دسته بندی نشده

دندانپزشکی اقساطی در شیراز

دندانپزشکی اقساطی در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

برای اطلاع از شرایط دندانپزشکی اقساطی در شیراز و هزینه های دقیق دندانپزشکی تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

از گرانی خدمات دندانپزشکی  و شیب تند افزایش قیمت هر روزه ی آن هر چه بگوییم کم گفته ایم. مراجعه به مطب های دندانپزشکی این روزها دل و جراتی می خواهد که از توان بسیاری خارج است. ولی فرقی نمی کند با چه دقتی نخ دندان بزنیم یا چند مرتبه در روز دندان هایمان را مسواک کنیم. اندکی دیرتر یا زودتر بالاخره سر و کارمان به دندانپزشکی می افتد. اما آنجاست که با شنیدن قیمت ها علاوه بر درد دندانمان، صدای خرد شدن کمرمان هم  بلند می شود.

چرا که یا باید حداقل معادل یک ماه حقوقمان را برای دریافت یکی از ساده ترین خدمات دندانپزشکی هزینه کنیم و بقیه ی ماه هوا نوش جان کنیم. و یا به این نتیجه برسیم که دندانمان آنقدرها هم درد نمی کند و فوقش غذا را با سمت دیگر دهانمان می جویم. و از خیر داشتن دندان های سالم و زیبا بگذریم.

ولی چند وقت بعد اوضاع وخیم تر می شود  واین بار با دندان خرابتر، درد بیشتر و هزینه های بالاتر باید به همان مطب دندانپزشکی برگردیم.

 

اما چاره ی کار کجاست؟

پرداخت اقساط هزینه های دندانپزشکی در شیراز حالا با دکی یاب ممکن شده است. ما با همراهی دکی یاب می توانیم توسط برترین کلینیک ها و دندانپزشکان شیراز خدمات دریافت نماییم و هزینه ی آن را به صورت قسطی و با شرایط بسیار راحت پرداخت کنیم. 

در ادامه ی مقاله با ما همراه باشید تا به همه ی اطلاعات مورد نیاز در این زمینه دست پیدا کنید. شما همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کرده و از کارشناسان دکی یاب مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

مقاله ی پیشنهادی به شما: بهترین دندانپزشک شیراز

انواع خدمات و هزینه های دندانپزشکی اقساطی در شیراز

هزینه ی خدمات دندانپزشکی اقساطی در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب
هزینه ی خدمات دندانپزشکی اقساطی در شیراز؛ مجموعه ی دکی یاب

مجموعه ی دکی یاب برای انجام بسیاری از خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی در کنار شماست. با کمک دکی یاب شما می توانید از برترین کلینیک های دندانپزشکی شیراز به صورت اقساط خدمات دریافت کنید. در ادامه به تعدادی از این خدمات دندانپزشکی و هزینه ی آن ها اشاره می کنیم. 

  • لمینت دندان هر واحد 4 میلیون تومان (می توانید برای آشنایی با برترین پزشکان انجام لمینت به مقاله ی راهنمای جامع انتخاب بهترین دندانپزشک شیراز برای لمینت مراجعه کنید.)
  • ایمپلنت دندان هر واحد 7 میلیون تومان
  • بلیچینیگ دندان 2 میلیون و 500 هزار تومان
  • اورتودونسی دندان برای یک فک ما بین 9 تا 13 میلیون تومان و دو فک مابین 18 تا 23 میلیون تومان
  • کامپوزیت دندان هر واحد شروع از 900 هزار تومان (توصیه می کنیم برای آشنایی با برترین پزشکان انجام کامپوزیت مقاله ی بهترین دندانپزشک شیراز برای کامپوزیت را از دست ندهید.)
  • عصب کشی دندان یک کانال 1 میلیون و هشتصد هزار تومان، دو کانال 2 میلیون تومان

لازم به ذکر است این قیمت ها تقریبی است و قیمت دقیق توسط دندانپزشک پس از معاینه مشخص می گردد.

 

شرایط دندانپزشکی اقساطی در شیراز

خدمات زیبایی دندان دکی یاب
زیبایی دندان مجموعه ی دکی یاب

همان طور که در بخش های قبل گفتیم شما می توانید با همراهی مجموعه ی دکی یاب هزینه های خدمات دندانپزشکی را به صورت اقساط پرداخت کنید. این پرداخت قسطی با شرایط بسیار ساده و به صورت فوری انجام می گیرد. برای اطلاع از جزئیات و کسب اطلاعات بیشتر از طریق دکمه ی زیر با مشاوران دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

خدمات دکی یاب و تخفیف در هزینه های دندانپزشکی در شیراز

تخفیفات دکی یاب در هزینه های دندانپزشکی در شیراز
خدمات دکی یاب در زمینه دکی یاب

علاوه بر هزینه های بالای دندانپزشکی باید به هزینه های جانبی آن هم اشاره کرد. هزینه ی ویزیت، عکس از دندان، هزینه های لابراتوار، داروها و… که خود مبلغ قابل توجهی می شود. مجموعه ی دکی یاب در این هزینه ها نیز تخفیفاتی برای شما در نظر گرفته است. از جمله ویزیت رایگان یا تنم بها.

 یکی دیگر از خدمات تیم دکی یاب مشاوره ی رایگان است. شما می توانید برای آشنایی با بهترین بهترین کلینیک ها و دندانپزشکان شیراز و همچنین خدمات دندانپزشکی ارائه شده توسط آنها از کارشناسان دکی یاب مشاوره دریافت کنید. برای این کار کافی است روی دکمه ی  زیر کلیک نمایید.

در این مقاله روش انجام خدمات دندانپزشکی در شیراز به صورت اقساط را برای شما توضیح دادیم. هزینه ی دقیق هر یک را بررسی کردیم و از خدمات ویژه ی دکی یاب برای شما گفتیم. با سپاس از این که تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید. لطفا در صورت تمایل دیدگاه خود را در بخش نظرات برای ما ثبت فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.