مدل و سبک های عمل بینی

همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی |پزشکان برتر+هزینه ها+نمونه کار های جذاب

عمل بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی بهترین مدل برای جراحی بینی است!!. پس اگر مدل بینی شما استخوانی هست، به هیچ عنوان به کم قانع نشوید؛ چرا که باید بینی شما شبیه همان افرادی شود که در اینستاگرام، خیابان و حتی در سینما ها، همه غبطه جذابیتشان را میخورند. پس توصیه میکنم مو به موی این مقاله تخصصی را بخوانید تا با ویژگی بینی های استخوانی آشنا شوید، بهترین جراحان عمل بینی مدل استخوانی را بشناسید و عکس های هیجان انگیز قبل و بعد عمل بینی استخوانی را هم ببینید!!.

فهرست مطالب

مدل عمل بینی استخوانی
عکس نمونه عمل بینی استخوانی با مجموعه دکی یاب

دو تا خواهر دو‌قلو، با دو تا دیدگاه مختلف، برای انجام عمل بینی استخوانی به تیم دکی‌یاب مراجعه کردند. مشاوره تخصصی و رایگان می‌خواستند. یکی از خواهرها مدام غر می‌زد که: چقدر ما بد شانس هستیم که بینیِ خوبی نداریم و حالا باید عمل کنیم! خواهر دوم اما نظر دیگری داشت: چه خوش شانس هستیم که بینیِ استخوانی داریم! اینجوری عملِ خیلی بهتری خواهیم داشت!

در ادامه مقاله اطلاعاتی که مشاوران دکی‌یاب در اختیار این دو خواهر قرار دادند را خواهید خواند.

مدل بینی استخوانی چه ویژگی و خصوصیاتی دارد؟

بینی استخوانی چه خصوصیاتی دارد؟ از کجا بدانیم بینی ما استخوانی است؟ بینی‌های استخوانی معمولا در قسمت پل بینی، قوز دارند که این قوز ممکن است به صورت ارثی یا به دنبال ضربه ایجاد شده باشد. این مدل بینی‌ها، پوست نازک و بافت غضروفی خوبی دارند. پره‌های بزرگ و با فاصله از دیگر ویژگی بینی‌های استخوانی می‌باشد. بینی‌های استخوانی بهترین مدل بینی برای عمل هستند.

اگر تشخیص نوع بینی‌تان سخت است، کافی است عکس خود را برای مشاوران مجرب دکی‌یاب ارسال کنید تا شما را راهنمایی کنند. این مشاوران هفت روز هفته را آماده ارائه مشاوره تخصصی و رایگان در زمینه عمل بینی، انتخاب پزشک، اقساطی کردن هزینه عمل بینی و … هستند.

 

از آن جایی که عمل بینی یک انتخاب و تصمیم مادام‌العمر است، در همه مراحل آن، باید به دنبال بهترین‌ها باشید. در ادامه لیستی از چند تن از برترین جراحان بینی استخوانی در تهران و شیراز را برای شما آماده کرده‌ایم:

نمونه عمل بینی در کرمان
نمونه عمل بینی ترکیبی گوشتی استخوانی با دکی یاب

اگر میخواهید بهترین جراح بینی تهران در هرسبک را بشناسید توصیه میکنم پس از مطالعه کامل این مقاله، به هیچ عنوان مقاله اختصاصی بهترین جراح بینی در تهران را از دست ندهید.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

شهر تهران به عنوان قطب جراحی بینی در ایران جراحان بینی زیادی را در خود جای داده است که ما بهترین پزشکان این شهر که در جراحی های سبک بینی استخوانی موفق تر بوده اند را به شما معرفی کرده ایم!.

اما ما برای اینکه بینی شما به اندازه همان هنرپیشه ها یا افرادی که در خیابان ها و فضاهای مجازی همه غبطه جذابیتشان را میخورند بشود برایتان برنامه ویژه ای را درنظر گرفته ایم. کارشناسان ما به طور کاملا رایگان بینی شما را بصورت ویژه مورد ارزیابی قرار میدهند و پزشکی را به شما معرفی میکنند که اختصاصا در جراحی بینی های شما مهارت بیشتری دارند.

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی
عکس قبل و بعد عمل بینی استخوانی از طریق مجموعه دکی یاب

 

توجه کنید بینی های استخوانی به انواع مدل های قوزدار ، کج ، ترکیبی استخوانی و گوشتی و… تقسیم میشوند. همچنین فرم کلی چهره هر فرد نیز برای تعیین سبک بینی پس از عمل مهم است. به طور مثال افرادی که قد بلندتری دارند سبک بینی پس از عمل باید طبیعی تر باشد. به همین جهت با کارشناسان دکی یاب میتوانند شما را اصولی راهنمایی نمایند.

ارتباط با کارشناسان دکی یاب به هیچ عنوان سخت نیست و با کلیک بر دکمه زیر میتوانید با آن ها که جوابگویی همه روزه و فوری (حتی همین ساعت) دارند، ارتباط برقرار نمایید.

دکتر علی جاودانی بهترین دکتر عمل بینی استخوانی در تهران

نمونه کار عمل بینی استخوانی در تهران؛ دکتر علی جاودانی
عمل بینی استخوانی دشوار از طریق پکتر علی جاودانی

ایشان پس از اتمام دوره عمومی پزشکی و دریافت تخصص جراحی، بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی را با موفقیت گذراندند. دکتر جاودانی قطعا از بهترین جراحان عمل بینی استخوانی در تهران می‌‎باشند. سایر فعالیت‎‌های ایشان شامل: عمل ترمیمی بینی، پروتز سینه، بلفاروپلاستی و … است.

برای کسب اطلاعات ، هزینه عمل و مشاهده نمونه کارهای بیشتر درخصوص دکتر جاودانی میتوانید با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

دکتر علی میِقانی دکتر جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی در تهران؛ دکتر میقانی

دکتر میقانی بورد تخصصی گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن و فلوشیب جراحی زیبایی و ترمیم صورت از دانشگاه گراتز اتریش را دارند.

جهت کسب اطلاعات ، هزینه عمل و مشاهده نمونه کارهای بیشتر درخصوص دکتر میقانی میتوانید با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

دکتر حمیدرضا نوری متخصص جراحی بینی سبک استخوانی

نمونه عمل بینی استخوانی در تهران؛ دکتر حمیدرضا نوری

دکتر نوری متخصص گوش، حلق و بینی و عضو آکادمی جراحان زیبایی آمریکا هستند. دکتر نوری همواره سعی کرده‌اند در عمل‌هایشان بُعد هنری و عملکردی بینی را مد نظر داشته باشند. به همین علت نام ایشان بین بهترین پزشکان عمل بینی استخوانی در تهران می‎‌درخشد.

برای کسب اطلاعات ، هزینه عمل و مشاهده نمونه کارهای بیشتر درخصوص دکتر نوری میتوانید با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

دکتر عطاالله حیدری:

عطاالله حیدری؛ از برترین پزشکان عمل بینی استخوانی در تهران

ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌باشند. عمل ترمیم بینی، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی، لیپوساکشن، لیفت و … از دیگر فعالیت‎‌های دکتر عطاا… حیدری می‌باشد. دکتر حیدری از شناخته‌شده‌ترین جراحان بینی در تهران می‌باشند.

برای کسب اطلاعات ، هزینه عمل و مشاهده نمونه کارهای بیشتر درخصوص دکتر حیدری  میتوانید با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

دکتر امیر دریانی:

راینوپلاستی در تهران؛ دکتر امیر دریانی

 ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی از دانشگاه شهید بهشتی هستند. دکتر امیر دریانی علاوه بر کارهای پژوهشی ارزشمند، در زمینه جراحی‌های لیپوساکشن، پیکرتراشی، پروتز سینه، لیفت و … نیز بسیار فعال هستند.

برای کسب اطلاعات ، هزینه عمل و مشاهده نمونه کارهای بیشتر درخصوص دکتر دریانی میتوانید با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

شیراز یکی از شهرهایی است که تعداد زیادی از نوابغ جراحی بینی ایران را در خود جای داده است. مخصوصا پزشکانی که در سبک استخوانی مهارت دارند.

اگر میخواهید از برترین جراحان بینی شیراز در هر سبک مطلع شوید، مقاله اختصاصی بهترین جراح بینی در شیراز را از دست ندهید!!.

دکتر حسین مرادیان بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
نمونه عمل بینی استخوانی از طریق دکی یاب توسط دکتر مرادیان

دکتر حسین مرادیان فارغ‌التحصیل تخصص گوش، حلق و بینی از دانشگاه شیراز هستند. حدوداً 5 سال در زمینه جراحی بینی در شیراز سابقه دارند. و بیش از 5 هزار جراحی بینی موفق داشتند.

دکتر مرادیان عمل جراحی بینی در سبک‌های طبیعی، نیمه‌فانتزی و فانتزی انجام می‌دهند. تعداد رضایت زیباجویانی که از بینی استخوانی برخوردار بوده اند، از دکتر حسین مرادیان بیشتر از حد تصور است. پس اگر مدل بینی شما استخوانی است دکتر مرادیان در شیراز میتواند برای شما مطمئن ترین گزینه باشد.

از طریق کارشناسان دکی یاب به راحتی میتوانید با دکتر مرادیان ارتباط و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

دکتر حامد پوستچی متخصص عمل بینی استخوانی در شیراز

نمونه کار قبل و بعد عمل بینی استخوانی؛ دکتر پوستچی شیراز

دکتر پوستچی دوره عمومی پزشکی خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران گذراندند. ایشان تخصص گوش، حلق و بینی را از دانشگاه جندی شاپور اهواز دریافت نموده‌اند. در طی نزدیک به ده سال فعالیت ایشان در حیطه عمل‌های زیبایی بینی در شیراز، بیش از 5 هزار زیباجو را عمل کرده‌اند.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری درخصوص دکتر حامد پوستچی دارید، به مقاله اختصاصی دکتر حامد پوستچی جراح بینی شیراز سر بزنید.

دکتر امید زرگرانی؛ دکتر عمل بینی استخوانی در شیراز

امید زرگرانی؛ جراحی بینی استخوانی در شیراز

دکتر امید زرگرانی متخصص گوش، حلق، بینی و جراح سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند. ایشان مدت هاست در زمینه جراحی‌های زیبایی از جمله بینی، پلک، صورت و … فعالیت می‌کنند.

دکتر حسین کرم نژاد متخصص عمل بینی های استخوانی در شیراز

نمونه عمل بینی سبک استخوانی

دکتر کرم‌نژاد یکی از برترین متخصصان جراحی بینی استخوانی در شیراز است.

ایشان بیش از 5 سال سابقه کاری درخشان دارند و شما میتوانید از طریق دکی یاب به راحتی هرچه تمام تر با ایشان ارتباط برقرار نمایید. اگر مدل بینی استخوانی داشته باشید و طرفدار سبک عمل نچرال باشید، به سختی میتوانید انتخابی بهتر از ایشان را در شیراز بیابید.

از طریق دکی یاب به راحتی میتوانید با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

دکتر امیر خسرو برخورداری:

قبل و بعد عمل بینی استخوانی

دکتربرخورداری متخصص گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن هستند. حدود یک سال است که ایشان فعالیت‌های درمانی و زیبایی خود را از تهران به شیراز انتقال داده‌اند.

هزینه عمل بینی استخوانی در تهران و شیراز

معمولا در طول سال، هزینه عمل بینی ممکن است چند بار تغییر کند. هزینه عمل بینی در تهران و شیراز را به صورت دقیق نمی‌توان تخمین زد. نظر پزشک پس ویزیت، تعیین کننده قیمت عمل بینی می‌باشد.

اما شما میتوانید با مراجعه به مقاله هزینه عمل بینی در تهران ، قیمت جراحان بینی در این شهر را برسی نمایید.

این هزینه چند آیتم را در برمی‌گیرد که به شرح زیر است:

 • دستمزد پزشکِ جراح: معمولا برای عمل بینی‌های استخوانی، دستمزد کمتری نسبت به بینی‌های گوشتی دریافت می‌شود. لازم است اشاره کنیم که؛ پزشکان مختلف، هزینه‌های متفاوتی دریافت می‌کنند. پس برای تعیین هزینه دقیق عمل بینی در تهران و شیراز، ابتدا باید پزشک خود را انتخاب کنید.
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان: توجه داشته باشید که؛ 90% پزشکان، در مراکز خصوصی عمل می‌کنند.)
 • هزینه آزمایش‌ها و عکس‌‌های قبل از عمل: آزمایشات خون، سی‌تی اسکن و …
 • هزینه ویزیت: پزشک جراح و بیهوشی
 • هزینه های جانبی دیگر: مثل داروها، چسب و …

با همه مواردی که گفته شد، هزینه عمل بینی استخوانی از حدود 16 میلیون تومان شروع می‌شود.

برای مشاهده دقیق هزینه عمل جراحان بینی در شیراز به مقاله اختصاصی هزینه عمل بینی در شیراز مراجعه نمایید.

شما می‌توانید با ارسال عکس خود به کارشناسان مجموعه دکی یاب و دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، بهترین پزشک متناسب با شرایطتان را انتخاب کنید.

بهترین مدل برای جراحی بینی استخوانی

مجموعه دکی یاب؛ عمل بینی استخوانی در شیراز و تهران

وقتی بینی شما استخوانی باشد، دستِ جراح باز است و انتخاب‌های بیشتری می‌تواند داشته باشد. بنا بر نظر پزشک و سلیقه شما، نه تنها مدل‌های عروسکی، فانتزی و نیمه فانتزی، بلکه مدل طبیعی هم قابل اجرا برای بینی استخوانی است.

توجه داشته باشید که بهترین مدل برای عمل، مدلی است که این دو شرط را داشته باشد: اول از همه حفظ راه تنفسی را در اولویت قرار دهد و دوم با چهره شما تناسب بیشتری داشته باشد.

در مرحله آخر نیز باید متوجه شوید بر اساس میزان تناسب گونه ها، چانه ، فاصله لب و بینی و… چه سبکی برای چهره شما مناسب تر است و پزشکی را انتخاب کنید که در آن سبک متبحر تر است که کارشناسان دکی یاب مثل آب خوردن این کار را برایتان انجام میدهند.

سوالات متداول در خصوص عمل دماغ استخوانی

بله، با توجه به مدل بینی و نظر پزشک می‌توان بینی‌های استخوانی را به روش بسته جراحی کرد.

خیر؛ اما انجام صحیح مراقب‌های پس از عمل تا حد زیادی بر روی فرم نهایی بینی موثر است.

بله، اما میزان آن به نسبت بینی گوشتی بسیار کمتر است.

بستگی به نظر پزشک شما دارد، اما معمولا بین دو تا چهار ماه نیاز به چسب می‌باشد.

 در آخر خدمات بی‌نظیری که مجموعه دکی‌یاب برای زیباجویان عمل جراحی بینی در تهران و شیراز تدوین کرده است، به این شکل می‌باشد:
 • شرایط اقساطی عمل بینی 
 • تخفیف ویژه چند میلیون تومانی
 • نوبت گیری در سریع ترین زمان و به صورت وی آی پی
 • تعرفه دولتی ویزیت پزشک متخصص
 • پشتیبانی و پاسخ گویی هر روزه و رایگان
 • مشاوره تخصصی و رایگان توسط مشاوران مجرب
 • نیم بها شدن هزینه های جانبی مثل آزمایشات، عکس‌برداری‌ها و …
 • بسته‌های هدیه بعد از عمل ( شامل چسب بینی، ماسک صورت و …)
از همراهی شما ممنونیم و امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در قسمت کامنت این مقاله هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.