دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی به روش بسته در بوشهر | رزومه + نمونه کار

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی به روش بسته در بوشهر را در این مقاله بشناسید!! اگر شما هم از طرفداران این روش جدید و موثر هستید، برای آشنایی با بهترین جراح بینی به روش بسته در بوشهر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

برای بسیاری از ما ترس از عمل بینی یک موضوع کاملا جدی است! از یک طرف نگرانی از نتیجه عمل و از طرف دیگر دغدغه دوران نقاهت و گرفتن مرخصی های طولانی و درد و کبودی و … اما به لطف پیشرفت علم حالا برای همه این مشکلات و دردسرها راه حلی بسیار موثر پیدا شده است. عمل بینی به روش بسته!

جراحی زیبایی بینی با مشاورهء تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
جراحی زیبایی بینی با مشاورهء تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

به لطف این تکنیک جدید و به روز در عمل بینی دیگر خبری از درد، کبودی، ورم های شدید و حتی دوران نقاهت طولانی نیست و به راحتی می توانید پس از جراحی با استراحتی کوتاه به فعالیت های روزمره خود بازگردید. اما نکته بسیار مهم در عمل بینی به روش بسته این است که تنها تعداد معدودی از جراحان بینی در ایران از این متد بهره می برند و به همین دلیل دریافت نوبت ویزیت و عمل از آنها کار ساده ای نیست!

اگر شما هم وسوسه یک جراحی بینی راحت با نتیجه ای شگفت انگیز به سرتان افتاده، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. زیرا علاوه بر ارائه توضیحات کامل درباره نحوه ی عمل بینی با این روش، برایتان فاش می کنیم بهترین جراح بینی به روش بسته در بوشهر و جنوب کشور کیست و چگونه می توان به صورت فوری از او نوبت گرفت؟!

بهترین جراح بینی به روش بسته در بوشهر کیست؟

جراحی بینی به روش بسته، مجموعه دکی یاب
جراحی بینی به روش بسته، مجموعه دکی یاب

عمل بینی به طور کلی به دو روش باز و بسته انجام می شود. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند و ما باید با توجه به شرایط و هدفی که از عمل بینی داریم، مناسب ترین روش را برای خود انتخاب کنیم.

عمل بینی به روش بسته به نسبت روش باز اندکی با پیچیدگی و حساسیت بیشتری همراه است. در این روش برش ها در داخل بینی انجام شده و روی سطح خارجی هیچ برشی ایجاد نمی شود. بنابراین به هیچ عنوان روی صورت جای اسکار و زخم باقی نمی گذارد. پس از ایجاد برش ها بهترین جراح بینی به روش بسته در بوشهر، تغییرات مورد نیاز را با روش های کم تهاجمی روی بینی لحاظ کرده و سپس با استفاده از نخ های بخیه ی جذبی دوخته می شوند.

در حین جراحی تمامی اشکالات ساختاری و ظاهری بینی بر اساس پیشرفته ترین متدها اصلاح گردیده و نتیجه ای بسیار موفق و رضایت بخش به جا می ماند.

جراحی بینی به روش بسته، مجموعه دکی یاب
جراحی بینی به روش بسته، مجموعه دکی یاب

همانطور که مشخص است، در این روش جراح به ساختار داخلی بینی دسترسی و دید مستقیم ندارد و به همین دلیل برای جراحی بینی به این روش به مهارت و تخصص بسیار بالا احتیاج است. از این رو تنها تعداد محدودی از پزشکان در سراسر دنیا در این کار تبحر دارند. با توجه به عدم فعالیت این پزشکان در بوشهر، در این مقاله تعدادی از این جراحان کارکشته که در ایران و جنوب کشور تخصص عمل بینی به روش بسته را دارند به شما معرفی می کنیم.

شما می توانید در صورتی که ساکن بوشهر هستید و تمایل دارید توسط بهترین جراحان و تکنیک های نوین عمل بینی خود را به روش بسته انجام دهید، با کمک دکی یاب به صورت رایگان به شیراز و تهران سفر کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

شما همچنین می توانید در مقاله بهترین جراح بینی به روش بسته در شیراز با برترین جراحان بینی این تکنیک در شیراز آشنا شوید.

دکتر مسیح طالع از بهترین جراحان بینی به روش پریزرویشن در جنوب کشور

بهره مندی از پیشرفته ترین متدهای جراحی بینی در دنیا دکتر مسیح طالع را به یکی از بهترین گزینه ها برای عمل بینی تبدیل کرده است. ایشان دارای شماره ی نظام پزشکی 128104 جراح پلاستیک، جراحی زیبایی بینی، جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت از آمریکا می باشند.

این جراح توانمند در عمل های خود از روش پریزرویشن استفاده می کنند. در این روش تغییرات مورد نیاز روی بینی اعمال شده و تمامی اشکالات و ایرادات ظاهری و تنفسی بینی اصلاح می شود. از مزایای این روش کبودی، ورم و درد بسیار کمتر نسبت به سایر روش ها و باقی نماندن جای اسکار و زخم روی صورت است. پس از عمل جراحی به این روش نتیجه ای کاملا طبیعی و رضایت بخش در انتظار شماست.

شما می توانید برای دریافت نوبت از این جراح کارکشته به صورت فوری و بدون انتظار با ما ارتباط برقرار نمایید. همچنین در مقاله همه چیز درباره دکتر مسیح طالع  می توانید به اطلاعات بیشتری درباره ایشان دست پیدا کنید.

عمل دماغ توسط دکتر مسیح طالع به روش پرزرویشن با مشاوره ی دکی یاب
عمل دماغ توسط دکتر مسیح طالع به روش پرزرویشن با مشاوره ی دکی یاب
جراحی بینی با دکی یاب دکتر مسیح طالع در شیراز
جراحی بینی بدون درد و کبودی با دکی یاب؛ دکتر مسیح طالع

دکتر علیرضا مصباحی از ماهرترین جراحان بینی به روش بسته در جنوب کشور

یکی از ماهرترین و متخصص ترین جراحان بینی به روش اندونازال در ایران و جنوب کشور دکتر علیرضا مصباحی می باشند. ایشان با کد نظام پزشکی 48303 متخصص گوش، گلو و بینی، جراح سر و گردن و دارای بورد فوق تخصص بین المللی جراحی پلاستیک و زیبایی صورت می باشند. با انتخاب این دکتر حاذق می توانید با خیال راحت روش بسته را برای عمل بینی انتخاب کنید و اطمینان داشته باشید بعد از جراحی دچار مشکلات تنفسی نخواهید شد. به علاوه پس از جراحی، ظاهری بسیار جذاب و طبیعی خواهید داشت. به صورتی که هیچ کس متوجه عملی بودن بینی شما نشود.

برای دریافت نوبت ویزیت و عمل به صورت فوری از دکتر علیرضا مصباحی جراح بینی کافیست با ما تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایشان پیشنهاد می کنیم مقاله دکتر علیرضا مصباحی جراح بینی در شیراز را مطالعه کنید.

نمونه جراحی انجام شده با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی انجام شده با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی بینی به روش بسته؛ مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی به روش بسته؛ مجموعه دکی یاب

هزینه ی عمل بینی به روش بسته در بوشهر چقدر است؟

همان طور که گفتیم عمل بینی با تکنیک بسته به نسبت روش معمولی حساسیت و پیچیدگی بیشتری دارد. اما در عین حال که برای جراحی با این روش تخصص و دانش بالایی مورد نیاز است، هزینه بیشتری نداشته و شما می توانید با قیمت مناسب اقدام به عمل بینی با این متد نمایید. هزینه ی عمل بینی به روش بسته توسط برترین جراحان به صورت حدودی از 40 میلیون تومان شروع شده و با توجه به شرایط زیباجو تغییر می یابد. لطفا برای اطلاع از هزینه های دقیق تر با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نموده یا به مقاله هزینه عمل بینی در ایران مراجعه کنید.

ضمنا خوب است بدانید که یکی از خدمات ویژه ی تیم دکی یاب عمل بینی به صورت اقساطی است. برای توضیحات بیشتر به بخش بعدی مقاله مراجعه نمایید.

عمل بینی اقساطی به روش بسته در بوشهر

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

اگر برای عمل بینی به روش بسته در بوشهر محدودیت مالی دارید، ما برای شما خدماتی ویژه در نظر گرفته ایم. شما می توانید به کمک مجموعه ی دکی یاب به صورت اقساط اقدام به عمل بینی نمایید. این پرداخت اقساطی به صورت فوری و با شرایط بسیار راحت انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

نمونه عمل به روش بسته در بوشهر

در این بخش تعدادی از تصاویر عمل های بینی به روش بسته توسط برترین جراحان را برای شما قرار دادیم. همان طور که مشاهده می کنید در این روش نتیجه ای کاملا طبیعی و رضایت بخش برای زیباجویان رقم خورده است. لازم به ذکر است که تمامی این عمل ها با مشاوره ی مجموعه ی دکی یاب انجام شده است. برای آشنایی بیشتر با این مجموعه و اطلاع از خدمات ویژه ی تیم دکی یاب به قسمت بعد مقاله مراجعه نمایید.

عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
عمل بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

خدمات مجموعه ی دکی یاب برای عمل بینی به روش بسته در بوشهر

نمونه جراحی پریزرویشن بینی دکتر طالع از طریق مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی پریزرویشن بینی دکتر طالع از طریق مجموعه دکی یاب

در این بخش می خواهیم با خدمات بی نظیر مجموعه دکی یاب آشنا شویم. همانطور که گفتیم تیم دکی یاب در انتخاب مناسب ترین جراح به شما مشاوره ی تخصصی ارائه می دهد. به این صورت که کارشناسان دکی یاب با توجه به فرم بینی و شرایط شما پزشکی را به شما پیشنهاد می کنند که می تواند بهترین نتیجه را برای شما رقم زند. موارد زیر تعدادی از دیگر خدمات هیجان انگیز این مجموعه می باشند.

  • مشاوره قبل از عمل در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
  • دریافت نوبت ویزیت و عمل فوری
  • اقساطی کردن هزینه ی عمل
  • پشتیبانی همه روزه تا 2 سال پس از عمل  

یکی از پرطرفدارترین خدمات مجموعه دکی یاب امکان سفر رایگان به شهرهای شیراز و تهران برای عمل های زیبایی است. در ادامه در این خصوص توضیحات بیشتری ارائه می دهیم. 

با دکی یاب برای عمل بینی رایگان به شیراز و تهران سفر کن!

نمونه جراحی انجام شده با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه جراحی انجام شده با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

متاسفانه همان طور که می دانید برخی از تکنیک های به روز و پیشرفته در جراحی بینی فقط در شهرهای بزرگ اجرا می شوند. و زیباجویان در سایر شهرستان ها برای دریافت خدمات با کیفیت و مدرن مجبور به سفر به این شهرها هستند. اما امروزه با توجه به هزینه های بالا همه ی ما امکان سفر برای انجام جراحی زیبایی را نداریم.

به همین دلیل مجموعه ی دکی یاب خدماتی برای شما در نظر گرفته است که به کمک آن می توانید به صورت رایگان به شیراز و تهران سفر کنید و بینی خود را توسط برترین و زبده ترین جراحان و با استفاده از تکنیک های نوین و به روز عمل کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با ما ارتباط برقرار کنید.

ضمنا شما می توانید در مقاله معرفی اصولی برترین جراحان بینی در شیراز با برترین جراحان بینی شیرازی آشنا شوید.

عمل بینی به روش بسته برای چه افرادی مناسب نیست؟

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در بندرعباس

در جراحی بینی به روش بسته، امکان پیوند غضروف وجود ندارد. به همین دلیل روش بسته برای عمل هایی که نیاز به پیوند غضروف دارند، روش مناسبی نمی باشد. علاوه بر این در این روش امکان تغییرات گسترده روی بینی وجود ندارد، بنابراین اگر به دنبال تغییرات شدید و پیچیده هستید، این روش مناسب شما نیست.

 

در این مقاله در خصوص عمل بینی به روش بسته در بوشهر و به طور کلی جنوب کشور همه ی اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری کردیم. برترین جراحان در این حیطه را به شما معرفی کردیم و نمونه کارهای آنها را بررسی کردیم. به علاوه از شروع هزینه های عمل بینی به این سبک برای شما گفتیم. به علاوه با تعدادی از خدمات هیجان انگیز مجموعه ی دکی یاب از جمله امکان سفر رایگان به شیراز و تهران برای عمل زیبایی و انجام جراحی به صورت اقساطی آشنا شدیم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص عمل بینی به روش بسته در بوشهر و دریافت مشاوره ی تخصصی روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.