هزینه عمل بینی در رشت | قیمت دقیق پزشکان + تخفیف + نوبت فوری

همه آن چیزی که در مورد هزینه عمل بینی در رشت نیاز دارید، اینجاست! پس به جای خواندن چند مقاله، این مقاله را چند بار بخوان! فهرست مطالب هزینه ی...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

همه آن چیزی که در مورد هزینه عمل بینی در رشت نیاز دارید، اینجاست! پس به جای خواندن چند مقاله، این مقاله را چند بار بخوان!

فهرست مطالب

هزینه ی عمل بینی در رشت، شاید بزرگترین مانع برای رسیدن به چهره ای زیباتر و اعتماد به نفس بالاتر است. هزینه‌هایی که با شنیدنش حتی ممکن است قید رسیدن به چهره ایده‌آلتان را هم بزنید! اما آیا واقعا باید به دلیل هزینه های سنگین از بینی دلخواهمان دست بکشیم؟ 

پاسخ این سوال قطعا منفی است! البته به لطف دکی یاب

در این مقاله علاوه بر بررسی کامل هزینه های عمل بینی در رشت، با مجموعه دکی یاب و خدمات بی نظیرش از جمله تخفیفات میلیونی و عمل بینی اقساطی آشنا خواهیم شد. مجموعه ی دکی یاب برای اولین بار در ایران امکان جراحی بینی به صورت قسطی را فراهم کرده است. با این شرایط راحت همه ی زیباجویان می توانند بدون داشتن دغدغه های مالی توسط برترین جراحان  بینی خود را عمل کنند. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید یا در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید.

ارتباط با کارشناسان دکی یاب

هزینه عمل بینی در رشت چقدر است؟

هزینه ی عمل بینی در رشت
هزینه ی عمل بینی در رشت

در خصوص هزینه های عمل بینی در رشت باید به چند مورد توجه کنیم. نکته ی اول این که هزینه ی دقیق را پزشک جراح، پس از ویزیت شما مشخص می‌کند. دوم این که هزینه عمل برای هر شخص و با توجه به شرایط او (مدل بینی، سبک عمل و ...) متفاوت است. اما در این مقاله می توانید برای فرم های مختلف بینی و شرایط متفاوت هزینه ی جراحی در شهر رشت را مشاهده کنید.  

هزینه عمل بینی گوشتی در رشت

اجازه دهید ابتدا بررسی کنیم بینی گوشتی چه مشخصاتی دارد.

 • نوک بزرگ، پهن و افتاده
 • استخوان و غضروف بسیار ضعیف
 • پوست ضخیم
 • غدد چربی فراوان

به واسطه ی همین مشخصات، هزینه ی عمل بینی گوشتی در رشت، نسبت به فرم استخوانی بیشتر می‌باشد. این هزینه از حدود 21 میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه عمل بینی استخوانی و غضروفی در رشت

زیباجوی عمل بینی از طریق مجموعه دکی یاب
زیباجوی عمل بینی از طریق مجموعه دکی یاب

بینی استخوانی و غضروفی چه ویژگی‌هایی دارد؟

 • پوست خیلی نازک ( جوری که استخوان بینی مشخص است)
 • استخوان و غضروف قوی و محکم
 • وجود قوز و برجستگی در قسمت پل بینی ( بینی عقابی )

کسانی که بینی استخوانی دارند، برای عمل خوش شانس‌تر هستند. اول از این نظر که هزینه ی کمتری پرداخت می‌کنند. از طرف دیگر، هر سه سبک طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی قابل انجام برای این مدل بینی‌ها می‌باشد.

به صورت تقریبی، قیمت عمل بینی استخوانی در رشت از 20 میلیون تومان شروع می‌شود.

هزینه عمل بینی ترمیمی در رشت

ابتدا می خواهیم برسی کنیم چرا یک نفر تصمیم به انجام عمل بینی ترمیمی در رشت می‌گیرد:

 • ظاهر بینی در عمل اولیه مطابق میل و در تناسب با صورت او نیست
 • از نظر تنفسی دچار مشکل جدی شده است
 • آسیب دیدن در حادثه
 • سایر دلایل

هزینه جراحی ترمیم بینی در رشت از حدود 30 میلیون تومان شروع می‌شود. البته در نظر داشته باشید این قیمت اعلامی حدودی می باشد و با توجه به شرایط هر فرد و دستمزد پزشک تغییر می کند.

هزینه عمل انحراف و پولیپ بینی در رشت

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

گاهی علت عمل جراحی بینی برای شخصی، انحراف در تیغه میانی بینی یا سپتوم بینی می‌باشد. هزینه عمل انحراف بینی در رشت از حدود 16 میلیون تومان شروع می‌شود.

پولیپ بینی در مواقعی ایجاد می‌شود که مخاط بینی بر اثر حساسیت دچار تورم شود. پولیپ بینی با روش‌های مختلفی عمل می‌شود. قیمت عمل پولیپ بینی در رشت از حدود 17 میلیون تومان شروع می‌شود.

لازم است اشاره کنم که این دو عمل چون جنبه درمانی و غیرزیبایی دارند، تحت پوشش بیمه‌ها قرار می‌گیرند. به علاوه هزینه های اعلامی تقریبی است و با توجه به شرایط زیباجو تفاوت دارد.

چه عواملی در تعیین هزینه عمل بینی تاثیرگذار است؟

همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، هزینه عمل بینی برای دو نفر ممکن است بسیار متفاوت باشد. این تفاوت در هزینه های عمل بینی در رشت، به علت فاکتورهای زیر است:

 • مدل بینی زیباجو ( همان طور که گفتیم، بینی استخوانی هزینه پایین‌تری نسبت به بینی گوشتی دارد.)
 • سابقه و مهارت پزشک جراح
 • روش عمل: به روش باز یا بسته
 • میزان مشکلاتی که بینی دارد: گاهی بینی دچار انحراف شدید است که حین عمل باید این انحراف را هم برطرف کرد.
 • منطقه و بیمارستان محل عمل

اگر در تعیین نوع بینی ( گوشتی یا استخوانی) تردید دارید یا هنوز نمی‌دانید از بین این همه جراح مختلف در رشت، کدام پزشک برای شما مناسب‌تر است، کافی است کلید پایین را لمس کنید. با ارتباط با مشاوران تیم دکی یاب، می‌توانید از مشاوره رایگان و تخصصی این تیم بهره‌مند شوید:

تماس با دکی یاب

هزینه‌ های جانبی عمل بینی چقدر می‌شود؟

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی
زیباجوی جراحی زیبایی بینی به کمک تیم دکی یاب

بخش دوم هزینه های عمل بینی در رشت، مربوط به هزنیه‌های جانبی عمل می‌شود. هزینه‌هایی که شاید در ظاهر کم و بی‌اهمیت به نظر بیاید، اما می‌تواند در نهایت هزینه ی کلی عمل را برای شما بسیار بالا ببرد. پس از آن‌ها غافل نشوید. مواردی از هزینه های جانبی را در ادامه برای شما شرح می دهیم. 

 • هزینه عکس‌‌های قبل از عمل
 • داروها و چسب‎‌ها و لوازم بعد از عمل
 • هزینه ویزیت پزشک جراح و بیهوشی ( برای آشنایی با برترین جراحان بینی در شهر رشت پیشنهاد می کنیم مقاله ی بهترین جراح بینی در رشت را از دست ندهید. )
 • آزمایشات قبل از عمل جراحی
 • در صورتی که ساکن رشت نباشید، باید هزنیه رفت و آمد، اسکان و ... را نیز به موارد بالا اضافه کنیم. 

خدمات دکی یاب در رشت

قیمت عمل بینی در رشت؛ دکی یاب
قیمت عمل بینی در رشت؛ دکی یاب

مجموعه ی دکی یاب، یک تیم فعال در حوزه عمل‌های زیبایی است و خدماتی بسیار کاربردی به زیباجویان ارائه می دهد. این خدمات از مشاوره رایگان انتخاب جراح مناسب برای شما، تا تخفیف ویژه در هزینه و حتی عمل بینی اقساطی در رشت را شامل می‌شود. خوب است بدانیم پرداخت اقساطی هزینه های جراحی بینی در رشت با شرایط بسیار آسان و به صورت فوری قابل اجراست. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

  شما همچنین می‌توانید به صورت کاملا رایگان از مشاوره ی تخصصی این تیم برای عمل بینی، بهره‌مند شوید. ارتباط با کارشناسان دکی یاب

دکی یاب سعی کرده است خدماتی بر مبنای نیاز شما زیباجویان ارائه دهد. خدماتی که بتواند مسیر رسیدن به یک چهره ایده‌آل را سریع‌تر و آسان‌تر کند.

تعدادی از این موارد را در ادامه شرح می دهیم:

 • مشاوره رایگان و تخصصی برای انتخاب پزشک
 • دریافت ویزیت فوری و بدون معطلی از پزشک
 • تخفیف ویژه و قابل توجه در هزینه های جانبی عمل
لازم به ذکر است اگر در شیراز زندگی می کنید یا امکان جراحی بینی در شهر شیراز را دارید می توانید از تمامی خدمات گفته شده بهره ببرید. همچنین می توانید در مقاله ی معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز، با برترین جراحان این شهر آشنا شوید. 

در این مقاله، سعی ما بر آن بود که هزینه جراحی بینی در رشت را به صورت کامل بررسی کنیم. از شروع هزینه ی جراحی بینی های استخوانی، گوشتی، ترمیمی و هزینه های جانبی گفتیم و خدمات هیجان انگیز تیم دکی یاب را شرح دادیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما متشکریم و منتظر نظرات، پیشنهادات، انتقادات و سوالات شما هستیم.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر