دسته بندی نشده

عمل بینی ارزان در سراسر ایران امکان پذیر شد | تخفیف + شرایط اقساط + نمونه کارهای جذاب

عمل بینی ارزان در ایران؛ مجموعۀ دکی یاب

پرداخت هزینه های سنگین عمل بینی برایتان غیر ممکن به نظر می‌رسد؟ نه با دکی‌یاب!.

با مجموعۀ دکی‌یاب عمل بینی ارزان در سراسر ایران امکان پذیر شد. اگر می‌خواهید همه چیز را در مورد پرداخت اقساط و تخفیف در هزینه های جراحی بینی بدانید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بسیاری از ما شاید از مدت‌ها پیش تصمیم گرفته‌ایم بینی خود را عمل کنیم اما تا اندکی پول پس انداز می‌کنیم قیمت ها بازیشان می‌گیرد و هی بالا و بالاتر می‌روند. این جاست که مجبور می‌شویم دوباره دست به دامن صفحات اینترنتی شویم و جراحی را پیدا کنیم که  هزینه کمتر و ارزان تری را بگیرد. هرچند مطمئن نیستیم توسط این جراح می‌توانیم نتیجۀ مورد نظر خود را بگیریم.حال اگر سنمان کمتر باشد و دستمان در جیب خودمان نباشد اوضاع از این هم وخیم‌تر می‌شود. چون باید روزها و هفته‌ها مصرانه تلاش کنیم تا بتوانیم والدین خود را راضی کنیم مبلغی که تا چند سال پیش صرف خرید ماشین می‌کردند حالا خرج بینی بخت برگشتۀ ما کنند. 

مجموعه دکی‌یاب برای حل این معضل بزرگ راه حلی شگفت انگیز دارد. شما می‌توانید از طریق دکی‌یاب هزینه‌های سنگین جراحی بینی را به صورت اقساط پرداخت کنید و به این صورت توسط برترین پزشکان بینی خود را با قیمتی ارزان عمل کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری دریافت کنید.

چگونه با یک دکتر عمل بینی خوب ، اما ارزان جراحی بینی انجام دهیم؟

عمل بینی دکتر علی جاودانی؛ مجموعۀ دکی یاب
عمل بینی دکتر علی جاودانی؛ مجموعۀ دکی یاب

همان طور که می‌دانید هزینه جراحی بینی توسط پزشکان خوب و خوشنام معمولا ارزان نیست ! ولی شما می‌توانید با کمک دکی‌یاب بینی خود را نزد بهترین پزشکان با قیمت‌های به صرفه، ارزان و با پرداخت اقساط عمل کنید. مجموعۀ دکی‌یاب برای پرداخت هزینه ها به شما خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد. از تخفیفات شگفت انگیز گرفته تا ویزیت رایگان، تخفیف در هزینه های جانبی و از همه مهمتر پرداخت اقساط .  در ادامه در خصوص هر یک از موارد توضیح بیشتری می‌دهیم. اگر در تهران قصد عمل بینی دارید و در انتخاب دکتر میخواهید وسواس به خرج دهید توصیه میکنم حتما مقاله بهترین جراح بینی در تهران را مطالعه نمایید.

پرداخت اقساطی هزینه عمل بینی

دکی‌یاب برای شما این امکان را فراهم کرده که توسط بهترین و معتبرترین پزشکان، بینی خود رابه صورت اقساطی جراحی کنید. این پرداخت قسطی با شرایط بسیار راحت و به صورت فوری انجام می‌شود. 

تخفیف در هزینه عمل دماغ

در سال‌های اخیر هزینه های جراحی بینی بسیار سنگین شده و پرداخت آن از توان بسیاری خارج گردیده است.  به همین دلیل تیم دکی‌یاب برای شما تخفیف های ویژه و میلیونی در نظر گرفته است. در واقع شما می‌توانید با هزینه کمتر و ارزان تر نزد برترین جراحان، بینی خود را عمل کنید.

هزینه ویزیت رایگان برای جراحی بینی

مجموعۀ دکی‌یاب قصد دارد در پرداخت هزینه های جانبی نیز به زیباجویانش کمک کند. از این رو یکی دیگر از خمات فوق العاده ای که دکی یاب برای شما در نظر گرفته رایگان یا نیم بها کردن هزینه ویزیت پزشکان است.

هزینه‌های جانبی ارزان تر

همان طور که می‌دانید امروزه هزینه های جانبی جراحی بینی مقدار قابل توجهی می‌شود و تخفیف در این هزینه ها کمک بسیاری به زیباجویانی که قصد جراحی بینی خود را دارند می‌کند. با دکی‌یاب حتی در هزینه های جانبی از جمله عکس‌های مورد نیاز پزشکی و آزمایشات و … تخفیف خواهید داشت. 

شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساط و همچنین سایر خدمات دکی‌یاب روی دکمۀ زیر کلیک کرده و با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. 

اگر در شهر شیراز هستید و میخواهید با بهترین جراحان بینی شیراز آشنا شوید؛ به هیچ عنوان مقاله بهترین جراح بینی در شیراز را از دست ندهید.

آدرس دکی یاب

هزینه عمل بینی ارزان در بیمارستان‌های دولتی

هزینۀ جراحی بینی در بیمارستان دولتی؛ مجموعۀ دکی یاب
هزینۀ جراحی بینی در بیمارستان دولتی؛ مجموعۀ دکی یاب

عمل کردن در بیمارستان‌های دولتی از نظر اقتصادی اندکی به صرفه‌تر و ارزان تر است اما مسائل و مشکلات خودش را دارد. به عنوان مثال ممکن است دکتر انتخابی شما در بیمارستان دولتی جراحی انجام ندهد. یا مدتها برای گرفتن نوبت جراحی در صف انتظار بمانید. علاوه بر آن به دلیل امکانات کمتر بیمارستان‌های دولتی و محدودیت در انتخاب دکتر همیشه این نگرانی وجود دارد که نتیجۀ مورد نظر خود را نگیرید.

آیا پرداخت هزینه عمل بینی با بیمه امکان پذیر است؟

در حالت عادی هزینه جراحی بینی شامل بیمه نمیشود، چرا که عمل زیبایی حساب می‌شود. به جز مواردی که زیباجو بخواهد مشکلات تنفسی و یا دیگر مشکلاتی مانند پلیپ، انحراف، شکستگی در بینی، تنگ شدگی دهلیز بینی و … را درمان کند.

هزینه عمل بینی چقدر است؟

هزینۀ جراحی بینی؛ مجموعۀ دکی یاب
هزینۀ جراحی بینی؛ مجموعۀ دکی یاب

این هزینه به موارد مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال شرایط بینی و سبک عمل انتخابی زیباجو تعدادی از این موارد می باشند. هزینه دریافتی جراح، متخصص بیهوشی و کلینیک از دیگر موارد موثر بر هزینه جراحی بینی هستند. علاوه بر آن هزینه های جانبی مانند ویزیت قبل و بعد از عمل، آزمایشات، گرفتن عکس و … نیز اضافه می‌شود. از طرف دیگر به دلیل تورم، قیمت‌ها مدام در حال تغییر و افزایش هستند. به همین دلیل نمی‌شود یک هزینۀ دقیق مشخص کرد. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه های دقیق هر پزشک، روی دکمۀ زیر کلیک کرده و با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. کارشناسان دکی‌یاب به رایگان پاسخگوی شما خواهند بود.

هزینه عمل بینی در تهران

از آن جا که هر جراح دستمزد متفاوتی دارد امکان تعیین یک قیمت دقیق برای عمل وجود ندارد. به طور کلی می‌توان گفت هزینه عمل بینی ارزان توسط پزشکان خوب در تهران از 15 میلیون تومان شروع می‌شود. اما قیمت دقیق عمل با توجه به شرایط شما توسط دکتر و در روز ویزیت تعیین می‌شود. برای اطلاع دقیق تر از هزینه پزشکان مختلف جراحی بینی تهران حتما مقاله هزینه عمل بینی در تهران را مطالعه نمایید.

هزینه عمل بینی در شیراز

هزینه جراحی بینی در شیراز تفاوت چندانی با تهران ندارد. به صورت تقریبی می‌توان گفت هزینه عمل بینی در شیراز با پزشکان شناخته شده از 16 میلیون تومان شروع می‌شود. که در صورت همکاری با زیباکس، برای شما تخفیفاتی روی قیمت‌ها لحاظ می‌شود. برای اطلاع دقیق تر و مقایسه تعرفه های جراحان مختلف در شیراز، توصیه میکنم مقاله هزینه عمل بینی در شیراز را مطالعه نمایید.

سوالات متداول در خصوص عمل بینی ارزان

سوالات متداول عمل بینی ارزان؛ مجموعۀ دکی یاب
سوالات متداول عمل بینی ارزان؛ مجموعۀ دکی یاب

در بخش آخر می‌خواهیم به سوالات متداولی که در خصوص عمل بینی ارزان وجود دارد پاسخ دهیم. اگر سوالی در این خصوص دارید و پاسخ آن را در پرسش‌های زیر نیافتید، می‌توانید در بخش نظرات سوال خود را ثبت نمایید. 

آیا عمل بینی ارزان ارزشش را دارد؟

حتما شنیده‌اید که می گویند هیچ ارزانی‌ای بی حکمت نیست! جراح بینی هرچقدر با تجربه‌تر و شناخته شده‌تر باشد، هزینۀ بیشتری دریافت می‌کند. از طرفی دیگر انجام عمل با پزشک ناوارد ولی ارزان می‌تواند تبعات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. از طرفی بسیاری از پزشکان نیز هستند که کارشان بسیار عالی است اما هزینه عمل ارزانی دارند. پیدا کردن آن ها کمی دشوار است و میتوانید این کار را به کارشناسان دکی یاب بسپارید.

ارزانترین پزشک عمل بینی کیست؟

پزشکان زیادی هستند که علاوه بر مهارت، هزینه عمل بسیار ارزانی را دارند. در هرشهر یک دکتر، عنوان ارزان ترین پزشک عمل بینی را یدک میکشد. شما میتوانید با ارتباط با دکی یاب از هزینه های عمل بینی هر شهر مطلع گردید.

آیا قیمت بالاتر نشان دهندۀ کیفیت بالاتراست؟

قیمت بالاتر به هیچ وجه تضمین کنندۀ کیفیت بالا نیست. نمی‌شود گفت چون یک جراح دستمزد بیشتری دریافت  می‌کند حتما نتیجۀ دلخواهمان را برایمان رقم خواهد زد. تنها روشی که می‌شود از کیفیت کار یک پزشک اطمینان حاصل کرد این است که نمونه کارهای او را به صورت حضوری مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.