بهترین جراح بینی در بوشهر | لیست بهترین جراحان + نمونه کار

در این مقاله بهترین جراحان بینی بوشهر را با به تفکیک سبک کاری آن‌ها دسته بندی کرده و به طور جداگانه بهترین جراحان بینی بوشهر برای بینی‌های استخوانی، بینی‌های گوشتی، جراحی بینی طبیعی، فانتزی، انحراف بینی، جراحی به روش باز و بسته و... را به شما معرفی کردیم.

Example Image
راهنمای مطالعه 8

بهترین جراح بینی در بوشهر کیست؟ اگر شما هم مثل من در شهری کوچک مثل بوشهر زندگی می‌کنید احتمالا برای پیدا کردن بهترین جراح بینی مکافات زیادی کشیده‌اید. مدت زیادی از این مطب به آن مطب به دنبال بهترین جراح می‌گشتم که من را به بینی دلخواهم برساند، اما بعد از ویزیت هر پزشک تردیدم بیشتر می‌شد! آخر من خودم هم نمی‌دانستم چه فرم دماغی به صورتم می‌آید و نگران بودم که بعد از عمل زشت‌تر هم بشوم!

بعد از مرارت‌های فراوان بالاخره با مجموعه‌ای به اسم دکی یاب آشنا شدم که بعد از مشاوره تخصصی به من گفتند کدام سبک عمل مناسب فرم صورتم است و بعد هم بهترین پزشک همان سبک را معرفی کردند و برایم نوبت ویزیت گرفتند. حالا با بینی دلخواهم می‌خواهم به شما بگویم که چطور می‌توانید بهترین جراح را انتخاب کنید و عمل خوبی داشته باشید. قبل از هر چیز برای ارتباط با کارشناسان خبره‌ای که من را در این مسیر سخت همراهی کردند، روی دکمه زیر کلیک کنید و بعد هم کاغذ و قلمتان را بیاورید و از تجربیاتم نت برداری کنید!

ارتباط با مشاوران

بهترین جراح بینی در بوشهر را چگونه پیدا کنیم؟

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

خوب است بدانید عمل انواع فرم های بینی‌های استخوانی و گوشتی با یکدیگر متفاوت است و هر پزشک در یکی از این فرم ها مهارت بیشتری دارد. به همین دلیل برای شناختن پزشک مناسب برای بینی خود، بهترین راه این است که با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید. یک راه مطمئن برای شما مشاوره تخصصی با کارشناسان دکی یاب است. مشاوران دکی یاب بعد از پرسیدن سوالات تخصصی فرم بینی شما را تشخیص داده و با توجه به فرم بینی و سبک عمل دلخواهتان بهترین پزشک را به شما معرفی کرده و در اسرع وقت برایتان نوبت ویزیت و عمل دریافت می‌کنند. برای دریافت مشاوره با ما ارتباط برقرار کنید. 

همچنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر مقاله معرفی اصولی بهترین جراح بینی در شیراز را مطالعه کنید. 

بهترین جراح بینی در بوشهر برای انواع مدل بینی

بمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

گفتیم که هر پزشک در سبک خاصی مهارت و تبحر دارد. در ادامه این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی بوشهر را بر اساس سبک کاری و فرم بینی که عمل می‌کنند به شما معرفی کرده‌ایم تا بر این اساس بتوانید جراح مناسب خود را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد سبک های جراحی می توانید مقاله عمل بینی را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در بوشهر

جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

جراحی بینی‌های گوشتی به دلیل ضخیم بودن پوست بینی و ضعیف بودن غضروف جراحی پیچیده ای خواهند داشت. بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی در بوشهر برای بینی‌های گوشتی به دلیل وجود این چالش‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد. پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله عمل جراحی بینی گوشتی / از بهترین جراحان تا هزینه و نمونه کارهای باورنکردنی است. از بهترین جراحان بینی گوشتی در بوشهر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دکتر فریبا بخشی یکی از معروف ترین جراحان بینی بوشهر

دکتر فریبا بخشی با شماره نظام پزشکی 137382 یکی از بهترین دکترهای بینی‌های گوشتی در بوشهر هستند که بینی‌های گوشتی را با مهارت بالایی در سبک‌های طبیعی و نیمه فانتزی عمل می‌کنند. ایشان یکی از جراحان بینی معروف در بوشهر هستند که مراجعان زیادی دارند.

نمونه کارهای دکتر فریبا بخشی جراح بینی در بوشهر

با مشاهده نمونه عمل‌های دکتر بخشی متوجه خواهید شد که معرفی ایشان به عنوان یکی از برترین جراحان بینی بوشهر بی دلیل نبوده است. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای ایشان را می‌بینید:

نمونه جراحی بینی دکتر فریبا بخشی در بوشهر
نمونه جراحی بینی دکتر فریبا بخشی در بوشهر
عمل جراحی بینی دکتر فریبا بخشی در بوشهر
عمل جراحی بینی دکتر فریبا بخشی در بوشهر

دکتر محمد جواد احمدی پور یکی از برترین جراحان بینی در بوشهر

دکتر محمد جواد احمدی پور به کد نظام پزشکی 32640 متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن و یکی از معروف ترین جراحان زیبایی بینی در بوشهر هستند که بیش از 30 سال تجربه فعالیت در این زمینه را دارند.

نمونه کارهای دکتر محمد جواد احمدی پور جراح بینی بوشهر

دکتر احمدی پور گزینه مناسبی برای جراحی بینی‌های گوشتی هستند. این امر را می‌توان با مشاهده نمونه کارهای ایشان اثبات کرد:

نمونه عمل بینی دکتر محمدجواد احمدی پور در بوشهر
نمونه عمل بینی دکتر محمدجواد احمدی پور در بوشهر
نمونه عمل بینی دکتر محمدجواد احمدی پور در بوشهر

بهترین جراح بینی استخوانی در بوشهر

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

جراحی بینی‌های استخوانی نسبت به بینی‌های گوشتی معمولا راحت تر و ارزان‌تر بوده و چالش کمتری دارد. بهترین جراح بینی در بوشهر برای بینی‌های استخوانی باید قادر باشد انحنا و قوس طبیعی استخوان بینی را به زیباترین شکل آن در بیاورد. برای مطالعه بیشتر می توانید به مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی رجوع کنید. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی در بوشهر را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر فرید فریدونی یکی از برترین جراحان بینی استخوانی در بوشهر

دکتر فرید فریدونی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص جراحی عمومی در بوشهر هستند که با کد نظام پزشکی 71660 بیش از 20 سال تجربه فعالیت در حوزه جراحی بینی دارند. ایشان علاوه بر بوشهر در تهران هم فعالیت می‌کنند و تاکنون بیش از 2500 عمل جراحی موفق داشته‌اند. دکتر فریدونی تبحر خاصی در عمل بینی‌های استخوانی و غضروفی داشته و این بینی‌ها را با مهارت خاصی به سبک‌های فانتزی و نیمه فانتزی عمل می‌کنند.

برای مطالعه بیشتر: بهترین جراح بینی در تهران و شهرستان

نمونه کارهای دکتر فرید فریدونی یکی از معروف ترین جراحان بینی بوشهر

دیدن نمونه کارهای دکتر فریدونی شما را به این یقین می‌رساند که ایشان یکی از بهترین گزینه‌ها برای جراحی بینی‌های استخوانی در بوشهر هستند. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می‌کنید:

نمونه عمل بینی دکتر فرید فریدونی در بوشهر
نمونه عمل بینی دکتر فرید فریدونی در بوشهر
نمونه جراحی بینی دکتر فرید فریدونی در بوشهر
نمونه جراحی بینی دکتر فرید فریدونی در بوشهر

دکتر سلمان کوثری یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی در بوشهر

دکتر سلمان کوثری به شماره نظام پزشکی 127317 متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن و یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در بوشهر هستند. دکتر کوثری علاوه بر جراحی زیبایی بینی، جراحی‌‎های ترمیمی، لیفت صورت، لیفت شقیقه، اتوپلاستی، تزریق ژل لب، آندوسکوپی بینی و بلفاروپلاستی را نیز انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر سلمان کوثری یکی از جراحان بینی بوشهر

نمونه عمل ‌های بینی موفقی که تاکنون دکتر کوثری انجام داده‌اند خود گواهی بر این ادعاست که ایشان یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در بوشهر هستند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده خواهید کرد:

نمونه عمل بینی دکتر سلمان کوثری در بوشهر
نمونه عمل بینی دکتر سلمان کوثری در بوشهر
نمونه جراحی بینی دکتر سلمان کوثری در بوشهر
نمونه جراحی بینی دکتر سلمان کوثری در بوشهر

بهترین جراح بینی طبیعی در بوشهر

نمونه عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل زیبایی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

هدف از جراحی بینی طبیعی، ایجاد فرمی است که ساختار اصلی بینی را دچار تغییر چندانی نکند و ظاهری طبیعی و بدون ایراد به چهره ی ما بدهد. در واقع در فرم طبیعی بینی دچار تغییرات گسترده نمی شود و تیغه بینی بدون قوس باقی می ماند. برای آشنایی با این سبک می توانید مقاله عمل بینی طبیعی یا نچرال را مطالعه کنید. 

برای اطمینان از این که سبک بینی طبیعی مناسب شماست یا خیر می توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

ارتباط با مشاوران

دکتر فرید فریدونی از معروف ترین جراحان بینی بوشهر

دکتر فریدونی با کد نظام پزشکی 71660 که در بخش‌های قبلی به طور کامل معرفی شدند یکی از بهترین جراحان بینی به سبک طبیعی در بوشهر هستند. کسانی که قصد دارند ایرادات بینی خود را رفع کنند و فرم طبیعی بینی را حفظ کنند می‌توانند به ایشان مراجعه کنند.

نمونه کارهای دکتر فرید فریدونی پزشک جراح بینی بوشهر

نمونه جراحی‌های بینی طبیعی توسط دکتر فریدونی خیال شما را از بابت مهارت و تبحر ایشان راحت می‌کند. در این بخش چند نمونه عمل بینی طبیعی دکتر فریدونی را می‌بینید:

نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر فرید فریدونی
نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر فرید فریدونی در بوشهر
نمونه کار دکتر فرید فریدونی
نمونه کار دکتر فرید فریدونی در بوشهر

دکتر محمد جواد احمدی پور یکی از برترین دکترهای جراح بینی در بوشهر

کسانی که قصد دارند بینی خود را به سبک طبیعی عمل کنند می‌توانند به دکتر محمد جواد احمدی پور با شماره نظام پزشکی 32640 مراجعه کنند و خیالشان از بابت نتیجه عمل راحت باشد. ایشان یکی از پزشکان لیست بهترین جراح بینی در بوشهر هستند که در سبک طبیعی مهارت داشته و عمل بینی به سبک طبیعی را به بهترین نحو انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر محمد جواد احمدی پور دکتر جراح بینی در بوشهر

با مشاهده نمون عمل‌های موفق دکتر احمدی پور مطمئن می‌شوید که ایشان مهارت کافی را برای عمل بینی طبیعی دارند و اسمشان به حق در لیست بهترین جراح بینی در بوشهر قرار گرفته است. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برایتان قرار داده‌ایم:

نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر محمد جواد احمدی پور
نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر محمد جواد احمدی پور در بوشهر
نمونه جراحی بینی دکتر محمدجواد احمدی پور
نمونه جراحی بینی دکتر محمدجواد احمدی پور در بوشهر

بهترین جراح بینی فانتزی در بوشهر

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها

عمل بینی فانتزی فرم طبیعی بینی را به طور کلی دچار تغییر می‌کند. بینی فانتزی بسیار کوچک شده و نوک آن سر بالا و دارای قوس شدید است. به همین دلیل جراحی فانتزی و عروسکی بینی نیازمند مهارت بسیار بالای جراح می باشد. 

بنابرین افرادی که خواهان انجام این نوع جراحی هستند و می خواهند که فرم فانتزی در بینی های خود ایجاد نمایند بایستی در انتخاب بهترین جراح بینی در بوشهر به روش فانتزی، دقت کنند. مقاله سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی می تواند اطلاعات بیشتری در این زمینه به شما بدهد. در این بخش تعدادی از  بهترین جراحان بینی فانتزی در بوشهر را معرفی خواهیم کرد:

دکتر سلمان کوثری یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در بوشهر

عمل بینی فانتزی با پیچیدگی زیادی همراه است که هر پزشکی نمی‌تواند این عمل را به خوبی انجام دهد. چنانچه شما قصد دارید در بوشهر عمل کنید و به دنبال یک جراح خوب در سبک فانتزی و نیمه فانتزی هستید، دکتر کوثری با شماره نظام پزشکی 127317 یکی از پزشکانی هستند که می‌توانند شما را به خواسته‌تان برسانند.

نمونه کارهای دکتر سلمان کوثری دکتر جراح بینی در بوشهر

در این بخش چند نمونه عمل بینی فانتزی توسط دکتر سلمان کوثری را مشاهده خواهید کرد:

نمونه جراحی بینی دکتر سلمان کوثری در بوشهر
نمونه جراحی بینی دکتر سلمان کوثری در بوشهر
نمونه کار دکتر سلمان کوثری در بوشهر
نمونه کار دکتر سلمان کوثری در بوشهر

دکتر اله کرم اخلاقی یکی از معروف ترین جراحان بینی به روش فانتزی در بوشهر

یکی دیگر از بهترین جراحان بینی فانتزی در بوشهر دکتر اله کرم اخلاقی با شماره نظام پزشکی 113164 هستند. ایشان در سبک فانتزی و نیمه فانتزی تبحر داشته و تاکنون عمل‌های موفقیت آمیز زیادی در این سبک داشته‌اند.

نمونه کارهای دکتر اله کرم اخلاقی پزشک جراح دماغ در بوشهر

مشاهده نمونه عمل بینی فانتزی در بوشهر توسط دکتر اخلاقی در انتخاب پزشک به شما کمک خواهد کرد. به همین دلیل در این بخش چند نمونه کار از ایشان را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر اله کرم اخلاقی در بوشهر
نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر اله کرم اخلاقی در بوشهر
نمونه کار دکتر اخلاقی
نمونه کار دکتر اخلاقی جراح بینی در بوشهر

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در بوشهر

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

جراحی بینی نیمه فانتزی برای افرادی که تمایلی به فرم بینی طبیعی ندارند و نمی‌خواهند بینی آن‌ها بیش از اندازه کوچک شود گزینه مناسبی است. اما این افراد باید توجه کنند که برای این کار حتما به یک پزشک ماهر و با تجربه مراجعه کنند تا فرم بینی‌شان دقیقا همانی که می‌خواهند بشود. این نوع جراحی بینی در واقع ترکیبی از عمل بینی طبیعی و فانتزی محسوب می‌شود و اگر توسط جراح ماهر انجام شود، می‌تواند در کنار رفع ایرادات ظاهری، چهره جذاب‌تری به شما بدهد. پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر مقاله همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی را مطالعه کنید.

در ادامه یکی از بهترین جراح بینی در بوشهر برای سبک عمل نیمه فانتزی را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر هومن ادیبی یکی از برترین پزشکان عمل بینی در بوشهر

یکی از بهترین جراحان بینی به سبک نیمه فانتزی دکتر هومن ادیبی هستند که با شماره نظام پزشکی 85494 در بوشهر فعالیت می‌کنند. ایشان در حال حاضر یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در بوشهر هستند که کسانی که قصد عمل جراحی به سبک نیمه فانتزی دارند می‌توانند با اطمینان به ایشان مراجعه کنند.

نمونه کارهای دکتر هومن ادیبی جراح بینی بوشهر

با شماهده نمونه کارهای دکتر ادیبی متوجه خواهید شد که ایشان گزینه مناسبی برای رسیدن به فرم بینی دلخواهتان هستند یا خیر. به همین دلیل در این بخش تعدادی از نمونه عملی‌های بینی نیمه فانتزی دکتر ادیبی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه جراحی دکتر هومن ادیبی در بوشهر
نمونه جراحی دکتر هومن ادیبی در بوشهر
نمونه کار دکتر هومن ادیبی در بوشهر
نمونه کار دکتر هومن ادیبی در بوشهر

بهترین جراح ترمیمی بینی در بوشهر

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

جراحی بینی ترمیمی با هدف برطرف کردن اشکالات و ایراداتی که در جراحی اولیه بینی به طور کامل رفع نشده و حتی در برخی موارد منجر به بروز اشکالات جدید شده است انجام می گیرد. به دلیل پیچیده بودن جراحی ترمیمی، انتخاب بهترین جراح ترمیم بینی که تجربه عمل های پیچیده را داراست از اساسی ترین اقدامات قبل از انجام جراحی ترمیم بينی می‌باشد. در این بخش یکی از بهترین جراحان بینی ترمیمی در بوشهر را به شما معرفی می‌کنیم. 

همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین جراح ترمیم بینی در شیراز را مطالعه کنید. 

دکتر سلمان کوثری یکی از برترین جراحان عمل بینی در بوشهر

اگر به هر دلیلی می‌خواهید بینی‌تان را برای بار دوم عمل کنید خوب است بدانید که در بوشهر پزشکان زیادی این کار را انجام نمی‌دهند. دکتر سلمان کوثری یکی از بهترین گزینه‌ها برای جراحی بینی ترمیمی هستند که شما می‌توانید با خیال راحت عملتان را به ایشان بسپارید و نتیجه خوبی بگیرید.

نمونه کار دکتر سلمان کوثری جراح بینی بوشهر

عمل ترمیمی عمل سختی است و نمی‌توان برای این عمل به هر پزشکی مراجعه کرد. به همین دلیل بهتر است قبل از انتخاب پزشک نمونه کارهای ایشان را ببینید و بعد تصمیم بگیرید. بر همین اساس در ادامه تعدادی از نمونه کارهای دکتر کوثری را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه جراحی بینی دکتر سلمان کوثری در بوشهر
نمونه جراحی بینی دکتر سلمان کوثری در بوشهر

بهترین جراح انحراف و پولیپ بینی در بوشهر

جراحی بینی با مشاورهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
جراحی بینی با مشاورهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

روش جراحی پولیپکتومی به عنوان متداول‌ترین روش جراحی پولیپ و انحراف بینی شناخته می‌شود. در این روش بسته به وضعیت بیمار و با تشخیص پزشک، عمل تحت شرایط بی حسی یا بیهوشی انجام می‌شود. پزشکی که این جراحی را انجام می‌دهد باید تبحر و مهارت کافی را داشته باشد تا بتواند درمان کامل و قطعی را برای شما حاصل کند. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در بوشهر را معرفی خواهیم کرد:

دکتر امیر احمدی یکی از بهترین جراحان انحراف بینی در بوشهر

یکی از متخصصان گوش و حلق و بینی در بوشهر که جراحی انحراف و پولیپ بینی را به خوبی انجام می‌دهند دکتر امیر احمدی هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 89853 بیش از 17 سال در زمینه جراحی‌های بینی در بوشهر فعالیت می‌کنند.

بهترین جراح بینی به روش باز در بوشهر

عمل جراحی بینی با مشاوره تیم دکی یاب
عمل جراحی بینی با مشاوره تیم دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها

در این جراحی به دلیل کنترل بیشتری که جراح روی بینی و ساختار داخلی آن دارد و همچنین به دلیل این که پوست بینی بلند می‌شود و جراح می‌تواند به خوبی ساختار داخل بینی را ببیند، بیشترین و بهترین تغییرات را ایجاد می‌کند تا فرم بینی همان چیزی شود که بیمار می‌خواهد. اکثر پزشکان جراحی را به روش باز انجام می‌دهند. در این بخش با تعدادی از بهترین جراح بینی در بوشهر به روش باز آشنا خواهیم شد:

دکتر هومن ادیبی یکی از معروف ترین پزشکان جراح بینی در بوشهر

یکی از جراحان بینی در بوشهر که تخصص و مهارت بالایی دارند و جراحی را به روش باز انجام می‌دهند دکتر هومن ادیبی هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 85494 به عنوان متخصص گوش و حلق و بینی در بوشهر فعالیت می‌کنند و می‌توان اسمشان را در لیست بهترین جراح بینی در بوشهر قرار داد. دکتر هومن ادیبی علاوه بر جراحی بینی خدمات متنوع بسیاری همچون درمان سینوزیت، آندوسکوپی بینی و سینوس، عمل لوزه، جراحی گوش ،تیروئید ،حنجره و توده های گرپنی، جراحی زیبایی گوش، جراحی لوزه، پلک، گونه و چانه و ارزیابی مشکلات تعادلی، بررسی کامل سیستم شنوایی، تنظیم کامپیوتری سمعک و... را نیز به بیماران ارائه می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر هومن ادیبی دکتر جراح بینی در بوشهر

برای اینکه از نتیجه عمل مطمئن باشید بهتر است قبل از تصمیم قطعی نمونه کارهای پزشک مورد نظرتان را ببینید. با دیدن نمونه عمل‌های دکتر ادیبی متوجه مهارت و تخصص ایشان خواهید شد. برای اطمینان بیشتر در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر ادیبی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه جراحی بینی دکتر هومن ادیبی
نمونه جراحی بینی دکتر هومن ادیبی جراح بینی در بوشهر
نمونه کار دکتر هومن ادیبی
نمونه کار دکتر هومن ادیبی در بوشهر

بهترین جراح بینی به روش بسته در بوشهر

نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب

عمل بینی به روش بسته پیچیدگی و حساسیت بیشتری نسبت به روش باز دارد؛ چراکه در این روش جراح به ساختار داخلی بینی دسترسی و دید مستقیم ندارد. بنابراین برای جراحی بینی به این روش باید به پزشکی مراجعه کنید که مهارت و تخصص بسیار بالایی داشته باشد. تعداد محدودی از پزشکان در سراسر دنیا جراحی را به روش بسته انجام می‌دهند، اما هیچ یک از جراحان بینی بوشهر به این روش عمل نمی‌کنند. به همین دلیل در این بخش یکی از بهترین جراحان بینی به روش بسته در جنوب کشور را به شما معرفی می کنیم.

دکتر علیرضا مصباحی یکی از بهترین جراحان بینی به روش بسته در جنوب کشور

یکی از بهترین متخصصان جراحی بینی به روش بسته در جنوب کشور دکتر علیرضا مصباحی هستند که با کد نظام پزشکی 48303 در شیراز فعالیت می‌کنند. ایشان متخصص گوش، گلو و بینی، جراح سر و گردن و دارای بورد فوق تخصص بین المللی جراحی پلاستیک و زیبایی صورت هستند. با مراجعه به این پزشک حاذق می‌توانید بینی خود را به روش بسته عمل کنید و نتیجه دلخواهتان را بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله نوبت دهی دکتر عمل بینی شیراز رجوع کنید.

اگر رفت و آمد به شیراز برای شما سخت است می‌توانید از طریق مجموعه دکی یاب اقدام کنید. در این صورت دکی یاب هزینه‌های رفت و برگشت شما به شیراز را پرداخت کرده و همچنین امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را برای شما فراهم می‌آورد تا شما بتوانید با خیالی آسوده برای ویزیت و عمل بینی خود به شیراز سفر کنید. برای اطلاع از این شرایط و دریافت نوبت فوری می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

ارتباط با مشاوران
نمونه کارهای دکتر علیرضا مصباحی یکی از بهترین جراحان بینی به روش بسته

از آنجایی که بسیاری از شما با عمل بینی به روش بسته آشنایی کامل ندارید باید حتما قبل از انجام عمل تعدادی نمونه کار از پزشک مورد نظرتان ببینید. به همین دلیل تعدادی نمونه تصاویر عمل بینی بسته دکتر مصباحی را در این بخش قرار داده‌ایم:

نمونه عمل زیبایی بینی دکتر علیرضا مصباحی
نمونه عمل زیبایی بینی دکتر علیرضا مصباحی
نمونه کار دکتر علیرضا مصباحی
نمونه کار دکتر علیرضا مصباحی

بهترین جراح بینی خانم در بوشهر

نمونه عمل زیبایی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها
نمونه عمل زیبایی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها

برخی افراد شرایط خاصی برای عمل بینی در نظر دارند. به طور مثال ممکن است فردی بخواهد جراح بینی‌اش حتما خانم باشد؛ تعداد جراحان بینی خانم در ایران کم نیست و بسیاری از آن‌ها در زمره بهترین‌ها نیز قرار دارند. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی خانم در بوشهر را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر فریبا بخشی از بهترین جراحان بینی خانم در بوشهر

خانم دکتر فریبا بخشی با شماره نظام پزشکی 137382 متخصص و جراح گوش، حلق و بینی و یکی از بهترین جراحان بینی بوشهر هستند. ایشان یکی از پزشکان مناسب برای جراحی بینی‌های گوشتی هستند که در سبک طبیعی و نیمه فانتزی تبحر و مهارت بالایی دارند. علاوه بر این دکتر بخشی جراحی بینی مردانه را نیز به خوبی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر فریبا بخشی یکی از بهترین جراحان بینی بوشهر

نمونه کارهای دکتر بخشی را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

نمونه جراحی بینی دکتر فریبا بخشی
نمونه جراحی بینی دکتر فریبا بخشی در بوشهر
نمونه کار دکتر فریبا بخشی
نمونه کار دکتر فریبا بخشی در بوشهر

دکتر سپیده کاروانیان یکی از جراحان بینی محبوب در بوشهر

خانم دکتر سپیده کاروانیان به کد نظام پزشکی 169213 متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در بوشهر هستند و به عنوان یکی از جراحان بینی خانم محبوب در بوشهر شناخته می‌شوند. ایشان انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی را عمل می‌کنند و در سبک طبیعی و نیمه فانتزی مهارت دارند.

نمونه کارهای دکتر سپیده کاروانیان یکی از پزشکان جراح بینی خوب در بوشهر

دیدن نمونه کارهای دکتر سپیده کاروانیان شما را به یقین می‌رساند که ایشان یکی از بهترین جراحان بینی در بوشهر هستند که می‌توانید با خیال راحت برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. در ادامه نمونه عمل بینی دکتر کاروانیان را مشاهده می‌کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر سپیده کاروانیان
نمونه جراحی بینی دکتر سپیده کاروانیان در بوشهر

بهترین جراح بینی مردانه در بوشهر

نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

امروزه هیچ تفاوتی بین متقاضیان جراحی بینی زن و مرد وجود ندارد و همانطور که می دانید هر روزه تعداد زیادی از آقایان برای عمل بینی اقدام می‌کنند. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که معمولا جراحی بینی زنان با ظرافت بیشتری همراه است. بهترین جراح بینی در بوشهر برای بینی مردانه باید به این موضوع دقت کافی داشته باشد و بینی زیباجوی مرد را به شکلی عمل کند که متناسب با چهره مردانه باشد. در ادامه با تعدادی از بهترین جراحان بینی مردانه در بوشهر آشنا خواهیم شد:

دکتر فریبا بخشی یکی از جراحان بینی مردانه در بوشهر

یکی از جراحان بینی بوشهر که عمل بینی به سبک طبیعی و مردانه را خیلی خوب انجام می‎دهند دکتر فریبا بخشی هستند که با شماره نظام پزشکی 137382 در بوشهر فعالیت می‌کنند. در بین مراجعه کنندگان ایشان تعداد زیادی آقا وجود داشته که درصد رضایت بالایی نیز از نتیجه عملشان داشته‌اند. 

دکتر امیر احمدی یکی از جراحان بینی برتر در بوشهر

دکتر احمدی نیز یکی دیگر از بهترین جراح بینی در بوشهر هستند که عمل بینی برای مردان را به شکلی طبیعی و مردانه انجام می‌دهند. زیباجویان آقا که می‌خواهند فرم بینی‌شان بعد از عمل طبیعی و مردانه باقی بماند، می‌توانند به ایشان مراجعه کنند.

تا این جای مقاله با تعدادی از بهترین جراحان بینی در بوشهر آشنا شدیم. شما می توانید برای انتخاب مناسب ترین جراح بینی از کارشناسان مجموعه دکی یاب مشاوره تخصصی دریافت نمایید. مجموعه دکی یاب بهترین جراح بینی در بوشهر را متناسب با فرم بینی، سبک دلخواه و شرایطتان به شما معرفی می‌کند. همچنین به صورت فوری و بدون انتظار از معروفترین جراحان برای شما نوبت فوری ویزیت و عمل دریافت می کنند. برای شروع روی دکمه زیر کلیک نمایید.

تماس با مشاوران

نظرسنجی جراحان بینی در بوشهر

اگر می‌خواهید اطمینان بیشتری درمورد پزشک جراح مورد نظرتان کسب کنید بهتر است نظرات افرادی که قبلا پیش ایشان عمل کرده‌اند را بدانید تا بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری تصمیم بگیرید. در ادامه نظرات برخی از زیباجویان بهترین جراح بینی در بوشهر را به تفکیک برایتان آورده‌ایم:

نظر سنجی دکتر سلمان کوثری جراح بینی در بوشهر

جراحی زیبایی بینی با مشاوره دکی یاب
جراحی زیبایی بینی با مشاوره دکی یاب
دکتر کوثری واقعا کارشون عالیه. من پارسال بینیمو عمل کردم دقیقا همونی شد که می خواستم. به اون صورت هم اذیت نشدم. ناهید رمضانی ناهید رمضانیکاربر سایت من دو ماهه عمل کردم. دکتر کوثری به جز اینکه کارشون رو بلدن خیلی هم خوش برخورد هستن و به بیمار اطمینان و اعتماد میدن. واقعا ایشون رو پیشنهاد میکنم. مهشید فیروزی مهشید فیروزیکاربر سایت خواهر من دو سال پیش عمل کرد و نتیجه واقعا رضایتبخش بود. خود من هم نوبت گرفتم و قراره یک ماه دیگه با دکتر کوثری عمل کنم. اکرم اکرمکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر فریبا بخشی

دکتر واقعا خوش برخورد و حرفه ای هستن و با حوصله معاینه میکنند. من واقعا از مشاوره ایشون که تشخیص دادن چه فرم بینی بهم میاد راضی هستم و نتیجه عمل هم دقیقا همونی شد که می خواستم. معصومه نظری معصومه نظریکاربر سایت من مدت ها دنبال یه جراح می گشتم که دماغم رو طبیعی و مردونه عمل کنه. دکتر بخشی واقعا عالی بودن. دو ماهه عمل کردم و واقعا راضیم. به کسایی که میخوان بینی مردونه داشته باشن دکتر بخشی رو پیشنهاد میکنم. هادی کریمی هادی کریمیکاربر سایت قبلی بعدی

برای مطالعه بیشتر: پیج جراحان بینی شیراز اینستاگرام

نظرسنجی دکتر محمدجواد احمدی پور

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
خیلی عالی بود از تشخیص عالیشون کار شون خیلی رضایت داشتم. راضیه راضیهکاربر سایت ایشون توی عمل زیبایی بینی فوق العاده هستن . و قیمت مناسب هم حساب میکنن. پیشنهاد میکنم بینی خود را پیش ایشون عمل کنین پشیمون نخواهید شد. کبری محمدی کبری محمدیکاربر سایت پزشک خیلی خوبی هستن. کارشون واقعا عالیه و به فکر سلامت بیمار هم هستند و به خاطر پول هر عملی رو انجام نمیدن. مهسا مهساکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر اله کرم اخلاقی جراح دماغ در شیراز

نمونه عمل بینی با مشورت دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
نمونه عمل بینی با مشورت دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
پزشک حاذق و متخصص، بسیار خوش اخلاق با کادر مجرب و پرتلاش مهوش احمدی مهوش احمدیکاربر سایت دکتر اخلاقی کارشون خیلی خوبه. فرم بینی مناسب هر صورت رو تشخیص میدن و خیلی خوب عمل میکنن. صابری صابریکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر فرید فریدونی جراح بینی در بوشهر

نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
نمونه عمل جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
خواهرم عمل کرده. راضیه. چون خیلی طبیعی کار میکنه و دماغ رو عملی نمیکنه مریم شکوهی مریم شکوهیکاربر سایت اخر بهمن 1401 پیش اقای دکتر فریدونی بینیمو عمل کردم و مشاوره قبل از عملی که داد و صحبت هایی که با هم داشتیم تقریبا میشه گفت 90درصد اون چیزایی که دکتر گفتن و من خواستم به نتیجه رسید و هر دکتری که بگه 100درصد اون چیزی که میخوای همون میشه دروغی بیش نیست. شیما رستمی شیما رستمیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر امیر احمدی دکتر عمل بینی در بوشهر

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی انجام دادم، هنوز پانسمان هس ولی تا الان خیلی راضیم نگار نگارکاربر سایت عالیههههه کارشون، عاشقشم، آقای دکتر بسیار زیبا عمل زیبایی رو انجام میدن رضا قاسمی رضا قاسمیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر هومن ادیبی جراح بینی در بوشهر

عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
بینیم رو عمل کردم و بسیار راضی هستم. صدف صدفکاربر سایت بسیار با حوصله و متخصصی عالی کاظمی کاظمیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر علیرضا مصباحی دکتر عمل بینی در بوشهر

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
دکتر مصباحی کارشون خوبه. به روش بسته عمل می کنن و کاملا طبیعی. اگه قصد دارین بینیتون رو طبیعی عمل کنید بهترین دکتر هستن و لی اگه دنبال بینی فانتزی هستین پیش ایشون نرید چون قبول نمیکنن. مهتاب مهتابکاربر سایت من سال قبل عمل کردم. فرم بینیمو خیلی دوست دارم. طبیعی شده و ایراداش کاملا برطرف شده. خیلی از کارشون راضیم دستشون درد نکنه فرنوش فرنوشکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر سپیده کاروانیان جراح دماغ در بوشهر

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
واقعا اخلاق عالی و توضیحات کامل و با حوصله کامل تمام سوالات را پاسخ.. شاید اولین دکتری ببینم که با حوصله تمام جوابگو بیمارها هست. ساجده ساجدهکاربر سایت با سلام...با اینکه اولین بار هست خدمت دکتر رسیدم ولی میتونم صد در صد بگم که از همه نظر از اخلاق خوب وتجربه ودل و جرات دکتر راضی هستم. امیدوارم که همه از این دکتر جوان و خوش اخلاق الگو بگیرن کیمیا کیمیاکاربر سایت قبلی بعدی

خدمات دکی یاب برای عمل بینی

مشخصات عمل بینی به سبک فانتزی
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر
مجموعه دکی یاب با در نظر گرفتن خدمات متنوع برای زیباجویان به رفاه حال آنان کمک کرده است. به این ترتیب زیباجویانی که با همراهی دکی یاب برای عمل بینی اقدام کنند می‌توانند از این خدمات بهره مند شوند. اصلی ترین و مهم ترین خدمات دکی یاب در زمینه جراحی بینی  مشاوره تخصصی توسط کارشناسان حرفه‌ای است. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان دکی یاب و دریافت مشاوره، فرم بینی متناسب با چهره‌تان را تشخیص داده و سپس با توجه به آن و شرایطی مثل هزینه عمل و... بهترین جراح بینی در بوشهر و سراسر ایران را برای عمل انتخاب کنید. یکی دیگر از خدمات هیجان انگیزی که دکی یاب برای زیباجویان در نظر گرفته این است که شما می‌توانید هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت کنید و تنها با پرداخت بخشی از هزینه برای انجام عمل اقدام کنید. پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر مقالات هزینه عمل بینی در بوشهر و عمل بینی قسطی در شیراز را مطالعه کنید. همچنین اگر شما بخواهید برای عمل بینی به شهرهایی مثل شیراز و یا تهران سفر کنید با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید رفت و برگشت رایگان به این شهرها داشته باشید و حتی مجموعه دکی یاب برای رفاه حال زیباجویان امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم می‌کند. علاوه بر این ارائه تخفیفات متنوع نیز جزو خدمات مجموعه ماست که برای شما زیباجویان در نظر گرفته شده است. ارائه پک هدیه و پشتیبانی پس از عمل به مدت دو سال بخشی از خدماتی است که توسط دکی یاب ارائه می‌شوند.

جمع بندی

در این مقاله بهترین دکترهای عمل بینی را با به تفکیک سبک کاری آن‌ها دسته بندی کرده و به طور جداگانه بهترین جراحان بینی بوشهر برای بینی‌های استخوانی، بینی‌های گوشتی، جراحی بینی طبیعی، فانتزی، انحراف بینی، جراحی به روش باز و بسته و... را به شما معرفی کردیم. اگر تجربه‌ای درخصوص عمل با هر یک از این پزشکان دارید و یا هنوز سوالی در این مورد برایتان باقی مانده می‌توانید سوالات و نظراتتان را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد بهترین جراح بینی در بوشهر و نیز بهره مندی از مشاوره تخصصی و سایر خدمات دکی یاب از طریق دکمه زیر با کارشناسان تماس بگیرید.

ارتباط با مشاوران

سوالات متداول

چگونه بهترین جراح بینی در بوشهر را پیدا کنیم؟

برای این کار کافی است با شماره های دکی یاب تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. 

دکتر هومن ادیبی یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در بوشهر است.

برای این کار کافی است با شماره های دکی یاب تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. 

دکتر هومن ادیبی یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در بوشهر است.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر