راهنمای جامع انتخاب بهترین دنداپزشک شیراز برای لمینت | چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

این مقاله راهنمای جامع انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز است. معرفی برترین کلینیک ها و دندانپزشکان لمینت در شیراز واعلام هزینه دقیق لمینت

Example Image
راهنمای مطالعه 8

این مقاله راهنمای جامع انتخاب بهترین دنداپزشک شیراز برای لمینت است. شما می توانید در اینجا به همه ی اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب بهترین کلینیک و دندانپزشک لمینت دندان در شیراز دست پیدا کنید.

دلیل دندان های تیره یا نامرتب شما هر چه می خواهد باشد! ژنتیک، مصرف دخانیات و یا حتی شیرینی های یواشکی دوران کودکی (یا در برخی موارد بزرگسالی!)

لمینت دندان برای داشتن لبخندی جذاب به شما فرصتی دوباره می دهد. با لمینت می توانید زیباترین لبخند خود را تجربه کنید و اعتماد به نفس  خود را چند برابر کنید. اما برای رسیدن به دندان های ردیف و سفید باید کار را به کاردانش بسپاریم و به سراغ دندانپزشکی حاذق برویم. چرا که پزشک ناوارد ممکن است به جای این که دندان های مرواریدی و لبخند جادویی به شما تحویل دهد سلامت دندان های شما را هم به خطر بیندازد. اما از کجا بفهمیم چه پزشکی کارکشته و قابل اعتماد است؟ در انتخاب دندانپزشک متبحر برای لمینت دندان به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا تعدادی از ویژگی های بهترین دندانپزشکان برای شما شرح دهیم. و برترین کلینیک و دندانپزشک شیراز را به شما معرفی کنیم. علاوه بر آن با خدمات ویژه ی دکی یاب از جمله پرداخت اقساط هزینه های لمینت دندان آشنا شوید.

شش نکته ای که قبل از انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز برای لمینت باید بدانید!

خصوصیات بهترین دندانپزشک لمینت دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
خصوصیات بهترین دندانپزشک لمینت دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

از آن جایی که انجام لمینت دندان نیاز به تخصص و تجربه ی بسیار دارد باید توسط دندانپزشک زبردست انجام شود. توجه به یک سری نکات به ما در انتخاب دندانپزشک مناسب کمک می کند. در ادامه تعدادی از این نکات را برای شما شرح می دهیم.

بیشتر بخوانید: دندانپزشکی اقساطی در شیراز 

1.تجربه ی بالای دندانپزشک در انجام لمینت

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در انتخاب دکتر باید به آن دقت کنیم، تجربه ی بالای دندانپزشک است. انجام لمینت دندان توسط پزشک ناوارد و بی تجربه ممکن است نتیجه ی مطلوب شما را به همراه نداشته باشد و سلامت شما را به خطر بیندازد.

2.گذراندن دوره های تخصصی لمینت دندان توسط دندانپزشک

هر دندانپزشکی قادر به انجام لمینت دندان نیست و پزشکان باید برای انجام لمینت و سایر عمل های زیبایی، دوره های تخصصی مرتبط را بگذرانند و به صورت تخصصی آموزش ببینند.

3.ارائه ی مشاوره ی کامل به زیباجو در خصوص لمینت

معمولا دندانپزشک در یک جلسه ی مشاوره، دندان های زیباجو را معاینه کرده و در خصوص لمینت، مزایا و معایب، ماندگاری، هزینه ها و ... اطلاعات کاملی به زیبا جو ارائه می دهد.

4.برخورداری دندانپزشک از شیوه ها و متدهای روز دنیا در لمینت

همانطور که می دانید علم پزشکی و همینطور لمینت دندان به صورت مداوم در حال تغییر و به روز رسانی می باشد و طبیعتا ضروری است پزشک متخصص از جدیدترین روش های لمینت روز دنیا مطلع باشد.

5.استفاده از مدرن ترین تجهیزات برای لمینت دندان

محیط تمیز و بهداشتی و استفاده از تکنولوژی و تجهیزات به روز از مهمترین مواردی است که در انجام لمینت دندان باید به آن توجه کنید.

6.استفاده از مواد با کیفیت برای لمینت دندان

مواد با کیفیت و درجه یک می تواند طول عمر و ماندگاری لمینت دندان را افزایش داده و نتیجه ی بهتری برای شما به ارمغان بیاورد.

بهترین کلینیک و دکتر لمینت دندان در شیراز

حال که از اهمیت بالای انتخاب دندانپزشک با تجربه مطلع شدیم، در این قسمت بهترین کلینیک و دندانپزشک لمینت دندان در شیراز را به شما معرفی می کنیم. 

کلینیک صدری برترین کلینیک لمینت در شیراز

اگر بخواهیم برترین کلینیک های لمینت در شیراز را نام ببریم قطعا نام کلینیک صدری در ابتدای لیست است. در کلینیک صدری تمام خدمات توسط پزشکان و دندانپزشکان متخصص و مجرب و در محیطی آرام و پاکیزه انجام می شود. استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا از ویژگی های این کلینیک است. علاوه بر خدمات دندانپزشکی، خدماتی دیگر نظیر ارتودنسی، خدمات پوست، لیزر موهای زائد، جوانسازی و تقویت مو نیز در این کلینیک ارائه می شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت روی دکمه ی زیر کلیک کرده مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

گرفتن نوبت

دکتر مهدیه قهرمانی بهترین دندانپزشک لمینت در شیراز

مجموعه ی دکی یاب؛ دکتر مهدیه قرمانی
مجموعه ی دکی یاب؛ دکتر مهدیه قرمانی

خانم دکتر مهدیه قهرمانی دکترای حرفه ای دندانپزشکی و دارای تخصص ارتودانیکس (ارتودنسی) می باشند. ایشان بیش از 10 سال است که در زمینه ی دندانپزشکی در شیراز فعالیت می کنند. از خدمات ارائه شده توسط ایشان می شود به لمینت، ارتودنسی ، بلیچینگ، عصب کشی و ... اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت از دکتر قهرمانی بهترین دنداپزشک شیراز برای لمینت روی دکمه ی زیر کلیک کرده و با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

ارتباط با کارشناسان

انواع روش ها و هزینه های لمینت دندان در شیراز

همان طور که می دانید لمینت دندان روکش نازکی است که روی دندان قرار می گیرد و رنگ، شکل و اندازه ی دندان را تغییر می دهد. لمینت در دو نوع کامپوزیتی و سرامیکی وجود دارد. در ادامه در خصوص هر یک توضیحاتی به شما ارائه می دهیم. همچنین در مقاله ی همه چیز در رابطه با لمینت دندان در شیراز اطلاعات کاملتری در این خصوص پیدا خواهید کرد.

لیمنت دندان سرامیکی

مجموعه ی دکی یاب؛ لمینت دندان سرامیکی
مجموعه ی دکی یاب؛ لمینت دندان

لمینت سرامیکی یا همان پرسلن ونیر یک پوشش نازک سرامیکی با قطر حدودا پنج تا شش میلی متر است. این ماده بر اساس قالب دندان های شما در لابراتوار ساخته می شود. لمینت در واقع جایگزینی برای مینای دندان است به همین دلیل ابتدا مقدار اندکی از مینای دندان توسط دندانپزشک تراشیده شده و سپس لمینت روی دندان چسبانده می شود. لمینت سرامیکی به نسبت کامپوزیتی ماندگاری و طول عمر بیشتری دارد و در مقابل لکه ها و تیرگی مقاومت بیشتری دارد. هزینه ی لمینت دندان سرامیکی از کامپوزیتی بیشتر است و حدودا هر واحد 4 میلیون تومان می باشد. در مقاله ی هزینه لمینت دندان در شیراز به صورت مفصل تر در این خصوص صحبت کرده ایم.

لمینت دندان کامپوزیتی

مجموعه ی دکی یاب؛ لمینت دندان کامپوزیتی
مجموعه ی دکی یاب؛ لمینت دندان کامپوزیتی

لمینت دندان کامپوزیتی خمیری از جنس رزین کامپوزیت همرنگ با دندان است که در مطب توسط دکتر روی دندان فرم داده می شود و در آخر توسط تابش نور آبی ثابت و محکم می شود. این لمینت نیاز به تراش و قالب گیری ندارد و در یک جلسه انجام می شود.  لمینت کامپوزیتی برای افرادی با دندان های شکننده و حساس مناسب تر است ولی ماندگاری کمتری از لمینت سرامیکی دارد. هزینه ی کامپوزیت دندان از لمینت سرامیکی پایین تر است و حدودا هر واحد 900 هزار تومان می باشد. توصیه می کنیم برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر به مقاله ی هزینه کامپوزیت دندان در شیراز مراجعه کنید.

لازم به ذکر است هزینه های اعلام شده تقریبی است و قیمت دقیق پس از معاینه ی پزشک مشخص می گردد. 

اما مجموعه ی دکی یاب برای شما زیباجویان یک خبر فوق العاده دارد. شما می توانید برای اولین بار در شیراز با همراهی دکی یاب به صورت اقساط دندان های خود را لمینت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی رایگان روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

مشاوره رایگان

خدمات دکی یاب برای انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز برای لمینت

خدمات دکی یاب برای لمینت دندان در شیراز
شرح خدمات دکی یاب برای لمینت دندان در شیراز

همان طور که در بخش های قبل اشاره کردیم یکی از خدمات مجموعه ی دکی یاب پرداخت اقساط هزینه های لمینت است. شما می توانید با همراهی دکی یاب به صورت قسطی دندان های خود را توسط بهترین دنداپزشک شیراز با لمینت اصلاح کرده و لبخندی جذاب به خود هدیه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با مشاوران دکی یاب روی دکمه ی زیر کلیک نمایید.

ارتباط با مشاوران

در ادامه می توانید سایر خدمات مجموعه ی دکی یاب را مشاهده کنید.

  • مشاوره ی رایگان در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
  • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
  • اقساطی کردن هزینه ی لمینت
  • دریافت نوبت ویزیت فوری
  • هزینه ی ویزیت نیم بها یا رایگان

در این مقاله برای شما شرح دادیم بهترین دندانپزشکان  لمینت دندان چه ویژگی هایی دارند و برترین دنداپزشک شیراز برای لمینت را به شما معرفی کردیم. همچنین انواع روش های لمینت و هزینه های آنها را بررسی کرده و به تعدادی از خدمات دکی یاب در زمینه ی خدمات دندانپزشکی اشاره کردیم. از این که تا انتهای مقاله با دکی یاب همراه بودید از شما متشکریم. لطفا سوالات و دیدگاه خود را در بخش نظرات برای ما ارسال نمایید.

آدرس دکی یاب

به طور کلی لمینت سرامیکی بهتر است یا کامپوزیتی؟

انتخاب لمینت کامپوزیتی یا سرامیکی به شرایط زیباجو بستگی دارد و نمی شود گفت یک روش بر دیگری ارجحیت دارد. دکتر متخصص پس از معاینه بهترین روش لمینت دندان را برای شما مشخص می کند.

آیا لمینت باعث پوسیدگی دندان می شود؟

در صورت رعایت نکات بهداشتی و انجام لمینت توسط دندانپزشک متبحر، دندان ها به هیچ عنوان دچار پوسیدگی نخواهند شد.

مراقبت های پس از لمینت دندان چیست؟

از مراقبت و نگهداری های پس از لمینت دندان می شود به مواردی مانند نجویدن غذاهای سفت و سخت، نخوردن غذاهای رنگ دار مانند چای و قهوه، عدم استفاده از دخانیات و رعایت بهداشت دهان و دندان اشاره کرد.

تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیتی در چیست؟

اگر بخواهیم به صورت خلاصه بگوییم لمینت سرامیکی به نسبت کامپوزیتی استحکام و مقاومت بیشتر، طول عمر بیشتر و هزینه ی بالاتری دارد.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر