اشتراک‌گذاری:

522 بازدید
نویسنده:
انتشار:

جراح بینی گوشتی در شیراز

در این مطلب در ارتباط با موضوع جراح بینی گوشتی در شیراز صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

چنانچه بینی شما از نوع گوشتی است و قصد جراحی داشته باشید، حتما از گوشه و کنار به اشتباه شنیده‌اید بینی‌های گوشتی برای عمل مناسب نیستند و پس از عمل بینی به حالت قبل خود بر می‌گردد.

ما با قدرت اعلام می کنیم به هیچ عنوان اینگونه نیست و اگر در انتخاب جراح بینی خود درست عمل کنید، نتیجه عمل شما از بینی های استخوانی هم بهتر می‌شود. تیم دکی یاب سال هاست با تمامی جراحان بینی در شیراز همکاری دارد و می‌داند کدام دکتر چه نوع بینی را می‌تواند بهتر عمل کند، و سپس آن را به شما عزیزان معرفی می نماییم.

در ادامه این مقاله اطلاعاتی را مبنی بر ساختار و نحوه جراحی بینی گوشتی به شما عزیزان ارائه می‌دهیم، بنابراین این مقاله را تا انتها بخوانید چرا که قرار است چهره شما پس از عمل هر روز توسط خود و اطرافیان‌تان تحسین گردد. 😍

جراح بینی گوشتی در شیراز

👃 آشنایی بیشتر با بینی های گوشتی

در این بخش از مطلب جراح بینی گوشتی در شیراز بهتر است کمی با بینی های گوشتی آشنا شویم. آناتومی بینی گوشتی به شکلی است که پزشک می‌بایست زمان بیشتری را برای جراحی صرف کند. بینی گوشتی دارای یک تیغه بسیار نازک است. غضروف میانی این نوع بینی بسیار ضعیف است و در مقابل پوست بینی گوشتی بسیار ضخیم است.

چربی زیر پوستی این نوع بینی بسیار پر حجم است. با توجه به گفته‌ها می‌توان نتیجه گرفت تیغه نازک میان این بینی تحمل نگهداری از پوست ضخیم بینی را ندارد. اکثر بینی‌های گوشتی نوکی به سمت پایین دارند. پزشک برای اصلاح این وضعیت باید تلاش بسیار زیادی انجام دهد.

همچنین بیمار نیز برای رسیدن به نتیجه مورد نظرخود باید کمی صبر داشته باشد. در صورتی که صاحب بینی گوشتی هستید، پیشنهاد می‌کنیم ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید.

ارتباط با ما

جهت مشاوره رایگان در رابطه با بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

👨‍⚕️ بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز کیست؟

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز کیست؟

هر دکتر در جراحی یک نوع بینی مهارت بیشتری دارد، بنابراین نمی‌توانیم هیچ پزشکی را بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز خطاب نماییم.

شما می بایست جراحی را انتخاب نمایید که در نوع بینی شما تبحر بیشتری دارد. افرادی که بینی گوشتی دارند بهتر است پزشکانی را انتخاب نمایند که در پیوند غضروف مهارت بالایی دارند. همچنین پزشکانی که سبک فانتزی و عروسکی جراحی می‌کنند بیشتر برای بینی‌های استخوانی مناسب هستند.

شما می توانید با ارسال عکس بینی خود برای کارشناسان تیم دکی یاب و زیباکس بصورت کاملا رایگان مشاوره شوید و بهترین جراح بینی در شیراز را برای خود انتخاب نمایید.

مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز

ارتباط با کارشناسان دکی یاب

کارشناسان دکی یاب ابتدا چهره شما را آنالیز می‌کنند. سپس سبک و مدل بینی که بیشتر به چهره شما می آید را متوجه و پزشکی را در شیراز به شما معرفی می کنند که در جراحی بینی و سبک مورد نیاز شما مهارت بیشتری دارد. جهت مشاوره رایگان در رابطه با بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

نحوه جراحی بینی گوشتی

در گذشته نه چندان دور پزشکان برای جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی در شیراز یک متد به کار می‌بردند. آنها تیغه بینی را تراش داده و به فرم ایده آل می‌رساندند. سپس پره‌ها و پوست اضافه بینی را جمع می کردند. این روش در بینی استخوانی به درستی جواب می‌داد و بیمار از نتیجه عمل خود راضی بود. اما افرادی که بینی گوشتی داشتند طولی نمی‌کشید که دچار مشکلاتی اعم از افتادن نوک بینی و یا تغییر فرم بینی می‌شدند.

دلیل این امر از بین رفتن توانایی غضروف بینی در نگه داشتن نوک بینی بود. همانطور که قبلا نیز اشاره شد بینی گوشتی پوستی سنگین دارد. همین موضوع ضرورت داشتن غضروف و تیغه‌ای مستحکم را اثبات می کند.

حال پزشکان دقیقا برعکس موضوع گفته شده غضروف بینی را ضعیف می‌نمودند. همین امر باعث می شد که صاحبان بینی گوشتی رضایتی از جراحی بینی خود نداشته باشند.

اما امروزه نه تنها غضروف بینی گوشتی در زمان جراحی تراش داده نمی‌شود، بلکه به صورت اصولی تقویت نیز می‌شود. پزشک از دیگر قسمت‌های بدن و یا دیگر قسمت‌های بینی به نوک بینی گوشتی، غضروف پیوند می‌دهد. تقویت نوک بینی این امکان را به پزشک می‌دهد که نوک بینی را تا جایی که امکان دارد به سمت بالا هدایت کند.

فرم دادن به پوست بینی توسط جراح بینی گوشتی در شیراز

چالش دیگری که پزشکان جراح بینی در زمان جراح بینی گوشتی در شیراز با آن روبرو هستند، فرم دادن به پوست بینی است. همانطور که گفته شد پوست بینی گوشتی سنگین بوده و حاوی مقدار زیادی چربی است. پزشک باید مقداری از چربی پوست بینی را بردارد.

برداشتن چربی‌های اضافه به صورت قرینه از هر دو طرف بینی چالشی است که پزشک با آن روبرو است. اگر پزشک نتواند از عهده این چالش بر بیاید نتیجه جراحی داشتن بینی غیر قرینه خواهد بود.

مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز

👃 آیا هر بینی که بزرگ است بینی گوشتی خطاب می شود؟

 در ابتدا بهتر است با مفهوم بینی گوشتی آشنا شویم. آیا هر بینی که بزرگ است بینی گوشتی خطاب می شود؟ خیر، متاسفانه تعداد کمی از پزشکان تا یک بینی را از دور می‌بینند بدون آنکه به آن دست بزنند آن را گوشتی خطاب می کنند.

خیلی از بینی‌های بزرگ گوشتی نیستند، اگر شما نوک بینی خود را فشار دهید و سفت بود؛ بینی شما استخوانی است. از نشانه‌های بینی‌های گوشتی نرم بودن نوک آن است. همچنین بینی‌های گوشتی معمولا حالت افتاده دارند.

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز این موضوع را می‌داند و بهترین تصمیم را برای شما می‌گیرد.

مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز

جهت مشاوره رایگان در رابطه با بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

💡 نکاتی که قبل از جراحی بینی گوشتی باید رعایت نمایید

جراحی بینی گوشتی نسبت به دیگر عمل‌های زیبایی دشواری بیشتری دارد. در ادامه قصد داریم مهم‌ترین نکاتی که باید به آنها دقت کنید را به صورت خلاصه و تیتروار به شما یادآوری نماییم.

• به روزمه پزشک و مواردی که تا کنون جراحی نموده است دقت داشته باشید.

اینکه رزومه جراح بینی گوشتی در شیراز چه باشد بسیار مهم است. در رزومه پزشک به دنبال موارد شبیه به خود باشید. نتیجه عمل جراحی افرادی که بینی گوشتی دارند را بررسی کنید. پزشکی که تجربه چندین جراحی بینی گوشتی را داشته باشد می‌تواند از پس این کار دشوار بر بیاید.

• توجه به ایجاد تناسب بین اعضای صورت

افرادی که بینی گوشتی دارند، اصولا دیگر اعضای صورت آنها مانند چشم ها، لب ها و فاصله بین لب و بینی آنها نیز بیشتر از دیگر افراد است. از طرفی مهم‌ترین ملاک زیبایی متناسب بودن اعضای صورت با هم است. بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز این کار را به خوبی انجام خواهد داد.

با در کنار هم گذاشتن این دو موضوع می‌توان نتیجه گرفت، داشتن بینی بسیار کوچک همخوانی با صورت این افراد ندارد. پس در صورتی که تصمیم دارید جراحی بینی داشته باشید، مهم‌ترین ملاک را زیباتر شدن چهره خود قرار دهید و فقط به فکر داشتن بینی قلمی نباشید.

مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز

💡 نکاتی که بعد از جراحی بینی گوشتی باید رعایت نمایید

توصیه می شود با رعایت چند نکته کلیدی و ساده نتایج مطلوب‌تری از جراحی بینی گوشتی به دست آورید و عوارض آن را کاهش دهید.

• بلافاصله بعد از مرخص شدن از بیمارستان از کمپرس آب سرد و یا یخ استفاده نمایید

استفاده کمپرس از بروز کبودی‌های بعد از جراحی پیشگیری می‌کند. در ضمن تورم صورت و بینی شما را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. البته باید دقت نمایید به هیچ عنوان سنگینی کمپرس را روی بینی خود نیاندازید. چرا که پوست بینی شما فوق‌العاده فرم پذیر است و ممکن است دچار مشکل شوید.

• سر خود را هنگام خوابیدن بالا نگه دارید.

بالا نگه داشتن سر از بروز کبودی پیشگیری می‌کند. در ضمن به دلیل ایجاد تغییرات در بینی با بالا نگه داشتن سر و استفاده از تعداد بیشتری بالشت می‌توانید خواب راحت‌تری داشته باشید.

• سعی کنید روی پشت بخوابید. به پهلو خوابیدن ممکن است روی فرم بینی شما تاثیر بدی داشته باشد.

توجه داشته باشید در جراحی بینی گوشتی پزشک به ناچار باید از میزان چربی پوست کم کند. این مسئله پوست بینی را حساس می‌نماید. پس بهتر است در ماه‌های اولیه جراحی بینی به هیچ عنوان به بینی فشار نیاورید.

• روزهای اول بعد از جراحی رژیم غذایی نرمی را در دستور قرار دهید.

غذاهایی که نیاز به جویدن بیش از اندازه دارند ممکن است شما را اذیت نماید.

• از فین کردن و تخلیه مخاط دهان و بینی خود جدا پرهیز کنید.

• در روزهای اول از پوشیدن لباس با یقه های تنگ پرهیز کنید.

لباس‌های دکمه دار و پیراهن گزینه‌های بهتری برای این دوران هستند.

درد داشتن، کبودی، تورم، گلو درد و احساس بی حسی تا سه هفته بعد از جراحی بینی طبیعی به نظر می‌رسد. پس بابت این مسائل نگران نباشید و اگر بیشتر از سه هفته با این مسائل درگیر بودید می‌توانید با مراجعه به پزشک این مسائل را بررسی نمایید.

بعد از دو هفته از جراحی بینی گوشتی می‌توانید پیاده روی آرام را شروع نمایید. از آنجایی که جراحی بینی گوشتی پیچیدگی بیشتری دارد بیمار باید بیشتر از دیگران استراحت نماید.

مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز

🩺 آیا بینی گوشتی را می توان به هر فرمی جراحی نمود؟

جواب این سوال به نوع گوشتی بودن بینی شما، و جراح بینی گوشتی در شیراز بستگی دارد. دارندگان بینی گوشتی بسیار شدید باید انتظار خود را از جراحی بینی کم کنند. آنها نمی‌توانند صاحب بینی فوق العاده کوچک با نوک بسیار بالا باشند. بلکه ذهنیت‌شان را از جراحی بهتر شدن بینی و یک بینی جمع و جور تر از قبل باشد.

دلیل این مسئله کاملا علمی است و به تخصص مهارت پزشک مربوط نمی‌شود. حتی بهترین جراحان زیبایی بینی نیز نمی‌توانند روی یک بینی گوشتی شدید، جراحی بینی فانتزی موفق انجام دهند. در ادامه به صورت علمی در این باره صحبت خواهیم کرد.

جهت مشاوره رایگان در رابطه با بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

خصوصیات یک بینی فانتزی و یا به اصطلاح عروسکی چیست؟

این بینی تیغه‌ای بسیار باریک دارد. قوس تیغه میانی تقریبا زیاد است و نوک بینی با زاویه بین 90 تا 110 درجه رو به بالا است. شاید با تراش دادن غضروف بینی، بتوان تیغه‌ای باریک ایجاد نمود. اما در زمان جمع کردن پوست بینی گوشتی، تیغه خوش فرم آن کاملا محو می‌شود.

برداشتن چربی‌های پوست نیز اندازه‌ای مشخص دارد. در ضمن بد نیست بدانید که بینی گوشتی شدید بعد از مدتی دوباره شروع به ساخت چربی در خود خواهد نمود. از طرفی اگر تیغه بینی گوشتی شدید را بیش از اندازه ضعیف نمایید، دیگر قادر نیست نوک بینی را با زاویه 90 درجه در بالا نگه دارد.

پوست قسمت نوک بینی نیز سنگین و حاوی چربی زیادی است. به همین دلیل پزشک برای بالا آوردن نوک بینی حتی تا زوایای زیر 90 درجه نیز مجبور به تقویت نوک بینی گوشتی است. با توجه به گفته‌ها می‌توان نتیجه گرفت داشتن بینی طبیعی بهترین انتخاب و گزینه پیش روی افرادی است که بینی گوشتی شدید دارند.

تیم دکی یاب، همراه شماست

افرادی که بینی گوشتی متوسط یا کم دارند، با فرستادن عکس بینی برای کارشناسان ما در تیم دکی یاب، از چگونگی فرم بعد از عمل و فرم کنونی بینی خود مطلع شوند. چرا که در بعضی از این نوع بینی‌ها سبک‌های نیمه فانتزی قابل اجراست اما در انواعی دیگر قابل اجرا نیست.

مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز

آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

شایعه برگشت پذیر بودن جراحی بینی گوشتی باعث نگرانی افرادی می‌شود که تصمیم به جراحی بینی دارند. این موضوع شاید در زمان‌هایی که جراحی به روش سنتی انجام می‌شد صحت داشت.

دلیل این امر این بود که جراح به اشتباه به جای تقویت تیغه بینی آن را تراش می‌داد و ضعیف تر می‌نمود. از این رو تیغه نمی‌توانست نوک بینی را بالا نگه دارد. و پس از مدت کمی نوک بینی بیمار پایین می‌آمد.

اما امروزه چنین مسائلی اتفاق نخواهد افتاد. با پیشرفت روش‌ها و متدهای جراحی پزشکان به دانش کافی برای جراحی بینی گوشتی دست یافته‌اند. امروزه می‌توان ادعا داشت جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر نخواهد بود. اما این مسئله شروطی نیز دارد. اگر صاحب بینی گوشتی شدید هستید باید به این موضوع واقف باشید که شما نباید بینی فانتزی را برای جراحی انتخاب نمایید. در صورتی که چنین تصمیمی دارید باید به شما بگوییم که بعد از مدتی بینی شما فرم مورد نظر خود را از دست خواهد داد.

مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز

جهت مشاوره رایگان در رابطه با بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

جراحی بینی گوشتی در چه سنی انجام می شود؟

اصولا پزشکان برای جراحی بینی افرادی با سن بالای 18 سال را در نظر می‌گیرند. بلوغ جسمی و فکری هر فرد در 18 سالگی انجام می‌شود. به همین دلیل بهترین زمان برای جراحی بعد از 18 سالگی است.

متاسفانه بینی گوشتی تا آخر عمر رشد می‌نماید. این رشد در بعضی افراد کندتر و در بعضی به سرعت انجام می‌شود. پوست انسان این قابلیت را دارد که خود را ترمیم نماید و به همین دلیل افرادی که جراحی بینی گوشتی انجام می‌دهند، پس از مدتی پوست آنها شروع به ترمیم نموده و ضخیم می شود. این موضوع می‌تواند یکی از مزایای بینی گوشتی باشد.

به موضوع از این زاویه نگاه کنید؛ اگر تیغه بینی بیمار به درستی جراحی نشده باشد، پوست ضخیم بینی، تیغه را پوشش می‌دهد. به عبارتی ایرادات بینی توسط پوست پوشانده می‌شود. اما هین مسئله نکته منفی بیشتر جراحی‌های بینی گوشتی است و باعث می‌شود نتایج جراحی خود را بعد از دو سال نشان دهد.

یعنی تا پوست بینی با شرایط جدید وفق پیدا کند بیشتر از یک سال زمان نیاز است. ممکن است پزشک در طول درمان تزریق کورتون را نیز توصیه نماید. این تزریقات به فرم گرفتن بینی کمک می‌کند و روند درمان را تسریع می‌نماید. البته بهتر است تا قبل از 40 سالگی جراحی بینی گوشتی را انجام دهید. بعد از این سن اعضای بدن شروع به تحلیل می نماید و نتایج مناسبی از جراحی زیبایی به دست نمی‌آید.

💵 هزینه جراح بینی گوشتی در شیراز

هزینه جراح بینی گوشتی در شیراز چقدر است؟

پزشکان برای بینی های گوشتی؛ به دلیل اینکه به نسبت بینی های استخوانی نیازمند کار، زمان و دقت بیشتری است معمولاً هزینه بیشتری را به زیباجو اعلام می‌کنند. بعضی از پزشکان تا یک یا دو میلیون و گاها تا پنج میلیون هم هزینه بیشتری اعلام می‌کنند.

اما اگر از طریق تیم دکی یاب و زیباکس اقدام کنید می‌توانید هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت نمایید. همچنین هزینه‌های جانبی عمل بینی مانند هزینه ویزیت، آزمایشات قبل از عمل، عکس‌های پزشکی را بصورت نیم‌بها و چسب‌های بعد از عمل را رایگان برای شما تهیه می کنند تا کمترین دغدغه را از لحاظ هزینه عمل بینی در شیراز داشته باشید.

🔗 همچنین بخوانید: عمل بینی اقساطی در شیراز

مراجعه کننده تیم دکی یاب ❤️ جراح بینی گوشتی در شیراز

جهت مشاوره رایگان در رابطه با بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست