اشتراک‌گذاری:

2,135 بازدید
نویسنده:
انتشار:

عمل بینی در شیراز

عمل بینی

به دلیل اینکه بینی در مرکز چهره قرار دارد با کوچکترین تغییر ، تمامی چهره را دستخوش تغییر میکند . با جراحی بینی میتوانید اعتماد به نفس خود را در میان دوستان و اقوام به شدت افزایش دهید ، شاید کمی نگران درد یا دوران نقاهت این عمل باشید اما اگه روزی رو تصور کنید که بینیتون رو عمل کردین و همه بهتون میگن چه دماغ خوشگلی 😍 چقدررر عالی شده چقدر تغییر کردی😍 یا تو خیابون همه به بینیت که چسب روش هس نگاه میکنن و یا همه جا میگن وای دختر فلانی رو دیدی دماغشو عمل کرده عروسک شده ؟ اون موقع هست که خیلی راحت میتونین دوران کوتاه نقاهت عمل بینی رو نادیده بگیرین .
از آنجایی که تعداد متقاضیان عمل بینی در شیراز به شدت رو به افزایش هست ، سایت و تیم ما خدمات باورنکردنی را به متقاضیان و افرادی که قصد عمل بینی دارند ارائه داده است :
تیم ما طی صحبتی که با جراحان بینی شیراز داشته است ، افرادی که از طرف ما به هر پزشکی در شیراز معرفی شود ؛ هزینه عمل را میتواند به صورت قسطی پرداخت کند .
ویزیت فوری و بدون معطلی توسط تیم ما برای هر پزشک در شیراز گرفته میشود ؛ تنها کافیست از ما بخواهید تا برایتا در هر روز و هر زمان که خاستید خارج از نوبت ، وقت ویزیت بگیریم 👌🏻
عمل بدون نوبت و کمتر از یک یا دو هفته ( هر زمان که خودتان بخواهید ) ، اگر از طرف ما باشید در روز عمل نفر اول جهت عمل جراحی خواهید شد ؛ این یک امتیاز بسیار عالی میتواند برای شما باشد چرا که اگر نفر اول عمل شوید جراح خسته نیست و از انرژی بیشتری برخورد دار است ، در نتیجه این موضوع میتواند عللی بر نتیجه مثبت جراحی شما باشد . هزینه ویزیت برای شما نیم بها میشود . همچنین ما سال هاست که با جراحان بینی شیراز همکاری داریم

که با سبک و تکنیک تمامی پزشکان آشنا هستیم ، بنابراین جهت عکس بینیتون رو بفرستید تشخیص خواهیم داد که چه سبکی بیشتر به چهره شما می آید ، در کنار آن سبک و تکنیک تمامی پزشکان را میشناسیم و پزشکی را که تمایل بیشتر به آن سبکی که مناسب چهره شما است را دارد به شما معرفی خواهیم کرد .
نکته مهم این است که در این چند سال تعداد بیشماری از بیماران را مشاهده کرده ایم که نزد دکتر های مختلفی جراحی کرده اند ، برهمین اساس میدانیم که کدام دکتر چه نوع بینی هایی را بهتر درمی آورند و کدام دکترها در چه نوع بینی هایی ضعف دارند ، پس با مشاهده عکس بینی شما مناسب ترین پزشک را به شما معرفی خواهیم کرد

جراحی زیبایی بینی یا عمل بینی در شیراز نیز مانند دیگر شهرهای ایران پرطرفدار است. به صورت کلی داشتن بینی بزرگ در ژنتیک ما ایرانیان وجود دارد و همین امر باعث شده است که کوچکتر کردن بینی جزء جراحی های زیبایی پر طرفدار در ایران باشد. عمل بینی در شیراز که شهر بزرگ و پیشرفته ای است تحت نظر پزشکان حاذق و کار بلد و در بیمارستان های بسیار معتبر و با امکانات روز دنیا انجام می شود. شاید هدف اولیه از انجام عمل بینی زیبایی باشد اما گاه برطرف کردن مشکلات تنفسی این جراحی را الزامی می نماید. عمل بینی نیز مانند دیگر جراحی های زیبایی نیازمند انجام تحقیقات جهت یافتن پزشک است ، از آنجا که سیاست کاری ما به اینصورت است که ؛ فرد مراجعه کننده ، نهایت رضایت را از ما داشته باشد تا مارا به آشنایان و دوستان خود معرفی کند، پس قطعا این اطمینان را میدهیم تا تمامی دغدغه خود را مبنی بر این بگیریم که یکی از بهترین انتخاب های زندگی شما در جهت انتخاب جراح مناسب شما باشیم

انواع بینی در جراحی زیبایی بینی

به صورت کلی سه فرم بینی وجود دارد. انواع بینی بر اساس آناتومی بینی تعیین می شود. هر کدام از انواع بینی به شکل مجزایی جراحی می شود و دوران درمان آنها با هم متفاوت می باشد.

بینی استخوانی

افرادی که دارای بینی استخوانی هستند، بهترین کیس برای جراحی بینی میباشند ، میشه گفت اکثر کسایی رو که با دیدن بینیشون دلتون ضعف میره بینی استخوانی داشتند . تیم دکی یاب یا دکتریاب همیشه مدعی این بوده که اگه بینی گوشتی و سخت دارین با کمک تیم ما بعد عمل همه با دیدن بینیتون حسرت داشتن بینی شما رو بخورن ؛ حالا اگه بینیتون استخوانی و راحت هم باشه که باید بگم قراره بعد عمل دل همه رو آب کنین 😁
نکته مهم در افرادی که بینی استخوانی دارند سبک مدنظرشون بعد عمل هست . به طور معمول هر سبک و هر مدلی روی بینی استخوانی قابل اجرا هست . بنابراین به طور مثال اگر شما به سبک نیمه فانتزی علاقه مند باشین . جراحی را که در این سبک تبحر بیشتری دارد به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد که بینیتون بعد عمل همونی بشه که میخاید ☺️
البته در این مورد استثنائاتی هم هست . مثلا افرادی که بینی استخوانی دارند اما فاصله بین لب و بینیشون زیاد هست سبک فانتزی رو به اون ها پیشنهاد نخواهیم کرد ، چونکه سبک فانتزی نوک بینی را سربالایی میکند که در اینصورت فاصله بین لب و بینیتون رو خیلی زیاد میکنه که خوشگل نمیشید .

بینی گوشتی

آناتومی بینی گوشتی کاملا متفاوت از بینی است. این بینی دارای تیغه ای کوچک است که توسط پوستی ضخیم احاطه شده است. با اینکه تیغه این بینی کوچک است اما بزرگی این نوع بینی به دلیل ساختار ضخیم پوست بینی است. پزشکان برای اصلاح فرم بینی به ناچار باید تیغه و غضروف بینی گوشتی را تقویت کنند به همین منظور از غضروف های قسمت های مختلف بدن کمک گرفته و به غضروف بینی گوشتی پیوند می دهند. در ادامه پزشک باید مقداری از چربی زیر پوست بکاهد. این کار باید با دقت بسیار زیادی انجام شود تا قرینگی بینی حفظ شده و به اعصاب و رگ های زیر پوستی نیز آسیب وارد نشود.
افرادی که بینی گوشتی دارند میبایست در انتخاب دکتر دقت بیشتری کنند شاید خیلی ها بگویند که بینی گوشتی نتیجه دلخواه را نمیدهد ، اما ما این حرف را به هیچ عنوان تایید نمیکنیم ، اگر دکتری که از تکنیک مناسب برای بینی های گوشتی در جراحی خود استفاده میکند بهره مند شوید ؛ حتی گاها از بینی استخوانی هم نتیجه بهتر میگیرید ، تیم ما سال هاست که با تمامی جراحان بینی در شیراز همکاری دارد و میداند که چه دکتری چه نوع بینی را بهتر میتواند عمل کند و آن را به شما عزیزان معرفی کند

بینی ترکیبی ( گوشتی و استخوانی)

این نوع بینی ترکیبی از هر دو بینی است و در جراحی این نوع بینی پزشکان تصمیم می گیرند که به چه نحوی عمل جراحی بینی را انجام دهند .

اهداف اصلی عمل بینی

همانطور که گفته شد عمل بینی در شیراز فقط برای زیبایی انجام نمی شود. از مهمترین اهداف عمل بینی در شیراز استفاده از متخصصین این شهر برای درمان مشکلات ساختاری بینی است. بینی شاهراه تنفس هر انسانی است. کوچکترین مشکل در تنفس عوارض بسیار بدی در زندگی فرد دارد. نداشتن خواب راحت به دلیل مشکل در تنفس، خر و پف کردن، آسیب رسیدن به دندان ها و به صورت کلی نداشتن زندگی عادی از مضرات مشکلات تنفسی به شمار می آید. از مهمترین مشکلاتی که در عمل بینی در شیراز رفع می شود می توان به موارد زیر اشاره داشت.

انحراف بینی

داشتن انحراف در بینی شایع ترین مشکلی است که افراد را برای انجام عمل بینی ترغیب می کند. در این افراد تیغه میانی بینی دچار انحراف است. این انحراف در بعضی افراد به میزانی است که آنها نمی توانند از یک طرف بینی تنفس داشته باشند. همین امر باعث می شود از دهان نفس بکشند. این مشکل در بیشتر مواقع تاثیری در زیبایی بینی ندارد. البته اگر بینی فرد استخوانی باشد شاید بتوان با دقت نمودن در صورت فرد بتوان انحراف بینی را تشخیص داد. در زمان عمل بینی پزشک در زمان فرم دادن به تیغه بینی سعی می کند این انحراف را برطرف نماید.

پولیپ بینی

از دیگر مشکلاتی که فرد را برای عمل بینی متقاعد می کند وجود پولیپ در بینی است. پولیپ بینی قطعه گوشت اضافی است که در بینی رشد می کند. بسته به مکانی که این پولیپ قرار دارد ممکن است جراحی بینی را با چالش مواجه کند. برداشتن این پولیپ در زیبایی بینی هیچ تاثیری ندارد اما افرادی که چنین مشکلی دارند با عوارض آن دست و پنجه نرم می کنند. آبریزش بینی، عدم تنفس راحت و خر و پف از رایج ترین این عوارض هستند.

کوچک کردن بینی

جراحی بینی بیشتر با هدف کوچک شدن بینی انجام می شود. در این رابطه پزشک سعی می کند تیغه بینی استخوانی را فرم داده و باریک نماید. این مسئله در بینی های گوشتی روی پوست بینی انجام می شود. پزشک غضروف بینی را تقویت می کند و با کم کردن حجم چربی پوست بینی آن را فرم داده و کوچک می کند. در این میان باید انحرافات موجود در تیغه نیز رفع شده و همچنین به متقارن شدن بینی نیز کمک کند.

تغییر زاویه بین لب و بینی

افتادگی نوک بینی از دیگر مشکلاتی است که در بینی افراد وجود دارد. پزشک در بینی های استخوانی به راحتی می تواند نوک بینی را حتی تا زاویه 110 درجه بالا ببرد. اما در بینی های گوشتی وضعیت به شکل دیگری است و این امکان وجود ندارد. از آنجایی که غضروف بینی گوشتی بسیار ضعیف است حتی بعد از تقویت نیز نمی توانند بیشتر از 90 درجه را تحمل کند. از این رو در صورتی که کاندید عمل جراحی عروسکی هستید باید فرم بینی خود را در نظر بگیرد و به توصیه پزشک عمل نمایید.

کوچک کردن سوراخ بینی

بزرگ بودن سوراخ بینی و یا فاصله داشتن پره های بینی از جمله مشکلات رایج در بینی ایرانیان است. پزشکان جراحی زیبایی برای فرم دادن به بینی سعی می نمایند تا آنجایی که امکان دارد این سوراخ ها را کوچک نمایند. این تغییر اندازه باید به شکلی باشد که در تنفس بیمار مشکلی ایجاد ننماید.
اقداماتی که قبل از جراحی بینی باید انجام می شود
. مهمترین اقداماتی که قبل از جراحی باید انجام دهید می توان به موارد زیر اشاره نمود.

انتخاب پزشک

در صورتی که تصمیم دارید بینی خود را جراحی زیبایی نمایید در مرحله اول باید پزشک قابل اعتماد و متبحر برای جراحی خود انتخاب نمایید. اهمیت انتخاب پزشک در جراحی بینی بسیار زیاد است. جراحی زیبایی بینی در میزان اعتماد به نفس فرد نقش بسیار مهمی ایفا می کند. در صورتی که بینی در تناسب با دیکر اعضا جراحی شود زیبایی و جذابیت فوق العاده ای به صورت فرد می بخشد. این در حالی است که با کوچکترین اشتباه ممکن است چهره شما با آنچه تصور داشتید متفاوت باشد. پس از اینکه توانستید پزشک مورد اعتماد خود را انتخاب نمایید نوبت به بررسی وضعیت بینی و وضعیت جسمانی شما می رسد.

انجام عکسبرداری

بعد از مراجعه به پزشک اولین اقدام انجام عکسبرداری از بینی است. پزشک ممکن است نیاز به عکسبرداری پیشرفته داشته باشد. بعد از تهیه این تصاویر وضعیت بینی شما اعم از انحراف، وضعیت تیغه، نوع بینی و مشکلاتی ساختاری بینی مشخص خواهد شد. توجه نمایید که اگر از طرف تیم ما باشید در عکس های پزشکی ۴۰ درصد تخفیف میگیرید .

بررسی سلامت جسمانی

وضعیت جسمانی بیمار در اولویت بعدی است. جسم شما باید آمادگی کامل برای عمل بینی را داشته باشد. ازمایشات تجویز شده پزشک را انجام دهید تا میزان سلامت بدن شما مشخص شود. اصولا با هماهنگی های لازمی که با پزشک معالج شما انجام می شود جراحی بینی بدون هیچ عوارض و خطری انجام خواهد شد. پس بهتر است سابقه بیماری خود را از پزشک مخفی ننمایید. در صورتی که قوای جسمانی شما برای جراحی آماده نباشد با تجویز ویتامین های مورد نیاز بدنتان، آمادگی آن افزایش خواهد یافت.

انتخاب فرم بینی

اما مهترین قسمت انتخاب فرم بینی است. اصولا پزشکان جراحی پلاستیک بینی در قدم اول با توجه به دانش خود تصمیم دارند بینی شما را مطابق با صورت شما طراحی نمایند. این موضوع شاید مورد پسند همه نباشد و آنها اصرار داشته باشند که شبیه به بازیگر و یا سلبیریتی خاصی شوند. اما اینکه شرایط بینی به پزشک این اجازه را بدهد و یا اینکه این فرم بینی برای صورت فرد مناسب است در تخصص پزشک است. شما میتوانید به مشاورین ما پس از فرستادن عکس خود ، سبک مدنظرتان را بگویید و بخواهید جراحی را به شما معرفی نمایند که در آن سبک مهارت بیشتری دارند

عدم مصرف دخانیات

متاسفانه یکی از مواردی که عمل بینی را با اختلال مواجه می کند مصرف سیگار است. مصرف دخانیات باعث می شود که خون رسانی به محل جراحی با اختلال مواجه شود. همین امر باعث می شود که روند بهبود زخم ها با کندی پیش برود. پس بهتر است حداقل دو هفته قبل از انجام عمل بینی مصرف سیگار را قطع نموده و تا دو هفته بعد از جراحی نیز به تاخیر بیاندازید.

اقدامات لازم روز قبل از عمل بینی

شب قبل از جراحی بینی باید اقداماتی انجام دهید که برای انجام جراحی آماده باشید. از مهمترین فعالیت هایی که باید انجام دهید می توان به موارد زیر اشاره نمود.

سعی کنید 8 ساعت قبل از جراحی ناشتا باشید. نخوردن غذا در این زمان کمک می کند سبک به اتاق جراحی بروید و بعد از جراحی حالت تهوع نداشته باشید.

حتما دوش بگیرید. ممکن است تا چند روز بعد از جراحی نتوانید حمام کنید.

سعی کنید به اندازه کافی بخوابید.

اگر استرس و اضطراب زیادی دارید حتما با مشورت پزشک از آرامبخش استفاده نمایید. البته از مصرف خودسرانه انواع آرامبخش خودداری نمایید.

روز جراحی به هیچ عنوان آرایش ننمایید. لاک ناخن خود را پاک کنید.

آقایون ریش خود را بتراشند.

داروهای جانبی خود را طبق تجویز پزشک مصرف نمایید.

تمام مدارک پزشکی و مایحتاج خود را از شب قبل آماده نمایید.

مراقبت های ضروری بعد از عمل بینی

بینی ساختار تقریبا پیچیده ای دارد و پزشک باید آن را به شکلی جراحی نماید که علاوه بر زیبایی و تقارن، امکان نفس کشیدن بیمار نیز بهتر شود. از این رو بعد از اینکه پزشک به وظیفه خود عمل کرد، نوبت به شما می رسد که بتوانید از بینی جراحی شده خود مراقبت نمایید تا نتیجه عمل بینی مطابق با خواسته شما باشد. مهمترین وظایف شما بعد از جراحی مواردی است که در ادامه به آنها می پردازیم.

برای کاهش تورم و خونمردگی از کمپرس یخ استفاده نمایید. این کار را به صورت دوره ای انجام دهید. سرد شدن بیش از اندازه بینی خونرسانی در این ناحیه و روند بهبود را کند می کند.

سر خود را بالاتر از حالت طبیعی قرار دهید. به عبارتی در زمان خواب از دو بالشت استفاده نمایید.

رژیم غذایی نرمی انتخاب کنید تا نیاز به جویدن نداشته باشید.

سعی کنید در روزهای اول بعد از جراحی کمتر حرف بزنید. لبخند نزنید، سرفه نکنید و با دهان باز عطسه کنید.

کلام آخر
با توجه به وجود پزشکان بسیار مجرب در زمینه جراحی پلاستیک بینی در شیراز، انجام عمل بینی در شیراز به ساکنین استان های مجاور نیز توصیه می شود. در این شهر زیبا امکانات و تجهیزات به روز و مدرن تدارک دیده شده است تا جراحی ها با جدیدترین متدها و روش های روز دنیا انجام شود. به نظر شما بهترین جراح بینی در شیراز کیست؟

بیشتر بخوانید …

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مرضیه
  22/02/1401 15:36

  بعد عمل مشکل تنفسی برام پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • پشتیبان دکی یاب
   22/02/1401 15:54

   سلام بر شما کاربر محترم
   یکی از اهداف جراحی بینی اصلاح تنفس هست یعنی جدا از اینکه مشکل تنفسی براتون ایجاد نمیشه تنفس تون بهتر هم میشه. این موضوع برمیگرده به انتخاب صحیح جراح‌بینی تون. در مطلب بهترین جراح بینی شیراز راجب انتخاب جراح صحبت کردیم و در مطلب 10 تا از بهترین جراحان بینی شیراز یکسری از جراحان خیلی خوب را معرفی کردیم. شما می تونید با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید برای انتخاب جراح مناسب، راهنمایی تون کنند.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست