بهترين جراح بيني در شيراز

معرفی بهترين جراح بيني در شيراز

اگر به دنبال بهترين جراح بيني در شيراز هستید می توانید ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید. جراحی بینی یکی از حساس ترین عمل های زیبایی است. همانطور که می دانید بعد از گذراندن مراحل عمل جراحی بینی تقریبا قابلیت ترمیم بینی امکان پذیر نیست. به همین علت است که شما باید قبل از هر اقدامی بهترین جراح بینی را انتخاب نمایید. جراح نقش بسیار مهمی در موفقیت عمل جراحی بینی بازی می کند. او ست که می تواند بینی شما را به صورتی جراحی کند که نه تنها صاحب بینی متناسب شوید، بلکه می تواند صورت شما را زیبا و جذاب نماید. درست است! اگر پزشک بتواند تناسب بین اندام های صورت را رعایت کند، می تواند به شکلی بینی شما را جراحی نماید که علاوه بر بینی چهره شما را نیز زیبا نماید. اگر اهل شیراز هستید و تصمیم دارید به زودی بینی خود را جراحی نمایید با ما همراه باشید تا ویژگی های بهترين جراح بيني در شيراز را به شما معرفی نماییم.

معرفی بهترين جراح بيني در شيراز

بهترین جراح بینی تخصص و مهارت کافی برای جراحی بینی را دارد

اصولا پیشنهاد می شود برای جراحی بینی خود به سراغ متخصصین گوش، حلق و بینی که تخصص جراحی بینی دارند بروید. این موضوع جایی اهمیت می یابد که بینی شما از لحاظ اندام های داخلی نیز مشکل داشته باشد. اگر بینی شما دارای پلیپ است و یا انحراف بینی دارید، اگر قسمت های داخلی بینی شما دچار مشکل است و علاوه بر زیبا سازی بینی قصد دارید اندام های داخلی بینی شما جراحی شود، حتما باید برای جراحی بینی خود به متخصص جراحی گوش، حلق و بینی مراجعه نمایید. متخصصین زیبایی این امکان را دارند که بینی شما را جراحی نمایند؛ اما در صورت داشتن مشکلات خاص و بیماری های خاص در بینی ممکن است از پس حل آنها بر نیاید.

اما عامل دیگر موفقیت یک جراح بینی میزان تجربه او است. پزشکی که به تازگی کار جراحی را آغاز نموده است و تجربه کافی در این زمینه را نداشته باشد گزینه چندان مناسبی برای جراحی بینی نیست. بهتر است رزومه پزشک را به خوبی بررسی کنید. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی امروزه همه پزشکان از تمامی جراحی های خود آلبوم خوبی تهیه می کنند. در این آلبوم ها می توانید قبل و بعد جراحی افراد را با هم مقایسه نموده و از تجربه کاری پزشک خود مطمئن شوید.

بهترین جراح بینی تسلط کافی بر تناسب اجزاء صورت دارد

بد نیست بدانید که زیبایی در علم به معنی وجود تناسب در اجزاء صورت است. به عبارتی شاید آنچه در مد روز می بینید باعث زیبایی همه افراد جامعه نشود. برای روشن شدن مطلب می توانیم از بینی عروسکی نام برد. امروزه با اینکه داشتن بینی فوق العاده کوچک با نوک سر بالا مد روز است؛ اما آیا برای فردی که اجزاء صورت او همگی بزرگ هستند می توان چنین بینی تصور کرد؟ بهترین جراح بینی می تواند بیمار را برای داشتن بینی متناسب با صورت خود قانع نماید. در ایجاد تناسب بین بینی و دیگر اجزاء صورت فرمول های ریاضی وجود دارد که بهترین جراح به دقت آنها را رعایت می نماید. همین امر به نظر ساده می تواند چهره شما را زیباتر از آنچه شما تصور می کنید نماید. اما شاید نتیجه کار چندان مد روز نباشد. اگر هدف شما زیباتر شدن است باید به این نکات اهمیت دهید. احترام به دانش پزشک به شما کمک خواهد کرد که زیبا شوید. پزشک نیز تا آنجایی که در توان دارد و شرایط بینی اجازه می دهد سعی دارد خواسته های شما را برآورده نماید. به عبارتی می توان گفت بهترین جراح بینی در شیراز این توانایی را دارد که بین آنچه باید انجام شود و آنچه شما می خواهید تناسب ایجاد نماید.بهترين جراح بيني در شيراز

بهترین جراح بینی تسلط کافی بر تناسب اجزاء صورت دارد

بهترین جراح بینی مشاوره جامع و کاملی به بیمار می دهد

در بین افرادی که برای جراحی بینی تصمیم گرفته اند هستند افرادی که هنوز به بلوغ فکری نرسیده اند. اصولا سن جراحی بینی بالای 18 سال در نظر گرفته می شود. چرا که بعد از 18 سالگی رشد بدن و بلوغ جسمی کامل می شود. با اینکه بینی جزء اجزایی از صورت است که تا آخر عمر رشد می کند؛ اما رشد اصلی خود را تا 18 سالگی به پایان رسانده است. از طرفی رشد فکری فرد نیز تا این زمان تکمیل شده است. اما هستند افرادی که بی توجه به آنچه برای آنها مناسب است اصرار به انجام مدل خاصی از جراحی است. مخصوصا مدل های فانتزی بسیار مورد توجه این افراد هستند. جالب است بدانید که انجام جراحی بینی مدل فانتزی برای بیماران بسیاری انجام می شود و بیشتر آنها بعد از انجام چنین عملی پشیمان می شوند. دلیل این امر را می توان در برگشت پذیر بودن نوک بینی آنها، مشکلاتی که در تنفس آنها ایجاد می شود و همچنین متناسب نبودن بینی با اعضاء دیگر صورت جستجو کرد. در این میان بهترین جراح بینی باید بتواند بیمار خود را برای انجام بهترین جراحی آماده و قانع نماید.

بهترین جراح بینی صبور و شکیبا است

بهترين جراح بيني در شيراز طبیعتا به تمام انواع بینی و آنچه برای بیمار مناسب است تسلط کافی دارد. به نظر می آید جواب مثبت دادن به خواسته های همه بیماران نمی تواند نشانه یک پزشک متبحر و ماهر باشد. بهترین جراح بینی آنچه در نظر خود مناسب نیست را انجام نمی دهد. برای روشن شدن مسئله مثالی ارائه می دهیم. شاید بدانید که بینی افراد به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم می شود. فردی که بینی استخوانی دارد تقریبا می تواند هر نوع مدل بینی که در نظر دارد را به پزشک پیشنهاد دهد و اگر آن مدل برای صورت بیمار مناسب باشد امکان عملی کردن آن وجود دارد. اما افرادی که بینی گوشتی دارند ساختار بینی اجازه این را به پزشک نمی دهد که هر مدلی را روی بینی آنها پیاده نماید. اگر بیمار با بینی گوشتی اصرار به داشتن بینی عروسکی و یا فانتزی نماید این پزشک است که با صبر و حوصله باید بیمار را از انجام چنین جراحی منصرف نماید.

بهترین جراح بینی صبور و شکیبا است

 

داشتن وجدان کاری از نشانه های بهترین جراح بینی است

داشتن وجدان کاری در جراحان بینی اصل بسیار مهمی است. گاه زیبا شدن صورت یک فرد در گرو جراحی بینی او نیست. به عبارتی بیمار نیاز به جراحی بینی ندارد بلکه فک اوست که در زیبایی او اخلال ایجاد کرده است. بهترین جراح بینی مشکل صورت بیمار را به او تذکر می دهد. اما متاسفانه هستند جراحانی که بدون توجه به چنین مسائلی فقط به فکر کار خود و درآمد حاصل از جراحی هستند. حتما برای یافتن بهترین جراح بینی در شیراز تحقیقات زیادی انجام داده و یا تصمیم دارید انجام دهید. اگر تعداد مشخصی از جراحان شما را از انجام جراحی بینی منع نموده اند و یا مدل پیشنهادی شما را قبول نکرده اند، و فقط یک پزشک به این کار تن داده است بهتر است کمی فکر کنید. آیا تصمیم چند پزشک معالج و یا پزشکی که تجربه بیشتری در زمینه جراحی بینی دارد درست نیست؟ جراح بینی ممکن است فقط یک بار در عمر شما انجام شود و این مسئله به قدری مهم است که بهتر است ریسک نکنید. داشتن بینی طبیعی که با دیگر اعضای صورتتان هماهنگ باشد می تواند چهره زیبا و جذابی برای شما بسازد.

بهترین پزشک به خواسته های بیمار خود اهمیت می دهد

نتیجه جراحی بینی برای بیمار اهمیت بسیار زیادی دارد. شما باید از جراحی بینی خود احساس رضایت داشته باشید. اگر پزشک نتواند خواسته های بیمار را اجابت کند نمی توان به او بهترین جراح بینی گفت. بهترین جراحان یا خواسته بیمار را شنیده و منطقی می دانند؛ پس باید آنچه بیمار می خواهد را روی بینی او پیاده نمایند. امروزه عکس برداری از بینی به قدری پیشرفته شده است که قبل از جراحی  پزشک از تمام ریز مسائل مطلع است و می تواند نتیجه عمل را از قبل پیش بینی نماید. در صورتی که خواسته بیمار مطابق با صلاحدید او نبود، پزشک باید بیمار را از انجام چنین جراحی منصرف نماید و یا از انجام چنین عملی امتناع نماید. پس می توان گفت خواسته بیمار اولویت اول بهترین جراح بینی در شیراز است. حال اگر آنچه بیمار در نظر دارد قابل پیاده سازی نباشد قدرت بیان پزشک و نحوه برخورد او با بیمار می تواند باعث شود که فرد در تصمیم خود تجدید نظر نماید.

بهترین پزشک به خواسته های بیمار خود اهمیت می دهد

 

اهمیت دادن به بیمار و وقت گذاشتن برای او از نشانه های بهترین جراح بینی به شمار می آید

بهترين جراح بيني در شيراز برای هر کدام از افرادی که برای درمان نزد او مراجعه می کنند اهمیت قائل می شود. او باید در زمان مقرر وارد مطب و یا کلینیک خود شده و به وقت بیماران اهمیت دهد. بیماران باید با حوصله معاینه شده و مشاوره شوند. پزشک باید مشکلات بینی بیمار را برای او شرح دهد. جراح بینی باید بتواند با اصول زیباسازی به بیمار ثابت کند و نشان دهد که چه مدل بینی برای او مناسب است. از آنجایی که جراحی بینی بسیار حساس است و ممکن است قابل ترمیم نباشد تصمیم گیری در مورد آن بسیار اهمیت دارد. یک جراحی بینی موفق می تواند اعتماد به نفس بیمار را تقویت نموده و او را به فرد موفقی تبدیل نماید. همین طور برعکس با شکست در جراحی بینی فرد ممکن است منزوی شود و حاضر به ورود به اجتماع نباشد. در نتیجه بهترین جراح بینی در شیراز باید به هر یک از افرادی که برای جراحی نزد او مراجعه می کنند اهمیت داده و برای آنها وقت بگذارد.

دستمزد بهترین جراح بینی از استانداردها پیروی می کند

همانطور که می دانید دستمزد جراحی بینی  توسط بیمه های درمانی پشتیبانی نمی شود. هزینه جراحی بینی شامل موارد همچون هزینه و دستمزد جراح بینی، هزینه تیم جراحی مانند پزشک بی هوشی، پرستاران و …، هزینه بستری و هزینه های مراجعات بعدی به پزشک می شود. اما بیشترین مقدار به دستمزد پزشک تعلق می گیرد. هر چه موفقیت های یک پزشک در جراحی های بینی بیشتر باشد، جراح در بین مردم شناخته تر خواهد شد و طبیعتا دستمزد او نسبت به دیگر پزشکان افزایش می یابد. اما این افزایش نباید بیشتر از حد باشد. پزشکانی که معروف تر هستند اکثر بسیار پر مشغله بوده و برنامه کاری بسیار فشرده ای دارند. از این رو گاه وقت کافی برای رسیدگی به بیمار خود ندارند. پس باید به سراغ پزشکی بروید که رزومه مناسبی داشته باشد و در عین حال وقت کافی برای شما داشته باشد. اما مهمترین مسئله پزشکانی هستند که قیمت های بسیار پایین برای جراحی پیشنهاد می دهند. این افراد ممکن است در کار خود تبحر کافی نداشته باشند، جراحی را در کلینیک و با تیم نه چندان متبحر انجام بدهند، دانش کافی برای زیبا نمودن صورت شما ندشته باشند و در هر صورت گرفتن هزینه های کمتر از استاندارد نمی تواند نشانه خوبی باشد. شما نیز نباید فریب جراحی های ارزان قیمت را بخورید. همانطور که بارها در این مقاله گفته شد در بیشتر موارد بعد از جراحی امکان ترمیم بینی وجود ندارد. از این رو بهتر است زیبایی و آینده خود را قربانی هزینه پایین نکنید.

دستمزد بهترین جراح بینی از استانداردها پیروی می کند

چگونه می توانید بهترین جراح بینی در شیراز را شناسایی نماییم

تا اینجای مقاله تلاش کردیم ویژگی های بهترین جراح را به شما معرفی نماییم. اما از آنجایی که شهر شیراز شهر بزرگی است و تعدد جراحان زیبایی و جراحان بینی در آن زیاد است، چگونه می توان در میان این افراد بهترین ها را شناسایی نمود؟ توصیه و پیشنهاد ما بررسی رزومه کاری پزشکان است. خوشبختانه این امکان وجود دارد که در زمان مراجعه به مطب پزشک با بیماران او صحبت نمایید. می توانید با پرسیدن سوالاتی اعم از اینکه آیا این پزشک وقت کافی برای بیمار می گذارد؟ آیا جراحی شما مطابق با خواسته هایتان بوده است؟ آیا هزینه های پیشنهادی منطقی به نظر می رسد ؟ و …. به ویژگی های جراح مورد نظرتان پی ببرید. در ضمن با نگاهی اجمالی به صورت دیگر بیماران می توانید تشخیص دهید که آیا جراح در کار خود مهارت کافی دارد و یا اینکه همه افراد یک مدل بینی دارند. عمل جراحی بینی به قدری حساس و مهم است که باید قبل از اقدام به چنین عملی با صبر، حوصله و حساسیت بسیار بهترین جراح بینی را انتخاب نمایید. با اینکار می توانید در آینده نه چندان دور بینی بسیار زیبا و صورتی جذاب داشته باشید.