هزینه عمل بینی در کرمان | قیمت دقیق پزشکان + تخفیف + اقساط (سال1402)

هزینه عمل بینی در کرمان را دقیق در اختیار شما قرار داده ایم و ده ها خدمات مثل اقساطی کردن هزینه عمل بینی را برایتان فراهم نموده ایم!

Example Image
راهنمای مطالعه 8

هزینه عمل بینی در کرمان تنها چیزی است که بین شما و بینی دلخواهتان فاصله انداخته است؟ این مقاله را تا انتها بخوانید تا همه چیز را درباره ی شرایط اقساط باورنکردنی دکی یاب برای شما بگوییم. در این مقاله قیمت دقیق هزینه ی عمل بینی در کرمان را بررسی کرده و در خصوص تخفیفات و خدمات مجموعه ی دکی یاب به شما اطلاع رسانی می کنیم.

البته امروزه نوشتن از قیمت دقیق هزینه ی عمل بینی در کرمان اندکی دشوار است. چرا که سرعت افزایش قیمت ها بقدری بالاست که تا زمان انتشار این مقاله ممکن است قیمت ها تغییر کرده واحتیاج به بروز رسانی پیدا کند. اگر بخواهم دوستانه نصیحتتان کنم باید بگویم اتفاقا این بار صبر کار شیطان است! عجله کنید!.  اگر هم محدودیت مالی دارید و به قول معروف دستتان تنگ است، شرایط اقساط دکی یاب بهترین راه چاره است. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید. 

شما همچنین می توانید از همین طریق از کارشناسان ما مشاوره ی رایگان دریافت کنید. این مشاوره می تواند در خصوص موضوعاتی مانند انتخاب مناسب ترین پزشک برای شما، هزینه های دقیق هر جراح، تشخیص فرم بینی و سبک عمل مناسب شما و ... باشد. 

دریافت مشاوره رایگان

تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا همه چیز را در خصوص هزینه ی عمل بینی در کرمان و شرایط اقساط تیم دکی یاب بازگو کنیم.

عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

هزینه عمل بینی در کرمان چقدر است؟

برای هزینه ی جراحی بینی نمی شود تنها یک قیمت ارائه داد. زیرا فرم ها و سبک های متفاوت جراحی هر کدام هزینه های مختلفی دارند. مثلا اگر بینی شما استخوانی باشد به نسبت بینی گوشتی هزینه ی جراحی پایین تری متقبل می شوید. به همین صورت قیمت عمل بینی فانتزی و طبیعی با هم یکی نیست. در ادامه به بررسی دقیق هزینه ی جراحی هر کدام از فرم ها و سبک های عمل بینی می پردازیم.

هزینه عمل بینی گوشتی در کرمان

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب

برای تشخیص این که بینی شما گوشتی است یا خیر کافی است مشخصات زیر را بررسی کنید. بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم هستند ولی ساختار غضروفی و استخوانی ضعیف دارند. غالبا پره ها باز و نوک بینی در آنها پهن است. منافذ باز و غدد چربی فراوان از دیگر مشخصات بینی های گوشتی است.

شروع هزینه ی عمل بینی گوشتی در کرمان حدودا از 30 میلیون تومان می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیقتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

هزینه عمل بینی استخوانی و غضروفی در کرمان

نمونه عمل بینی استخوانی و غضروفی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی استخوانی و غضروفی با مجموعه ی دکی یاب

بینی های استخوانی بر خلاف گوشتی دارای ساختار غضروفی و استخوانی مقاوم هستند ولی پوست نازک و منعطف دارند. بنابراین جراح می تواند تغییرات بیشتری روی بینی اعمال کند و قدرت مانور بالاتری دارد. به همین دلیل جراحی بینی های استخوانی از گوشتی راحت تر است و معمولا نتیجه ی بهتری هم دارد. و هزینه ی کمتری هم شامل می شود.

هزینه ی عمل بینی استخوانی در کرمان از 28 میلیون تومان شروع می شود و با توجه به دستمزد پزشک بالاتر می رود. اما خوب است بدانید مجموعه ی دکی یاب برای شما زیباجویان تخفیفات شگفت انگیزی در نظر گرفته است. با کمک دکی یاب می توانید با هزینه ی کمتر توسط بهترین جراحان بینی خود را عمل کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

هزینه عمل بینی ترمیمی در کرمان

نمونه عمل بینی ترمیمی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی ترمیمی با مجموعه ی دکی یاب

جراحی بینی ترمیمی یا ثانویه با هدف رفع اشکالات عمل اولیه انجام می شود. گاهی اوقات به دلیل مهارت پایین پزشک، ممکن است عمل بینی نتیجه ی مورد نظر را به همراه نداشته باشد. یا در تنفس زیباجو ایجاد اشکال کند. در این مواقع لازم است جهت رفع این ایرادات جراحی مجدد انجام شود. به همین دلیل جراحی ترمیمی حساسیت بیشتری دارد و نیازمند دقت و دانش مضاعفی است. از این رو هزینه ی بالاتری هم دارد.

هزینه ی عمل بینی ترمیمی در کرمان از  36 میلیون تومان شروع می شود و با توجه به دستمزد پزشک می تواند افزایش یابد. با تخفیفات دکی یاب اما می توانید با هزینه های کمتر توسط برترین جراحان عمل خود را انجام دهید.

هزینه عمل انحراف و پولیپ بینی در کرمان

نمونه عمل بینی انحرافی و پولیپ با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی انحرافی و پولیپ با مجموعه ی دکی یاب

انحراف بینی زمانی اتفاق می افتد که دیواره ی بینی به یک سمت منحرف شود. انحراف تیغه ی بینی ممکن است باعث تنگ یا مسدود شدن مجراهای بینی شود. و به این صورت باعث  اختلال در تنفس می شود.

پولیپ بینی بافتی نرم به شکل حبه ی انگور است که در مجرای تنفسی و سینوس ها آویزان است. در واقع هم پولیپ وهم انحراف می تواند عوارض ناخوشایندی به همراه داشته باشند که به درمان نیاز دارند.

هزینه ی عمل انحراف و پولیپ بینی در کرمان از 23 میلیون تومان شروع می شود. که با توجه به دستمزد پزشک و شرایط زیباجو افزایش پیدا می کند. اما اگر توسط دکی یاب عمل خود را انجام دهید می توانید از تخفیفات فوق العاده ی دکی یاب استفاده کنید. شما می توانید برای اطلاع از این تخفیفات با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

چه عواملی در تعیین هزینه عمل بینی تاثیرگذار است؟

هزینه ی عمل بینی به موارد مختلفی بستگی دارد. از مهمترین این موارد می شود سبک عمل و فرم بینی زیباجو را نام برد. دستمزد جراح و هزینه های مربوط به کلینیک یا بیمارستان موارد دیگری هستند که در هزینه ی عمل بینی تاثیر گذارند. معمولا جراحانی که تجربه و شهرت بیشتری دارند دستمزد بالاتری دریافت می کنند. هرچند که پزشکانی با مهارت و تخصص بالا هستند که با هزینه های پایین تر نتایجی فوق العاده کسب می کنند و طرفداران بسیاری دارند. برای آشنایی با برترین جراحان بینی در کرمان می توانید به مقاله ی بهترین جراح بینی در کرمان مراجعه کنید. 

اما در خصوص هزینه های عمل بینی در کرمان برای شما یک خبر هیجان انگیز داریم. به لطف دکی یاب شما می توانید با قیمت پایین تر توسط جراح دلخواهتان بینی خود را عمل کنید. به علاوه امکان عمل بینی اقساطی نیز با دکی یاب برای شما فراهم شده است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید یا به قسمت خدمات دکی یاب در کرمان مراجعه کنید.

هزینه های جانبی عمل بینی چقدر می شود؟

بخشی از هزینه های عمل بینی مربوط به هزینه های جانبی می شود. از جمله می شود به هزینه ی مشاوره و ویزیت، عکاسی و آزمایشات قبل از عمل اشاره کرد. اما مجموعه ی دکی یاب در هزینه های جانبی هم برای شما تخفیفات فوق العاده ای در نظر گرفته است. از جمله ی این تخفیفات می شود به  هزینه ی ویزیت رایگان یا نیم بها و تخفیفات در قیمت آزمایشات و عکس برداری اشاره کرد.

خدمات دکی یاب در کرمان

خدمات دکی یاب در کرمان

تا این جای کار از تخفیفات دکی یاب در هزینه ی عمل و هزینه های جانبی برای شما گفتیم. اما این فقط بخشی از خدمات شگفت انگیز دکی یاب است. یکی از کاربردی ترین خدمات تیم دکی یاب امکان پرداخت اقساط هزینه های جراحی است. در واقع شما می توانید با شرایط بسیار ساده و به صورت فوری و توسط برترین جراحان، بینی خود را اقساطی عمل کنید. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید. 

 

تماس با دکی یاب

در ادامه تعدادی دیگر از خدمات ویژه ی دکی یاب را نام می بریم.

  • مشاوره ی قبل از عمل در تمام روزهای هفته، حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
  • پشتیبانی رایگان و همه روزه تا دو سال پس از عمل
  • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری
ضمنا خوب است بدانید در صورتی که شیراز هستید و یا امکان جراحی بینی در این شهر را دارید، می توانید از این خدمات شگفت انگیز دکی یاب بهره ببرید. در مقاله ی معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز برترین و معروفترین جراحان این شهر را به شما معرفی کرده ایم.

در این مقاله نحوه ی تشخیص فرم دماغ و سبک های مختلف عمل بینی در کرمان را بررسی کرده و حدود هزینه ی هر کدام را اعلام کردیم. علاوه بر آن از تخفیفات و خدمات دکی یاب گفتیم. همان طور که گفتیم شما می توانید برای دریافت مشاوره ی رایگان با دکی یاب تماس برقرار کنید. کارشناسان دکی یاب پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود. همچنین در صورت تمایل لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات برای ما ثبت بفرمایید. و اگر این مقاله برایتان مفید بود برای دوستانتان هم ارسال نمایید.

سوالات متداول

آیا بیمه هزینه های عمل بینی را متقبل می شود؟

عمل بینی اگر فقط با هدف زیبایی انجام شود شامل بیمه نمی شود. اما اگر در صورت ضربه خوردن و یا شکستگی، بینی دچار انحراف شود بیمه هزینه ی درمان را به عهده می گیرد.

هزینه ی عمل بینی های استخوانی بیشتر است یا گوشتی؟

به دلیل پوست ضخیم و غضروف ضعیف بینی های گوشتی ، جراحی این فرم بینی دشوارتر است و طبیعتا هزینه ی بالاتری به نسبت بینی های استخوانی دارد.

آیا پزشکان گرانتر نتیجه ی بهتری در عمل بینی رقم می زنند؟

پزشکان بسیاری هستند که با هزینه های نجومی متاسفانه نتایج قابل قبولی رقم نمی زنند. از طرفی جراحانی هم هستند که با هزینه های پایین تر رضایت بسیاری از زیباجویان را در کارنامه ی خود دارند. به همین دلیل نمی شود گفت هر پزشکی که قیمت بالاتری اعلام می کند حتما نتیجه ی بهتری می گیرد.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر