هزینه ی لمینت دندان در شیراز | چگونه می توانیم هزینه ها را کاهش دهیم؟!

قیمت های دقیق هزینه ی لمینت دندان در شیراز + شرایط ویژه ی پرداخت اقساط هزینه های لمینت دندان با مجموعه ی دکی یاب

Example Image
راهنمای مطالعه 8

در این مقاله همه چیز را در مورد هزینه ی لمینت دندان در شیراز برای شما شرح می دهیم. و به این سوال بزرگ پاسخ می دهیم که چگونه با شرایط مالی محدود دندان خود را توسط بهترین دندانپزشکان لمینت کنیم!.

امروز مراجعه به دندانپزشکی چه در موارد درمانی و چه زیبایی کاری لوکس و پر هزینه حساب می شود. شما را نمی دانم ولی من آخرین باری که وارد مطب دندانپزشکی شدم از شنیدن قیمت ها دو پا داشتم، دو پای دیگر هم قرض کردم و با چنان سرعتی از آن جا فرار کردم که مطمئنم اگر از همین سرعت در مسابقات دو و میدانی استانی دبیرستانمان هم استفاده می کردم قطعا اول می شدم.

اما همچنان مصرانه به دنبال راهی برای رسیدن به لبخند جذاب و جادویی ولی با شرایط مالی محدود بودم. از آن جایی که می گویند جوینده یابنده است، بنده هم پس از جست و جوهای فراوان ( 3 دقیقه گشت و گذار در اینترنت ) از خوب روزگار با مجموعه دکی یاب آشنا شدم و بالاخره گره کار به دست آنها باز شد. و با همراهی تیم دکی یاب موفق شدم به صورت اقساط هزینه ی لمینت دندان را پرداخت کنم.

شما هم می توانید روی دکمه ی زیر کلیک کنید تا در خصوص پرداخت اقساط هزینه ی لمینت در شیراز از مشاوران مجموعه ی دکی یاب مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

تا انتهای مقاله با ما باشید تا در خصوص پرداخت اقساط هزینه ی لمینت دندان در شیراز همه چیز را به شما بگویم.

مشاوره ی رایگان

عوامل موثر بر هزینه و قیمت لمینت دندان در شیراز

مجموعه ی دکی یاب؛ عوامل موثر بر هزینه ی لمینت دندان در شیراز
مجموعه ی دکی یاب؛ خدمات زیبایی دندان

قبل از هر کاری  خالی از لطف نیست بررسی کنیم چه عوامل مختلفی در  هزینه های لمینت دندان تاثیر دارند .

  • یکی از مهمترین عوامل موثر بر هزینه ها دستمزد دندانپزشک است که با توجه به تجربه و مهارت پزشک متفاوت است. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با برترین دندانپزشکان شیراز  مقاله ی بهترین دندانپزشک شیراز را مطالعه کنید. 
  • نوع لمینت انتخابی شما یکی دیگر از مواردی است که در قیمت تاثیر گذار است. گران ترین لمینت پرسلین و ارزان ترین کامپوزیت ونیر است. از دلایل تفاوت قیمت این دو می شود گفت لمینت کامپوزیت سریع تر از پرسلین انجام می شود و به نسبت آن کیفیت کمتری دارد.
  • طبیعتا تعداد دندان هایی که قصد دارید لمینت کنید یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه هاست.
  • مدت زمانی که برای تراش و آماده سازی دندان ها صرف می شود از موارد تاثیر گذار دیگر است.
  • نوع و کیفیت مواد مصرفی برای قالب گیری دندان، نوع تراش لازم با توجه لمینت انتخاب شده، شدت به هم ریختگی دندان ها و ... از دیگر موارد تاثیر گذار دیگر بر روی هزینه های لمینت دندان هستند.

هزینه و قیمت لمینت دندان در شیراز

قیمت لمینت دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
قیمت لمینت دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

همان طور که گفتیم هزینه ی لمینت دندان به موارد مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل نمی شود یک قیمت ثابت ارائه داد. در واقع هزینه ی دقیق پس از ویزیت شما توسط دندانپزشک تعیین می گردد. اما به صورت تقریبی هزینه ی هر واحد لمینت دندان در شیراز با تخفیف در نظر گرفته شده توسط تیم دکی یاب چهار میلیون تومان می باشد.

همچنین بخوانید: راهنمای جامع انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز برای لمینت

هزینه های جانبی لمینت دندان در شیراز

در خصوص هزینه های جانبی لمینت دندان باید بگوییم علاوه بر قیمت ویزیت دکتر و لابراتوار در برخی مواقع لازم است زیباجو قبل از لمینت دندان درمان های دیگری از جمله جرمگیری، پر کردن دندان های پوسیده و ... انجام دهد که قیمت آن ها روی هزینه ی کلی اضافه می شود.

لازم به ذکر است در صورت همراهی با تیم دکی یاب هزینه ی ویزیت برای شما زیباجویان رایگان می باشد.

مقاله ی پیشنهادی : همه چیز در رابطه با لمینت دندان در شیراز

چگونه می توانیم هزینه های لمینت دندان در شیراز را کاهش دهیم؟

خدمات دکی یاب برای لمینت دندان در شیراز
خدمات دکی یاب برای لمینت دندان در شیراز

وقتش رسیده که به اصل مطلب برسیم. سوال اصلی این است که چگونه با این هزینه های بالا می توانیم دندان های خود را لمینت کنیم. همانطور که قبلا برایتان گفتم گره این مشکل با مجموعه ی دکی یاب باز می شود! یکی از خدمات ویژه ی تیم دکی یاب امکان پرداخت اقساط هزینه های لمینت دندان است. شما می توانید با همراهی تیم دکی یاب به صورت قسطی و با شرایط بسیار راحت دندان های خود را لمینت کنید. حال شما به این شرایط هزینه ی ویزیت رایگان یا نیم بها را هم اضافه کنید. برای بهره مندی از این خدمات فوق العاده ی مجموعه ی دکی یاب می توانید روی دکمه ی زیر کلیک کرده و با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با مشاوران

در ادامه به تعدادی دیگر از خدمات مجموعه ی دکی یاب اشاره می کنیم .

 
 • مشاوره ی رایگان در تمام روزهای هفته حتی ایام تعطیل
 • انجام مشاوره توسط کارشناسان آموزش دیده، متعهد، مسئولیت پذیر و دلسوز
 • اقساطی کردن هزینه ی لمینت
 • دریافت نوبت ویزیت
 • هزینه ی ویزیت نیم بها یا رایگان
پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پرداخت اقساط، مقاله ی دندانپزشکی اقساطی در شیراز را مطالعه کنید.

روش های جایگزین لمینت دندان و قیمت آن ها

در صورتی که به هر دلیلی امکان لمینت کردن دندان های خود را ندارید در این قسمت روش های جایگزین را به شما معرفی می کنیم. لازم به ذکر است این روش ها به اندازه ی لمینت موثر نیستند ولی می توانند تا حدودی پاسخگوی نیاز شما باشند. 

روش های سفید کنندگی دندان یا وایتنینگ دندان

بلیچینگ دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
بلیچینگ دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

اگر به دنبال تغییر رنگ دندان های خود هستید و می خواهید لکه های حاصل از غذاهای رنگ دار و یا مصرف دخانیات را از بین ببرید می توانید از این روش ها استفاده کنید. یکی از بهترین روش های سفید کردن دندان بلیچینگ می باشد. هزینه ی بلیچینگ در بهترین کلینیک های شیراز حدودا 2 میلیون و پانصد هزار تومان است.

روش ارتودونسی

ارتودنسی دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
ارتودنسی دندان در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

اگر دندان های کج و نامرتبی دارید می توانید از ارتودنسی استفاده کنید. ارتودنسی یک روش درمانی است که دندان ها را ردیف و مرتب می کند. در این روش با استفاده از بریس یا سایر ابزارهای ارتودنسی دندان ها در طول زمان کم کم جا به جا می شوند و به این صورت دندان ها صاف شده و سطح تماس دندان های بالا و پایین با همدیگر اصلاح می شوند. هزینه ی تقریبی ارتودنسی برای یک فک حدودا 9 تا 13 میلیون تومان و برای هر دو فک مابین 18 تا 23 میلیون تومان می باشد.

روش بایو کلیر

بایو کلیر دندان در شیراز
بایو کلیر دندان در شیراز

در این روش برای اصلاح اشکالات خاص دندان یک ماتریس را به دور دندان قرار می دهند و به کمک آن کامپوزیت را دور تا دور دندان می پیچانند. هزینه ی هر واحد بایو کلیر تقریبا سه میلیون تومان می باشد.

در این مقاله در خصوص هزینه های لمینت دندان برای شما همه چیز را شرح دادیم. عوامل موثر بر هزینه ها را بررسی کردیم و به این سوال مهم پاسخ دادیم که چگونه در هزینه های لمینت دندان صرفه جویی کنیم. علاوه بر این ها روش های جایگزین لمینت دندان و هزینه ی هر کدام را برای شما توضیح دادیم. با تشکر از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، لطفا سوالات و دیدگاه خود را در بخش نظرات برای ما ثبت فرمایید. 

آیا هزینه ی لمینت دندان مشمول بیمه می شود؟

با توجه به این که لمینت دندان در گروه خدمات زیبایی حساب می شود مشمول خدمات بیمه نمی شود.

هزینه ی لمینت سرامیکی بیشتر است یا کامپوزیتی؟

هزینه ی لمینت سرامیکی از کامپوزیتی بیشتر است ولی ماندگاری تقریبا دو برابر و مقاوت و استحکام بیشتری نیز دارد.

برای اصلاح طرح لبخند چند دندان باید لمینت شوند؟

تعداد دندان هایی که نیاز به لمینت دارند با توجه به شرایط دندان ها و خط لبخند فرد متفاوت است. اما معمولا برای اصلاح طرح لبخند حدود هشت تا ده دندان جلو لمینت می شوند.

ماندگاری لمینت دندان چقدر است؟

به طور کلی لمینت سرامیکی از کامپوزیت ماندگاری بیشتری دارد. علاوه بر آن ماندگاری لمینت به موارد دیگری نظیر شرایط نگهداری زیباجو، کیفیت مواد استفاده شده و تجربه ی پزشک نیز مرتبط است. به طور کلی طول عمر لمینت سرامیکی بین 10 تا 20 سال است که این اعداد برای کامپوزیت نصف می شود.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر