اشتراک‌گذاری:

167 بازدید
نویسنده:
انتشار:

جراحی ترمیم بینی در شیراز

در گذشته بسیار نزدیک، افرادی که قصد جراحی ترمیم بینی در شیراز را داشتند با چالش‌های زیادی روبه‌رو بودند. از انتخاب بهترین جراح بینی در شیراز برای خود تا هزینه‌های سنگین عمل ترمیم بینی.

اما بخش زیادی از این چالش‌ها در شهر شیراز با وجود تیم‌های زیباکس و دکی یاب حل شده است. زیرا علاوه بر اینکه بهترین دکتر ترمیم بینی در شیراز را به شما معرفی می‌کنند، می‌توانید هزینه عمل را نیز به صورت اقساطی پرداخت نمایید.

همچنین بخوانید: عمل بینی اقساطی در شیراز

شیراز به عنوان یکی از شهرهای بسیار بزرگ و پیشرفته در زمینه انواع جراحی‌های زیبایی، پیشگام است. جراحی ترمیم بینی در شیراز یکی از متداول‌ترین جراحی‌هایی است که توسط پزشکان ماهر و خبره این شهر انجام می‌گیرد.

❓ چرا افراد نیاز به جراحی بینی پیدا می کنند؟

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز

دلیل اول:

اکثر افرادی که برای جراحی ترمیم بینی در شیراز مراجعه می‌کنند، در اولین جراحی خود نتوانسته‌اند به نتیجه مورد نظر خود دست یابند. این اتفاق در صورتی رخ می‌دهد که بیمار عمل بینی خود را نزد پزشک ماهر انجام نداده باشد. و یا اینکه بعد از انجام عمل از چهره خود راضی نباشد.

این نارضایتی همیشه از ظاهر بینی نخواهد بود. بلکه ممکن است جراحی به شکلی انجام شده باشد که بیمار را دچار مشکلات تنفسی نماید.

از این رو جراحی ترمیم بینی بسیار حساس‌تر از جراحی زیبایی بینی است. در این جراحی دست پزشک چندان باز نیست و کار زیادی از دست وی بر نمی‌آید.

دلیل دوم:

دلیل دیگری که بیماران برای انجام جراحی بینی در شیراز مراجعه می‌کنند، وجود مشکلات کوچک در بینی است. برای مثال بیمار از فرم بینی خود راضی است و فقط در قسمت پره‌ها احساس خوبی ندارد. اصولا مشکلات بینی که امکان جراحی سرپایی را دارند در محدوده جراحی‌های ترمیم بینی قرار می‌گیرد.

👨🏻‍⚕️ بهترین دکتر برای ترمیم بینی در شیراز کیست؟

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (2)

اگر دنبال بهترین دکتر برای ترمیم بینی در شیراز هستید بهتر است بدانید عمل ترمیمی، کلاً داستانش با عمل اولیه فرق می‌کند. شاید یک دکتر بهترین جراح بینی در شیراز باشد اما اصلاً برای عمل ترمیم بینی مناسب نباشد. برای انتخاب بهترین جراح عمل ترمیمی بینی، باید پزشکی را انتخاب نماییم که در پیوند غضروف بینی از مهارت بیشتری برخوردار باشد.

در مرحله بعد که متوجه شدیم کدام پزشکان در پیوند غضروف، مهارت بیشتری دارند، باید ببینید مشکل عمده بینی شما کدام قسمت است که به خاطر آن قصد ترمیم بینی دارید؟ فرورفتگی بینی، نامتقارن بودن سوراخ های بینی، بزرگ بودن بینی و… .

چرا که هر مشکل در هر قسمت از بینی، نیازمند یک تکنیک در جراحی است. و در نهایت می‌بایست از بین جراحانی که در پیوند غضروف مهارت دارند‌، جراحی را که از تکنیک مناسب بینی شما استفاده می‌کند، انتخاب نمایید.

برای ارتباط با کارشناسان تیم زیباکس یا دکتریاب برای معرفی بهترین جراح ترمیم بینی در شیراز نوبتگیری و مشاوره رایگان، ارتباط برقرار نمایید.

👃🏻 اهمیت انتخاب پزشک جراح ترمیم بینی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (3)

در زمان جراحی رینوپلاستی و یا جراحی زیبایی بینی پزشک نقش بسیار مهمی بازی می‌کند. این پزشک است که با توجه به دانش قبلی می‌داند چه نوع بینی برای صورت بیمار مناسب است و بهترین روش جراحی برای از بین بردن مشکلات بینی کدام است. تخصص پزشک در زمینه جراحی بینی اهمیت زیادی دارد. پزشک جراحی زیبایی باید بتواند بیمار را قانع نماید.

در بین افرادی که برای جراحی بینی مراجعه می‌کنند هستند افرادی که در تصمیم خود اصرار دارند. این افراد به دلیل تبعیت از مد روز تصمیم به جراحی بینی گرفته‌اند. در این جاست که پزشک جراح بینی می‌تواند با استدلال خود جراحی بینی را به سمت درستی هدایت نماید. شما باید به دنبال پزشکانی باشید که در زمینه جراحی بینی تجربه کافی داشته باشند.

وقتی توقع به جا از جراحی بینی داشته باشید، پزشک باید می‌تواند بدون آسیب زدن به اندام‌های داخلی بینی، آن را خوش فرم نمایذ. و همچنین وضعیت تنفس شما را بهبود بخشد. توصیه می‌شود به رزومه کاری پزشک دقت کافی داشته باشید. شرایط بدن خود را در نظر بگیرید و به دنبال بهترین جراحان زیبایی بینی باشید.

برای ارتباط با کارشناسان تیم زیباکس و دکتریاب و مشاوره رایگان به جهت اطلاع از بهترین جراح بینی ترمیمی در شیراز و هزینه عمل آن‌ها، ارتباط برقرار نمایید.

💵 هزینه عمل ترمیمی بینی در شیراز

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (4)

هزینه عمل بینی در شیراز با هزینه عمل ترمیمی، بسیار متفاوت است. به دلیل اینکه جراح زمان بیشتری را به نسبت عمل بینی اولیه صرف می‌کند، هزینه بیشتری هم دریافت می‌کند‌.

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم‌؛ در گذشته‌ای نزدیک هزینه عمل بینی در شیراز، برای متقاضیان یک چالش مهم بود‌. اما امروزه با رویکار آمدن تیم دکی‌یاب و زیباکس، افرادی که از طریق این دو تیم اقدام به عمل بینی در شیراز می‌کنند، می‌توانند هزینه عمل بینی را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.

همچنین برای سهولت بیشتر در پرداخت هزینه عمل بینی در شیراز، هزینه‌های جانبی عمل را تا حد بسیار زیادی کاهش داده‌اند. مثل هزینه ویزیت، هزینه عکس، چسب‌های بعد از عمل و… . تا افرادی که قصد ترمیم بینی دارند به راحتی و با کمترین دغدغه بتوانند برای عمل بینی ترمیمی در شیراز اقدام نمایند.

برای ارتباط با کارشناسان تیم زیباکس و دکتریاب و مشاوره رایگان به جهت اطلاع از بهترین جراح بینی ترمیمی در شیراز و هزینه عمل آن‌ها، ارتباط برقرار نمایید.

🕑 چه زمانی می توان جراحی ترمیم بینی را انجام داد؟

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (5)

زمان بهبود کامل بینی بعد از جراحی توسط پزشک معالج تشخیص داده می‌شود. بینی‌های استخوانی به دلیل فرم آناتومی که دارند بهبود سریع‌تری دارند.

این نوع بینی بعد از چند ماه به صورت کامل فرم اصلی خود را نشان می‌دهند. بیمار در چند ماه اول کاملا متوجه اشکالات و ایرادات بینی خود خواهد شد. از این رو در صورتی که از جراحی بینی خود به هر دلیل رضایت نداشت، می‌تواند با مراجعه به پزشک برای ترمیم آن‌ها اقدام نماید.

اگر مشکلات سطحی در بینی وجود داشت پزشک می‌تواند با بررسی شرایط بدنی جراحی ترمیمی را هر چه زودتر انجام دهد. البته توجه به نکته‌ای اهمیت زیادی دارد. آن هم این است که انجام دو جراحی در فاصله کوتاه مدت می‌تواند برای سلامتی فرد مضر باشد. از این رو اگر بیمار قدرت تحمل دو جراحی را نداشته باشد جراحی به سال بعد موکول خواهد شد.

شرایط برای جراحی بینی گوشتی در شیراز کاملا متفاوت است. بینی گوشتی ممکن است برای تکمیل درمان حدود دو سال زمان نیاز داشته باشد. افرادی که بینی آن‌ها گوشتی است کمتر دچار مشکلاتی اعم از کج بودن غضروف بینی و یا تیغه بینی می‌شوند. اما در عوض قرینه نبودن پوست بینی، بیشترین مشکلی است که برای این افراد به وجود می‌آید.

دلیل این امر ضخیم بودن پوست بینی در این افراد است. این افراد در طول دوران نقاهت طولانی مدت خود چندین مرتبه آمپول کورتون تزریق می‌نمایند. این افراد باید تا بهبودی کامل بینی خود صبر نمایند و برای انجام جراحی ترمیم بینی عجله نداشته باشند.

💡 نکات قابل توجه در عمل ترمیمی بینی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (6)

برای انجام عمل ترمیمی بینی، باید یک سال از عمل اولیه شما گذشته باشد تا بتوانید برای عمل ترمیم بینی اقدام نمایید.

به دلیل اینکه بینی تا یک سال در حال تغییر است، این امکان وجود دارد که در ماه‌های ابتدایی از بینی خود ناراضی باشید. اما پس از گذشت یکسال فرم بینی شما اصلاح شود و از ترمیم بینی خود منصرف گردید.

• دلایل نیاز به جراحی ترمیم بینی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (7)

فردی که تصمیم دارد بینی خود را جراحی زیبایی نماید بعد از گذراندن جلسات مشاوره، برای مدل بینی خود به نتیجه می رسد. بسیار پیش می‌آید پزشک دقیقا به آنچه بیمار از او خواسته عمل نموده است. اما بعد از جراحی بیمار از نتیجه رضایت کامل ندارد.

بعد از گذشت مدتی مشخص، بیمار عدم رضایت خود را احساس کرده و برای ترمیم مجدد بینی خود نزد پزشک مراجعه می‌کند. این مورد مسئله‌ای است که توسط پزشک واکاوی می‌شود. اگر واقعا بینی با صورت بیمار همخوانی نداشته باشد می‌توان با انجام جراحی ترمیم بینی، ایرادات را برطرف نمود. اما اگر توقعات نابجای بیمار در او احساس نارضایتی ایجاد نموده، بهتر است از انجام چنین عملی خودداری شود.

• مشکلات تنفسی

مورد دیگری که بیماران را برای انجام عمل بینی در شیراز تشویق می‌کند وجود مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی است. این مشکلات اغلب در اثر ناکارآمد بودن جراحی انحراف بینی اتفاق می‌افتد. اما در مواردی نیز ممکن است با کوچک کردن بیش از اندازه بینی، اندام داخلی بینی دچار مشکل شده و تنفس را با اختلال مواجه کند.

در صورتی که جراحی انحراف و یا پولیپ بینی به درستی در جراحی اول برطرف نشده باشد، پزشک می‌تواند در جراحی ترمیم بینی این مشکلات را به صورت اصولی برطرف نماید. اگر در اثر کوچک شدن بینی اندام داخلی دچار مشکل شد، پزشک می‌تواند با جراحی ترمیم بینی آن را برطرف نماید. و ممکن است این امکان وجود نداشته باشد. به صورت کلی در کوچک کردن بینی باید استانداردها و همچنین شرایط اندام داخل بینی مورد بررسی قرار گیرد.

• مشکلات سطحی

دلایلی همچون برطرف کردن مشکلات سطحی بینی نیز در رده جراحی ترمیم بینی قرار می گیرد. تغییراتی همچون:

 • بالا رفتن جزئی نوک بینی
 • کوچک کردن قسمت کوچکی از غضروف بینی
 • کوچک کردن پره‌های بینی
 • بالا رفتن قسمت میانی پره‌های بینی
 • و… جزء جراحی ترمیم بینی به شمار می‌آیند. زیرا همگی به صورت سرپایی انجام می‌شود.

🩺 مشکلاتی که در جراحی ترمیم بینی رفع می‌شوند

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (8)

همانطور که می‌دانید جراحی ترمیم بینی جراحی ثانویه‌ای است که با هدف زیبا شدن بینی و یا اصلاح تنفس انجام می‌شود. این جراحی حساس تر از جراحی بینی اولیه یا رینوپلاستی است.

بیمار بعد از انجام جراحی زیبایی بینی ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. در این مقاله به تعدادی از آن‌ها اشاره می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم اگر جراحی بینی شما اصولی انجام شده است و فقط به دلیل اینکه آن را نمی‌پسندید تصمیم دارید جراحی ترمیمی انجام دهید از این تصمیم منصرف شوید. اما اگر با مشکلاتی از جمله موارد زیر مواجه هستید، می‌توانید با جراحی ترمیم بینی آن‌ها را رفع نمایید.

• بسته شدن مسیر تنفس

بینی مهم‌ترین مسیر تنفسی انسان به شمار می‌آید. هوا از طریق پره‌های بینی وارد ریه انسان می‌شود. در صورتی که تیغه بینی بیش از اندازه باریک شود و پره‌های بینی بیش از اندازه جمع شوند ممکن است شما بینی بسیار کوچک و فانتزی داشته باشید. اما به احتمال زیاد در فرایند تنفس شما مشکل ایجاد خواهد شد. که با جراحی ترمیم بینی می‌توانید به مقدار ناچیزی آن را برطرف نمایید.

• به جا ماندن اسکار روی پوست بینی

در صورتی که بعد از جراحی، اسکار یا جای بخیه روی پوست بینی شما به جا مانده باشد باید برای رفع آن از جراحی ترمیم بینی استفاده نمایید. ترمیم چنین مشکلی نیاز به مهارت بسیار زیاد در جراح زیبایی دارد.

• عدم خونرسانی مناسب

در افرادی که بیماری دیابت دارند و یا بعد از جراحی بینی تورم بسیار زیادی را تجربه نموده‌اند ممکن است خونرسانی به زخم‌ها با مشکل مواجه شود. در ضمن انجام جراحی بینی متعدد که ظرافت کافی در آن رعایت نشده باعث عدم خونرسانی به سلول‌ها می‌شود. انتخاب پزشک متبحر و رعایت مراقبت‌های بعد از جراحی از بروز چنین مشکلاتی پیش‌گیری می‌کند.

• ایجاد مشکل در گرافت‌های پیوند داده شده

یکی از روش‌های رفع مشکل در بینی پیوند گرافت به آن است. گرافت در واقع غضروفی است که از قسمتی از بدن فرد بیمار گرفته شده و به بینی او پیوند داده می‌شود. این کار در بینی‌های گوشتی و برای استحکام بخشیدن به تیغه میانی بینی انجام می‌شود. در صورتی که در پیوند این غضروف مهارت کافی به کار نرفته باشد بعد از مدتی شاهد افتادگی در قسمت‌های مختلف بینی خواهید بود. این مشکل نیز در جراحی ترمیم بینی رفع خواهد شد.

• عدم تقارن در بینی

ایجاد تقارن در بینی نیاز به مهارت بسیار زیادی دارد. پزشک تمام تلاش خود را می‌کند تا در زمان تراش تیغه و یا برداشتن چربی‌های پوست تقارن را رعایت کند. اما در صورتی که این مهم محقق نشد در جراحی ترمیم بینی پزشکان سعی می‌کنند با رعایت اصول هر دو طرف بینی را متقارن نمایند.

✔️ اقدامات لازم قبل از جراحی ترمیم بینی

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (9)
 • از مهم‌ترین اقداماتی که برای جراحی ترمیم بینی در شیراز باید انجام دهید انتخاب پزشک است. پزشکی که برای ترمیم بینی انتخاب می‌کنید باید مهارت بیشتری در انجام جراحی بینی داشته باشد. چرا که در جراحی اولیه نه تنها مشکلات بینی شما رفع نشده بلکه مشکلات جدیدی نیز به آن اضافه شده است. پس تخصص پزشک در رفع این مشکلات اهمیت بسیار زیادی دارد.
 • در مرحله بعد باید بدانید که تمام عکسبرداری‌هایی که در جراحی اولیه داشته اید باید تکرار شود. چنانچه دچار مشکلات تنفسی شده باشید پزشک عکسبرداری‌های دقیق‌تری درخواست می‌کند تا ایراد کار کاملا مشخص شود.
 • پرونده جراحی اولیه خود را به صورت کامل در اختیار پزشک جدید خود قرار دهید تا از روند رفع مشکلات باخبر شود.
 • اگر جراحی سرپایی باشد نیاز به آزمایشات خاصی نیست؛ اما اگر برای جراحی نیاز به بیهوشی و بستری باشد، باید آزمایشاتی که در جراحی اولیه بینی انجام داده اید تکرار شود.
 • قبل از جراحی داروهای مصرفی خود را با پزشک هماهنگ نمایید.
 • از آوردن جواهرات آلات و وسایل زینتی به بیمارستان خودداری نمایید.
 • روز قبل دوش بگیرید. چرا که ممکن است تا چند روز بعد از جراحی نتوانید حمام کنید.
 • این جراحی دقیقا مانند جراحی اولیه حساسیت‌های خود را دارد. آن را جدی بگیرید و سعی کنید به پزشک کمک کنید تا جراحی ترمیم بینی شما را به درستی انجام دهد.

👃🏻👃🏼👃🏽👃🏾 انواع بینی ها برای ترمیم

مراجعه کننده به تیم دکی یاب 🥰 جراحی ترمیم بینی در شیراز (10)

ممکن است بینی شما قبل از جراحی، گوشتی بوده و اکنون از بزرگ بودن آن ناراضی باشید، در این حالت می‌توانید از جراح خود درخواست تزریق کورتون نمایید. چرا که کورتون بینی را کوچک تر می‌کند و ممکن است دیگر نیازی به ترمیم بینی خود نداشته باشید.

بینی‌های استخوانی هم که گاهاً استخوان روی بینی برآمده می‌شود، برای حل این مشکل می‌توانید به جای ترمیم بینی، از جراح خود بخواهید تا برای شما سوهان کشی نماید؛ تا برآمدگی روی بینی اصلاح شود.

اینگونه راه‌ها برای اصلاح مشکلات احتمالی بینی وجود دارد تا دیگر نه دغدغه انتخاب بهترین جراح بینی برای ترمیم در شیراز و نه دغدغه هزینه ترمیم عمل بینی در شیراز را داشته باشید.

در مقاله عوارض عمل بینی به صورت کامل در رابطه با مشکلات پس از عمل و راه‌های رفع آن‌ها به شما عزیزان آموزش داده شده است. البته باید توجه نمایید که گاهاً واقعاً نیاز به عمل ترمیم بینی می‌باشد که اگر اقدامات دیگری را روی بینی مثل تزریق کورتون، سوهان کشی و… انجام دهید اشتباه خواهد بود.

برای ارتباط با کارشناسان تیم دکتریاب و زیباکس همچنین مشاوره رایگان برای بینی خود در ارتباط باشید

نتیجه‌گیری

 تعداد افرادی که متقاضی عمل ترمیمی بینی در شیراز هستند بسیار زیاد است، که مهم‌ترین دغدغه آن ها‌، انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی در شیراز و هزینه عمل ترمیمی است.

در این مقاله سعی کردیم علاوه بر توضیحات در مورد مشکلات و دغدغه‌های این حیطه، شما را با تیم دکی‌یاب و زیباکس که امروزه تمامی متقاضیان جراحی بینی در شیراز از این طریق اقدام به جراحی می‌کنند آشنا نماییم، تا شما نیز برای عمل ترمیم بینی خود، به راحتی بتوانید اقدام نمایید.

از آنجایی که پزشکان بسیار قابلی در شیراز مشغول به فعالیت هستند، جراحی ترمیم بینی در شیراز به بهترین شکل خود انجام می‌شود. پزشکان این شهر تمام تلاش خود را می‌کنند تا ایرادات جراحی اولیه را برطرف نمایند. مشکلاتی که باعث می‌شد فرد اعتماد به نفس خود را از دست دهد و یا نتواند به راحتی نفس بکشد.

بیشتر بخوانید …

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست