دسته بندی نشده

 بهترین جراح بینی در رشت | معرفی اختصاصی بهترین دکتر در هر مدل و سبک بینی

بهترین جراح بینی در رشت | معرفی اختصاصی بهترین دکتر در هر مدل و سبک بینی

در این مقاله بهترین جراح بینی در رشت را به شما معرفی کرده ایم. دماغ شما هر فرمی که دارد و به هر سبکی که قصد دارید بینی خود را عمل کنید، در این مقاله بهترین جراح مناسبتان را می شناسید. همچنین با خدمات مجموعه ی دکی یاب از جمله مشاوره ی رایگان انتخاب مناسب ترین پزشک و عمل بینی اقساطی آشنا می شوید.

فهرست مطالب

قصه از آن جایی شروع شد که دو خواهر با تفاوت سنی دو سال، برای ویزیت شدن نزد بهترین جراح بینی در رشت رفتند. دو خواهر که البته هیچ شباهتی به همدیگر نداشتند! یکی با قد بلند و بینی گوشتی و دیگری با قد کوتاه و بینی استخوانی!

پزشکی که از معروف ترین جراحان بینی در رشت بود، در عین حال که به زیبایی بینی خواهر دوم را جراحی کرد ولی مسئولیت عمل بینی خواهر اول را قبول نکرد! و خیلی راحت گفت: بینی ایشان کار بنده نیست! 

اما چرا؟ جراح به عملِ بی عیب و نقص بینی‌های استخوانی در رشت معروف بود. ولی مهارت لازم برای جراحی بینی‌های گوشتی را نداشت.

اگر برایتان جای سوال است که تکلیفِ خواهر اول با بینی گوشتی‌اش چه شد؟! باید بگویم با کمک کارشناسان تیم دکی یاب و طی مشاوره ی رایگان، مناسب ترین جراح بینی برای مدل بینی‌اش را پیدا کرد و در نهایت با دریافت تخفیفات فراوان و به صورت قسطی عمل شد.

در ادامه این مقاله، علاوه بر معرفی مفصل بهترین جراح بینی در رشت برای هر مدل بینی، با دکی یاب و خدماتش نیز بیشتر آشنا خواهیم شد.

کدام پزشک بهترین جراح بینی در رشت است؟

بهترین جراح بینی در رشت؛ مجموعه دکی یاب
بهترین جراح بینی در رشت؛ مجموعه دکی یاب

اگر برای پیدا کردن بهترین پزشک عمل بینی در رشت به دنبال جراحی هستید که در عمل همه ی فرم های بینی مهارت داشته باشد، باید بگویم سخت در اشتباه هستید! چرا که هیچ جراحی، همه فن حریف نیست! به این معنی که عمل بینی استخوانی،گوشتی، عمل ترمیم بینی و …. هر یک تخصص و مهارت مجزایی می طلبند.

به زبان ساده تر مثلا یک جراح برای سبک فانتزی بهترین جراح بینی در رشت است، اماااا برای سبک طبیعی ممکن است همانقدر ماهر نباشد. همان طور که بهترین جراح بینی‌ استخوانی، ممکن است در عمل بینی‌های گوشتی حرفی برای گفتن نداشته باشد. به همین سادگی!

با این مقدمه، به سراغ معرفی جداگانه چند تن از برترین جراحان بینی در رشت می‌رویم تا بهترین‌های هر مدل و سبک را بشناسید. شما همچنین می توانید در مقاله ی بهترین جراح بینی ایران با برترین و موفق ترین جراحان بینی در شهرهای مختلف آشنا شوید.

البته همین ابتدای بحث لازم است به چند سوال درباره ی خود پاسخ دهید. مدل بینی شما کدام است؟ سبک مورد نظرتان برای عمل طبیعی است یا فانتزی یا شاید هم نیمه فانتزی؟ کدام پزشک برای شرایط شما مناسب‌تر است؟ اگر به تنهایی نمی‌توانید به این سوالات پاسخ دهید، کافی است از کارشناسان دکی یاب مشاوره دریافت کنید. کارشناسان ما در انتخاب فرم بینی و سبک جراجی مناسبتان به شما کمک می کند. برای دریافت مشاوره ی رایگان روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در رشت

عمل بینی با مجموعه دکی یاب
عمل بینی با مجموعه دکی یاب

به چه بینی‌هایی اصطلاحاً بینی گوشتی گفته می‌شود؟ بینی‌های گوشتی معمولا این چند ویژگی را دارند:

 • پوست ضخیم
 • نوک بزرگ، پهن و افتاده
 • دارای غدد چربی فراوان
 • استخوان و غضروف بسیار ضعیف

همین چند ویژگی باعث شده‌اند که جراحی بینی گوشتی در رشت، دشوارتر و پیچیده تر از  بینی استخوانی باشد. که طبیعتا این دشواری به هزینه بالاتر هم منجر می‌شود. افرادی که بینی گوشتی دارند، نباید از عمل جراحی انتظار یک بینی کوچک و عروسکی داشته باشند. چرا که به علت ویژگی‌هایی که گفته شد، معمولا مناسب ترین سبک برای عمل بینی های گوشتی سبک طبیعی است. در ادامه با برترین جراحان بینی گوشتی در رشت آشنا می شویم.

دکتر رضا افراه برترین جراح بینی گوشتی در رشت

ایشان متخصص گوش، حلق، بینی و جراح پلاستیک بینی می‌باشند. دکتر افراه با کد نظام پزشکی 33021 از بهترین جراحان بینی در رشت هستند که سابقه سال‌ها عمل‌ جراحی موفق در حیطه درمان و زیبایی دارند.

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی و غضروفی در رشت

نمونه کار جراحی زیبایی بینی از طریق مجموعه دکی یاب
نمونه کار جراحی زیبایی بینی از طریق مجموعه دکی یاب

اما بینی‌های استخوانی و غضروفی چه ویژگی‌هایی دارند؟ بینی‌های استخوانی که اتفاقاً برای عمل شرایط بهتری هم دارند، دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 • استخوان و غضروف قوی و محکم
 • پوست نازک ( جوری که استخوان بینی کاملا نمایان است)
 • وجود قوز و برجستگی در قسمت پل بینی

برخلاف بینی‌های گوشتی که معمولا سبک طبیعی برای آنها مناسب است، برای بینی‌های استخوانی هر سه سبک فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی قابل اجراست. این که کدام سبک را می پسندید و با چهره ی شما تناسب بیشتری دارد و البته نظر پزشک، تعیین کننده ی مدل بینی استخوانی بعد از عمل است. در ادامه موفق ترین جراح بینی استخوانی در رشت را به شما معرفی می کنیم.

دکتر ابراهیم فهیم نیا معروف‌ترین جراح بینی استخوانی و غضروفی در رشت

دکتر فهیم نیا با شماره نظام پزشکی 37757 متخصص جراحی عمومی و جراح پلاستیک می‌باشند. ایشان علاوه بر جراحی بینی در زمینه های دیگری از جمله ماموپلاستی، جراحی پلاستیک، تزریق ژل، بوتاکس، مزو، چربی، درمان چاقی و توده موضعی و … فعالیت می کنند.

برترین جراح بینی ترمیمی در رشت

بهترین جراح بینی در تهران
تیم دکی یاب؛ نمونه اقدام جهت عمل زیبایی بینی از طریق این تیم

چه اتفاقی می‌افتد که یک نفر نیاز به عمل ثانویه یا ترمیم بینی پیدا می‌کند؟ معمولا علت این عمل یکی از موارد زیر است.

 • حادثه ( مثل ضربه به بینی، تصادف و … )
 • ظاهر بینی در عمل اولیه مطابق سلیقه ی شخص و در تناسب با سایر اجزای صورتش نباشد.
 • عدم تقارن ظاهر بینی، مخصوصا سوراخ ها
 • شخص از نظر تنفسی دچار مشکل جدی شده باشد.
 • و …
در ادامه می توانید بهترین جراح بینی ترمیمی در رشت را مشاهده نمایید.

دکتر سبحان پورارض با تجربه‌ترین جراح بینی ترمیمی در رشت

دکتر پورارض متخصص جراحی زیبایی فک و صورت می‌باشند. ایشان درارای کد نظام پزشکی 133740 از شناخته شده‌ترین جراحان بینی در رشت هستند که عمل ترمیم بینی را هم با بی حسی و هم با بیهوشی انجام می‌دهند. سایر فعالیت‌های ایشان شامل جراحی فک و چانه، بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)، ایمپلنت، تزریق چربی، ژل، بوتاکس و … می‌باشد.

بهترین جراح بینی سبک طبیعی در رشت

بهترین دکتر عمل بینی در تهران
راینوپلاستی زیباجوی مجموعه دکی یاب

افرادی که ترجیح می‌دهند بعد از عمل بینی همچنان حالت طبیعی چهره‌شان حفظ شود، سبک طبیعی را می‌پسندند. سبکی که طرفداران خود را دارد و کمتر اثری از قوس زیاد بینی و نوک سر بالا در آن دیده می‌شود. این سبک برای هر دو مدل بینی استخوانی و گوشتی قابل اجرا است.

دکتر شهریار دادگری برترین جراح بینی سبک طبیعی در رشت

دکتر دادگری با کد نظام پزشکی  85703متخصص گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن می‌باشند. ایشان از برترین جراحان بینی در رشت هستند.

بهترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در رشت

عمل بینی به سبک نیمه فانتزی با مجموعه دکی یاب
عمل بینی به سبک نیمه فانتزی با مجموعه دکی یاب

سبک نیمه فانتزی برای افرادی مناسب است که حد وسط را دوست دارند. سبکی ما بین بینی عروسکی و طبیعی که زیبایی که هر دو سبک را با هم دارد. این سبک بیشتر برای بینی‌های استخوانی قابل اجرا است و در مورد فرم گوشتی، معمولا کمتر انجام می‌شود.

دکتر مریم تهرانی معروف‌ترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در رشت

ایشان با شماره نظام پزشکی 987633 متخصص گوش، حلق، بینی و جراح زیبایی بینی در رشت هستند. تجربه و سابقه جراحی‌های دکتر تهرانی به بیش از پانزده سال می‌رسد و شامل عمل‌های جراحی درمانی و زیبایی بسیار موفق می‌شود.

بهترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در رشت

جراحی بینی فانتزی
جراحی بینی توسط مجموعه دکی یاب

اما سبک فانتزی یا همان عروسکی که چهره شما را بعد از عمل، سال‌ها جوان‌تر نشان می‌دهد. این سبک همیشه از پرطرفدارترین ها برای عمل بینی بوده است. در قسمت‌های قبل هم گفته شد که افراد با بینی‌های گوشتی نباید پس از عمل انتظار بینی عروسکی داشته باشند. و معمولا برای بینی‌های استخوانی قابل اجرا است.

دکتر سعید فلاحتی برترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در رشت

تخصص ایشان گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن می‌باشند. دکتر فلاحتی با کد نظام پزشکی  24219 یکی از بهترین جراحان بینی در رشت هستند.

در صورتی که هنوز موفق به انتخاب بهترین جراح برای خود نشده اید. و یا پزشک مورد نظر خود را انتخاب کرده اید ولی برای دریافت نوبت ویزیت و عمل به مشکل برخورده اید، می توانید با دکی یاب تماس بگیرید. تیم دکی یاب به صورتی فوری و وی آی پی از برترین جراحان رشت برای شما نوبت ویزیت و جراحی دریافت می کند. و شما دیگر مجبور به انتظار در صف طولانی عمل نخواهید بود. برای این کار کافی است روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

برترین جراح بینی از نظر کاربران

از اهمیت نظر کاربران شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی نمی‌شود چشم پوشی کرد. با خواندن این نظرات می‌توانید تا حدی در خصوص یک پزشک و سبک جراحی او شناخت پیدا کنید. اما اکتفای تنها به شبکه‌های اجتماعی و صفحات مجازی پزشکان به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

ما پس از جست‌وجوی بسیار در این صفحات، برترین جراح بینی در رشت از نظر کاربران را یافته ایم. در ادامه با این جراح حاذق بیشتر آشنا می شویم.

دکتر فیروزه ضیا بهترین جراح بینی خانم در رشت

ایشان دارای کد نظام پزشکی 84023 متخصص گوش، حلق، بینی و جراح سر و گردن می‌باشند. دکتر ضیا فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی گیلان و عضو انجمن راینولوژی ایران هستند. سابقه ی بیش از ده سال جراحی زیبایی در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های مختلف، مهر تاییدی بر مهارت و تجربه ی ایشان است.

بهترین جراح بینی در رشت با قیمت مناسب

دکی یاب؛ برترین جراح بینی در رشت
دکی یاب؛ برترین جراح بینی در رشت

این که یکی از معیارهای شما برای انتخاب بهترین جراح بینی در رشت دستمزد دریافتی او باشد، منطقی و قابل قبول است. اما اگر این مورد، تنها معیار شما برای انتخاب پزشک باشد باید به انتخابتان شک کنید و منتظر عواقب این انتخاب نسنجیده باشید! عواقبی که گاهی تا آخر عمر با شما همراه خواهد بود.

باید توجه داشته باشید که دریافت هزینه ی زیاد، به معنای تخصص و مهارت بیشتر پزشک جراح نیست. از طرف دیگر، اگر پزشکی هزینه ی منصفانه‌تری دریافت می‌کند نباید فرض را بر تجربه و مهارت کم او گذاشت.

مشاوران دکی یاب با سال‌ها تجربه ی مشاوره تخصصی در حوزه ی عمل‌های زیبایی، آماده ی معرفی مناسب‌ترین جراح بینی در رشت برای شرایط شما هستند. برای دریافت مشاوره ی رایگان و تخصصی با تیم دکی یاب تماس بگیرید. شما همچنین می توانید در  مقاله ی هزینه عمل بینی در رشت  اطلاعات بیشتری در خصوص قیمت جراحی بینی در رشت به دست بیاورید.

اشتباهات جبران نشدنی در انتخاب بهترین جراح بینی

از آن جایی که تصمیم به عمل بینی، تصمیمی مادام‌العمر می‌باشد، باید در انتخاب پزشک وقت و دقت بیشتری صرف شود. زیرا در صورت انتخاب جراح نامناسب عواقبی اتفاق می‌افتد که نه تنها بر ظاهر و جسم شما، بلکه بر روان و اعتماد به نفس شما نیز تاثیرگذار است. عواقبی مانند:

 • کاهش حس بویایی
 • صدمه به مجرای اشکی
 • اشکال در تنفس ( تنفس صدادار و …)
 • عدم تناسب بینی با صورت ( برای مثال سایز بینی بیش از حد کاهش یابد)
 • عفونت
 • خونریزی
 • واکنش به داروی بیهوشی
 • عدم تقارن سوراخ های بینی
 • نکروز شدن بافت بینی
 • سوراخ شدن سپتوم ( دیواره میانی بینی)
 • مشکلات روحی و روانی جدی نظیر افسردگی و …

خدمات دکی یاب در رشت

خدمات مجموعه دکی یاب در رشت
خدمات مجموعه دکی یاب در رشت

مجموعه دکی یاب با سال‌ها فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی، بیش از هر چیز دیگری نیاز و دغدغه زیباجو را می‌شناسد. خدمات این مجموعه به صورتی طراحی شده است که پاسخ‌گوی این نیازها باشد. همان طور که در بخش های قبل گفتیم یکی از این نیازها دریافت کمک و مشاوره در انتخاب مناسب ترین پزشک است. تیم دکی یاب با توجه به شرایط شما و سبکی که برای عمل انتخاب کردید، مناسب ترین جراح را به شما پیشنهاد می کند. 

 از دیگر خدمات جذاب این مجموعه می شود به تخفیفات میلیونی و عمل بینی اقساطی اشاره کرد. تیم دکی یاب برای اولین بار در ایران امکان انجام عمل بینی به صورت اقساطی را برای شما فراهم کرده است. تا همه ی زیباجویان بتوانند توسط جراح مورد نظر خود عمل شوند و مجبور به انتخاب گزینه های ارزان تر نباشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دیگر خدمات مجموعه دکی یاب برای زیباجویان عمل بینی در رشت، شامل موارد زیر می‌شود:

 • مشاوره رایگان و تخصصی برای انتخاب مناسب‌ترین جراح
 • دریافت ویزیت فوری و بدون معطلی از پزشک
 • تخفیف ویژه در هزینه های جانبی عمل ( مانند عکس‌ها، آزمایشات و …)
 • پشتیبانی بعد از عمل تا مدت دو سال
 • و …
اگر تهرانی هستید و یا امکان جراحی بینی در  تهران را دارید می توانید در این شهر هم از تمامی خدمات اعلام شده بهره ببرید. در مقاله ی بهترین جراح بینی در تهران معروفترین پزشکان عمل بینی در تهران را به شما معرفی کرده ایم. 

تلاش ما در این مقاله بر آن بود که بهترین جراح بینی در رشت را برای سبک‌ها و مدل‌های مختلف بینی به صورت مجزا معرفی کنیم. چرا که هر پزشک می‌تواند در یک یا چند مورد، بهتر از موارد دیگر عمل کند. امیدواریم در انتقال این مطلب موفق بوده باشیم. ضمن تشکر از همراهی شما تا پایان این مقاله، منتظر نظرات، پیشنهادات ، انتقادات و سوالات شما در قسمت زیر هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.