشناسان دکی‌یاب، علاوه بر دریافت مشاوره تخصصی و رایگان، بهترین پزشکان مناسب برای بینی‌تان را هم بشناسید.

سوالات متداول در رابطه با عمل بینی گوشتی

هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز چقدر است؟
آیا بینی گوشتی بعد از عمل به فرم اولیه برمی‌گردد؟

اگر پزشکی انتخاب نمایید که در جراحی بینی های گوشتی متبحر باشد و پیوند غضروف ها را ربه درستی انجام دهد این امکان وجود نخواهد داشت.

تا چه مدت بعد از عمل بینی گوشتی باید چسب زد؟

بستگی به نظر پزشک دارد. تا حدود شش ماه ممکن است نیاز باشد. توجه داشته باشید بینی های گوشتی بعد از عمل به مدت بیشتری برای چسب زدن نیاز دارند و این کار تاثیر زیادی در نتیجه عمل دارد.

آیا بعد از عمل بینی گوشتی ورم وجود دارد؟

 بله؛ این ورم به صورت طبیعی بعد از گذشت چند ماه برطرف می‌شود. در برخی افراد ممکن است این ورم تا یک سال و نیم هم وجود داشته باشد.

آیا همهء بینی‌های گوشتی قابل عمل شدن هستند؟

خیر؛ بعضی از بینی‌ها به علت ضخامت بیش از اندازه، بهتر است عمل نشوند. پیشنهاد میکنیم نزد دو پزشک که در جراحکی بینی های گوشتی متبحر هستند ویزیت شوید تا نظرشان را بشنوید.

از توجه شما سپاسگذاریم و مشتاقانه منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.