هزینه عمل های زیبایی

هزینه کامپوزیت دندان در شیراز: چگونه می‌توانیم هزینه را کاهش دهیم؟

هزینه کامپوزیت دندان در شیراز

هزینه کامپوزیت دندان در شیراز چقدر است؟ این هزینه به چه فاکتورهایی بستگی دارد؟ چگونه می توانیم این هزینه ها را به حداقل برسانیم؟

Table of Contents

همیشه یکی از مهم‌ترین چیزهایی که دیگران از ما به یاد می آورند، لبخند ماست. اما گاهی ظاهر نه چندان دلچسب دندان‌ها، از جذابیت لبخندمان کم می‌کند. حتی ممکن است کاری کند که ما کمتر موقع گرفتن عکس بگوییم: “سییییب” و سعی در پنهان کردن دندان‌هایمان کنیم. اما این مشکل یک راه چاره دارد. و ما می توانیم به سادگی  صاحب زیباترین دندان‌ها و لبخند دنیا شویم.

کامپوزیت دندان در شیراز سریع‌ترین و راحت‌ترین راه برای رسیدن به این لبخند جذاب است. اگر هم هزینه ی بالای این کار شما را برای انجام کامپوزیت دچار تردید کرده است نگران نباشید. این نگرانی و تردید با دکی یاب و خدماتش برطرف می شود!

در ادامه، علاوه بر این که همه چیز را در رابطه با هزینه کامپوزیت دندان در شیراز خواهیم دانست با دکی یاب و خدمات بی‌نظیرش از جمله انجام کامپوزیت به صورت اقساطی نیز آشنا می‌شویم. همچنین شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان روی دکمه ی زیر کلیک کنید و با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

عوامل موثر بر هزینه و قیمت کامپوزیت دندان در شیراز

مجموعه دکی یاب؛ هزینه کامپوزیت در شیراز
مجموعه دکی یاب؛ هزینه کامپوزیت در شیراز

قیمت کامپوزیت دندان در شیراز تحت تاثیر عوامل مختلفی است و رقم ثابتی ندارد. و می شود گفت با توجه به شرایط زیباجویان متغیر است. در این قسمت، به توضیح فاکتورهایی که هزینه ی کامپوزیت دندان در شیراز را تعیین می‌کنند، پرداخته‌ایم:

نوع و برند کامپوزیت مورد استفاده: کامپوزیت‌هایی که در حال حاضر در ایران استفاده می‌شوند، ساخت کشورهای آسیایی ( مانند چین و ژاپن)، کشورهای اروپایی ( مانند انگلیس، آلمان، سوئیس ) و آمریکا می‌باشند. با توجه به کشور سازنده قیمت این کامپوزیت‎‌ها متفاوت است. به گونه‌‌ای که هزینه ی نوع چینی آن‌، کمتر و برند آمریکایی قیمت بیشتری دارد.

تعداد دندان‌ها: هزینه کامپوزیت در شیراز، به ازای هر واحد دندان در نظر گرفته می‌شود. هر چه تعداد دندان‌هایی که نیاز به کامپوزیت دارند، بیشتر باشد هزینه نیز افزایش می‌یابد. تعیین این تعداد بر عهده دندانپزشک شما می‌باشد.

دستمزد دندانپزشک: طبیعتا دستمزد دندانپزشکانی که تخصص، سابقه و شهرت بیشتری دارند، نسبت به همکاران مبتدی‌تر خود بیشتر است. شما می توانید برای آشنایی با بهترین دندانپزشکان شیراز برای انجام کامپوزیت، به مقاله ی بهترین دندانپزشک شیراز برای کامپوزیت مراجعه کنید.

رنگ انتخابی کامپوزیت: کامپوزیت این مزیت را دارد که دارای طیف وسیع رنگی است. و می شود با توجه به سلیقه و تناژ پوست مناسبترین رنگ را انتخاب کرد. اما باید بگوییم معمولا کامپوزیت‌ با رنگ  روشن‌،  قیمت بالاتری دارد.

مکان: این که شما کلینیکی در کدام ناحیه شهر را برای انجام کامپوزیت دندان‌هایتان انتخاب کنید، بر قیمت کامپوزیت دندان در شیراز تاثیرگذار است.

مقاله ی پیشنهادی: همه چیز در رابطه با کامپوزیت دندان در شیراز

هزینه و قیمت کامپوزیت دندان در شیراز

هزینه ی عمل بینی در رشت
هزینه ی عمل بینی در رشت

همانطور که در قسمت قبل توضیح دادیم، قیمت کامپوزیت دندان در شیراز را نمی‌توان به صورت دقیق برآورد کرد. این هزینه در روز ویزیت و پس از معاینه توسط دندانپزشک تعیین می‌شود. اما می شود گفت به صورت میانگین، قیمت کامپوزیت برای هر واحد دندان ما بین پانصد هزار تومان تا دو میلیون تومان می‌باشد.

در صورتی که برای انجام کامپوزیت دندان در شیراز از طریق مجموعه دکی یاب اقدام کنید، از تخفیفات ویژه‌ای بهره مند خواهید شد. این تخفیفات هزینه نهایی را به صورت قابل توجهی برای شما کاهش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

هزینه های جانبی کامپوزیت دندان در شیراز

مجموعه دکی یاب؛ هزینه کامپوزیت دندان در شیراز
مجموعه دکی یاب؛ هزینه کامپوزیت دندان در شیراز

تا به اینجا در خصوص هزینه های اصلی کامپوزیت دندان صحبت کردیم. اما باید بگوییم به این مبالغ، هزینه‌های جانبی هم اضافه می شود. گاهی اوقات قبل از انجام کامپوزیت، نیاز است یک سری تغییرات روی دهان و دندان شما اعمال شود. مواردی مانند: ترمیم دندان‌های پوسیده، جراحی لثه، لیفت لثه، ریمو روکش دندان و … . که هزینه ی انجام این موارد به مبلغ کلی افزوده می شود.

همچنین بخوانید: بهترین دندانپزشک شیراز

چگونه می‌توانیم هزینه های کامپوزیت دندان در شیراز را کاهش دهیم؟

کامپوزیت اقساطی با مجموعه ی دکی یاب
کامپوزیت اقساطی با مجموعه ی دکی یاب
به دلیل هزینه های بالای کامپوزیت بسیاری از افراد از خیر داشتن دندان های سفید و زیبا می گذرند. مجموعه ی دکی یاب اما این امکان را فراهم کرده است که تا حد ممکن در این هزینه ها صرفه جویی کنید اما همچنان با کیفیت بالا خدمات دریافت کنید.دکی یاب یک تیم فعال در حوزه ی عمل‌ها و فعالیت‌های زیبایی است. این تیم به واسطه ی سال‎ها همکاری با پزشکان و مراکز معتبر و ارتباط با زیباجویان مختلف، دغدغه و نیاز زیباجو را می‌شناسد. از این رو یکی از مهمترین خدماتی که ارائه می دهد انجام کامپوزیت به صورت اقساط است. شما می توانید به کمک دکی یاب توسط دندانپزشکان و کلینیک های برتر شیراز دندان های خود را به صورت قسطی کامپوزیت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله ی دندانپزشک اقساطی در شیراز را از دست ندهید. سایر خدمات دکی یاب برای زیباجویان کامپوزیت دندان در شیراز شامل موارد زیر می‌شود. قطعا با دیدن این شرایط دیگر به خاطر هزینه‌های زیاد، خود را از داشتن لبخندی دلنشین‌تر محروم نمی‌کنید.
  • مشاوره رایگان و تخصصی جهت انجام کامپوزیت دندان در شیراز
  • ایجاد شرایط پرداخت اقساطی هزینه کامپوزیت دندان در شیراز
  • تخفیفات ویژه
  • دریافت نوبت فوری
  • و …
برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه، فقط کافی است روی دکمه ی زیر کلیک کنید.

روش های جایگزین کامپوزیت دندان و قیمت آن ها

روش های جایگزین کامپوزیت دندان؛ مجموعه ی دکی یاب
روش های جایگزین کامپوزیت دندان؛ مجموعه ی دکی یاب

برای اصلاح طرح لبخند و مرتب و زیباتر کردن دندان‌ها، علاوه بر کامپوزیت، راه‌های دیگری نیز وجود دارد. ارتودنسی و لمینت از این روش‌ها هستند. و طبیعتا هر کدام از این روش‌ها معایت و مزیت‌های خاص خود را دارند. هر زیباجو با توجه به شرایطی که دارد و البته با مشورت دانپزشک یک گزینه را برای زیباتر کردن دندان‌های خود انتخاب می‌کند. در این قسمت، از نظر قیمت  این روش ها را با هم مقایسه می کنیم.

هزینه ارتودنسی در شیراز، برای هر فک از حدود ده میلیون تومان شروع می‌شود. این هزینه با توجه به شرایط زیباجو ممکن است متفاوت باشد.

هزینه لمینت، همانند هزینه کامپوزیت در شیراز به چند فاکتور وابسته است و به صورت دقیق نمی‌توان آن را تعیین کرد. اما می توان گفت هزینه لمینت در شیراز ، برای هر واحد از حدود دو میلیون تومان تا حدود پنج میلیون تومان متغیر است. 

 

هدف دکی یاب از نگارش این مقاله، بررسی کامل هزینه و قیمت کامپوزیت دندان در شیراز بود. امیدواریم خواندن این مقاله و آشنایی با دکی یاب و خدماتش برای شما مفید بوده باشد. لطفا انتقاد، پیشنهاد، سوال و نظرات خود را از طریق ” ثبت دیدگاه ” با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.