دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در مازندران کیست؟ | معرفی بهترین ها + نمونه کار

عمل بینی با مشاوره دکی یاب

بهترین جراح بینی در مازندران کیست؟ اگر شما هم مثل من به دنبال بهترین جراح بینی مازندران می‌گردید بگذارید خیالتان را راحت کنم. پیدا کردن بهترین دکتر عمل بینی آن هم در استانی با این وسعت، بدون داشتن اطلاعات کافی غیر ممکن است! اصلا فکر نکنید که اگر دخترخاله‌تان با پزشکی عمل کرده و نتیجه خوبی گرفته حتما شما هم نتیجه خوبی خواهید گرفت. این را از یک زخم خورده بشنوید! سال پیش به همین امید به پزشک دخترخاله‌ام مراجعه کردم تا بینی من هم مانند او خوش فرم و زیبا شود، اما چشمتان روز بد نبیند. آخر سر مثل دانش آموزی که برگه امتحانی بغل دستی‌اش را دیده که جوابی مشابه داشته، اما نمره بیشتری گرفته دست دخترخاله‌ام را گرفته و پیش دکتر بردم.

لازم نیست بگویم که دکتر هیچ چیزی را گردن نگرفت و مرا با بینی کج و نامتقارنم راهی خانه کرد. حدود یک سالی را با دماغی که از قبل بدتر شده بود کنج عزلت گزیده بودم تا اینکه با مجموعه‌ای به اسم دکی یاب آشنا شدم. بعد از روزها مشاوره و صحبت خیالم را راحت کردند که می‌توانم عمل ترمیمی را با پزشکی انجام دهم که مهارت بالایی دارد و مرا به خواسته‌ام می‌رساند. اعتمادم به دکی یاب جواب داد و از شر آن بینی کج خلاص شدم. اگر شما هم قصد انجام عمل بینی دارید پیش از اینکه سراغ دخترخاله‌ و دوست و آشنا بروید این مطلب را مطالعه کنید تا با تعدادی از جراحان بینی مازندران آشنا شوید و سپس از طریق دکمه زیر با مجموعه دکی یاب تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

بهترین جراح بینی در مازندران را چگونه پیدا کنیم؟

نمونه عمل بینی به سبک طبیعی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

شاید تعجب کنید، اما باید بگویم که پیدا کردن بهترین جراح بینی در مازندران کاری کاملا تخصصی است و هر کسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد. البته بهتر است بگوییم هرکسی می‌تواند به شما هر پزشکی را معرفی کند، اما این شما هستید که نباید به پیشنهاد افراد غیر متخصص اعتماد کنید. بهترین کار این است که به کارشناسی کاردان و متخصص در این حوزه مراجعه کنید. کارشناسان مجموعه دکی یاب با تجربه‌ای که در این زمینه دارند بعد از مشاوره تخصصی، بهترین جراح را به شما معرفی کرده و نوبت ویزیت فوری و vip برای شما دریافت می‌کنند. همچنین شما می‌توانید برای آشنایی با دیگر جراحان در سایر شهرها مقالات بهترین جراح بینی در ایران و بهترین جراح بینی تهران و شهرستان را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی در مازندران برای انواع مدل بینی

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

بینی افراد مختلف با هم متفاوت بوده و هر پزشک در عمل یک فرم بینی و یکی از سبک‌های جراحی، تخصص و مهارت بیشتری دارد. بنابراین تشخیص فرم بینی و مشخص کردن سبک عمل از جمله عواملی هستند که می‌توانند انتخاب پزشک را برای شما آسان‌تر کنند. مطالعه مقاله عمل بینی می‌تواند در شناخت انواع فرم و سبک عمل بینی به شما کمک کند. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی مازندران را بر اساس سبک کاری و فرم بینی که عمل می‌کنند به شما معرفی کرده‌ایم تا بر این اساس بتوانید جراح مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین برای اطلاعات بیشتر مطالعه مقاله بهترین جراح بینی در رشت به شما پیشنهاد می‌شود.

بهترین جراح بینی گوشتی در مازندران

جراحی بینی گوشتی به سبک طبیعی با مشاوره دکی یاب
جراحی بینی گوشتی به سبک طبیعی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

بینی‌های گوشتی پوست ضخیم و غضروف‌های ضعیفی دارند و به همین دلیل جراحی این نوع بینی‌ها اندکی دشوار و پیچیده است. بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی در مازندران که در جراحی بینی‌های گوشتی متبحر باشد اهمیت ویژه‌ای دارد. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با بینی‌های گوشتی مقاله عمل جراحی بینی گوشتی / از بهترین جراحان تا هزینه و نمونه کارهای باورنکردنی را مطالعه کنید. از بهترین جراحان بینی گوشتی در مازندران می‌توان به پزشکان زیر اشاره کرد:

دکتر سیف الله بابایی از بهترین جراحان بینی گوشتی در مازندران

به عنوان یک نمونه از بهترین جراح بینی در مازندران برای بینی‌های گوشتی می‌توان به دکتر بابایی اشاره کرد. دکتر سیف الله بابایی با شماره نظام پزشکی 67810 متخصص جراحی دهان، فک و صورت در ساری هستند. ایشان تجربه و تخصص بالایی در زمینه جراحی بینی های گوشتی دارند و با بیش از 26 سال تجربه تاکنون عمل‌های موفق بسیاری را در رزومه خود ثبت کرده‌اند.

نمونه کارهای دکتر سیف الله بابایی جراح بینی مازندران

با مشاهده نمونه کارهای دکتر سیف الله بابایی به میزان مهارت و تخصص ایشان پی خواهید برد. به همین دلیل در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های ایشان را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر سیف الله بابایی در مازندران
نمونه جراحی بینی دکتر سیف الله بابایی در مازندران
نمونه کار دکتر سیف الله بابایی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر سیف الله بابایی جراح بینی در مازندران

دکتر علی توسلی از برترین جراحان بینی های گوشتی در مازندران

یکی از جراحان باتجربه در بابل که عمل بینی‌های گوشتی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر علی توسلی هستند. دکتر توسلی با کد نظام پزشکی 123657 و با حدود 30 سال سابقه فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی بینی در فهرست بهترین جراح بینی در مازندران قرار می‌گیرند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در بابل هستند.

نمونه کارهای دکتر علی توسلی جراح بینی در مازندران

دکتر علی توسلی در طی 30 سال سابقه فعالیت در حوزه زیبایی، عمل‌های زیبایی بینی موفقی را در رزومه خود به ثبت رسانده است. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده خواهید کرد:

نمونه کار دکتر علی توسلی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر علی توسلی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر علی توسلی در مازندران
نمونه عمل بینی دکتر علی توسلی در مازندران

بهترین جراح بینی استخوانی در مازندران

جراحی بینی استخوانی با مجموعه دکی یاب
جراحی بینی استخوانی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

بینی‌های استخوانی پوست نازک و پره‌های کوچک و نازکی دارند و همچنین دارای استخوان و غضروف‌های قوی و محکم هستند. نازک بودن پوست بینی استخوانی باعث می‌شود که بهترین جراح بینی در مازندران در حین عمل راحت‌تر بتواند استخوان را تراش داده و فرم آن را تغییر دهد. درواقع می‌توان گفت جراحی بینی‌های استخوانی معمولا با تغییرات مطلوبی همراه است، به شرطی که به پزشک متخصص و ماهر مراجعه کنید. مطالعه مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی به شما کمک خواهد کرد اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنیم. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی در مازندران را به شما معرفی می‌کنیم.

دکتر رستم پور موسی یکی از محبوب ترین جراحان بینی استخوانی در مازندران

اگر به دنبال یک جراح باتجربه برای عمل بینی استخوانی در مازندران می‌گردید باید بگوییم دکتر رستم پور موسی یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما خواهد بود. دکتر پورموسی با شماره نظام پزشکی 30337 جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در نور و ساری هستند که می‌توانید با خیال راحت به ایشان مراجعه کنید و شاهد تغییرات بسیار خوبی در فرم بینی خود باشید.

نمونه کارهای دکتر رستم پور موسی دکتر جراح بینی در مازندران

دکتر پورموسی نمونه عمل‌های بینی موفق بسیاری انجام داده‌اند که تعدادی از آن‌ها را در ادامه این بخش مشاهده خواهید کرد:

نمونه عمل بینی دکتر رستم پورموسی در مازندران
نمونه عمل بینی دکتر رستم پورموسی در مازندران
نمونه جراحی بینی دکتر رستم پورموسی در مازندران
نمونه جراحی بینی دکتر رستم پورموسی در مازندران

دکتر احمد زاغی حسین زاده یکی از معروف ترین جراحان بینی استخوانی در مازندران

یکی از جراحان باتجربه مازندران دکتر احمد زاغی حسین زاده هستند. ایشان با بیش از 27 سال سابقه فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی با شماره نظام پزشکی 57037 در لیست بهترین جراح بینی در مازندران قرار می‌گیرند. دکتر حسین زاده متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در ساری هستند که تخصص و مهارت بالایی در عمل بینی‌های استخوانی دارند.  

نمونه کارهای دکتر احمد زاغی حسین زاده جراح دماغ در مازندران

نمونه کارهای دکتر احمد زاغی حسین زاده به خوبی نشان دهنده مهارت و تخصص ایشان بوده و خیال زیباجویان را تا حد زیادی برای مراجعه به ایشان راحت می‌کنند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر زاغی حسین زاده در مازندران
نمونه جراحی بینی دکتر زاغی حسین زاده در مازندران
نمونه کار دکتر زاغی حسین زاده جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر زاغی حسین زاده جراح بینی در مازندران

بهترین جراح بینی طبیعی در مازندران

بهترین جراحی بینی در یزد را با دکی یاب پیدا کنید
بهترین جراحی بینی در مازندران؛ دکی یاب

جراحی بینی طبیعی یکی از سبک‌های عمل بینی است که در آن ظاهر بینی در فرم طبیعی خود حفظ می‌شوند و تنها ایرادات بینی رفع می‌شود. این نوع بینی‌ها اندازه‌ای متعادل داشته و دارای قوس نمی‌باشند. معمولا جراحی بینی طبیعی توسط جراحانی انجام می‌شود که در این سبک مهارت کافی داشته باشند. بر همین اساس در این بخش تعدادی از بهترین جراح بینی در مازندران به روش طبیعی را به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین شما می‌توانید برای آشنایی با جراحان طبیعی تهران مقاله بهترین جراح بینی نچرال و طبیعی در تهران را مطالعه کنید.

دکتر محمدحسین حسامی یکی از معروف ترین جراحان زیبایی بینی در مازندران

یکی از جراحان بینی مازندران که مهارت بالایی در عمل‌های بینی به سبک طبیعی دارند دکتر محمدحسین حسامی با کد نظام پزشکی 33917 هستند. دکتر حسامی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند. ایشان با سال‌ها سابقه فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی یکی از بهتری جراحان بینی طبیعی در ساری هستند که برای جراحی بینی به این سبک می‌توانید به ایشان مراجعه کنید:

نمونه کارهای دکتر محمدحسین حسامی جراح زیبایی در مازندران

مشاهده نمونه کارهای دکتر حسامی شما را به یقین می‌رساند که ایشان یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام عمل بینی طبیعی هستند. در ادامه تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر محمدحسین حسامی در مازندران
نمونه جراحی بینی دکتر محمدحسین حسامی در مازندران
نمونه کار دکتر محمدحسین حسامی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر محمدحسین حسامی جراح بینی در مازندران

دکتر محمدرضا محرابی یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در مازندران

از بهترین متخصصان گوش و حلق و بینی در ساری که عمل‌های بینی را با موفقیت و درصد رضایت بالایی انجام می‌دهند می‌توان به دکتر محمدرضا محرابی اشاره کرد. دکتر محرابی با شماره نظام پزشکی 16518 در ساری فعالیت کرده و تخصص و تجربه بالایی در زمینه عمل بینی طبیعی دارند.

نمونه کارهای دکتر محمدرضا محرابی جراح بینی در مازندران

نمونه کارهای دکتر محرابی نشان دهنده دقت عمل و مهارت بالای ایشان بوده خیال شما را برای مراجعه و انجام عمل راحت می‌کنند. در ادامه تعدادی از نمونه عمل‌های بینی دکتر محمدرضا را محرابی را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر محمدرضا محرابی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر محمدرضا محرابی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر محمدرضا محرابی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر محمدرضا محرابی جراح بینی در مازندران

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در مازندران

جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی با دکی یاب
جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

عمل بینی نیمه فانتزی نوعی از جراحی بینی است که در آن فرم طبیعی بینی حفظ می‌شود، بینی بیش از اندازه کوچک نشده و دارای قوسی ملایم خواهد بود. درواقع بهترین جراح بینی در مازندران برای عمل بینی فانتزی اندازه بینی را متناسب با اجزای صورت تغییر می‌دهد و نوک بینی را کمی بالا می‌برد. در این بخش تعدادی از  بهترین جراحان بینی فانتزی در مازندران را به شما معرفی می‌کنیم. 

علاوه بر این برای این که مطمئن شوید عمل بینی به سبک نیمه فانتزی مناسب شماست یا برای آشنایی بیشتر با سایر پزشکانی که در عمل بینی به این سبک مهارت دارند می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

دکتر امید یوسف نژاد یکی از معروف ترین جراحان بینی نیمه فانتزی در مازندران

برای جراحی بینی نیمه فانتزی در مازندران می‌توانید به دکتر امید یوسف نژاد با شماره نظام پزشکی 85060 مراجعه کنید. دکتر یوسف نژاد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی در ساری هستند. ایشان با 23 سال تجربه ی فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی، مهارت بالایی در انجام عمل بینی نیمه فانتزی کسب کرده و یکی از بهترین گزینه‌ها برای جراحی بینی نیمه فانتزی هستند.

نمونه کارهای دکتر امید یوسف نژاد جراح بینی در مازندران

دکتر امید یوسف نژاد در طول 23 سال سابقه خود نمونه کارهای موفق بسیاری داشته‌اند که تعدادی از آن‌ها را در این بخش مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر امید یوسف نژاد جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر امید یوسف نژاد جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر امید یوسف نژاد در مازندران
نمونه عمل بینی دکتر امید یوسف نژاد در مازندران

دکتر علیرضا توکلی یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در مازندران

یکی دیگر از بهترین جراح بینی در مازندران برای عمل نیمه فانتزی دکتر علیرضا توکلی با شماره نظام پزشکی 36170 هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و جراح بینی بوده و بیش از 31 سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارند. دکتر توکلی مهارت بالایی در سبک نیمه فانتزی داشته و یکی از بهترین های این سبک در قائم شهر به شمار می روند.

نمونه کارهای دکتر علیرضا توکلی جراح بینی مازندران

دکتر توکلی نمونه کارهای موفق بسیاری در رزومه خود ثبت کرده اند که تعدادی از آن ها را در این بخش مشاهده می کنید:

نمونه عمل بینی دکتر علیرضا توکلی جراح بینی در مازندران
نمونه عمل بینی دکتر علیرضا توکلی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر علیرضا توکلی در مازندران
نمونه کار دکتر علیرضا توکلی جراح بینی در مازندران

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در مازندران

سبک عمل بینی نیمه فانتزی
عمل بینی نیمه فانتزی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

عمل بینی فانتزی و عروسکی برای کسانی مناسب است که می‌خواهند بینی بسیار کوچکی داشته باشند. در جراحی بینی فانتزی اندازه بینی بیش از اندازه کوچک و باریک می‌شود، بینی قوس زیادی پیدا کرده و کاملا سر بالا می‌شود. در این نوع جراحی بینی جراح باید تخصص و مهارت بسیار بالایی داشته باشد تا بینی شکل خوکی پیدا نکند. بنابراین مراجعه به بهترین جراح بینی در مازندران برای عمل بینی فانتزی اهمیت زیادی دارد. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی فانتزی مازندران را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر کمال هادی یکی از برترین جراحان بینی فانتزی در مازندران

یکی از جراحان بینی مازندران که تخصص بالایی در زمینه عمل‌های بینی فانتزی دارند دکتر کمال هادی با شماره نظام پزشکی 22787 هستند. دکتر هادی با بیش از 39 سال سابقه، متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن هستند و دکترای حرفه‌ای پزشکی دارند. ایشان در حال حاضر در تهران و رشت فعالیت دارند و از بهترین‌های عمل بینی فانتزی به حساب می‌آیند.

نمونه کار دکتر کمال هادی دکتر جراحی دماغ در مازندران

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر کمال هادی را برای شما قرار داده‌ایم که با مشاهده آن‌ها می‌توانید به مهارت و تخصص دکتر هادی پی ببرید.

نمونه کارهای دکتر هادی جراح بینی در مازندران
نمونه عمل بینی دکتر هادی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر کمال هادی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر کمال هادی جراح بینی در مازندران

دکتر محمود قریشی یکی از بهترین جراحان بینی به روش فانتزی در مازندران

دکتر محمود قریشی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن در مازندران هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 105956 در ساری فعالیت می‌کنند و تخصص بالایی در زمینه جراحی بینی‌های فانتزی دارند.

نمونه کارهای دکتر محمود قریشی جراح بینی در مازندران

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر سید محمود قریشی را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر محمود قریشی در مازندران
نمونه کار دکتر محمود قریشی در مازندران
نمونه کار دکتر محمود قریشی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر محمود قریشی جراح بینی در مازندران

بهترین جراح ترمیم بینی در مازندران

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

عمل ترمیم بینی درواقع عملی است که برای برطرف کردن ایرادات عمل اولیه انجام می‌شود. این عمل از جراحی بینی اولیه سخت‌تر است و پیچیدگی بیشتری دارد؛ چراکه استخوان، غضروف و بافت بینی یک بار دچار تغییر شده‌اند. به همین دلیل است که همه جراحان این عمل را انجام نمی‌دهند و پیدا کردن بهترین جراح بینی در مازندران برای ترمیم بینی حساسیت بالایی دارد. در این بخش چند مورد از بهترین جراحان بینی ترمیمی در مازندران را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر ایرج پور احمدیان یکی از معروف ترین جراحان ترمیم بینی در مازندران

یکی از بهترین جراحان بینی مازندران که می‌توان با خیال راحت برای جراحی ترمیم بینی به ایشان مراجعه کرد، دکتر ایرج پور احمدیان است. ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند که با شماره نظام پزشکی 47742 در بهشهر فعالیت می‌کنند. دکتر پور احمدیان حدود 30 سال سابقه فعالیت در زمینه جراحی‌های زیبایی دارند و در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراح بینی در مازندران برای ترمیم بینی شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر ایرج پور احمدیان جراح بینی مازندران

مشاهده نمونه کارهای دکتر پور احمدیان خیال شما را از بابت مهارت و تخصص ایشان راحت می‌کند. در این بخش تعدادی از این نمونه کارها را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر ایرج پوراحمدیان در مازندران
نمونه جراحی بینی دکتر ایرج پوراحمدیان در مازندران
نمونه کار دکتر ایرج پوراحمدیان جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر ایرج پوراحمدیان جراح بینی در مازندران

دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا یکی از بهترین جراحان بینی ترمیمی در مازندران

یکی دیگر از بهترین جراحان بینی ترمیمی در مازندران دکتر قلی زاده پاشا با شماره نظام پزشکی 49307 هستند. دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، سوختگی و ترمیمی در ساری هستند که عمل‌های ترمیمی بینی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا جراح بینی در مازندران

در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های دکتر قلی زاده پاشا را مشاهده می‌کنید که نشان دهنده مهارت و تخصص ایشان هستند.

نمونه کار دکتر قلی زاده پاشا جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر قلی زاده پاشا جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا جراح بینی در مازندران

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در مازندران

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

جراحی پولیپ بینی به منظور برطرف کردن مشکلات تنفسی انجام می‌شود. انحراف تیغه بینی نیز یکی از اختلالات تنفسی است که با جراحی درمان می‌شود و معمولا پزشکانی این نوع عمل را انجام می‌دهند که تخصص گوش و حلق و بینی داشته باشند. بنابراین برای این نوع عمل باید به بهترین جراح بینی در مازندران مراجعه کنید. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در مازندران را معرفی خواهیم کرد. شما می توانید برای دریافت نوبت ویزیت و عمل بینی به صورت فوری و وی آی پی از برترین جراحان بینی در مازندران از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

دکتر عبدالمجید کثیری یکی از بهترین پزشکان جراحی انحراف بینی در مازندران

یکی از بهترین جراحان بینی مازندران که جراحی‌های پولیپ و انحراف بینی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر کثیری با کد نظام پزشکی 90447 هستند. دکتر عبدالمجید کثیری متخصص گوش حلق و بینی وحنجره و جراحی سر و گردن و جراح پلاستیک بینی در ساری هستند. دکتر کثیری علاوه بر جراحی انحراف بینی جراحی زیبایی را نیز با مهارت بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر عبدالمجید کثیری جراح بینی در مازندران

دکتر کثیری با 25 سال سابقه فعالیت تاکنون نمونه عمل‌های موفق بسیاری دارند که از آن میان تعدادی از نمونه کارهای ایشان را در این بخش قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر عبدالمجید کثیری در مازندران
نمونه عمل بینی دکتر عبدالمجید کثیری در مازندران
نمونه کار دکتر عبدالمجید کثیری جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر عبدالمجید کثیری جراح بینی در مازندران

دکتر سعید فرهی یکی از برترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در مازندران

دکتر سعید فرهی با 35 سال سابقه فعالیت در حوزه زیبایی یکی از بهترین جراحان بینی مازندران هستند که در زمینه عمل انحراف و پولیپ بینی مهارت بسیار زیادی دارند. دکتر فرهی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن هستند که با شماره نظام پزشکی 27385 در شهرستان بابل فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر سعید فرهی دکتر عمل بینی در مازندران

نمونه کارهای متعددی از دکتر سعید فرهی وجود دارد که نشان دهنده مارت ایشان هستند. در این بخش تعدادی از این نمونه کارها را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر سعید فرهی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر سعید فرهی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر سعید فرهی در مازندران
نمونه جراحی بینی دکتر سعید فرهی در مازندران

بهترین جراح بینی به روش باز در مازندران

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

در جراحی بینی به روش باز پوست بینی به طور کامل برداشته می شود و جراح راحت تر می تواند تغییرات لازم را ایجاد کند. این نوع جراحی معمولا با مقداری درد و خونریزی همراه است، اما تغییرات گسترده تری را ایجاد می کند. به همین دلیل اکثر پزشکان عمل بینی به روش باز را ترجیح می دهند. در این بخش با تعدادی از بهترین جراح بینی در مازندران به روش باز آشنا خواهیم شد:

برای مطالعه بیشتر: هزینه عمل بینی در مازندران 

دکتر ابوالقاسم قندهاری یکی از بهترین جراحان بینی در مازندران

دکتر قندهاری با 47 سال تجربه فعالیت پزشکی یکی از باتجربه ترین و بهترین جراحان بینی مازندران هستند که جراحی بینی را به روش باز انجام می دهند. دکتر ابوالقاسم قندهاری متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن هستند که با شماره نظام پزشکی 15251 در ساری فعالیت می کنند.

نمونه کارهای دکتر ابوالقاسم قندهاری جراح بینی در مازندران

مشاهده نمونه کارهای دکتر قندهاری به شما کمک می کند تا با خیال آسوده تر برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. در این بخش یکی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می کنید:

نمونه کار دکتر ابوالقاسم قندهاری در مازندران
نمونه کار دکتر ابوالقاسم قندهاری جراح بینی در مازندران

دکتر علی اصغر غفاری یکی از برترین جراحان بینی در مازندران

یکی از جراحان بینی مازندران که عمل بینی را به روش باز و با مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر علی اصغر غفاری هستند. دکتر غفاری با شماره نظام پزشکی 14571 بیش از 49 سال سابقه فعالیت در حوزه سلامت و زیبایی دارند. ایشان متخصص گوش، گلو و بینی بوده و به عنوان یکی از پزشکان لیست بهترین جراح بینی در مازندران در شهرستان ساری فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر علی اصغر غفاری جراح بینی در مازندران

دکتر غفاری در طول نیم قرن فعالیت خود نمونه عمل‌های موفق بسیاری داشته‌اند که در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر علی اصغر غفاری جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر علی اصغر غفاری جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر غفاری در مازندران
نمونه عمل بینی دکتر غفاری در مازندران

بهترین جراح بینی به روش بسته در مازندران

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

در عمل جراحی بینی به روش بسته پیچیدگی‌های بیشتری وجود دارد؛ چراکه در این روش پزشک دید کافی و دسترسی کامل به همه اجزای بینی ندارد. اما از مزیت‌های این روش می‌توان به درد و خونریزی خیلی کمتر اشاره کرد. البته باید بدانید که همه پزشکان به این روش جراحی نمی‌کنند و اگر قصد دارید بینی خود را به روش بسته جراحی کنید باید به بهترین جراح بینی در مازندران که تجربه جراحی به روش بسته داشته باشد مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید بهترین جراح بینی در تهران را مطالعه کنید. 

در این بخش یکی از بهترین جراحان بینی به روش بسته در مازندران را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر نیلوفر نیابتی یکی از بهترین جراحان بینی به روش بسته در مازندران

از معدود جراحان بینی مازندران که جراحی بینی را به روش بسته انجام می‌دهند می‌توان به دکتر نیلوفر نیابتی با شماره نظام پزشکی 65312 اشاره کرد. دکتر نیابتی متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن بوده و از بهترین جراحان بینی در رامسر هستند که عمل بینی را به روش بسته و با مهارت بسیار بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر نیلوفر نیابتی جراح بینی در مازندران

در این بخش تعدادی از نمونه جراحی بینی به روش بسته توسط دکتر نیابتی را مشاهده می کنید.

نمونه کار دکتر نیلوفر نیابتی در مازندران
نمونه جراحی بینی دکتر نیلوفر نیابتی در مازندران
نمونه عمل دکتر نیلوفر نیابتی جراح بینی در مازندران
نمونه عمل دکتر نیلوفر نیابتی جراح بینی در مازندران

بهترین جراح بینی خانم در مازندران

نمونه عمل بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

تعداد جراحان بینی خانم در ایران کم نیست و بسیاری از آن‌ها تخصص و مهارت بسیار بالایی دارند و به دلیل دقت و ظرافت بسیاری که در هنگام عمل به خرج می‌دهند، برخی زیباجویان ترجیح می دهند عمل خود را با جراح خانم انجام دهند. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی خانم در مازندران را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر سمیه عراقی یکی از بهترین جراحان بینی در مازندران

خانم دکتر سمیه عراقی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی با شماره نظام پزشکی 137377 یکی از بهترین جراحان بینی خانم در مازندران هستند. ایشان دارای گواهی دوره تکمیلی جراحی زیبایی صورت از انگلستان می باشند. دکتر عراقی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی مازندران در ساری فعالیت می‌کنند و مهارت بالایی در عمل بینی‌های گوشتی دارند.

نمونه کارهای دکتر سمیه عراقی دکتر جراح بینی در مازندران

در ادامه تعدادی از نمونه کارهای دکتر سمیه عراقی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر سمیه عراقی در مازندران
نمونه عمل بینی دکتر سمیه عراقی در مازندران
نمونه کار دکتر سمیه عراقی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر سمیه عراقی جراح بینی در مازندران

دکتر سپیده حج فروش یکی از بهترین پزشکان عمل دماغ در مازندران

یکی از جراحان بینی خانم در مازندران که محبوبیت زیادی دارند دکتر سپیده حج فروشان با شماره نظام پزشکی 85661 هستند. دکتر حج فروشان متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن هستند که در ساری فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر سپیده حج فروش جراح بینی مازندران

در این بخش یکی از نمونه کارهای دکتر حج فروشان را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر سپیده حج فروش در مازندران
نمونه کار دکتر سپیده حج فروش جراح بینی در مازندران

بهترین جراح بینی مردانه در مازندران

نمونه عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل زیبایی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

امروزه تعداد زیادی از آقایان برای عمل بینی اقدام می‌کنند. درواقع تفاوت چندانی بین عمل بینی آقایان و خانم‌ها وجود ندارد به جز اینکه معمولا جراحی بینی زنان با ظرافت بیشتری همراه است. بنابراین بهترین جراح بینی در مازندران باید توجه داشته باشد که بینی مردان را به شکلی عمل کند که متناسب با چهره مردانه باشد. در ادامه با تعدادی از بهترین جراحان بینی مردانه در مازندران آشنا می‌شوید:

دکتر محمدحسین ارزاقی یکی از معروف ترین جراحان بینی در مازندران

یکی از بهترین جراحان بینی در مازندران که گزینه بسیار مناسبی برای زیباجویان آقا هستند و بینی‌های مردانه را کاملا متناسب با فرم صورت مردان و طبیعی عمل می‌کنند دکتر ارزاقی هستند. دکتر محمدحسین ارزاقی متخصص گوش و حلق و بینی می باشند که با شماره نظام پزشکی 44232 در ساری فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر محمدحسین ارزاقی جراح بینی مازندران

تعدادی از نمونه کارهای دکتر ارزاقی را در این بخش برای شما قرار داده ایم:

نمونه کار دکتر محمدحسین ارزاقی در مازندران
نمونه عمل بینی دکتر محمدحسین ارزاقی در مازندران
نمونه کار دکتر محمدحسین ارزاقی در مازندران
نمونه کار دکتر محمدحسین ارزاقی جراح بینی در مازندران

دکتر مهدی خلیلی یکی از بهترین جراحان بینی در مازندران

یکی دیگر از بهترین جراحان بینی مازندران که بینی‌های مردانه را به خوبی عمل می‌کنند دکتر مهدی خلیلی می باشند. دکتر خلیلی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، سوختگی و ترمیمی هستند که با شماره نظام پزشکی 93710 در ساری فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر مهدی خلیلی دکتر جراح بینی در مازندران

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر مهدی خلیلی را مشاهده می کنید:

نمونه کار دکتر مهدی خلیلی در مازندران
نمونه کار دکتر مهدی خلیلی جراح بینی در مازندران
نمونه کار دکتر مهدی خلیلی در مازندران
نمونه جراحی بینی دکتر مهدی خلیلی در مازندران

حال که با بهترین جراحان بینی مازندران آشنا شدید پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پزشکان معرفی شده و سایر جراحان بینی و همچنین دریافت نوبت ویزیت فوری از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

نظرسنجی بهترین جراحان بینی در مازندران

عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

اگر می‌خواهید اطمینان بیشتری درمورد پزشک جراح مورد نظرتان کسب کنید بهتر است نظرات افرادی که قبلا پیش ایشان عمل کرده‌اند را بدانید تا بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری تصمیم بگیرید. در ادامه نظرات برخی از مراجعه کنندگان به بهترین جراح بینی در مازندران را به تفکیک برایتان آورده‌ایم:

نظرسنجی دکتر سیف الله بابایی از بهترین جراحان بینی گوشتی در مازندران

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر علی توسلی از برترین جراحان بینی های گوشتی در مازندران

عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهرین جراح بینی در مازندران
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهرین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر رستم پور موسی یکی از محبوب ترین جراحان بینی استخوانی در مازندران

زیباجوی عمل بینی از طریق مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
زیباجوی عمل بینی از طریق مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر احمد زاغی حسین زاده یکی از مناسب ترین جراحان بینی استخوانی در مازندران

مراجعه کننده به تیم دکی یاب با بینی استخوانی و غضروفی؛ بهترین جراح بینی در مازندران
مراجعه کننده به تیم دکی یاب با بینی استخوانی و غضروفی؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر محمدحسین حسامی یکی از معروف ترین جراحان زیبایی بینی در مازندران

جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر محمدرضا محرابی یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در مازندران

عمل بینی با مشاوره ی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
عمل بینی با مشاوره ی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر امید یوسف نژاد یکی از معروف ترین جراحان بینی نیمه فانتزی در مازندران

عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر علیرضا توکلی یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در مازندران

عمل جراحی بینی از طریق دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
عمل جراحی بینی از طریق دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر کمال هادی یکی از برترین جراحان بینی فانتزی در مازندران

عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر محمود قریشی یکی از بهترین جراحان بینی به روش فانتزی در مازندران

نمونه عمل دماغ با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
نمونه عمل دماغ با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر ایرج پور احمدیان یکی از معروف ترین جراحان ترمیم بینی در مازندران

نمونه کار عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جرا بینی در مازندارن
نمونه کار عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جرا بینی در مازندارن

نظرسنجی دکتر عبدالحمید قلی زاده پاشا یکی از بهترین جراحان بینی ترمیمی در مازندران

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر عبدالمجید کثیری یکی از بهترین پزشکان جراحی انحراف بینی در مازندران

عمل بینی از طریق دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
عمل بینی از طریق دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر سعید فرهی یکی از برترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در مازندران

مراجعه کننده تیم دکی یاب ؛ بهترین جراح بینی در مازندران
مراجعه کننده تیم دکی یاب ؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر ابوالقاسم قندهاری یکی از بهترین جراحان بینی در مازندران

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر علی اصغر غفاری یکی از برترین جراحان بینی در مازندران

عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ جراح بینی در مازندران
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ جراح بینی در مازندران

خدمات دکی یاب برای عمل بینی در مازندران

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

از جمله خدمات دکی یاب می‌توان به مشاوره تخصصی و VIP قبل از عمل اشاره کرد. کارشناسان دکی یاب بعد از ساعت‌ها مشاوره به صورت آنلاین و حضوری و پس از تشخصی فرم بینی شما و متناسب با سبک دلخواهتان بهترین پزشکان متخصص در همان زمینه را به شما معرفی می‌کنند. همچنین بعد از انتخاب پزشک تمام مراحل دریافت نوبت ویزیت و عمل را برای شما انجام می‌دهند. برای اطلاع از هزینه‌های عمل بینی می‌توانید مقالات هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان و هزینه عمل بینی در ایران را مطالعه کنید.

یکی دیگر از خدمات شگفت انگیزی که دکی یاب برای زیباجویان در نظر گرفته شرایط پرداخت اقساطی هزینه‌هاست. مجموعه دکی یاب شرایطی را فراهم کرده که شما می‌توانید هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت کنید و تنها با پرداخت بخشی از هزینه قبل از عمل برای انجام عمل اقدام کنید. برای اطلاع از هزینه‌های عمل در مازندران می‌توانید مقاله هزینه عمل بینی در رشت را مطالعه کنید.  

همچنین اگر شما بخواهید برای عمل بینی به شهرهایی مثل شیراز و یا تهران سفر کنید با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید رفت و برگشت رایگان به این شهرها داشته باشید و حتی مجموعه دکی یاب برای رفاه حال زیباجویان امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید.  

علاوه بر این دکی یاب در مواقعی نیز تخفیفات شگفت انگیزی را برای زیباجویان ارائه می‌دهد که می‌توانید از این تخفیفات بهره مند شوید. ارائه پک هدیه و پشتیبانی رایگان و شبانه روزی به مدت دو سال نیز از خدماتی است که بعد از عمل ارائه می‌شود. برای اطلاع از شرایط تخفیف و سایر خدمات دکی یاب می توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان تماس بگیرید.

جمع بندی

 در این مقاله بهترین جراحان بینی مازندران را با به تفکیک سبک کاری آن‌ها به شما معرفی کردیم. گفتیم که هر جراح در سبک خاصی مهارت دارد و بهترین کار برای رسیدن به نتیجه دلخواه مراجعه به بهترین جراح بینی در مازندران که تخصص کافی در سبک مورد نظر شما داشته باشد، است. اگر تجربه‌ای درخصوص عمل با هر یک از این پزشکان دارید و یا سوالی در این مورد برایتان باقی مانده لطفا سوالات و نظراتتان را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

چطور از بهترین جراحان بینی مازندران نوبت دریافت کنیم؟

برای دریافت نوبت ویزیت و عمل کافی است با شماره های دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از مشاوره تخصص و انتخاب پزشک متناسب با شرایط شما اولین نوبت ویزیت را به صورت vip برای شما تنظیم می کنند.

امکان پرداخت اقساطی تنها برای زیباجویانی وجود دارد که از طریق مجموعه دکی یاب برای عمل اقدام می کنند.

دکتر سیف الله بابایی و دکتر علی توسلی از بهترین جراحان بینی گوشتی در مازندران هستند.

4 نظر در “بهترین جراح بینی در مازندران کیست؟ | معرفی بهترین ها + نمونه کار

 1. ناهید گفت:

  من رشت هستم کدوم پزشک رو پیشنهاد می کنید؟

 2. جعفری گفت:

  چطور میتونم نوبت بگیرم؟

 3. سلیمانی گفت:

  برای پرداخت اقساطی چقدر از هزینه رو باید اول بپردازیم؟

 4. soltani123 گفت:

  برای اطلاع از شرایط دقیق پرداخت اقساطی با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.