دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در اصفهان | معرفی اختصاصی بهترین دکتر در هر مدل و سبک بینی

بهترین جراح بینی در اصفهان

از آن جایی که پیدا کردن پزشک مناسب یکی از مراحل دشوار در عمل بینی است مجموعۀ دکی‌یاب در این مقاله همۀ اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار می‌دهد. شما دراین مقاله با فرم‌های متفاوت بینی و سبک‌های مختلف جراحی کاملا آشنا می‌شوید و بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر مدل و سبک را می‌شناسید.

 

پیدا کردن پزشک مناسب شاید یکی از سخت‌ترین مراحل عمل بینی باشد. اغلب ما روشی که برای این جستجوی طاقت فرسا انتخاب می‌کنیم این است که به عنوان مثال در فامیل دختر خاله‌ای پیدا می‌کنیم که نتیجۀ عمل بینی‌اش رضایت بخش باشد و تصمیم می‌گیریم به همان دکتر مراجعه کنیم. درست مثل زمانی که انگشتری زیبا به دست دوستمان می‌بینیم و آدرس مغازه را از او می‌پرسیم. وقتی هم که از عمل بینی نتیجۀ مورد نظرمان را نگرفتیم همۀ تقصیرها را می‌اندازیم گردن شانس بد ما و اقبال بلند دختر خاله!

در حالی که واقعیت این است که انتخاب دکتر عمل بینی مثل خرید انگشتر نیست!. و این که نتیجۀ عمل دختر خاله خوب شد حتما دلیل نمی‌شود که ما هم نتیجۀ مورد نظرمان را بگیریم. واقعیت این است که هر پزشکی در عمل یک فرم بینی مهارت بیشتری دارد. و برای هر سبک عمل بینی باید به دنبال جراح متخصص همان سبک گشت. اما برای این کار لازم است ابتدا نوع بینی خود را بشناسیم و با توجه به آن مشخص کنیم چه سبک عمل بینی مناسب ماست. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا به همۀ اطلاعات مورد نیاز خود برای پیدا کردن پزشک مناسب عمل بینی دست یابید.

کدام پزشک بهترین جراح بینی در اصفهان است؟

همان طور که در بخش قبل گفتیم هر مدل بینی ( گوشتی و استخوانی ) به یک سبک مشخص عمل می‌شود ( طبیعی، فانتزی، نیمه فانتزی). و هر سبک عمل بینی، پزشک متخصص خودش را دارد.  به همین دلیل نمی‌شود فقط یک پزشک را به عنوان بهترین جراح بینی در اصفهان معرفی کرد . از طرفی به دلیل تنوع زیاد پزشکان، انتخاب جراح مناسب بسیار دشوار و سر در گم کننده است. به همین علت مجموعۀ دکی‌یاب در ادامه برای هر سبک عمل بینی بهترین جراح را به شما معرفی می‌کند. همچنین شما می توانید برای دریافت مشاورۀ رایگان بهترین جراحان بینی در اصفهان روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان

نمونه عمل بینی گوشتی مجموعۀ دکی یاب
نمونه عمل بینی گوشتی مجموعۀ دکی یاب

خوب است قبل از معرفی بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان کمی با ساختار بینی‌های گوشتی آشنا شویم و ببینیم اصلا به چه فرم بینی‌هایی گوشتی می گویند. مشخصۀ اصلی بینی‌های گوشتی داشتن پوست ضخیم، غدد چربی بسیار، منافذ پوست باز و ساختار غضروفی ضعیف است. فرم بینی گوشتی معمولا پهن با پره‌های باز و نوک بینی بزرگ می‌باشد. اگر این مشخصات در بینی شما وجود دارد، دارای بینی گوشتی هستید.

دکتر علی رضا خدامی برترین جراح بینی گوشتی در اصفهان

دکتر علی رضا خدامی جراح بینی گوشتی در اصفهان
علی رضا خدامی جراح بینی گوشتی در اصفهان

دکتر علی رضا خدامی با کد نظام پزشکی 106283 متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی در اصفهان هستند. ایشان که دارای فلوشیپ جراحی بینی و آندوسکوپی سینوس هستند در جراحی بینی‌های گوشتی مهارت بسیاری دارند. جراحی زیبایی بینی، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، درمان پولیپ بینی به روش آندوسکوپی و… از فعالیت‌های دیگر ایشان می‌باشند.

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی و غضروفی در اصفهان

نمونه عمل بینی استخوانی با مجموعۀ دکی یاب
نمونه عمل بینی استخوانی با مجموعۀ دکی یاب

بینی‌های غضروفی برخلاف گوشتی پوست نازک و منعطف دارند. به همین دلیل جراح می‌تواند تغییرات ظریف‌تری روی آنها اعمال نماید. از این رو بینی های استخوانی معمولا نتیجۀ بهتری از عمل می‌گیرند. همچنین زخم‌های ناشی از جراحی برای این فرم بینی‌ زودتر ترمیم می‌یابند. همان طور که از اسمشان پیداست بینی های غضروفی دارای اسکلت استخوانی مقاوم و بافت غضروفی قوی هستند. قوز بینی یکی دیگر از مشخصه‌های معمول آنها می‌باشد.

دکتر مهشید خورده چی معروفترین جراح بینی استخوانی و غروفی در اصفهان

خانم دکتر مهشید خورده چی جراح بینی استخوانی در اصفهان
خانم دکتر مهشید خورده چی جراح بینی استخوانی در اصفهان

ایشان جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت هستند. دکتر خورده چی با کد نظام پزشکی 86490 از معروفترین پزشکان اصفهان هستند و علاوه بر جراحی بینی، خدمات جراحی بینی ترمیمی، جراحی پلک، جراحی گوش، جوانسازی پوست و تزریق ژل، بوتاکس چربی ارائه می‌دهند.

برترین جراحی بینی ترمیمی در اصفهان

نمونه عمل بینی ترمیمی با مجموعۀ دکی‌یاب
نمونه عمل بینی ترمیمی با مجموعۀ دکی‌یاب

برخی اوقات در جراحی بینی اولیه ممکن است نتیجۀ مورد نظر حاصل نشود یا به دلیل عوارض و مشکلات تنفسی پیش آمده نیاز به عمل جراحی ترمیمی باشد. در این موارد یک جراح متخصص پس از معاینۀ ساختار داخلی و خارجی بینی تشخیص می‌دهد که آیا عمل بینی ترمیمی مشکلات موجود را برطرف می‌کند یا خیر؟! لازم است بدانید عمل بینی ترمیمی به نسبت جراحی اولیه پیچیدگی بیشتری دارد و نیازمند دقت و دانش بسیاری است. به همین دلیل هزینۀ عمل‌های ترمیمی معمولا از عمل اصلی بیشتر است.

دکترمجید راستی با تجربه ترین جراح بینی ترمیمی در اصفهان

آقای دکتر مجید راستی جراح بینی ترمیمی در اصفهان
آقای دکتر مجید راستی جراح بینی ترمیمی در اصفهان

اگر بخواهیم معروفترین پزشکان عمل ترمیمی بینی در اصفهان را معرفی کنیم دکتر مجید راستی از اولین اشخاصی است که به ذهن می‌رسد. ایشان با کد نظام پزشکی 31958 دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و آمریکا می‌باشند. دکتر راستی در جراحی بینی ترمیمی، جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی مهارت دارند.

بهترین جراح بینی سبک طبیعی در اصفهان

نمونه عمل بینی طبیعی با مجموعۀ دکی‌یاب
نمونه عمل بینی طبیعی با مجموعۀ دکی‌یاب

در جراحی طبیعی هدف از بین بردن نواقص و ایرادهای بینی است و تلاش می‌شود فرم بینی حالت طبیعی خود را از دست ندهد. به همین دلیل معمولا تیغۀ بینی صاف است و قوس و انحنا ندارد. و نوک بینی فقط در حد رفع افتادگی بالا می‌رود. همچنین در این سبک، بینی بیش از حد طبیعی کوچک نشده و سایز استاندارد حفظ می‌شود. بینی‌های استخوانی و گوشتی هر دو می‌توانند به صورت طبیعی عمل کنند.

دکترمهدی قدیری برترین جراح بینی سبک طبیعی در اصفهان

دکتر مهدی قدیری جراح بینی طبیعی در اصفهان
مهدی قدیری جراح بینی طبیعی در اصفهان

دکتر مهدی قدیری با کد نظام پزشکی 95617 جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و دارای برد تخصصی و فلوشیپ آندوسکوپی سینوس می‌باشند. ایشان از معروفترین پزشکان عمل بینی خصوصا به سبک طبیعی در اصفهان هستند و علاوه بر جراحی بینی، در زمینه ی جراحی گوش و تزریق بوتاکس نیز فعالیت‌ می کنند .

بهترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در اصفهان

نمونه عمل بینی نیمه فانتزی با مجموعۀ دکی یاب
نمونه عمل بینی نیمه فانتزی با مجموعۀ دکی یاب

این سبک مناسب کسانی است که تمایل دارند بینی آنها کمی از حالت طبیعی خارج شده و به حالت عروسکی نزدیک شود. در سبک نیمه فانتزی سایز بینی از حالت طبیعی اندکی کوچکتر شده و نوک بینی بیشتر سربالا می‌شود. همچنین تیغه، انحنای ملایمی می‌گیرد. بینی‌های غضروفی-استخوانی به دلیل ساختارشان در سبک نیمه فانتزی نتیجۀ بهتری از بینی‌های گوشتی می‌گیرند.

دکتر شبنم آذری معروفترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در اصفهان

خانم دکتر شبنم آذری جراح بینی نیمه فانتزی در اصفهان
خانم دکتر شبنم آذری جراح بینی نیمه فانتزی در اصفهان

ایشان جراح و متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن در اصفهان می باشند. همچنین با کد نظام پزشکی 10874 جراح پلاستیک بینی و صورت نیز هستند. دکتر آذری از پر طرفدارترین جراحان بینی در اصفهان می‌باشند و علاوه بر عمل بینی خدماتی از قبیل اتوپلاستی، بلفاروپلاستی، تزریق ژل و بوتاکس و ترمیم اسکار ارائه می‌دهند.

بهترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در اصفهان

بهترین جراح بینی فانتزی و نیمه فانتزی
بهترین جراح بینی فانتزی عروسکی در شیراز

در این سبک، اندازۀ بینی بیشتر از حد استاندارد کاهش یافته و نوک بینی کاملا سربالا می‌شود. به صورتی که زاویۀ حدودا 105 درجه بین لب فوقانی و نوک بینی ایجاد می‌شود. قوس زیاد تیغۀ بینی یکی دیگر از مشخصه‌های بینی‌های فانتزی است. به دلیل کوچک شدن بیش از حد بینی در این سبک، در صورتی که جراحی توسط پزشک مناسب انجام نشود ممکن است مشکلات تنفسی برای زیباجو به وجود بیاورد. به همین علت باید در انتخاب دکتر دقت بسیاری شود. نکتۀ مهم دیگر این است که سبک عروسکی فقط برای بینی‌های استخوانی وغضروفی قابل انجام است.

دکتر علیرضا پورصیرفی برترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در اصفهان

دکتر علیرضا پورصیرفی جراح بینی سبک فانتزی در اصفهان
دکتر علیرضا پورصیرفی جراح بینی سبک فانتزی در اصفهان

این دکتر خوش نام با شماره ی نظام پزشکی 77580 دارای برد تخصصی جراحی گوش، گلو و بینی و عضو آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا می‌باشند. ایشان بیش از 15 سال سابقۀ جراحی پلاستیک بینی دارند و حدود 5 هزار عمل  موفقیت آمیز را در کارنامۀ خود ثبت کرده اند. از دیگر خدمات دکتر می‌توان جراحی چانه، پلک و اتوپلاستی را نام برد.

 

 

اگر تمایل دارید در خصوص سبک‌های متفاوت عمل بینی توضیحات بیشتری دریافت کنید و یا برای تشخیص فرم بینی خود نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید روی دکمۀ زیر کلیک کنید. کارشناسان دکی‌یاب به رایگان پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

برترین جراح بینی از نظر کاربران

در این بخش شما با دو تن از بهترین جراحان بینی در اصفهان از نظر کاربران و زیباجویان دکی یاب آشنا می‌شوید. در ادامه به معرفی این دو جراح معروف می‌پردازیم.

دکتر محمد مهدی طرزی بهترین جراح عمل بینی از نظر کاربران

دکتر محمد مهدی طرزی جراح بینی در اصفهان
دکتر محمد مهدی طرزی جراح بینی در اصفهان

جناب دکتر محمد مهدی طرزی دارای کد نظام پزشکی 58199 جراح پلاستیک و متخصص گوش، حلق و بینی می باشند. ایشان در تهران و اصفهان مشغول به طبابت هستند و جراحی زیبایی بینی، لیفت گردن، ابرو و پیشانی و همچنین لیفت صورت تعدادی از خدماتی است که توسط ایشان ارائه می شود.

دکتر فهیمه بیاتی بهترین جراح بینی خانم از نظر کاربران

خانم دکتر فهیمه بیاتی جراح بینی در اصفهان
خانم دکتر فهیمه بیاتی جراح بینی در اصفهان

خانم دکتر فهیمه بیاتی با شماره ی نظام پزشکی 64801 متخصص گوش، حلق و بینی و از معروفترین جراحان شهر اصفهان هستند. ایشان همچنین جراح زیبایی بینی و صورت و متخصص سر و گردن می باشند. دکتر بیاتی از پرطرفدارترین پزشکان عمل بینی در اصفهان هستند که در کنار جراحی بینی به فعالیت‌های دیگری از جمله تزریق ژل و بوتاکس، جراحی سینوس، جراحی و درمان خروپف و … می‌پردازند.

بهترین جراح بینی در اصفهان با قیمت مناسب

انتخاب یک جراح خوب و معتبر ولی با قیمت مناسب همیشه یکی از دغدغه های زیباجویانی است که قصد دارند بینی خود را عمل کنند. به همین دلیل مجموعه ی دکی یاب برای شما شرایطی فوق العاده و تکرار نشدنی در نظر گرفته است. تخفیفات میلیونی و پرداخت اقساط هزینه های عمل مواردی از این خدمات بی نظیر هستند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی هزینه عمل بینی در اصفهان مراجعه کنید یا با دکی یاب تماس بگیرید.

اشتباهات جبران نشدنی در انتخاب بهترین جراح بینی

برخی زیباجویان در جراحی بینی مرتکب اشتباهات بزرگی می‌شوند که ممکن است نتیجۀ جبران ناپذیری برای آنها به همراه داشته باشد. در این قسمت مهمترین مورد این اشتباهات را برای شما شرح می دهیم. بزرگترین اشتباه در جراحی بینی انتخاب پزشک نامناسب است. شما باید ابتدا روی فرم بینی خود آگاهی و شناخت کامل داشته باشید. سپس سبک عمل مناسب بینیتان را شناسایی کرده و پزشکی را انتخاب کنید که در آن سبک تبحر و مهارت بیشتری دارد. اما در این کار دقت و توجه بسیاری کنید. زیرا انتخاب پزشکی که در سبک عمل مورد نظر شما حاذق نباشد ممکن است نتیجۀ دلخواهتان را به همراه نداشته باشد و حتی سلامت شما را به خطر بیندازد.

خدمات دکی یاب در اصفهان

اگر قصد عمل بینی در اصفهان را دارید این خبر خوب را به شما می‌دهم که تنها نیستید و دکی یاب همراه شماست. و از صفر تا صد این مسیر پر استرس با شما خواهد بود. از مشاوره‌های رایگان انتخاب مناسب‌ترین پزشک گرفته تا تخفیف در هزینه‌های عمل! به تعدادی از خدمات تیم دکی یاب در ادامه اشاره می‌کنیم.
  • مشاوره قبل از عمل در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد مسئولیت پذیر و دلسوز
  • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری
  • آنالیز و بررسی نتیجۀ عمل تمام دکترها برای معرفی تخصصی تر به هر زیباجو
  • ارسال هدیه پس از عمل
شما می‌توانید برای بهره مندی از خدمات دکی‌یاب یا کسب اطلاعات بیشتر از مشاوران ما روی دکمۀ زیر کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.