دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در لرستان در سال 1402| نمونه کار + عمل بینی اقساطی

بهترین جراح بینی در لرستان

بهترین جراح بینی در لرستان کیست؟ چرا انتخاب جراح مهم است؟ برای انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان چه فاکتورهایی باید در نظر گرفته شود؟ آیا بهترین جراح برای دوست یا دخترخاله‌تان لزوماً بهترین انتخاب برای شما هم هست؟ و سوالات بسیار دیگر که در این مقاله پاسخ داده شده اند. حالا بگویید اهل مطالعه هستید یا خیر؟ اگر نیستید هم توصیه می‌کنم برای زیبایی‌تان وقت بگذارید و این مقاله را تا انتها با ما همراهی کنید. تا به تمام سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول کرده است پاسخ دهیم.

بطور خلاصه اگر بخواهیم از اهمیت انتخاب بهترین دکتر بگوییم باید به این مورد اشاره کنیم که بینی چه تأثیری روی زیبایی کل صورت دارد. شما نه تنها بینی بلکه کل زیبایی‌تان را در اختیار جراح قرار می‌دهید. پس بدون اطلاعات کامل تصمیم گیری نکنید و برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان کار را بدست کاردان بسپارید. 

اطلاعاتی که در این مقاله بیان شده است گزیده‌ای از مهمترین مطالبی است که شما باید برای انتخاب جراح بینی در نظر بگیرید. فرم بینی شما و سبک جراحی مورد نظرتان تأثرگذارترین عوامل در انتخاب پزشک هستند که در این مقاله درمورد آن‌ها به تفصیل صحبت کرده‌ایم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا بهترین جراح بینی در لرستان را به شما که طالب زیبایی هستید معرفی کنیم.

اگر دوست دارید قبل از مطالعه این مقاله بطور کلی اطلاعات خوبی از جراحی بینی داشته باشید می‌توانید ابتدا مقاله عمل بینی را مطالعه کنید. 

بهترین جراح بینی در لرستان را چگونه پیدا کنیم؟

نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

وقتی صحبت از انتخاب بهترین جراح می‌شود منظور بهترین جراح برای شخص شماست. چه فاکتورهایی تعیین‌کننده بهترین جراح برای شما هستند؟ باید گفت مهمترین فاکتور، فرم بینی است. پس در درجه اول باید بدانید که فرم بینی شما گوشتی است یا استخوانی. حتی درصد گوشتی بودن آن نیز مهم است. بنابراین در این مقاله اطلاعات لازم برای تشخیص فرم بینی را در اختیار شما قرار داده‌ایم. بعد از تعیین فرم بینی، سبک جراحی اهمیت زیادی دارد. سه سبک کلی در جراحی بینی وجود دارد که شامل طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی است. در ادامه، ویژگی هر سه سبک بیان شده است. انتخاب سبک اهمیت زیادی دارد زیرا معمولا هر کدام از جراحان بینی در سبک خاصی مهارت دارند. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید کدام سبک جراحی برای شما مناسبتر است روی دکمه زیر کلیک کنید و از کارشناسان ما مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

سومین عامل تعیین کنندۀ بهترین جراح بینی و همینطور محدود کنندۀ شما در انتخاب جراح، دستمزد پزشک است.‌ در رابطه با عوامل موثر بر دستمزد جراح و هزینه عمل بینی ، مقاله هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان‌ها اطلاعات مفیدی ارائه می‌دهد که توصیه می‌کنم آن را مطالعه کنید. این‌ها سه مورد از مهمترین فاکتورها در تعیین بهترین جراح دماغ هستند. 

بهترین جراح بینی در لرستان برای انواع فرم های بینی

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم هدف ما از تعیین بهترین جراح بینی در لرستان، بهترین جراح برای هر زیباجوی خاص می‌باشد. از آنجاکه فرم بینی از فاکتورهایی است که بیشترین تأثیر را بر انتخاب جراح دارد پس باید همینجا در اول مقاله متوجه شوید بینی شما چه فرمی است. بنابراین بهتر است اطلاعات دقیق هر فرم بینی را در اختیار شما قرار دهیم تا هدفمند‌تر مطالعه مقاله را ادامه دهید. تا در نهایت با دانستن فرم بینی خود، مناسبترین پزشک را انتخاب کنید.

در ابتدا بدانید که دو فرم بینی وجود دارد، بینی گوشتی و بینی استخوانی.جالب است بدانید بینی استخوانی یعنی شانس بیشتر برای گرفتن نتیجه خوب در جراحی بینی. دلیل این که جراحی بینی استخوانی راحت‌تر است را در ادامه بیان کرده‌ایم. اما اگر بینی گوشتی دارید، تصور نکنید که قرار است دماغ شما به اندازه بینی استخوانی خوب از آب در نیاید. تمام تلاش ما این است که همۀ زیباجویان بالاترین سطح رضایت را از جراحی بینی خود داشته باشند. پس ما با انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان برای شما، ریسک جراحی را به حداقل میزان ممکن می‌رسانیم. همچنین اگر مایل هستید بینی خود را در تهران عمل کنید پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین جراح بینی در تهران و شهرستان را حتما مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در لرستان

نمونه جراحی بینی با کارشناسی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با کارشناسی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بینی گوشتی ویژگی‌هایی دارد که جراحی را سخت‌تر و ریسک جراحی بینی را بالاتر می‌برد. پس باید در انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان نهایت دقت و وسواس را بخرج داد. اجازه دهید ابتدا با ویژگی‌های بینی گوشتی آشنا شویم. سپس بگوییم چرا این ویژگی‌ها جراحی را سخت‌تر و هزینه عمل را بیشتر می‌کنند. 

بینی گوشتی پوست ضخیمی دارد. روزنه‌های آن بزرگ است و اگر نوک بینی را فشار دهید از روزنه‌ها چربی خارج می‌شود. دلیل این امر این است که دماغ گوشتی لایه چربی کلفتی دارد. بافت غضروفی-استخوانی بینی گوشتی نیز ضعیف است. همچنین از نظر ظاهری، بینی معمولا بزرگ و پهن است و نوک بزرگی دارد.

اندازه بزرگ بینی گوشتی کار پزشک را سخت می‌کند. زیرا جراح باید دقت کافی بخرج دهد تا بینی جراحی شده متناسب با سایر اعضای صورت باشد. می‌دانید که در جراحی بینی تنها داشتن بینی زیبا ملاک نیست. درواقع یک بینی زیبا در تناسب با سایر اعضای صورت معنی پیدا می‌کند. 

 علاوه بر زیبایی بینی، در انتخاب جراح خوب باید به مسائل سلامتی نیز توجه لازم را داشت. جراح باید بینی را به اندازه‌ای کوچک کند که اختلالی در تنفس فرد ایجاد نگردد. ساختار غضروفی-استخوانی ضعیف بینی گوشتی نیز از عوامل مشکل‌ساز است. زیرا جراح باید این ساختار ضعیف را هم تقویت کند. اگر دوست دارید مطالعه بیشتری در این زمینه داشته باشید مقاله عمل جراحی بینی گوشتی نیز حاوی اطلاعات مفیدی است و می‌تواند کمک کننده باشد.

درصد گوشتی بودن بینی نیز متفاوت است. در بسیاری از مواقع تنها یک فرد متخصص می‌تواند تشخیص دهد بینی شما دقیقاً چه فرمی دارد. که می‌توانید برای این کار از کارشناسان دکی یاب کمک بگیرید.

دکتر کامبیز کردی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در لرستان

آقای دکتر کامبیز کردی با کد نظام پزشکی 87405 از جراحان معروف لرستان می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن و نیز جراح زیبایی بینی و صورت می‌باشند. این جراح خبره در حال حاظر در دورود مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار دکتر کامبیز کردی جراح بینی در لرستان

دیدن نمونه کار دید خوبی به شما می‌دهد و در انتخاب جراح کمک زیادی می‌کند. در این قسمت دو مورد از نمونه کارهای دکتر کردی را قرار داده‌ایم.

نمونه کار عمل بینی دکتر کامبیز کردی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر کامبیز کردی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر کامبیز کردی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر کامبیز کردی؛ بهترین جراح بینی در لرستان

دکتر فاطمه خدادادی یکی از معروف ترین جراحان بینی گوشتی در لرستان

خانم دکتر فاطمه خدادادی با کد نظام پزشکی 155236 یکی از مطرح‌ترین جراحان بینی در لرستان می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن و همچنین جراح پلاستیک زیبایی بینی و صورت می‌باشند. این جراح زبردست در حال حاظر در خرم آباد مشغول به فعالیت هستند.

نمونه کار دکتر فاطمه خدادادی جراح بینی در لرستان

نمونه‌کارهای هر پزشک درواقع ویترین کار ایشان است. در ادامه دو مورد از نمونه‌کارهای دکتر خدادادی را برای کمک به شما در تصمیم‌گیری قرار داده‌ایم.

نمونه کار عمل بینی دکتر فاطمه خدادادی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر فاطمه خدادادی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر فاطمه خدادادی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر فاطمه خدادادی؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بهترین جراح بینی استخوانی در لرستان

نمونه عمل بینی با مشاوران دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاوران دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بینی استخوانی ویژگی‌هایی دارد که باعث شده برای اکثر جراحان خوش قلق باشد. البته با این وجود برخی جراحان بطور ویژه‌ای در جراحی بینی گوشتی مهارت بیشتری دارند و بینی استخوانی را به خوبی بینی گوشتی عمل نمی‌کنند. پس باز هم باید در انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان برای بینی استخوانی دقت زیادی بخرج دهید. 

قبل از ادامه بحث بیایید با ویژگی‌های بینی استخوانی آشنا شویم. بینی استخوانی پوست نازک، روزنه‌های کوچک و لایه چربی بسیار کمی دارد. ساختار غضروفی-استخوانی این فرم بینی قوی و مستحکم است. معمولا تیغه باریک و اندازه کوچکی دارد اما در برخی موارد کشیده و بلند است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تا سیر تا پیاز قضیه را درنیاورند دست از سرش برنمی‌دارند توصیه می‌کنم مقاله بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز را برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید.

شما همچنین می توانید برای انتخاب برترین جراح بینی استخوانی برای خود با مشاوران ما از طریق دکمه زیر تماس بگیرید. آن‌ها با تخصص بالایی که در این زمینه دارند شما را به دست بهترین جراح می‌سپارند. 

دکتر مهشید آگاه یکی از مجرب ترین جراحان بینی در لرستان

خانم دکتر مهشید آگاه با شماره نظام پزشکی 147199 از جراحان نامی لرستان می‌باشند. این جراح زبردست متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن هستند. ایشان در بروجرد مشغول فعالیت می‌باشند.

نمونه کار دکتر مهشید آگاه جراح بینی در لرستان

در این قسمت می‌توانید دو مورد از نمونه کارهای دکتر مهشید آگاه را برای بینی استخوانی ببینید. نمونه کارها برای شناخت بهتر شما از کار جراحان ارائه می‌شوند.

نمونه کار عمل بینی دکتر مهشید آگاه؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر مهشید آگاه؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر مهشید آگاه؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر مهشید آگاه؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بهترین جراح بینی طبیعی در لرستان

نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

جراحی بینی به سه سبک طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی انجام می‌شود. در این قسمت می‌خواهیم درمورد سبک طبیعی بیشتر توضیح دهیم. پس بیایید اول با ویژگی‌های این سبک آشنا شویم تا بهتر بتوانیم درمورد جنبه‌های مختلف آن صحبت کنیم.

ویژگی بینی به سبک طبیعی

 • تیغۀ بینی: اندازه بینی باید متناسب با اعضای صورت کوچک شود. بنابراین نسبت به دو سبک دیگر میزان بیشتری از غضروف، استخوان و بافت نرم طبیعی بینی حفظ می‌شود.
 • پره‌های بینی: پره‌های بینی کوچکتر می‌شوند اما به میزانی که از حالت طبیعی خارج نشده و با اندازه بینی و سایر اعضای صورت متناسب باشند.
 • سوراخ‌های بینی: سوراخ بینی نیز کوچک می‌شود اما تغییر اندازه آن معمولا زیاد نیست.
 • قوس پشت بینی: پشت بینی صاف شده ولی هیچ قوسی به آن داده نمی‌شود.
 • زاویه نوک بینی با لب بالا: این زاویه حدود 90 تا 95 درجه است. در این سبک سوراخ‌های بینی به هیچ عنوان از روبرو مشخص نیستند.

سبک طبیعی را می‌توان پرطرفدارترین سبک جراحی بینی در ایران نامید. دلیل آن این است که ما ایرانی‌ها معمولا فرم بینی نیمه فانتزی و خصوصاً فانتزی بصورت طبیعی نداریم. با توجه به این حقیقت، احتمال اینکه سبکی مانند فانتزی متناسب با سایر اعضای صورت ما ایرانی‌ها باشد و با آن‌ها هم‌خوانی داشته باشد بسیار کم است. پس اکثر افرادی که دوست ندارند بینی و همچنین زیبایی آن‌ها ظاهری مصنوعی داشته باشد به سراغ سبک طبیعی می‌آیند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید توصیه می‌کنم با دقت هرچه تمام ویژگی‌های این سبک را مطالعه کنید. چون ممکن است بر اثر اطلاعات ناکافی تنها با گفتن اسم یک سبک به جراح، در نهایت چهره‌ای تحویل بگیرید که اصلاً خواهان آن نبوده‌اید. همچنین اگر قصد جراحی بین یبه سبک طبیعی در تهران را دارید مقاله بهترین جراح بینی نچرال و طبیعی در تهران دقیقا پاسخگوی نیاز شماست.

دکتر فریدون پورپرویز یکی از جراحان حاذق لرستان

آقای دکتر فریدون پورپرویز با کد نظام پزشکی 12910 یکی از معروف‌ترین جراحان بینی در لرستان می‌باشند. این جراح کارکشته و با تجربه متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن هستند. ایشان در بروجرد فعالیت می‌کنند.

نمونه کار دکتر فریدون پورپرویز جراح بینی در لرستان

در ادامه می‌توانید دو مورد از نمونه‌کارهای زیبای این جراح باتجربه و کارکشته را در سبک طبیعی ببینید.

نمونه کار عمل بینی دکتر فریدون پورپرویز؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر فریدون پورپرویز؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر فریدون پورپرویز؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر فریدون پورپرویز؛ بهترین جراح بینی در لرستان

دکتر نادیا گودرزی یکی از پر طرفدارترین جراحان بینی در لرستان

خانم دکتر نادیا گودرزی با کد نظام پزشکی 147725 یکی از جراحان معروف لرستان می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن و نیز جراح پلاستیک صورت، سر و گردن هستند. دکتر گودرزی علاوه بر جراحی بینی، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) را نیز انجام می‌دهند. این جراح با اخلاق و کاربلد در حال حاظر هم در تهران و هم در الیگودرز مشغول فعالیت می‌باشند.

نمونه کار دکتر نادیا گودرزی جراح بینی در لرستان

همیشه گفته‌اند مشت نمونه خروار است. در ادامه دو مورد از نمونه کارهای دکتر گودرزی را برایتان قرار داده‌ایم تا بهتر بتوانید متوجه مهارت ایشان شوید و نتیجه‌گیری کنید.

نمونه کار عمل بینی دکتر نادیا گودرزی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر نادیا گودرزی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل دماغ دکتر نادیا گودرزی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل دماغ دکتر نادیا گودرزی؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در لرستان

نمونه عمل دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بینی نیمه فانتزی بعد از طبیعی از سبک‌های پرطرفدار در ایران است. برای اینکه بطور خلاصه اطلاعاتی درمورد این سبک داشته باشید تا بتوانید بهترین جراح بینی در لرستان را انتخاب کنید، ویژگی‌های کلی آن را در ادامه بیان کرده‌ایم. اما مقاله همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی اطلاعات کاملی را به شما ارائه می‌دهد که توصیه می‌کنم آن را هم مطالعه کنید. 

ویژگی سبک نیمه فانتزی

 • تیغه بینی: تیغه بینی اندازه نسبتاً کوچکی دارد. اندازه آن نزدیک به سبک فانتزی است اما به اندازه بینی فانتزی کوچک نمی‌شود.
 • پره‌های بینی: پره‌های بینی تا حدودی که اندازه‌ای متناسب با اعضای صورت داشته باشد کوچک می‌شود.
 • سوراخ‌های بینی: سوراخ‌های بینی نیز متناسب با صورت و اندازه بینی کوچک می‌شوند.
 • قوس پشت بینی: پشت بینی قوس دارد اما نه به اندازه بینی فانتزی.
 • زاویه نوک بینی با لب بالا: نوک بینی با لب بالا زاویه‌ای حدودا 100 درجه دارد. بطوری که سوراخ‌های بینی تا حدودی از روبرو مشخصند.

بطور کلی سبک نیمه فانتزی ظاهری بین سبک طبیعی و فانتزی دارد. بینی نیمه فانتزی ظریف و زیباست و اگر خوب عمل شود تغییرات دلپذیری در چهره ایجاد می‌کند. پس شش دانگ حواستان را جمع کنید که یک جراح کارنابلد، زیبایی که می‌توانید با این بینی داشته باشید را از شما نگیرد. کارشناسان ما هر روز از 10 صبح تا 10 شب پاسخگوی شما هستند. از طریق دکمه زیر تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از آن‌ها دریافت کنید. 

دکتر رضا انصاری یکی از بهترین جراحان بینی در لرستان

آقای دکتر رضا انصاری با کد نظام پزشکی 158299 از جراحان برجسته لرستان می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی هستند. این جراح معروف همچنین دارای فلوشیپ جراحی سر و گردن می‌باشند. دکتر انصاری در حال حاظر در خرم آباد مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار دکتر رضا انصاری جراح بینی در لرستان

در این قسمت می‌توانید دو مورد از نمونه کارهای زیبای دکتر انصاری را مشاهده کنید. دقت کنید هنگام دیدن نمونه کارها همه جوانب را درنظر بگیرید.

نمونه عمل بینی دکتر رضا انصاری؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر رضا انصاری؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر رضا انصاری؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر رضا انصاری؛ بهترین جراح بینی در لرستان

دکتر کیان احمدی یکی از محبوب ترین جراحان بینی در لرستان

آقای دکتر کیان احمدی با شماره نظام پزشکی 143065 از جراحان با تجربۀ لرستان هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن می‌باشند. این جراح کاربلد عضو انجمن جراحان پلاستیک صورت هستند. دکتر احمدی علاوه بر جراحی بینی، جراحی زیبایی پلک را نیز انجام می‌دهند. ایشان در حال حاظر در بروجرد مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار دکتر کیان احمدی جراح بینی در لرستان

در ادامه دو مورد از نمونه کارهای دکتر احمدی را می‌توانید مشاهده کنید. با دیدن نمونه کارها بهتر متوجه ویژگی‌های این سبک می‌شوید.

نمونه کار عمل دماغ دکتر کیان احمدی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل دماغ دکتر کیان احمدی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر کیان احمدی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر کیان احمدی؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بهترین جراح بینی به سبک فانتزی و عروسکی در لرستان

نمونه عمل بینی با مشاوره تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاوره تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بینی فانتزی از سبک‌های خاصی است که معمولا نسبت به دو سبک طبیعی و نیمه‌فانتزی طرفداران کمتری دارد. فرم صورت ایرانی‌ها معمولا تناسب بیشتری با سبک طبیعی و نیمه فانتزی دارد. اما این سبک زیبایی بی‌نظیری به بعضی چهره‌ها می‌بخشد. علاوه براین، برخی از زیباجویان خواهان چهره‌ای خاص هستند. آن‌ها دوست دارند تغییرات محسوسی داشته باشند. بنابراین این سبک طرفداران خاص خود را دارد. به نظرم گزافه گویی بس است و بهتر است سراغ ویژگی‌های این سبک برویم.

ویژگی‌های بینی به سبک فانتزی و عروسکی

 • تیغه بینی: اندازه بینی کاهش پیدا می کند. جراح معمولا تا جایی که مشکلات تنفسی ایجاد نشود بینی را متناسب با سایر اجزای صورت کوچک می‌کند. 
 • پره‌های بینی: پره‌های بینی نسبت به دو سبک دیگر کوچکتر هستند.
 • سوراخ‌های بینی: سوراخ‌های بینی کوچک می‌شوند.
 • قوس پشت بینی: پشت بینی قوس کامل دارد.
 • زاویه نوک بینی با لب بالا: زاویه نوک بینی با لب بالا 110 تا 130 درجه است. ظاهر نوک بینی طوری است که سوراخ‌های بینی از روبرو مشخص‌اند.

این سبک بینی همانطور که از اسم آن مشخص است ظاهری عروسکی به صورت می‌بخشد. اگر شما اعضای ظریفی داشته باشید این سبک به شکل زیبایی خود را نشان می‌دهد. بنابراین یکی از بهترین جراحان بینی در لرستان برای سبک فانتزی و عروسکی را در بخش بعدی به شما معرفی می کنیم. همچنین اگر فکر می‌کنید در تهران قدرت انتخاب بیشتری دارید و دوست دارید در این شهر عمل کنید مقاله بهترین جراح بینی عروسکی در تهران دقیقاً برای شماست.

دکتر سیروس کاظمی یکی از باتجربه ترین جراحان بینی در لرستان

آقای دکتر سیروس کاظمی با کد نظام پزشکی 46462 از جراحان نامی لرستان می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی، جراح زیبایی بینی و همچنین جراح سر و گردن هستند. اگر انتخاب شما دکتر کاظمی است ایشان در حال حاظر در خرم آباد مشغول فعالیت می‌باشند.

نمونه کار دکتر سیروس کاظمی جراح بینی در لرستان

نمونه‌کارهای دکتر کاظمی را می‌توانید در این قسمت ببینید. به تمام ویژگی‌ها و جوانب سبک فانتزی در این نمونه کارها دقت کنید.

نمونه کار عمل دماغ دکتر سیروس کاظمی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل دماغ دکتر سیروس کاظمی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی دکتر سیروس کاظمی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی دکتر سیروس کاظمی؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بهترین جراح ترمیم بینی در لرستان

نمونه کار جراحی بینی همراه با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار جراحی بینی همراه با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

اگر به هر دلیلی مجددا نیاز به جراحی پیدا کرده‌اید پس عمل شما ترمیمی است. قبل از معرفی بهترین جراح بینی در لرستان برای این سبک خاص باید بدانید عمل ترمیمی چیست و چرا نیاز به عمل مجدد  پیدا می‌کنید. 

ترمیم بینی به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد. تعدادی از این عوامل عبارتند از: 

 • وقوع سانحه‌ای که منجر به آسیب دیدن بینی شود
 •  مشکلات تنفسی ناشی از جراحی قبلی 
 • نارضایتی از ظاهر بینی

عمل ترمیم بینی معمولا هزینه بالاتری دارد و حتی می‌توان گفت تقریباً دو برابر حداقل دستمزد جراح را به خود اختصاص می‌دهد. دلیل این امر هم این است که در هر بار جراحی میزان بافت طبیعی بینی کم و کمتر می‌شود. بنابراین جراح باید با استفاده از غضروف سایر اعضای بدن مانند دنده، ساختار بینی را تقویت کند. از اینرو باید دقت زیادی برای انتخاب جراح بخرج دهید.

اگر به هر دلیلی برای عمل بینی مجدد نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، بیدرنگ بر روی دکمه زیر کلیک کنید و با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. آن‌ها تمام شک و تردیدهای شما را برطرف می‌کنند.

دکتر علی دولتی از برترین جراحان ترمیمی بینی در لرستان

آقای دکتر علی دولتی با شماره نظام پزشکی 148612 از جراحان پرطرفدار لرستان هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی، جراح زیبایی بینی و صورت و همچنین جراح سر و گردن می‌باشند. این جراح جوان و کاربلد در حال حاظر در خرم آباد مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار عمل بینی دکتر علی دولتی

دو مورد از نمونه کارهای دکتر دولتی را می‌توانید در این قسمت مشاهده کنید. از بررسی دقیق نمونه کارها غافل نشوید. چون در عمل می‌توانید سطح مهارت جراح را بسنجید.

نمونه کار عمل بینی دکتر علی دولتی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر علی دولتی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر علی دولتی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر علی دولتی؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در لرستان

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

انحراف بینی به حالتی گفته می‌شود که مجاری بینی بطور مساوی از هم جدا نشده باشند. به صورت طبیعی مجرای بینی باید توسط تیغه میانی به دو قسمت مساوی تقسیم شود. وقتی این غضروف بینابینی در مرکز قرار نداشته باشد یا دارای فرم بد باشد گفته می‌شود بینی انحراف دارد. این عارضه معمولا از ظاهر بینی قابل تشخیص می باشد. انحراف بینی علاوه بر ظاهر غیرطبیعی که به بینی می‌دهد، سبب انسداد مجاری بینی نیز می‌گردد. 

پولیپ، توده‌های خوش خیمی هستند که در مجاری بینی رشد می‌کنند. این توده‌ها شکلی دانه انگوری دارند. پولیپ نیز مانند انحراف سبب انسداد مجاری بینی و مشکلات تنفسی می‌گردد. بسیاری از زیباجویانی که برای این دو عمل درمانی زیر تیغ جراحی می‌‍‌روند ترجیح می‌دهند علاوه بر عمل درمانی بینی، جراحی زیبایی نیز  انجام دهند. از این رو ما در انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان، جراحانی را به شما معرفی خواهیم کرد که علاوه بر تخصص بالا در زمینه درمانی، دست هنرمندی نیز در این کار دارند. مطالعه مقاله عمل انحراف تیغه بینی نیز اطلاعات ارزشمندی برای شما دارد که توصیه می‌کنم آن را نیز مطالعه کنید. همچنین اگر قصد جراحی بینی خود در تهران را دارید مقاله بهترین دکتر عمل انحراف بینی در تهران کمک زیادی به شما می‌کند.

دکتر علی مساجدی از جراحان حاذق بینی در لرستان

آقای دکتر علی مساجدی با شماره نظام پزشکی 65677 از جراحان باتجربه و معروف لرستان می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن هستند. دکتر مساجدی اکنون در بروجرد مشغول فعالیت می‌باشند.

بهترین جراح بینی به روش باز در لرستان

نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

جراحی به روش باز رویکردی است که در آن بیشترین برش صورت می‌گیرد. این روش برای مواردی بکار می‌رود که نیاز باشد ساختار بینی کاملاً در معرض دید جراح قرار بگیرد. این روش به این صورت است که پوست بینی از ساختار زیرین جدا شده و کاملا در بالا قرار داده می‌شود. بعد از جراحی پوست به جای اول برگردانده شده و بخیه می‌گردد. نکته قابل تأمل این روش نیز همین بخیه‌هاست. زیرا شکوایۀ بسیاری از زیباجویانی که از عمل بینی خود راضی نیستند این است که جای بخیۀ آن‌ها به وضوح مشخص است. اگر شماهم از این دسته افراد ریزبین و دقیق هستید پس در انتخاب جراح دقت کنید. ما در این مقاله بهترین جراح بینی در لرستان را به شما معرفی کرده‌ایم اما توصیه دوستانۀ من به شما این است که در کنار خواندن دقیق این مقاله، از اطلاعات تخصصی که کارشناسان دکی یاب در اختیار شما قرار می‌دهند نیز نهایت استفاده را ببرید. به راحتی هرچه تمام از طریق کلیک بر روی دکمه زیر از این مشاوره تخصصی بهره‌مند شوید. 

دکتر شکیب عباسی دلوند یکی از با اخلاق ترین جراحان بینی در لرستان

آقای دکتر شکیب عباسی دلوند با کد نظام پزشکی 44981 یکی از باتجربه‌ترین جراحان بینی در لرستان می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و نیز جراح سر و گردن هستند. دکتر عباسی دلوند با 30 سال تجربه‌ کار از پزشکان شناخته شده و محبوب لرستان می‌باشند. این جراح کارکشته و کاربلد در حال حاظر در خرم آباد مشغول فعالیت هستند.

بهترین جراح بینی به روش بسته در لرستان

نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

جراحی بینی به روش بسته از تکنیک‌های نوین پزشکی است. در این روش در ظاهر بیرونی بینی هیچ برشی صورت نمی‌گیرد و برش‌ها درون مجرای بینی داده می‌شوند. مدت زمان این جراحی نسبت به روش باز کمتر است. به دلیل کوتاه بودن مدت زمان جراحی ماده بیهوشی کمتری نیز استفاده می‌شود. از دیگر مزیت‌های این روش این است که ورم بینی کمتر بوده و زودتر از بین می‌رود. البته این روش برای عمل‌هایی قابل استفاده است که نیاز به تغییرات زیادی نداشته باشند. 

از آن جایی که عمل بینی به روش بسته تکنیکی جدید است، تعداد معدودی از جراحان با این روش عمل می‌کنند. از آن جایی که پزشکان لرستان به روش بسته جراحی نمی‌کنند اگر شما دوست دارید به این روش بینی خود را عمل کنید می‌توانید به شیراز سفر کرده و همراه با یک سفر لذتبخش، بینی خود را نیز عمل کنید. اطلاعات پزشکانی که به روش بسته عمل می‌کنند را می‌توانید از کارشناسان دکی یاب دریافت کنید. همچنین توصیه می‌کنم مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید و با جراحان روش بسته در شیراز بیشتر آشنا شوید.

بهترین جراح بینی خانم در لرستان

نمونه کار جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

زیباجویان در انتخاب جراح مناسب فاکتورهای زیادی را درنظر می‌گیرند. یکی از خواسته‌های آن‌ها این است که جراح خانم باشند. دلایل متفاوتی ممکن است پشت این خواسته باشد که می‌تواند از جنبه اعتقادی تا تکنیکی متفاوت باشد. برخی معتقدند خانم‌ها ذاتاً نگاه هنرمندانه‌ای دارند. علاوه بر این، بر این باورند که خانم‌ها کارها را با ظرافت بیشتری انجام می‌دهند. از این رو ترجیح می‌دهند زیبایی خود را به دستان هنرمند جراحان خانم بسپارند. به همین دلیل ما این فاکتور را لحاظ کردیم و در انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان، بهترین جراحان خانم را نیز به شما معرفی کردیم. اطلاعات تکمیلی را می‌توانید از کارشناسان دکی یاب دریافت کنید. 

دکتر سیده مهتاب اشجع آوران یکی از محبوب ترین جراحان بینی خانم در لرستان

خانم دکتر سیده مهتاب اشجع آوران با شماره نظام پزشکی 115523 یکی از معروف‌ترین جراحان بینی در لرستان می‌باشند. این جراح کاربلد متخصص گوش و حلق و بینی و نیز جراح سر و گردن می‌باشند. ایشان علاوه بر جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) را نیز در رزومه کاری خود دارند. دکتر اشجع آوران در حال حاظر در الیگودرز مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار دکتر سیده مهتاب اشجع آوران جراح بینی در لرستان

یکی از بهترین و راحت‌ترین راه‌ها برای ارزیابی جراح، دیدن نمونه کارهایشان است. در ادامه دو مورد از نمونه کارهای دکتر اشجع آوران را برای شما قرار داده‌ایم تا بیشتر با کار این جراح حاذق آشنا شوید.

نمونه کار عمل بینی دکتر سیده مهتاب اشجع آوران؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر سیده مهتاب اشجع آوران؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی دکتر سیده مهتاب اشجع آوران؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی دکتر سیده مهتاب اشجع آوران؛ بهترین جراح بینی در لرستان

دکتر فرشته کلیائی از بهترین جراحان بینی خانم در لرستان

خانم دکتر فرشته کلیائی با کد نظام پزشکی 141405 یکی از جراحان بنام لرستان می‌باشند. این جراح جوان و با اخلاق متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن هستند. دکتر کلیائی جراحی زیبایی سایر اعضای صورت از جمله زیبایی گوش و بدفرمی‌های زبان را نیز انجام می‌دهند. این جراح جوان و پرطرفدار در شهر دورود مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار دکتر فرشته کلیائی جراح بینی در لرستان

نمونه کارهای زیبای دکتر کلیائی را می‌توانید در این قسمت مشاهده کنید. سعی کنید راحت از کنار نمونه‌کارها نگذرید. با دقت آن‌ها را بررسی کنید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

نمونه کار جراحی بینی دکتر فرشته کلیائی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار جراحی بینی دکتر فرشته کلیائی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر فرشته کلیائی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر فرشته کلیائی؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بهترین جراح بینی مردانه در لرستان

نمونه عمل بینی همراه با کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی همراه با کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

یکی از دلایلی که مردان کمتر از زنان تن به جراحی زیبایی بینی می‌دهند این است که از تغییر غیر طبیعی صورت خود می‌ترسند. آقایان معمولا خواهان صورتی مردانه و آراسته هستند. وقتی اسم از عمل بینی به میان می‌‌آید معمولا یک بینی فانتزی در ذهن همه نقش می‌بندد، که آقایان معمولاً از این تصویر واهمه دارند. تصور کنید، یک صورت مردانه با زاویه و کانتور مردانه و درشت با یک بینی فانتزی. اینجاست که باید قضیه را برای آقایان روشن و خیالشان را راحت کنیم. یک جراح خوب، بینی را متناسب با همه اعضای صورت فرم می‌دهد. هدف از جراحی بینی ارتقای سطح زیبایی کل صورت است نه فقط زیبایی بینی و جراح کاربلد هم با همین دید دست به جراحی می‌زند. ما در ادامۀ معرفی بهترین جراح بینی در لرستان، بهترین جراح بینی مردانه را نیز به شما معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

دکتر احمدرضا نورمحمدی یکی از مجرب ترین جراحان بینی در لرستان

آقای دکتر احمدرضا نورمحمدی با کد نظام پزشکی 85437 یکی از جراحان مطرح لرستان می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن می‌باشند. دکتر نورمحمدی اکنون در خرم آباد مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار دکتر احمدرضا نورمحمدی جراح بینی در لرستان

در این تیتر دو مورد از نمونه‌کارهای دکتر نورمحمدی را می‌توانید مشاهده کنید. سعی کنید همه فاکتورهای مورد نظرتان را در بررسی نمونه کارها درنظر بگیرید.

نمونه عمل بینی دکتر احمدرضا نورمحمدی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی دکتر احمدرضا نورمحمدی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل دماغ دکتر احمدرضا نورمحمدی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل دماغ دکتر احمدرضا نورمحمدی؛ بهترین جراح بینی در لرستان

دکتر آرام طولابی یکی از معروف ترین جراحان بینی در لرستان

خانم دکتر آرام طولابی با کد نظام پزشکی 137293 از بهترین جراحان بینی لرستان می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک صورت و بینی می‌باشند. این جراح معروف همچنین جراحی پلک (بلفاروپلاستی) و جراحی زیبایی گوش را نیز انجام می‌دهند. دکتر طولابی در حال حاظر در خرم آباد مشغول فعالیت هستند.

نمونه کار دکتر آرام طولابی جراح بینی در لرستان

در این قسمت می‌توانید دو مورد از نمونه‌کارهای زیبای دکتر آرام طولابی را مشاهده کنید. 

نمونه کار عمل بینی دکتر آرام طولابی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی دکتر آرام طولابی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی دکتر آرام طولابی؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی دکتر آرام طولابی؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی جراحان بینی در لرستان

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

مجموعه ما با درنظر گرفتن همه عوامل اقدام به معرفی بهترین جراح بینی در لرستان کرده است. ما با وسواس  همۀ فاکتورها را لحاظ کرده و برای هر فاکتور بهترین جراح بینی در لرستان را به شما معرفی کردیم. یکی از فاکتورهایی که در کنار سابقه و نمونه کار به انتخاب جراح اعتبار می‌دهد، نظر سنجی از افرادی است که تجربه عمل بینی با جراحان معرفی شده را داشته اند. در ادامه، گزیده‌ای از نظرات زیباجویان برای هر جراح را به شما ارائه داده‌ایم. این نظرات به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که کمک کننده باشند.

نظرسنجی دکتر کامبیز کردی از جراحان معروف لرستان

نمونه کار جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر فاطمه خدادادی یکی از بهترین جراحان بینی در لرستان

نمونه کار عمل بینی همراه با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی همراه با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر مهشید آگاه یکی از جراحان موفق بینی در لرستان

نمونه جراحی دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر فریدون پورپرویز یکی از باتجربه ترین جراحان بینی در لرستان

نمونه جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر نادیا گودرزی یکی از مجرب ترین جراحان بینی در لرستان

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر رضا انصاری یکی از مشهورترین جراحان بینی در لرستان

نمونه جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر کیان احمدی یکی از کاربلدترین جراحان بینی در لرستان

نمونه کار عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر سیروس کاظمی یکی از معروفترین جراحان بینی در لرستان

نمونه کار عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر علی دولتی یکی از جراحان مطرح در لرستان

نمونه کار جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر علی مساجدی یکی از مجرب ترین جراحان بینی در لرستان

نمونه جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر شکیب عباسی دلوند یکی از بهترین جراحان بینی در لرستان

نمونه کار عمل بینی با مشاوره تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی با مشاوره تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر سیده مهتاب اشجع آوران یکی از محبوب ترین جراحان بینی در لرستان

نمونه کار جراحی بینی با کارشناسی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار جراحی بینی با کارشناسی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر فرشته کلیائی یکی از جراحان خوب لرستان

نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر احمدرضا نورمحمدی از بهترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بیشتر بخوانید:  هزینه عمل بینی در لرستان 

نظرسنجی دکتر آرام طولابی یکی از مشهورترین جراحان بینی در لرستان

نمونه کار عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه کار عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

خدمات دکی یاب برای عمل بینی در لرستان

نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

دکی یاب به شما کمک می‌کند تا علاوه بر انتخاب بهترین جراح بینی در لرستان و سایر شهر‌ها، از خدمات بینظیری در جراحی بینی بهره‌مند شوید. در این عنوان گزیده‌ای از خدمات دکی یاب را به شما معرفی می‌کنیم.  خدمات دکی یاب عبارتند از:

 • مشاوره: با یک تماس ساده می‌توانید از مشاوره تخصصی کارشناسان دکی یاب نهایت استفاده را ببرید. آنها با دریافت عکس از شما در زوایای مختلف و بررسی دقیق آن و با درنظر گرفتن شرایط جسمی و مالی شما در نهایت بهترین جراح را به شما معرفی خواهند کرد.
 • نوبت‌گیری: همانطور که می‌دانید نوبت گیری از جراحان مطرح کار حضرت فیل است. اما دیگر نگران این مورد نباشید. دکی یاب برای شما نوبت فوری ویزیت و عمل را می‌گیرد.
 • پشتیبانی: تا دو سال بعد از عمل بینی از پشتیبانی دکی یاب بهره‌مند خواهید شد.
 • پرداخت اقساطی: پرداخت اقساطی، امکان جراحی بینی برای افراد بیشتری محیا کرده است. برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر با کارشناسان دکی یاب تماسی بگیرید. همچنین مطالعه مقاله عمل بینی قسطی در شیراز را از دست ندهید.
 • ایاب و ذهاب: اگر در شیراز زندگی نمی‌کنید اما قصد جراحی بینی در این شهر را دارید دکی یاب هزینه رفت و آمد شما را پرداخت می‌کند.
 • سایر موارد: از دیگر خدمات دکی یاب می‌توان به تخفیف در هزینه‌های جانبی و همچنین پک هدیه بعد از عمل اشاره کرد.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم همه فاکتورهای مورد نظر در انتخاب جراح را به تفصیل مورد بررسی قرار دهیم. تا درنهایت بتوانیم برای هر فاکتور بهترین جراح بینی در لرستان را به شما عزیزان معرفی کنیم. لطفا نظر ارزشمندتان را با ما به اشتراک بگذارید تا در ارتقائ سطح مجموعه سهیم باشید. با کلیک بر روی دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا در کنار دریافت اطلاعات کامل هر جراح و مشاوره کامل، آن‌ها شما را از خدمات بینظیر دکی یاب نیز بهره‌مند کنند. 

سوالات متداول

آیا بیمه بخشی از هزینه را پرداخت می‌کند؟

اگر در جراحی شما تغییرات زیبایی هم انجام شده است خیر، بیمه هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند. اما اگر فقط عمل شما درمانی است تخفیف بیمه شامل آن می‌شود

خیر، بسیاری از زیباجویان در شهرهای دیگری اقدام به جراحی می‌کنند و تا الان گزارشی مبنی بر اثر خود سفر بر روی عمل بینی وجود نداشته است.

تقریباً 7 روز. بطور کلی تا وقتی بینی گچ دارد نمی‌توان حمام رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.