بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز | هزینه های (1402)

بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز کیست؟  تنفس دشوار و حتی غیر ممکن از راه بینی خروپف گوشخراش و آزاردهنده در خواب سردرد های گاه و بی گاه خونریزی...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز کیست؟ 

تنفس دشوار و حتی غیر ممکن از راه بینی

خروپف گوشخراش و آزاردهنده در خواب

سردرد های گاه و بی گاه

خونریزی از بینی و ....

اگر از این عوارض و سایر عارضه های انحراف بینی خسته شده اید و به دنبال بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز می گردید تا یک بار برای همیشه با این مشکل آزاردهنده خداحافظی کنید، این مقاله مخصوص شماست. در این مقاله پزشکانی را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر رفع ایرادات تنفسی، در زمینه عمل زیبایی بینی هم حرف اول را زده و می توانند چهره ای بسیار جذاب و زیبا به شما هدیه دهند. 

از طرفی دیگر اگر موفق به پرداخت هزینه های عمل انحراف بینی از طریق بیمه نشدید، در این مقاله نحوه انجام عمل بینی اقساطی را برای شما توضیح می دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز کیست؟

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح انحراف بینی در شیراز
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح انحراف بینی در شیراز

همانطور که گفتیم در این مقاله به طور اختصاصی با 8 عدد از بهترین جراحان عمل انحراف بینی در شیراز آشنا می‌شویم. شما می توانید پس از آشنایی با این جراحان توانمند، با دریافت مشاوره حرفه ای از کارشناسان دکی یاب مناسبترین پزشک برای خود را انتخاب نمایید.

کارشناسان ما به صورت تخصصی آموزش دیده اند با توجه به شرایط بودجه و آنالیز آناتومی چهره شما بهترین و مناسبترین جراح بینی را به شما پیشنهاد دهند. برای دریافت مشاوره پس از مطالعه مقاله روی دکمه زیر کلیک کرده و با ما تماس بگیرید. 

تماس با ما

1. دکتر غلامرضا معین از بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز

غلامرضا معین دکتر جراح عمل انحراف بینی در شیراز
غلامرضا معین دکتر جراح عمل انحراف بینی در شیراز

دکتر غلامرضا معین دارای کد نظام پزشکی 33801 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان در سال 1383 تخصص گوش، حلق و بینی را با موفقیت اخذ کردند و هم اکنون یکی از پرطرفدارترین جراحان بینی در شیراز می باشند.

دکتر معین یکی از باتجربه ترین جراحان زیبایی در شیراز محسوب می‌شوند که بیش از 20 سال تجربه کاری درخشان دارند. این جراح حاذق در عمل همه فرم های بینی و همچنین عمل انحراف سپتوم که هر دکتری قادر به جراحی آن نیست، مهارت و تبحر بسیاری دارند. 

2. دکتر بهروز گندمی جراح عمل انحراف بینی در شیراز

دکتر بهروز گندمی از بهترین جراحان انحراف بینی در شیراز
دکتر بهروز گندمی از بهترین جراحان انحراف بینی در شیراز

دکتر بهروز گندمی یکی از معروفترین جراحان شیراز خصوصا در زمینه عمل بینی‌های گوشتی و از بهترین جراحان عمل انحراف بینی در شیراز می باشند. ایشان دارای کد نظام پزشکی 37292 و متخصص گوش، حلق و بینی بوده و از با تجربه ترین جراحان شیرازی محسوب می‌شوند.

فلوشیپ پلاستیک بینی و اندوسکوپی سینوس از آمریکا، استرالیا و اتریش از دیگر افتخارات دکتر گندمی است. ایشان همچنین دانشیار علوم پزشکی دانشگاه شیراز هستند و علاوه بر جراحی زیبایی و انحراف بینی در زمینه های عمل زیبایی گوش، درمان سینوزیت، لیفت پیشانی، لیفت سانترال لب و ... خدمات ارائه می دهند.

3. دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی دکتر عمل انحراف بینی در شیراز

دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی بهترین جراح عمل بینی انحرافی در شیراز
دکتر سید محمد کاظم رشته احمدی جراح عمل بینی انحرافی در شیراز

دکتر رشته احمدی با کد نظام پزشکی 59543 متخصص و جراح گوش، حلق و بینی همچنین جراح سر و گردن می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز هستند و تاکنون عمل‌های جراحی بسیار موفقی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده‌اند.

از جمله تخصص‌های ایشان می‌توان به جراحی بینی گوشتی، بینی استخوانی، جراحی لوزه و مهم‌تر از همه جراحی انحراف بینی اشاره کرد.

برای آشنایی با دیگر دکترهای عمل بینی استخوانی پیشنهاد می کنیم مقالۀ بهترین دکتر جراح بینی استخوانی در شیراز را مطالعه بفرمایید.

4. دکتر مسیح طالع دکتر عمل انحراف بینی در شیراز

دکتر مسیح طالع جراح بینی انحرافی در شیراز؛ دکی یاب
دکتر مسیح طالع جراح بینی انحرافی در شیراز؛ دکی یاب

از دیگر جراحان با تجربه و کاردرست در زمینه انحراف بینی دکتر طالع می باشند. ایشان با شماره نظام پزشکی 128104 متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی زیبایی می باشند و دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1389 به اتمام رساندند. پس از آن با تحصیل در زمینه گوش، حلق و بینی، در سال 1396 تخصص خود را اخذ کردند. دکتر طالع از معدود جراحان ایرانی هستند که از روش پرزرویشن در عمل های خود استفاده می کنند. به کمک این روش در عین حال که تمامی تغییرات مورد نیاز روی بینی اعمال می گردد، ولی درد، کبودی و خونریزی بسیار کمتر از روش معمولی است. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره روش پرزرویشن و همچنین گرفتن نوبت ویزیت فوری از دکتر طالع از طریق دکمه زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.  

ارتباط با کارشناسان

5. دکتر ادیب ملائی جراح عمل انحراف بینی در شیراز

دکتر ادیب ملائی جراح عمل بینی انحرافی در شیراز
دکتر ادیب ملائی جراح عمل بینی انحرافی در شیراز

یکی دیگر از بهترین جراحان عمل انحراف بینی در شیراز دکتر ادیب ملائی می باشند. ایشان با کد نظام پزشکی 121203 دارای تخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه های مختلفی از جمله درمان سینوزیت، بیماریهای گوش، آلرژی، توده‌های گردن و تیرویید، زیبایی بینی و صورت و انحراف بینی خدمات ارائه می دهند.

البته خدمات ایشان محدود به موراد فوق نمی‌شود. دکتر ملایی همچنین در زمینه های تزریق چربی، بوتاکس، جراحی زیبایی پلک، لیفت لب، ترمیم بینی هم مهارت دارند.

6. دکتر وحید عین آبادی دکتر عمل انحراف بینی در شیراز

دکتر وحید عین آبادی جراح عمل انحراف بینی در شیراز
دکتر وحید عین آبادی جراح عمل انحراف بینی در شیراز

دکتر عین آبادی با کد نظام پزشکی نظام پزشکی 59622 جراح زیبایی و پلاستیک و ترمیمی می باشند. ایشان دوره تکمیلی جراحی پلاستیک و زیبایی را در فرانسه گذراندند و علاوه بر جراحی انحراف بینی و عمل‌های بینی، فعالیت دیگر چون جراحی صورت، بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی و … را در مطب خود انجام می‌دهند.

7. دکتر شهریار شاهمرادی جراح عمل انحراف بینی در شیراز

دکتر شهریار شاهمرادی جراح عمل بینی انحرافی در شیراز
دکتر شهریار شاهمرادی جراح عمل بینی انحرافی در شیراز

دکتر شهریار شاهمرادی متخصص گوش، حلق و بینی و همین‌طور جراح حاذق سر و گردن می باشند. ایشان با شماره نظام پزشکی 113684 بیش از هشت سال در حوزه جراحی زیبایی بینی و همچنین عمل بینی انحرافی فعالیت دارند. دکتر شاهمرادی، در عمل بینی های گوشتی و سبک فانتزی و نیمه فانتزی مهارت خارق‌العاده‌ای دارند.

8. دکتر محسن روشنی جراح عمل انحراف بینی در شیراز

دکتر محسن روشنی جراح انحراف بینی در شیراز
دکتر محسن روشنی جراح انحراف بینی در شیراز

دکتر محسن روشنی، متخصص گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند. ایشان با کد نظام پزشکی 29929 دارای فلوشیپ جراحی بینی و سینوس بوده و از باسابقه‌ترین پزشکان شیراز، در حوزه عمل‌های زیبایی می باشند. دکتر روشنی از معدود جراحان بینی هستند که دارای 20 سال سابقه و تجربه ارزشمند می باشند. این پزشک توانمند علاوه بر جراحی بینی در زمینه جراحی پلک و ابرو نیز فعالیت دارند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی انتخاب بهترین جراح انحراف بینی در شیراز با ما تماس بگیرید. همان طور که گفتیم کارشناسان ما در انتخاب مناسب ترین پزشک عمل بینی شما را راهنمایی می کنند. همچنین به صورت فوری و بدون نیاز به انتظار از برترین و پرطرفدارترین جراحان عمل انحراف بینی در شیراز برای شما نوبت ویزیت و عمل دریاف می کنند. برای دریافت مشاوره یا نوبت ویزیت با ما ارتباط برقرار نمایید.

هزینه عمل انحراف بینی در شیراز چقدر است؟

نمونه جراحی بینی دارای انحراف؛ دکتر بهروز گندمی
نمونه جراحی بینی دارای انحراف؛ مجموعه دکی یاب

به طور تقریبی می توان گفت هزینه عمل انحراف بینی در شیراز از 15 میلیون تومان شروع می شود. جالب است بدانید به طور کلی هزینه جراحی انحراف بینی در شیراز به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد. این موارد شامل دستمزد جراح عمل انحراف بینی در شیراز، شرایط زیباجو و نوع بینی است. از این رو نمی‌شود قیمت دقیقی برای عمل بینی مشخص کرد. از طرفی همان طور که می‌دانید در شرایط موجود قیمت‌ها ثابت نیستند و مدام در حال افزایش‌ند. از این رو مبلغ دقیق عمل در روز ویزیت و توسط پزشک تعیین می‌شود.

متاسفانه علاوه بر دستمزد پزشک و هزینۀ جراحی مخارج ریز و درشت دیگری هم بر مبلغ کلی عمل بینی اضافه می‌شود. از جمله این مخارج به شرح زیر می باشند:

  • هزینه‌های جانبی عمل انحراف بینی
  • مشاوره قبل و بعد از جراحی بینی
  • هزینه بیمارستان و بیهوشی
  • آزمایش‌های قبل از جراحی
  • هزینه دارو‌های تجویزی و چسب بینی
  دربارۀ اقساطی کردن عمل انحراف بینی چیزی شنیده‌اید؟ به کمک دکی یاب شما می‌توانید توسط برترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز جراحی شوید و هزینۀ آن را به صورت قسطی پرداخت کنید. این پرداخت اقساطی با شرایط بسیار راحت و به صورت فوری امکان پذیر است. برای آشنایی با جزئیات جراحی بینی قسطی در شیراز روی دکمه زیر کلیک کنید. ارتباط با مشاوران

بیمه چقدر از هزینه های عمل انحراف بینی را پرداخت می کند؟

عمل بینی با مشاوره دکی یاب

انحراف بینی، اگر با مشکلات تنفسی به همراه باشد، شامل دریافت هزینه از بیمه می شود؛ ولی در صورتی که انحراف سپتوم ظاهر بینی را نیز تحت تاثیر قرار داده باشد، پرداخت هزینه به عهده خود شخص است. برای مطلع شدن از اینکه آیا بیمه هزینه جراحی شما را پرداخت می کند یا خیر، در ابتدا به بهترین پزشک عمل بینی در شیراز مراجعه کنید تا میزان انحراف بینی و نوع جراحی، مشخص شود. سپس با بیمه طرف قرارداد خود صحبت کنید تا متوجه شوید که هزینه‌ای بابت سپتوپلاستی از بیمه دریافت می‌کنید یا پرداخت هزینه به عهده خودتان است!

اگر به اطلاعات بیشتری دربارۀ قیمت جراحی بینی نیاز دارید؛ مطالعه مقالۀ قیمت جراحی زیبایی بینی در شیراز را از دست ندهید.

عمل انحراف بینی و زیبایی را می‌توان همزمان انجام داد؟

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

در برخی از مواقع انحراف بینی به قدری شدید است که بر روی فرم ظاهری بینی افراد نیز تاثیر می‌گذارد و منجر به نامتقارن شدن بینی می‌شود. یا به هر دلیلی شخص تمایل به انجام جراحی زیبایی علاوه بر درمانی دارد. در این حالت امکان انجام همزمان جراحی انحراف بینی و زیبایی، وجود دارد. در طی این جراحی، پزشک علاوه بر رفع انحراف تیغه سپتوم، به اصلاح ایرادات ظاهری بینی نیز می‌پردازد.

در صورت تمایل به انجام جراحی زیبایی شما می‌توانید سبک‌ مورد نظر خود از جمله طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی را با پزشک خود درمیان بگذارید. برای مثال یکی از سبک‌هایی که معمولاً پزشکان به شما پیشنهاد می‌دهند، سبک طبیعی یا نچرال است. برای آشنایی و شناخت برترین‌های این سبک مطالعه مطلب بهترین جراح بینی نچرال در شیراز خالی از لطف نیست.

بهترین سن برای عمل انحراف بینی؟

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها

انحراف سپتوم می‌تواند در نتیجه آسیب ایجاد شود یا به دلیل تغییرات در دوران بلوغ اتفاق بیفتد. زیرا پس از پایان دوران بلوغ ویژگی های صورت شما مشخص تر و نمایان تر خواهند شد. در بسیاری از موارد، این وضعیت ممکن است نیازی به اصلاح نداشته باشد، اما برای برخی دیگر، انحراف سپتوم می تواند بر زندگی روزمره تأثیر منفی بگذارد. اگر مشکلات تنفسی کیفیت زندگی شما را پایین آورده است، ممکن است زمان خوبی باشد که انحراف سپتوم خود را اصلاح کنید.

بهترین سن عمل انحراف بینی بین 20 تا 30 سال است، زیرا در این بازه زمانی رشد جسمی فرد کامل شده و در اصطلاح به بلوغ کامل رسیده است و سن مناسبی برای برطرف کردن علائم انحراف بینی می باشد. 

تفاوت عمل زیبایی، پولیپ، سینوزیت و انحراف بینی چیست؟

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

شایع‌ترین بیماری‌های مربوط به بینی، شامل پولیپ، سینوزیت، انحراف بینی یا سپتوم است. شاید برای شما سوال باشد که این‌ها با عمل زیبایی چه فرقی دارند؟ جراحی زیبایی به منظور رفع ایرادات و اشکالات ظاهری بینی انجام می شود ولی سایر موارد گفته شده عمل های درمانی حساب می شوند. در اینجا هر کدام را به صورت جداگانه بررسی می‌کنیم. تا با تفاوتشان بیشتر آشنا شوید.

سینوزیت چیست؟

سینوس‌ها حفره‌های مملو از هوا در استخوان‌های جمجمه و صورت هستند. هر عاملی که موجب پرشدن و گرفتگی آن‌ها توسط موکوس یا چرک شود، سینوزیت ایجاد خواهد کرد. سرماخوردگی، حساسیت و انحراف تیغه بینی از عوامل این بیماری هستند. علی رغم تلاش برای درمان دارویی، گاهی نیاز به جراحی در درمان سینوزیت مزمن، غیرقابل اجتناب است.

پولیپ چیست؟

پولیپ بینی توده‌های غیر سرطانی هستند که معمولا بدون درد بوده و ممکن است در اثر التهابات ناشی از آسم، عفونت‌های بینی و حلق (قارچی یا باکتریایی) و یا آلرژی ها ایجاد شوند. این توده‌ها می‌توانند در درون حفره‌های بینی و یا داخل سینوس‌ها رشد کنند و در صورت بزرگ شدن می‌توانند تنفس را سخت و یا غیرممکن سازند.

انحراف بینی چیست؟

هنگامی که تیغه بینی به شدت به سمت یک طرف متمایل شود باعث می شود یک سوراخ بینی از سوراخ دیگر بزرگ تر شود. بسته به شدت انحراف انسداد بینی، کاهش جریان هوا و مشکلات تنفسی رخ می‌دهد. در این شرایط به کمک بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز می‌توان این مشکل را برطرف کرد.

در این مقاله به این سوال مهم پاسخ دادیم که بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز کیست؟! همچنین با هزینه عمل انحراف بینی آشنا شدیم و توضیح دادیم چگونه می توان عمل انحراف بینی را به صورت اقساطی انجام داد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی دکمه ی زیر با ما ارتباط برقرار نمایید. به علاوه اگر تجربه عمل انحراف بینی را دارید، لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه برای ما ثبت نمایید.

تماس با دکی یاب

سوالات متداول

1. آیا جراحی سپتوپلاستی یا انحراف بینی موفقیت آمیز است؟

جراحی سپتوپلاستی یا جراحی انحراف بینی اگر توسط یک پزشک متخصص و با تجربه انجام شود، جای هیچ گونه نگرانی ندارد. در اکثر مواردی که عمل انحراف بینی توسط یک جراح متخصص انجام شود، با نتایج موفقیت‌آمیزی همراه است.

بله، بسیار دیده شده است که بیماران در آن واحد از سپتوپلاستی و رینوپلاستی بهره برده‌اند.

بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز کسی است که تخصص گوش، حلق و بینی یا تخصص جراحی سر و گردن دارد. برای آشنایی با برترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز با ما تماس بگیرید.

سپتوپلاستی بیشتر ترجیح کسانی است که از انحراف سپتوم بینی رنج می‌برند که باعث اختلال در تنفس می‌شود. بهترین راه برای تشخیص، معاینه بینی توسط یک متخصص گوش و حلق و بینی دارای تأییدیه یا جراح سر و گردن است.

جراحی سپتوپلاستی یا جراحی انحراف بینی اگر توسط یک پزشک متخصص و با تجربه انجام شود، جای هیچ گونه نگرانی ندارد. در اکثر مواردی که عمل انحراف بینی توسط یک جراح متخصص انجام شود، با نتایج موفقیت‌آمیزی همراه است.

بله، بسیار دیده شده است که بیماران در آن واحد از سپتوپلاستی و رینوپلاستی بهره برده‌اند.

بهترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز کسی است که تخصص گوش، حلق و بینی یا تخصص جراحی سر و گردن دارد. برای آشنایی با برترین جراح عمل انحراف بینی در شیراز با ما تماس بگیرید.

سپتوپلاستی بیشتر ترجیح کسانی است که از انحراف سپتوم بینی رنج می‌برند که باعث اختلال در تنفس می‌شود. بهترین راه برای تشخیص، معاینه بینی توسط یک متخصص گوش و حلق و بینی دارای تأییدیه یا جراح سر و گردن است.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر