9 جراح برای عمل بینی غضروفی + عکس قبل و بعد جراحی

در این محتوا بهترین جراحان عمل بینی غضروفی را به‌همراه نمونه کار برایتان تهیه کرده‌ایم، همچنین هزینه عمل جراحی در شهرهای متفاوت را بررسی کرده‌ایم.

 9 جراح برای عمل بینی غضروفی + عکس قبل و بعد جراحی
راهنما و فهرست مقالات 0

غضروف های بینی، بافت‌هایی محکم برای شکل‌دادن به نوک و پل بینی هستند؛ به بینی‌هایی که بخش عمده آن را بافت غضروف تشکیل می‌دهد، بینی غضروفی می‌گویند. درواقع همه بینی‌ها استخوان و غضروف دارند؛ اما استخوان‌های محکم، بخش اصلی بینی‌های استخوانی هستند، درحالی‌که بیشترین قسمت‌های بینی غضروفی، از غضروف محکم ولی انعطاف‌پذیر تشکیل می‌شوند.

مشخصات بینی غضروفی شامل قوز برآمده روی بخش پل، پوست نازک و نوک غضروفی می‌شود؛ ازاین‌رو، هدف از جراحی بینی غضروفی، اصلاح افتادگی و باریک کردن نوک بینی، رفع قوز، تقویت ساختار ضعیف غضروفی و رفع انحراف احتمالی داخلی بینی است.

ازآنجایی‌که غضروف به‌راحتی استخوان تغییر شکل نمی‌دهد، عمل بینی غضروفی با پوست نازک، سخت‌تر از عمل زیبای بینی استخوانی است؛ بنابراین جراح شما باید مهارت بالایی در جراحی غضروف بینی داشته باشد تا به ساختار بینی‌تان آسیبی وارد نشود و با حفظ عملکرد صحیح تنفسی، نتیجه‌ای عالی از عملتان بگیرید. فرقی نمی‌کند چه روش عمل کردن بینی را انتخاب کنید؛ یک جراح خوب و متخصص، بینی غضروفی شما را به‌راحتی به فرم‌های طبیعی، نیمه‌فانتزی یا فانتزی عمل می‌کند.

نمی‌دانید بینی‌تان غضروفی است یا استخوانی؟! نمی‌دانید بهترین سبک جراحی برای بینی غضروفی چیست؟ در انتخاب پزشک تردید دارید؟ همین‌الان عکسی از بینی خود برای مشاوران دکی یاب بفرستید. ما با سال‌ها تجربه در زمینه عمل‌های زیبایی، نوع بینی شما (غضروفی، استخوانی یا گوشتی) را تشخیص می‌دهیم، سبک مناسب جراحی (طبیعی، نیمه‌فانتزی، فانتزی) را باتوجه‌به فرم چهره به شما می‌گوییم و در نهایت با یک پزشک مناسب برایتان نوبت ویزیت می‌گیریم.

در نهایت توجه به نمونه کارها، در انتخاب پزشک به شما کمک می‌کند. در ادامه 9 پزشک عالی برای عمل بینی های غضروفی را به شما معرفی می‌کنیم.

1.دکتر علیرضا قدسی زاد

دکتر علیرضا قدسی زاد

دکتر علیرضا قدسی زاد با داشتن تخصص بالا در جراحی پلاستیک بینی در سبک‌های طبیعی و نیمه‌فانتزی، بینی غضروفی شما را به بهترین شکل عمل می‌کند.

 • شهر: تهران
 • تخصص: جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
 • سبک جراحی: طبیعی و نیمه‌فانتزی
 • هزینه عمل: شروع از 55 میلیون

2.دکتر حمیدرضا راستی

دکتر حمیدرضا راستی، مهارتی خاص در جراحی بینی‌های غضروفی دارد و با داشتن نمونه کارهای فراوان در این سبک، بینی شما را به فرم دلخواهتان عمل می‌کند.

 • شهر: تهران
 • تخصص: متخصص گوش، حلق و بینی، جراح سروگردن، پلاستیک صورت و بینی
 • سبک جراحی: طبیعی و نیمه‌فانتزی
 • هزینه عمل: شروع از 55 میلیون

3.دکتر روزیتا بشارتی‌زاده

دکتر روزیتا بشارتی‌زاده

دکتر بشارتی زاده عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران و انجمن جراحی پلاستیک صورت اروپا، با گذراندن دوره‌های تکمیلی جراحی پلاستیک بینی و صورت در آمریکا، تخصصی خاص در جراحی بینی‌های غضروفی دارد.

 • شهر: تهران
 • تخصص: جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و حنجره، آندوسکوپی سینوس، جراحی پلاستیک بینی و صورت
 • سبک جراحی: طبیعی و نیمه‌فانتزی
 • هزینه عمل: شروع از 55 میلیون
قبل و بعد جراحی بینی غضروفی زنانه دکتر رزیتا بشارتی زاده
قبل و بعد عمل زیبایی بینی غضروفی دکتر روزینا بشارتی زاده
نمونه قبل و بعد جراحی دماغ غضروفی مدل عروسکی دکتر رزینا بشارتی زاده

4.دکتر علی اصغر باباجانی

اگر به فکر انجام عمل بینی غضروفی هستید، دکتر علی اصغر باباجانی همه انتظارات شما را برآورده می‌کند؛ او با درنظرگرفتن تناسبات چهره‌تان، بینی جذاب برایتان خلق می‌کند.

 • شهر: تهران
 • تخصص: متخصص گوش و حلق و بینی
 • سبک جراحی: طبیعی و نیمه‌فانتزی
 • هزینه عمل: شروع از 55 میلیون
نمونه قبل و بعد عمل بینی غضروفی دکتر علی اصغر باباجانی
قبل و بعد عمل زیبایی بینی غضروفی دکتر علی اصغر باباجانی
نمونه کار قبل و بعد جراحی بینی غضروفی دکتر علی اصغر باباجانی

5.دکتر سلمان شاکری

دکتر سلمان شاکری

دکتر سلمان شاکری عضو آکادمی پزشکان متخصص زیبایی آمریکا، با داشتن حس زیبایی‌شناختی بالا، در عمل بینی غضروفی با پوست ضخیم تخصص دارند.

 • شهر: شیراز
 • تخصص: متخصص و جراح فک و صورت
 • سبک جراحی: نیمه‌فانتزی، طبیعی
  هزینه جراحی: شروع از 50 میلیون
نمونه جراحی بینی غضروفی زنانه دکتر سلمان شاکری
قبل و بعد عمل زیبایی بینی غضروفی زنانه دکتر سلمان شاکری
جراحی دماغ غضروفی سبک نیمه فانتزی زنانه دکتر سلمان شاکری

6.دکتر ونون آصفی

دکتر ونون آصفی

دکتر آصفی، با انجام بیشتر از 7000 عمل موفق در سبک‌های مختلف روی بینی‌های غضروفی، از بهترین جراحان لیست است.

 • شهر: شیراز
 • تخصص: متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی
 • سبک جراحی: نیمه‌فانتزی، طبیعی
  هزینه جراحی: شروع از 50 میلیون
نمونه کار عمل زیبایی شکستگی بینی دخترانه دکتر ونون آصفی
نمونه کار عمل زیبایی غضروف بینی دخترانه دکتر ونون آصفی
عمل زیبایی دماغ غضروفی دخترانه سبک فانتزی دکتر ونون آصفی

7.دکتر حامد پوستچی

دکتر حامد پوستچی

دکتر حامد پوستچی یکی از بهترین اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در عمل بینی غضروفی تخصص دارند و با درنظرگرفتن تناسبات چهره شما، بینی جذاب برایتان خلق می‌کند.

 • شهر: شیراز
 • تخصص: متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی
 • سبک جراحی: نیمه‌فانتزی، طبیعی
 • هزینه جراحی: شروع از 50 میلیون
نمونه کار عمل جراحی بینی غضروفی زنانه دکتر حامد پوستچی
نمونه کار عمل زیبایی دماغ غضروفی زنانه دکتر حامد پوستچی
نمونه رینوپلاستی غضروفی مدل فانتزی دکتر حامد پوستچی

8.دکتر علیرضا مومنی

دکتر علیرضا مومنی

اگر به دنبال یک پزشک خوب برای عمل غضروف بینی هستید، دکتر علیرضا مومنی نتیجه‌ای عالی برای شما رقم می‌زند. ایشان با داشتن نمونه کارهای فراوان، رضایت همه زیباجویان را جلب می‌کنند.

 • شهر: اصفهان
 • تخصص: متخصص گوش و حلق و بینی، جراحی زیبایی بینی
 • سبک جراحی: نیمه‌فانتزی، طبیعی
 • هزینه جراحی: شروع از 50 میلیون
قبل و بعد جراحی بینی غضروفی دکتر علیرضا مومنی
قبل و بعد جراحی بینی غضروفی زنانه دکتر علیرضا مومنی
نمونه کار عمل زیبایی بینی غضروفی طبیعی زنانه دکتر علیرضا مومنی

9.دکتر محمود عمرانی فرد

دکتر محمود عمرانی فرد

دکتر محمود عمرانی فرد، عضو انجمن بین‌المللی جراحان زیبایی و پلاستیک آمریکا و یکی از اعضای هیئت‌علمی دانشکده علوم پزشکی اصفهان، از بهترین پزشکان برای جراحی بینی غضروفی هستند.

 • شهر: اصفهان
 • تخصص: فوق‌تخصص جراحی زیبایی پلاستیک
 • سبک جراحی: نیمه‌فانتزی، طبیعی
 • هزینه جراحی: شروع از 50 میلیون

جدول هزینه عمل بینی غضروفی در شهرهای مختلف

هزینه عمل بینی غضروفی بین 40,000,000 تومان تا 65,000,000 تومان باتوجه‌به شهر، تجربه و تخصص پزشک، پیچیدگی عمل و میزان تغییرات موردنیاز، هزینه‌های آزمایش‌ها، داروها و مشاوره‌های پیش از عمل، متغیر است.

به‌طورکلی در شهرهای بزرگ‌تر و پیشرفته‌تر معمولاً هزينه عمل بيني افزایش میابد؛ در این شهرها کلینیک‌ها مجهزتر و پزشکان باتجربه‌تر هستند، این موارد مستقیماً روی هزینه نهایی عمل تأثیر می‌گذارند. در جدول زیر هزینه جراحی در کلان‌شهرهای ایران را برایتان آورده‌ایم:

شهرهزینه تقریبی عمل بینی غضروفی
تهرانشروع از 55,000,000 تومان
شیرازشروع از 50,000,000 تومان
اصفهانشروع از 50,000,000 تومان
مشهدشروع از 40,000,000 تومان
تبریزشروع از 40,000,000 تومان
رشتشروع از 40,000,000 تومان

باید بدانید که عمل بینی غضروفی، به دلیل حساسیت بالا، چالش‌برانگیز است. گاهی بینی‌های غضروفی با داشتن پوست ضخیم و حالتی گوشتی، انجام عمل را سخت‌تر می‌کنند؛ بنابراین باهدف کاهش قیمت‌ها نباید یک پزشک غیرمتخصص را انتخاب کنید. برای رینوپلاستی بینی های گوشتی با غضروف زیاد، انتخاب پزشک غیرمتخصص منجر به نتایج نامطلوب و بروز خطرات جدی برای سلامتی شما می‌شود.

تجربه و تخصص پزشک در جراحی بینی‌های غضروفی، نقش مهمی در موفقیت عمل و دستیابی به نتایج مطلوب دارد. انتخاب پزشکی باتجربه، اگرچه هزینه بیشتری دارد، اما از بروز مشکلات جدی و هزینه‌های اضافی در آینده جلوگیری می‌کند.

 نکته‌های نهایی درباره عمل بینی غضروفی؛ کاهش قیمت‌ها با دکی یاب!

عمل بینی غضروفی، با داشتن قوز روی پل، پوست نازک و نوک غضروفی، چالش‌های خاص خود را دارند. پزشک مدنظر شما باید تخصص و مهارت بالایی در اصلاح فرم غضروف داشته باشد، تا شما بهترین نتیجه را از عمل بینی‌تان بگیرید. انجام عمل دماغ غضروفی با پزشکان غیرمتخصص باهدف کاهش هزینه‌ها، باعث بروز عوارض جبران‌ناپذیری برای سلامتی شما می‌شود.

در این راه، دکی یاب به شما کمک می‌کند؛ دکی یاب علاوه‌بر اقساطی کردن هزینه‌های عمل، بهترین پزشک جراح مناسب بینی‌تان را نیز به شما معرفی می‌کند. برای استفاده از خدمات مشاوره‌ای رایگان با دکی یاب، همین‌الان عکسی از بینی خود برای ما بفرستید، ما با داشتن سال‌ها تخصص در زمینه عمل‌های زیبایی، با بهترین پزشکان بینی برایتان نوبت ویزیت می‌گیریم.

سؤالات متداول درباره عمل بینی غضروفی

همه زیباجویان با بینی‌های غضروفی، قبل از عمل سؤال‌های زیر را در ذهن دارند:

آیا جراحی بینی غضروفی با پوست نازک سخت‌تر از پوست ضخیم است؟

هر دو سبک جراحی، چالش‌های خود را دارند. در جراحی بینی غضروفی با پوست نازک، همه تغییرات ریز روی استخوان بینی، کاملاً مشهود است؛ از سوی دیگر، در جراحی بینی غضروفی با پوست ضخیم، پزشک باید ضخامت پوست را کم کند و دوره نقاهت آن نیز بیشتر است. در نهایت فرقی نمی‌کند پوست بینی شما ضخیم با نازک باشد، با انتخاب یک پزشک مناسب نتیجه‌ای عالی از عمل‌تان می‌گیرید.

آیا نوک بینی غضروفی بعد از عمل دچار افتادگی می‌شود؟

اگر پزشکی متخصص در جراحی بینی‌های غضروفی انتخاب کنید، نوک بینی‌تان بعد از عمل دچار افتادگی نمی‌شود. پزشکان متخصص بینی‌های غضروفی، تخصص بالایی در کار با غضروف و گراف دارند و با تقویت ساختار ضعیف غضروفی نوک بینی شما، از افتادگی آن جلوگیری می‌کنند.