دسته بندی نشده

سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی عروسکی | نمونه عکس‌های متنوع + برترین پزشکان

همه چیز درباره عمل بینی فانتزی؛ مجموعۀ دکی یاب

قصد عمل بینی به سبک عروسکی را دارید؟ پیشنهاد می‌کنم این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی یا عروسکی را برای شما شرح می دهیم. و بهترین جراح بینی سبک فانتزی یا عروسکی را به همراه تصاویر نمونه کار در شهرهای مختلف ایران معرفی می‌کنیم. همچنین از خدمات شگفت انگیز دکی یاب از جمله تخفیفات میلیونی و عمل بینی اقساطی برای شما رونمایی می کنیم.

اگر قصد دارید بینی خود را به سبک فانتزی عمل کنید پیشنهاد می‌کنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. به این علت که عمل بینی فانتزی یا همان عروسکی کمی بد قلق است و برای هر فرد و چهره‌ای مناسب نیست. در این مقاله توضیح داده ایم که چه افرادی می توانند بینی خود را به این سبک عمل کنند و کاندیدای مناسبی برای عمل بینی به سبک عروسکی می باشند. بعد از مطالعه ی مقاله می توانید بررسی کنید آیا عمل بینی فانتزی مناسب شما هست یا خیر؟ 

بگذارید ابتدا کمی درباره‌ی سبک‌های مختلف عمل بینی صحبت کنیم.

به طور کلی عمل بینی در سه سبک مختلف طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی انجام می‌شود. عمل طبیعی که تکلیفش معلوم است. ساختار بینی تغییرات چندانی نمی‌کند و فقط ایراداتش برطرف می‌شود. نیمه فانتزی بین سبک طبیعی و فانتزی می‌باشد و در عین طبیعی بودن کمی به فانتزی نزدیک شده است. عمل فانتزی اما شرایطش متفاوت است. برای آشنایی کامل با عمل بینی فانتزی یا عروسکی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.  

عمل بینی فانتزی عروسکی چگونه است؟

نمونه عمل فانتزی دکتر حسین مرادیان؛ مجموعۀ دکی یاب
نمونه عمل فانتزی دکتر حسین مرادیان؛ مجموعۀ دکی یاب

در عمل بینی فانتزی، اندازه بینی مقدار قابل توجهی کوچک می‌شود. در تیغه بینی قوس ایجاد شده و نوک بینی سربالا می‌شود. به صورتی که زاویه‌ی 110 تا 130 درجه بین بینی و لب بالا ساخته می‌شود. به دلیل کوچک شدن سایز بینی، عمل به این سبک از حساسیت بسیاری برخوردار است. از این رو به دقت و مهارت فراوان جراح نیاز دارد. چرا که اگر بینی بیش از حد کوچک یا سربالا شود می‌تواند تناسب و زیبایی صورت را از بین ببرد و حتی مشکلات تنفسی برای زیباجو ایجاد کند. اگر قصد انجام عمل بینی به سبک فانتزی را دارید بد نیست بدانید به دلیل کاهش سایز بینی امکان جراحی ترمیمی تقریبا وجود ندارد. 

ضمنا اگر تمایل دارید در خصوص عمل بینی به سبک نیمه فانتزی هم اطلاعاتی کسب کنید پیشنهاد می کنیم به مقاله همه چیز در رابطه با سبک جراحی بینی نیمه فانتزی مراجعه کنید.

 

سبک فانتزی یا عروسکی برای چه چهره‌هایی مناسب است؟

زیبایی تضمین شدۀ بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
زیبایی تضمین شدۀ بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

همان طور که قبلا گفتیم عمل بینی فانتزی برای همه مناسب نیست. اما چه افرادی کاندیدای مناسبی برای این عمل هستند؟ در سبک عروسکی اندازه‌ بینی از حد طبیعی کوچکتر می‌شود، به همین دلیل افرادی با بینی‌های استخوانی و پوست نازک و انعطاف پذیر بهترین نتیجه را در عمل بینی فانتزی می‌گیرند. همچنین بهتر است این افراد چهره و اجزای صورت ظریف داشته باشند تا پس از کوچک شدن بینی تناسب در چهرۀ آنان به هم نخورد. اگر می‌خواهید بینی خود را فانتزی عمل کنید ولی مطمئن نیستید برای شما مناسب باشد می‌توانید با کلیک بر روی دکمۀ زیر از کارشناسان دکی‌یاب مشاوره بگیرید.  

بهترین دکتر عمل بینی سبک فانتزی و عروسکی

به دلیل حساسیت بالای عمل بینی فانتزی، انتخاب پزشک کارکشته اهمیت بسیاری دارد. در ادامه با چند تن از بهترین پزشکان عمل بینی فانتزی درشهرهای مختلف ایران آشنا می شویم.

 

برترین جراح بینی به سبک فانتزی در تهران

در این بخش به اسامی معتبرترین جراحان تهرانی که در سبک عمل عروسکی مهارت بسیاری دارند اشاره می کنیم. مهارت بالای این پزشکان حاذق به شما اجازه می دهد با خیالی آسوده بینی خود را به دستشان بسپارید و از نتیجه مطمئن باشید.

دکتر حمید نوری معتبرترین جراح بینی عروسکی در تهران

آقای دکتر حمید نوری از شناخته شده ترین جراحان بینی در تهران هستند. و طرفداران بسیاری دارند. ایشان با کد نظام پزشکی 116949 دارای دکترای حرفه ای پزشکی و متخصص جراحی عمومی می باشند. این دکتر حاذق با 12000 عمل جراحی موفق سال هاست در زمینه ی جراحی زیبایی و ترمیمی طبابت می کنند. و فعالیت های دیگری نظیر سخنرانی در کشورهای ترکیه و دبی و کنگره های اروپایی را در کارنامه ی خود ثبت کرده اند. 

برای دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری از دکتر حمید نوری بهترین جراح بینی فانتزی در تهران با ما تماس بگیرید. 

عمل بینی طبیعی رو به نیمه فانتزی دکتر حمید نوری در تهران؛ مجموعه دکی یاب
عمل بینی طبیعی رو به نیمه فانتزی دکتر حمید نوری در تهران؛ مجموعه دکی یاب

دکتر روزینا بشارتی زاده معروفترین جراح بینی عروسکی در تهران

خانم دکتر روزینا بشارتی زاده با کد نظام پزشکی 61898 جراح و متخصص گوش و حلق و بینی می باشند. ایشان همچنین متخصص جراحی پلاستیک بینی و صورت و جراحی حنجره و آندوسکوپی هستند. دکتر بشارتی زاده عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی و انجمن راینولوژی ایران بوده و از پرطرفدارترین جراحان بینی در تهران هستند. 

نمونه عمل بینی دکتر روزینا بشارتی زاده در تهران؛ مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی دکتر روزینا بشارتی زاده در تهران؛ مجموعه دکی یاب

دکتر امید ابراهیمی معتبرترین جراح بینی عروسکی در تهران

این دکتر توانمند با شماره نظام پزشکی 67429 دارای بورد تخصصی جراحی گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی و صورت می باشند. انجام بیش از 4 هزار عمل بینی موفق ایشان را به یکی از ماهرترین و معتبرترین جراحان بینی در تهران تبدیل کرده است. 

نمونه کار دکتر امید ابراهیمی جراح بینی عروسکی در تهران؛ مجموعه دکی یاب
نمونه کار دکتر امید ابراهیمی جراح بینی عروسکی در تهران؛ مجموعه دکی یاب

بهترین جراح بینی عروسکی در شیراز

در این بخش محبوبترین و متبحرترین جراحان عمل بینی به سبک عروسکی یا فانتزی در شیراز را به شما معرفی می کنیم. ضمنا اگر شیرازی هستید خوب است بدانید در مقاله ی بهترین جراح بینی شیراز در خصوص برترین جراحان سبک های مختلف عمل بینی در شیراز اطلاعات کاملی پیدا می کنید.

دکتر امید زرگرانی بهترین جراح بینی به سبک فانتزی در شیراز

در زمینه ی عمل بینی فانتزی و نیمه فانتزی در شیراز  دکتر امید زرگرانی حرف اول را می زنند. ایشان با کد نظام پزشکی 155758 متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن می باشند و از دانشگاه علوم پزشکی شیراز مدرک خود را دریافت کرده اند. مهارت و تخصص بالای ایشان باعث شده در عمل بینی به هر سه سبک طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی طرفداران بسیاری داشته باشند. ایشان علاوه بر جراحی زیبایی بینی در زمینه ی جراحی زیبایی پلک و صورت نیز فعالیت می کنند.

پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر از این پزشک حاذق مقاله دکتر امید زرگرانی جراح زیبایی بینی در شیراز را از دست ندهید. شما همچنین می توانید برای گرفتن نوبت ویزیت و عمل فوری از ایشان با دکی یاب تماس بگیرید.

نمونه عمل بینی دکتر امید زرگرانی در شیراز
نمونه عمل بینی دکتر امید زرگرانی در شیراز
جراحی بینی توسط دکتر امید زرگرانی در شیراز
جراحی بینی توسط دکتر امید زرگرانی در شیراز

دکتر حسین مرادیان پرطرفدارترین جراح بینی عروسکی در شیراز

این دکتر خوشنام شیرازی از پرطرفدارترین و معروفترین جراحان بینی در شیراز می باشند. ایشان در سال 84 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهات تحصیلات تخصصی خود را شروع کردند. و در سال 97 موفق به اخذ مدرک از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در رشته ی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن شدند. دکتر مرادیان با کد نظام پزشکی 144481 از معدود جراحانی هستند که در عمل بینی به سبک های طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی مهارت دارند. برای دریافت نوبت فوری و بدون انتظار از این پزشک متبحر با دکی یاب تماس بگیرید.

ضمنا با مطالعه ی مقاله همه چیز در رابطه با دکتر حسین مرادیان جراح بینی در شیراز به اطلاعات بیشتری در مورد ایشان دست پیدا خواهید کرد. 

نمونه عمل بینی فانتزی دکتر حسین مرادیان در شیراز، مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی فانتزی دکتر حسین مرادیان در شیراز، مجموعه دکی یاب
جراحی بینی با دکتر حسین مرادیان در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
جراحی بینی با دکتر حسین مرادیان در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

دکتر سولماز قربانی معتبرترین جراح بینی به سبک فانتزی در شیراز

خانم دکتر سولماز قربانی از آن دسته پزشکانی هستند که می توانید با خیالی آسوده برای جراحی بینی خود انتخاب کنید. ایشان دارای کد نظام پزشکی 146490 متخصص گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن می باشند.  این دکتر با تجربه همچنین دارای فلوشیپ جراحی بینی و سینوس هستند و در زمینه های دیگری نظیر جراحی پلاستیک و تزریق بوتاکس نیز فعالیت می کنند. برای دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری و بدون معطلی از دکتر سولماز قربانی کافی است با ما تماس بگیرید.

نمونه جراحی بینی توسط دکتر سولماز قربانی؛ مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی توسط دکتر سولماز قربانی؛ مجموعه دکی یاب
عمل بینی فانتزی توسط دکتر سولماز قربانی؛ مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی فانتزی توسط دکتر سولماز قربانی؛ مجموعه دکی یاب

دکتر پیام حق پناه جراح بینی به سبک فانتزی عروسکی در شیراز

دکتر پیام حق پناه دارای شماره نظام پزشکی 58892 متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند. سابقه‌ی فعالیت ایشان در شیراز بیش از 10 سال می‌باشد و در این مدت به آوازه و شهرت بسیاری پیدا کرده‌اند. دو عدد از نمونه کارهای عمل بینی فانتزی ایشان را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر به مقاله ی همه چیز درباره دکتر حق پناه جراح بینی شیراز مراجعه کنید.

نمونه عمل بینی فانتزی دکتر پیام حق پناه؛ مجموعۀ دکی یاب
نمونه عمل بینی فانتزی دکتر پیام حق پناه؛ مجموعۀ دکی یاب
قبل و بعد عمل بینی فانتزی دکتر پیام حق پناه؛ مجموعۀ دکی یاب
قبل و بعد عمل بینی فانتزی دکتر پیام حق پناه؛ مجموعۀ دکی یاب

دکتر ونون آصفی جراح بینی فانتزی در شیراز

دکتر ونون آصفی با شماره نظام پزشکی 73389 از مشهورترین پزشکان شیراز متخصص و دارای برد تخصصی گوش، حلق و بینی می باشند. ایشان بیش از 15 سال سابقه‌ی جراحی پلاستیک و بیش از 7 هزار عمل زیبایی و ترمیمی بینی را در کارنامه‌ی خود دارند. دکتر آصفی خصوصا در عمل بینی فانتزی مهارت بسیار دارند.

در مقاله ی همه چیز در رابطه با دکتر ونون آصفی جراح بینی در شیراز اطلاعات بیشتری در خصوص این پزشک حاذق دریافت می کنید. 

نمونه عمل بینی فانتزی دکتر ونون آصفی ؛ مجموعۀ دکی یاب
نمونه عمل بینی فانتزی دکتر ونون آصفی ؛ مجموعۀ دکی یاب
قبل و بعد عمل بینی فانتزی دکتر ونون آصفی؛ مجموعۀ دکی یاب
قبل و بعد عمل بینی فانتزی دکتر ونون آصفی؛ مجموعۀ دکی یاب

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین پزشکان عمل بینی فانتزی در شیراز و گرفتن نوبت فوری از آنها با دکی یاب تماس بگیرید. با کمک دکی یاب مجبور به انتظار در صف های طولانی نخواهید بود و می توانید به صورت وی آی پی از جراح دلخواهتان نوبت دریافت کنید. همچنین اگر برای انتخاب جراح مناسب خود نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان ما به رایگان به شما مشاوره می دهند. برای شروع کافی است روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

بهترین جراح بینی فانتزی در مشهد

همان طور که می دانید مشهد یکی از بزرگترین شهرهای ایران است و هر ساله میزبان تعداد فراوانی مسافر داخلی و خارجی است. طبیعتا این موضوع تاثیر بسیاری در زمینه ی علم پزشکی از جمله جراحی زیبایی در این شهر داشته و مشهد را به یکی از قطب های جراحی زیبایی در کشور تبدیل کرده است. در ادامه ی مقاله موفق ترین جراحان عمل بینی به سبک فانتزی در مشهد را برای شما نام می بریم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر  مقاله ی بهترین جراح بینی در مشهد را مطالعه کنید تا با برترین جراحان سبک های مختلف عمل بینی آشنا شوید.

دکتر نرگس رزم آرا جراح بینی عروسکی در مشهد

خانم دکتر نرگس رزم آرا متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند. ایشان همچنین دارای فلوشیپ جراحی زیبایی صورت و بینی و بورد تخصصی از دانشگاه مشهد می باشند. دکتر رزم آرا عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت اروپا EAFPS هستند و سابقه ی بیش از 3 هزار عمل جراحی موفق را در در کارنامه ی خود دارند.

جراحی بینی دکتر نرگس رزم آرا در مشهد؛ مجموعه دکی یاب

دکتر مسعود ناصری صدر بهترین جراح بینی به سبک فانتزی در مشهد

این دکتر حاذق جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی پلاستیک بینی می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا هستند و در زمینه های جراحی فیس لیفت یا کشیدن پوست صورت و گردن، تزریق چربی ژل و فیلر، تزریق بوتاکس و … فعالیت می کنند. 

نمونه عمل بینی دکتر مسعود ناصری جراح بینی عروسکی در مشهد؛ مجموعه دکی یاب

دکتر محمد علی زرین قلم جراح بینی عروسکی در مشهد

آقای دکتر محمد علی زرین قلم جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و دارای فلوشیپ جراحی زیبایی بینی و صورت می باشند. ایشان با انجام بیش از 1000 عمل جراحی زیبایی موفق از پرطرفدارترین پزشکان مشهد می باشند. این دکتر توانا در زمینه هایی از جمله جراحی زیبایی پلک، جراحی چانه، لیفت آندوسکوپی پیشانی و … خدمات ارائه می دهند.

نمونه جراحی دماغ با دکتر محمد علی زرین قلم، مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی دماغ با دکتر محمد علی زرین قلم، مجموعه دکی یاب

بهترین جراح بینی عروسکی در اصفهان

سبک عمل بینی عروسکی در شهر اصفهان طرفدارن بسیاری دارد. ولی برای گرفتن نتیجه ی مطلوب باید پزشکی با تجریه و کاربلد انتخاب کنیم. در ادامه ی مقاله می توانید با کارکشته ترین جراحان بینی فانتزی در اصفهان آشنا شوید. همچنین در مقاله ی بهترین جراح بینی در اصفهان بهترین پزشکان عمل بینی در سبک های مختلف را به شما معرفی کرده ایم.

دکتر علیرضا پور صیرفی معتبرترین جراح بینی در اصفهان

ایشان دارای برد تخصصی جراحی گوش، گلو و بینی و عضو آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا می باشند. دکتر پور صیرفی با شماره نظام پزشکی  در حدود 18 سال سابقه ی جراحی بیش از 7 هزار عمل بینی موفق داشته اند و در زمینه های جراحی زیبایی گوش، پلک و چانه فعالیت می کنند.

عمل دماغ توسط دکتر علیرضا پورصیرفی در اصفهان، مجموعه دکی یاب

دکتر مهشید خورده چی مشهورترین جراح بینی فانتزی در اصفهان

خانم دکتر مهشید خورده چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت می باشند. ایشان با کد نظام پزشکی 86490 یکی از پرطرفدارترین جراحان بینی در اصفهان می باشند و خدماتی نظیر جوانسازی پوست و جراحی گوش و پلک ارائه می دهند.

نمونه کار دکتر مهشید خورده چی جراح بینی فانتزی در اصفهان
نمونه کار دکتر مهشید خورده چی جراح بینی فانتزی در اصفهان

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در کرمان

اگر کرمانی هستید و قصد دارید بینی خود را عمل کنید این بخش مقاله مربوط به شماست. در این قسمت معروفترین و موفق ترین جراحان بینی به سبک فانتزی را نام می بریم و نمونه کارهایشان را بررسی می کنیم. ضمنا پیشنهاد می کنیم مقاله ی بهترین جراحان بینی در کرمان را از دست ندهید. 

دکتر محمودرضا اصحاب یمین جراح بینی عروسکی در کرمان

جناب دکتر محمودرضا اصحاب یمین با کد نظام پزشکی 55668 فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی و تخصص جراحی عمومی و رییس بخش جراحی پلاستیک و ترمیمی بیمارستان شفا هستند. لیپوماتیک، جراحی پلک، ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، پروتز سینه و … از خدماتی هستند که توسط ایشان ارائه می شوند.

نمونه عمل بینی دکتر محمودرضا اصحاب یمین جراح بینی عروسکی در کرمان
نمونه عمل بینی دکتر محمودرضا اصحاب یمین جراح بینی عروسکی در کرمان

دکتر مهدی لبیبی جراح بینی فانتزی در کرمان

این دکتر متبحر دارای کد نظام پزشکی 85495 متخصص گوش و حلق و بینی و عضو سازمان نظام پزشکی کانادا هستند. ایشان دارای بورد تخصصی بوده و در زمینه های لیفت لب، تزریق ژل و … فعالیت می کنند.

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

بهترین جراح بینی فانتزی عروسکی در رشت

در این بخش می توانید برترین جراحان بینی به سبک فانتزی در شهر رشت را مشاهده کنید. اگر تمایل دارید با پزشکان متبحری که در سبک های مختلف در این شهر عمل بینی انجام می دهند آشنا شوید مقاله ی بهترین جراح بینی در رشت را از دست ندهید.

دکتر محمدرضا مقدم نیا برترین جراح بینی فانتزی در رشت

آقای دکتر مقدم نیا با کد نظام پزشکی 83039 فوق تخصص جراحی پلاستیک و دارای بورد فوق تخصصی می باشند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند و در شهرهای رشت و تهران فعالیت می کنند. جراحی بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، پیکرتراشی و … تعدادی از خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

عمل بینی دکتر محمدرضا مقدم نیا در رشت؛ مجموعه دکی یاب
عمل بینی دکتر محمدرضا مقدم نیا در رشت؛ مجموعه دکی یاب

دکتر نگین نجمی با تجربه ترین جراح بینی به سبک فانتزی در رشت

یکی از معروفترین جراحان بینی در رشت دکتر نگین نجمی می باشند. ایشان با شماره ی نظام پزشکی 105167 در عمل های بینی استخوانی و گوشتی و همچنین جراحی ترمیمی بینی تبحر بسیاری دارند. اگر در رشت زندگی می کنید و سبک فانتزی را برای جراحی انتخاب کرده اید، دکتر نجمی از بهترین گزینه های شما می باشند.

نمونه کار دکتر نگین نجمی جراح دماغ در رشت
نمونه کار دکتر نگین نجمی جراح دماغ در رشت

معروفترین جراحان بینی عروسکی در اهواز

اگر در اهواز زندگی می کنید و قصد دارید بینی خود را به سبک فانتزی عمل کنید، می توانید در ادامه ی مقاله با بهترین جراحان این حیطه آشنا شوید. همچنین پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله ی بهترین جراح بینی در اهواز مراجعه کنید.

دکتر مینو مددی نیا بهترین جراح بینی عروسکی در اهواز

خانم دکتر مینو مددی نیا با کد نظام پزشکی 56183 جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و حنجره می باشند. ایشان در جراحی بینی استخوانی و گوشتی مهارت دارند و علاوه بر جراحی بینی خدماتی نظیر جراحی گوش، لوزه، حنجره و سینوس ها، جوانسازی صورت و گردن، تزریق ژل و بوتاکس و … ارائه می دهند.

عمل دماغ با دکتر مینو مددی نیا جراح بینی در اهواز
عمل دماغ با دکتر مینو مددی نیا جراح بینی در اهواز

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر جراح بینی فانتزی در اهواز

این دکتر خوشنام فوق تخصص جراحی پلاستیک و دارای فلوشیپ جراحی زیبایی از ایتالیا می باشند. ایشان با کد نظام پزشکی 83965 عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران بوده و علاوه بر جراحی بینی در زمینه های ابدومینوپلاستی، پروتز سینه، جراحی زیبایی بازو و ابرو، ماموپلاستی و … فعالیت می کنند.

نمونه کار دکتر عبدارضا خورشیدی فر جراح بینی در اهواز
نمونه کار دکتر عبدارضا خورشیدی فر جراح بینی در اهواز

چه افرادی به هیچ عنوان نباید سراغ عمل بینی سبک فانتزی یا عروسکی بروند؟

افراد نامناسب عمل بینی فانتزی یا عروسکی؛ مجموعۀ دکی یاب
افراد نامناسب عمل بینی فانتزی یا عروسکی، مجموعۀ دکی یاب

پیش‌تر توضیح دادیم بینی فانتزی برای چه افرادی مناسب است. در این بخش اما می‌خواهیم در خصوص اشخاصی صحبت کنیم که به هیچ وجه برای عمل بینی عروسکی مناسب نیستند! از مهمترین آنها افرادی هستند با بینی‌های گوشتی که ساختار بینی غضروفی-استخوانی ضعیف و پوست بینی ضخیم دارند. همچنین به دلیل کوچک شدن سایز بینی در این سبک، افرادی که سایر اجزای صورتشان درشت است نباید این فرم بینی را برای خود انتخاب کنند. زیرا تناسب و زیبایی صورتشان به هم می‌ریزد.

عوارض عمل بینی فانتزی یا عروسکی

عوارض عمل بینی فانتزی یا عروسکی ؛ مجموعۀ دکی یاب
عوارض عمل بینی فانتزی یا عروسکی ؛ مجموعۀ دکی یاب

عمل بینی فانتزی به نسبت سایر عمل‌ها به دقت و ظرافت بیشتری احتیاج دارد. بنابراین حتما باید توسط پزشک حاذق انجام شود. دکتر ناوارد ممکن است تجربه و نتیجه‌ی ناموفقی برای شما به همراه داشته باشد و عوارض پس از عمل بیشتری نیز به جای بگذارد. جراح کارکشته اما عوارض بسیار کمتر و تجربه‌ی خوشایندتری را برای شما رقم خواهد زد. تعدادی از عوارض عمل بینی فانتزی را در ادامه توضیح می‌دهیم. 

همچنین در مقاله ی آشنایی با عوارض عمل بینی در خصوص همه ی عوارضی که ممکن است پس از جراحی برای شما اتفاق بیفتد توضیحات کاملتری پیدا خواهید کرد.

کبودی و التهاب پس از عمل بینی

یکی از عوارض طبیعی بعد از عمل بینی کبودی و التهاب است که بسته به شرایط بدنی زیباجو مدتی بعد از عمل خود به خود برطرف می شود.

احساس خشکی گلو و دهان بعد از عمل بینی

تا چند روز پس از عمل به دلیل بسته بودن راه بینی، تنفس تنها از طریق دهان انجام می‌شود و به همین دلیل در گلو و دهان احساس خشکی پیش می‌آید.

وجود خونابه پس از عمل بینی

وجود خونابه در بینی حدودا سه تا چهار روز و حتی تا یک هفته پس ازعمل بینی طبیعی است. اما پس از آن در صورت عدم توقف خونابه، به پزشک مراجعه نمایید.

ورم بینی از عوارض عمل بینی

با توجه به شرایط هر فرد، ورم بینی یک یا حتی دو سال پس از عمل بینی فانتزی، طبیعی است.

کاهش حس بویایی بعد از عمل بینی

این مورد نیز از عوارض کوتاه مدت پس از عمل است و در اغلب موارد با گذشت زمان بهبود می‌یابد.

نامتقارن شدن سوراخ‌های بینی

در صورت ناوارد بودن جراح، حفره‌های بینی نامتقارن ممکن است پس از عمل بینی اتفاق بیفتد و متاسفانه فقط با عمل جراحی مجدد برطرف می‌شود.

مشکلات تنفسی بعد از عمل بینی

در عمل فانتزی به دلیل کوچک شدن بینی اگر پزشک تجربۀ کافی نداشته باشد ممکن است مشکلات تنفسی برای زیباجو ایجاد شود.

عفونت از عوارض عمل بینی

در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی توصیه شده توسط پزشک و یا مصرف نکردن مرتب داروها، احتمال بروز عفونت وجود دارد.

خدمات دکی یاب در خصوص عمل بینی فانتزی عروسکی

سوالات متداول عمل بینی فانتزی عروسکی؛ مجموعۀ دکی یاب
سوالات متداول عمل بینی فانتزی عروسکی؛ مجموعۀ دکی یاب

تا این جا با تعدادی از خدمات ویژه ی مجموعه دکی یاب آشنا شدیم. به عنوان مثال ارائه ی مشاوره ی رایگان در انتخاب بهترین و مناسب ترین جراح برای شما. در این قسمت می خواهیم با سایر خدمات این مجموعه آشنا شویم. در زیر آدرس و موقعیت دقبق مجموعۀ دکی یاب را مشاهده می‌فرمایید.

 یکی از پرطرفدارترین این خدمات عمل بینی اقساطی است. ماجرا زمانی جالب تر می شود که بدانیم این پرداخت اقساطی با شرایط بسیار ساده و به صورت فوری انجام می شود. تخفیفات هیجان انگیز و میلیونی در هزینه های اصلی و جانبی عمل از دیگر خدمات تیم دکی یاب است. برای اطلاعات بیشتر از این خدمات شگفت انگیز روی دکمه ی زیر کلیک نمایید. 

بینی‌های استخوانی دارای پوست نازک و اسکلت قوی و محکم هستند. یکی از مشخصه‌های متداول آنان برآمدگی روی بینی یا همان قوز بینی است.

به طور کلی هزینه‌ی عمل بینی به موارد مختلفی بستگی دارد. تجربه و خوشنامی پزشک یکی از این عوامل است. هزینه‌های کلینیک و بیهوشی، شرایط بدنی زیباجو و هزینه‌های جانبی نیز بر هزینه عمل تاثیر دارد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های عمل بینی در شیراز مطالعه ی مقاله ی هزینه عمل بینی در شیراز را به شما پیشنهاد می کنیم.

بسته به شرایط بدنی هر فرد، دوران نقاهت  پس از عمل می‌تواند متفاوت باشد. به طور معمول سه الی چهار روز پس از عمل نیاز به استراحت مطلق است. که البته با توجه به نظر پزشک می‌تواند تا 10 روز طول بکشد.

عمل بینی عروسکی معمولا بین خانم‎ها رواج بیشتری دارد ولی در بین آقایان هم دارای طرفداران بسیاری می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.