دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در کرج کیست| رزومه بهترین جراحان+ نمونه کار+ عمل بینی اقساطی

بهترین جراح بینی در کرج؛ دکی یاب

بهترین جراح بینی در کرج کیست؟ پاسخ این سوال می‌تواند بسیار سخت و یا بسیار آسان باشد. تعداد زیاد متخصصان زیبایی و جراحان بینی در شهری مثل کرج از طرفی خوب است و کار را برای جراحی بینی آسان می‌کند؛ اما از طرف دیگر  کدام جراح کاربلد، مطمئن و تواناست؟ نتیجۀ جراحی کدام پزشک تضمین بیشتری دارد؟ کدام دکتر در سبک مناسب جراحی بینی ما متخصص است؟ چگونه بفهمیم احتمال قصور در عمل بینی کدام پزشک حداقل است؟

 پاسخ به این سوالات است که کار را برای انتخاب جراح مناسب سخت می‌کند. خبر خوب این است که مجموعۀ دکی یاب کار را برای شما آسان کرده‌ و در این مقاله بهترین جراح بینی در کرج را به تفکیک سبک‌های متفاوت جراحی معرفی کرده‌ است. به علاوه شما می‌توانید از مشاوره حضوری و غیر حضوری این تیم حرفه ای بهره ببرید و از خدمات پرداخت اقساطی و تخفیف در هزینه‌های جانبی و نوبت وی آی پی مجموعه دکی یاب استفاده کنید.

 اگر به اطلاعات بیشتری در مورد جراحی بینی، انتخاب پزشک و سایر خدمات دکی یاب احتیاج دارید، از طریق کلید زیر با تیم مشاوره این مجموعه ارتباط برقرار کنید. با دکی یاب همراه باشید تا در ادامه بهترین جراح بینی در کرج را به همراه رزومه و نمونۀ کار بشناسید.

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

برای شناخت بهترین جراح بینی شاید ابتدا از افراد مختلف پرس و جو کنید و یا به سراغ افرادی بروید که تجربۀ جراحی بینی دارند. اما این شکل از تحقیقات برای پیدا کردن بهترین جراح نه تنها کافی نیست، بلکه گاها شما را به مسیر اشتباه می‌برد. اگر دوست شما از پزشکی بسیار راضی است لزوما این پزشک بهترین نتیجه را در جراحی بینی شما رقم نمی‌زند. ممکن است بینی شما گوشتی باشد و بینی دوستتان استخوانی، این نتیجۀ کار را بسیار متفاوت می‌کند. از طرفی شما نمی‌توانید بینی خود را به سبک فانتزی با پزشکی که در عمل بینی طبیعی متخصص است جراحی کنید. اما سوال این است که چگونه بهترین جراح بینی در کرج و سایر شهرها را بشناسیم؟ 

در جواب باید بگوییم یک جراح خوب، صرفا یک پزشک نمایشی در اینستاگرام با نمونه کارهای عالی نیست. چرا که نکات منفی همیشه سانسور می‌شوند. یک جراح خوب باید رزومۀ کاری موفقی داشته باشد و مهارت و تجربه‌اش را اثیات کند. 

تیم حرفه ای دکی یاب دقیقا به پشتوانۀ رزومۀ موفق کاری و تخصص و مهارت پزشکان، بهترین‌ها را شناسایی و به شما معرفی می‌کند. از طرفی تیم پشتیبانی دکی یاب تا دو سال پس از جراحی همچنان با شما در ارتباط هستند و کیفیت کار پزشکان را رصد می‌کنند تا میزان موفقیت و توانایی جراح مشخص شود. به همین خاطر است که با اطمینان خاطر بهترین‌ها را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم. 

در ادامه به سراغ معرفی بهترین‌جراح بینی در کرج خواهیم رفت. همچنین اگر می‌خواهید در کنار جراحان بینی کرج، پزشکان خوب بینی در تهران را نیز بشناسید و در مورد جراحی بینی‌تان در کرج یا تهران مردد هستید، مقالۀ بهترین جراح بینی در تهران به شما بسیار کمک می‌کند.

بهترین جراح بینی در کرج برای انواع مدل بینی

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

بینی به طور کلی به دو دستۀ گوشتی و استخوانی تقسیم می‌شود. هر کدام از این دو فرم بینی شرایط خاص و منحصر به فردی برای جراحی دارند و اصولا هر پزشک در جراحی یکی از این دو نمونه مهارت بیشتری دارند. از طرفی جراحی زیبایی بینی به سه سبک طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی صورت می‌گیرد. برای پیدا کردن پزشک و سبک جراحی مناسب ابتدا باید با مشورت متخصصان و کارشناسان شکل استخوانی و گوشتی بینی خود را بشناسید و سپس با توجه به شرایط، سبک جراحی خود را انتخاب کنید. اگر نمی‌دانید چه سبک از عمل بینی برای شما مناسب است و بهترین جراح بینی در آن سبک کدام است، با مجموعۀ دکی یاب همراه شوید تا بهترین جراح بینی در کرج را بشناسید. در کنار شناخت پزشکان مطرح عمل بینی در کرج می‌توانید مقالۀ بهترین جراح بینی در تهران و شهرستان‌ها را نیز مطالعه کنید و با ملاک‌ها و شاخص‌های بهترین جراحان آشنا شوید. 

بهترین جراح بینی گوشتی در کرج

جراحی مطمئن بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی مطمئن بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

بگذارید ابتدا با هم بینی گوشتی و ویژگی‌های آن را به درستی بشناسیم و سپس به سراغ معرفی یهترین جراح بینی گوشتی در کرج برویم. بینی‌های گوشتی اصولا بزرگ و پنجی شکل هستند. بافت گوشتی و چربی در این بینی ها بر خلاف بینی استخوانی زیاد است و پوستی ضخیم با حفره‌های باز دارند. نوک بینی‌های گوشتی پهن است و اصولا در مقایسه با بینی استخوانی غضروف و استخوان ضعیف‌تری دارند. پره‌های بینی نیز ضخیم و پهن هستند و بینی را بزرگ‌تر نشان می‌دهند. با وجود استخوان ضعیف و حجم زیاد بافت نرم، در مواردی بینی گوشتی می‌تواند قوز هم داشته باشد.

در کل جراحی بینی‌های گوشتی سختی کار بیشتری دارند و در تغییرات زیاد نسبت به بینی استخوانی محدودتر هستند. به همین ترتیب زمان جراحی بیشتر است و ممکن است پزشک در مواردی که غضروف و استخوان بسیار ضعیف هستند، مجبور شود پیوند غضروف طبیعی یا مصنوعی داشته باشد. در پیوند غضروف طبیعی، جراح غضروف را از پشت گوش یا زیر دندۀ فرد برمی‌دارد و به بینی فرد پیوند می‌زند. البته این مورد در صورتی است که بینی گوشتی در استحکام و استخوان‌بندی بسیار ضعیف باشد و توان نگه داشتن فرم بینی را نداشته باشد.

افرادی که بینی گوشتی دارند باید بپذیرند که در این شکل از بینی نمی‌توانند توقع تغییر آنچنانی و بسیار زیادی را داشته باشند و جراحی طبیعی بینی بهترین گزینه برای آنهاست. در نهایت همه چیز بستگی به نظر پزشک متخصص و شکل بینی شما دارد. اگر جراح حرفه‌ای باشد امکان برگشت پذیری بینی و افتادگی فرم نیز وجود نخواهد داشت و بینی شما نزدیک‌ترین حالت به فرم دلخواه شما را خواهد داشت. برای شناخت تعدادی از پزشکان مطرح جراحی بینی گوشتی و آشنایی بهتر با این شکل از بینی می‌توانید مروری بر مقالۀ عمل جراحی بینی گوشتی از بهترین جراحان تا هزینه و نمونه کارهای باورنکردنی، داشته باشید.

دکتر نجمه زندی پور از پزشکان ماهر جراح بینی در کرج

دکتر نجمه زندی پور با تخصص جراحی دهان، فک و صورت به شماره نظام پزشکی 128502 در کرج مشغول فعالیت هستند. دکتر زندی پور یکی از بهترین جراحای حوزۀ عمل زیبایی بینی است و علاوه بر سایر سبک‌های جراحی، در عمل بینی گوشتی عملکرد بسیار موفقی دارد.

نمونه کار جراحی بینی دکتر نجمه زندی پور در کرج

در زیر دو نمونه از جراحی دکتر نجمه زندی پور آورده شده است تا شما عزیزان با نحوه و کیفیت جراحی این جراح خوب بیشتر آشنا شوید. نمونه کارهای یک پزشک در شناخت شما بسیار تاثیرگذار است.

نمونۀ کار جراحی بینی دکتر نجمه زندی پور؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی دکتر نجمه زندی پور؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی دکتر نجمه زندی پور؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی دکتر نجمه زندی پور؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر سحر انصاری پور ازجراحان با تجربۀ عمل بینی در کرج

دکتر سحر انصاری‌پور متخصص گوش، حلق و بینی در شهر کرج می‌باشند و با شماره نظام پزشکی 123057 مشغول فعالیت در حوزۀ جراحی بینی هستند. این پزشک با مهارت با 14 سال تجربۀ درخشان کاری، از متخصصان پرطرفدار عمل بینی به شمار می‌آیند. ایشان در زمینۀ جراحی بینی گوشتی عملکرد بسیار موفقی داشته‌اند و در این سبک از جراحی توانمندتر هستند.

نمونه عمل زیبایی بینی با دکتر سحر انصاری‌پور در کرج

در زیر نمونۀ جراحی بینی گوشتی دکتر سحر انصاری پور آمده است تا از نزدیک با سبک کاری و کیفیت جراحی این دکتر محبوب بیشترآشنا شوید و در انتخاب جراح مورد نظرتان قدرت عملکرد بهتری داشته باشید.

نمونۀ جراحی بینی دکتر سحر انصاری پور؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ جراحی بینی دکتر سحر انصاری پور؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی دکتر سحر انصاری پور؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی دکتر سحر انصاری پور؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی استخوانی در کرج

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

از اسم بینی استخوانی می‌شود فهمید که چشمگیرترین مورد در این فرم از بینی، استخوان آن است. بینی استخوانی به نام بینی عقابی و قوزدار هم شناخته می‌شود. این مدل از بینی استخوان و غضروف محکمی دارد و اصولا رشد بیش از اندازۀ استخوان، بلندی بیش از حد در ارتفاع بینی، کجی استخوان و قوز در پل بینی مواردی هستند که بینی‌های استخوانی را به جراحی نیازمند می‌کنند.

بینی‌های استخوانی برخلاف بینی‌های گوشتی پوست نازک و صافی دارند و برای جراحی در سبک‌ فانتزی و نیمه فانتزی بسیار مناسب هستند. مهمترین بخشی که باید در بینی‌های استخوانی مورد اصلاح قرار گرفته شود تیغۀ بینی است. تیغۀ بینی باید صاف و قرینه باشد و وجود خمیدگی، برآمدگی و ناقرینگی در پل بینی به هر شکل، موجب ایراد در بینی می‌شود که رایج‌ترین آن قوز بینی است. ماندگاری فرم در بینی‌های استخوانی به سبب ساختمان محکم آن، نسبت به بینی‌های گوشتی بیشتر است و بینی در آن دچار افتادگی و تغییر شکل نمی‌شود. در نظر داشته باشید که علاوه بر فرم بینی و مهارت جراح، مراقبت‌های پس از جراحی نیز بسیار مهم است. ضربه، آسیب و فعالیت‌های سنگین نیز ممکن است به فرم بینی آسیب برساند. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در ارتباط با بینی استخوانی و جراحی این فرم از بینی کسب کنید، مقالۀ همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی اطلاعات جامع و مفیدی در اختیارتان قرار می‌دهد.

در ادامه، بهترین جراح بینی در کرج برای بینی استخوانی را به شما معرفی می کنیم. اگر می‌خواهید از فرم استخوانی بینی خود مطمئن شوید و راجع به عمل بینی استخوانی اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید، می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید. 

 

دکتر فرشته عبدالمطلبی از جراحان مشهور بینی در کرج

دکتر فرشته عبدالمطلبی با شماره نظام پزشکی 99924، دارای دکترای حرفه‌ای پزشکی، متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن در کرج هستند. این پزشک خوش‌نام با 20 سال تجربۀ کاری و حرفه‌ای یکی از بهترین جراحان کرج و از متخصصان جراحی بینی گوشتی است. اگر به دنبال جراح ماهر هستید، ایشان یکی از بهترین پزشکان جراح در این حوزه هستند.

نمونه عمل بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی در کرج

نمونه جراحی‌های دکتر عبدالمطلبی در زیر، گویای مهارت و کیفیت کار این پزشک در جراحی بینی‌های گوشتی است. شما عزیزان می‌توانید برای جراحی بینی گوشتی خود با اطمینان خاطر به این پزشک مراجعه کنید.

نمونۀ جراحی بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ جراحی بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی دکتر فرشته عبدالمطلبی؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر علی کربلایی خانی از متخصصان حاذق جراحی بینی در کرج

دکتر علی کربلایی خانی با شماره نظام پزشکی 37178 فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، از پزشکان محبوب جراحی بینی در کرج هستند. دکتر کربلایی خانی در جراحی بینی‌های استخوانی جزو پزشکان سرآمد شهر کرج هستند و هر روزه افراد زیادی برای تجربۀ جراحی با این پزشک به ایشان مراجعه می‌کنند. موفقیت دکتر کربلایی خانی در جراحی بینی‌های استخوانی، ایشان را در جراحی این فرم از بینی بسیار محبوب کرده است.

نمونۀ جراحی بینی با دکتر علی کربلایی خانی در کرج

در زیر دو نمونه از جراحی بینی استخوانی توسط دکتر کربلایی خانی آورده شده است. اگر بینی استخوانی دارید و به دنبال بهترین جراح بینی در کرج هستید ایشان یکی از بهترین جراحان در این سبک هستند.

نمونۀ جراحی بینی دکتر علی کربلایی خانی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ جراحی بینی دکتر علی کربلایی خانی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی دکتر علی کربلایی خانی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی دکتر علی کربلایی خانی؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی به سبک طبیعی در کرج

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

در سبک‌های جراحی بینی، جراحی طبیعی یا نچرال یکی از پرطرفدارترین سبک‌های عمل بینی است. در این جراحی فقط ایرادات بینی مورد اصلاح قرار می‌گیرد. در واقع در فرم بینی طبیعی با تیغه‌ای صاف و قرینه و در اندازۀ مناسب، بهترین شکل از یک جراحی بینی به سبک طبیعی است. نواقص و ایرادات در بینی اصولا می‌توانند افتادگی نوک بینی، قوز بینی، انحراف، ناقرینگی، حجم زیاد بینی،گشاد بودن پره ها و هم اندازه نبودن سوراخ های بینی باشند.

شاید در سبک فانتزی و نیمه فانتزی زیباجو به دنبال قوس زیاد یا کوچکی اغراق شده باشد اما در سبک طبیعی، ملاک رفع ایرادات با تکیه بر حفظ فرم اصلی بینی است. جراحی به سبک طبیعی نباید شکل بینی را عوض کند به گونه‌ای که گاها افراد دیگر متوجه جراحی بینی شما نشوند. همچنین تناسب فرم و سایز بینی با سایر اجزای چهره در این جراحی بسیار مهم است. نگه داشتن تناسب بینی در چهره بسیار حساس است و جراح باید دقت بالایی به خرج بدهد. اندکی کوچک‌تر شدن و یا بزرگ‌تر شدن بینی، طبیعی بودن جراحی را خراب می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد ملاک‌های شناخت بهترین جراح و آشنایی بیشتر با سبک جراحی طبیعی، توصیه می‌کنیم مروری بر مقالۀ بهترین جراح بینی نچرال و طبیعی در تهران داشته باشید.

دکتر فرید عطار از جراجان توانمند بینی در کرج

دکتر فرید عطار با شمارۀ نظام پزشکی 75188، دارای دکترای حرفه‌ای پزشکی و یکی از موفق‌ترین متخصصان گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در کرج هستند. این پزشک با تجربه در جراحی بینی بسیار موفق بوده و از پزشکان معروف در جراحی بینی به سبک طبیعی می باشند. اگر به دنبال فرم طبیعی بینی خود و جراحی بی نقص می‌گردید، ایشان گزینۀ مناسبی برای انتخاب جراح هستند.

بیشتر بخوانید: هزینهء عمل بینی در تهران 

نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر فرید عطار در کرج

نمونه‌های زیر، جراحی بینی توسط دکتر فرید عطار هستند که می‌توانند به شما در بررسی کار این پزشک موفق کمک شایانی کنند و شما را با نمونۀ کار یک پزشک خوب بیشتر آشنا کنند.

عمل زیبایی بینی دکتر فرید عطار؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی دکتر فرید عطار؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی دکتر فرید عطار؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی دکتر فرید عطار؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر هادی محسنی مقدم از پزشکان کاربلد عمل بینی در کرج

دکتر هادی محسنی مقدم، متخصص جراحی دهان، فک و صورت، با کد نظام پزشکی 90125 در کرج می‌باشند. این پزشک مطرح، تخصص و مهارت خود را در سبک جراحی طبیعی بینی بیشتر به اثبات رسانده‌اند و افراد زیادی برای جراحی بینی به سبک طبیعی به ایشان مراجعه می‌کنند. ایشان در سبک‌های دیگر نیز جراحی بینی دارند اما سبک جراحی طبیعی بینی این پزشک طرفداران بیشتری دارد.

نمونۀ کار عمل بینی با دکتر هادی محسنی مقدم در کرج

برای آشنایی بهتر با روش کار و هنر این پزشک در جراحی بینی به سبک طبیعی، در زیر دو نمونه از عمل بینی این پزشک آورده شده است تا بهتر از کیفیت جراحی بینی توسط ایشان مطلع شوید.

عمل زیبایی بینی با دکتر هادی محسنی مقدم؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی با دکتر هادی محسنی مقدم؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه جراحی بینی با دکتر هادی محسنی مقدم؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه جراحی بینی با دکتر هادی محسنی مقدم؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در کرج

نمونۀ کارعمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کارعمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی به نحوی تلفیقی از سبک طبیعی و فانتزی است. در جراحی نیمه فانتزی قوس و کوچکی بینی ملاک است اما نه به اندازۀ اغراق شده در جراحی فانتزی. در جراحی نیمه فانتزی تیغۀ بینی نازک تر، نوک بینی کمی سر بالا و سوراخ های بینی اندکی کوچکتر می‌شود و بینی قوس ملایمی می‌گیرد. در عین حال تغییرات ایجاد شده نه به اندازۀ جراحی طبیعی کم و نه به اندازۀ بینی فانتزی زیاد است. جراحی نیمه فانتزی به نحوی، سبکی میانه و پرطرفدار است. در عین حال همه چیز به سلیقه، شرایط بینی فرد و تشخیص و توصیۀ جراح برمی‌گردد.

باید در نظر داشت که جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی مانند جراحی فانتزی مناسب بینی‌های گوشتی و چهره های مردانه و حتی صورت‌های بسیار پهن نیست. اگر به اطلاعات دقیق‌تری در مورد شناخت بینی نیمه فانتزی و عمل آن نیاز دارید، مطالعۀ مقالۀ همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی در شناخت شما یاری‌گر خواهد بود.

دکتر سید یوسف حسینی اقدم بناب از پزشکان با سابقه عمل بینی در کرج

دکتر سیدیوسف حسینی اقدم بناب متخصص گوش، گلو و بینی و عمل‌ سر و گردن هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 39888 جزو متخصصان زیبایی و جراحان خوش‌نامی هستند که در شهر کرج فعالیت می‌کنند و جراحی‌های بینی بسیاری را با درصد رضایت بالای زیباجویان پشت سر گذاشته‌اند. در میان سبک‌های مختلف جراحی، ایشان در سبک نیمه فانتزی توانسته‌اند جزو برترین‌ها و پرطرفدارترین جراحان بینی در کرج باشند.

نمونه جراحی زیبایی بینی فانتزی دکتر یوسف حسینی اقدم در کرج

در زیر می‌توانید با بررسی نمونه عمل بینی دکتر حسینی اقدم، بیشتر با نحوۀ کار ایشان آشنا شوید و این پزشک خوب را به عنوان یکی از بهترین دکترهای جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی در کرج در نظر بگیرید.

جراحی بینی با دکتر سید یوسف حسینی اقدم؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکتر سید یوسف حسینی اقدم؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی با دکتر سید یوسف حسینی اقدم؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی با دکتر سید یوسف حسینی اقدم؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر آرش حقیقی از جراحان ماهر عمل بینی در کرج

دکتر آرش حقیقی با تخصص گوش، گلو، بینی و با شماره نظام پزشکی 97261 یکی از متخصصان موفق جراحی سر ، گردن  و بینی در شهر کرج هستند. این پزشک با تجربه یکی دیگر از بهترین‌ جراحان عمل زیبایی بینی به سبک نیمه فانتزی می باشند. اگر در شهر کرج قصد جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی دارید، دکتر حقیقی یکی از بهترین جراحان بینی در این حوزه هستند که می‌توانید برای رسیدن به نتیجۀ دلخواه به ایشان مراجعه کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر آرش حقیقی در کرج

دو نمونه از جراحی بینی دکتر آرش حقیقی در زیر آورده شده است تا نمونه کار ایشان در سبک نیمه فانتزی را ببینید و با توجه به نتیجه کار و مهارت پزشک، بهتر در مورد جراحی بینی خود به سبک نیمه فانتزی تصمیم بگیرید.

جراحی بینی با دکتر آرش حقیقی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکتر آرش حقیقی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی با دکتر آرش حقیقی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی با دکتر آرش حقیقی؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی به سبک فانتزی و عروسکی در کرج

زیبایی تضمین شدۀ بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
زیبایی تضمین شدۀ بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

جراحی بینی به سبک عروسکی پس مطرح شدن عروسک‌های باربی روی کار آمد و علت نامگذاری عروسکی نیز برای این سبک از جراحی، الهام گرفته از همین موضوع است. کوچکی اغراق شدۀ بینی و قوس زیاد در بینی دقیقا تقلیدی از فرم بینی عروسک باربی است. طرفداران این سبک از جراحی اصولا به دنبال تغییرات زیاد در چهره و فرم بینی خود هستند و می‌خواهند بینی متفاوت‌تری داشته باشند.

به سبب حجم بالای تغییرات در این سبک از جراحی، بینی‌های گوشتی زیاد چنین ظرفیتی ندارند و این جراحی بیشتر مناسب افرادی با بینی استخوانی است تا مقاوت استخوان، ظرافت در پوست و اندازۀ بینی استخوانی بتواند کوچکی و قوس سبک فانتزی را تحمل کند. در این جراحی پهنای نوک بینی از بین می‌رود، سوراخ های بینی جمع‌تر می‌شوند، نوک بینی کاملا به سمت بالا کشیده شده و از زاویۀ نیمرخ قوس زیادی در بینی شکل می‌گیرد. از زاویۀ رو به رو نیز، پل بینی برجسته و بینی ظریف و باریک به نظر می‌رسد. در این جراحی نیز حساسیت بسیاری وجود دارد که صرفا جراحان با تجربه و توانمند از پس ریسک آن برمی‌آیند نکتۀ بسیار مهم این جراحی این است که به سبب کوچکی زیاد، حجم قابل توجهی از بینی کم می‌شود و احتمال ایجاد مشکلات تنفسی وجود دارد. از طرفی همین کوچکی بیش از اندازه ممکن است در صورت بروز مشکل، جراحی دوم و ترمیمی را غیر ممکن کند. بنابراین تبحر پزشک بسیار حائز اهمیت است تا مشکلات و عوارض پس از جراحی رخ ندهد.

نکتۀ دیگر در جراحی بینی به سبک فانتزی این است که آقایان و افرادی که بینی گوشتی دارند کاندیدای مناسبی برای این سبک نیستند. بینی‌های گوشتی از نظر ساختار زیاد در این سبک موفق نیستند و کوچکی و ظرافت اغراق شدۀ بینی، زیاد با استخوان بندی درشت و چهرۀ بزرگ‌ آقایان هم‌خوانی ندارد. خانم‌ها، افرادی که چهرۀ ظریف دارند و بینی‌های استخوانی، گزینه‌های مناسب جراحی بینی به سبک فانتزی هستند. برای آگاهی بیشتر در مورد این سبک پرطرفدار و جراحان متبحر عمل فانتزی و عروسکی بینی، مقالۀ بهترین جراح بینی عروسکی در تهران را مطالعه بفرمایید.

پیش از معرفی پزشکان متخصص عمل فانتزی بینی، بهتر است بدانید که این جراحی مناسب بینی شما است یا خیر. برای بررسی فرم دقیق بینی و آگاهی از مناسب بودن این سبک، می‌توانید از طریق کلید زیر از تیم حرفه‌ای دکی یاب مشاوره بگیرید.

دکتر محمد اسلامیان کوپایی از جراحان متبحر بینی در کرج

دکتر محمد اسلامیان کوپایی با 33 سال تجربه موفق در کارنامۀ کاری خود و با شماره نظام پزشکی 57755، یکی از متخصصان خوش‌نام جراحی دهان، فک و صورت در کرج هستند. ایشان علاوه بر سایر جراحی‌های بینی، در جراحی بینی به سبک فانتزی سرآمد هستند و طرفداران بسیاری دارند. اگر به سبک فانتزی علاقمند هستید، دکتر اسلامیان کوپایی یکی از بهترین جراحان در این سبک است.

نمونه جراحی زیبایی بینی دکتر محمد اسلامیان کوپایی در کرج

نمونه‌های جراحی بینی دکتر اسلامیان کوپایی در زیرآورده شده است تا اندکی با میزان مهارت و توانایی این جراح موفق در کرج آشنا شوید. دیدن نمونۀ عمل بینی این متخصص شناخت شما را کامل‌تر می‌کند.

نمونه عمل بینی با دکتر محمد اسلامیان کوپایی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی با دکتر محمد اسلامیان کوپایی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکتر محمد اسلامیان کوپایی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکتر محمد اسلامیان کوپایی؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر موسی علی احمدی از بهترین متخصصان جراحی بینی در کرج

 دکتر موسی علی احمدی با کد نظام پزشکی 109487 از پزشکان برجستۀ گوش، حلق و بینی در کرج هستند. ایشان در زمینۀ جراحی بینی در کرج، جزو متخصصان توانا و با مهارت هستند. از میان سبک طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی، ایشان در سبک فانتزی طرفداران بیشتری دارند و درصد عمل‌های بینی این پزشک به سبک فانتزی بیشتر از سبک‌های دیگر است و رضایت زیباجویان بسیاری را در کارنامۀ کاری خود ثبت کرده‌اند.

نمونه جراحی بینی دکتر موسی علی احمدی در کرج

نمونه‌های عمل بینی توسط دکتر موسی علی احمدی در زیر آورده شده است تا با دیدن نتیجۀ جراحی بینی توسط این پزشک، با مهارت ایشان بیشتر آشنا شوید و در صورت تمایل جراحی بینی فانتزی را با دکتر علی احمدی تجربه کنید.

جراحی زیبایی بینی با دکتر موسی علی احمدی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکتر موسی علی احمدی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی با دکتر موسی علی احمدی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی با دکتر موسی علی احمدی؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح ترمیم بینی در کرج

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

جراحی ترمیمی، عملی ثانویه‌ است که برای ترمیم و جبران آسیب دیدگی‌های بینی پس از عمل اولیه صورت می‌گیرد. این آسیب دیدگی ها می‌تواند صدمات محیطی و یا به دلیل ناواردی پزشک در عمل اولیه باشد. تصادفات، ضربه‌های سنگین و شکستگی، سوختگی و … از جمله عواملی هستند که بینی را به جراحی مجدد نیازمند می‌کنند. به علاوه همان طور که گفتیم ممکن است این آسیب دیدگی حاصل قصور و خطای پزشکی  و یا حاصل سهل انگاری و اشتباهات فرد پس از جراحی بینی باشد که در مراقبت‌های پس از جراحی کوتاهی کرده است.

برای انجام جراحی دوم باید حداقل یک سال از عمل اول گذشته و جراحت و ضعف بینی بهبودی یافته باشد. شاید بینی تحمل جراحات و عوارض عمل دوم را نداشته باشد و با تشخیص پزشک عمل دوم امکان‌پذیر نباشد. این جراحی به مراتب بسیار پیچیده تر و سخت تر از جراحی اولیه است، چراکه ساختمان بینی در جراحی اول ضعیف شده و ممکن است با جراحی دوم، بینی دچار آسیب‌های جدی‌تری شود. از طرفی در برخی از جراحی‌هایی که بینی در آن زیاد کوچک شده است، به خاطر حجم کم بینی و ضعف آن، دست جراح برای اصلاح و رفع مشکل بسته است و ممکن است جراحی دوم بی نتیجه باشد. 

وضعیت پوست و خاصیت ارتجاعی آن نیز در این جراحی بسیار مهم است. ممکن است پزشک مشکل بینی را رفع کند اما در بخیه زدن پوست بینی کم بیاید و یا ظرفیت بخیه زدن را نداشته باشد. در بدترین شرایط پزشک مجبور به پیوند پوست می‌شود و در نهایت آثار جراحی، پیوند پوست و رد بخیه بر جای می‌ماند. این موارد بیشتر زمانی است که بینی دچار آسیب دیدگی شدید است و حل آسیب دیدگی نسبت به زیبایی بینی اهمیت بیشتری دارد. عمل‌های ترمیم بینی سخت‌تر، پرهزینه‌تر و طولانی‌تر هستند و جراح باید بسیار توانمند و با تجربه باشد تا جراحی به نتیجه برسد.

دکتر شایسته شهمیرزادی از جراحان حاذق بینی در کرج

دکتر شایسته شهمیرزادی با شمارۀ نظام پزشکی40302 دارای دکترای حرفه‌ای پزشکی می‌باشند. ایشان با تخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن، از جراحان نامی و فعال شهر کرج هستند. در کنار سایر جراحان موفق کرج، می‌توان از دکتر شهمیرزادی به عنوان یکی از جراحان بسیار بامهارت در جراحی‌های ترمیمی بینی نام برد.

نمونۀ جراحی بینی با دکتر شایسته شهمیرزادی در کرج

در زیر نمونه جراحی دکتر شهمیرزادی آورده شده است تا بیشتر با نحوۀ کار و کیفیت جراحی این پزشک آشنا شوید و اطلاعات بیشتری در انتخاب جراح بینی داشته باشید.

عمل بینی با دکتر شایسته شهمیرزادی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی با دکتر شایسته شهمیرزادی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه جراحی بینی با دکتر شایسته شهمیرزادی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه جراحی بینی با دکتر شایسته شهمیرزادی؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر افشین قاسمی از متخصصان معروف عمل بینی در کرج

دکتر افشین قاسمی با تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در شهر کرج  فعالیت دارند و با شماره نظام پزشکی 44491 و با بیش از 29 سال تجربه کاری، یکی از متخصصان با تجربه و حرفه‌ای جراحی بینی هستند. ایشان علاوه بر جراحی زیبایی بینی در سبک‌های متفاوت، یکی از معدود پزشکان موفق در عمل سخت ترمیم بینی هستند که میزان رضایت افراد با جراحی ترمیمی بینی، ایشان را به یکی از بهترین‌های این جراحی دشوار تبدیل کرده است.

نمونه جراحی بینی توسط دکتر افشین قاسمی در کرج

در زیر دو نمونه جراحی بینی از دکتر افشین قاسمی آورده شده است. دیدن نمونه کار این جراح با مهارت به شما کمک می‌کند تا با توجه به نتیجۀ کار و کیفیت جراحی، بهترین جراح بینی در کرج را در زمینۀ جراحی ترمیمی بیابید.

نمونه جراحی بینی با دکتر افشین قاسمی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه جراحی بینی با دکتر افشین قاسمی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی با دکتر افشین قاسمی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی با دکتر افشین قاسمی؛ بهترین جراح بینی در کرج

بیشتر بخوانید: هزینهء عمل بینی در کرج 

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در کرج

عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

پولیپ و انحراف بینی دو مسئلۀ مشکل‌ساز هستند که علاوه بر ایجاد مشکلات تنفسی، سینوسی و عفونی و… گاها شکل و ظاهر بینی را نیز به هم می‌ریزند و چهره را دچار نقص می‌کنند. این دو مشکل در بینی، دو مورد جدا هستند که هر یک به شکلی دردسر ساز است.

پولیپ زائده‌های انگوری شکل است که با وجود غیرسرطانی بودن و نداشتن درد، با رشد غیر طبیعی در دیواره‌های بینی، ایجاد کنندۀ مشکلات تنفسی و ظاهری است. رشد پولیپ ممکن است راه تنفسی را مسدود کند و با فشار وارد کردن به دیوارۀ میانی بینی، تیغه را از مرکز بینی منحرف کند و فرم بینی را به هم بریزد. زائده های پولیپ ناشی از التهاب مزمن هستند و اصولا آلرژی، آسم، عفونت های پی در پی، اختلالات ایمنی در بدن و حساسیت های دارویی می‌توانند عوامل ایجاد و تشدید پولیپ بینی باشند.

انحراف بینی نیز در حقیقت کجی و ناقرینگی تیغۀ یا همان دیوارۀ میانی بینی است که حفرۀ بینی را به دو قسمت مساوی تقسیم می‌کند. انحراف بینی می‌تواند شدید یا خفیف باشد و به نسبت اثرات آن در ظاهر بینی کم یا زیاد است. گاهی ممکن است این انحراف به چشم نیاید، گاهی ممکن است قابل تشخیص باشد و گاهی می‌تواند فرم بینی را به طور کلی به هم بریزد. به حدی که  شاید راه تنفس یکی از سوراخ‌های بینی را ببندد.

ممکن است انحراف بینی به صورت مادرزادی به وجود بیاید و یا بر اثر عوامل محیطی باشد. در هر صورت کجی و ناقرینگی بینی به واسطۀ جراحی برطرف می‌شود. اما رفع انحراف و ناقرینگی در بینی، دقت بالایی می‌خواهد و جراح باید بتواند بینی را ظریف و بی‌نقص جراحی کند. برای شناخت بهتر پولیپ و انحراف بینی و آشنایی با جراحان این حوزه، می‌توانید از دو مقالۀ بهترین جراح پولیپ بینی در تهران و بهترین دکتر عمل انحراف بینی در تهران، کمک بگیرید.

دکتر سید علی نبی پور اشرفی از پزشکان خوش نام جراحی بینی در کرج

دکتر سیدعلی نبی پور اشرفی دکترای حرفه‌ای پزشکی با شماره نظام پزشکی 171033، یکی از جراحان توانمند کرج در جراحی بینی هستند. دکتر نبی پور در کنار جراحی بینی به سبک‌های مختلف یکی از بهترین جراحان بینی در زمینۀ پولیپ و انحراف بینی می‌باشند. اگر مشکل پولیپ و انحراف بینی دارید و به دنبال جراح معتبر و کاربلد می‌گردید، دکتر نبی پور اشرفی در بین جراحان کرج گزینۀ خوبی هستند تا برای جراحی به سراغ ایشان بروید.

نمونۀ عمل بینی دکتر سید علی نبی پور اشرفی در کرج

در زیر با دو نمونه از جراحی بینی دکتر سید علی اشرفی آورده شده است. شما می‌توانید با بررسی نمونه کارهای این پزشک و با توجه به سابقه و مهارت ایشان، با اطمینان خاطر بیشتری به این پزشک مراجعه کنید.

عمل زیبایی بینی با دکتر علی نبی پور اشرفی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی با دکتر علی نبی پور اشرفی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکتر علی نبی پور اشرفی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکتر علی نبی پور اشرفی؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر سیما منتظر لطف الهی از جراحان توانمند بینی در کرج

دکتر سیما منتظر لطف الهی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک، با کد نظام پزشکی134017 در کرج مشغول به کار هستند. این پزشک خوش‌نام علاوه بر جراحی بیینی در سبک‌های متفاوت جراحی، از جراحان خوب در زمینۀ پولیپ و انحراف بینی هستند و عزیزانی که قصد دارند پولیپ و انحراف بینی خود را در کرج جراحی کنند و به دنبال جراح خوب می‌گردند می‌توانند از خدمات جراحی دکتر منتظر لطف الهی بهرمند شوند.

نمونه جراحی زیبایی بینی با دکتر سیما منتظر لطف الهی در کرج

در زیر دو نمونه از جراحی بینی دکتر سیما منتظر لطف الهی را مشاهده می‌کنید که برای آشنایی بهتر زیباجویان جراحی بینی آورده شده است و  کمک می‌کند در انتخاب بهترین جراح بینی در کرج اطلاعات بیشتری داشته باشید.

جراحی بینی با دکتر سیما منتظر لطف الهی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکتر سیما منتظر لطف الهی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی با دکتر سیما منتظر لطف الهی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی با دکتر سیما منتظر لطف الهی؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی به روش باز در کرج

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

در جراحی باز پزشک با بیهوشی کامل پوست را از استخوان جدا می‌کند. به این معنی که دو سمت بیرونی پره‌های بینی و قسمت بیرونی تیغۀ بینی برش می‌خورد و بافت نرم بینی کاملا از استخوان جدا شده و به سمت بالا برگردانده می‌شود. سپس با توجه به ایراد مربوط به بینی غضروف و استخوان اصلاح می‌شوند. در این حالت جراح کاملا به بینی مسلط است و دید کاملی دارد. دسترسی کامل به تمام ساختار بینی به پزشک کمک می‌کند که مشکلات حاد و ایرادات اصلی بینی را با بیشترین دقت و ظرافت حل کند. 

 تسلط پزشک در عمل باز  نتیجۀ عمل را تضمین شده تر و موفق‌تر می‌کند، اما به طور کلی عمل به این روش عوارض بیشتری نسبت به جراحی بسته به همراه دارد. کبودی، تورم، رد بخیه و خونریزی از عوارض پس از عمل است. این جراحی دشوارتر و طولانی تر، اما بهترین روش برای رفع مشکلات حاد بینی است. ترمیم آسیب دیدگی های عمیق و شکستگی ها، رفع مشکلات تنفسی حاد، اصلاح انحراف بینی شدید، و تغییرات کلی در شکل بینی از مواردی هستند که نیاز به جراحی باز دارند. 

اگر به دنبال اطلاعات و جزئیات دقیق‌تری در مورد جراحی بینی هستید، می‌توانید با مطالعۀ مقالۀ عمل بینی به تمام سوالات خود در این زمینه پاسخ دهید و اگر همچنان در مورد جراحی باز بینی دچار ابهام و تردید هستید، مشاوران و متخصصان ما شما را راهنمایی خواهند کرد. از طریق دکمۀ زیر مستقیما با ما در تماس باشید.

 

دکتر حمیدرضا مفرد از پزشکان برجستۀ جراحی بینی باز در کرج

دکتر حمیدرضا مفرد با مدرک دکترای حرفه‌ای پزشکی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی، از متخصصان خوب جراحی عمومی در کرج هستند که با 24 سال تجربۀ ارزشمند با شمارۀ نظام پزشکی 77223 در زمینۀ جراحی بینی نیز به فعالیت مشغول هستند. دکتر مفرد از دیگر جراحان توانمند بینی به روش باز است که در کار خود بسیار مهارت دارد و طرفداران بسیاری مشتاق تجربۀ جراحی بینی با این پزشک موفق در کرج هستند.

نمونۀ عمل بینی دکتر حمیدرضا مفرد در کرج

دو نمونه کار از جراحی بینی دکتر مفرد در زیر آورده شده است تا شما عزیزان بتوانید با بررسی سابقۀ کاری و دیدن نتیجۀ جراحی این دکتر با مهارت، در انتخاب بهترین جراح بینی بهتر تصمیم گیری کنید.

عمل بینی با دکتر حمیدرضا مفرد؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی با دکتر حمیدرضا مفرد؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکتر حمیدرضا مفرد؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکتر حمیدرضا مفرد؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر عباس نوروزی از متخصصان با تجربۀ عمل بینی در کرج

دکتر عباس نوروزی گیلوائی، دارای دکترای حرفه‌ای پزشکی با کد نظام پزشکی 39446 و تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن از پزشکان مطرح شهر کرج هستند. دکتر عباس نوروزی از پزشکان مجرب و باسابقۀ جراحی بینی می‌باشند و در سبک‌های مختلف بینی تجربه دارند. این جراح کاربلد در عمل‌های باز بینی عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند و رضایت زیباجویان بسیاری را جلب کرده‌اند.

نمونۀ جراحی بینی با دکتر عباس نوروزی در کرج

در زیز دو نمونه از جراحی بینی با دکتر عباس نوروزی آورده شده است. شما می‌توانید با بررسی کیفیت جراحی و نتیجۀ کار، بهتر راجع به انتخاب جراج بینی تصمیم‌گیری کنید.

جراحی زیبایی بینی با دکتر عباس نوروزی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکتر عباس نوروزی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی با دکتر عباس نوروزی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی با دکتر عباس نوروزی؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی به روش بسته در کرج

جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

جراحی بینی به روش بسته به معنای برش نخوردن بینی نیست. بینی مانند جراحی باز برش می‌خورد و اصلاح می‌شود. فقط تفاوت در نحوۀ برش است. در جراحی بسته دو سمت بیرونی پره‌های بینی برش نمی‌خورد و پوست بینی مانند جراحی باز به طور کامل به سمت بالا برنمی‌گردد، بلکه تمام برش‌ها در درون بینی و با کمک دستگاه صورت می‌گیرد. ابتدا پایۀ بیرونی تیغۀ بینی برش می‌خورد و سپس با تکنیک‌ها و دستگاه‌های مخصوص، پوست بینی کمی از استخوان بینی فاصله می‌گیرد و نگه داشته می‌شود تا جراح در این حالت بینی را اصلاح و ایرادات را برطرف کند.

مزیت این روش نسبت به جراحی باز این است که دو سمت پره‌های بینی برش نمی‌خورد و رد بخیه باقی نمی‌ماند. همچنین طول درمان کوتاه‌تر و عوارض جراحی اندکی کمتر از روش باز است. اما باید در نظر داشت که این روش صرفا مناسب رفع ایرادات سطحی بینی است، نه ایرادات عمقی. چراکه پزشک دسترسی و دید کاملی نسبت به بینی ندارد و محدود بودن دسترسی جراح، اجازه نمی‌دهد تغییرات زیادی در بینی ایجاد شود. به همین علت و به دلیل باز نشدن ساختمان بینی، نتیجه در جراحی بینی به روش بسته نمی‌تواند مانند نتیجۀ عمل باز با تغییرات شدید همراه باشد.

برای افرادی که برش نخوردن پره‌های بینی برای آنها بسیار مهم است و بینی‌شان ایرادات سطحی دارد، جراحی بستۀ بینی، گزینۀ مناسبی است. در این روش انتخاب جراح متخصص و ماهر اهمیت بسیاری دارد. چراکه جراحان بسیار کمی در این روش تخصص دارند و در این گروه اندک، پیدا کردن بهترین جراح کار دشواری است.

دکتر سیما ندافی از پزشکان ماهر جراحی بینی بسته در کرج

دکتر سیما ندافی با شماره نظام پزشکی 42131 از جراحان فعال گوش و حلق و بینی در کرج هستند که با 31 سال تجربه درخشان در کارنامۀ کاری خود، از بهترین جراحان بینی در کرج به شمار می‌آیند. ایشان علاوه بر جراحی بینی در سبک‌های مختلف از معدود پزشکان جراح بینی به روش بسته هستند که در صورت تمایل به جراحی بینی به روش بسته می‌توانید به ایشان مراجعه کنید.

نمونه کار عمل بینی دکتر سیما ندافی در کرج

در زیر نمونه‌هایی از جراحی بینی دکتر سیما ندافی آورده شده است تا با دیدن نتیجۀ جراحی بینی این پزشک توانا، بهترین جراح و سبک جراحی دلخواهتان را آسان‌تر انتخاب کنید.

نمونه عمل بینی با دکتر سیما ندافی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی با دکتر سیما ندافی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکتر سیما ندافی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکتر سیما ندافی؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر مهدی بنائی از متخصصان شناخته شده و خوب عمل بینی در کرج

دکتر مهدی بنائی تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در شهر کرج، با شماره نظام پزشکی 136635 مشغول فعالیت در زمینۀ جراحی بینی هستند. دکتر بنائی  از جراحان مشهور کرج هستند و در کنار جراحی‌های بینی به سبک باز، از پزشکان معدود و متبحر جراحی بینی به سبک بسته به شمار می‌آیند.

نمونه کار جراحی بینی دکتر مهدی بنائی در کرج

دو نمونه از کارهای دکتر مهدی بنائی در زیر آورده شده است تا به شما عزیزان کمک کند با توجه به معرفی پزشک، سریع‌تر و بهتر جراح مورد نظر خود را انتخاب کنید.

جراحی بینی با دکتر مهدی بنائی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکتر مهدی بنائی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی با دکتر مهدی بنائی؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی با دکتر مهدی بنائی؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی مردانه در کرج

نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

جراحی بینی مردانه، صرفا به هنر جراح برمی‌گردد که بتواند مردانگی و تناسب بینی با اجزای صورت را به خوبی در نظر بگیرد و بینی را متناسب صورت مردانه و بی‌نقص جراحی کند. مردها متناسب با ذات و فیزیک بدنی خود، استخوان‌بندی و هیکل درشت‌تری نسبت به زنان دارند و باید سبکی از جراحی بینی را انتخاب کنند که رعایت تناسب در آن با سایر اجزای صورت رعایت شود. این به معنای نداشتن ظرافت در جراحی نیست. در جراحی بینی به طور معمول باید نوک بینی کوچک و بدون افتادگی باشد، پهنی و بدفرمی پره‌های بینی کاملا رفع شده و دیوارۀ بینی در اندازۀ مناسب جمع شود.

در جراحی بینی به سبک مردانه باید زاویۀ نوک بینی، ابعاد بینی و همخوانی بینی با چهره در ایده‌آل‌ترین حالت ممکن قرار بگیرد. در این حالت سبک بینی طبیعی است که مناسب‌ترین سبک جراحی برای آقایان است. اما با توجه به راهنمایی کارشناسان و جراحان و فیزیک چهره و بینی، گاها آقایان می‌توانند جراحی فانتزی و نیمه فانتزی نیز داشته باشند. مهم‌ترین نکته در جراحی بینی مردانه، رعایت تناسب بینی با چهره  است. اگر در جراحی چهره‌ای درشت، مردانه و با استخوان‌بندی پهن، بینی بیش از اندازه کوچک و قوس‌دار شود، چهره بیشتر خنده‌دار می‌شود تا زیبا. این دقیقا نکته‌ای است که یک پزشک توانمند باید در جراحی بینی به سبک مردانه در نظر بگیرد و تناسب را به خوبی رعایت کند. در ادامه با دو تن از جراحانی آشنا می شوید که در عمل بینی مردانه تبحر بالایی دارند.

 

دکتر منصور توفیقی از جراحان با تجربۀ عمل بینی در کرج

دکتر منصور توفیقی زواره، دارای دکترای حرفه‌ای پزشکی و با شماره نظام پزشکی 24912، در شهر کرج مشغول به کار هستند. ایشان  با تخصص گوش، گلو و بینی و همچنین جراحی سر و گردن، یکی از بهترین‌های جراحی بینی در کرج محسوب می‌شوند. دقت ایشان در سبک جراحی مردانۀ، طرفداران بسیاری را به سمت این پزشک توانا کشانده است.

نمونه جراحی بینی توسط دکتر منصور توفیقی در کرج

در زیر دو نمونه از جراحی بینی دکتر توفیقی به سبک مردانه آورده شده است تا شاهد جراحی متناسب و همخوان با چهرۀ مردانه باشید و برای پیدا کردن دکتر خوب در این سبک در وقت و انژی خود صرفه جویی کنید.

نمونه کار عمل بینی دکتر منصور توفیقی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه کار عمل بینی دکتر منصور توفیقی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی دکتر منصور توفیقی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی دکتر منصور توفیقی؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر ایرج علی اکبری از متخصصان با سابقۀ جراحی بینی در کرج

دکتر ایرج علی اکبری با30 سال تجربۀ موفق و با شماره نظام پزشکی 80538، از متخصصان مطرح جراحی بینی در کرج هستند. دکتر اکبری دارای مدرک دکترای حرفه‌ای پزشکی و متخصص گوش، گلو، بینی و همچنین یکی از جراحان کاربلد سر، گردن و بینی در کرج به شمار می‌آیند. اگر به دنبال جراح خوب و حرفه‌ای در سبک مردانه هستید، دکتر اکبری یکی از بهترین پزشکان این سبک در کرج هستند.

نمونه عمل بینی با دکتر ایرج علی اکبری در کرج

در زیر نمونۀ جراحی بینی به سبک مردانۀ دکتر علی اکبری را می‌بینید و می‌توانید با مهارت و توانایی این پزشک بیشتر آشنا شوید.

جراحی بینی دکتر ایرج علی اکبری؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی دکتر ایرج علی اکبری؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی دکتر ایرج علی اکبری؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی دکتر ایرج علی اکبری؛ بهترین جراح بینی در کرج

بهترین جراح بینی خانم در کرج

جراحی بینی حرفه‌ای با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی حرفه‌ای با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

در  دیدگاه‌های عمومی و کلی جامعه اصولا ظرافت در کار و توجه به جزئیات را از ویژگی‌های اصلی خانم‌ها می‌دانند و به همین دلیل بسیاری از افراد علاقمند هستند عمل بینی‌شان را یک جراح خانم انجام دهد. این مسئله می‌تواند به طور کلی درست باشد و بیانگر تفاوت‌های ذاتی است اما چیزی که این تفاوت ذاتی را به کل تغییر می‎‌‌‌دهد و ممکن است آن را نقض کند، تخصص، مهارت و تجربه است. اگر هنوز به دنبال پیدا کردن بهترین جراح بینی خانم در کرج هستید، ما دو تن از بهترین‌ جراحان بینی خانم را به شما معرفی خواهیم کرد و پاسخ‌گوی تمام سوالات شما در این زمینه هستیم. برای دریافت مشاوره از کارشناسان مجموعۀ دکی یاب کلیک کنید.

 

دکتر سارا پذیرا از پزشکان با مهارت جراحی بینی در کرج

دکتر سارا پذیرا تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن، با شماره نظام پزشکی 118683، مشغول فعالیت می باشند. دکتر پذیرا با 15 سال تجربه کاری، یکی از جراحان بینی خوب و با مهارت در کرج هستند و عمل‌های موفق بسیاری را در کارنامۀ خود دارند. اگر صرفا به دنبال جراح بینی خانم می‌گردید و می‌خواهید از تخصص پزشک مطمئن باشید، دکتر پذیرا گزینۀ بسیار خوبی برای جراحی بینی شماست.

نمونۀ عمل بینی دکتر سارا پذیرا در کرج

در زیر می‌توانید با نمونه کار دکتر پذیرا آشنا شوید و با دیدن کیفیت جراحی و دقت ایشان در جراحی در انتخاب جراح بینی راحت‌تر تصمیم بگیرید.

نمونه عمل بینی دکتر سارا پذیرا؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی دکتر سارا پذیرا؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکتر سارا پذیرا؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکتر سارا پذیرا؛ بهترین جراح بینی در کرج

دکتر معصومه نیازی از پزشکان خوش سابقۀ جراحی بینی در کرج

خانم دکتر معصومه نیازی متخصص گوش،حلق و بینی، جراح سر و گردن و یکی از بهترین‌های جراحی بینی در شهر کرج هستند که با کد نظام پزشکی 146192 به فعالیت در این حوزه پرداخته‌اند. دکتر نیازی از پزشکان معروف و موفق کرج اند و عزیزانی که به دنبال جراح متخصص و باظرافت خانم می‌گردند می‌توانند با دکتر معصومه نیازی جراحی خوب و باظرافتی را تجربه کنند.

نمونه کار عمل بینی دکتر معصومه نیازی در کرج

در زیر دو نمونه از جراحی بینی دکتر نیازی معرفی شده است که به شما کمک می‌کند در شناخت و انتخاب پزشک مورد نظر خود بهتر تصمیم‌گیری کنید و با نمونه کار ایشان بهتر آشنا شوید.

جراحی بینی با دکتر معصومه نیازی؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکتر معصومه نیازی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل زیبایی بینی با دکتر معصومه نیازی؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل زیبایی بینی با دکتر معصومه نیازی؛ بهترین جراح بینی در کرج

تا اینجای مقاله در هر سبک از جراحی بینی دو تن از بهترین جراحان کرج به شما معرفی شده اند تا با اطمینان خاطر بهترین متخصصان عمل بینی در کرج را بشناسید. و دکتر  دلخواهتان را با آگاهی از مهارت و تخصص و تجربۀ آنها انتخاب کنید. اگر تمایل دارید از میزان نسبی هزینۀ جراحی بینی در کرج آگاه شوید، مقالۀ هزینۀ عمل بینی در کرج به شما کمک خواهد کرد.

به علاوه اگر می‌خواهید در کنار شناخت جراحان برجستۀ عمل بینی در کرج با کیفیت کار پزشکان شهر شیراز هم نیز آشنا شوید و مقایسه‌ای در کیفیت جراحی و نمونۀ کار آنها داشته باشید، مقالۀ معرفی اصولی بهترین جراح بینی در شیراز، اطلاعات دقیقی در اختیارتان می‌گذارد.

 

نظرسنجی بهترین جراح بینی در کرج

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

در این بخش از مقاله برای هر یک از پزشکان معرفی شده در کرج بخش نظرسنجی در نظر گرفته شده است. تا افرادی که تجربۀ عمل بینی با هر کدام از  جراحان نام برده را داشته‌اند، تجربیات و میزان رضایت خود را با شما به اشتراک بگذارند و شما با دیدن مستقیم نظرات کاربران، اطمینان بیشتری در مورد پزشک انتخابی خود داشته باشید.

 

نظرسنجی دکتر معصومه نیازی از پزشکان خوش سابقۀ جراحی بینی در کرج

جراحی بینی با مجموعۀ دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با مجموعۀ دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر فرشته عبدالمطلبی از جراحان مشهور بینی در کرج

نمونه کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر محمد اسلامیان کوپایی از جراحان متبحر بینی در کرج

عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر شایسته شهمیرزادی از جراحان حاذق بینی در کرج

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر سیما منتظر لطف الهی از جراحان توانمند بینی در کرج

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر حمیدرضا مفرد از پزشکان برجستۀ جراحی بینی باز در کرج

جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر عباس نوروزی از متخصصان با تجربۀ عمل بینی در کرج

نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر نجمه زندی پور از پزشکان با مهارت جراح بینی در کرج

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر سیما ندافی از پزشکان ماهر جراحی بینی باز در کرج

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر سحر انصاری پور ازجراحان با تجربۀ عمل بینی در کرج

جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر علی کربلایی خانی از متخصصان حاذق جراحی بینی در کرج

نمونه کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه کار جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر فرید عطار از جراجان توانمند بینی در کرج

عمل بینی تضمینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل بینی تضمینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر هادی محسنی مقدم از پزشکان کاربلد عمل بینی در کرج

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر موسی علی احمدی از بهترین متخصصان جراحی بینی در کرج

جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر سید یوسف حسینی اقدم بناب از پزشکان با سابقه عمل بینی در کرج

نمونه کار عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه کار عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر آرش حقیقی از جراحان ماهر عمل بینی در کرج

عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل زیبایی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر افشین قاسمی از متخصصان معروف عمل بینی در کرج

جراحی تضمینی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی تضمینی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر سید علی نبی پور اشرفی از پزشکان خوش نام جراحی بینی در کرج

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر مهدی بنائی از متخصصان شناخته شده و خوب عمل بینی در کرج

نمونه کار عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونه کار عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر سارا پذیرا از پزشکان با مهارت جراحی بینی در کرج

جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
جراحی بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر منصور توفیقی از جراحان با تجربۀ عمل بینی در کرج

عمل آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
عمل آسان بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

نظرسنجی دکتر ایرج علی اکبری از متخصصان با سابقۀ جراحی بینی در کرج

نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج
نمونۀ عمل بینی با دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کرج

خدمات جراحی بینی با مجموعۀ دکی یاب

نمونه عمل زیبایی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها
نمونه عمل زیبایی با مشاوره دکی یاب؛ هزینه عمل بینی در تهران و شهرستان ها

اگر تصمیم دارید با مجموعۀ دکی یاب جراحی بینی را تجربه کنید، ابتدا با کارشناسان ما تماس می‌گیرید و روش حضوری و غیرحضوری مشاورۀ خود را مشخص می‌کنید. در روش غیر حضوری از زوایای مختلف تصویر بینی خود را برای کارشناس ارسال می‌کنید و کارشناس شما را با فرم دقیق بینی و ایرادات آن آشنا می‌کند و تمام توضیحات لازم را می‌دهد. سپس متناسب با شرایط شما و میزان بودجه‌ای که برای جراحی در نظر گرفته اید، مناسب‌ترین روش جراحی و بهترین جراح را به شما معرفی می‌کند. در زیر آدرس دقیق مجموعۀ دکی یاب آورده شده است.

 

 در صورت تمایل شما برای انجام جراحی، به صورت فوری و وی آی پی با پزشک مورد نظر شما، نوبت جراحی گرفته می‌شود. سپس کارشناسان گام به گام مراحل عمل، مراحل جراحی و مراقبت‌های پس از عمل را توضیح می‌دهند و تمام هماهنگی‌های لازم صورت می‌گیرد. تا دو سال پس از عمل نیز کارشناسان مجموعۀ دکی یاب، پشتیبان و راهنمای کامل شما خواهند بود. شرایط دیگری نیز از سمت مجموعه در نظر گرفته شده است که جراحی بینی را برای شما راحت و مطمئن پیش ببرد. شرایط پرداخت اقساطی، بلیط رایگان رفت و برگشت، اقامت نیم‌بها، پک هدیۀ پس از جراحی و تخفیف‌ در هزینه‌های جانبی از سایر خدمات مجموعۀ دکی یاب است که مطلوب‌ترین حالت را برای جراحی شما فراهم می‌کند. برای بهرمند شدن از خدمات جراحی بینی مجموعه دکی یاب، از طریق کلید زیر با ما در تماس باشید.

جمع بندی

این مقاله ابتدا شما زیباجویان عزیز را با مشخصات و ویژگی‌های بینی گوشتی و استخوانی آشنا می‌کند و سپس به سراغ توضیح سبک طبیعی، فانتزی و نیمه‌فانتزی می‌رود. در ادامه با معرفی بهترین جراح بینی در کرج به همراه رزومه و نمونه‌های جراحی، این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهد که عمل بینی آسان و رضایت‌بخشی را تجربه کنید. شاید بعد از آگاهی از روش‌های متفاوت جراحی و پیدا کردن بهترین پزشک، دغدغۀ هزینۀ به نسبت سنگین جراحی بینی شما را مردد و دو دل کرده باشد اما نگران نباشید، مجموعۀ دکی یاب امکان پرداخت اقساطی هزینه را برای شما فراهم کرده است، تا با خیالی آسوده از بایت هزینه و همراهی تیم مشاوره و پشتیبانی قدرتمند، به سراغ بهترین جراحان بینی در کرج بروید. همچنین برای پاسخ به تمام سوالات خود در زمینۀ جراحی بینی و رزرو نوبت با بهترین جراحان بینی در کرج با مشاورین مجموعۀ دکی یاب در تماس باشید.

جراحی بینی استخوانی چگونه است؟

اصولا در این جراحی ایراد اصلی در استخوان و غضروف است و پوست ضخیم در این بینی زیاد دیده نمی‌شود. پزشک در این عمل باید بینی را در فرم و اندازۀ مناسب و قرینه خود قرار دهد و برای صاف کردن بینی اصولا استخوان تراشیده می‌شود.

پزشک خوب باید با مهارت، متخصص، با تجربه و خوش‌نام باشد.کارنامه کاری، کیفیت جراحی‌های پزشک و میزان رضایت زیباجویان، ملاک‌های اصلی ارزشیابی یک جراح هستند.

پولیپ زائده‌های گوشتی  به شکل قطرۀ آب یا دانه‌های انگور است که بدون درد و غیر سرطانی در بینی شکل می‌گیرند. پولیپ می‌تواند مادرزادی باشد یا بر اثر عوامل مختلفی به وجود بیاید. گاها رشد زیاد پولیپ باعت مشکلات تنفسی و به هم ریختگی شکل ظاهری بینی و ناقرینگی می‌شود. اما انحراف بینی، کجی و به هم ریختگی تیغۀ میانی بینی است که می‌تواند مادرزادی باشد و یا بر اثر عوامل مختلف مانند شکستگی به وجود بیاید. هر دو با جراحی قابل رفع هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.