مدل و سبک های عمل بینی, جراحی بینی در شیراز

عمل بینی گوشتی در شیراز | معرفی هزینه ها، پرداخت قسطی و بهترین جراحان

نمونه تصویر جراحی بینی دکتر رضا کبود خانی
نمونه عمل بینی گوشتی

مراجعه کنندگان ما برای عمل بینی گوشتی در شیراز، معمولا داستانی مشابه دارند؛ برای این کار تقریباً هرکسی یک چیزی به شما می‌گوید و به‌احتمال زیاد تا الآن چندین بار با چنین جملاتی روبرو شده‌اید: «وای می‌خواهی بینیت را عمل کنی؟ نه نکن تمام بینی‌های گوشتی بر می‌گردد یا فلان دکتر خیلی کارش خوب است اما متخصص عمل بینی گوشتی در شیراز نیست و نمی‌تواند بینی‌های گوشتی را خوب عمل کند.»

آیا این جملات واقعیت دارند؟ آیا تعداد دکترهایی که تخصصشان جراحی بینی گوشتی است نسبت به دکترهایی که متخصص جراحی بینی استخوانی در شیراز هستند کمتر است؟

باید بگویم خیر! به‌هیچ‌وجه! اگر همه شما را بخاطر نوع بینیتان ناامید کرده اند؛ در این مقاله برعکس است. بینی گوشتی شما، میتواند حتی از بینی های استخوانی هم بهتر شود. اما یک شرط بزرگ دارد؛ و آن هم این است که «پزشکی را در شیراز انتخاب کنید که اختصاصا در عمل بینی های گوشتی مهارت داشته باشد.» قبول دارم که در شیراز این مسئله کمی دشوار است؛ اما «نه برای کسانی که مجموعه دکی یاب را میشناسند.!!»

خدمات دکی یاب برای متقاضیان جراحی بینی گوشتی در شیراز

کارشناسان مجموعه دکی یاب؛ بینی شما را به صورت دقیق مورد برسی قرار میدهند، و جراح بینی را به شما معرفی میکنند، که «اختصاصا در عمل بینی شما مهارت بیشتری دارند». اصلا لازم نیست که از میزان مهارت کارشناسان دکی یاب تعریف کنم؛ عکس ها و نمونه عمل افرادی که بینی گوشتی داشتند و دکی یاب جراح مناسب آن ها را معرفی کرده است، در این مقاله و پیج اینستاگرام دکی یاب وجود دارد «که این عکس ها به جای من با شما حرف میزنند.!!!»

این تنها یکی از خدمات حیرت انگیز دکی یاب برای شما است:

   

   • اقساطی کردن هزینه عمل

   • نیم بها یا رایگان کردن هزینه های جانبی

   • اخذ نوبت ویزیت و عمل فوری و vip

   • پشتیبانی و جوابگویی همه روزه و همه ساعته

   • و…

  بخش دیگری از خدمات دکی یاب برای متقاضیان عمل بینی در شیراز است.

  توجه نمایید مجموعه دکی یاب تمام خدمات را درحال حاضر بصورت رایگان ارائه میدهد. شما میتوانید با کلیک بر دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما به تمامی سوالات شما پاسخ میدهند، خدمات مارا بصورت کامل و شفاف به شما توضیح میدهند و تمامی هماهنگی های لازم را برای اخذ نوبت فوری با جراح برای شما انجام خواهند داد.

  انواع مدل عمل بینی گوشتی در شیراز

  درگذشته که تکنیک‌های جراحی متفاوت بودند معمولاً افراد دارای بینی استخوانی نتیجه مطلوب‌تری از عمل جراحی بینی می‌گرفتند و همین قضیه باعث شده که امروزه افرادی که بینی گوشتی دارند به‌اندازه کافی در تصمیم خود برای عمل دماغ گوشتی مصمم نباشند.

  به همین دلیل ما این مقاله را برای شما نوشتیم و در آن سیر تا پیاز عمل بینی های گوشتی را برای شما توضیح داده‌ایم از معرفی بهترین دکترها گرفته تا راه و روش های عمل و هر چیز دیگری که قبل از جراحی بینی گوشتی لازم است بدانید.!

   

    • انواع عمل بینی گوشتی در شیراز

    • نکات مهم عمل زیبایی بینی گوشتی

    • بهترین دکتر ها برای عمل بینی گوشتی در شیراز

    • دردسرهای عمل بینی!

    • جراحی بینی گوشتی اقساطی + هزینه‌های جانبی نیم بها!

    

   روش‌ها و مدل‌های مختلفی برای رینوپلاستی بینی های گوشتی وجود دارد که شما می‌توانید با درنظرگرفتن مدل بینی خود، بهترین روش و مدل جراحی را انتخاب کنید.

   مدل‌های مختلف جراحی بینی گوشتی:

   یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های افرادی که قصد جراحی بینی گوشتی خود را دارند انتخاب مدل بینی است که علاوه بر میل شخصی برای رینوپلاستی، باید به فاکتورهای دیگری مثل سایر اجزای صورتشان نیز توجه کنند.

    مشاوران حرفه‌ای ما در تیم دکی یاب به‌خوبی می‌توانند شما را در انتخاب مدل مناسب باتوجه‌به دیگر اجزای صورتتان راهنمایی کنند. برای دریافت مشاوره رایگان تنها کافی است عکس بینی خود را برای ما ارسال کنید.

   عمل بینی گوشتی در شیراز

   نمونه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب

   عمل بینی گوشتی طبیعی:

   مدل طبیعی پر طرفدارترین مدل از بین مدل‌های مختلف جراحی بینی است که البته در بین آقایان محبوبیت بیشتری دارد. هدف این روش رفع نواقص ظاهری و زیباتر شدن فرم بینی است.

   اگر این عمل به‌خوبی انجام شود، بینی شما حالت مصنوعی یا عملی نخواهد داشت. مدل طبیعی بهترین گزینه برای افرادی است که بینی گوشتی دارند.

   عمل دماغ گوشتی نیمه فانتزی:

   این مدل ترکیبی از مدل طبیعی و فانتزی بوده و از ویژگی‌های این مدل، نوک بینی کمی سربالا و یک قوس ملایم است.

   عمل بینی گوشتی فانتزی:

    

   نوک بینی سربالا قوس بیش از اندازه و حفره‌های بینی خیلی کوچک از ویژگی‌های این مدل است. این مدل نیازمند غضروف مستحکم و پوست ظریف است به همین دلیل معمولاً افرادی که بینی‌های گوشتی دارند، کاندیدهای مناسبی برای این مدل نیستند.

    البته این به این معنی نیست که افراد دارای بینی گوشتی هرگز نمی‌توانند بینی فانتزی داشته باشند بلکه با توجه به میزان گوشتی بودن بینی و مهارت پزشک گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد.

    

   عمل بینی گوشتی در شیراز

    

   نمونه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب

   انواع روش‌های جراحی بینی گوشتی:

   برای تغییر فرم بینی گوشتی خود می‌توانید از راه‌های مختلفی مثل جراحی یا روش‌های بدون جراحی اقدام کنید که ما راه‌های مختلف را برای شما توضیح داده‌ایم و شما می‌توانید مناسب‌ترین روش را، باتوجه‌به شرایطتان انتخاب کنید.

   جراحی بینی گوشتی به روش باز:

   در این روش پزشک برش کوچکی روی قسمت میانی بین دو پره بینی می‌دهد و هنگام جراحی تمام پوست بینی را بلند می‌کند و اشراف بیشتری روی عمل دارد.

   بینی‌های گوشتی غضروف‌های ضعیفی دارند و معمولاً نیاز به پیوند غضروف یا گرافت گذاری است به همین دلیل جراحی بینی به‌صورت باز روش مناسب‌تری برای بینی‌های گوشتی است.

   جراحی بینی گوشتی به روش بسته:

    

   در این روش تمام اصلاحات از داخل حفره‌های بینی انجام می‌شود و جراح هیچ برشی روی بینی ایجاد نمی‌کند. اگرچه جراحی بینی گوشتی به روش باز رایج‌تر است، اما تصمیم نهایی پس از معاینات بینی، تصویربرداری و آزمایش‌ها گرفته می‌شود.

   عمل بینی گوشتی طبیعی

    

   نمونه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب

   روش های کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل:

   عمل بینی همیشه طرف‌داران پروپاقرص خودش را دارد اما راه‌های دیگری هم برای تغییر فرم بینی وجود دارد که در آن‌ها نیاز به بیهوشی کامل و صرف هزینه‌های خیلی زیاد نیست.

   اصلاح فرم بینی گوشتی با تزریق ژل:

   این روش نسبت به جراحی بینی هزینه خیلی کمتری دارد. توجه کنید تزریق ژل معمولاً برای برطرف‌کردن انحراف بینی و افتادگی‌های سر بینی، اصلاح ظاهری بینی‌های پهنی که حالت کوبیده دارند و به‌طورکلی برای برطرف‌کردن نواقص جزئی صورت می‌گیرد.

   این اصلاح فرم به‌صورت موقتی بوده و شما بعد از یک تا شش سال باید مجدداً این کار را تکرار کنید.

   لیفت بینی گوشتی با نخ:

    

    

    در این روش از نخ‌های مخصوصی به نام PDO استفاده می‌شود و با استفاده از آن‌ها نوک بینی را به سمت بالا لیفت می‌کنند. این روش یکی از بهترین راه‌های کوچک کردن بینی های گوشتی است و نتیجه آن تا یکی دو سال باقی می‌ماند.

   کوچک کردن بینی گوشتی

    

   نمونه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب

   عمل بینی گوشتی با لیزر:

   ما هرگز قصد ناامید کردن شما را نداریم اما عمل دماغ گوشتی با لیزر هرگز چیزی به جز یک تیتر تبلیغاتی پرسروصدا نیست.

   اگر قصد استفاده از این تکنیک را دارید باید بدانید لیزر به‌جز برش دادن پوست حین جراحی بینی گوشتی هیچ کار دیگری انجام نمی‌دهد و در برطرف‌کردن نواقصی همچون قوز بینی، انحراف بینی یا برطرف‌کردن افتادگی نوک بینی هیچ کاربردی ندارد.

   حالا که با روش‌های مختلف جراحی بینی گوشتی آشنا شدید بهتر است قبل از انجام این کار همه جوانب را در نظر بگیرید. در این بخش نکات مهمی که قبل از عمل جراحی حتماً باید بررسی کنید را برای شما توضیح داده‌ایم.

   نکات مهم عمل زیبایی بینی گوشتی

   فاکتورهایی مثل سن، هزینه عمل جراحی بینی و تشخیص این که آیا بینی شما اصلاً یک بینی گوشتی است یا نه موارد مهمی هستند که قبل از اقدام برای عمل بینی حتماً باید به آن‌ها توجه کنید.

   در ویدیو زیر نکته ای مهم را بیان کرده‌ایم که دانستن آن برای همه واجب است!

   تشخیص بینی گوشتی:

   آیا مطمئن هستید که بینی شما یک بینی گوشتی است؟ در ابتدا شما باید مطمئن شوید که اصلاً بینی شما در دسته بینی‌های گوشتی قرار می‌گیرد یا نه.

   بینی‌های گوشتی دارای پوست ضخیم، ساختار غضروفی ضعیف، منافذ باز و سطح براق و چرب هستند. اگر بینی شما چنین ویژگی‌هایی دارد در دسته بینی‌های گوشتی قرار می‌گیرد.

   البته گاهی اوقات هم تشخیص بینی‌های گوشتی از استخوانی برای شما کار خیلی راحتی نیست اما مشاوران تیم ما برای کمک به شما آماده هستند! تنها کافی است چند عکس از زوایای مختلف بینی خود برای ما ارسال کنید تا به شما بگوییم که بینی شما در دسته بینی‌های گوشتی قرار می‌گیرد یا استخوانی.

   عمل جراحی بینی گوشتی

    

   نمونه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب

   هزینه عمل جراحی بینی گوشتی در شیراز:

   معمولاً هزینه عاملی تأثیرگذار روی خیلی از تصمیمات ماست. اگر شما قصد جراحی بینی خود را دارید باید بدانید که هزینه‌های جراحی بینی به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

   دستمزد جراح:

    

   معمولاً دستمزد هر جراح بسته به تجربه و تخصصش متفاوت است. اما به‌طورکلی جراحان برای جراحی بینی‌های گوشتی هزینه بیشتری دریافت می‌کنند چون عمل بینی‌های گوشتی سخت‌تر از بینی‌های استخوانی است و زمان و انرژی بیشتری از جراح می‌گیرد.

   شما می‌توانید با دریافت مشاوره از ما، بهترین جراحان بینی در شیراز را بشناسید و ویزیت فوری دریافت کنید

   هزینه بیمارستان:

   بخش دیگر هزینه‌های جراحی مربوط به بیمارستان می‌شود. معمولاً هزینه بیمارستان‌ها ثابت و نزدیک به هم است. جدیداً به علت اینکه کلینیک‌های جراحی، ‌هزینه کمتری دریافت می‌کنند بسیاری از پزشکان عمل بینی را در کلینیک‌های جراحی انجام می‌دهند.

   یک سورپرایز برای شما داریم! ویدیو زیر را حتما تماشا کنید

   هزینه‌های جانبی:

    معمولاً کمتر کسی به هزینه‌های جانبی عمل بینی مثل آزمایش‌ها، نوبت ویزیت و تصویربرداری فکر می‌کند فقط کسانی که تابه‌حال بینی خود را عمل کرده‌اند از این هزینه‌های زیاد و سرسام‌آور اطلاع دارند.

   هدیه ویژه تیم دکی یاب به شما تخفیف 50 درصدی آزمایش‌ها، تصویربرداری و نوبت‌های ویزیت است. اگر شما از طریق تیم حرفه‌ای دکی یاب برای جراحی بینی گوشتی خود اقدام کنید می‌توانید از این تخفیف 50 درصدی نیز بهره‌مند شوید.

   شرایط اقساطی ویژه دکی یاب

   باتوجه‌به اینکه هزینه عمل بینی در سال‌های گذشته افزایش زیادی داشته است ما در تیم دکی یاب برای کمک به همشهریان عزیزمان امکان پرداخت قسطی هزینه عمل بینی را به وجود آورده‌ایم.

   تیم دکی یاب برای اولین‌بار در ایران و شیراز این شرایط را برای مراجعه‌کنندگان محیا کرده است. شما می‌توانید هزینه جراحی بینی تمام جراحان بینی شیراز را با مجموعه ما به‌صورت اقساطی پرداخت نمایید.

   شرایط پرداخت اقساطی:

   بدون نیاز به ضامن و فقط با چک یا طلا

   مدت اقساط تا ۱۲ ماه

   تا سقف ۲۰ میلیون تومان

   عمل زیبایی بینی گوشتی

    

   نمونه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب

   سن مناسب برای عمل بینی گوشتی:

    

   بهترین سن برای انجام جراحی بینی زمانی است که فرد به بلوغ کامل جسمی و ذهنی رسیده باشد. معمولاً پزشکان بازه سنی 20 تا 30 سال را بهترین سن برای عمل جراحی بینی گوشتی می‌دانند.

    اگر جراحی قبل از رسیدن فرد به بلوغ انجام شود بسیار خطرناک است و باعث تغییر چهره شخص در بزرگسالی و بهم ریختن تناسبات صورت در بزرگسالی می‌شود. جراحی در سنین بالا نیز عوارض خودش را دارد. در سنین بالا پوست خاصیت ارتجاعی و الاستیک خود را از دست می‌دهد و تورم بعد از جراحی و دوران نقاهت بسیار طولانی می‌شود.

   مسئله دیگری که خیلی از اوقات ذهن افرادی که قصد عمل بینی دارند را درگیر می‌کند قضیه‌ انتخاب پزشک است. انتخاب پزشک مناسب کاری بسیار سخت است و نیازمند اطلاعات و تحقیق زیادی می‌باشد. تیم دکی یاب سال‌های زیادی است که با اکثر جراحان بینی شیراز در ارتباط است و مشاورین ما می‌توانند در انتخاب مناسب‌ترین جراح بینی باتوجه‌به فرم بینی به شما کمک کنند.

   بهترین روش عمل بینی گوشتی

    

   نمونه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب

   بهترین دکترها برای عمل بینی گوشتی در شیراز:

    

   این که بهترین دکتر برای عمل بینی گوشتی در شیراز کیست؟ سؤال تمام افرادی است که قصد جراحی بینی دارند. به همین دلیل ما لیستی از بهترین جراحان بینی گوشتی در شیراز را برای شما آماده کرده‌ایم.

   دکتر لیلا اسدپور ، شهریار شاهمرادی، غلامرضا معین، حمیدرضا کاظمی و امیر خسرو برخورداری از بهترین پزشک های جراحی بینی گوشتی هستند؛ البته ما در مشاوره‌های رایگان لیست کامل پزشک‌ها، شرایط عمل و هزینه‌های جراحی را به شما ارائه می‌دهیم و در صورت تمایل نوبت ویزیت فوری و نیم‌بها را برای شما تهیه می‌کنیم.

   با این که عمل بینی مزایای زیادی دارد اما دردسرهایی هم دارد البته آن‌قدر زیاد نیستند که شما را از انجام عمل بینی منصرف کنند. پس بد نیست که قبل از اقدام برای عمل جراحی کمی با این دردسرها آشنا شوید.

   دردسرهای عمل بینی گوشتی!

   مراقبت‌های بعد از عمل، چسب زدن و بخصوص امکان برگشت برای بینی‌های گوشتی از جمله دردسرهایی است که بعد از عمل بینی به سراغ شما می‌آیند.

   مراقبت های بعد از عمل بینی گوشتی:

    

   بعد از عمل بینی حتماً باید نکات زیر را رعایت کنید و گرنه ممکن است دوران نقاهت و روند ترمیم بینی شما به‌خوبی انجام نگیرد و به فرم دلخواهتان را به دست نیاورید.

   حداقل دوران نقاهت عمل جراحی بینی حدود یک هفته است و بعد از آن کم‌کم می‌توانید به روال قبلی زندگی برگردید.

     • سه الی چهار روز باتوجه‌به توصیه پزشک از کمپرس یخ روی چشمان خود استفاده کنید تا تورم و کبودی ناشی از عمل از بین برود.

     • با استفاده از دو بالشت در کنار سرتان سر را فیکس کرده و صورتتان را مستقیم و روبه‌بالا نگه دارید تا هنگام خوابیدن ضربه‌ای به بینی‌ وارد نشود.

     • سعی کنید تا قبل از برداشتن گچ بینی حمام نروید. بهتر است برای تمیزکردن صورتتان نیز از یک دستمال خیس استفاده کنید.

     • به مدت سه الی چهار روز غذاهای نرم و میکس شده بخورید. خوردن غذاهای سفت و جویدنی می‌تواند باعث پاره شدن بخیه‌های بینی و علاوه‌برآن بروز درد در بینی تازه جراحی شده شما شود.

     • گرما باعث تورم بیشتر در بافت‌های بینی می‌شود پس سعی کنید تا حد ممکن از حضور در مکان‌های گرم مثل سونا، گرفتن دوش آب گرم و خوردن غذاهای خیلی داغ خودداری کنید.

     • از دخانیات دوری کنید و در معرض دود دخانیات هم قرار نگیرید. نیکوتین موجود در دخانیات جریان خون شما را محدود می‌کند و باعث اختلال در روند بهبودی شما می‌شود.

     • عینک زدن می‌تواند تورم و کبودی را بیشتر کند و حتی باعث فرورفتگی روی بینی شما شود پس تا زمانی که پزشکتان اجازه عینک زدن را نداده است، عینک نزنید.

     • سه تا چهار هفته پس از عمل بینی از فعالیت‌های سنگین مثل ورزش دوری کنید.

    چسب زدن بینی گوشتی:

     

    چسب زدن و تهیه چسب بینی از دردسرهای اجتناب‌ناپذیر عمل بینی است. برای این که این پروسه برای شما راحت‌تر شود و دیگر نگران تهیه چسب و دردسرهای آن نباشید ما در تیم دکی یاب چسب‌های موردنیاز شما بعد از عمل را به‌صورت رایگان برای شما ارسال می‌کنیم.

    مدت‌زمان چسب زدن برای بینی گوشتی حدود 3 ماه است که باید به طور منظم چسب بزنید و هرگاه چسب خیس شد سریع آن را عوض کنید. البته این زمان باتوجه‌به فرم بینی شما و تشخیص پزشک متفاوت است.

    پس از این که نحوه صحیح چسب زدن را از دکتر خود یاد گرفتید باید چند نوبت دیگر به مطب مراجعه کنید تا دکتر مشکلات شما در چسب زدن را رفع کند. اگر از طریق دکی یاب اقدام به جراحی کنید، آموزش‌های لازم را از ما دریافت خواهید کرد و نیازی به پرداخت هزینه‌های دیگری نیست.

    عمل بینی های گوشتی

     

    نمونه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب

    آیا برگشت‌پذیری بینی های گوشتی پس از عمل صحت دارد؟:

    مطمئناً شما هم شنیده‌اید که بینی گوشتی بعد از مدتی به حالت قبلی خود بر می‌گردد یا دچار افتادگی می‌شود اما این حرف چقدر صحت دارند؟

    معمولاً بینی‌های گوشتی پوست ضخیم و غضروف ضعیفی دارند. سال‌های قبل، پزشکان با تراشیدن غضروف سعی در شکل‌دادن به بینی گوشتی می‌کردند اما غضروف جدید توانایی تحمل وزن پوست ضخیم بینی را نداشت و پس از مدتی بینی حالت افتاده‌ای پیدا می‌کرد.

    در متد جدید جراحی برای بینی گوشتی پزشک غضروف بینی گوشتی را با استفاده از غضروف خودش یا بخشی از غضروف گوش تقویت می‌کند. این کار باعث می‌شود که هرگز نوک بینی فرم خودش را از دست ندهد و نوک آن به سمت پایین نیفتد.

    عوارض عمل بینی گوشتی:

    عوارض عمل بینی تا حد زیادی به مهارت پزشک شما بستگی دارد. اگر شما پزشک مناسبی را برای عمل بینی خود انتخاب نکنید امکان دارد این عوارض در بلندمدت گریبان‌گیر شما شود.

    اگر استرس عمل بینی دارید پیشنهاد می‌کنم ویدیو زیر را مشاهده کنید تا متوجه دلایل آن شوید:

    ایجاد مشکلات تنفسی:

     

     اگر پزشک ماهری بینی شما را عمل نکند، امکان دارد که راه تنفس شما از طریق بینی تنگ شود و مجبور باشید دائماً از طریق دهان نفس بکشید. این مسئله می‌تواند مشکلات زیادی را در ورزش‌کردن و هنگام خواب برای شما به وجود بیاورد.

    این مورد بیشتر در عمل‌هایی به وجود می‌آید که در آن‌ها پزشک برای عمل دماغ گوشتی غضروف را تقویت نمی‌کند و باعث بروز نفس تنگی، خر و پف و خشکی دهان می‌شود.

    جراحی بینی گوشتی در شیراز

     

    نمونه جراحی مراجعه کننده تیم دکی یاب

    باقی‌ماندن جای اسکار یا زخم:

     

     ازآنجایی‌که بهترین روش برای عمل بینی گوشتی جراحی به روش باز است ممکن است پس از جراحی جای بخیه‌ها روی بینی باقی بماند. به‌جاماندن جای بخیه یا اسکار روی بینی پس از عمل حس خیلی ناخوشایندی به بیمار می‌دهد.

     ما در تیم دکی یاب با معرفی بهترین جراحان بینی در شیراز سعی کرده‌ایم تا مشکلات این‌چنینی را برای شما به حداقل برسانیم.

    مشکلات ظاهری:

    معمولاً بیشتر بیمارانی که دچار عوارض عمل بینی هستند از ظاهر بینی خود شکایت دارند. مشکلاتی مثل افتادگی نوک بینی بعد از عمل، متقارن نبودن حفره‌های بینی، ایجاد تورفتگی روی بینی یا کج شدن نوک بینی عوارض ظاهری شایع عمل بینی‌های گوشتی هستند.

    همان‌طور که اشاره کردیم به‌وجودآمدن اکثر این مشکلات به انتخاب پزشک مناسب بستگی دارد و باید نهایت دقت را در انتخاب پزشک به خرج دهید.

    نتیجه‌گیری:

    در این مقاله راجع به روش‌های مختلف عمل، بهترین دکترها و پستی و بلندی‌های قبل و بعد از عمل بینی گوشتی خواندید اگر بعد از خواندن این مقاله در تصمیم خود برای عمل بینی مصمم شده‌اید زمان آن است که برای مشاوره رایگان اقدام کنید.

    همچنین اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که بینی گوشتی خود را عمل کرده‌اید یا کسی از نزدیکانتان تجربه این عمل را داشته است می‌توانید نظر خود را  راجع به عمل دماغ گوشتی با ما و مخاطبان سایت دکی یاب به اشتراک بگذارید.

    دیدگاهتان را بنویسید