دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در قم | معرفی بهترین ها برای هر فرم بینی + نمونه کار

نمونه جراحی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

بهترین جراح بینی در قم کیست؟ چه ویژگی‌هایی دارد و چطور می‌توانیم بهترین جراح برای خودمان را پیدا کنیم؟ 
اجازه دهید همین ابتدا به شما بگوییم پیدا کردن یک جراح بینی که بتواند فرم های مختلف بینی‌ را در همه سبک‌ها به خوبی عمل کند تقریبا غیر ممکن است!! بنابراین باید قبل از هر اقدامی فرم بینی خود را تشخیص دهیم و بدانیم کدام سبک عمل برای بینی ما مناسب تر است. بعد از این مراحل می‌توانیم با آگاهی کامل جستجوی بهترین جراح را شروع کنیم.
البته برای این کار باید یک نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشیم: برای پیدا کردن دکتر خوب از هر کسی که چسب روی بینی‌اش داشت سوال نپرسیم! 

چرا که یک پزشک با توجه به مهارتی که دارد ممکن است برای فردی بهترین نتیجه را رقم بزند ولی برای شخص دیگر نه! بنابراین پیشنهاد می کنیم در انتخاب جراح وسواس زیادی به خرج دهید و طبق توصیه افراد غیر متخصص زیر تیغ جراحی نروید. در عوض افراد متخصص و آگاه این حوزه را پیدا کنید و با آن‌ها مشورت کنید.
به همین دلیل در این مقاله تعدادی از بهترین جراحان بینی در قم را به شما معرفی کرده ایم. همچنین برای تشخیص فرم بینی، سبک عمل و دریافت نوبت به صورت فوری از برترین جراحان شما را راهنمایی کرده‌ایم. بنابراین تا پایان این مطلب با ما همراه باشید و بعد از کسب اطلاعات لازم از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا شما را به طور کامل راهنمایی نمایند.

بهترین جراح بینی در قم را چگونه پیدا کنیم؟

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب

همانطور که گفتیم یک راه درست و اساسی برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در قم مراجعه به افرادی است که در این زمینه تخصص کافی داشته و بهترین‌ها را در هر سبکی بشناسند. شما برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در قم می‌توانید با کارشناسان متخصص دکی یاب تماس بگیرید تا طی مشاوره تخصصی و VIP فرم دقیق بینی شما را تشخیص داده و بهترین جراح بینی را متناسب با فرم بینی، سبک عمل دلخواهتان و بودجه‌ای که در اختیار دارید به شما معرفی کنند.

همچنین شما می‌توانید برای آشنایی با جراحان سایر شهرستان‌ها نیز با شماره‌های دکی یاب تماس بگیرید و یا مقالات مربوط به هر شهر را مطالعه کنید. به طور مثال یکی از جامع ترین مقالات معرفی جراحان بینی مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز است که می‌توانید از آن کمک بگیرید.

بهترین جراح بینی در قم در سبک های مختلف جراحی

انتخاب جراح به میزان زیادی به فرم بینی فرد بستگی دارد. به طوری که کوچک ترین تفاوت‌ها در فرم بینی در نتیجه عمل تاثیرگذار خواهند بود. بنابراین می‌توان گفت هر جراح در یکی از سبک‌ها مهارت بیشتری دارد و می‌تواند به بهترین پزشک برای آن سبک جراحی تبدیل شود. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی در قم برای سبک‌های مختلف را به شما معرفی کرده‌ایم. علاوه بر این شما می‌توانید برای آشنایی با بهترین جراحان سایر شهرها مقاله بهترین جراح بینی در تهران و شهرستان را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در قم

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

بینی‌های گوشتی یکی از رایج ترین فرم‌های بینی در بین افراد هستند. این نوع بینی‌ها معمولا تیغه‌های پهن، پوست ضخیم و غضروف‌های نازکی دارند. همه این عوامل دست به دست یکدیگر داده تا عمل بینی گوشتی را به یکی از سخت ترین عمل‌های بینی تبدیل کنند. بنابراین افرادی که دارای بینی گوشتی هستند باید حتما به دنبال بهترین جراح بینی در قم برای بینی‌های گوشتی بگردند تا بتوانند به فرم بینی دلخواه خود برسند. 

البته این افراد باید به این نکته توجه کنند که نمی‌توان بینی گوشتی و بزرگ را به یک بینی فانتزی و عروسکی خوب تبدیل کرد. بنابراین نباید توقع چنین تغییرات گسترده‌ای داشته باشند تا با مشکلات بزرگتر مواجه نشوند. در این مورد پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با انواع فرم‌ها و سبک‌های جراحی بینی مقالات عمل بینی و عمل جراحی بینی گوشتی را مطالعه کنید.

دکتر الهام صانعی پور یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در قم

یکی از بهترین جراحان قم برای عمل بینی گوشتی دکتر الهام صانعی پور با شماره نظام پزشکی 156763 هستند. ایشان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی بوده و سال‌ها سابقه فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی در قم را دارند. ایشان در زمینه عمل انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی و سبک‌‌های طبیعی و فانتزی مهارت دارند، اما تمرکز اصلی و تبحر ویژه ایشان در زمینه جراحی بینی‌های گوشتی است.

نمونه کارهای دکتر الهام صانعی پور جراح بینی در قم

دکتر صانعی پور نمونه کارهای موفق بسیاری در رزومه خود دارند که نشان دهنده دقت، ظرافت و مهارت ایشان هستند. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر الهام صانعی پور را مشاهده کرده تا با سبک کاری ایشان آشنا شوید.

نمونه کار دکتر الهام صانعی پور جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر الهام صانعی پور جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر الهام صانعی پور در قم
نمونه جراحی بینی دکتر الهام صانعی پور در قم

بهترین جراح بینی استخوانی در قم

جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب در قم
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

یکی از بهترین فرم‌های بینی برای جراحی زیبایی، بینی استخوانی است. این نوع بینی‌ها به دلیل داشتن بافت استخوانی و غضروفی محکم و همچنین پوست نازک دست جراح را کاملا باز می‌گذارند تا تغییرات گسترده‌ای در فرم بینی ایجاد کند. درواقع می‌توان گفت افرادی که بینی استخوانی دارند کاندیدای مناسبی برای همه سبک‌های جراحی بینی هستند. فقط باید به این نکته توجه کنند که برای عمل به بهترین جراح بینی در قم مراجعه کنند. 

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی کامل با بینی استخوانی مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی را مطالعه کنید. علاوه بر این شما برای تشخیص فرم بینی خود می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

دکتر مسعود یزدانی یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در قم

یکی از بهترین جراحان برای عمل بینی‌های استخوانی دکتر مسعود یزدانی هستند. ایشان متخصص جراحی دهان، فک و صورت بوده و با شماره نظام پزشکی 129976 در قم فعالیت می‌کنند. ایشان علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری نظیر بلفاروپلاستی، لیفت صورت و ابرو، جراحی زیبایی فک و چانه، زاویه سازی صورت و فک بالا، اصلاح ناهنجاری فک و صورت، برجسته کردن لب و گونه و… را نیز انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر مسعود یزدانی جراح بینی در قم

مشاهده نمونه کارهای دکتر یزدانی این اطمینان را به شما می‌دهد که انتخاب درست و مناسبی برای جراحی بینی داشته‌اید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر مسعود یزدانی جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر مسعود یزدانی جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر مسعود یزدانی جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر مسعود یزدانی جراح بینی در قم

دکتر حمیدرضا زنگنه یکی از برترین جراحان بینی استخوانی در قم

یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای جراحی بینی استخوانی در قم دکتر حمیدرضا زنگنه با شماره نظام پزشکی 107277 می‌باشد. دکتر زنگنه جراح و متخصص گوش و حلق و بینی بوده و بیش از 18 سال سابقه فعالیت در حوزه سلامت و حدود 6 سال سابقه فعالیت در زمینه جراحی زیبایی دارند. ایشان در حال حاضر با بیش از 2000 نمونه عمل موفق در لیست بهترین جراح بینی در قم قرار می‌گیرند.

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا زنگنه جراح بینی در قم

از بین حدود 2000 عمل زیبایی دکتر زنگنه در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را قرار داده‌ایم تا به سبک کاری دکتر آشنا شده و به مهارت و تخصص ایشان پی ببرید.

نمونه کار دکتر حمیدرضا زنگنه جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر حمیدرضا زنگنه جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی دکتر حمیدرضا زنگنه جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی دکتر حمیدرضا زنگنه جراح بینی در قم

بهترین جراح بینی طبیعی در قم

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

یکی از سبک‌های پرطرفدار عمل بینی سبک طبیعی است. در این مدل جراحی فرم اصلی بینی تغییر چندانی نمی‌کند و فقط ایرادات آن اصلاح می‌شود. بیشتر آقایان و افرادی که قصد دارند بینی‌شان کاملا طبیعی به نظر برسد به این سبک عمل می‌کنند. هر دو مدل بینی استخوانی و گوشتی را می‌توان به روش طبیعی عمل کرده و نتیجه خوبی گرفت، اما باید حتما به بهترین جراح بینی برای این سبک مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی در قم برای سبک طبیعی را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین مطالعه مقاله بهترین جراح بینی طبیعی و نچرال در تهران نیز برای افرادی که قصد جراحی در تهران را به این سبک دارند مفید خواهد بود.

دکتر مجتبی صفوی یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در قم

دکتر سید مجتبی صفوی با بیش از 29 سال تجربه در حال حاضر یکی از بهترین جراحان بینی قم برای عمل بینی طبیعی به شمار می‌روند. دکتر صفوی متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن بوده و با شماره نظام پزشکی 45973 در قم فعالیت می‌کنند. ایشان جراحی بینی‌های استخوانی و گوشتی را انجام می‌دهند و تخصص اصلی ایشان در عمل بینی به سبک طبیعی است.

نمونه کارهای دکتر مجتبی صفوی جراح بینی در قم

با مشاهده نمونه کارهای دکتر مجتبی صفوی به میزان مهارت و تخصص ایشان پی می‌برید و تا اندازه زیادی با سبک کاری ایشان آشنا خواهید شد. بر همین اساس در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های ایشان را برای شما قرار داده‌ایم.

نمونه کار دکتر مجتبی صفوی جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر مجتبی صفوی جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر سید مجتبی صفوی جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر سید مجتبی صفوی جراح بینی در قم

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در قم

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی یکی از انواع عمل های زیبایی است که خصوصا در بین خانم‌ها طرفداران زیادی دارد. درواقع می‌توان گفت این سبک رایج ترین و پرطرفدارترین سبک جراحی در بین زیباجویان است. به این دلیل که در مدل نیمه فانتزی بینی به میزان کم و متناسب با سایر اجزای صورت کوچک می‌شود و قوس کمی نیز پیدا می‌کند.

بهترین جراح بینی در قم برای سبک نیمه فانتزی باید مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند تناسب را بین همه اجزای صورت برقرار کند و بینی را بیش از اندازه کوچک یا سربالا نکند. برای آشنایی کامل با سبک نیمه فانتزی پیشنهاد می‌کنیم مقاله همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی را مطالعه کنید. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در قم را به شما معرفی کرده‌ایم که می‌توانید با خیال راحت به آن‌ها مراجعه کنید.

دکتر رقیه حمیدیان یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در قم

یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در قم دکتر رقیه حمیدیان با شماره نظام پزشکی 129915 می باشند. دکتر حمیدیان متخصص گوش و حلق و بینی و زیبایی بینی و صورت و جراح سر و گردن هستند. ایشان با بیش از 12 سال سابقه جراحی زیبایی و 300 نمونه عمل بینی موفق در حال حاضر یکی از بهترین جراحان بینی قم هستند که تبحر ویژه‌ای در عمل بینی نیمه فانتزی دارند.

نمونه کارهای دکتر رقیه حمیدیان جراح بینی در قم

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر رقیه حمیدیان را مشاهده کنید تا هم با سبک کاری ایشان آشنا شوید و هم به میزان مهارت و دقت ایشان پی ببرید. و در نهایت با اطمینان خاطر برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر رقیه حمیدیان در قم
نمونه جراحی بینی دکتر رقیه حمیدیان در قم
نمونه کار دکتر رقیه حمیدیان جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر رقیه حمیدیان جراح بینی در قم

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در قم

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

سبک فانتزی یکی از روش‌های جراحی بینی است که بیشتر در بین خانم‌های جوان رواج دارد. در این مدل، بینی بیش از اندازه کوچک شده و قوس شدیدی پیدا می‌کند. به طوری که نوک بینی کاملا سربالا می‌شود. برای عمل بینی فانتزی باید به جراحی مراجعه کرد که تخصص کافی داشته باشد و بتواند ضمن کوچک کردن بینی و ایجاد تغییرات گسترده مراقب سیستم تنفسی فرد نیز باشد و آسیبی به آن وارد نکند. در این بخش می‌توانید با تعدادی از پزشکان که اسم آن‌ها در لیست بهترین جراح بینی در قم قرار دارد آشنا شوید. برای آشنایی با جراحان بینی فانتزی تهران نیز می‌توانید مقاله بهترین جراح بینی عروسکی در تهران را مطالعه کنید.

علاوه بر این شما می‌توانید برای اطمینان از اینکه عمل بینی عروسکی و فانتزی مناسب فرم بینی و چهره شماست یا خیر ازطریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

دکتر مجتبی صفوی یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در قم

یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی قم دکتر مجتبی صفوی با شماره نظام پزشکی 45973 هستند. دکتر صفوی متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن می باشند. ایشان در حال حاضر با بیش از 29 سال سابقه فعالیت در حوزه زیبایی یکی از بهترین پزشکان لیست بهترین جراح بینی در قم هستند. ایشان علاوه بر جراحی بینی فانتزی در سبک طبیعی نیز تبحر و مهارت ویژه‌ای دارند.

نمونه کارهای دکتر مجتبی صفوی جراح بینی در قم

مشاهده نمونه کارهای دکتر سید مجتبی صفوی این امکان را به شما می‌دهد که با سبک کاری دکتر آشنا شده و به میزان مهارت و دقت ایشان پی ببرید. بر همین اساس در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر صفوی را برای شما قرار داده‌ایم.

نمونه کار دکتر مجتبی صفوی جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر مجتبی صفوی جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر سید مجتبی صفوی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر سید مجتبی صفوی در قم

بهترین جراح ترمیم بینی در قم

نمونه جراحی انجام شده با مشاورهء تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی انجام شده با مشاورهء تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

عمل ترمیم بینی معمولا برای افرادی انجام می‌شود که از عمل اولیه رضایت ندارند و یا به هر دلیلی بینی آن‌ها دچار مشکل شده است. این عمل به دلیل اینکه قبلا یک بار ساختار بینی مورد تهاجم و تغییر گرفته نسبت به عمل اولیه سختی و پیچیدگی زیادی دارد و هر پزشکی این نوع عمل‌ها را انجام نمی‌دهد. بنابراین معمولا افراد یا به پزشک قبلی خود مراجعه می‌کنند و یا به دنبال جراحی می‌گردند که تخصص بالایی داشته باشد. در این بخش یکی از بهترین جراحان ترمیم بینی در قم را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید با خیال آسوده به ایشان مراجعه کنید. مطالعه بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران نیز برای افرادی که قصد دارند برای عمل بینی به تهران سفر کنند مفید است.

دکتر محمد رکابی یکی از بهترین جراحان بینی ترمیمی در قم

اگر قصد جراحی بینی ترمیمی دارید یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما دکتر محمد رکابی با شماره نظام پزشکی 209036 هستند. دکتر رکابی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی می باشند. ایشان همچنین عضو رسمی انجمن جراحان زیبایی ایران و دارای بورد تخصصی جراحی دانشگاه تهران هستند. دکتر رکابی علاو بر جراحی بینی خدمات دیگری نظیر جوانسازی پوست، لیفت صورت و گردن و شقیقه، بلفاروپلاستی، بوکال فت، لیفت سانترال لب، اتوپلاستی، پروتز سینه و… را نیز انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر محمد رکابی جراح بینی در قم

دکتر رکابی در طول سال‌های فعالیت خود نمونه عمل‌های موفق بسیاری داشته‌اند که با مشاهده این نمونه کارها می‌توانید به مهارت و تخصص ایشان پی ببرید. در این بخش می توانید تعدادی از نمونه عمل‌های دکتر محمد رکابی را مشاهده کنید.

نمونه عمل بینی دکتر محمد رکابی جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی دکتر محمد رکابی جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر محمد رکابی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر محمد رکابی در قم

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در قم

نمونه جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

انحراف و پولیپ از جمله مشکلات تنفسی بینی هستند که در صورتی که با دارو درمان نشوند نیاز به جراحی دارند. این عمل به طور معمول توسط پزشکانی انجام می‌شود که تخصص کافی در زمینه جراحی‌های درمانی داشته باشند. در این بخش یکی از پزشکان لیست بهترین جراح بینی در قم که علاوه بر جراحی زیبایی، جراحی‌های پولیپ و انحراف را نیز با مهارت بالایی انجام می‌دهند به شما معرفی می‌شود.پیشنهاد می کنیم اگر قصد سفر به تهران را دارید، برای آشنایی با جراحان بینی تهران برای عمل پولیپ و انحراف می‌توانید مقاله بهترین دکتر عمل پولیپ بینی در تهران را مطالعه کنید.

دکتر حمیدرضا زنگنه یکی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در قم

دکتر حمیدرضا زنگنه با بیش از 18 سال سابقه یکی از بهترین جراحان بینی هستند که با شماره نظام پزشکی 107277 در قم فعالیت می‌کنند. ایشان متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن بوده و مهارت بالایی در زمینه عمل‌های پولیپ و انحراف بینی دارند. این دکتر حاذق علاوه بر جراحی بینی خدمات دیگری از قبیل تزریق چربی، اصلاح افتادگی پلک، تزریق بوتاکس، جراحی سر و گردن و… را نیز به زیباجویان ارائه می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا زنگنه جراح بینی در قم

دکتر زنگنه نمونه عمل‌های موفق بسیاری را در رزومه خود ثبت کرده‌اند که در این بخش می‌توانید تعدادی از این نمونه کارها را مشاهده کنید. مشاهده این تصاویر به شما این اطمینان را می‌دهد که پزشک مناسبی را انتخاب کرده‌اید و علاوه بر این می‌توانید با سبک کاری ایشان نیز آشنا شوید.

نمونه عمل بینی دکتر حمیدرضا زنگنه جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی دکتر حمیدرضا زنگنه جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر حمیدرضا زنگنه در قم
نمونه جراحی بینی دکتر حمیدرضا زنگنه در قم

بهترین جراح بینی به روش باز در قم

نمونه جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. در روش باز که همان روش رایج و معمول عمل بینی است، پوست بینی به طور کامل برش خورده و برداشته می‌شود. در این صورت بهترین جراح بینی در قم می‌تواند به راحتی تغییرات گسترده‌ای در فرم بینی ایجاد کند. در ادامه این بخش با تعدادی از بهترین جراحان بینی به روش باز در قم آشنا می‌شوید که می‌توانید برای عمل بینی باز به آن‌ها مراجعه کنید.

دکتر سعید علوی نسب یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در قم

در لیست بهترین جراح بینی در قم پزشکان بسیاری هستند که جراحی بینی را به روش باز انجام می‌دهند. دکتر علوی نسب متخصص گوش و حلق و بینی هستند که با شماره نظام پزشکی 97718 در قم فعالیت می‌کنند. ایشان علاوه بر جراحی زیبایی بینی خدماتی مانند درمان سینوزیت، آندوسکوپی بینی و سینوس، عمل لوزه، جراحی گوش، تیروئید، حنجره و توده‌های گرپنی، جراحی زیبایی گوش، جراحی لوزه، پلک، گونه و چانه و ارزیابی مشکلات تعادلی، بررسی کامل سیستم شنوایی را نیز ارائه می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر سعید علوی نسب جراح بینی در قم

با مشاهده نمونه کارهای دکتر علوی نسب می توانید با سبک کاری ایشان آشنا شوید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که به میزان دقت و مهارت پزشک پی ببرید. به همین دلیل در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر سعید علوی نسب را برای شما قرار داده‌ایم.

نمونه کار دکتر سعید علوی نسب جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر سعید علوی نسب جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر سعید علوی نسب در قم
نمونه جراحی بینی دکتر سعید علوی نسب در قم

دکتر نادره آلانی یکی از برترین جراحان بینی به روش باز در قم

یکی دیگر از بهترین جراحان بینی قم که جراحی را به روش باز انجام می‌دهند دکتر نادره آلانی با شماره نظام پزشکی 100274 هستند. ایشان متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن در قم هستند و تجربه و مهارت بالایی در زمینه جراحی زیبایی دارند.

نمونه کارهای دکتر نادره آلانی جراح بینی در قم

با مشاهده نمونه کارهای دکتر آلانی می‌توانید تا حدودی با سبک کاری ایشان آشنا شوید. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه عمل‌های ایشان را مشاهده کنید.

نمونه کار دکتر نادره آلانی جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر نادره آلانی جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر نادره آلانی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر نادره آلانی در قم

بهترین جراح بینی به روش بسته در قم

نمونه عمل بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

جراحی بینی به روش بسته یکی از روش‌های جراحی است که در سال‌های اخیر رواج پیدا کرده و هنوز پزشکان زیادی به این روش عمل نمی‌کنند و افراد زیادی هم از این روش اطلاع ندارند. در روش بسته تنها برش‌های محدودی درون سوراخ های بینی ایجاد می‌شود که جای این برش‌ها قابل مشاهده نیستند. جراح از طریق همین برش‌ها باید تمام تغییرات و اصلاحات لازم را انجام دهد. این روش درد و خونریزی کمتر و دوران نقاهت کوتاه تری دارد و به همین دلیل مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است، اما محدوده تغییرات جزئی بوده و بیشتر برای افرادی مناسب است که به دنبال فرم بینی طبیعی هستند.

همانطور که گفتیم فقط تعداد اندکی از جراحان بینی تخصص عمل بینی به روش بسته را دارند. از این رو متاسفانه در قم هیچ یک از جراحان، عمل بینی را به این روش انجام نمی‌دهند، اما اگر امکان سفر به شیراز و شهرهای دیگر را دارید می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا بهترین جراح این روش را به شما معرفی کرده و برایتان نوبت ویزیت دریافت کنند.

بهترین جراح بینی خانم در قم

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

جراحان بینی خانم حساسیت بالایی به خرج می‌دهند و به همین دلیل معمولا نتایج بسیار خوبی از عمل به دست می‌آورند. یکی از دلایلی که برخی افراد اصرار دارند با جراح بینی خانم عمل کنند همین مورد است. در این بخش می‌توانید تعدادی از جراحان خانم که نام آن‌ها در لیست بهترین جراح بینی در قم می‌درخشد را بشناسید و با اطمینان خاطر به آن‌ها مراجعه کنید.

دکتر سمیه حیدری یکی از بهترین جراحان بینی خانم در قم

یکی از بهترین جراحان بینی خانم در قم دکتر سمیه حیدری هستند. ایشان با کد نظام پزشکی 113067 به عنوان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن در قم فعالیت می‌کنند. دکتر حیدری انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی را به سبک‌های طبیعی و نیمه فانتزی عمل می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر سمیه حیدری جراح بینی در قم

مشاهده نمونه کارهای دکتر سمیه حیدری این امکان را به شما می‌دهد که تا حدودی با سبک کاری ایشان آشنا شوید و با اطمینان بیشتری بتوانید برای عمل به ایشان مراجعه کنید. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر حیدری را مشاهده کنید.

نمونه کار دکتر سمیه حیدری جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر سمیه حیدری جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر سمیه حیدری در قم
نمونه جراحی بینی دکتر سمیه حیدری در قم

دکتر نیره مرتضوی شاهرودی یکی از برترین جراحان بینی در قم

به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی خانم در قم می‌توان به دکتر نیره مرتضوی شاهرودی اشاره کرد. دکتر مرتضوی با شماره نظام پزشکی 54110 متخصص گوش و گلو و بینی و جراح سر و گردن در قم هستند. ایشان بینی‌های گوشتی و استخوانی را با دقت و مهارت بالا عمل می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر نیره مرتضوی شاهرودی جراح بینی در قم

با مشاهده نمونه کارهای دکتر نیره مرتضوی شاهرودی می‌توانید با اطمینان بیشتری برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. چراکه نمونه کارهای ایشان به خوبی نشان دهنده میزان مهارت و تخصص دکتر خواهند بود. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر نیره مرتضوی را مشاهده کنید.

نمونه عمل بینی دکتر نیره مرتضوی شاهرودی جرا بینی در قم
نمونه عمل بینی دکتر نیره مرتضوی شاهرودی جرا بینی در قم
نمونه کار دکتر نیره مرتضوی جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر نیره مرتضوی جراح بینی در قم

بهترین جراح بینی مردانه در قم

نمونه عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

بینی‌های مردانه به دلیل پوست ضخیم و اندازه بزرگ و ساختار محکم تر عمل سخت تری دارند. به این ترتیب معمولا هر پزشکی نمی‌تواند بینی‌های مردانه را به خوبی عمل کند و حتی برخی جراحان هزینه بیشتری برای جراحی بینی آقایان دریافت می‌کنند. بنابراین آقایان برای عمل بینی باید به بهترین جراح بینی در قم مراجعه کنند که بتواند ایرادات بینی را اصلاح کند و فرم و اندازه بینی را کاملا در تناسب با سایر اجزای صورت تغییر دهد تا فرم مردانه چهره از بین نرود. در این بخش یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در قم را به شما معرفی می‌کنیم.

دکتر سعید عبدالهی یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در قم

برای جراحی بینی مردانه می‌توانید با خیال راحت به دکتر سعید عبدالهی مراجعه کنید. ایشان با شماره نظام پزشکی 60774 به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در قم فعالیت می‌کنند. دکتر عبدالهی متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن هستند و تخصص و مهارت بالایی در زمینه عمل بینی‌های طبیعی دارند. بنابراین یکی از بهترین گزینه‌ها برای جراحی بینی مردانه هستند.

نمونه کارهای دکتر سعید عبدالهی جراح بینی در قم

دکتر سعید عبداللهی در طول سال‌های فعالیت خود نمونه عمل‌های موفق بسیاری دارند که با مشاهده تصاویر این عمل‌ها می‌توانید تا حدودی با سبک کاری ایشان آشنا شوید و به میزان مهارت و تخصصشان پی ببرید. در این بخش می‌توانید تعدادی از این نمونه کارها را مشاهده کنید.

نمونه کار دکتر سعید عبداللهی جراح بینی در قم
نمونه کار دکتر سعید عبداللهی جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر سعید عبدالهی جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی دکتر سعید عبدالهی جراح بینی در قم

تا اینجای مقاله با تعدادی از بهترین جراحان بینی قم در  سبک‌های مختلف آشنا شدید و می‌توانید با آگاهی بیشتر جراح مناسب خود را انتخاب کنید. علاوه بر این شما می‌توانید برای تشخیص فرم دقیق بینی خود و اطلاع از اینکه کدام جراح می‌تواند بینی شما را به فرم دلخواهتان در آورد، از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید و اطلاعات کامل را دریافت کنید.

نظرسنجی بهترین جراح بینی در قم

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

یکی از مواردی که قبل از جراحی بینی می‌تواند در انتخاب جراح به شما کمک کند، اطلاع از نظرات زیباجویانی است که با هر پزشک عمل کرده‌اند. در این بخش نظرات زیباجویان قم را درمورد بهترین جراح بینی در قم برایتان قرار داده‌ایم تا بتوانید با اطمینان بیشتری درمورد انتخاب هر یک از جراحان معرفی شده تصمیم بگیرید.

نظرسنجی دکتر الهام صانعی پور یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در قم

عمل زیبایی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
عمل زیبایی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر مسعود یزدانی یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در قم

جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر حمیدرضا زنگنه یکی از برترین جراحان بینی استخوانی در قم

جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر مجتبی صفوی یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در قم

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر رقیه حمیدیان یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در قم

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر محمد رکابی یکی از بهترین جراحان بینی ترمیمی در قم

نمونه جراحی انجام شده با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی انجام شده با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر سعید علوی نسب یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در قم

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر نادره آلانی یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در قم

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر سمیه حیدری یکی از جراحان بینی خانم در قم

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر نیره مرتضوی شاهرودی یکی از جراحان بینی خانم در قم

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

نظرسنجی دکتر سعید عبدالهی یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در قم

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

خدمات دکی یاب درمورد بهترین جراح بینی در قم

جراحی زیبایی بینی با مشاورهء تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
جراحی زیبایی بینی با مشاورهء تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

دکی یاب با ارائه خدمات بینظیری مثل مشاوره قبل از عمل و پشتیبانی بعد از عمل این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید با آگاهی بیشتری فرم بینی خود را تشخیص داده و پزشک مناسب با همان فرم بینی را انتخاب کنید. علاوه بر این کارشناسان ما بعد از انتخاب پزشک در اولین فرصت برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می‌کنند.

یکی دیگر از خدمات شگفت انگیزی که دکی یاب برای شما زیباجویان در نظر گرفته خدمات پرداخت اقساطی است. به این ترتیب لازم نیست کل هزینه را یکجا پرداخت کنید. شما تنها بخشی از هزینه عمل را پرداخت کرده و مابقی را به صورت قسطی و بعد از عمل پرداخت می‌کنید. مقاله عمل بینی قسطی در شیراز اطلاعات مفیدی درمورد شرایط پرداخت اقساطی عمل بینی در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر قصد دارید برای عمل بینی به شهرهایی مثل تهران و شیراز سفر کنید، نگران هزینه‌ها نباشید. چنانچه از طریق دکی یاب اقدام کنید، دکی یاب هزینه رفت و برگشت شما به این دو شهر را پرداخت می‌کند و علاوه بر این امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم می‌کند. برای اطلاع از هزینه‌های دقیق عمل بینی می‌توانید مقاله هزینه عمل بینی در تهران را مطالعه کنید.

ارائه تخفیفات، پک هدیه و پشتیبانی رایگان و شبانه روزی به مدت دو سال و… از دیگر خدمات شگفت انگیزی است که دکی یاب ارائه می‌کند. برای اطلاع از شرایط تخفیف و سایر خدمات دکی یاب می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان تماس بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله سبک‌ها و مدل‌های بینی را به طور مختصر برای شما شرح دادیم و بهترین جراحان هر سبک را نیز به شما معرفی کردیم. گفتیم که هر پزشک در سبک خاصی مهارت دارد و بنابراین بهترین کار برای رسیدن به فرم بینی دلخواه این است که به بهترین جراح بینی در قم که تخصص کافی داشته باشد، مراجعه کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید. همچنین توضیح دادیم که با دریافت مشاوره تخصصی از دکی یاب می توانید مناسبترین دکتر عمل بینی را برای خود انتخاب کنید. اگر تجربه‌ای درخصوص عمل با هر یک از این پزشکان معرفی شده در این مقاله و یا سایر پزشکان را دارید، یا سوال و ابهامی در این مورد برایتان باقی مانده است می‌توانید سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

چطور از بهترین جراح بینی در قم نوبت دریافت کنیم؟

تنها کافی است با شماره‌های دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه بعد از مشاوره و انتخاب پزشک در اولین فرصت برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می‌کنند.

امکان پرداخت اقساطی تنها برای زیباجویانی وجود دارد که از طریق مجموعه دکی یاب برای عمل اقدام می‌کنند. برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکتر الهام صانعی پور از بهترین جراحان بینی گوشتی در قم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.