هزینه عمل بینی در اصفهان | قیمت دقیق پزشکان + تخفیف + نوبت فوری

قیمت دقیق هزینه های عمل بینی در اصفهان با بهترین پزشکان در هر سبک و مناسب هر نوع بینی به علاوه تخفیفات باورنکردنی و گرفتن نوبت فوری عمل

Example Image
راهنمای مطالعه 8

با دکی یاب غول هزینه عمل بینی در اصفهان را شکست بده!. 

تخفیفات هیجان انگیز، عمل بینی اقساطی و خدمات ویژۀ دیگری که مجموعۀ دکی‌یاب برای شما در نظر گرفته است. برای اطلاع از این خدمات تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

هزینه عمل بینی در اصفهان

اگر دارید این مقاله را می‌خوانید احتمالا برای جراحی بینی خود تصمیم جدی گرفته‌اید ولی با مانع بزرگی به اسم هزینه مواجه شده‌اید. هزینه‌هایی که می‌شود گفت سرعت رشدشان کم کم با هواپیمای بویینگ 747 در حال برابری است. از طرفی هم پس انداز کردن و گرفتن وام، رویایی است که هر روز دست نیافتنی‌تر به نظر می‌رسد. در این وضعیت تا آدم بیاید یک میلیونش را دو میلیون کند و دو میلیونش را ده میلیون، هزینه‌های جراحی دو برابر شده و هرچه رشته ایم پنبه می‌شود. پس در این شرایط پر استرس چاره چیست؟

مجموعۀ دکی‌یاب در کنار شماست تا کمی از بار سنگین هزینه‌ها بکاهد. جراحی بینی اقساطی، تخفیف در هزینه عمل و هزینه‌های جانبی تعدادی از خدمات شگفت انگیز دکی‌یاب هستند. تا انتهای مقاله با ما باشید تا همه چیز را در خصوص هزینه‌های عمل بینی در اصفهان و همچنین خدمات دکی‌یاب برای شما بازگو کنیم.

هزینه عمل بینی در اصفهان چقدر است؟

هزینه‌های عمل بینی بسته به فرم بینی شما و سبک عمل مناسب آن متفاوت است. حال که قصد جراحی دارید لازم است نوع بینی خود را بدانید. به طور کلی فرم بینی به دو نوع گوشتی و استخوانی _ غضروفی تقسیم می‌شود. و هر کدام از این فرم‌ها به سبکی متفاوت عمل می‌شوند. هزینه‌ی جراحی بینی هم با توجه به همین موارد تعیین می‌شود و یک قیمت ثابت ندارد. در ادامه هزینه عمل برای فرم و سبک‌های مختلف جراحی بینی را بررسی می‌کنیم.

ضمنا با کلیک بر روی دکمه ی زیر می توانید در خصوص هزینه های عمل بینی در اصفهان مشاوره ی رایگان دریافت کنید. کارشناسان دکی یاب همچنین می توانند در انتخاب بهترین و مناسب ترین پزشک به شما مشاوره دهند. به این صورت که با توجه به فرم بینی و شرایطتان، مناسب ترین جراح را به شما معرفی می کنند.

تماس با کارشناسان

هزینه عمل بینی گوشتی در اصفهان

نمونه عمل پولیپ بینی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل پولیپ بینی با مجموعه دکی یاب

ابتدا کمی با ویژگی های بینی های گوشتی آشنا شویم. بینی‌های گوشتی دارای پوست ضخیم ولی ساختار غضروفی و استخوانی ضعیف می‌باشند. منافذ پوستی در آنها باز بوده و غدد چربی فراوان دارند. یکی دیگر از مشخصات آنها نوک بینی بزرگ است. هزینه عمل بینی‌های گوشتی در اصفهان از 21 میلیون تومان شروع می‌شود و با توجه به دستمزد پزشک بالاتر می‌رود.

هزینه عمل بینی استخوانی و غضروفی در اصفهان

نمونه عمل بینی استخوانی و غضروفی با مجموعۀ دکی‌یاب
عمل بینی استخوانی و غضروفی با مجموعۀ دکی‌یاب

بینی‌های استخوانی بر خلاف گوشتی دارای پوست نازک، اما اسکلت استخوانی و غضروف مقاوم هستند. نازک بودن پوست بینی شکل دادن به آن را راحت‌تر کرده و ترمیم زخم‌های جراحی را سرعت می‌دهد. شروع هزینۀ عمل بینی استخوانی در اصفهان از 20 میلیون تومان است و بسته به دستمزد دریافتی جراح بیشتر می‌شود.

هزینه عمل بینی ترمیمی در اصفهان

نمونه عمل بینی ترمیمی با مجموعۀ دکی‌یاب
جراحی بینی ترمیمی با مجموعۀ دکی‌یاب

گاهی اوقات به دلیل کم تجربگی پزشک، نتیجۀ جراحی بینی رضایت بخش نبوده و یا سیستم تنفسی زیباجو دچار اشکال می‌گردد. در این مواقع جراحی بینی ترمیمی توسط پزشک متبحر می‌تواند این ایرادات را رفع کند. جراحی بینی ثانویه یا ترمیمی به نسبت جراحی اولیه نیازمند مهارت و ظرافت بیشتری است و قیمت بالاتری هم دارد. هزینه عمل بینی ترمیمی در اصفهان از 30 میلیون تومان شروع می‌شود. اما هر پزشکی با توجه به تجربه و شهرتی که دارد دستمزد متفاوتی دریافت می‌کند.

بیشتر بخوانید: هزینه عمل بینی در کرمان

هزینه عمل انحراف و پولیپ بینی در اصفهان

نمونه عمل بینی انحرافی و دارای پولیپ با مجموعۀ دکی‌یاب
نمونه عمل بینی انحرافی و دارای پولیپ با مجموعۀ دکی‌یاب

تیغۀ بینی دیواره‌ای از جنس غضروف و استخوان است که سوراخ‌های بینی را از هم جدا می‌کند. ممکن است به دلیل شرایط مادرزادی و یا اصابت ضربه این تیغه بین مجاری بینی کاملا صاف قرار نگیرد. در این صورت انحراف در بینی به وجود می‌آید. پولیپ یک رشد کوچک و متورم به شکل حبۀ انگور در پوشش حفره‌های بینی و سینوس است. این عارضه معمولا به دلایلی مانند سینوزیت مزمن، آلرژی مزمن، آسم آلرژیک و ... ایجاد می‌شود.

هزینه عمل انحراف و پولیپ در اصفهان حدودا از 14 میلیون تومان شروع شده و بسته به دستمزد دریافتی جراح و شرایط زیباجو افزایش می‌یابد.

 

در صورتی که تمایل دارید از هزینه دقیق عمل بینی در اصفهان برای هر فرم و سبک عمل بینی مطلع شوید کافیست با دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما به رایگان پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. 

تماس با کارشناسان

چه عواملی در تعیین هزینه عمل بینی تاثیر گذار است؟

همان طور که در قسمت‌های قبل گفتیم نوع بینی (گوشتی، استخوانی، ترمیمی ، انحراف و پولیپ) و سبک عمل مورد نظر (طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی) در هزینه جراحی تاثیر گذار است. از عوامل دیگری که هزینه‌ی عمل بینی را تعیین می‌کنند می‌شود به دستمزد پزشک جراح، هزینه‌های کلینیک یا بیمارستان و آزمایشات و عکس برداری‌های قبل از عمل اشاره کرد. دستمزد جراح با توجه به شهرت و سابقه ی کاری هر پزشک متفاوت است. ولی نمی شود با اطمینان گفت جراحانی که دستمزد بیشتر دریافت می کنند نتیجه ی رضایت بخش تری رقم می زنند. بسیاری از پزشکان هستند که با هزینه های پایین تر موفق شده اند رضایت حداکثری زیباجویان را جلب کرده و طرفداران بسیاری پیدا کنند.

توصیه می کنیم برای آشنایی با موفق ترین جراحان بینی در اصفهان مقاله ی بهترین جراح بینی در اصفهان را مطالعه کنید. 

هزینه‌های جانبی عمل بینی چقدر می شود؟

تخفیف در هزینۀ جانبی عمل بینی، مجموعۀ دکی‌یاب
تخفیف در هزینۀ جانبی عمل بینی، مجموعۀ دکی‌یاب

امروزه هزینه‌های جانبی شامل هزینۀ ویزیت پزشک، بیمارستان، آزمایشات و عکسبرداری‎ ها مقدار قابل توجهی می‌شود. اما مجموعۀ دکی‌یاب در این نقطۀ مسیر هم همراه شماست و برای شما زیباجویان در هزینه‌های جانبی عمل بینی در اصفهان تخفیفات شگفت انگیزی در نظر گرفته است. شما می‌توانید برای اطلاع از جزئیات این تخفیفات با دکی یاب تماس بگیرید.

همچنین در صورتی که ساکن تهران هستید یا امکان جراحی بینی در این شهر را دارید هم می توانید از این تخفیفات بهره مند شوید. در مقاله ی هزینه عمل بینی در تهران قیمت جراحی بینی در شرایط مختلف در شهر تهران را برای شما درج کرده ایم. 

خدمات دکی‌یاب در اصفهان

تا اینجای مقاله با تعدادی از خدمات شگفت انگیز دکی یاب در اصفهان آشنا شدیم. تخفیف در هزینۀ عمل و هزینه‌های جانبی و ارائه ی مشاوره ی رایگان تعدادی از این خدمات می‌باشند. اما یکی از پرطرفدارترین و کاربردی ترین خدمات ما عمل بینی اقساطی است. اگر به دلیل محدودیت مالی امکان پرداخت هزینه های عمل بینی در اصفهان را ندارید، نگران نباشید. مجموعه ی دکی یاب امکان پرداخت اقساط هزینه های عمل بینی در اصفهان را برای شما زیباجویان فراهم کرده است. شما می توانید با شرایط بسیار ساده و به صورت فوری توسط برترین جراحان بینی خود را قسطی عمل کنید. مطمئنا شما هم موافقید که این خدمات کم نظیر به آسانی در یک مجموعه پیدا نمی شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و تماس با دکی یاب روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.  

 

تماس با کارشناسان دکی یاب

در ادامه به دیگر خدمات دکی‌یاب در اصفهان اشاره می‌کنیم.

  • مشاوره قبل از عمل در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
  • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری
  • تخفیف در هزینۀ عمل و هزینه های جانبی
  • پشتیبانی رایگان و همه روزه تا دو سال بعد از عمل
خوب است اضافه کنیم اگر شیرازی هستید و یا امکان جراحی در این شهر را دارید، همه ی این خدمات در شهر شما هم ارائه می شوند. با مطالعه ی مقاله ی هزینه عمل بینی در شیراز می توانید از مخارج جراحی بینی در این شهر مطلع شوید.

در این مقاله همه چیز را دربارۀ هزینۀ عمل بینی در اصفهان بررسی کردیم. برای هر فرم بینی توضیحاتی ارائه دادیم و به حدود قیمت برای هر کدام اشاره کردیم. همچنین به خدمات و تخفیفات ارائه شده توسط  مجموعۀ دکی‌یاب پرداختیم. لطفا شما نیز اگر سوال یا دیدگاهی دارید در بخش نظرات برای ما ثبت بفرمایید.

آدرس دکی یاب

سوالات متدوال در خصوص قیمت عمل بینی

آیا بیمه هزینه عمل بینی را تقبل می‌کند؟

 به طور معمول عمل زیبایی بینی شامل بیمه نمی‌شود ولی در صورت اختلال در تنفس و یا مشکلاتی مانند شکستگی بینی، مخروط داخلی بزرگ در بینی و تنگ شدن دهلیز بینی این عمل درمانی حساب شده و شامل بیمه می‌شود.

ارزانترین دکتر عمل بینی در اصفهان کیست؟

برای این که جراحی بینی موفقی داشته باشید لازم است جراحی انتخاب کنید که مهارت و تجربۀ بالایی دارد. پزشکان با تجربه و خوشنام بسیاری هستند که برای عمل بینی هزینه های پایین تری دریافت می کنند و رضایت زیباجویان بسیاری را در کارنامه ی خود دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

آیا هزینه عمل بینی استخوانی و گوشتی متفاوت است؟

با توجه به این که معمولا جراحی بینی‌های گوشتی از استخوانی دشوارتر است و نیازمند تجربه و دانش بیشتری است طبیعتا هزینۀ بالاتری هم دارد.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر