اشتراک‌گذاری:

1,138 بازدید
نویسنده:
انتشار:
10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز

10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز را به شما معرفی کنیم✔. البته این مقاله فقط جهت معرفی این عزیزان ارائه می شود. برای اینکه بتوانید بهترین پزشک را از بین این جراحان انتخاب نمایید، می بایست تحقیق بیشتری انجام دهید.

علاوه بر اینکه در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز را معرفی خواهیم کرد، شما می توانید با کارشناسان تیم دکی یاب به صورت رایگان در ارتباط باشید. کارشناسان ما بهترین جراح مناسب بینی شما را معرفی خواهند کرد.

جراحی بینی از جمله پیچیده ترین جراحی های زیبایی به شمار می آید. در این جراحی انتخاب پزشک بسیار اهمیت دارد. پزشک در زمان جراحی با چالش های بسیاری رو به رو خواهد بود و همین امر نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد.

بینی بیمار بعد از جراحی می بایست با فرم صورت او مطابقت داشته باشد. فرم تیغه بینی باید مناسب باشد و سمت راست و چپ بینی به صورت قرینه جراحی شود. از همه مهم تر اینکه، بعد از جراحی بیمار تنفس بهتری خواهد داشت. به عبارتی پزشک نه تنها به بینی زیبایی می بخشد، بلکه ساختار داخلی آن را نیز اصلاح می نماید و یا حداقل به ساختار داخلی بینی آسیبی وارد نمی کند.

تصویر قبل و بعد از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

1- دکتر حامد پوستچی 👨‍⚕️

تصویر دکتر پوستچی شیراز (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

دکتر حامد پوستچی از جمله پزشکان متخصص و جوان شیراز هستند. دکتر پوستچی دوره دکترای عمومی خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران پشت سر گذاشته و تخصص خود را در زمینه گوش، حلق و بینی از دانشگاه جندی شاپور اهواز دریافت نموده اند.

همچنین علاقه به علم و دانش در ایشان، باعث شده به عنوان استاد در دانشگاه علوم و پزشکی شیراز مشغول به فعالیت و تدریس باشند. دکتر پوستچی علاوه بر اینکه یکی از بهترین جراحان زیبایی بینی هستند، دارای بورد تخصصی جراحی پلاستیک بینی و صورت بوده و همچنان به فعالیت های تحقیقاتی خود ادامه می دهند.

مطلب مرتبط: آشنایی بیشتر با دکتر پوستچی

برای مشاوره با کارشناسان ما به جهت معرفی بهترین جراح بینی در شیراز و همچنین نوبت گیری دکتر حامد پوستچی در شیراز به صورت رایگان در واتساپ ارتباط برقرار نمایید.

نمونه جراحی دکتر پوستچی شیراز (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

2- دکتر داریوش ساریخانی 👨‍⚕️

تصویر دکتر ساریخانی (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

دکتر داریوش ساریخانی بعد از دریافت دیپلم در شهر شیراز، در دانشگاه علوم و پزشکی شیراز دوره دکترای عمومی خود را پشت سر گذاشته و بلافاصله بعد از دریافت دکترا در همان دانشگاه در زمینه گوش، حلق و بینی تخصص خود را دریافت نمودند. دکتر ساریخانی از جمله معروف ترین جراحان بینی است که تجربه بسیاری در زمینه جراحی بینی و لیفت صورت دارند.

در کلینیک تخصصی زیبایی ایشان خدمات زیر ارائه می شود:

 • عمل زیبایی بینی
 • جراحی پلک
 • زاویه دار کردن صورت و فک
 • پروتز گونه
 • جراحی زیبایی گوش
 • لیفت صورت
 • رفع غبغب

برای مراجعه به این کلینیک می توانید با شماره 07136329141 تماس بگیرید و یا به آدرس شيراز،  قدوسی غربی، روبروی کوچه ی 18،  ساختمان آنا، طبقه 2 مراجعه نمایید.

مطلب مرتبط: جراحی بینی استخوانی در شیراز

جهت آشنایی بیشتر با 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز و همچنین دکتر ساریخانی شیراز، با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

3- دکتر پیام حق پناه 👨‍⚕️

تصویر دکتر حق پناه (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

دکتر پیام حق پناه یکی دیگر از جراحان جوان، با ذائقه زیبا شناسی بالا و البته ورزشکار در شیراز می باشد که در شیراز ایشان را به سبک های نیمه فانتزی، فانتزی یا عروسکی می شناسند. دکتر پیام حق پناه به جراحی بینی های استخوانی علاقه بیشتری دارند و معمولا هر نوع بینی را قبول به جراحی نمی کنند.

جهت آشنایی بیشتر با 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز و همچنین دکتر حق پناه شیراز، با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تصویر قبل و بعد از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

4- دکتر ونون آصفی 👨‍⚕️

تصویر دکتر ونون آصفی (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

دکتر ونون آصفی از دیگر جراحان بینی سخت گیر در شیراز تلقی می شود که بینی های بسیار کمی را قبول به جراحی می کنند.

اگر قصد جراحی نزد دکتر ونون آصفی را دارید می بایست بینی شما ترمیمی نباشد، انحراف زیادی نداشته باشد و بینی گوشتی نباشد.

سبک دکتر ونون آصفی نیز معمولا نیمه فانتزی می باشد.

تصویر مراجعه کننده به دکتر آصفی در شیراز ♥ 10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز
تصویر مراجعه کننده به دکتر آصفی در شیراز ♥ 10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز

جهت آشنایی بیشتر با 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز و همچنین دکتر ونون آصفی شیراز، با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

5- دکتر حسن دستغیب 👨‍⚕️

تصویر دکتر حسن دستغیب (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

دکتر سید حسن دستغیب یکی دیگر از بهترین جراحان بینی در شیراز تلقی می شود. اما لازم است در اینجا به این نکته مهم اشاره نماییم که هر دکتر در یک نوع بینی متبحر می باشد و شما می بایست بر اساس نوع بینی و مدل درخواستی تان  جراح خود را انتخاب نمایید.

دکتر حسن دستغیب معمولا تمایل دارد بینی ها را ریز در آورد و اگر دلتان یک بینی کوچک و ریز می خواهد دکتر دستغیب می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

تصویر مراجعه کننده به دکتر حسن دستغیب در شیراز ♥ 10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز
تصویر مراجعه کننده به دکتر حسن دستغیب در شیراز ♥ 10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز

جهت آشنایی بیشتر با 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز و همچنین دکتر حسن دستغیب شیراز، با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

6- دکتر بهروز گندمی 👨‍⚕️

تصویر دکتر گندمی (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

دکتر بهروز گندمی نیز یکی از با دانش ترین پزشکان جراح بینی در شیراز هستند. دکتر گندمی بعد از دریافت تخصص خود در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی، دوره تکمیلی خود را در کشورهای استرالیا و اتریش دریافت نمودند. در حال حاضر دکتر گندمی تمام تلاش و زمان خود را فقط در زمینه جراحی بینی بکار گرفته اند.

برای مراجعه به  مطب ایشان به شیراز خیابان ستارخان، بین ولیعصر و عفیف آباد، روبروی بلوار مصلی نژاد، جنب مرغ کنتاکی، ساختمان فلورانس، طبقه چهارم مراجعه نمایید. شماره های تماس مطب دکتر گندمی ۳۶۲۹۳۴۳۸ و ۳۶۲۹۳۴۳۶ است.

جهت آشنایی بیشتر با 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز و همچنین دکتر گندمی شیراز، با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

7- دکتر کبودخانی 👨‍⚕️

دکتر کبود خانی جراح بینی شیراز از پزشکان قدیمی محسوب می شود که در بیمارستان های دولتی مشغول به کار هستند و متاسفانه پیج، سایت و نمونه کاری را در فضای مجازی ارائه نداده اند.

بدلیل اینکه دکتر کبود خانی در بیمارستان های دولتی مشغول می باشند، دسترسی به ایشان کمی سخت است. دکتر کبودخانی معمولا بینی هارا به سبک طبیعی عمل می کند.

در گذشته دکتر کبودخانی در شیراز از محبوبیت قابل قبولی برخوردار بود اما امروزه در شیراز با رویکار آمدن پزشکان با ذائقه زیباشناسی متناسب با سبک امروزی افراد تمایل خود را به آن جراحان ترجیح دادند. اما با این وجود نیز دکتر کبودخانی جراح بینی در شیراز از طرفداران زیادی برخوردار است و افراد زیادی هستند که قصد جراحی نزد ایشان را دارند.

جهت آشنایی بیشتر با 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز و همچنین دکتر کبودخانی شیراز، با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت رایگان با کارشناسان تیم دکی یاب در ارتباط باشید.

تصویر قبل و بعد از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

8- دکتر شهریار شاهمرادی 👨‍⚕️

تصویر دکتر شهریار شاهمرادی (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

دکتر شهریار شاهمرادی در شیراز متخصص بینی های گوشتی می باشد. شاید کمتر پزشکی را در شیراز بتوانید بیابید که در جراحی بینی های گوشتی مهارت داشته باشد، اما دکتر شهریار شاهمرادی در شیراز، بینی های گوشتی را معجزه می کند.

سبک جراحی دکتر شهریار  شاهمرادی نیمه فانتزی می باشد که بسته به نوع بینی و درخواست شما، طبیعی و فانتزی نیز عمل می کند.

همچنین بخوانید: بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

تصویر مرراجعه کننده تیم دکی یاب به دکتر شاهمرادی در شیراز ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز
تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب به دکتر شاهمرادی در شیراز ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

جهت آشنایی بیشتر با 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز و همچنین دکتر شهریار شاهمرادی شیراز، با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

9- دکتر حمید رضا کاظمی 👨‍⚕️

تصویر دکتر حمید رضا کاظمی (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

دکتر حمیدرضا کاظمی یکی دیگر از جراحان بینی محبوب در شیراز می باشند که علاوه بر هزینه عمل مناسب، از کیفیت کار بشدت بالایی برخوردار می باشند. دکتر حمیدرضا کاظمی در بینی های نیمه گوشتی یا استخوانی مهارت دارند، همچنین سبک عمل ایشان نچرال استتیک یا نیمه فانتزی می باشد.

تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب به دکتر حمید رضا کاظمی♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز
تصویر مراجعه کننده تیم دکی یاب به دکتر حمید رضا کاظمی♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

جهت آشنایی بیشتر با 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز و همچنین دکتر حمسد رضا کاظمی شیراز، با کلیک بر روی دکمه زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

10- دکتر سید علیرضا مصباحی 👨‍⚕️

تصویر دکتر علیرضا مصباحی (10 تا از بهترين دکترهاي جراح بيني در شيراز)

دکتر سید علیرضا مصباحی پس از دریافت دکتری عمومی خود از دانشگاه علوم و پزشکی شیراز، فوق تخصص بین المللی جراحی صورت و گردن در شیراز را دریافت نمودند. دکتر مصباحی علاوه بر جراحی زیبایی بینی در زمینه های دیگری که در ادامه به آن اشاره شده، فعالیت می نمایند.

 • جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی
 • بوتاکس
 • جراحی زیبایی گوش
 • برجسته کردن لب
 • تزریق ژل
 • برجسته کردن چانه

برای مراجعه به مطب دکتر مصباحی می توانید به آدرس شیراز، خیابان زرگری، ساختمان رز مراجعه نموده و یا با شماره های 07136291822  و 07136268624  تماس بگیرید.

تصویر قبل و بعد از عمل بینی دکتر مصباحی، با مشاوره تیم دکی یاب ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز
تصویر قبل و بعد از عمل بینی دکتر مصباحی، با مشاوره تیم دکی یاب ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

برای مشاوره رایگان در جهت بهترین جراح بینی مناسب برای شما، آشنایی با تکنیک جراحان و نوبت گیری از علیرضا مصباحی در شیراز با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

اهمیت پزشک در جراحی زیبایی بینی

یکی از مهم ترین فعالیت هایی که قبل از انجام جراحی بینی باید انجام شود، انتخاب جراح صحیح برای خود می باشد، شما باید براساس فرم چهره خودتان، سبک مورد نیاز (فانتزی، طبیعی یا نیمه فانتزی) را برای بینی‌تان بیابید و همچنین در کنار آن مهارت پزشکان در سبک و مدل جراحی‌شان را بدانید و درنهایت پزشکی را برای خود انتخاب کنید که سبک آن متناسب با نوع بینی شما است.

شما می توانید با مراجعه به مقاله بهترین جراح بینی در شیراز بهترین جراح بینی را متناسب با فرم بینی خود بیابید.

تصویر قبل و بعد از عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

یکی از بزرگترین عوارض جراحی بینی اختلال در تنفس بیمار بعد از جراحی زیبایی است. از این رو بسیار مهم است پزشکی را انتخاب نمایید تا علاوه بر زیبایی، تنفس شما را نیز بهبود ببخشد.

جهت آشنایی بیشتر با 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز و همچنین انتخاب بهترین پزشک مناسب برای جراحی بینی شما، از طریق دکمه زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید

مطلب مرتبط: بهترین جراح بینی در شیراز

پزشک تنها فردی است که می تواند با جراحی ماهرانه خود بینی شما را خوش فرم و چهره شما را جذاب نماید. در عین حال مشکلات تنفسی شما را برطرف نموده و شما را به روال عادی زندگی بر می گرداند. با اینکه جراحی زیبایی بینی تاثیر زیادی در جذابیت صورت داد اما بیشتر افرادی که دست به چینن کاری می زنند قبلا در تنفس مشکل داشته اند.

خر و پف کردن در شب و تنفس با دهان از بزرگترین مشکلات این افراد است. یک پزشک کار بلد می تواند همزمان چهره زیبا و تنفس آسان را به شما هدیه دهد.

تصویر قبل و بعد عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

چگونه بهترین جراح زیبایی بینی را در شیراز انتخاب کنیم

شما قبل از انتخاب جراح می بایست با ساختار بینی خود آشنا باشید، اگر بینی شما گوشتی باشد، نمی توانید نزد پزشکی که بهترین جراح بینی استخوانی در شیراز تلقی می شود جراحی کنید بلکه باید بدنبال بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز باشید. در مرحله بعد باید ببینید که چه مدل بینی بیشتر به چهره شما می آید و پزشکی را انتخاب کنید که در آن مدل مهارت بیشتری دارد.

شما می توانید برای اطلاع از جراح مناسب خود به کارشناسان تیم دکی یاب و زیباکس مراجعه نمایید تا شما را بطور دقیق برای عمل بینی در شیراز راهنمایی نمایند.

تصویر قبل و بعد عمل بینی، با مشاوره تیم دکی یاب ♥ 10 تا از بهترین دکترهای جراح بینی در شیراز

موارد دیگری که در انتخاب پزشک به شما کمک می کند:

 • زیبا شدن چهره بیمار را مهم تر از زیبا بودن بینی بدانید. اگر بیمار بعد از جراحی زیبایی بینی چهره جذاب تری داشت می توان نتیجه گرفت پزشک مهارت کافی در زمینه زیبا سازی بینی را دارد.
 • بهتر است به مطب دکتر مراجعه نموده و با بیماران حاضر نیز مشورت نمایید. می توانید با مشاهده چهره بیماران بیشتر به مهارت پزشک پی ببرید.
 • وقت شناس بودن پزشک جراح نیز بسیار اهمیت دارد. به صورت کلی پزشکی که برای وقت بیمار ارزش قائل است، فردی قابل اعتماد است.
 • اصولا بهترین پزشکان جراحی زیبایی بینی از لحاظ رفتاری نیز در سطح بالایی قرار دارند. آنها با صبر و شکیبایی با بیمار خود رفتار می نمایند. به حرف بیمار گوش فرا داده و صلاح کار بیمار را برای او بیان می نمایند.
 • دریافت مبالغ منصفانه برای جراحی نیز می تواند از نشانه های یک پزشک جراح ماهر باشد. این افراد فقط برای درآمد فعالیت نمی کنند و همین امر کمک می کند که جراحی بهتری داشته باشند.

مطلب مرتبط: هزینه عمل بینی

شما می توانید با کارشناسان تیم دکی یاب به صورت رایگان در ارتباط باشید. کارشناسان ما بهترین جراح مناسب بینی شما را معرفی خواهند کرد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم 10 تا از بهترين دکترهای جراح بينی در شيراز را به شما معرفی نماییم. قطعا شیراز شهر بزرگی است و تعداد جراحان ماهر و چیره دست این شهر بیشتر از لیستی است که به شما ارائه شد. این لیست صرفا جهت اطلاع شما عزیزان جمع آوری شده است. 🙏

در صورتی که تصمیم دارید برای جراحی زیبایی بینی اقدام نمایید باید تحقیق و جستجوی بیشتری انجام دهید. امیدواریم توانسته باشیم در مسیر شناخت بهترين دکترهای جراح بينی در شيراز به شما کمک کرده باشیم.

در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر های جراح بینی در شیراز را به شما عزیزان معرفی کردیم.

شما می توانید با کارشناسان تیم دکی یاب به صورت رایگان در ارتباط باشید. کارشناسان ما بهترین جراح مناسب بینی شما را معرفی خواهند کرد.

برچسب ها:

بیشتر بخوانید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست