هزینه عمل بینی در شیراز

هزینه عمل بینی

برای هر فردی که تصمیم به جراحی زیبایی بینی دارد ؛ هزینه عمل بینی بسیار اهمیت دارد . افراد زیادی هستند که علاقه به جراحی بینی خود دارند اما به دلیل اینکه گمان میکنند هزینه جراحی بینی بسیار بالا است از این اقدام چشم پوشی کرده اند . در شیراز هر دکتر یک قیمت برای جراحی دارد و همه جور قیمتی برای جراحی بینی هست ، شاید باورتون نشه ولی شما کلا با ۷ میلیون هم میتونید اقدام به جراحی کنید که حتی همون رو هم اگه از طرف تیم دکتریاب باشین میتونین به صورت قسطی پرداخت کنید .
شاید گمان کنید که جراحی بینی هم مثل اجناس تو بازار هرچقدر ارزان تر باشد از کیفیت پایین تری برخوردار است اما به هیچ عنوان اینگونه نیست ، چرا که هر دکتر در یک نوع بینی مهارت و تبحر بیشتری دارد ، ممکن است شما نزد گران ترین جراح بینی شیراز با هزینه ۲۰ میلیون عمل کنید و بینیتون خوب نشه ، ولی اگه پیش یه دکتر دیگه با هزینه ۷ میلیون عمل میکردین بینیتون فوق العاده میشد ، چون ممکنه اون دکتر بینی های شبیه شما رو بهتر بتونه عمل کنه و تو اینجور بینی ها مهارت بیشتری داشته باشه ، مشاورین ما میتونن در این باره که با چه هزینه ای و نزد کدام پزشکان بینی شما خوب میشود ، شما را راهنمایی کنند.

هزینه عمل بینی در شیراز

ارتباط با مشاورین ما

. در ادامه تصمیم داریم عواملی که در تعیین قیمت عمل بینی تاثیر دارند را نام ببریم.

هزینه دستمزد جراح

هر جراح برای خود دستمزد را تعیین میکند که مهم ترین عامل تفاوت در هزینه همین مساله است . معمولا پزشکانی که سابقه کاری بیشتری دارند هزینه بیشتری را درخاست مینمایند ، که البته نمیتوان سابقه بیشتر را عللی بر بهتر بودن جراح دانست ، جراحی بینی مانند نقاشی کشیدن است ، جراح میبایست ذوق و استعداد ذاتی آن را داشته باشد وگرنه میگفتند هر دکتری که پیرتر است بهتر است

نوع بینی مورد جراحی قرار گرفته

همانطور که می دانید بینی های افراد به دو دسته بینی گوشتی و بینی استخوانی تقسیم می شود. هزینه عمل بینی هر یک از انواع بینی متفاوت خواهد بود.

هزینه عمل بینی استخوانی

بینی استخوانی تیغه ای بزرگ و مستحکم دارد و پوست بینی بسیار نازک است. این نوع بینی جراحی زیبایی آسانی در پیش رو دارد. نتایج جراحی زیبایی بینی استخوانی بسیار مشخص و قابل پیش بینی است. چرا که کافی است پزشک ساختار تیغه میانی بینی را به درستی فرم دهد. با این کار در زمان بسیار کوتاهی پوست بینی با وضعیت جدید مطابقت یافته و می توانید چسب بینی خود را بردارید. از این رو هزینه های عمل جراحی بینی استخوانی نسبتا کمتر است. البته یکی از مهمترین ایرادات بینی استخوانی داشتن انحراف در بیشتر این افراد است. اگر تیغه بینی شما دچار انحراف باشد، مقدار ناچیزی به هزینه شما اضافه میشود

هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی گوشتی

بینی گوشتی اما غضروف و یا تیغه ای ضعیف دارد که توسط پوست بسیار ضخیم پوشش داده شده است. چربی بیش از اندازه زیر پوست این نوع بینی باعث شده است که تیغه نازک آن کاملا مخفی باشد. از آنجایی که پزشک برای بالا بردن نوک بینی در این افراد نیاز به غضروفی مستحکم دارد به اجبار باید اقدام به تقویت این غضروف نماید. این کار توسط پیوند غضروف انجام می شود. در انتهای کار فرم دادن به تیغه بینی پزشک باید مقداری از چربی زیر پوستی را نیز کم کند. این کار نیاز به ظرافت بسیار زیادی دارد. چرا که در طول این کار باید قرینگی حفظ شود و به ساختار رگ ها و اعصاب داخل پوست آسیبی وارد نشود. همانطور که می توان نتیجه گرفت چالش های پیش روی پزشک در جراحی بینی گوشتی کمی زیادتر است و زمان بیشتری را برای جراحی میبایست صرف کند. از این رو هزینه جراحی بینی گوشتی مقداری بیشتر از انواع بینی استخوانی می باشد.

هزینه بیمارستان

معمولا هر پزشک در یک بیمارستان یا یک کلینیک اقدام به جراحی میکند که در هر کدام از آن ها هزینه متفاوتی میگیرند البته بیشتر جراح ها هزینه ای را که اعلام میکنند با احتساب هزینه بیمارستان است ، مثلا اگر میگوییم هزیمه فلان جراح 7 میلیون است ، 3 میلیون هزینه بیمارستان و 4 میلیون هزینه دستمزد جراح است .

هزینه های جانبی عمل بینی

هزینه عمل بینی فقط به هزینه بیمارستان، کادر اتاق جراحی و یا دستمزد پزشک ختم نمی شود. بعد و قبل از جراحی شما باید با مراجع به مطب وضعیت بینی خود را بسنجید البته که هزینه های جانبی بسیار بسیار ناچیز است و درصورتی که از جانب ما معرفی شده باشید تقریبا نصف میشود .

هزینه عمل بینی

هزینه های رایج بعد و قبل از جراحی بینی

از مهمترین هزینه هایی که قبل از جراحی بینی باید انجام شود می توان به موارد زیر اشاره نمود.

هزینه مشاوره عمل بینی: در این جلسات شما با پزشک خود روی فرم بینی و مشکلات و بیماری هایی که شما دارید و ممکن است در روند جراحی مشکل ایجاد کنند، به نتیجه می رسید. البته درصورتی که از طرف تیم ما باشید و به منشی اطلاع دهید ، ویزیت را به صورت نیم بها از شما میگیرند. اگر شما دارای بیماری های زمینه ای اعم از بیماری قلبی، دیابت و … باشید باید نظر پزشک متخصص بیماری خود را درباره عمل جراحی به جراح بینی خود اطلاع دهید 

هزینه آزمایش خون قبل از جراحی مشخص می کند که آیا وضعیت جسمانی شما آماده عمل جراحی است و یا اینکه نیاز به مصرف مکمل ها و یا دارو دارید. این آزمایشات ممکن است چندین بار تا زمان رسیدن به وضعیت نرمال تکرار شوند البته اگر جراح شما در بیمارستان شهریار شیراز عمل کند ، هزینه آزمایشات شما رایگان میگردد .

هزینه عکس آتلیه جهت تطبیق وضعیت قبل و بعد از عمل است. که اگر از طرف تیم ما باشید و به آتلیه اعلام کنید ، حدود با احتساب حدود۳۰ یا ۴۰ درصد تخفیف هزینه را برای شما محاسبه میکنند .

سی تی اسکن برای مشخص نمودن ایرادات و وضعیت ساختاری بینی انجام می شود که البته فقط برای افرادی که انحراف بسیار شدید یا پولیپ دارند درخاست میشود. در این عکس مشکلات ساختاری که باید در حین عمل رفع شوند مانند انحراف بینی مشخص خواهد شد. در ضمن پزشک به کمک سی تی اسکن می تواند به وضعیت تیغه بینی اشراف پیدا می کند.

از مهمترین هزینه هایی که بعد از جراحی بینی باید انجام شد نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود.

هزینه عمل بینی

هزینه ویزیت بعد از جراحی بینی 

هزینه تعویض چسب نیز باید در نظر گرفته شود که معمولا بسیاری از پزشکان به طور رایگان آن را انجام میدهند. چندین جلسه اول که بینی حساس است چسب زدن توسط پزشک و دستیار او انجام می شود. اما بعد از تثبیت شدن وضعیت بینی این کار به شما آموزش داده می شد تا خودتان چسب ها را تعویض نمایید.

هزینه جراحی ترمیم بینی

در صورتی که به هر دلیلی تصمیم دارید بینی خود را بعد از انجام عمل جراحی ترمیم نمایید باید به این نکته توجه نمایید که گاه هزینه ترمیم بینی از هزینه جراحی اولیه بیشتر خواهد شد. در جراحی بینی در نوبت اول پزشک می تواند از ساختار داخلی بینی کمک گرفته و فرم آن را اصلاح نماید. این در حالی است که اگر تیغه بینی بیش از اندازه باریک شود، پره ها بیش از اندازه کوچک شوند و یا اینکه حفره های بینی کوچک شده باشند پزشک باید تلاش زیادی جهت بازسازی آن انجام دهد. چنین اشتباهاتی گاهی چنان در زندگی فرد تاثیر می گذارد که داشتن چنین بینی برای او غیر قابل تحمل شده و تصمیم به ترمیم بینی خود می گیرند. گاه این اندازه کوچک بودن بینی برای صورت فرد اصلا مناسب نیست و او نه تنها زیبا نمی شود بلکه کوچک کردن بیش از اندازه بینی باعث می شود که فرد هنگام تنفس صدای مانند سوت زدن بشوند.
این اشتباهات همیشه بر عهده پزشک نیست و  در بیشتر مواقع این بیماران هستند که به داشتن چنین فرم بینی اصرار دارند و البته در میان پزشکان جراح هستند افرادی که به هیچ عنوان زیر بار جراحی نامناسب نخواهند رفت. اما در صورتی که چنین اشتباهاتی رخ دهد پزشکان خبره می توانند به میزان هر چند کمی وضعیت بیمار را بهبود بخشند. آنها با کمک پیوند غضروف و دیگر تکنیک های جراحی عمل ترمیم بینی را انجام خواهند داد. هزینه چنین جراحی هایی بسیار بیشتر از هزینه جراح بینی خواهد بود. چرا که به ظرافت  دقت بیشتری نیاز دارد.

هزینه عمل بینی

کلام آخر
در آخر باید گفت که بهترین کار قبل از انجام جراحی بینی گرفتن مشاوره از پزشکان با انصاف و خبره در زمینه جراحی زیبایی است. هزینه را باید فراموش کنید و و پزشکی را انتخاب کنید که در بینی شما مهارت بیشتر دارد ، تیم ما سال هاست با پزشکان زیبایی همکاری دارد و بینی های شبیه شما را مشاهده نموده است که نزد چه پزشکانی خوب و نزد چه پزشکانی بد شده اند . شما میتوانید در واتساپ با مشاورین ما به طور رایگان ارتباط برقرار کرده و از آن ها درخاست راهنمایی نمایید

ارتباط با مشاورین ما در واتساپ