بهترین جراح بینی در سمنان را بشناسید | رزومه + نمونه کار

بهترین جراح بینی در سمنان را بشناسید تا با رویای زیبایی، قربانی قصور پزشکی و آسیب‌های جراحی نشوید! آسیب‌های فیزیکی نه تنها جسم، بلکه روحمان را نیز دچار خستگی و...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

بهترین جراح بینی در سمنان را بشناسید تا با رویای زیبایی، قربانی قصور پزشکی و آسیب‌های جراحی نشوید!

آسیب‌های فیزیکی نه تنها جسم، بلکه روحمان را نیز دچار خستگی و جراحت می‌کنند. مخصوصا اگر با هدف زیبا شدن، بهای سنگینی را پرداخت کرده باشیم!

جراحی بینی عمل ساده‌ای به نظر می‌رسد که افراد زیادی در اطرافمان به سراغ آن رفته‌اند و از نتیجه راضی هستند اما آیا تا کنون به قربانیان این عمل ساده فکر کرده‌اید؟ یا افرادی که نتیجۀ عمل برایشان رضایت‌بخش نبوده است؟

چه چیزی نتیجۀ عمل را تضمین می‌کند؟ مهمترین نکته در عمل زیبایی بینی آگاهی کافی و  پیدا کردن بهترین جراح است تا سلامتی و زیبایی ما را تضمین کند و با خیالی آسوده به سراغ جراحی بینی برویم. برای یافتن بهترین جراح بینی باید به سراغ افراد یا مجموعه‌های معتبری رفت که شناخت کامل و عمیقی از جراحان معتبر داشته باشند. مجموعه دکی یاب در این مقاله با توجه به میزان مهارت و تجربۀ پزشکان مختلف، بهترین جراح بینی در سمنان را به شما معرفی کرده است تا با اطمینان خاطر به سراغ جراحی بینی بروید.

 همچنین می‌توانید برای گرفتن نوبت فوری و وی آی پی، پرداخت اقساطی و خدمات مشاوره‌ای مجموعۀ دکی یاب، به طور مستقیم با تیم حرفه‌ای ما در ارتباط باشید.

ارتباط با دکی یاب

چگونه می‌توانیم بهترین جراح بینی در سمنان را پیدا کنیم؟

نمونۀ جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونۀ جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

یکی از مهمترین دغدغه‌های جراحی بینی، پیدا کردن بهترین پزشک جراح است. اگر به سراغ افرادی که عمل بینی داشته اند برویم و با ملاک قرار دادن نتیجه کار آنها، به همان پزشک مراجعه کنیم، چه تضمینی وجود دارد که به نتیجه دلخواهمان برسیم؟ از طرفی ممکن است چهره، فرم بینی و مدل مد نظر ما، با فردی که بینی او را ملاک قرار داده‌ایم متفاوت باشد. اصولا هر پزشک در سبک عمل خاصی تبحر دارد و ممکن است از پس تمام سبک‌های جراحی و فرم بینی ما برنیاید. اینجاست که ناگهان متوجه می‌شویم نتیجه کار اصلا شبیه چیزی که فکر می‌کرده ایم نیست! از سوی دیگر برای آگاه شدن از سابقه، تجربه، توانایی، تخصص، شهرت و میزان مهارت یک پزشک، سوال پرسیدن از بقیه و دیدن نمونه کار کفایت نمی‌کند. باید با ملاک‌های بسیار، تحقیقات گسترده‌ای صورت بگیرد تا تخصص و تبحر یک پزشک اثبات شود. تیم مشاورۀ دکی یاب با در نظر گرفتن شرایط، بودجه و فرم بینی شما، پزشکان معتبر و موفق سمنان را به شما معرفی می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی بهترین جراح بینی در سمنان با ما ارتباط برقرار نمایید.

بیشتر بخوانید: معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز

بهترین جراح بینی در سمنان برای انواع فرم بینی

جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بهتر است در اولین گام قبل از جراحی، فرم دقیق بینی خود را بشناسیم. این که بدانیم نوع بینی‌مان گوشتی یا استخوانی است و یا اینکه چه سبک از جراحی مناسب ماست مشخص می‌کند کدام جراح را باید انتخاب کنیم. ممکن است شما عاشق فرم بینی فانتزی یا طبیعی باشید اما دانستن اینکه کدام پزشک می‌تواند نتیجه‌ای دلخواه و تضمین شده به شما بدهد، کار آسانی نیست. بررسی رزومۀ کاری کامل یک پزشک به همراه نمونۀ کار و میزان رضایت سایر زیباجویان، تا حدودی میزان توانایی یک پزشک را نشان می‌دهد. اما اگر پیدا کردن پزشک متخصص و توانمند برایتان دشوار است با ما باشید تا بهترین جراح بینی در سمنان را بشناسید. در ادامه رزومه بهترین جراحان بینی در سمنان در سبک‌های متفاوت به همراه نمونۀ کار برای شما آورده شده است. 

همچنین برای آگاهی از هزینۀ جراحی بینی پیشنهاد می کنیم به مقالۀ هزینه عمل بینی در سمنان رجوع کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در سمنان

عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بینی در حالتی گوشتی است که پوست آن ضخیم و غضروف و استخوان آن ضعیف باشد. همین ضعف در غضروف و استخوان، در برخی موارد سبب افتادگی نوک بینی می‌شود. نوک بینی گوشتی، پهن و گرد است و پوست آن منافذ بازتری دارد. اصولا در  بینی گوشتی پره‌های بینی پهن و ضخیم هستند و حجم بینی نسبت به بینی‌های استخوانی بزرگ‌تر است. باید بپذیریم که نمی‌توانیم بیش از اندازه از این فرم بینی توقع داشته باشیم که کوچک و فانتزی شود. در واقع بهتر است بینی‌های گوشتی بیشتر به سبک طبیعی جراحی شوند. در سبک‌های فانتزی و نیمه‌فانتزی غضروف و استحکام بینی ملاک است که در بینی‌های گوشتی، غضروف و اسکلت ضعیف، چنین اجازه ای نمی‌دهد.

غضروف‌سازی بینی گوشتی به دو روش طبیعی و مصنوعی صورت می‌گیرد. در روش طبیعی غضروف مورد استفادۀ بینی از پشت گوش یا زیر دندۀ فرد برداشته می‌شود و در روش دوم، پزشک از غضروف مصنوعی برای محکم کردن ساختار بینی بهره می‌گیرد. با توجه به شرایط بینی، نحوۀ پیشبرد جراحی را پزشک جراح مشخص می‌کند.

گوشتی بودن بینی به معنای قوز نداشتن بینی نیست. بینی گوشتی می‌تواند علاوه بر مقداری چربی همزمان قوز هم داشته باشد. در نهایت می‌توان گفت جراحی بینی گوشتی نسبت به استخوانی، پیچیدگی و دشواری بیشتری دارد و مدت زمان جراحی نیز طولانی‌تر است. جراحی بینی گوشتی به دو روش باز و بسته و با تشخیص دکتر جراح صورت می‌گیرد. باید در نظر داشت که تبحر پزشک و داشتن تخصص در جراحی بینی‌های گوشتی بسیار در برگشت‌ناپذیری فرم بینی اهمیت دارد. علاوه بر مهارت پزشک و خوب کار کردن در غضروف سازی بینی، مراقبت‌های پس از جراحی نیز بسیار در ماندگار ماندن حالت بینی گوشتی مؤثر است. هر چه بینی ثابت‌تر نگه داشته شود و چسب زدن بینی توسط پزشک، با دقت بیشتری انجام شود، ماندگاری فرم بینی گوشتی تضمین بیشتری دارد. 

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد جراحی بینی گوشتی کسب کنید، مقالۀ عمل جراحی بینی گوشتی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار می‌دهد. همچنین برای گرفتن نوبت از بهترین جراحان بینی به سبک گوشتی، با تیم مشاورۀ دکی یاب همراه باشید و بهترین جراح بینی گوشتی را در سمنان بشناسید. برای ارتباط با کارشناسان دکی یاب کلیک کنید.

 

ارتباط با کارشناسان

دکتر علیرضا همتی فراهانی از بهترین جراحان بینی گوشتی در سمنان

دکتر علیرضا همتی فراهانی متخصص گوش، حلق و بینی با شماره نظام پزشکی 86828 یکی از جراحان توانمند بینی در سمنان است که جراحی‌های موفق بسیاری در کارنامۀ خود دارد. در کنار سایر سبک‌های جراحی، عمل های بینی گوشتی این پزشک بسیار موفق و رضایتمندانه است. علاوه بر عمل بینی، سایر جراحی‌های سر و گردن نیز در تخصص کاری این پزشک جای می‌گیرد.

نمونۀ جراحی بینی گوشتی دکتر علیرضا همتی فراهانی در سمنان

در زیر دو نمونه از جراحی‌های این پزشک  خوش سابقه برای شما عزیزان آورده شده تا با سبک کاری این پزشک بیشتر آشنا شوید. 

نمونه کار دکتر علیرضا همتی فراهانی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه کار دکتر علیرضا همتی فراهانی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی با دکتر علیرضا همتی فراهانی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی با دکتر علیرضا همتی فراهانی؛ بهترین جراح بینی در سمنان

دکتر پریا حامدی از موفق‌ترین جراحان بینی گوشتی در سمنان

دکتر پریا حامدی یکی از متخصصان به نام جراحی گوش و حلق و بینی در سمنان هستند. این پزشک ماهر و موفق با شماره نظام پزشکی 100845 و 19 سال تجربه کاری درخشان، یکی از موفق‌ترین جراحان بینی در سمنان به شمار می‌آیند که در جراحی بینی‌های گوشتی، رضایت زیباجویان بسیاری را به دست آورده اند. پیچیدگی جراحی بینی‌های گوشتی در کنار ظرافت کار دکتر پریا حامدی، این پزشک را در جراحی بینی‌های گوشتی برجسته کرده است. 

نمونه کار دکتر پریا حامدی جراح بینی در سمنان

برای شناخت بهتر شما عزیزان از سبک کاری دکتر پریا حامدی در جراحی‌های بینی گوشتی، دو نمونه از کارهای این پزشک مجرب در زیر آورده شده است تا با دقت و ظرافت این پزشک بیشتر آشنا شوید. 

جراحی بینی با دکتر پریا حامدی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی بینی با دکتر پریا حامدی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی بینی با دکتر پریا حامدی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه عمل بینی با دکتر پریا حامدی؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بهترین جراح بینی استخوانی در سمنان

دکی یاب جراحی مطمئن بینی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
دکی یاب جراحی مطمئن بینی؛ بهترین جراح بینی در سمنان

در بینی استخوانی اصولا قوز ، بلندی بینی و فرم بد استخوان مورد اصلاح قرار می‌گیرد. بینی استخوانی به بینی عقابی یا بینی قوزدار هم شناخته می‌شود و نسبت به بینی گوشتی بافت ظریف‌تر و پوست نازک‌تری دارد. در این فرم از بینی برخلاف بافت نازک، غضروف و استخوان مقاوم است. رشد بیش از حد غضروف یا ایراد در استخوان بینی می‌تواند بر اثر آسیب ایجاد شده و یا وراثتی باشد. البته گاهی ممکن است در جراحی بینی‌های استخوانی، به تشخیص پزشک، پیوند غضروف هم صورت بگیرد.

تیغۀ بینی در حالت طبیعی باید صاف و بدون انحراف باشد. وجود هرگونه ایراد در تیغۀ بینی ممکن است موجب ایجاد مشکلات تنفسی بشود. در کل باید گفت خمیدگی، برآمدگی و ناقرینگی در قسمت پل بینی، مشکلات رایج در این نوع بینی هستند و قوز بینی شایع‌ترین مورد در جراحی بینی استخوانی است.

برخلاف بینی‌های گوشتی که پس از جراحی امکان بازگشت احتمالی فرم بینی وجود دارد؛ در بینی استخوانی اصولا فرم بینی ماندگار است. البته باید توجه داشته باشیم که ضربه، ورزش و فعالیت‌های شدید و چسب زدن نامناسب پس از جراحی، می‌تواند به فرم بینی آسیب برساند. برای دانستن جزییات بیشتر در مورد جراحی بینی استخوانی، مطالعۀ مقالۀ همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای گرفتن نوبت از بهترین پزشکان جراح بینی استخوانی در سمنان، تیم حرفه‌ای دکی یاب با شماست تا با در نظر گرفتن بودجه و شرایط شما، بهترین جراح بینی استخوانی در سمنان را به شما معرفی کند. با تیم حرفه‌ای ما بهترین جراح بینی در سمنان را بشناسید و  با بهترین شرایط ممکن به سراغ جراحی بینی بروید. برای ارتباط با ما از طریق دکمۀ زیر اقدام کنید.

ارتباط با مشاورین دکی یاب

دکتر محمد اسماعیلی‌نژاد از بهترین پزشکان بینی استخوانی در سمنان

دکتر محمد اسماعیلی نژاد، متخصص جراحی دهان و فک و صورت در سمنان، یکی از پزشکان مجرب با کد نظام پزشکی ۱۳۶۶۷۴ هستند که از پزشکان خوش سابقه و با تجربۀ سمنان به حساب می‌آیند. دکتر محمد اسماعیلی نژاد در جراحی بینی‌های استخوانی بسیار توانمندند و نمونه‌های عمل موفق بسیار ی در رزومۀ کاری خود دارند. اگر بینی شما استخوانی است و در سمنان به دنبال پزشک خوب در این سبک می‌گردید، دکتر اسماعیلی نژاد گزینه‌ای مناسب است تا با اطمینان خاطر بینی شما را به شکل دلخواهتان برساند.

نمونه‌های جراحی بینی استخوانی دکتر محمد اسماعیلی‌نژاد در سمنان

در زیر دو نمونه از جراحی بینی استخوانی این پزشک آورده شده که به سبک دلخواه زیباجو جراحی شده است و کاملا با اجزای چهره همخوانی دارد. 

نمونه عمل بینی دکتر محمد اسماعیلی‌نژاد؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه عمل بینی دکتر محمد اسماعیلی‌نژاد؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی بینی دکتر محمد اسماعیلی‌نژاد؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی بینی دکتر محمد اسماعیلی‌نژاد؛ بهترین جراح بینی در سمنان

دکتر شهرام رحیمیان از با ماهرترین جراحان بینی استخوانی در سمنان

دکتر شهرام رحیمیان، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص جراح عمومی به شماره نظام پزشکی 54002، یکی از پزشکان خوب و موفق شهر سمنان می باشند. این پزشک توانا علاوه بر جراحی‌های پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، در جراحی بینی استخوانی بسیار مهارت دارد و یکی از پزشکان پرطرفدار شهر سمنان هستند. اگر دکتر رحیمیان جراح انتخابی شما برای بینی استخوانی است، از نتیجۀ عمل بسیار راضی خواهید بود. 

نمونه کار جراحی بینی دکتر شهرام رحیمیان در سمنان

برای آشنایی بهتر با سبک جراحی این پزشک توانمند، در زیر دو نمونه کار دکتر شهرام رحیمیان آمده است. تغییرات چشمگیر در نتیجۀ عمل این پزشک، زیباجویان فراوانی را در صف انتظار جراحی بینی این پزشک قرار داده است.

نمونه کار دکتر شهرام رحیمیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه کار دکتر شهرام رحیمیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی با دکتر شهرام رحیمیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی با دکتر شهرام رحیمیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بهترین جراح بینی به سبک طبیعی در سمنان

نمونۀ جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونۀ جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

جراحی بینی به سبک طبیعی یا نچرال، یکی دیگر از سبک‌های جراحی پرطرفدار است که جراح در آن، فرم اصلی بینی را حفظ کرده و فقط نواقص و ایرادات بینی را برطرف می‌کند. در این سبک از جراحی، اصولا قوز بینی، انحراف، ناقرینگی، افتادگی نوک بینی، حجم زیاد بینی، گشاد بودن پره‌ها و هم اندازه نبودن سوراخ‌های بینی مورد اصلاح قرار می‌گیرد و بینی بدون قوس و تغییر شکل به شکل و اندازۀ طبیعی خود می‌رسد. در سایر سبک‌های جراحی، فرد به دنبال تغییر فرم است و اصولا بینی را سر بالا، قوس دار، بسیار کوچکتر و یا بسیار باریک‌تر می‌کند. اما در این فرم مهمترین هدف حفظ فرم طبیعی بینی بدون قوس است و هماهنگی و همخوانی بینی با سایر اجزای چهره بسیار اهمیت دارد. در حدی که ممکن است گاها دیگران متوجه جراحی بینی شما نشوند. برای آگاهی بیشتر در این  مورد مقالۀ بهترین جراح بینی نچرال و طبیعی در تهران، می‌تواند جزییات بیشتری در اختیارتان قرار دهد.

دکتر کوثر صادقی حقیقی، از مجرب‌ترین پزشکان جراح بینی به سبک طبیعی در سمنان

دکتر کوثر صادقی حقیقی، دکترای حرفه‌ای پزشکی، متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند. این پزشک حاذق، در شهر سمنان و با شماره نظام پزشکی 151835 فعالیت می کنند. اگر به دنبال رفع ایرادات بینی خود هستید و در عین حال نمی‌خواهید شکل بینی شما مصنوعی و غیر طبیعی باشد، این پزشک جراحی طبیعی بی‌نقصی را برای شما رقم می‌زند. دکتر کوثر صادقی یکی از بهترین جراحان بینی به سبک طبیعی هستند که در سمنان پاسخ‌گوی زیباجویان این سبک خواهد بود.

نمونه کار جراحی بینی دکتر کوثر صادقی حقیقی در سمنان

فرقی نمی‌کند بینی شما گوشتی یا استخوانی باشد. این پزشک توانمند بینی شما را به شکل دلخواهتان جراحی می‌کند. در زیر دو نمونه از جراحی بینی به سبک طبیعی آورده شده تا با میزان مهارت دکتر کوثر صادقی حقیقی بیشتر آشنا شوید.

جراحی بینی دکتر کوثر صادقی حقیقی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی بینی دکتر کوثر صادقی حقیقی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه عمل بینی دکتر کوثر صادقی حقیقی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه عمل بینی دکتر کوثر صادقی حقیقی؛ بهترین جراح بینی در سمنان

دکتر صبا میرابوالفتحی، از جراحان موفق جراحی طبیعی بینی در سمنان

دکتر صبا میرابوالفتحی، دکترای حرفه‌ای پزشکی و متخصص گوش و حلق و بینی در شهر گرمسار هستند. این پزشک ماهر به شمارۀ نظام پزشکی 146920، یکی دیگر از بهترین جراحان بینی به سبک طبیعی در استان سمنان به شمار می‌آیند. این پزشک مجرب آمادۀ ارائۀ بهترین خدمات جراحی به افرادی هستند که به دنبال جراحی بینی به سبک نچرال یا طبیعی بوده و از مصنوعی شدن فرم بینی خود ترس دارند. 

نمونه جراحی بینی دکتر صبا میرابوالفتحی در سمنان

دو نمونه از جراحی به سبک طبیعی که توسط دکتر صبا میرابوالفتحی انجام شده است در زیر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا برای انتخاب جراح از کیفیت کار این پزشک آگاه باشید.

عمل بینی با دکتر صبا میرابوالفتحی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی با دکتر صبا میرابوالفتحی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی دکتر صبا میرابوالفتحی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی دکتر صبا میرابوالفتحی؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در سمنان

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بینی فانتزی یا عروسکی، تقلیدی از بینی عروسک باربی و نشأت گرفته از کشور کره است. این سبک از جراحی بینی نیز طرفداران بسیاری دارد و خصوصا در بینی‌های استخوانی نتایج بسیار زیبایی به همراه دارد. هدف جراحی بینی فانتزی کوچک کردن اغراق شدۀ بینی است. در این عمل پهنای نوک بینی از بین می‌رود، سوراخ‌های بینی جمع‌تر می‌شوند، نوک بینی کاملا به سمت بالا کشیده شده و از زاویۀ نیمرخ قوس زیادی در بینی شکل می‌گیرد. باید در نظر داشته باشید در سبک فانتزی به سبب تغییرات بسیار، احتمال آسیب و ایجاد مشکلات تنفسی بیشتر است. علاوه بر این، همۀ افراد کاندیدای مناسب برای این سبک از جراحی نیستند. در این سبک، غضروف بینی فرد باید محکم باشد و داشتن چهرۀ ظریف و بینی استخوانی شرط است. در غیر این صورت ظرافت و کوچکی بینی با سایر اجزای صورت تناسبی نخواهد داشت. از این رو طرفداران اصلی این سبک بیشتر خانم‌ها هستند و آقایان به سبب بزرگ‌تر بودن صورت، بهتر است زیاد به سراغ بینی‌های فانتزی نیایند. همچنین این سبک از جراحی مناسب افرادی با بینی گوشتی نیست چرا که ضخامت پوست بینی، ضعیف بودن غضروف و حجم بافت گوشتی و چربی در بینی، پزشک را محدود و نتیجه را دلخواه نخواهد کرد.

برای آگاهی بیشتر در مورد سبک فانتزی یا عروسکی، مطالعۀ مقالۀ بهترین جراح بینی عروسکی در تهران را به شما توصیه می‌کنیم. همچنین برای این که مطمئن شوید سبک جراحی فانتزی مناسب شماست می توانید از کارشناسان دکی یاب مشاوره تخصصی دریافت کنید. برای شروع کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.

ارتباط با کارشناسان

دکتر لعیا یوسفیان از درخشان‌ترین جراحان بینی به سبک فانتزی در سمنان

دکتر لعیا یوسفیان، متخصص گوش و حلق و بینی در شهر سمنان با شماره نظام پزشکی 111050 یکی از جراحان بینی مشهور در سبک فانتزی هستند. افرادی که به دنبال قوس و کوچکی زیاد بینی خود و طرفدار سبک عروسکی هستند، می‌توانند جراحی به این سبک را با دکتر یوسفیان تجربه کنند. ظرافت این پزشک در جراحی، یک بینی کوچک، ظریف و قوس‌دار را برای زیبایی شما تضمین می‌کند.

نمونه کار دکتر لعیا یوسفیان جراح بینی در سمنان

دو نمونه از جراحی‌های موفق دکتر لعیا یوسفیان در زیر آورده شده است تا با نمونه کار این پزشک توانمند آشنایی بیشتری پیدا کنید. بهترین دکتر جراح بینی در سمنان را بشناسید و با خیالی آسوده به سراغ جراحی به سبک فانتزی بروید.

نمونه جراحی دکتر لعیا یوسفیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی دکتر لعیا یوسفیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی با دکتر لعیا یوسفیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی با دکتر لعیا یوسفیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در سمنان

نمونه جراحی بینی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

می‌توان گفت بینی نیمه فانتزی ترکیبی از بینی طبیعی و بینی عروسکی است. نتیجه این سبک از جراحی بینی نه سادگی بینی طبیعی را دارد و نه اغراق و قوس بینی عروسکی. اگر به دنبال یک بینی طبیعی و متناسب هستید و همزمان تغییرات چشمگیری را از جراحی بینی خود انتظار دارید، این سبک مناسب شماست.

در جراحی بینی نیمه فانتزی، بینی کمی ظریف‌تر و کوچک‌تر از حالت طبیعی خود می‌شود. تیغۀ بینی نازک‌تر، نوک بینی کمی سر بالا و سوراخ‌های بینی اندکی کوچک‌تر می‌شود و بینی کمی قوس می‌گیرد. در عین حال تغییرات ایجاد شده به اندازۀ بینی فانتزی نخواهد بود. هر چند انتخاب سبک جراحی بینی کاملا به سلیقه و انتخاب فرد بستگی دارد اما روش نیمه فانتزی نیز مانند روش فانتزی به آقایان و افرادی با بینی گوشتی توصیه نمی‌شود. آقایان به سبب بزرگ‌تر بودن صورت و همچنین بینی‌های گوشتی به سبب غضروف ضعیف و پوست ضخیم، گزینۀ مناسبی برای جراحی نیمه فانتزی نیستند. چرا که زیبا شدن فرم بینی در صورت و تناسب با اجزای صورت مهمترین هدف جراحی بینی است، که در این دو مورد نتیجۀ مطلوبی نخواهد داشت. می‌توانید برای آگاهی بیشتر از این سبک پرطرفدار، مقالۀ همه چیز در مورد سبک و مدل جراحی نیمه فانتزی را مطالعه کنید.

تشخیص این که بینی نیمه فانتزی مناسب چه چهره و شخصی است و نتیجه چگونه خواهد بود کار بسیار دقیق و دشواری است که هر متخصص و جراحی از پس آن بر نمی‌آید و پزشک لزوما باید در سبک نیمه فانتزی متخصص باشد.

دکتر محمد مهدی نوریان جراح بینی به سبک نیمه فانتزی در سمنان

دکتر محمد مهدی نوریان، یکی از معروف‌ترین جراحان استان سمنان در شاهرود هستند. دکتر نوریان با شماره نظام پزشکی 129452، جراح عمومی و متخصص گوش و حلق و بینی می باشند و در جراحی بینی سابقۀ بسیار درخشانی دارند. جراحی به سبک نیمه فانتزی، یکی از سبک‌های پرطرفدار این پزشک است و میزان رضایت زیباجویان جراحی بینی، توانایی و تبحر این پزشک در این سبک از جراحی را اثبات می‌کند. اگر به دنبال بهترین جراح  بینی در سمنان با سبک نیمه فانتزی هستید، دکتر نوریان مناسب‌ترین گزینه برای جراحی بینی شماست.

نمونه کار دکتر محمد مهدی نوریان جراح بینی در استان سمنان

دو نمونه کار از جراحی‌های این پزشک با تجربه در زیر آورده شده تا از نزدیک مشاهده‌گر دقت، ظرافت و تبحر این پزشک باشید و بهترین جراح بینی در سمنان را بشناسید. 

عمل زیبایی بینی دکتر محمد مهدی نوریان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل زیبایی بینی دکتر محمد مهدی نوریان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه کار جراحی بینی دکتر محمد مهدی نوریان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه کار جراحی بینی دکتر محمد مهدی نوریان؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بهترین جراح ترمیم بینی در سمنان

خدمات جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
خدمات جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

جراحی ترمیم بینی، به نوعی جراحی ثانویۀ بینی است که برای رفع مجدد ایرادات بینی انجام می‌شود. جراحی ترمیمی اصولا پیچیده‌تر از عمل بینی اولیه است. این جراحی مجدد می‌تواند به دلیل عدم مهارت کافی جراح و یا قصور پزشک باشد. یا بر اثر سهل انگاری های فرد در مراقبت های پس از جراحی به وجود بیاید. گاهی نیز ممکن است آسیب نتیجۀ تصادف یا ضربه باشد که در هر صورت بینی در شرایط جراحی مجدد قرار می‌گیرد.

این جراحی شرایط را برای فرد و پزشک متخصص دشوارتر و پیچیده‌تر از قبل می‌کند؛ چرا که ساختار بینی با جراحی اول دچار ضعف و حساسیت شده و عمل مجدد، علاوه بر سخت کردن کار پزشک، ممکن است نتیجۀ مناسبی نداشته باشد. در مواردی نیز ممکن است به سبب کوچک شدن بینی و ضعف در ساختار، جراحی ترمیمی اصلا امکان‌پذیر نباشد. 

برای پاسخ به سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی و بینی ترمیمی ، مطالعۀ مقالۀ همه چیز در مورد عمل بینی می‌تواند جزییات بیشتری در اختیار شما قرار دهد.

فراموش نکنید که برای جراحی ترمیمی بینی باید حداقل یک سال از جراحی اول گذشته باشد و زخم‌ها و جراحت‌ها کاملا بهبود یافته باشند تا بینی تحمل عوارض ناشی از جراحی دوم را داشته باشد. در ضمن به نسبت سختی کار در جراحی ترمیمی، هزینۀ این عمل بیشتر از عمل اولیه بینی است. اگر در بودجه و هزینۀ دچار محدودیت هستید نگران نباشید. زیرا مجموعۀ دکی یاب با فراهم کردن پرداخت اقساطی، بهترین شرایط را برای شما در نطر گرفته است. برای ارتباط مستقیم با ما و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق دکمۀ زیر اقدام کنید.

ارتباط با تیم کارشناسی

دکتر ساناز صفایی از جراحان مجرب ترمیم بینی در سمنان

دکتر ساناز صفائی، با شماره نظام پزشکی 129452، دارای دکترای حرفه‌ای پزشکی و فوق تخصص گوش، حلق و بینی در شاهرود است. این متخصص زیبایی، یکی از بهترین‌های جراحی ترمیمی بینی در استان سمنان محسوب می شوند. اگر از نتیجۀ عمل بینی خود راضی نیستید و یا پس از عمل، بر اثر حادثه و رخدادی بینی شما دچار آسیب‌دیدگی شده است، دکتر صفایی یکی از مناسب‌ترین گزینه‌های جراحی ترمیمی برای شماست تا بینی شما به بهترین حالت ممکن برگردد.

نمونۀ کار دکتر ساناز صفایی جراح بینی در سمنان

در زیر دو نمونه از جراحی‌های این پزشک توانا را می‌بینید که بیانگر عملکرد این پزشک متبحر در جراحی‌های زیبایی بینی است.

عمل بینی دکتر ساناز صفایی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی دکتر ساناز صفایی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی دکتر ساناز صفایی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی دکتر ساناز صفایی؛ بهترین جراح بینی در سمنان

دکتر شهرام رحیمیان، از جراحان معروف بینی در سمنان

دکتر شهرام رحیمیان، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص جراح عمومی، یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی، به شماره نظام پزشکی 54002، هستند. این پزشک قابل علاوه بر موفقیت در جراحی بینی استخوانی، در زمینۀ جراحی ترمیمی بینی نیز یکی از بهترین‌های استان سمنان می باشند. با توجه به پیچیدگی و ریسک جراحی‌های ترمیمی، دکتر رحیمیان آمار خوب و قابل تحسینی در موفقیت‌آمیز بودن جراحی‌های ترمیمی به نام خود ثبت کرده اند. دکتر رحیمیان یکی از بهترین جراح بینی در سمنان برای جراحی‌های ترمیمی است.

نمونه کار دکتر شهرام رحیمیان، متخصص و جراح بینی در سمنان

نمونه کارهای دکتر شهرام رحیمیان در زیر آمده است تا شما عزیزان با سبک کاری و مهارت این پزشک آشنایی بیشتر پیدا کنید.

نمونه کار بینی دکتر شهرام رحیمیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه کار بینی دکتر شهرام رحیمیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی زیبایی بینی دکتر شهرام رحیمیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی زیبایی بینی دکتر شهرام رحیمیان؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بهترین جراح انحراف و پولیپ بینی در سمنان

بهترین جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
بهترین جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

پولیپ و انحراف بینی دو مشکل متفاوت و مجزا هستند که در موارد خفیف به واسطه دارو و در موارد شدید توسط جراحی از بین می‌روند. در صورت شدت گرفتن پولیپ و انحراف بینی، علاوه بر ایجاد بیماری و مشکلات تنفسی، در ظاهر بینی نیز مشکل ایجاد می‌شود.

پولیپ بینی: پولیپ توده و بافتی به شکل قطرۀ اشک و یا شاخۀ انگور است که از دیوارۀ بینی آویزان شده و ذاتا خوش‌خیم است. رشد غیرطبیعی این توده می‌تواند مشکل‌ساز باشد و در مواردی بسیار نادر، تبدیل به توده‌ای بدخیم و سرطانی شود.

زائده‌های پولیپ اساسا بدون درد و ناشی از التهاب مزمن هستند. آلرژی، آسم، عفونت‌های پی در پی، اختلالات ایمنی در بدن و حساسیت‌های دارویی می‌تو‌انند عوامل ایجاد و تشدید پولیپ بینی باشند. در مواردی تشدید پولیپ بینی می‌تواند شکل ظاهری بینی شما را به هم بریزد که برای رفع انحراف و ناقرینگی آن باید به سراغ جراح بروید.

انحراف بینی: منظور از انحراف بینی، انحراف تیغه یا همان دیوارۀ غضروفی بینی است که در مرکز بینی قرار دارد و حفرۀ بینی رو به دو قسمت متقارن تقسیم می‌کند. در صورت تشدید این انحراف، بینی کج شده و یا اندازۀ سوراخ های بینی متفاوت می‌شود. ممکن است گاهی این انحراف به حدی زیاد باشد که راه تنفس در یکی از سوراخ‌های بینی مسدود شود. برای آشنایی بیشتر با پولیپ و انحراف بینی، مطالعۀ مقالۀ بهترین دکتر عمل پولیپ بینی در تهران و همچنین مقالۀ بهترین دکتر عمل انحراف بینی در تهران را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

انحراف بینی یا به صورت وراثتی و مادرزادی است و یا توسط آسیب دیدگی‌های فیزیکی مانند تصادف، ضربه ناگهانی، بریدگی و سوختگی ایجاد می‌شود. در هر صورت برای رفع ایرادات ظاهری که توسط انحراف بینی به وجود آمده است، جراحی و صاف کردن تیغۀ بینی الزامی است. اینجاست که شما برای رفع مشکل و جراحی پولیپ و انحراف بینی خود، به یک پزشک توانا احتیاج دارید تا با دقت و ظرافت جراحی بی‌نقصی را برای شما انجام دهد. در ادامه با برترین جراحان انحراف بینی در سمنان آشنا می شویم.

دکتر پریا حامدی از مشهورترین پزشکان پولیپ و انحراف بینی در سمنان

دکتر پریا حامدی یکی از متخصصان زیبایی معروف در سمنان و متخصص جراحی گوش و حلق و بینی است. دکتر حامدی به شماره نظام پزشکی 100845، علاوه بر تبحر و تخصص در سبک‌های دیگر جراحی بینی و مهارت در جراحی‌های بینی‌ گوشتی، در جراحی پولیپ و انحراف بینی نیز کارنامۀ درخشانی دارند. بیماران بسیاری در زمینۀ پولیپ و انحراف بینی، از نتیجۀ کار این پزشک ابراز رضایت می‌کنند و افراد بسیاری تمایل دارند که عمل جراحی زیبایی و درمانی پولیپ و انحراف بینی خود را با این متخصص توانمند تجربه کنند.

نمونه کار دکتر پریا حامدی جراح بینی در سمنان

دو نمونه از جراحی‌های پولیپ و انحراف بینی توسط دکتر حامدی که تیغۀ بینی در آن دچار اختلال و ناقرینگی است و در فرم ظاهری بینی اختلال و کجی دیده می‌شود. همان‌گونه که مشاهده می‌کنید، نتیجۀ عمل بسیار رضایت‌بخش است.

نمونه جراحی بینی دکتر پریا حامدی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی دکتر پریا حامدی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی دکتر پریا حامدی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی دکتر پریا حامدی؛ بهترین جراح بینی در سمنان


بهترین جراح بینی به روش باز در سمنان

جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

عمل جراحی بینی به روش باز جنبۀ درمانی و زیبایی دارد و اصولا زمانی انجام می‌‌شود که بینی دچار مشکلات حاد است و پزشک برای دسترسی به آناتومی کامل بینی از بخیه و برش داخلی و بیرونی استفاده می‌کند. در جراحی به روش باز «کلوما» یا پایۀ بیرونی تیغۀ دماغ، به همراه پره‌های بینی برش می‌خورد و پوست دماغ کاملا از استخوان جدا می‌شود و به بالا می‌ر‌‌ود. در این حالت پزشک به تمام ساختمان بینی «غضروف استخوان و بافت نرم» تسلط و دید کامل دارد و برای رفع دقیق ایرادات بینی عملکرد بهتری خواهد داشت

تغییرات کلی در جراحی زیبایی، ترمیم آسیب دیدگی‌های عمیق و شکستگی‌ها، رفع مشکلات تنفسی حاد و انحراف بینی شدید، مواردی هستند که نیاز به جراحی باز دارند. در برخی موارد که بینی نیاز به جراحی ترمیمی داشته باشد و یا دچار ناقرینگی و پیوند غضروف باشد، ناگزیر جراحی به روش باز صورت می‌گیرد.

جراحی باز نوعی جراحی دشوار و تهاجمی است که در مدت زمان طولانی‌تری صورت می‌گیرد و عوارض ناشی از جراحی مانند خونریزی، تورم و کبودی در این روش بیشتر است؛ در مقابل دقت و ظرافت این روش تضمین شده‌تر و نتیجۀ عمل رضایت‌بخش‌تر از سایر روش‌های جراحی است.

برای انجام جراحی باز می‌توانید از طریق مجموعۀ دکی یاب اقدام کنید و با بهترین شرایط، بدون انتظار در صف نوبت‌دهی پزشکان از نوبت‌دهی فوری و وی آی پی ما بهرمند شوید. دکمۀ زیر، پل ارتباطی شما و مجموعۀ دکی یاب است.

ارتباط مستقیم با ما

دکتر سیما صفری از جراحان متبحر جراحی بینی به سبک باز در سمنان

دکتر سیما صفری دکترای حرفه‌ای پزشکی و متخصص جراحی‌های گوش، حلق و بینی در شهرستان شاهرود است. این پزشک متخصص یکی از ماهرترین پزشکان جراحی بینی به روش باز  است که در شهرستان شاهرود و در استان سمنان طرفداران بسیاری دارد. اگر تمایل به جراحی بینی به روش باز در سمنان دارید، دکتر صفری یکی از بهترین‌های این سبک است که جراحی‌های دقیق و موفق بسیاری دارد.

نمونه کار دکتر سیما صفری جراح بینی در سمنان

دو نمونه از جراحی‌های این پزشک برجسته در زیر آورده شده است تا با اطمینان خاطر به سراغ جراحی بینی بروید و از کیفیت و مهارت آسوده خاطر باشید. 

 

عمل زیبایی بینی دکتر سیما صفری؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل زیبایی بینی دکتر سیما صفری؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی دکتر سیما صفری؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی دکتر سیما صفری؛ بهترین جراح بینی در سمنان

بهترین جراح بینی به روش بسته در سمنان

عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

در جراحی به روش بسته تمام برش‌ها در درون بینی صورت می‌گیرد و پوست بینی اندکی از بخش استخوانی جدا شده و با دستگاه نگه داشته می‌شود. تسلط پزشک در این حالت نسبی است و مستقیما به ساختار داخلی بینی دید ندارد. به همین دلیل این روش برای مشکلات حاد بینی و تغییرات شدید مناسب نیست.

در جراحی به روش بسته روند بهبودی در مدت زمان کمتری صورت می‌گیرد و گاها به سبب جزیی بودن ایرادات بینی، عمل با بی‌حسی نیز انجام می‌شود. می‌توان گفت مهمترین مزیت این روش نسبت به جراحی باز، نداشتن برش، زخم و رد بخیه در قسمت بیرونی بینی است. اما باید در نظر داشت که این روش برای رفع ایرادات جزیی بینی کاربرد دارد.

پیچیدگی و سختی کار در جراحی به روش بسته بسیار زیاد است و متخصصان بسیار کمی از پس این جراحی برمی‌آیند. متاسفانه در سمنان جراحی که در این سبک متبحر باشد وجود ندارد. اما برای یافتن پزشکان جراح به روش بسته در سراسر کشور با مجموعۀ دکی یاب در تماس باشید تا علاوه بر معرفی پزشک متخصص به روش بسته، از همراهی تیم مشاورۀ ما نیز بهرمند شوید. مقالۀ بهترین جراح بینی در تهران و شهرستان‌ها، به شما اطلاعات کافی در مورد شناخت بهترین جراحان بینی در سطح کشور خواهد داد. همچنین می‌توانید برای آگاهی از هزینۀ جراحی، از مقالۀ هزینۀ عمل بینی در تهران کمک بگیرید.

بهترین جراح بینی خانم در سمنان

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

گاها افرادی که قصد عمل بینی دارند به دنبال جراحان خانم می‌گردند. چرا که معتقدند به خاطر تفاوت‌های ذاتی، خانم‌ها دقت و ظرافت بیشتری دارند و نتیجه کار دقیق‌تر و ظریف‌تر خواهد بود. این موضوع کاملا نسبی و سلیقه‌ای است و به انتخاب و سلیقه فرد بستگی دارد. در ادامه با یکی از برترین جراحان بینی خانم در سمنان آشنا می شویم.

دکتر فائزۀ حسین‌ نژاد آریانی یکی از بهترین جراحان خانم در سمنان

دکتر فائزه حسین نژاد به شماره نظام پزشکی 100718، دکترای حرفه‌ای پزشکی و متخصص گوش، حلق و بینی، یکی از متخصصان مطرح و خوش نام سمنان می باشند. این پزشک توانا با بیست سال سابقه جراحی در سمنان و درصد بالای موفقیت در عمل بینی، طرفداران بسیاری دارند. اگر به دنبال پزشک خانم هستید، دکتر حسین‌نژاد آریانی یکی از بهترین‌های سمنان محسوب می شوند که می‌توانید با اطمینان خاطر به سراغ این جراح بروید. به دلیل در دسترس نبودن نمونه‌های جراحی بینی این پزشک موفق، نمونۀ کاری از دکتر فائزه حسین‌نژاد نخواهیم داشت. 

 

بهترین جراح بینی مردانه در سمنان

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

جراحی بینی آقایان، علاوه بر بیشتر بودن هزینه نسبت به جراحی خانم‌ها، تفاوت‌های مهم دیگری نیز با عمل بینی خانم‌ها دارد. آقایان بر خلاف خانم‌ها که صورت و بینی ظریف‌تر و کوچکتری دارند؛ اصولا صورت و بینی‌شان بزرگتر و اسکلت‌بندی‌شان سخت‌تر و پهن‌تر است. به همین نسبت زاویه بندی بینی در جراحی بینی آقایان متفاوت می‌شود. باید به نکتۀ مهم سبیل داشتن آقایان و زاویۀ نود درجۀ نوک بینی آنها نیز توجه داشته باشیم تا فرم و زاویۀ نوک بینی با سبیل همخوانی داشته باشد. تصور ظرافت، قوس زیاد و کوچکی بینی فانتزی با سبیل، بیشتر خنده‌دار به نظر می‌رسد تا زیبا!

در خانم‌ها زاویه‌بندی قوس‌دار و کوچکتر است و بینی ظرافت بیشتری دارد. اما این ظرافت و کوچکی اصولا با سایر اجزای صورت آقایان همخوانی ندارد و فرم بینی را مصنوعی نشان می‌دهد. در نهایتا فرم بینی آقایان باید طبیعی، مردانه و مناسب با اندازۀ سایر اجزای صورت باشد. بهتر است با توجه به این موارد آقایان بیشتر به سراغ جراحی طبیعی بروند و ریسک جراحی‌های فانتزی و نیمه‌فانتزی را نپذیرند. یک جراح حرفه‌ای لازم است تمام جوانب و تفاوت‌های جراحی بینی آقایان را بشناسد و بتواند مناسب‌ترین فرم بینی را با توجه به چهرۀ فرد به دست بیاورد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید. 

در ادامه با یکی از بهترین جراحان بینی به سبک مردانه آشنا می شویم. 

تماس با کارشناسان

دکتر امیر مولایی یکی از تواناترین جراحان بینی به سبک مردانه در سمنان

دکتر امیر مولایی، جراح عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، با شماره نظام پزشکی 103051، یکی دیگر از  معروف‌ترین پزشکان جراح بینی در سمنان است. این پزشک علاوه بر اثبات توانایی خود در جراحی‌های مختلف، یکی از برجسته‌ترین جراحان بینی در سبک مردانه است. اگر فرم طبیعی بینی‌تان برای شما مهم است و به دنبال همخوانی بینی خود با اجزای چهرۀ مردانه می‌گردید، دکتر مولایی با مهارت در سبک جراحی مردانه، یکی از بهترین جراحان پیشنهادی خواهند بود.

نمونه کار دکتر امیر مولایی، یکی از معروف‌ترین جراحان بینی در سمنان

دو نمونه کاری که در زیر آورده شده است، گویای میزان مهارت دکتر امیر مولایی در جراحی‌ بینی است. 

نمونه جراحی بینی دکتر امیر مولایی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی دکتر امیر مولایی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی دکتر امیر مولایی؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی دکتر امیر مولایی؛ بهترین جراح بینی در سمنان


نظر سنجی بهترین جراحان بینی در سمنان

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

در کنار راهنمایی و مشاورۀ تیم حرفه‌ای مجموعۀ دکی یاب، در نظر داریم با نظرسنجی در مورد بهترین جراحان سمنان، نظر مستقیم افرادی که تجربۀ جراحی بینی با پزشکان معرفی شده را دارند، در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تا با آگاهی کامل و بازخورد مهارت و تخصص جراح از سوی کاربران، بهترین جراح بینی در سمنان را بشناسید.

نظرسنجی دکتر علیرضا همتی فراهانی، بهترین جراح بینی در سمنان

جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
خیلی ممنون آقای دکتر. من واقعا فرم بینی خودمو دوست دارم نگینکاربر سایت خودمو توی آینه میبینم لذت میبرم AHMAD. Sکاربر سایت من از عمل میترسیدم ولی برخورد و توضیحات آقای دکتر ترس منو ریخت. واقعا راضی م از کارشون طلا خانومکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر پریا حامدی از پرطرفدارترین جراحان بینی در سمنان

نمونه کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
من تازه عمل کردم دلهره دارم نمیدونم فرم بینیم چه جوریه یاسی رحیمیکاربر سایت خانم دکتر شما عالی هستید دماغم بهتر از چیزیه که فکر میکردم مینا میناکاربر سایت دکتر خیلی خوب و کاربلدی هست. من کارشو دوس داشتم محبوبهکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر محمد اسماعیلی‌نژاد جراح بینی در سمنان

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
وای آقای دکتر خیلی عالی هستن. دستشون درد نکنه فاطمه نوریکاربر سایت من دوست داشتم بینیم فانتزی تر میشد ولی خب نمیدونستم بعد عمل چه شکلی میشم AYDA ROUHI AYDA ROUHIکاربر سایت خدا خیرشون بده من از کارشون راضیم هدیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر شهرام رحیمیان از پزشکان معتبر جراحی بینی در سمنان

جراحی بینی مطمئن با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی بینی مطمئن با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
کارشون بینظیره عاااالی محمدکاربر سایت من از شکل بینیم خیلی راضی ام دوستم هم پیش اقای دکتر عمل میکنه الهامکاربر سایت دستمریزاد اقای دکتر من به همه معرفیتون میکنم از بس دماغم خوب شده معین- صابرکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر کوثر صادقی حقیقی جراح زیبایی بینی در سمنان

نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
دقت کارشون بالاست فرزانهکاربر سایت بینی م همونیه که میخوام رزمجوییکاربر سایت در کل بد نشده ولی دوست داشتم نوک بینیم کوچیکتر باشه. علیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر صبا میرابوالفتحی از بهترین جراحان بینی در سمنان

عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
پزشک خوبی هستند توصیه میکنم سورناکاربر سایت به نظرم کارشون خوبه. بینیم چهرموعوض کرده لیلاکاربر سایت خیلی ممنونم ازشون من راضی ام شیدا رعوفکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر لعیا یوسفیان جراح بینی در سمنان

جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
میشه گفت جزو دکترای خوب سمنان هستن وحید سروریکاربر سایت من خیلی از فرم بینی م راضی ام عالیه مرمرکاربر سایت بعد از عمل خیلی درد داشتم ولی الن که بینیمو میبینم ارزششو داره ساناز-سانازکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر سیما صفری از جراحان مجرب بینی در سمنان

تضمین زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
تضمین زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
من برای عملشون معطل شدم ولی دماغم رو خوب عمل کردن زریکاربر سایت دستشون درد نکنه زحمت کشیدن من خیلی ایراد میگرفتم ولی راضی ام عاطفه جورپورکاربر سایت کارشون خیلی خوبه حیدرپورکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر امیر مولایی از بهترین پزشکان عمل بینی در سمنان

نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
من راضی ام از کارش ولی دنبال فرم طبیعی تر بودم فتانه رضاییکاربر سایت خیلی کارشون خوب و ظریفه رد بخیه های بینی من خیلی معلوم نیست فاطیماکاربر سایت من بینیم پیش اقای دکتر عمل کردم خیلی کارشون درسته ابوالفضلکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر محمد مهدی نوریان، جراح بینی با تجربه در سمنان

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در همدان
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در همدان
کارشون خیلی قشنگ و تمیزه رضا اکبریکاربر سایت راضی ام برای عمل بینی اقای دکتر نوریان رو انتخاب کردم رضوان رضوانکاربر سایت عالیه بهتر از این نمیشه یاسر کاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر ساناز صفایی از دکتر عمل بینی در سمنان

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
من خیلی از کارشون راضی ام. برای تنفسم مشکل پیش اومده بود بعد از عمل خوب شدم حدیثکاربر سایت خانم دکتر هم اخلاقشون خوبه هم کارشون مریمکاربر سایت خانم دکتر خیلی گل و کاربلد هستن. ازشون ممنونم نیلوفر باغیکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر فائزۀ حسین‌نژاد آریانی جراح بینی در سمنان

نمونۀ جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
نمونۀ جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
روی کارشون دقت و حساسیت خاصی دارند لاله. رکاربر سایت دقیقا همون چیزی که میخواید رو بهتون تحویل میدن. حمیدرضاکاربر سایت من از عمل دماغم خیلی راضی م میترسیدم پشیمون شم اما کارشون خیلی خوبه نگار کاظمی نگار کاظمیکاربر سایت قبلی بعدی

خدمات مجموعۀ دکی یاب برای عمل بینی

خدمات جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان
خدمات جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در سمنان

مجموعۀ دکی یاب همراه با تیم حرفه‌ای خود و با سابقه ای درخشان در زمینۀ خدمات زیبایی و جراحی بینی، تلاش می‌کند نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به زیبایی را برای زیباجویان و همراهان خود فراهم کند. این مجموعه با تیم حرفه‌ای مشاوران خود، راهنمای شما خواهد بود تا مناسب‌ترین روش جراحی را با بهترین جراحان بینی در سمنان و سایر نقاط کشور تجربه کنید. شما می‌توانید با مجموعۀ دکی یاب تماس بگیرید و به صورت حضوری یا غیر حضوری از خدمات مشاوره‌ای ما بهره ببرید. برای مشاورۀ غیرحضوری ابتدا عکس خود را برای کارشناسان ارسال می‌کنید تا مشاورین ما با مشخص کردن فرم دقیق بینی و با درنظر گرفتن سلیقه و مقدار بودجه و هزینه، شما را به بهترین و مناسب ‌ترین جراح معرفی کنند. 

مشاورۀ تخصصی پیش از عمل بینی، همراهی در حین عمل و پشتیبانی تا دو سال پس از جراحی بینی، خدمات مشاوره‌ای مجموعۀ دکی یاب را از سایرین متمایز می‌کند. علاوه بر این پرداخت اقساطی هزینۀ جراحی بینی، شرایط را برای زیباجویان عزیز بسیار راحت‌تر خواهد کرد.

در کنار سایر خدمات، نوبت‌دهی فوری و آسان، بلیط رفت و برگشت رایگان، اقامت نیم بها، پک هدیۀ جراحی بینی و تخفیف در هزینه‌های جانبی از  سری خدمات مجموعۀ دکی یاب است که شرایط رفاهی منحصر به فردی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. اعتبار در زیبایی را با ما تجربه کنید.

جمع بندی

در این مقاله با هدف آسان کردن و معرفی بهترین جراح بینی در سمنان، انواع جراحی را به تفکیک نوع بینی و روش عمل در سبک‌های فانتزی، نیمه‌فانتزی و طبیعی را توضیح داده ایم. در کنار معرفی هر جراح، دو نمونه از جراحی بینی پزشک آورده شده است تا شما عزیزان با خیالی آسوده و اطمینان خاطر بهترین جراح بینی در سمنان را بشناسید. این مقاله صرفا به معرفی بهترین جراح بینی در سمنان پرداخته‌است. اما اگر به دنبال شناخت بهترین جراحان بینی در سایر شهرها هستید، باتیم حرفه‌ای دکی یاب، مستقیما به سراغ بهترین‌ها بروید و با شرایط وی آی پی و پرداخت اقساطی، چند قدم از بقیه جلوتر باشید! برای ارتباط مستقیم با مجموعۀ دکی یاب از طریق دکمۀ زیر اقدام کنید و از خدمات ما بهرمند شوید.

تماس با دکی یاب

سوالات متداول

همۀ جراحان بینی می‌توانند فانتزی جراحی کنند؟

اصولا همۀ پزشکان جراح بینی، از پس سبک‌های جراحی بر می‌آیند. اما هر پزشک در سبک خاصی متبحر تر و حرفه‌ای تر است. اگر  به دنبال نتیجۀ عالی هستید، به دنبال پزشک متخصص در آن سبک باشید. برای پیدا کردن جراحان متخصص در سبکی خاص، با مجموعۀ دکی یاب همراه باشید.

.جراحی ترمیمی، عمل مجدد بینی است اما لیفت بینی به روش‌های غیر جراحی صورت می‌گیرد و شامل اصلاحات جزئی است.

ملاک‌های بسیاری برای شناخت بهترین جراحان وجود دارد. اما بررسی سابقه، میزان تبحر، میزان رضایت زیباجویان و موفقیت در جراحی‌ها مهمترین ملاک شناخت هستند. برای شناخت بهترین جراح بینی در سمنان و سایر شهرهای کشور با مشاورین مجموعۀ دکی یاب همراه باشید تا به بهترین پزشک جراح بینی معرفی شوید.

اصولا همۀ پزشکان جراح بینی، از پس سبک‌های جراحی بر می‌آیند. اما هر پزشک در سبک خاصی متبحر تر و حرفه‌ای تر است. اگر  به دنبال نتیجۀ عالی هستید، به دنبال پزشک متخصص در آن سبک باشید. برای پیدا کردن جراحان متخصص در سبکی خاص، با مجموعۀ دکی یاب همراه باشید.

.جراحی ترمیمی، عمل مجدد بینی است اما لیفت بینی به روش‌های غیر جراحی صورت می‌گیرد و شامل اصلاحات جزئی است.

ملاک‌های بسیاری برای شناخت بهترین جراحان وجود دارد. اما بررسی سابقه، میزان تبحر، میزان رضایت زیباجویان و موفقیت در جراحی‌ها مهمترین ملاک شناخت هستند. برای شناخت بهترین جراح بینی در سمنان و سایر شهرهای کشور با مشاورین مجموعۀ دکی یاب همراه باشید تا به بهترین پزشک جراح بینی معرفی شوید.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر