دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در گرگان کیست؟ | رزومه + نمونه کار+ هزینه

بهترین جراح بینی در گرگان چه ویژگی‌هایی دارد؟ وقتی بعد از عمل گچ بینی‌ام را باز کردم و آینه را جلوی صورتم گرفتم تا شاهکار دکتر را روی صورتم ببینم تازه فهمیدم چه کلاه گشادی سرم رفته است! من دقیقا همان دکتری که بینی دوستم را به زیبایی عمل کرده بود برای جراحی انتخاب کرده بودم. اما از شانس بد، دماغم اصلا شبیه بینی دوستم نشده بود! متاسفانه بعد از عمل بود که تازه متوجه شدم شانس هیچ نقشی در این میان ندارد. واقعیت این بود که عمل بینی گوشتی من با نحوه عمل بینی استخوانی دوستم تفاوت‌هایی داشت و من نباید از روی نتیجه عمل او، پزشک جراحم را انتخاب می‌کردم.

با این تفاسیر بگذارید خیالتان را راحت کنم؛ هیچ جراحی نمی‌تواند همه بینی‌ها را به یک اندازه خوب عمل کند. به همین دلیل پزشکی که بینی دوستم را به زیبایی هرچه تمام تر جراحی کرده بود، بینی من را طوری عمل کرد که از روز اول هم بدتر شد! دلیلش خیلی ساده است: هر دکتری در  یک سبک به خصوص مهارت دارد. در واقع من هم باید در قدم اول پزشکی را پیدا می کردم که در جراحی فرم بینی من تخصص داشته باشد. اینجاست که اهمیت مشاوره با افراد متخصص مشخص می‌شود. بنابراین به شما پیشنهاد می کنم اشتباه من را تکرار نکنید و برای رسیدن به بهترین نتیجه و انتخاب مناسب ترین جراح، از کارشناسان حرفه ای دکی یاب مشاوره تخصصی دریافت کنید. 

اگر قصد جراحی بینی در گرگان را دارید و هنوز نتوانسته‌اید جراح مناسبی انتخاب کنید این مقاله مخصوص شماست! کافی است چند دقیقه وقت بگذارید و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. سپس می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب مناسب ترین جراح، از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

بهترین جراح بینی در گرگان را چگونه پیدا کنیم؟

معرفی بهترین جراح بینی در گرگان توسط دکی یاب
معرفی بهترین جراح بینی در گرگان توسط دکی یاب

پیدا کردن بهترین جراح بینی در گرگان کاری است که هر کسی از عهده آن بر نمی‌آید، اما به هرحال همیشه افرادی هستند که با اعتماد به نفس کامل ولی به اشتباه بهترین پزشک از نظر خودشان را به شما معرفی کنند. اگر شما به طور جدی قصد عمل بینی دارید بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با افرادی متخصص مشورت کنید. پیشنهاد ما به شما مشورت با کارشناسان دکی یاب است. 

تیم کارشناسان دکی یاب با سال‌ها تجربه ی فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی، به صورت تخصصی در انتخاب دکتر به شما مشاوره ارائه می‌دهند. کارشناسان ما طی جلسه مشاوره بهترین پزشک متناسب با فرم بینی، سبک عمل و همچنین شرایط مالی شما را معرفی می کنند. 

 مطالعه مقاله بهترین جراح بینی در تهران و شهرستان هم می‌تواند در انتخاب جراح به شما کمک بسیاری کند.

بهترین جراح بینی در گرگان برای انواع مدل بینی

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

باید بگوییم اولین مرحله قبل از انتخاب پزشک این است که فرم بینی خود را به درستی تشخیص دهیم و سبک عمل دلخواهمان را مشخص کنیم. سپس متناسب با این موارد بهترین جراح بینی در گرگان را انتخاب نماییم. برای آشنایی بیشتر با انواع فرم‌های بینی پیشنهاد می کنیم مقاله عمل بینی را مطالعه کنید.

در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی گرگان را بر اساس سبک کاری به شما معرفی کرده‌ایم تا راحت تر بتوانید جراح مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین اگر امکان سفر به شهرهای دیگر را دارید مطالعه مقاله بهترین جراح بینی در مازندران را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بهترین جراح بینی گوشتی در گرگان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

از مهم ترین مشخصه‌های بینی‌ گوشتی می‌توان به پوست ضخیم و غضروف‌های ضعیفی اشاره کرد که همین عوامل جراحی این نوع بینی‌ها را دشوار کرده اند. بنابراین انتخاب بهترین جراح بینی در گرگان که مهارت و تجربه بالایی در عمل بینی‌های گوشتی داشته باشد، اهمیت ویژه‌ای دارد. توصیه می‌کنیم برای آشنایی با بینی‌های گوشتی مقاله عمل جراحی بینی گوشتی / از بهترین جراحان تا هزینه و نمونه کارهای باورنکردنی را مطالعه کنید. از بهترین جراحان بینی گوشتی در گرگان می‌توان به پزشکان زیر اشاره کرد:

دکتر فرخ کامران خواجوی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در گرگان

یکی از بهترین گزینه ها برای عمل بینی های گوشتی در گرگان دکتر فرخ کامران خواجوی با شماره نظام پزشکی 76811 هستند. دکتر خواجوی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و بیش از 25 سال سابقه فعالیت در این حوزه را دارند. 

ایشان یکی از بهترین جراحان پلاستیک گرگان می باشند که علاوه بر جراحی زیبایی بینی خدمات متنوع دیگری از جمله لیفت صورت، لیفت آندوسکوپی صورت، پیشانی و ابرو، بلفاروپلاستی، لیفت و ساکشن گردن، تزریق چربی و فیلرهای صورت، لیپوماتیک، ساکشن، ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی، پروتز سینه، پروتز و تزریق چربی باسن و تزریق چربی را ارئه می‌دهند.

برای مطالعه بیشتر: بهترین جراح بینی در رشت 

نمونه کارهای دکتر فرخ کامران خواجوی جراح بینی در گرگان

دکتر خواجوی در طول سال‌ها فعالیت خود در حوزه جراحی‌های زیبایی نمونه عمل‌های بینی بسیار موفقی را در رزومه خود ثبت کرده و به زیباجویان ارائه می‌دهند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر فرخ کامران خواجوی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر فرخ کامران خواجوی جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر فرخ کامران خواجوی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر فرخ کامران خواجوی در گرگان

دکتر ولی الله عالیشاهی یکی از معروف ترین جراحان بینی گوشتی در گرگان

یکی از جراحان شناخته شده در گرگان که عمل بینی گوشتی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند، دکتر عالیشاهی هستند. دکتر ولی الله عالیشاهی با شماره نظام پزشکی 46011 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و با بیش از 30 سال تجربه در لیست بهترین جراح بینی در گرگان جایگاه بسیار خوبی دارند.

نمونه کارهای دکتر ولی الله عالیشاهی جراح بینی در گرگان

نمونه کارهای دکتر ولی اله عالیشاهی نشان دهنده تخصص و مهارت ایشان هستند که شما با مشاهده آنها می توانید با اطمینان بیشتری برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر عالیشاهی را مشاهده می‌کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر ولی اله عالیشاهی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر ولی اله عالیشاهی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر ولی الله عالیشاهی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر ولی الله عالیشاهی در گرگان

بهترین جراح بینی استخوانی در گرگان

نمونه عملی بینی استخوانی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه عملی بینی استخوانی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

بینی‌های استخوانی دارای پوست نازک، پره‌های کوچک و استخوان و غضروف‌های قوی و محکم هستند. نازک بودن پوست بینی استخوانی یک ویژگی مثبت است که دست بهترین جراح بینی در گرگان را باز می‌گذارد تا در حین عمل راحت تر بتواند استخوان را تراش داده و فرم آن را تغییر دهد. جراحی بینی‌های استخوانی معمولا با نتایج بسیار موفقی همراهند، اما به شرطی که به پزشکی متخصص و ماهر مراجعه کنید. مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی به شما اطالاعات بیشتری در این خصوص ارائه می‌دهد. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی در گرگان را به شما معرفی می‌کنیم.

دکتر هادی خرم از بهترین جراحان بینی استخوانی در گرگان

یکی از بهترین جراحان بینی گرگان که در عمل بینی های استخوانی مهارت بالایی دارند دکتر هادی خرم با شماره نظام پزشکی 116786 می باشند. دکتر خرم متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن هستند و بیشتر فعالیت ایشان در زمینه جراحی بینی، آندوسکوپی بینی و سینوس، سینوزیت، پولیپ بینی و جراحی‌های سر و گردن می‌باشد.

نمونه کارهای دکتر هادی خرم جراح بینی در گرگان

دکتر هادی خرم نمونه کارهای موفق بسیاری دارند که نشان دهنده مهارت و تخصص ایشان است. در این بخش تعدادی از نمونه عمل های ایشان را مشاهده می کنید:

نمونه کار دکتر هادی خرم جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر هادی خرم جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر هادی خرم در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر هادی خرم در گرگان

دکتر محمدرضا عقیلی یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در گرگان

یکی دیگر از برترین جراحان بینی گرگان برای بینی‌های استخوانی دکتر عقیلی هستند. دکتر محمدرضا عقیلی فلوشیپ جراحی بینی و سینوس و متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن می باشند. ایشان بیش از 32 سال با شماره نظام پزشکی 34182 در گرگان فعالیت می‌کنند و تجربه و مهارت بالایی در عمل بینی های استخوانی دارند.

نمونه کارهای دکتر محمدرضا عقیلی جراح بینی در گرگان

دکتر عقیلی در طول 32 سال سابقه فعالیت در حوزه جراحی زیبایی نمونه عمل های بینی موفق بسیاری را در رزومه خود ثبت کرده اند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برای شما قرار داده ایم تا با خیال راحت تری برای عمل به ایشان مراجعه کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر محمدرضا عقیلی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر محمدرضا عقیلی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر محمدرضا عقیلی جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر محمدرضا عقیلی جراح بینی در گرگان

بهترین جراح بینی طبیعی در گرگان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

مدل طبیعی یکی از سبک های عمل بینی است که در آن فرم طبیعی بینی حفظ می شود. در این سبک بدون ایجاد تغییرات شدید ایرادات تنفسی و ظاهری بینی رفع می‌شوند. بینی در اندازه‌ای طبیعی باقی می‌ماند و قوس غیر عادی نخواهد داشت. معمولا جراحی بینی به سبک طبیعی نیاز به مهارت بالایی دارد و باید حتما توسط بهترین جراح بینی در گرگان انجام شود. 

بر همین اساس در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی در گرگان برای روش طبیعی را به شما معرفی کرده‌ایم. همچنین شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر، مقاله عمل بینی طبیعی یا نچرال را مطالعه کنید.

دکتر حسین محمدی یکی از برترین جراحان بینی طبیعی در گرگان

کسانی که قصد دارند بینی خود را به سبک طبیعی عمل کنند می‌توانند با خیالی آسوده به دکتر محمدی مراجعه کنند. دکتر حسین محمدی متخصص گوش، حلق، بینی و جراح زیبایی هستند که با کد نظام پزشکی 81516 در گرگان فعالیت می‌کنند. ایشان تجربه بالایی در زمینه عمل بینی طبیعی دارند و علاوه بر جراحی بینی در زمینه جراحی زیبایی گوش و پلک نیز فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر حسین محمدی جراح بینی گرگان

میزان رضایت زیباجویان دکتر محمدی و همچنین نمونه عمل‌های ایشان نشان دهنده مهارت و تخصص بالای این پزشک است. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر حسین محمدی را مشاهده کنید.

نمونه کار دکتر حسین محمدی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر حسین محمدی جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر حسین محمدی جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر حسین محمدی جراح بینی در گرگان

دکتر سید حسن حسینی خواه یکی از معروف ترین جراحان بینی طبیعی در گرگان

دکتر حسینی خواه با شماره نظام پزشکی 30402 یکی از جراحان با تجربه ی گرگان با مهارت بالا در زمینه عمل بینی طبیعی می باشند. دکتر سید حسن حسینی خواه متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند. ایشان علاوه بر تخصص در زمینه عمل بینی طبیعی، سایر عمل‌های زیبایی را نیز با مهارت بالایی انجام می‌دهند و با بیش از 33 سال تجربه یکی از بهترین جراحان بینی گرگان محسوب می شوند.

نمونه کارهای دکتر سید حسن حسینی خواه جراح عمل بینی در گرگان

دکتر حسینی خواه نمونه کارهای موفق بسیار زیادی دارند که مشاهده آن‌ها می‌تواند باعث اطمینان خاطر زیباجویان شود. به همین دلیل در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برای شما قرار داده ایم:

نمونه کار دکتر حسینی خواه بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر حسینی خواه بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر حسن حسینی خواه جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر حسن حسینی خواه جراح بینی در گرگان

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در گرگان

عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

در جراحی نیمه فانتزی در عین حال که فرم طبیعی بینی تا حدودی حفظ می‌شود، اما تغییراتی نیز در آن ایجاد می‌گردد. در عمل بینی به سبک نیمه فانتزی، بهترین جراح بینی در گرگان اندازه بینی را متناسب با سایر اجزای صورت کاهش می‌دهد. در این سبک  علاوه بر این که نوک بینی اندکی سربالا می شود، قوس ملایمی نیز در تیغه ایجاد می‌گردد.

در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در گرگان را به شما معرفی می‌کنیم. علاوه بر این برای آشنایی بیشتر با عمل بینی به سبک نیمه فانتزی می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما با بررسی فرم صورت و بینی شما به شما مشاوره می دهند که آیا کاندیدای مناسبی برای جراحی بینی به این سبک هستید یا خیر؟!

دکتر الهام یعقوبی یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در گرگان

یکی از جراحان بینی گرگان که می‌تواند گزینه مناسبی برای عمل‌های بینی نیمه فانتزی باشد دکتر الهام یعقوبی با شماره نظام پزشکی 116189 هستند. دکتر یعقوبی متخصص گوش و حلق و بینی بوده که یکی از بهترین های این سبک در گرگان به شمار می‌روند. ایشان علاوه بر جراحی بینی، جراحی‌های بلفاروپلاستی، اتوپلاستی را نیز انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر الهام یعقوبی جراح بینی در گرگان

نمونه عمل های موفق دکتر یعقوبی نشان دهنده دقت و مهارت ایشان در سبک جراحی نیمه فانتزی است. مشاهده این نمونه کارها به شما کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری برای عمل به ایشان مراجعه کنید و بر همین اساس در این بخش تعدادی از نمونه کارهایشان را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر الهام یعقوبی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر الهام یعقوبی جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر الهام یعقوبی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر الهام یعقوبی در گرگان

دکتر وحید ناعمی از محبوب ترین جراحان بینی نیمه فانتزی در گرگان

یکی از گزینه‌های مناسب برای کسانی که قصد عمل بینی نیمه فانتزی در گرگان دارند دکتر وحید ناعمی با کد نظام پزشکی 117725 هستند. دکتر ناعمی متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند و تاکنون جراحی‌های متعددی در زمینه زیبایی صورت، ضایعات پاتولوژیک، شکاف لب و کام، ناهنجاری‌های فکی و صورتی و… انجام داده‌اند. ایشان در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در گرگان شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر وحید ناعمی جراح بینی در گرگان

مشاهده نمونه کارهای دکتر ناعمی شما را به این اطمینان می‌رساند که انتخاب مناسبی برای جراحی بینی خود داشته‌اید. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید:

نمونه کار دکتر ناعمی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر ناعمی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر وحید ناعمی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر وحید ناعمی جراح بینی در گرگان

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در گرگان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

عمل بینی فانتزی سبکی از جراحی است که در آن بینی بیش از اندازه کوچک و باریک شده و قوس شدیدی پیدا می‌کند و نوک آن کاملا سر بالا می‌شود. برای این نوع عمل جراح باید تخصص و مهارت بسیار بالایی داشته باشد تا بینی شکل خوکی پیدا نکند و بد فرم نشود. بنابراین مراجعه به بهترین جراح بینی در گرگان برای عمل فانتزی و عروسکی اهمیت بسیار بالایی دارد. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی فانتزی گرگان را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر رضا روحی یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در گرگان

به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در گرگان می‌توان به دکتر رضا روحی با کد نظام پزشکی 93366 اشاره کرد. دکتر روحی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی هستند که علاوه بر جراحی بینی فانتزی عمل‌های دیگری از جمله جراحی زیبایی پلک، لب، گونه و تزریق فیلر و بوتاکس را هم انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر رضا روحی جراح بین در گرگان

نمونه کارهای دکتر روحی نشان دهنده تخصص و مهرات ایشان هستد. در این بخش تعدادی از نمونه عمل های ایشان را مشاهده می کنید.

نمونه کار دکتر رضا روحی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر رضا روحی جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر رضا روحی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر رضا روحی در گرگان

بهترین جراح ترمیم بینی در گرگان

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جاح بینی در گرگان
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جاح بینی در گرگان

جراحی ترمیم بینی نوعی از جراحی است که برای برطرف کردن ایرادات عمل اولیه انجام می‌شود و سختی و پیچیدگی بیشتری نسبت به عمل اصلی دارد. از آنجایی که در عمل‌های ترمیمی استخوان، غضروف و بافت بینی یک بار دچار تغییر شده‌اند، کار برای جراح سخت تر شده و به همین دلیل همه جراحان این عمل را انجام نمی‌دهند. از این رو پیدا کردن بهترین جراح بینی در گرگان برای ترمیم بینی کار ساده ای نیست. پیشنهاد می‌کنیم مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید. در این بخش چند مورد از بهترین جراحان بینی ترمیمی گرگان را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر مهدی زنگانه یکی از جراحان بینی ترمیمی در گرگان

اگر به دنبال یک جراح بینی کاربلد برای ترمیم بینی خود در گرگان می‌گردید، دکتر مهدی زنگانه بهترین گزینه برای شما خواهند بود. ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و با شماره 97703 در گرگان به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی ترمیمی گرگان شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر مهدی زنگانه جراح بینی در گرگان

در این بخش می توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر مهدی زنگانه را مشاهده کنید:

نمونه عمل بینی دکتر مهدی زنگانه در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر مهدی زنگانه در گرگان
نمونه کار دکتر مهدی زنگانه جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر مهدی زنگانه جراح بینی در گرگان

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در گرگان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

پولیپ و انحراف از جمله اختلالات تنفسی بینی هستند که اغلب اوقات با جراحی درمان می‌شوند. معمولا پزشکانی این نوع عمل را انجام می‌دهند که تخصص گوش و حلق و بینی داشته باشند. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در گرگان را به شما معرفی می کنیم.

دکتر محمدحسین تازیکی یکی از برترین جراحان پولیپ و انحراف بینی در گرگان

یکی از پزشکانی که جراحی پولیپ و انحراف بینی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر تازیکی هستد. دکتر محمدحسین تازیکی با شماره نظام پزشکی 33963 متخصص گوش و حلق و بینی بوده و در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی گرگان شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر محمدحسین تازیکی جراح بینی در گرگان

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر تازیکی را مشاهده کنید:

نمونه عمل بینی دکتر محمدحسین تازیکی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر محمدحسین تازیکی در گرگان
نمونه کار دکتر محمدحسین تازیکی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر محمدحسین تازیکی جراح بینی در گرگان

دکتر محمد مهدی رستمی از بهترین جراحان انحراف بینی در گرگان

از دیگر پزشکان حاذق گرگان در حوزه جراحی پولیپ و انحراف بینی می‌توان به دکتر رستمی اشاره کرد. ایشان دارای فلوشیپ فوق تخصصی راینولوژی و بورد تخصصی گوش و حلق و بینی هستند. دکتر محمد مهدی رستمی با شماره نظام پزشکی 42621 علاوه بر جراحی انحراف و پولیپ بینی در زمینه جراحی زیبایی بینی‌های استخوانی و گوشتی نیز مهارت بالایی دارند و به عنوان یکی از بهترین‌های این حوزه شناخته می‌شوند. 

نمونه کارهای دکتر محمد مهدی رستمی جراح بینی در گرگان

در ادامه می تواند شاهد تعدادی از نمونه عمل های بینی دکتر محمد مهدی رستمی باشید:

نمونه کار دکتر محمد مهدی رستمی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر محمد مهدی رستمی جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر محمد مهدی رستمی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر محمد مهدی رستمی در گرگان

بهترین جراح بینی به روش باز در گرگان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. در روش باز پوست بینی به طور کامل برداشته می‌شود و به این ترتیب بهترین جراح بینی در گرگان راحت‌تر می‌تواند تغییرات لازم را ایجاد کند. این نوع جراحی معمولا با درد و خونریزی بیشتری همراه است، اما تغییرات ایجاد شده در آن گسترده‌تر از روش بسته می باشد. به طور معمول بیشتر پزشکان جراحی را به روش باز انجام می‌دهند. در این بخش با یکی از بهترین جراحان بینی گرگان به روش باز آشنا خواهیم شد. 

شما می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر برای انتخاب از بین روش های باز و بسته عمل بینی از کارشناسان دکی یاب مشاوره تخصصی دریافت کنید.

دکتر محمدرضا عقیلی یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در گرگان

یکی از برترین جراحان بینی گرگان که عمل بینی را به روش باز انجام می‌دهند دکتر عقیلی هستند. ایشان فلوشیپ جراحی بینی و سینوس و متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن هستند و بیش از 32 سال با شماره نظام پزشکی 34182 در گرگان فعالیت می‌کنند و تجربه و مهارت بالایی در عمل بینی دارند.

نمونه کارهای دکتر محمدرضا عقیلی جراح بینی در گرگان

در این بخش می توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر محمدرضا عقیلی را مشاهده کنید:

نمونه کار دکتر محمدرضا عقیلی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر محمدرضا عقیلی جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر محمدرضا عقیلی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر محمدرضا عقیلی در گرگان

بهترین جراح بینی به روش بسته در گرگان

جراح بینی بسته به روش بدون درد و خونریزی معروف شده است. در این روش پوست بینی به طور کامل برداشته نمی‌شود و همه برش‌های لازم در داخل حفره بینی ایجاد می‌شوند. به همین دلیل جراح با محدودیت رو به روست و امکان تغییرات گسترده در فرم بینی ندارد. تعداد جراحان بینی که در ایران به روش عمل می‌کنند زیاد نیست. متاسفانه در گرگان هیچ یک از جراحان بینی را به روش بسته عمل نمی‌کنند. اما اگر شما قصد دارید بینی خود را با روش بسته عمل کنید و به دنبال بهترین جراح بینی به روش بسته می‌گردید، می‌توانید برای آشنایی با این جراحان و دریافت نوبت ویزیت و عمل با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

بهترین جراح بینی خانم در گرگان

عمل بینی با مشاوره مجموعه زیباکس
عمل بینی با مشاوره مجموعه زیباکس؛ بهترین جراح بینی در گرگان

جراحان بینی خانم معمولا دقت و ظرافت بیشتری در حین عمل به خرج می دهند و علاوه بر این تخصص و مهارت بالای این جراحان باعث می‌شود تا افراد زیادی بخواهند عمل خود را توسط جراح خانم انجام دهند. به همین دلیل در این بخش قصد داریم تعدادی از بهترین جراحان بینی خانم در گرگان را به شما معرفی کنیم:

دکتر معصومه اسلامی یکی از بهترین جراحان بینی گرگان

یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی خانم در گرگان دکتر معصومه اسلامی با کد نظام پزشکی 127515 هستند. ایشان متخصص گوش، حلق، بینی و جراح زیبایی هستند و با بیش از 13 سال تجربه فعالیت در حوزه زیبایی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی گرگان شناخته می‌شوند. دکتر اسلامی بیشتر در سبک عمل بینی طبیعی مهارت دارند.

نمونه کارهای دکتر معصومه اسلامی جراح بینی در گرگان

در این بخش چند نمونه از جراحی های بینی دکتر اسلامی را برای شما قرار داده ایم:

نمونه کار دکتر معصومه اسلامی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر معصومه اسلامی جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر معصومه اسلامی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر معصومه اسلامی در گرگان

دکتر پرستو بی آزار از بهترین جراحان عمل بینی در گرگان

خانم دکتر پرستو بی آزار با کد نظام پزشکی 80677 یکی از جراحان بینی خوب در گرگان هستند. ایشان متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن هستند و 23 سال سابقه فعالیت در حوزه زیبایی دارند. دکتر بی آزار انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی را به سبک طبیعی و نیمه فانتزی عمل می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر پرستو بی آزار دکتر عمل دماغ در گرگان

در ادامه تعدادی از نمونه کارهای دکتر پرستو بی آزار را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر پرستو بی آزار جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر پرستو بی آزار جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر پرستو بی آزار در گرگان
نمونه جراحی بینی دکتر پرستو بی آزار در گرگان

بهترین جراح بینی مردانه در گرگان

نمونه عمل بینی استخوانی به سبک طبیعی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

امروزه تعداد زیادی از آقایان برای عمل بینی اقدام می‌کنند. درواقع تفاوت چندانی بین عمل بینی آقایان و خانم‌ها وجود ندارد به جز اینکه معمولا خانم ها علاقه بیشتری به بینی های فانتزی و نیمه فانتزی دارند. درواقع بهترین جراح بینی در گرگان باید توجه داشته باشد که بینی مردان را به شکلی عمل کند که فرم مردانه چهره آن‌ها را به هم نریزد. در ادامه با تعدادی از بهترین جراحان بینی مردانه در گرگان آشنا می‌شوید:

برای اطلاع از مخارج عمل بینی می‌توانید مقالات هزینه عمل بینی در گرگان و هزینه عمل بینی در ایران را مطالعه کنید.

دکتر وحید ناعمی یکی از برترین جراحان بینی مردانه در گرگان

یکی از جراحان بینی مردانه در گرگان دکتر وحید ناعمی با کد نظام پزشکی 117725 هستند. ایشان متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند و تاکنون جراحی‌های متعددی در زمینه زیبایی صورت، ضایعات پاتولوژیک، شکاف لب و کام، ناهنجاری‌های فکی و صورتی و… انجام داده‌اند. بسیاری از زیباجویان آقا برای عمل بینی خود به دکتر ناعمی مراجعه می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر وحید ناعمی دکتر عمل بینی در گرگان

در این بخش می توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر وحید ناعمی را مشاهده کنید.

نمونه کار دکتر وحید ناعمی جراح بینی در گرگان
نمونه کار دکتر وحید ناعمی جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر وحید ناعمی جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی دکتر وحید ناعمی جراح بینی در گرگان

بعد از آشنایی با بهترین جراحان بینی در گرگان نوبت به انتخاب یک جراح از میان این لیست می‌رسد. در این مرحله پیشنهاد می کنیم با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید تا متناسب با فرم بینی شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند. برای این کار کافی است روی دکمه زیر کلیک کنید.

نظرسنجی بهترین جراحان بینی در گرگان

یکی از راه‌ها برای اینکه اطمینان بیشتری درمورد جراح بینی مورد نظرتان کسب کنید این است که نظرات افرادی که قبلا پیش ایشان عمل کرده‌اند را بدانید. به این ترتیب می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری تصمیم بگیرید. در ادامه نظرات برخی از مراجعه کنندگان به بهترین جراح بینی در گرگان را به تفکیک برایتان آورده‌ایم:

نظرسنجی دکتر فرخ کامران خواجوی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در گرگان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر ولی الله عالیشاهی یکی از معروف ترین جراحان بینی گوشتی در گرگان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر هادی خرم از بهترین جراحان بینی استخوانی در گرگان

نمونه عمل بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر محمدرضا عقیلی یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در گرگان

نمونه جراحی بینی با مساورهکارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی با مساورهکارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر حسین محمدی یکی از برترین جراحان بینی طبیعی در گرگان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر سید حسن حسینی خواه یکی از معروف ترین جراحان بینی استخوانی در گرگان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر الهام یعقوبی یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در گرگان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر وحید ناعمی از محبوب ترین جراحان بینی نیمه فانتزی در گرگان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر حمیدرضا روحی یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در گرگان

نمونه جراحی بینی با مشاوره کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان

نظرسنجی دکتر مهدی زنگانه یکی از جراحان بینی ترمیمی در گرگان

نمونه تصویر جراحی بینی دکتر غلامرضا معین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر محمدحسین تازیکی یکی از برترین جراحان پولیپ و انحراف بینی در گرگان

نمونه جراحی بینی
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر محمد مهدی رستمی از بهترین جراحان انحراف بینی در گرگان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر معصومه اسلامی یکی از بهترین جراحان بینی گرگان

نمونه عمل بینی سبک طبیعی با مجموعه ی دکی یاب
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه ی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

نظرسنجی دکتر پرستو بی آزار از بهترین جراحان عمل بینی در گرگان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

خدمات دکی یاب برای عمل بینی در گرگان

نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

یکی از مهم ترین و ویژه ترین خدمات دکی یاب مشاوره تخصصی و VIP قبل از عمل است. تیم مشاوره دکی یاب با سال‌ها تجربه فعالیت در این حوزه در حال حاضر اطلاعات کامل و تخصصی درمورد عمل بینی داشته و می‌توانند به صورت کاملا تخصصی به شما مشاوره دهند و بعد از تشخیص فرم بیی شما بهترین جراح را متناسب با فرم بینی و سبک عمل دلخواهتان به شما معرفی کنند.

شرایط پرداخت اقساطی یکی دیگر از خدمات شگفت انگیزی است که دکی یاب برای شما زیباجویان در نظر گرفته است. با این امکان شما می‌توانید تنها با پرداخت بخشی از هزینه برای عمل اقدام کنید و مابقی هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنید. 

همچنین اگر شما بخواهید برای عمل بینی به شهرهایی مثل شیراز و یا تهران سفر کنید با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید رفت و برگشت رایگان به این شهرها داشته باشید و حتی مجموعه دکی یاب برای رفاه حال زیباجویان امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم می‌کند. 

علاوه بر این دکی یاب در مواقعی نیز تخفیفات شگفت انگیزی را برای زیباجویان ارائه می‌دهد که می‌توانید از این تخفیفات بهره مند شوید. پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه عمل بینی در تهران را برای اطلاعات بیشتر مطالعه کنید. ارائه پک هدیه و پشتیبانی بعد از عمل به مدت دو سال نیز از خدماتی است که بعد از عمل ارائه می‌شود. برای اطلاع از شرایط تخفیف و بهره مندی از سایر خدمات دکی یاب میتوانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان تماس بگیرید.

جمع بندی

 در این مقاله بهترین جراحان بینی در شهر گرگان را به تفکیک سبک کاری آن‌ها به شما معرفی کردیم. به علاوه همان طور که گفتیم شما می توانید برای انتخاب مناسب ترین جراح برای خود، از کارشناسان دکی یاب مشاوره تخصصی دریافت کنید. اگر تجربه‌ای درخصوص عمل با هر یک از این پزشکان دارید و یا سوالی در این مورد برایتان باقی مانده است، لطفا سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

چطور از بهترین جراحان بینی گرگان نوبت دریافت کنیم؟

برای دریافت نوبت ویزیت و عمل کافی است با شماره های دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از مشاوره تخصص و انتخاب پزشک متناسب با شرایط شما در اولین فرصت برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می کنند.

امکان پرداخت اقساطی تنها برای زیباجویانی وجود دارد که از طریق مجموعه دکی یاب برای عمل اقدام می کنند. برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکتر فرخ کامران خواجوی و دکتر ولی الله عالیشاهی از بهترین جراحان بینی گوشتی در گرگان هستند.

2 نظر در “بهترین جراح بینی در گرگان کیست؟ | رزومه + نمونه کار+ هزینه

  1. مهتاب گفت:

    برای عمل بینی بسته در شیراز چه کسی رو معرفی می کنید؟

  2. نجاتی گفت:

    جراح های گرگان هم اقساطی عمل میکنن؟

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.