بهترین جراح بینی در کرمان | معرفی اختصاصی بهترین دکتر در هر مدل و سبک بینی

اگر به دنبال بهترین جراح بینی در کرمان می گردید این مقاله مخصوص شماست. در این مقاله علاوه بر این که بهترین دکتر در هر مدل و سبک عمل بینی  را به شما معرفی کرده ایم، از تخفیفات هیجان انگیزی که برای شما در نظر گرفته ایم هم رونمایی می کنیم.

 

تصور کنید جراحی بینی خود را به دست پزشکی سپرده اید که تخصصش دقیقا عمل بینی های مشابه بینی شما است. دکتری که تمام ریزه کاری ها و بد قلقی های فرم بینی شما را از بر باشد و اگر بخواهیم خودمانی تر بگوییم بینی شما را از خودتان بهتر بشناسد! زیادی ایده آل به نظر می رسد؟ نه با کمک دکی یاب.

در این مقاله مجموعه ی دکی یاب تصمیم گرفته است برای هر فرم بینی و هر سبک عملی بهترین جراح کرمان را به شما معرفی کند. بینی شما هر فرمی که باشد (گوشتی یا استخوانی) و به هر سبکی که بخواهید عمل کنید (طبیعی، نیمه فانتزی، فانتزی و حتی ترمیمی) ما بهترین دکتر متخصص را به شما معرفی می کنیم. اگر هم فرم بینی خود را نمی شناسید یا مطمئن نیستید عمل بینی به چه سبکی مناسب شماست، جای نگرانی نیست. تیم دکی یاب به همه این سوالات در این مقاله پاسخ داده است.

همچنین در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، کارشناسان ما به رایگان پاسخگوی شما خواهند بود. کافیست روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

کدام پزشک بهترین جراح بینی در کرمان است؟

نمونه عمل بینی در مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی در مجموعه ی دکی یاب

حالا که قصد عمل بینی خود را دارید، خوب است این نکته ی مهم را بدانید که هر پزشکی در عمل یک فرم بینی مهارت بیشتری دارد. بعضی از پزشکان بینی های گوشتی را بهتر عمل می کنند و برخی دیگر در جراحی بینی های استخوانی ماهرترند. به همین صورت هر جراحی در یک سبک عمل بینی تبحر بیشتری دارد. یکی بینی طبیعی را بهتر عمل می کند و دیگری در جراحی به سبک فانتزی زبانزد است. اگر می خواهید از جراحی بینی بهترین نتیجه را بگیرید باید کار را به دست کاردانش بسپارید و به سراغ پزشک متخصص بروید. در ادامه به معرفی برترین پزشکان در هر فرم و سبکی می پردازیم.

بیشتر بخوانید: هزینه عمل بینی در کرمان

بهترین جراح بینی گوشتی در کرمان

نمونه عمل بینی گوشتی
نمونه عمل بینی گوشتی با مجموعه ی دکی یاب

قبل از معرفی بهترین جراح بینی گوشتی در کرمان بد نیست مشخصات این نوع بینی را بدانیم. بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و بافت غضروفی ضعیف هستند. نوک بینی بزرگ، غدد چربی بسیار و منافذ پوست باز از دیگر مشخصات این بینی ها می باشند. در ادامه یکی از برترین جراحان بینی های گوشتی را به شما معرفی می کنیم.  

دکتر محمد صفری کمال آبادی برترین جراح بینی گوشتی در کرمان

آقای دکتر محمد صفری کمال آبادی جراح بینی گوشتی در کرمان
آقای دکتر محمد صفری کمال آبادی جراح بینی گوشتی در کرمان

ایشان با کد نظام پزشکی 164421 جراح زیبایی بینی و صورت، متخصص گوش، حلق و بینی و دارای برد تخصصی هستند. آقای دکتر محمد صفری از معروفترین و پرطرفدارترین جراحان کرمان بوده و در عمل بینی های گوشتی تجربه و مهارت بسیار دارند.

بهترین دکتر عمل بینی استخوانی و غضروفی در کرمان

نمونه عمل بینی استخوانی و غفروفی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی استخوانی و غفروفی با مجموعه ی دکی یاب

بینی های استخوانی دارای پوست نازک با انعطاف بالا هستند. ساختار غضروفی، استخوانی در این بینی ها قوی بوده و قوز بینی یکی از مشخصه های متداول آنها می باشد. به دلیل پوست نازک، جراحی آنها راحت تر از بینی های گوشتی است و معمولا هزینه پایین تری دارد.

دکتر موسی محمودی معروف ترین جراح بینی استخوانی و غضروفی در کرمان

موسی محمودی جراح بینی استخوانی و غضروفی در کرمان
موسی محمودی جراح بینی استخوانی و غضروفی در کرمان

جناب دکتر موسی محمودی دارای کد نظام پزشکی 129479 متخصص جراحی دهان، فک و صورت و عضو انجمن جراحان depoy synthes سوییس می باشند. ایشان در کنگره های بسیاری از جمله پانل جراحی فک و صورت در دوازدهمین کنگره ی بین المللی انجمن جراحان فک و صورت ایران سخنرانی کرده اند. جراحی زیبایی گوش، ترمیم مشکلات فک، جراحی ارتوگناتیک، درمان شکاف لب و کام از دیگر فعالیت های ایشان می باشند.

بهترین جراج بینی ترمیمی در کرمان

نمونه عمل بینی ترمیمی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی ترمیمی با مجموعه ی دکی یاب

گاهی اوقات ممکن است به دلیل کم تجربگی پزشک، زیباجو پس از عمل بینی نتیجه مورد نظر خود را نگیرد و یا دچار مشکلات تنفسی شود. در این مواقع از طریق جراحی بینی مجدد یا جراحی بینی ترمیمی این اختلالات برطرف می شود. این عمل به نسبت جراحی اولیه حساسیت بیشتری دارد و به همین دلیل باید توسط پزشک حاذق انجام شود.

دکتر محمودرضا اصحاب یمین با تجربه ترین جراح بینی ترمیمی در کرمان

دکتر محمود رضا اصحاب یمین جراح بینی ترمیمی در کرمان
محمود رضا اصحاب یمین جراح بینی ترمیمی در کرمان

ایشان دارای کد نظام پزشکی 55668 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی می باشند. دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی را در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گذراندند و از سال 91 تا کنون رییس بخش جراحی پلاستیک و ترمیمی بیمارستان شفا هستند. دکتر اصحاب یمین در جراحی ترمیمی بینی مهارت بسیاری دارند و جراحی و پروتز چانه، لیفت صورت و ابرو، جراحی زیبایی گوش و پلک از خدمات دیگر ایشان می باشند.

بهترین جراح بینی سبک طبیعی در کرمان

نمونه عمل بینی طبیعی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی طبیعی با مجموعه ی دکی یاب

همان طور که از اسمش پیداست ساختار طبیعی بینی در این سبک تغییری نمی کند. در حدی که ممکن است کسی متوجه عملی بودن آن نشود. اندازه ی بینی تغییر چندانی نمی کند و با سایر اجزای صورت هماهنگ است. تیغه ی بینی هم معمولا صاف است و دارای انحنا نمی شود. این سبک عمل برای بینی های استخوانی و گوشتی مناسب است.

دکتر مسعود رادمان برترین جراح بینی سبک طبیعی در کرمان

آقای دکتر مسعود رادمان جراح بینی طبیعی در کرمان
آقای دکتر مسعود رادمان جراح بینی طبیعی در کرمان

دکتر مسعود رادمان متخصص و دارای برد تخصصی گوش، حلق و بینی و شماره ی نظام پزشکی 88488 هستند. ایشان با انجام بیش از 2 هزار عمل بینی از پرطرفدارترین جراحان کرمان می باشند. و علاوه بر جراحی بینی، در زمینه جراحی پلک، جراحی گوش و جوانسازی پوست فعالیت می کنند.

بهترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در کرمان

نمونه عمل بینی نیمه فانتزی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی نیمه فانتزی با مجموعه ی دکی یاب

در واقع عمل بینی نیمه فانتزی ترکیبی از سبک طبیعی و فانتزی می باشد. در این جراحی روی تیغه، قوس ملایمی ایجاد می شود. نوک بینی اندکی سربالا شده و سایز آن از حالت طبیعی کمی کوچکتر می شود. این سبک برای افرادی با بینی های استخوانی که پوست نازک و منعطف دارند مناسب تر است.

دکتر پروانه روحانی رفتار معروفترین جراح بینی سبک نیمه فانتزی در کرمان

خانم دکتر پروانه روحانی رفتار جراح بینی نیمه فانتزی در کرمان
خانم دکتر پروانه روحانی رفتار جراح بینی نیمه فانتزی در کرمان

سر کار خانم دکتر پروانه روحانی با کد نظام پزشکی 108132 متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن می باشند. ایشان دارای برد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند و علاوه بر جراحی پلاستیک بینی، جراحی پلاستیک پلک و چانه هم انجام می دهند. از دیگر خدمات ایشان می شود به جراحی اندوسکوپی سینوس و بینی، لیفتینگ، تزریق چربی و فیلر و … اشاره کرد.

بهترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در کرمان

عمل بینی فانتزی با مجموعه ی دکی یاب
عمل بینی فانتزی با مجموعه ی دکی یاب

در عمل بینی فانتزی اندازه ی بینی به میزان قابل توجهی کوچک می شود و تیغه ی بینی قوس دار و نوک آن سر بالا می شود. به صورتی که بین بینی و لب بالا زاویه ی 110 تا 130 درجه ایجاد می شود. این سبک عمل فقط برای بینی های استخوانی قابل اجراست. همچنین افرادی که صورت بزرگ و اجزای صورت درشت دارند برای عمل فانتزی و عروسکی مناسب نیستند.

دکتر مهدی لبیبی برترین جراح بینی سبک فانتزی و عروسکی در کرمان

دکتر مهدی لبیبی جراح سبک فانتزی و عروسکی در کرمان
آقای دکتر مهدی لبیبی جراح سبک فانتزی و عروسکی در کرمان

جناب دکتر مهدی لبیبی با کد نظام پزشکی 85495 متخصص و جراح گوش، حلق و بینی و یکی از خوش نام ترین پزشکان کرمان می باشند. ایشان دارای برد تخصصی و عضو سازمان نظام پزشکی کانادا هستند و در جراحی بینی عروسکی و فانتزی تبحر بسیار دارند. از خدمات ایشان علاوه بر جراحی بینی می شود به لیفت لب، تزریق ژل و … اشاره کرد.

برترین جراح بینی از نظر کاربران

در این قسمت برترین جراحان بینی از نظر کاربران و زیباجویان دکی یاب را به شما معرفی می کنیم.

دکتر کرامت یوسفی پرطرفدارترین جراح بینی از نظر کاربران

دکتر کرامت یوسفی جراح بینی در کرمان
کرامت یوسفی جراح بینی در کرمان

آقای دکتر یوسفی با کد نظام پزشکی 16512 فوق تخصص و دارای برد جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی هستند. ایشان در حال حاضر رییس بیمارستان خصوصی مهرگان می باشند و در ژورنال ها و نشریات پزشکی دنیا مقالات متعددی منتشر کرده اند.

دکتر مژگان حسین رضایی برترین جراح بینی خانم از نظر کاربران

دکتر مژگان حسین رضایی بهترین جراح بینی از نظر کاربران در کرمان
دکتر مژگان حسین رضایی بهترین جراح بینی از نظر کاربران در کرمان

سر کار خانم دکتر مژگان حسین رضایی با کد نظام پزشکی 124152 متخصص و دارای برد گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن می باشند. ایشان همچنین جراح زیبایی گوش و پلک هستند. و علاوه بر جراحی زیبایی و ترمیمی بینی به جراحی اندوسکوپیک بینی و سینوس هم می پردازند.

بهترین جراح بینی در کرمان با قیمت مناسب

دستمزد بالای یک جراح همیشه نشان دهنده ی مهارت بیشتر آن پزشک نیست. جراحان معتبر بسیاری هم هستند که با دریافت هزینه های پایین تر نتایج درخشانی رقم می زنند و رضایت بالای زیباجویان را به همراه دارند. به علاوه مجموعه ی دکی یاب در هزینه های عمل برای شما تخفیفات شگفت انگیزی در نظر گرفته است. با کمک دکی یاب می توانید با پزشکان خوشنام و معتبر در کرمان عمل بینی انجام دهید و در هزینه های جراحی صرفه جویی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

اشتباهات جبران نشدنی در انتخاب بهترین جراح بینی

در این بخش بررسی می کنیم در طی مراحل عمل بینی ممکن است دچار چه اشتباهات جبران ناپذیری شویم.  مطالعه ی این موارد باعث می شود از این اشتباهات مطلع شده و از بروزشان جلوگیری نماییم.

یک جراح خوب در عمل فرم های مختلف بینی به یک اندازه ماهر است.

همان طور که در بخش های قبل توضیح دادیم هر پزشکی در عمل یک فرم بینی مهارت بیشتری دارد. پزشکی که در عمل بینی های استخوانی ماهر است شاید برای بینی های گوشتی همان میزان تبحر را نداشته باشد. بنابراین لازم است با توجه به این مسئله پزشک مناسب برای بینی خود انتخاب کنید.

بینی شبیه به یک هنرپیشه یا عکس می خواهم.

یک نکته ی بسیار مهم که باید به آن توجه کنیم این است که بینی یک فرد برای صورت خودش ممکن است زیبا باشد ولی روی صورت شما زیبایی نداشته باشد. در واقع فرم و اندازه ی بینی باید با توجه به آناتومی و چهره ی هر فرد انتخاب شود.

اجزای صورتم درشت است ولی بینی فانتزی دوست دارم.

در عمل فانتزی اندازه ی بینی بیش از حد استاندارد کوچک می شود و اگر صورتتان بزرگ باشد، می تواند در چهره ی شما موجب ناهماهنگی و عدم تعادل شود.

نکات مراقبتی پس از جراحی اهمیت چندانی ندارد.

باید بگوییم عمل بینی 50 درصد کار است و 50 درصد باقی مانده مراقبت پس از آن است. نحوه ی درست چسب زدن، خوابیدن و فعالیت های بدنی سبک از جمله مسائلی هستند که در صورت رعایت نشدن می توانند در نتیجه ی عمل تاثیر منفی بگذارند.

خدمات دکی یاب در کرمان

خدمات دکی یاب در کرمان
خدمات دکی یاب در کرمان

یکی از خدمات بی نظیری که مجموعه ی دکی یاب برای شما در نظر گرفته، مشاوره ی رایگان است. شما می توانید از کارشناسان ما در خصوص عمل بینی در کرمان همه ی سوالات خود را بپرسید. مشاوران ما از صفر تا صد مراحل عمل بینی در کنار شما هستند و در این مسیر پر استرس شما را همراهی می کنند. علاوه بر این تیم دکی یاب در هزینه های عمل بینی تخفیفات شگفت انگیزی برای شما در نظر گرفته است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر کافیست روی دکمه ی زیر کلیک کرده و با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید.

در ادامه به تعدادی دیگر از خدمات دکی یاب اشاره می کنیم.

  • مشاوره قبل از عمل در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
  • پشتیبانی رایگان و همه روزه تا 2 سال بعد از عمل
  • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری

در این مقاله همه ی اطلاعات مورد نیاز در خصوص عمل بینی در کرمان را دراختیار شما قرار دادیم. فرم های مختلف بیینی (استخوانی و گوشتی) را بررسی کردیم و از سبک های عمل بینی (ترمیمی، طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی) برایتان گفتیم. و در هر کدام از این سبک ها برترین پزشکان متخصص را معرفی کردیم. ضمن تشکر از این که تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید؛ لطفا در صورت تمایل در بخش نظرات دیدگاه خود را ثبت بفرمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

زیباجوی عزیز

مشاوران دکی‌یاب به صورت کاملا رایگان همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب مشتاقانه پاسخگوی شما هستند. برای ارتباط با مشاوران دکی‌یاب می‌توانید:

1)ربا شماره 02174391900 تماس بگیرید یا روی دکمه زیر کلیک کنید.

2)راز طریق شبکه‌های اجتماعی دکی‌یاب با ما در ارتباط باشید.

@doctor.yabb    02174391900

برای ارتباط فوری با مشاوران در واتس‌اپ کلیک کنید.  

برای دیدن نمونه‌کارها و میزان رضایت از دکی‌یاب، پیج اینستاگرام را مشاهده کنید.

3)رفرم روبرو را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

3)رفرم زیر را تکمیل کنید تا مشاوران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.