مدل و سبک های عمل بینی, جراحی بینی در شیراز

همه چیز درباره عمل بینی ترمیمی در شیراز | معرفی بهترین پزشکان + شرایط ویژه پرداخت اقساطی

نمونه کار عمل بینی دکتر رضا کبودخانی

«عمل ترمیم بینی در شیراز!!» به خوبی میدانیم کسی که این عبارت را در گوگل سرچ زده است چه سختی هایی را پشت سر گذاشته و به دنبال چه چیزی است.!

متاسفم که این را میگویم؛ اما سختی کسانی که میخواهند، ترمیم بینی انجام دهند، تازه شروع میشود؛ چراکه اگر کمی تحقیق کرده باشید؛ به خوبی میدانید هزینه عمل ترمیم بینی دو برابر است!!! مشکل بزرگ تر این است که دیگر هر پزشکی در شیراز، عمل ترمیم بینی انجام نمیدهد! و به سختی میتوانید دکتری متبحر در زمینه عمل ترمیم بینی در شیراز بیابید.

اما نگران نباشید: «میخواهم شما را شگفت زده کنم.!!!»

یک تیم و مجموعه در شیراز وجود دارد؛ که بهترین جراح ترمیم بینی در شیراز را به صورت اختصاصی برای شما معرفی میکند، تمامی هزینه های جانبی را برایتان نصف میکند و از هزینه عمل برایتان تخفیف میگیرند «که حتی همان را هم میتوانید بصورت اقساطی پرداخت کنید.!» این تیم برای اینکه شما را بیشتر به وجد آورد خدمات ویژه تری نیز دارد.!! از اخذ نوبت ویزیت و عمل فوری و vip گرفته تا پشتیبانی انحصاری، رایگان و همه روزه پس از عمل! «نام این مجموعه چیزی نیست جز دکی یاب.!»

به هیچ وجه فکر نکنید ارتباط با دکی یاب دشوار است؛ تنها کافیست بر دکمه زیر کلیک کنید تا کارشناسان ما به سوالات شما دقیق پاسخ دهند، خدمات مجموعه مارا کامل و شفاف توضیح دهند و نوبت ویزیت فوری و رایگان را برایتان اخذ کنند.

عمل بینی ترمیمی در شیراز

عمل بینی ترمیمی! عبارتی که خیلی‌ها از شنیدنش هم می‌ترسند. معمولاً ما از اطرافیان شنیده‌ایم که هر کس که عمل بینی اولیه‌اش ناموفق باشد دیگر کارش تمام است و عمل‌های ترمیمی هم فقط اوضاع را بدتر می‌کنند.

اما آیا واقعاً همین‌طوری هست؟ باور کنید من هم همیشه همین‌طوری فکر می‌کردم تا این که چند وقت پیش خواهرم به‌خاطر این که هزینه کمتری بپردازد بینی‌اش را در یکی از شهرستان‌های اطراف شیراز عمل کرد و نتیجه‌اش هم شد آنچه که نباید می‌شد. دقیقاً همان زمانی که فکر می‌کردیم دیگر کار بینی خواهرم تمام است و باید تا آخر عمرش با همین بینی کج زندگی کند از طریق یکی از دوستانش که تجربه عمل بینی ترمیمی موفق را داشت با سایت دکی یاب آشنا شد، دلش را به دریا زد و بینی‌اش را پیش یکی از بهترین جراحان عمل بینی ترمیمی در شیراز عمل کرد. راستش را بخواهید، نتیجه‌اش هم عالی شد و انگارنه‌انگار که روزی نوک این بینی کج بوده است.

باید بدانید که شما با انجام جراحی بینی ترمیمی به خودی، خودی ریسک زیادی را محتمل می‌شوید پس بهتر است که در این راه هرگز بی‌گدار به آب نزنید. برای همین ما این مقاله را نوشته‌ایم و در آن تمام چیزهایی که قبل از جراحی ترمیمی بینی باید بدانید را توضیح داده‌ایم.

 • عمل ترمیمی بینی چیست؟
 • روش های عمل بینی ترمیمی
 • بهترین پزشکان برای عمل بینی ترمیمی در شیراز
 • نکات عمل ترمیمی بینی
 • عمل ترمیمی بینی اقساطی + هزینه‌های جانبی نیم‌بها!

بهترین پزشکان برای عمل بینی ترمیمی در شیراز

انتخاب پزشک خوب مهم ترین قدم برای عمل بینی ترمیمی است. عمل دماغ ترمیمی بسیار پیچیده‌تر و زمان‌بر تر از عمل اولیه بینی است و نیازمند پزشکی بسیار ماهر و متخصص در زمینه عمل های ترمیمی بینی است.

انتخاب پزشک خوب هم به این راحتی‌ها نیست و سختی‌های خودش را دارد شما باید به مطب تک‌تک پزشک‌ها سر بزنید، نمونه کارهای پزشک را ببینید و نظر بیمارانی که عمل شده‌اند را بپرسید.

سخت است نه؟ نگران نباشید تیم دکی یاب این کار را برای شما آسان کرده است و دیگر نیازی نیست که این همه وقت بگذارید و خودتان شخصاً به تحقیق و جستجو بپردازید. ما سال های زیادی است که با بهترین پزشکان جراح بینی شیراز در ارتباط هستیم و می‌توانیم مناسب‌ترین پزشکان را برای جراحی بینی ترمیمی به شما معرفی کنیم و در صورت تمایل نوبت فوری و ویزیت نیم‌بها را برای شما تهیه می‌کنیم.

پس برای آشنایی با بهترین جراحان عمل ترمیمی بینی در شیراز تنها کافی است که با مشاوران ما در ارتباط باشید.

قبل از اقدام برای عمل بینی ثانویه باید همه جوانب آن را بررسی کنید که در بخش بعدی مقاله نکات مهم عمل بینی ترمیمی را برای شما توضیح داده‌ایم.

عمل بینی ترمیمی چیست؟

عمل ترمیمی بینی یا جراحی بینی ثانویه برای رفع اشکالات ظاهری و تنفسی که بعد از عمل بینی برای شخص به وجود آمده است انجام می‌شود. مانند هر عمل دیگری در عمل بینی هم امکان دارد که شما برای بار اول به نتیجه دلخواه خود دست پیدا نکنید یا به دلیل ماهر نبودن پزشک پس از عمل علاوه بر مشکلات ظاهری، مشکلات تنفسی هم گریبان‌گیر شما بشود.

 البته اگر پزشک حاذقی را برای جراحی بینی انتخاب کنید احتمال این که بعد از عمل جراحی بینی نیاز به جراحی بینی ترمیمی داشته باشید تنها 5 تا 10 درصد است.

دلایل احتیاج به عمل بینی ترمیمی:

انجام‌دادن عمل بینی آن هم برای بار دوم یا سوم خیلی حس خوش‌آیندی نیست اما اگر هرکدام  از مشکلات زیر بعد از عمل بینی برای شما به وجود آمده، احتمالاً نیاز است که برای عمل ترمیمی اقدام کنید.

مشکلات تنفسی:

مسدود شدن تمام یا بخشی از مجرای تنفسی یا ازدست‌دادن حس بویایی مشکلات تنفسی هستند که ممکن است بعد از عمل بینی برای شما به وجود بیاید.

نمونه کار جراحی بینی دکتر حسین مرادیان

این مشکلات معمولاً به علت بی‌تجربه بودن پزشک یا کوچک کردن بیش از حد بینی اتفاق می‌افتد. متأسفانه اگر عصب بویایی شما از بین رفته باشد امکان احیای آن در عمل ترمیمی  وجود ندارد، اما معمولاً مشکلات تنفسی با جراحی ترمیمی بینی حل می‌شوند.

جابه‌جایی غضروف بینی بعد از عمل:

در بعضی از عمل‌های بینی به‌ویژه عمل بینی های گوشتی  از تکنیک پیوند غضروف استفاده می‌شود. در صورت عدم مهارت پزشک در پیوند غضروف یا مراقبت نامناسب و ضربه خوردن بینی بعد از عمل غضروف‌ها به‌خوبی جوش نمی‌خورند یا جابه‌جا می‌شوند.

علایم جابه‌جایی غضروف بینی:
 • احساس درد هنگام لمس بینی
 • تغییر شکل و بد فرم شدن بینی در اثر جابه‌جایی غضروف
 • به‌وجودآمدن ورم در اطراف ناحیه‌ای که غضروف آسیب‌دیده است
 • ترشح مخاط از بینی به‌ویژه زمانی که فرد در معرض مواد آلرژی‌زا قرار می‌گیرد.

اگر بعد از دوران نقاهت علایم بالا را داشتید، بهتر است سریعاً به پزشک مراجعه کنید. اما خیلی خودتان را نگران نکنید چون مشکلات پیوند و جابه‌جایی غضروف در عمل ترمیم دماغ به‌راحتی حل می‌شوند ولی باتوجه‌به این که عمل ترمیم دماغ عملی بسیار حساس‌تر از عمل اولیه است سعی کنید پزشکی را انتخاب کنید که مهارت کافی در انجام عمل‌های ترمیمی را داشته باشد.

مشکلات ظاهری:

اکثر مراجعینی که برای عمل جراحی ترمیم بینی به تیم دکی یاب مراجعه می‌کنند از ظاهر بینی خود شکایت دارند. تصور کنید که شما با هزار امید و آرزو و به امید داشتن ظاهری بهتر بینی خود را عمل می‌کنید و بعد از عمل نه تنها ظاهرتان بهتر نشده بلکه بدتر هم شده است!

اگر پس از عمل اولیه بینی مشکلات ظاهری زیر برای شما به وجود بیاید شما باید برای راینوپلاستی ثانویه اقدام کنید.

نمونه تصویر جراحی بینی دکتر داریوش ساریخانی
باقی‌ماندن قوز روی بینی بعد از عمل:

 قوز روی اکثر بینی‌های استخوانی وجود دارد، اگر جراح هنگام عمل جراحی بینی استخوانی دقت کافی به خرج ندهد یا مهارت کافی نداشته باشد قوز بینی بعد از عمل هم باقی می‌ماند.

افتادن نوک بینی بعد از عمل جراحی:

بینی‌های گوشتی نسبت به بینی‌های استخوانی غضروف‌های ضعیف‌تری دارند، اگر حین عمل جراحی پزشک بیش از حد غضروف را بتراشد و از تکنیک پیوند غضروف استفاده نکند ممکن است که غضروف نتواند وزن بینی را تحمل کند و بعد از مدتی نوک بینی دچار افتادگی شود.

نمونه عکس عمل بینی دکتر حسین مرادیان
نامتقارن شدن سوراخ‌های بینی بعد از عمل:

اول باید بگوییم که متقارن شدن سوراخ بینی به‌طوری‌که کاملاً یکسان باشند ممکن نیست اما جراح باید تمام تلاشش را بکند که تا حد ممکن سوراخ‌های بینی شبیه به یکدیگر باشند. اگر تفاوت سوراخ‌های بینی بیش از حد باشد و زیاد توی چشم بزند شما باید به سراغ عمل بینی ترمیمی بروید.

کج شدن بینی بعد از عمل:

انحراف بینی یا کج شدن بینی از آزاردهنده‌ترین مشکلاتی است که برای افراد بعد از عمل بینی پیش میاید. البته این مسئله را باید بعد از دوران نقاهت بررسی کنید چون بلافاصله بعد از عمل بینی، بینی شما ورم زیادی دارد و ممکن است به اشتباه بیافتید.

اگر پس از طی‌کردن دوران نقاهت حس کردید که بینی شما هنوز انحراف دارد باید به فکر ترمیمی بینی باشید.

افراط در تغییر فرم بینی:

افراط در تغییر فرم بینی شامل مواردی مثل کوچک کردن بیش از حد بینی، قوس بیش از حد بینی و نوک بینی زیادی سربالا یا خوکی می‌شود. این موارد زمانی اتفاق می‌افتد که پزشک مهارت کافی را در جراحی ندارد یا تن به خواسته‌های غیرمنطقی بیماران می‌دهد.

بزرگ ماندن بینی بعد از عمل:

بر خلاف مورد قبل، گاهی جراح موفق نمی‌شود که در عمل اولیه به‌اندازه کافی از حجم بینی کم کند و بعد از عمل، بینی طوری به نظر می‌رسد که انگار اصلاً عمل نشده است. به همین دلیل بیمار باید به سراغ جراحی ترمیمی بینی برود تا به فرم دلخواه دست پیدا کند.

تصویر جراحی بینی دکتر رضا کبود خانی
به‌وجودآمدن گوشت اضافه بعد از عمل بینی:

اگر پزشک شما به‌اندازه کافی بر تکنیک‌های جراحی تسلط نداشته باشد بینی شما پس از عمل دچار فیبروز یا همان گوشت اضافه می‌شود. این مشکل زمانی پیش می‌آید که بدن برای ترمیم زخم ناشی از جراحی بیش از حد بافت فیبروزی تولید کرده است. جراح باید در حین عمل ظرافت کافی را به خرج دهد تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.

باقی‌ماندن جای زخم یا اسکار پس از عمل بینی:

این اتفاق زمانی می‌افتد که کار بخیه زدن بینی باظرافت کافی انجام نشده باشد. جای اسکار معمولاً در کنار پره‌های بینی و وسط بینی باقی می‌ماند که البته جای هیچ نگرانی نیست چون اکثر این موارد با جراحی بینی ترمیمی حل می‌شوند.

نمونه کار جراحی بینی دکتر دنیا کرمی

اگر شما بینی خود را عمل کرده‌اید و بعد از عمل بینی هر یک از مشکلات بالا برای شما پیش‌آمده است باید با‌توجه‌به مشکل پیش‌آمده و نظر پزشک یکی از روش‌های زیر را برای جراحی بینی ترمیمی استفاده کنید.

روش ‌های عمل بینی ترمیمی در شیراز

به‌طورکلی دوراه مختلف برای ترمیم بینی بعد از عمل اولیه وجود دارد. راه اول همان جراحی هست که در این روش نیاز به بیهوشی عمومی است اما اگر مشکل بینی شما خیلی حاد نباشد نیازی نیست که حتماً دوباره به اتاق عمل بروید و با روش‌های سرپایی مشکل شما حل می‌شود.

جراحی ترمیمی بینی به روش باز

عمل بینی ترمیمی در بیمارستان یا کلینیک‌های جراحی انجام می‌شود و شما تحت وضعیت بیهوشی عمومی قرار می‌گیرید پس از آن پزشک برشی در ناحیه کلوملا ایجاد کرده و پوست بینی را بالا می‌زند. بعد از آن باتوجه‌به نیاز بینی شما تغییرات لازم را اعمال می‌کند و بعد دوباره پوست بینی را به حالت اولیه برگردانده و بخیه می‌زند.

نمونه عکس عمل بینی دکتر ونون آصفی

ازآنجایی‌که عمل بینی ترمیمی نسبت به عمل بینی اولیه حساسیت و پیچیدگی بیشتری دارد عمل ترمیم دماغ به روش باز انتخاب مناسب‌تری است. در این روش به دلیل این که پزشک میدان دید وسیعی دارد امکان بروز خطا بسیار کاهش می‌یابد.

  جراحی ترمیمی بینی به روش بسته

برخلاف روش قبل در این روش هیچ برشی روی بینی ایجاد نمی‌شود و جراح از طریق سوراخ‌های بینی تغییرات موردنیاز را اعمال می‌کند. به‌طورکلی جراحی ترمیمی بینی با تکنیک بسته دشوارتر از روش باز است و خیلی مناسب عمل‌های ترمیمی نیست.

روش های سرپایی ترمیم بینی

در بعضی از موارد نیازی نیست که برای ترمیم بینی خود حتماً دوباره به اتاق عمل بروید. روش‌های سرپایی در مطب دکتر انجام می‌شوند و برای این که هیچ دردی حس نکنید دکتر از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند.

در ادامه این روش‌ها را برای شما توضیح داده‌ایم:

سوهان کشی بینی:

سوهان کشی برای افرادی استفاده می‌شود که قوز روی بینی آن‌ها بعد از عمل به‌خوبی رفع نشده یا سطح بینی آن‌ها ناهموار است. در این تکنیک از یک سوهان از جنس فولاد ضدزنگ استفاده می‌شود که این ابزار بسیار شبیه به سوهان ناخن است.

سوهان کشی بینی معمولاً به روش بسته انجام می‌شود و نیازی به باز کردن بینی و بخیه زدن نیست و ازآنجایی‌که سوهان کشیدن بینی تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود هنگام سوهان کشی هیچ دردی را حس نمی‌کنید و پس از آن هم درد خفیفی دارد که با مصرف مسکن قابل‌تحمل می‌شود.

متقارن سازی حفره های بینی

 اگر مشکل شما فقط نامتقارن بودن حفره‌های بینی است نیازی نیست که شما به سراغ عمل ترمیم سوراخ بینی بروید. در مواردی که مشکل بینی پس از جراحی بینی فقط نامتقارن بودن حفره‌های بینی است جراح می‌تواند با استفاده از بی‌حسی موضعی و برش دادن پره‌های بینی حفره‌های بینی را متقارن و شبیه به هم کند. البته باید بگوییم که برای همه این امکان وجود ندارد و ممکن است مشکل نامتقارن بودن حفره‌های بینی شما با روش سرپایی حل نشود.

نمونه عکس عمل بینی دکتر رضا کبود خانی

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید عکس بینی خود را برای مشاوران تیم دکی یاب ارسال کنید. مشاوران حرفه‌ای ما پاسخگوی شما هستند و بهترین روش‌ها را باتوجه‌به نوع بینی شما  پیشنهاد می‌دهند.

نکات عمل ترمیمی بینی

مواردی مثل هزینه‌ها، عوارض عمل بینی، زمان مناسب عمل ترمیمی بینی و مراقبت‌های قبل و بعد عمل بینی ترمیمی نکاتی هستند قبل از عمل دماغ ترمیمی حتماً باید به آن‌ها توجه کنید.

زمان مناسب جراحی بینی ترمیمی

برای انجام عمل ترمیمی بینی باید حداقل یک سال از عمل اولیه شما گذشته باشد. اگرچه باگذشت چند ماه از عمل اولیه بینی تا حد زیادی التهاب و تورم بافت بینی کاهش می‌یابد اما حدود یک سال طول می‌کشد تا تغییرات اصلی در بافت و ساختار بینی حاصل شود.

اما عیب‌ها و عوارض خفیف را مثل قرینه نبودن حفره‌های بینی یا باقی‌ماندن قوز بینی را باتوجه‌به نظر پزشک می‌توان قبل از یک سال و به‌صورت سرپایی در مطب رفع کرد.

هزینه عمل ترمیمی بینی در شیراز

اگر بخواهیم یک برانداز کلی بر روی قضیه هزینه داشته باشیم باید بگوییم که به دلیل پیچیده‌تر بودن و زمان بیشتری که پزشک باید صرف عمل ترمیمی بکند به جز در موارد سرپایی هزینه عمل ثانویه از عمل اولیه بینی بیشتر است.

هزینه‌های عمل بینی ترمیمی در شیراز به چهار دسته کلی تقسیم می‌شوند:

هزینه‌های قبل از عمل:

ازآنجایی‌که احتمالاً شما عمل بینی اولیه را انجام داده‌اید، از هزینه‌های قبل از عمل به‌خوبی آگاهید. این هزینه‌ها شامل نوبت‌های ویزیت، آزمایش‌ها و تصویر برداری‌های قبل از عمل بینی می‌شوند. این هزینه‌ها در ابتدا خیلی به چشم نمی‌آیند اما در آخر که فاکتورها را نگاه می‌کنید می‌بینید که مبلغ قابل‌توجهی را صرف همین هزینه‌ها کرده‌اید.

نمونه تصویر عمل بینی دکتر داریوش ساریخانی

هدیه ویژه تیم دکی یاب به شما تخفیف 50 درصدی آزمایش‌ها، تصویربرداری و نوبت‌های ویزیت است. اگر شما از طریق تیم حرفه‌ای دکی یاب برای جراحی ترمیمی بینی اقدام کنید می‌توانید از این تخفیف 50 درصدی بهره‌مند شوید.

دستمزد جراح:

هرگز نمی‌توانیم رقم ثابتی را به‌عنوان دستمزد جراح به شما همراهان عزیز سایت دکی یاب ارائه دهیم. دستمزد هر جراح باتوجه‌به تجربه و تخصصش متفاوت است اما به‌طورکلی جراحان برای انجام عمل ترمیم دماغ هزینه بیشتری را نسبت به عمل اولیه بینی دریافت می‌کنند.

برای اطلاع از دستمزد دقیق جراحان بینی ترمیمی در شیراز می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

هزینه بیمارستان:

معمولاً هزینه بیمارستان‌ها ثابت و نزدیک به هم است. جدیداً به این دلیل که کلینیک‌های جراحی نسبت به بیمارستان‌ها هزینه کمتری دریافت می‌کنند بسیاری از پزشکان در این کلینیک‌ها بیماران خود را جراحی می‌کنند.

هزینه‌های بعد از عمل ترمیمی بینی:

هزینه‌های بعد از عمل هم جزو آن دسته از هزینه‌هایی هستند که خیلی به چشم نمی‌آیند اما حسابی شما را درگیر می‌کنند. این هزینه‌ها شامل چسب‌های بینی، کرم‌های ترمیم‌کننده و ویزیت‌های بعد از عمل می‌شوند.

همان‌طور که می‌دانید اگر شما از طریق تیم دکی یاب برای عمل بینی ترمیمی اقدام کنید هزینه تمام ویزیت‌های قبل و بعد از عمل شما نیم‌بها می‌شود اما ما یک هدیه ویژه دیگر هم برای شما در نظر گرفته‌ایم! ما تمام چسب‌های بعد از عمل را تا هر زمان که لازم باشد چسب بزنید به‌صورت رایگان برای شما ارسال می‌کنیم.

شرایط اقساطی ویژه دکی یاب

تیم دکی یاب برای اولین‌بار در ایران و شیراز این شرایط را برای مراجعه‌کنندگان محیا کرده است. شما می‌توانید هزینه جراحی تمام جراحان بینی شیراز را با مجموعه ما به‌صورت اقساطی پرداخت نمایید.

برای پرداخت قسطی شما نیازی به ضامن ندارید و می‌توانید با چک یا طلا تا سقف 20 میلیون تومان را به‌صورت قسطی و در مدت 12 ماه بپردازید.

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.

مراقبت‌ های قبل و بعد از عمل ترمیمی بینی

مراقبت‌های قبل و بعد عمل بینی از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و اگر رعایت نشوند می‌توانند تا حد زیادی نتیجه نهایی عمل را تحت‌تأثیر قرار بدهند، پس حتماً حتماً باید به آن‌ها توجه و نکاتشان را رعایت کنید.

مراقبت های قبل از جراحی ترمیمی بینی

 • دوهفته قبل از عمل مصرف داروهای رقیق‌کننده خون مثل آسپیرین را قطع کنید.
 • استفاده از سیگار و الکل را از حداقل دوهفته قبل از عمل قطع کنید.
 • مصرف نمک را محدود کنید.
 • شب قبل از عمل حمام کنید چون امکان دارد که تا چند روز بعد از عمل نتوانید به حمام بروید.
 • از 8 ساعت قبل از عمل نه چیزی بخورید و نه چیزی بیاشامید.
 • روز عمل حتماً یک همراه داشته باشید.
نمونه عکس عمل بینی دکتر حسن دستغیب

مراقبت های بعد از جراحی ترمیمی بینی

 •  پس از مرخص شدن از بیمارستان مصرف داروهای مسکن، آنتی‌بیوتیک و ضد حساسیت را که پزشک برایتان تجویز کرده است شروع کرده و داروها را سر ساعت و مرتب مصرف کنید.
 • تا دو روز بعد از عمل خونابه از بینی ترشح می‌شود و این امری طبیعی است. در صورت نیاز می‌توانید بانداژ زیر بینی را تعویض کنید.
 • به مدت سه الی چهار روز از کمپرس یخ روی چشمانتان استفاده کنید تا کبودی و ورم اطراف آن رفع شود.
 • از سرفه کردن، بلند خندیدن، خوردن غذاهای سفت و فین کردن خودداری کنید.
 • سعی کنید تا چند روز فقط غذاهای نرم و میکس شده مثل سوپ و فرنی بخورید.
 • گرما باعث تورم بیشتر بافت‌های بینی شما می‌شود پس سعی کنید از حضور در مکان‌های گرم مثل سونا، گرفتن دوش آبگرم و خوردن غذاهای داغ امتناع کنید.
 • برای تمیزکردن صورت خود از دستمال مرطوب استفاده کنید و به‌هیچ‌وجه تا زمانی که پزشک به شما اجازه نداده است حمام نکنید.
 • با استفاده از دو بالشت سرتان را به سمت روبرو فیکس کنید و حداقل تا زمانی که گچ بینی را برنداشته‌اید به روی پهلو نخوابید.
 • تا حد ممکن از مصرف دخانیات و الکل دوری کنید و در معرض دود دخانیات هم قرار نگیرید نیکوتینی که در دخانیات وجود دارد جریان خون شما را محدود کرده و در روند بهبود شما اختلال ایجاد می‌کند.
 • تا سه الی چهار هفته بعد از عمل ورزش نکنید.

حرف آخر

در این مقاله با دلایل نیاز به عمل ترمیم بینی، چگونگی انتخاب بهترین پزشکان برای انواع عمل بینی و نکات مختلف جراحی بینی ترمیمی آشنا شدید.

اگر به هرکدام از دلایل بالا که گفتیم شما به عمل ترمیمی بینی احتیاج دارید همین‌الان تلفن را بردارید و با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن‌ها بهترین پزشکان جراحی ترمیمی در شیراز را باتوجه‌به فرم بینی و نوع آسیب بینی‌تان به شما معرفی کنند.

همان‌طور که می‌دانید اگر شما از طریق تیم دکی یاب برای عمل بینی در شیراز اقدام کنید می‌توانید هزینه‌های عمل را قسطی و هزینه‌های جانبی را نیم‌بها بپردازید دیگر چی از این بهتر؟

این مقاله را برای آن دسته از دوستانتان که فکر می‌کنید بینی‌شان به عمل ترمیمی احتیاج دارد بفرستید و اگر تجربه جراحی بینی ترمیمی را داشته‌اید تجارب خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.