دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در اردبیل | رزومه + نمونه کار + عمل بینی اقساطی

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی در اردبیل چه کسی است؟ این روزها تعداد جراحان بینی آنقدر زیاد شده که پیدا کردن بهترین دکتر عمل بینی در میان آن‌ها از پیدا کردن سوزن در انبار کاه هم سخت تر شده است! این را از من که یک سال تمام به دنبال یک جراح خیلی خوب برای تبدیل بینی عقابی‌ام به یک بینی کوچک می‌گشتم بشنوید: به هیچ وجه نمی‌توانید با جستجوهای میدانی و کوچه به کوچه بهترین پزشک جراح را پیدا کنید. برای این کار بهتر است به افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی دارند مراجعه کنید.

اگر بخواهم تجربه خودم را با شما در میان بگذارم باید بگویم در حین همان جستجوهای میدانی با مجموعه‌ای آشنا شدم که جراحان بینی را به خوبی می‌شناختند و بعد از چند سوال و جواب و تشخیص فرم بینی‌ام بهترین جراح بینی در اردبیل را به من معرفی کردند. اصلا بگذارید بگویم دکی یاب برای وصل کردن آمده! وصل کردن من و شمایی که خواهان تغییر فرم بینی‌مان هستیم به بهترین پزشکان عمل بینی. اگر قصد انجام عمل بینی در اردبیل را دارید در ادامه این مطلب می‌توانید بهترین جراح بینی در اردبیل را پیدا کنید. همچنین برای اینکه اطلاعات بیشتری درمورد نحوه کار دکی یاب به دست آورید و بتوانید با کمک این مجموعه بهترین جراح را پیدا کنید، می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان تماس بگیرید.

بهترین جراح بینی در اردبیل را چگونه پیدا کنیم؟

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یزد
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

می‌دانید که پیدا کردن بهترین جراح بینی در اردبیل کار آسانی نیست؛ چراکه هر پزشک در سبک خاصی از عمل بینی مهارت دارد. بنابراین نمی‌توانیم بدون شناخت و اطلاع از سبک کاری پزشکان، بهترین جراح متناسب با فرم بینی و سبک دلخواهمان را پیدا کنیم. به همین دلیل است که می‌گوییم بهترین راه، مشاوره با افراد متخصص در این زمینه است. شما می‌توانید از طریق مشاوره تخصصی با کارشناسان دکی یاب بعد از تشخیص فرم بینی‌ خود، بهترین پزشک متناسب با فرم بینی و سبک دلخواهتان برای عمل را پیدا کنید. همچنین مشاوران ما با در نظر گرفتن بودجه‌ای که دارید بهترین جراح بینی در اردبیل را به شما پیشنهاد می کنند. 

توصیه می‌کنیم مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را برای اطالاعات بیشتر  مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی در اردبیل برای انواع مدل بینی

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

مهم ترین نکته در انتخاب بهترین جراح بینی در اردبیل تجربه پزشک است. سعی کنید پزشکی را انتخاب کنید که عمل‌های موفق زیادی انجام داده باشد. به جز این می‌توانید عکس‌های قبل و بعد از جراحی زیباجویانی که به این دکتر مراجعه کرده را مشاهده و کیفیت عمل‌های بینی انجام شده توسط او را بررسی کنید.

همچنین پزشکی که بورد تخصصی جراحی داشته باشد و بیشتر فعالیت خود را بر روی عمل بینی متمرکز کرده باشد، می‌تواند نتیجه بهتری از عمل بینی به شما بدهد. علاوه بر این داشتن تخصص در زمینه حلق و گوش و بینی و آشنایی و احاطه کامل بر روی سیستم تنفسی و ساختارهای صورت نیز فاکتور مهمی در انتخاب جراح است.

به هرحال یک جراح خوب باید گزینه‌های منطقی را جلوی پای شما قرار دهد. همچنین سطح تعامل پزشک با شما باید به گونه‌ای باشد که در تمام طول دوره ریکاوری و فرایند بهبود، بتوانید ارتباط خودتان را با او حفظ کنید. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی اردبیل در هر سبک را به شما معرفی خواهیم کرد. 

همچنین پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر مقاله بهترین جراح بینی تهران و شهرستان را نیز مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در اردبیل

نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب در شیراز
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

بینی‌های گوشتی پوستی ضخیم و غضروف‌های ضعیفی دارند؛ به همین دلیل عمل این نوع بینی‌ها کمی سخت تر و پیچیده تر از بینی‌های استخوانی و غضروفی است. بنابراین کسانی که بینی گوشتی دارند برای رسیدن به نتیجه مورد نظرشان باید به بهترین جراح بینی در اردبیل مراجعه کنند که در زمینه جراحی بینی گوشتی تجربه و مهارت کافی را داشته باشد. چراکه انتخاب پزشک مناسب در نتیجه جراحی بینی بسیار تاثیرگذار است. 

برای مطالعه بیشتر می‌توانید به مقاله عمل جراحی بینی گوشتی/ از بهترین جراحان تا هزینه و نمونه کارهای باورنکردنی رجوع کنید. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی اردبیل را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر محسن زارعی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در اردبیل

یکی از بهترین جراحان بینی اردبیل برای افرادی که دارای بینی‌های گوشتی هستند، دکتر محسن زارعی با کد نظام پزشکی 82290 می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن بوده و بیش از 20 سال سابقه جراحی زیبایی بینی دارند. دکتر زارعی در طول این 20 سال بیش از ده هزار عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده‌اند و تخصص و مهارت بالایی در عمل بینی‌های گوشتی دارند.

نمونه کارهای دکتر محسن زارعی جراح بینی در اردبیل

بهترین راه برای اطمینان از مهارت جراح مشاهده نمونه کارهای اوست. بر همین اساس در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر زارعی را برای شما قرار داده‌ایم تا با اطمینان بیشتری برای مراجعه به ایشان تصمیم گیری کنید.

نمونه جراحی بینی توسط دکتر محسن زارعی؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه جراحی بینی توسط دکتر محسن زارعی؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر محسن زارعی
نمونه عمل بینی گوشتی دکتر محسن زارعی در اردبیل

دکتر رحیم داوری یکی از معروف ترین جراحان بینی گوشتی اردبیل

به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در اردبیل می‌توان از دکتر رحیم داوری با شماره نظام پزشکی 45362 نام برد. ایشان متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن بوده و انواع جراحی‌های گوش و حلق و بینی را انجام می‌دهند. دکتر داوری مهارت بالایی در عمل بینی‌های گوشتی دارند.

نمونه کارهای دکتر رحیم داوری دکتر عمل بینی در اردبیل

مشاهده نمونه کارهای دکتر رحیم داوری شما را به این یقین می‌رساند که ایشان از بهترین جراح بینی در اردبیل برای انجام عمل بینی می‌باشند. در این بخش تعدادی از نمونه جراحی‌های بینی دکتر داوری را مشاهده خواهید کرد:

نمونه کار دکتر رحیم داوری جراح بینی در اردبیل
نمونه کار دکتر رحیم داوری جراح بینی در اردبیل
نمونه جراحی بینی گوشتی دکتر رحیم داوری
نمونه جراحی بینی گوشتی دکتر رحیم داوری در اردبیل

بهترین جراح بینی استخوانی در اردبیل

جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

جراحی بینی استخوانی راحت تر از بینی گوشتی بوده و در اکثر موارد نتیجه خوبی را برای زیباجویان به ارمغان می‌آورد. با این وجود مراجعه به بهترین جراح بینی در اردبیل که تسلط و مهارت کافی در انجام عمل بینی‌های استخوانی دارد، نیز تاثیر بسیار زیادی در نتیجه عمل خواهد داشت. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی را مطالعه کنید. در ادامه این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی در اردبیل را معرفی می‌کنیم:

دکتر مسعود انظاری یکی از معروف ترین جراحان بینی در اردبیل

دکتر مسعود انظاری متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن و یکی از بهترین جراحان بینی‌های استخوانی در اردبیل هستند که با کد نظام پزشکی 66042 فعالیت می‌کنند. دکتر انظاری بیش از 22 سال سابقه فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی داشته و تاکنون بیش از صدها جراحی زیبایی بینی انجام داده‌اند. همین تجربه و مهارتشان ایشان را در فهرست بهترین جراح بینی در اردبیل برای بینی‌های استخوانی قرار داده‌ است.

نمونه کارهای دکتر مسعود انظاری دکتر عمل دماغ در اردبیل

برای اطمینان از مهارت دکتر انظاری می‌توانید در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر مسعود انظاری؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه جراحی بینی دکتر مسعود انظاری؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه عمل بینی دکتر مسعود انظاری
نمونه عمل بینی دکتر مسعود انظاری؛ جراح بینی در اردبیل

دکتر ضیا دادگر از بهترین جراحان بینی در اردبیل برای بینی های استخوانی

یکی از بهترین جراحان بینی در اردبیل برای بینی‌های استخوانی دکتر ضیا دادگر به کد نظام پزشکی 54309 هستند. ایشان فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک بوده و بیش از 10 سال سابقه جراحی زیبایی دارند. در این مدت نزدیک به هزاران عمل بینی موفق را در رزومه خود ثبت کرده‌اند و به عنوان یکی از پزشکان لیست بهترین جراح بینی در اردبیل برای بینی‌های استخوانی شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر ضیا دادگر دکتر عمل بینی در اردبیل

نمونه کارهای دکتر دادگر نشان دهنده مهارت و تخصص ایشان می‌باشد. بر این اساس در ادامه این بخش تعدادی از نمونه جراحی‌های بینی دکتر ضیا دادگر را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی استخوانی دکتر ضیا دادگر
نمونه عمل بینی استخوانی دکتر ضیا دادگر در اردبیل
نمونه کار دکتر ضیا دادگر
نمونه کار دکتر ضیا دادگر در اردبیل

بهترین جراح بینی طبیعی در اردبیل

بمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس
نمونه جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بوشهر

عمل بینی طبیعی به منظور برطرف کردن ایرادهای ظاهری بینی انجام می‌شود، اما ساختار و فرم بینی را چندان تغییر نمی‌دهد. بر این اساس زیباجویانی که به دنبال تغییر زیاد نیستند و می‌خواهند بعد از عمل هم چهره طبیعی داشته باشند باید حتما به بهترین جراح بینی در اردبیل مراجعه کنند. که تجربه کافی در زمینه عمل بینی طبیعی داشته باشد و نمونه کارهای موفقی ارائه دهد. 

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله عمل بینی طبیعی یا نچرال را مطالعه کنید. علاوه بر این شما می‌توانید برای آشنایی با بهترین جراحان بینی طبیعی از طریق دکمه زیر با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید. در ادامه چند مورد از بهترین جراحان بینی طبیعی در اردبیل را معرفی خواهیم کرد:

دکتر منیژه جعفری یکی از برترین جراحان بینی طبیعی در اردبیل

خانم دکتر منیژه جعفری یکی پزشکان لیست بهترین جراح بینی در اردبیل به سبک طبیعی هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن و جراح پلاستیک بینی و صورت بوده و با کد نظام پزشکی 105720 فعالیت می‌کنند. 

نمونه کارهای دکتر منیژه جعفری جراح بینی در اردبیل

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر منیژه جعفری را برای شما قرار داده‌ایم تا با سبک جراحی ایشان آشنا شوید و با اطمینان بیشتری برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید.

نمونه عمل بینی طبیعی دکتر منیژه جعفری
نمونه عمل بینی طبیعی دکتر منیژه جعفری در اردبیل
نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر منیژه جعفری
نمونه جراحی بینی طبیعی دکتر منیژه جعفری؛ جراح بینی در اردبیل

دکتر سولماز خراسانی مقدم از محبوب ترین جراحان بینی طبیعی در اردبیل

یکی از جراحان بینی خوب در اردبیل با 18 سال سابقه دکتر سولماز خراسانی مقدم هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با کد نظام پزشکی 105545 فعالیت می‌کنند. سبک اصلی جراحی دکتر خراسانی طبیعی می‌باشد، اما به سبک نیمه فانتزی هم عمل می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر سولماز خراسانی دکتر جراح بینی در اردبیل

با مشاهده نمونه کارهای دکتر سولماز خراسانی مقدم متوجه مهارت و دقت ایشان در عمل بینی خواهید شد. در این بخش تعدادی از جراحی‌های بینی طبیعی انجام شده توسط دکتر خراسانی مقدم را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه جراحی بینی دکتر سولماز خراسانی مقدم
نمونه جراحی بینی دکتر سولماز خراسانی مقدم؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه کار دکتر سولماز خراسانی مقدم
نمونه کار دکتر سولماز خراسانی مقدم در اردبیل

دکتر آتنا توسلی یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی طبیعی در اردبیل

خانم دکتر آتنا توسلی متخصص گوش، حلق و بینی، جراح سر و گردن و جراح پلاستیک بینی هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 120625 در اردبیل فعالیت می‌کنند و بیش از 15 سال سابقه فعالیت در این شهر را دارند. دکتر توسلی علاوه بر جراحی بینی خدمات جراحی زیبایی پلک و گوش نیز ارائه می‌دهند. ایشان در سبک عمل بینی طبیعی مهارت خاصی دارند و به عنوان یکی از گزینه‌های مناسب برای عمل بینی در اردبیل شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر آتنا توسلی دکتر عمل بینی در اردبیل

مشاهده نمونه کار پزشک قطعا تاثیر بسیاری در روند انتخاب بهترین جراح بینی در اردبیل خواهد داشت. بر این اساس در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های جراحی بینی طبیعی انجام شده توسط دکتر توسلی را مشاهده می‌کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر آتنا توسلی
نمونه جراحی بینی دکتر آتنا توسلی در اردبیل
نمونه عمل بینی طبیعی دکتر آتنا توسلی
نمونه عمل بینی طبیعی دکتر آتنا توسلی در اردبیل

دکتر سونیا صادق یکی از پرطرفدارترین جراحان بینی نیمه فانتزی در اردبیل

یکی از جراحان بینی نیمه فانتزی در اردبیل دکتر سونیا صادق هستند. ایشان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی و پلاستیک صورت و همچنین دارای بورد تخصصی هستند. دکتر صادق با شماره نظام پزشکی 129104 یکی از بهترین گزینه‌ها برای عمل بینی نیمه فانتزی در اردبیل محسوب می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر سونیا صادق دکتر عمل بینی در اردبیل

با مشاهده نمونه کارهای دکتر سونیا صادق متوجه دقت و مهارت ایشان در انجام عمل‌های نیمه فانتزی خواهید شد و با خیال راحت تری می‌توانید برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. در ادامه تعدادی از نمونه جراحی‌های بینی دکتر صادق را مشاهده می کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر سونیا صادق
نمونه جراحی بینی دکتر سونیا صادق در اردبیل
نمونه عمل بینی دکتر سونیا صادق
نمونه عمل بینی دکتر سونیا صادق در اردبیل

بهترین جراح بینی فانتزی در اردبیل

جراحی بینی فانتزی با مشاوره مجموعه دکی یاب
جراحی بینی فانتزی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در شیراز

جراحی بینی فانتزی به مهارت بسیار بالای جراح نیاز دارد. بنابرین افرادی که خواهان انجام این نوع جراحی هستند و می‌خواهند به فرم بینی عروسکی و فانتزی برسند باید در انتخاب بهترین جراح بینی در اردبیل به سبک فانتزی دقت کنند. مطالعه مقاله سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی عروسکی نیز به شما در کسب اطلاعات بیشتر کمک خواهد کرد. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی فانتزی در اردبیل را به شما معرفی می کنیم:

دکتر کسری توسلی یکی از معروف ترین جراحان بینی فانتزی در اردبیل

یکی از معروف ترین جراحان بینی فانتزی در اردبیل دکتر کسری توسلی هستند. البته ایشان به سبک‌های طبیعی و نیمه فانتزی نیز عمل می‌کنند، اما تخصص و مهارت زیادی در زمینه جراحی بینی به سبک فانتزی دارند. دکتر توسلی متخصص گوش، گلو و بینی بوده و با شماره نظام پزشکی 126785 در اردبیل فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر کسری توسلی جراح بینی در اردبیل

با مشاهده نمونه کارهای دکتر کسری توسلی متوجه خواهید شد که ایشان مهارت و تخصص بسیاری در زمینه عمل بینی به سبک فانتزی دارند. در این بخش تعدادی از نمونه جراحی های بینی به سبک فانتزی توسط دکتر توسلی را مشاهده می کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر کسری توسلی
نمونه جراحی بینی دکتر کسری توسلی در اردبیل
نمونه عمل بینی دکتر کسری توسلی
نمونه عمل بینی دکتر کسری توسلی در اردبیل

دکتر رئوف ملا جوادی یکی از برترین جراحان بینی فانتزی در اردبیل

اگر نگاهی به فهرست بهترین جراح بینی در اردبیل بیندازید حتما نام دکتر رئوف ملاجوادی را خواهید دید. ایشان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با کد نظام پزشکی 101929 در اردبیل فعالیت می‌کنند. ایشان یکی از بهترین جراحان برای عمل بینی فانتزی در اردبیل هستند و زیباجویانی که قصد دارند به فرم بینی فانتزی و عروسکی برسند، می‌توانند به ایشان مراجعه کنند.

نمونه کارهای دکتر رئوف ملا جوادی جراح بینی در اردبیل

یکی از راه‌های مطمئن برای انتخاب پزشک مناسب، مشاهده نمونه کارهای اوست. نمونه عمل‌های دکتر ملاجوادی به خوبی نشان دهنده دقت، تخصص و مهارت ایشان می‌باشند. شما می‌توانید در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر رئوف ملا جوادی
نمونه جراحی بینی دکتر رئوف ملا جوادی در اردبیل
نمونه کار دکتر رئوف ملا جوادی
نمونه کار دکتر رئوف ملا جوادی در اردبیل

بهترین جراح ترمیم بینی در اردبیل

نمونه عمل دماغ ترمیمی با مجموعه دکی یاب در شیراز
نمونه عمل دماغ ترمیمی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جاح بینی در اردبیل

جراحی بینی ترمیمی با هدف بر طرف کردن مشکلات و ایراداتی که در جراحی اولیه به طور کامل رفع نشده انجام می‌شود. به دلیل پیچیده بودن جراحی ترمیمی، انتخاب پزشک ماهر و با تجربه یکی از مهم ترین اقدامات قبل از انجام جراحی ترمیم بينی است. در ادامه این مطلب چند مورد از بهترین جراحان بینی ترمیمی در اردبیل را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر ضیا دادگر از بهترین جراحان ترمیم بینی در اردبیل

یکی از پزشکانی که جراحی ترمیمی در اردبیل را به خوبی انجام می‌دهند دکتر ضیا دادگر به شماره نظام پزشکی 54309 هستند. ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک، سوختگی و ترمیمی هستند و بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی را دارند. زیباجویانی که قصد انجام عمل ترمیم بینی دارند می‌توانند با اطمینان کامل به دکتر دادگر مراجعه کنند.

نمونه کارهای دکتر ضیا دادگر دکتر جراح بینی در اردبیل

مشاهده نمونه کارهای دکتر ضیا دادگر این اطمینان را به شما می‌دهد که انتخاب مناسبی داشته‌اید. در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های بینی دکتر دادگر را مشاهده می‌کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر ضیا دادگر
نمونه جراحی بینی دکتر ضیا دادگر در اردبیل
نمونه کار عمل بینی دکتر ضیا دادگر
نمونه کار عمل بینی دکتر ضیا دادگر در اردبیل

دکتر سوره علاف اکبری یکی از جراحان ترمیم بینی در اردبیل

دکتر علاف اکبری متخصص گوش و حلق و بینی و دارای فلوشیپ پلاستیک و جراحی و ترمیمی صورت هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 88284 در اردبیل فعالیت می‌کنند و در حال حاضر یکی از بهترین جراحان بینی ترمیمی در این شهر به حساب می‌آیند.

نمونه کارهای دکتر سوره علاف اکبری جراح دماغ در اردبیل

دکتر علاف اکبری نمونه کارهای موفق متعددی در رزومه خود ثبت کرده‌اند که با مشاهده آن‌ها می‌توانید به مهارت و تبحر ایشان پی ببرید و با اطمینان بیشتری برای عمل به ایشان مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر علاف اکبری را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل ترمیم بینی دکتر سوره علاف اکبری
نمونه عمل ترمیم بینی دکتر سوره علاف اکبری در اردبیل
نمونه جراحی بینی ترمیمی دکتر سوره علاف اکبری
نمونه جراحی بینی ترمیمی دکتر سوره علاف اکبری در اردبیل

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در اردبیل

بهترین جراح عمل انحراف بینی با مشاوره دکی یاب
بهترین جراح عمل انحراف بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد مختلفی با آن مواجه شوند انحراف بینی و یا وجود پولیپ در بینی است. راه‌های مختلفی برای درمان این موارد وجود دارد، اما درمان قطعی آن با جراحی امکان پذیر است. روش جراحی پولیپکتومی به عنوان متداول‌ترین روش جراحی پولیپ و انحراف بینی شناخته می‌شود. در این روش بسته به وضعیت بیمار و با تشخیص پزشک، عمل تحت شرایط بی حسی یا بیهوشی انجام می‌شود. پزشکی که این جراحی را انجام می‌دهد باید تبحر و مهارت کافی را داشته باشد تا بتواند درمان کامل و قطعی را برای شما حاصل کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد عمل انحراف بینی پیشنهاد می‌کنیم مقاله عمل انحراف تیغه بینی را مطالعه کنید. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در اردبیل را معرفی خواهیم کرد:

دکتر کسری توسلی یکی از معروف ترین جراحان انحراف بینی در اردبیل

یکی از جراحان بینی اردبیل که در زمینه عمل‌های پولیپکتومی و انحراف بینی فعالیت می‌کنند و درصد رضایت بالایی نیز دارند، دکتر کسری توسلی هستند. دکتر توسلی متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با شماره نظام پزشکی 126785 سال‌هاست در اردبیل فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر کسری توسلی جراح بینی در اردبیل

جراحی پولیپ و انحراف بینی اصولا نمونه کار چندانی ندارد، اما در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه جراحی‌های زیبایی بینی دکتر کسری توسلی را مشاهده کنید:

نمونه کار دکتر کسری توسلی
نمونه کار دکتر کسری توسلی در اردبیل
نمونه جراحی بینی دکتر کسری توسلی
نمونه جراحی بینی دکتر کسری توسلی در اردبیل

دکتر منوچهر مهاجری یکی از شناخته شده ترین جراحان انحراف بینی در اردبیل

دکتر منوچهر مهاجری از جمله متخصصین خبره گوش، حلق، بینی و جراحی سر و گردن در شهر اردبیل هستند که با 48 سال سابقه فعالیت در لیست بهترین جراح بینی در اردبیل قرار می‌گیرند. ایشان با شماره نظام پزشکی 15175 یکی از شناخته شده ترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در اردبیل هستند که علاوه بر جراحی پولیپ جراحی‌های زیبایی بینی را نیز انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر منوچهر مهاجری دکتر عمل بینی در اردبیل

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر مهاجری را مشاهده می‌کنید:

نمونه کار دکتر منوچهر مهاجری
نمونه کار دکتر منوچهر مهاجری؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه جراحی انحراف بینی دکتر منوچهر مهاجری
نمونه جراحی انحراف بینی دکتر منوچهر مهاجری جراح بینی در اردبیل

بهترین جراح بینی به روش باز در اردبیل

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب

در این نوع عمل به دلیل کنترل بیشتری که جراح روی بینی و ساختار داخلی آن دارد و همچنین به دلیل این که پوست بینی بلند می‌شود و جراح می‌تواند به خوبی ساختار داخل بینی را ببیند، بیشترین و بهترین تغییرات ایجاد می شود تا فرم بینی همان چیزی شود که بیمار می‌خواهد. اکثر پزشکان عمل بینی را به روش باز انجام می‌دهند. با این وجود برای انتخاب بهترین پزشکان عمل بینی به روش باز می‌توانید با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. 

در این بخش با تعدادی از بهترین جراح بینی در اردبیل به روش باز آشنا خواهیم شد:

دکتر رئوف ملا جوادی یکی از برترین جراحان بینی در اردبیل

از جمله جراحان بینی اردبیل که عمل بینی به روش باز را به بهترین نحو انجام می‌دهند می‌توان به دکتر رئوف ملا جوادی با شماره نظام پزشکی 101929 اشاره کرد. دکتر ملا جوادی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی هستند و در فهرست بهترین جراح بینی در اردبیل جایگاه خوبی دارند.

نمونه کارهای دکتر رئوف ملا جوادی جراح بینی اردبیل

مشاهده نمونه کارهای دکتر رئوف ملا جوادی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با سبک کاری ایشان آشنا شده و با اطمینان بیشتری برای عمل به ایشان مراجعه کنید. بر همین اساس در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی دکتر رئوف ملاجوادی
نمونه عمل بینی دکتر رئوف ملاجوادی؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه کار دکتر رئوف ملا جوادی
نمونه کار دکتر رئوف ملا جوادی؛ جراح بینی در اردبیل

دکتر مسعود انظاری یکی از معروف ترین پزشکان عمل بینی در اردبیل

دکتر انظاری یکی دیگر از پزشکان جراح بینی اردبیل هستند که عمل بینی را به روش باز انجام می‌دهند و مهارت بالایی در این زمینه دارند. ایشان متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن در اردبیل بوده و با شماره نظام پزشکی 66042 حدود 20 سال سابقه فعالیت دارند.

نمونه کارهای دکتر مسعود انظاری جراح زیبایی بینی در اردبیل

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر مسعود انظاری را مشاهده می‌کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر مسعود انظاری
نمونه جراحی بینی دکتر مسعود انظاری؛ بهترین جراح بینی در اردبیل
نمونه عمل بینی دکتر مسعود انظاری
نمونه عمل بینی دکتر مسعود انظاری در اردبیل

بهترین جراح بینی به روش بسته در اردبیل

عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب
عمل بینی توسط مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

عمل بینی به روش بسته پیچیدگی و حساسیت بیشتری نسبت به روش باز دارد؛ چرا که در این روش جراح به ساختار داخلی بینی دسترسی و دید مستقیم ندارد. بنابراین برای جراحی بینی به این روش باید به پزشکی مراجعه کنید که مهارت و تخصص بسیار بالایی داشته باشد. تعداد محدودی از پزشکان در سراسر دنیا جراحی به روش بسته انجام می‌دهند، در اردبیل نیز یکی از جراحان عمل بینی را به روش بسته انجام می‌دهند:

دکتر حمیدرضا عجمی یکی از بهترین جراحان بینی به روش بسته در اردبیل

یکی از جراحان بینی اردبیل که عمل بینی را به روش بسته انجام می‌دهند دکتر حمیدرضا عجمی هستند. دکتر عجمی متخصص جراحی دهان، فک و صورت بوده و با شماره نظام پزشکی 136987 به عنوان بهترین جراح بینی در اردبیل به روش بسته فعالیت می‌کنند. 

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا عجمی دکتر جراحی بینی در اردبیل

نمونه کارهای دکتر حمیدرضا عجمی به خوبی نشان دهنده تخصص و مهارت ایشان در حوزه جراحی زیبایی بینی می‌باشد. در ادامه تعدادی از نمونه عمل‌های جراحی زیبایی بینی دکتر عجمی را مشاهده خواهید کرد:

نمونه جراحی بینی دکتر حمیدرضا عجمی
نمونه جراحی بینی دکتر حمیدرضا عجمی در اردبیل
نمونه عمل بینی دکتر حمیدرضا عجمی
نمونه عمل بینی دکتر حمیدرضا عجمی؛ جراح بینی در اردبیل

بهترین جراح بینی خانم در اردبیل

عمل بینی با مشاوره ی دکی یاب در شیراز
عمل بینی با مشاوره ی دکی یاب ؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

برخی افراد شرایط خاصی برای عمل بینی در نظر دارند. به طور مثال ممکن است فردی بخواهد جراح بینی‌اش حتما خانم باشد. تعداد جراحان بینی خانم در ایران کم نیست و بسیاری از آن‌ها در زمره بهترین‌ها قرار دارند. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی خانم در اردبیل را به شما معرفی خواهیم کرد:

دکتر آتنا توسلی از بهترین جراحان بینی خانم در اردبیل

از جمله جراحان بینی خانم موفق در اردبیل می‌توان دکتر آتنا توسلی با شماره نظام پزشکی 120625 را نام برد. دکتر توسلی متخصص گوش و حلق و بینی بوده و همانطور که در بخش‌های قبلی به معرفی ایشان پرداختیم، یکی از بهترین جراحان بینی اردبیل هستند.

نمونه کارهای دکتر آتنا توسلی جراح بینی اردبیل

از نمونه کارهای دکتر آتنا توسلی می‌توان موارد زیر را مشاهده کرد:

نمونه عمل بینی دکتر آتنا توسلی
نمونه عمل بینی دکتر آتنا توسلی؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه جراحی بینی دکتر آتنا توسلی
نمونه جراحی بینی دکتر آتنا توسلی در اردبیل

دکتر سونیا صادق از شناخته شده ترین جراحان بینی خانم در اردبیل

یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی خانم در اردبیل دکتر سونیا صادق با شماره نظام پزشکی 129104 هستند. دکتر صادق جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی هستند و همانطور که پیش از این هم گفته شد تخصص و مهارت زیادی در جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی دارند.

نمونه کارهای دکتر سونیا صادق جراح بینی در اردبیل

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر سونیا صادق را برای شما قرار داده ایم:

نمونه جراحی بینی دکتر سونیا صادق
نمونه جراحی بینی دکتر سونیا صادق؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه عمل بینی دکتر سونیا صادق
نمونه عمل بینی دکتر سونیا صادق در اردبیل

بهترین جراح بینی مردانه در اردبیل

نمونه عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل زیبایی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

امروزه هیچ تفاوتی بین متقاضیان جراحی بینی زن و مرد وجود ندارد و می‌بینیم که تعداد زیادی از آقایان هم برای عمل بینی اقدام می‌کنند. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که معمولا جراحی بینی زنان با ظرافت بیشتری همراه است. بهترین جراح بینی در اردبیل برای بینی‌های مردانه باید به این موضوع دقت کافی داشته باشد و بینی متقاضی مرد را به شکلی عمل کند که متناسب با چهره مردانه باشد. در ادامه با تعدادی از بهترین جراحان بینی مردانه در اردبیل آشنا خواهیم شد:

دکتر سولماز خراسانی مقدم یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در اردبیل

دکتر سولماز خراسانی مقدم با 18 سال سابقه یکی از بهترین جراحان بینی در اردبیل برای عمل بینی مردانه هستند. ایشان متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن بوده و با شماره نظام پزشکی 105545 در این شهر فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر سولماز خراسانی دکتر عمل بینی در اردبیل

با مشاهده نمونه کارهای دکتر خراسانی مقدم متوجه خواهید شد که ایشان یکی از بهترین گزینه‌ها برای انجام عمل بینی مردانه در اردبیل هستند. در این بخش تعدادی از نمونه جراحی‌های بینی دکتر سولماز خراسانی مقدم را مشاهده می‌کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر سولماز خراسانی مقدم
نمونه جراحی بینی دکتر سولماز خراسانی مقدم در اردبیل
نمونه عمل بینی دکتر خراسانی مقدم
نمونه عمل بینی دکتر خراسانی مقدم در اردبیل

دکتر منوچهر مهاجری از محبوب ترین جراحان بینی در اردبیل

یکی از گزینه‌های مناسب برای جراحی بینی مردانه دکتر منوچهر مهاجری با شماره نظام پزشکی 15175 هستند. ایشان از پزشکان با تجربه در جراحی زیبایی بینی در اردبیل هستند و سابقه انجام صدها عمل جراحی زیبایی در شهر اردبیل را دارند.

نمونه کارهای دکتر منوچهر مهاجری جراح بینی اردبیل

دکتر منوچهر مهاجری تعداد عمل‌های موفق زیادی داشته‌اند که در این قسمت تعدادی از این نمونه کارها را قرار می‌دهیم:

نمونه جراحی بینی دکتر منوچهر مهاجری
نمونه جراحی بینی دکتر منوچهر مهاجری؛ جراح بینی در اردبیل
نمونه عمل بینی دکتر مهاجری
نمونه عمل بینی دکتر مهاجری در اردبیل

تا اینجا با چند مورد بهترین جراح بینی در اردبیل در سبک‌های متفاوت آشنا شدید. برای اینکه بدانید کدام یک از این جراحان برای فرم بینی شما مناسب تر هستند می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس گرفته و از آن‌ها مشاوره تخصصی دریافت کنید. کارشناسان ما به علاوه به صورت فوری و بدون انتظار برای شما از معروفترین و پرطرفدارترین جراحان بینی نوبت ویزیت و عمل دریافت می کنند. 

نظرسنجی جراحان بینی در اردبیل

بهترین جراح بینی در اردبیل
بهترین جراح بینی در اردبیل

اگر می‌خواهید با اطمینان بیشتری به پزشک جراح مورد نظرتان مراجعه کنید بهتر است نظرات افرادی که قبلا پیش ایشان عمل کرده‌اند را بدانید. در ادامه نظرات برخی از مراجعه کنندگان به بهترین جراح بینی در اردبیل را برایتان آورده‌ایم:

نظرسنجی دکتر رئوف ملاجوادی از بهترین جراحان بینی اردبیل

مجموعه دکی یاب؛ جراحی بینی
مجموعه دکی یاب؛ جراحی بینی؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

نظرسنجی دکتر کسری توسلی یکی از معروف ترین جراحان بینی در اردبیل

نمونه عمل بینی از طرف تیم دکی یاب
نمونه عمل بینی از طرف تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

نظرسنجی دکتر محسن زارعی یکی از بهترین جراحان بینی اردبیل

عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان
عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در گرگان

برای مطالعه بیشتر: مراقبت های بعد از عمل بینی چیست؟

نظرسنجی دکتر رحیم داوری از جراحان بینی در اردبیل

جراحی بینی با مشاوره دکی یاب
جراحی بینی با مشاوره دکی یاب، بهترین جراح بینی در اردبیل

نظرسنجی دکتر ضیا دادگر جراح بینی در اردبیل

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر منیژه جعفری یکی از برترین جراحان بینی در اردبیل

فرم فانتزی جذاب‌ترین انواع عمل بینی
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

نظرسنجی دکتر سولماز خراسانی مقدم یکی از برترین جراحان بینی در اردبیل

نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب ذر شیراز
نمونه عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

نظرسنجی دکتر آتنا توسلی یکی از جراحان بینی در اردبیل

فرم نیمه فانتزی پرطرفدارترین عمل بینی در ایران
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

بیشتر بخوانید: عمل بینی ارزان در سراسر ایران امکان پذیر شد

نظرسنجی دکتر سونیا صادق یکی از جراحان بینی معروف در اردبیل

جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران
جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در مازندران

نظرسنجی دکتر سوره علاف اکبری یکی از محبوب ترین جراحان بینی در اردبیل

عمل بینی با مشاوره دکی یاب

نظرسنجی دکتر منوچهر مهاجری یکی از بهترین جراحان بینی در اردبیل

عمل بینی با دکی یاب
عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در اردبیل

نظرسنجی دکتر حمیدرضا عجمی یکی از جراحان بینی محبوب در اردبیل

نمونه کار عمل بینی با مشاوره دکی یاب
عمل جراحی بینی با مشاورهء تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

خدمات دکی یاب برای عمل بینی

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

مجموعه دکی یاب با ارائه خدمات متنوع و شگفت انگیز به فکر رفاه هرچه بیشتر زیباجویانی هستند که از طریق مجموعه برای عمل بینی اقدام کنند. یکی از اصلی ترین و مهم ترین خدمات دکی یاب در زمینه جراحی بینی، مشاوره تخصصی توسط کارشناسان حرفه‌ای است. شما با تماس با مشاوران دکی یاب و دریافت مشاوره آنلاین و درصورت نیاز مشاوره حضوری می‌توانید سبک بینی متناسب با چهره‌تان را تشخیص دهید و سپس با توجه به سبک مورد نظرتان و فرم بینی و شرایطی مثل هزینه عمل و… بهترین جراح بینی در اردبیل را برای عمل انتخاب کنید.

یکی دیگر از خدماتی که دکی یاب برای زیباجویان در نظر گرفته امکان پرداخت اقساطی هزینه‌هاست. از آنجایی که هزینه‌های عمل روز به روز در حال افزایش هستند، این امکان توسط مجموعه دکی یاب برای زیباجویان در نظر گرفته شده تا هزینه عمل را به صورت اقساطی پرداخت کنند و تنها با پرداخت بخشی از هزینه برای انجام عمل اقدام کنند. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های عمل می‌توانید مقاله‌های هزینه عمل بینی در ایران و هزینه عمل بینی در اردبیل را مطالعه کنید و یا با مشاوران دکی یاب تماس بگیرید.

همچنین اگر شما بخواهید برای عمل بینی به شهرهایی مثل شیراز و یا تهران سفر کنید با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید رفت و برگشت رایگان به این شهرها داشته باشید. همچنین مجموعه دکی یاب برای رفاه حال زیباجویان امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم کرده است.

علاوه بر این ارائه تخفیفات متنوع نیز جزو خدمات دکی یاب است که برای زیباجویان در نظر گرفته شده است. ارائه پک هدیه و پشتیبانی رایگان و شبانه روزی به مدت دو سال نیز از خدماتی است که بعد از عمل ارائه می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد خدمات دکی یاب و بهره مندی از این خدمات می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم بهترین جراح بینی در اردبیل را به شما معرفی کنیم. به هرحال یکی از مهم ترین عوامل در رسیدن به نتیجه دلخواه انتخاب پزشک مناسب است. ما در مجموعه دکی یاب این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید بعد از تشخیص فرم بینی خود و مشاهده نمونه کارهای پزشکان مختلف، جراح مناسب را انتخاب کرده و نوبت ویزیت و عمل دریافت کنید. اگر تجربه عمل بینی در اردبیل و یا مشاوره با کارشناسان دکی یاب را داشته‌اید، می‌توانید تجربه خود در قسمت نظرات، با ما و دیگر خوانندگان این مطلب در میان بگذارید. همچنین می توانید برای پرسیدن سوالات خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهترین جراح بینی در اردبیل را چگونه پیدا کنیم

شما می توانید با تماس با مجموعه دکی یاب بهترین جراحان بینی اردبیل را پیدا کرده، انتخاب کنید و نوبت ویزیت دریافت کنید.

دکتر آتنا توسلی و دکتر خراسانی از بهترین جراحان بینی طبیعی در اردبیل هستند

دکتر سوره علاف اکبری یکی از بهترین جراحان ترمیم بینی در اردبیل هستند. 

6 نظر در “بهترین جراح بینی در اردبیل | رزومه + نمونه کار + عمل بینی اقساطی

 1. نادرپور گفت:

  دکتر سونیا صادق هم قسطی عمل میکنن؟

  1. soltani123 گفت:

   برای دریافت اطلاعات کامل درمورد شرایط پرداخت اقساطی با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

 2. نسترن گفت:

  من 7 ماه پیش عمل کردم ولی راضی نبودم الان میتونم عمل ترمیمی انجام بدم؟

  1. soltani123 گفت:

   عمل ترمیمی معمولا یک سال بعد از عمل اولیه انجام میشه. بهتره به پزشکتون مراجعه کنید و معاینه بشید. درصورتی که پزشک تشخیص بدن میتونید عمل رو انجام بدید.

 3. مسعودی گفت:

  من دو ماه پیش با مشاوره شما رفتم تهران و بینیمو عمل کردم واقعا راضیم. خدا قوت کارتون واقعا عالیه.

  1. soltani123 گفت:

   خوشحالیم که راضی بودید دوست عزیز. ممنونیم که تجربه خوبتون رو به اشتراک گذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.