دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در یاسوج | معرفی برترین ها + نمونه کارهای جذاب + عمل بینی اقساطی

بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح بینی در یاسوج کیست؟ پیدا کردن جراح بینی معتبر و کاربلد همیشه دشوارتر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد. ارزش پیدا کردن جراح خوب زمانی برای ما مشخص می‌شود که دسته گل جراحان کارنابلد را در صورت اطرافیانمان می بینیم. خصوصا این که بینی دقیقاً در مرکز صورت قرار دارد و یک دماغ بدفرم به حد زیادی می‌تواند هماهنگی و تناسب اعضای صورت را بهم بریزد!! درعوض، یک بینی خوش فرم می‌تواند روی زیبایی چهره و در نهایت اعتماد به نفس ما تاثیر مثبت بسیاری داشته باشد!
از این رو در این مقاله نحوه پیدا کردن بهترین جراح بینی در یاسوج را به شما آموزش دادیم. به علاوه با در نظر گرفتن فاکتورهای مورد نیاز برای پیدا کردن یک دکتر عالی، لیستی از بهترین جراحان بینی در یاسوج به همراه نمونه کارهای آنها را برای شما تهیه کرده‌ایم. 

بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا از نتیجه تحقیقات چندماهه ما برای انتخاب بهترین جراح بینی در یاسوج نهایت استفاده را ببرید.

بهترین جراح بینی در یاسوج را چگونه پیدا کنیم؟

نمونه جراحی بینی با مشاوران دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی با مشاوران دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

چگونه می‌توانیم یک جراح خوب پیدا کنیم؟ 

یکی از روش ها برای انتخاب دکتر کاربلد و معتبر، پرس و جو از اطرافیان و آشنایان است. اما همانطور که می‌دانید در شهرهای کوچک‌ روابط فامیلی روی نظر افراد تاثیر بسیاری دارد. اینجاست که متوجه می‌شویم نمی‌توانیم تنها با تکیه بر نظر سایر مراجعه کنندگان جراح مناسب خود را انتخاب کنیم. 

از  مواردی که در انتخاب جراح مناسب می تواند بسیار کمک کننده باشد بررسی سابقه و تخصص پزشکان و نمونه کارهای دکتر مورد نظر ماست. به همین دلیل در ادامه مقاله مطرح ترین جراحان یاسوج را به همراه نمونه کارهایشان به شما معرفی کرده ایم و در آخر هم برای اینکه خیالتان کاملاً راحت شود نظرسنجی زیباجویان را برای شما جمع آوری کرده و گزیده‌ای از آن‌ها را در این مقاله ارائه داده‌‌ایم. شما همچنین می توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران ما در دکی یاب تماس بگیرید. آن‌ها پاسخگوی تمام سوالات شما خواهند بود.

بهترین جراح بینی در یاسوج برای انواع فرم‌های بینی

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

برای انتخاب بهترین جراح بینی در یاسوج، ابتدا باید فرم بینی خود را تشخیص دهید. همان طور که می دانید بینی افراد مختلف فرم‌های متفاوتی دارد. به طور کلی فرم بینی به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم می شود. شما می توانید با توجه به اطلاعات موجود در این مقاله فرم بینی خود را حدس بزنید و در نتیجه بهتر و راحت تر تصمیم بگیرید. زیرا هر کدام از پزشکان در جراحی فرم بخصوصی از بینی تبحر بیشتری دارند. 

در قدم بعدی باید دقیقاً مشخص کنید که سبک دلخواهتان چیست. انواع سبک بینی به سه نوع طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی تقسیم می‌شوند. اگر هنوز نمی‌دانید بینی شما چه فرمی است و چه سبکی مناسب شماست، به هیچ عنوان نگران نباشید. در ادامه این مقاله علاوه بر معرفی جراحان حاذق برای هر سبک و فرم بینی، توضیحات مفیدی در رابطه با انواع فرم و سبک بینی نیز به شما ارائه داده‌ایم تا بتوانید بهترین جراح بینی در یاسوج را برای فرم و سبک دلخواهتان پیدا کنید. 

همچنین اگر امکان انجام جراحی بینی در شیراز را دارید، با مطالعه مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز می‌توانید با جراحان معروف و محبوب شیراز آشنا شده و همچنین از اطلاعات عمومی این مقاله نیز استفاده کنید. 

بهترین جراح بینی گوشتی در یاسوج

نمونه عمل بینی گوشتی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی گوشتی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

خوب است قبل از هرچیز ابتدا با ساختار بینی گوشتی آشنا شویم. این فرم بینی دارای پوست و لایه چربی ضخیمی است و همین موضوع فرم دادن به بینی را سخت‌تر می‌کند. به علاوه ساختار غضروفی-استخوانی این نوع بینی‌ها ضعیف بوده و جراح در صورت صلاحدید برای جلوگیری از افتادگی نوک بینی باید غضروف بینی را تقویت کند. همۀ این عوامل کار جراح را دشوارتر کرده و بالطبع هزینه عمل بینی گوشتی را بالاتر می‌برند. 

حال که بطور مختصر با این فرم بینی آشنا شدید اگر در زمینه بینی گوشتی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید یا امکان انجام جراحی در شهر شیراز را دارید، مطالعه مقاله بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز می‌تواند کمک شایان توجهی به شما کند.

 در ادامه، مجموعۀ دکی یاب بهترین جراح بینی در یاسوج را برای بینی گوشتی به شما معرفی می‌کند تا بطور کلی با تخصص این جراحان مطرح آشنا شوید. همچنین از طریق مقاله هزینه عمل بینی در یاسوج  می‌توانید از دستمزد این جراحان نیز مطلع شوید.

دکتر حاتم صالح پور یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در یاسوج

آقای دکتر حاتم صالح‌پور با کد نظام پزشکی 93080 یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در یاسوج می‌‏باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و نیز جراح سر و گردن هستند. دکتر صالح‌پور فوق تخصص خود را در جراحی پلاستیک بینی و صورت کسب کرده‌اند. این جراح زبردست یکی از پرطرفدارترین پزشکان عمل بینی گوشتی در یاسوج هستند.

نمونه کار بینی گوشتی دکتر حاتم صالح پور جراح بینی در یاسوج

در ادامه می‌توانید نمونه کارهای بی‌نظیر دکتر حاتم صالح‌پور را مشاهده کنید. نمونه کارها به تنهایی گویای مهارت این جراح حاذق می‌باشند. 

نمونه کار عمل بینی دکتر حاتم صالح پور؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر حاتم صالح پور؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر حاتم صالح پور؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر حاتم صالح پور؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

دکتر آرش کرمی یکی از معروف ترین جراحان بینی گوشتی در یاسوج

آقای دکتر آرش کرمی با کد نظام پزشکی 121565 از معروف‌ترین جراحان بینی در یاسوج می‌باشند. ایشان تخصص خود را در جراحی فک و صورت کسب کرده‌اند. این پزشک باتجربه هیئت علمی دانشگاه هستند. از جمله اعمال زیبایی دیگری که دکتر کرمی در آن تبحر لازم را دارند عبارتند از: لیفت پیشانی، ابرو و پلک؛ زاویه‌سازی صورت و جراحی‌های پیشرفه ایمپلنت.

نمونه کار دکتر آرش کرمی جراح بینی در یاسوج

در این قسمت می‌توانید دو مورد از نمونه‌کارهای فوق‌العاده این پزشک حاذق را ببینید.

نمونه کار عمل بینی دکتر آرش کرمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر آرش کرمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر آرش کرمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر آرش کرمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح بینی استخوانی در یاسوج

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

اگر فرم بینی شما استخوانی است پس خوشحال باشید. زیرا این فرم بینی خوش قلق است و اگر جراح بینی مناسبی انتخاب کرده باشید از نتیجه جراحی شگفت زده خواهید شد. دلیل این امر این است که این فرم بینی ساختار غضروفی-استخوانی قوی دارد. این ساختار قوی باعث می‌شود جراح بتواند تغییرات بیشتری اعمال کند. همچنین پوست بینی استخوانی نازک است و فرم ساختار زیرین را به خوبی نمایش می‌دهد.

اکنون که این شانس در اختیار شماست که نتیجه خوبی از جراحی بگیرید بسیار مهم است که در انتخاب جراح نهایت دقت را بخرج دهید. احتمالاً می‌دانید که هر پزشک در جراحی فرم بخصوصی از بینی مهارت دارد و نمی‌توان به این دلیل که بینی شما استخوانی است و معمولاً نتیجه خوبی می‌گیرد و یا اینکه دیگران از نتیجه کار فلان پزشک راضی بوده‌اند دست به عمل زد. در واقع برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید با دقت هرچه تمام بهترین و مناسب‌ترین جراح بینی را انتخاب کنید. 

اگر برای تشخیص فرم بینی خود به اطلاعات و راهنمایی بیشتری نیاز دارید می‌توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران دکی یاب ارتباط برقرار نمایید.

دکتر سید حمزه هاشمی از باتجربه ترین جراحان بینی استخوانی در یاسوج

دکتر سید حمزه هاشمی با کد نظام پزشکی 136781 از جراحان معروف بینی استخوانی در یاسوج می‌باشند. ایشان با داشتن تخصص در زمینه گوش و حلق و بینی اقدام به جراحی نموده و توانسته‌اند رضایت زیباجویان بسیاری را کسب کنند. دکتر هاشمی عمدتاً جراحی بینی‌های استخوانی را انجام می‌دهند و در این زمینه مهارت بالایی دارند. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص بینی استخوانی دارید، مطالعه مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی می‌تواند به شما کمک کند.

نمونه کار دکتر سید حمزه هاشمی جراح بینی در یاسوج

دکتر سید حمزه هاشمی نمونه کارهای موفق زیادی دارند. در این قسمت می‌توانید دو نمونه از کارهای زیبای ایشان را ببینید تا بهتر بتوانید از میزان مهارت ایشان در جراحی بینی استخوانی اطلاع پیدا کنید. 

نمونه کار عمل بینی دکتر سید حمزه هاشمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر سید حمزه هاشمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی دکتر سید حمزه هاشمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی دکتر سید حمزه هاشمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح بینی طبیعی در یاسوج

نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

قبل از اینکه در ادامه مقاله، بهترین جراح بینی طبیعی در یاسوج به شما معرفی شود خوب است با این سبک بینی آشنا شوید. در سبک طبیعی، هدف این است که ظاهر طبیعی بینی حفظ شود. در این راستا تمرکز برروی حفظ غضروف، استخوان و بافت نرم بینی است. همچنین ایجاد کانتور طبیعی در این سبک اهمیت بالایی دارد. در سبک طبیعی، بینی باید تناسب طبیعی با سایر اجزای صورت داشته باشد. پس فرم صورت تأثیر بسزایی در انتخاب ظاهر بینی دارد. اینجاست که تفاوت کار جراحان بارز می‌شود. برای اینکه اطلاعات کامل‌تری در رابطه با این سبک دریافت کنید می‌توانید مقاله عمل بینی را نیز مطالعه بفرمایید.

ویژگی بینی به سبک طبیعی

بطور کلی سبک طبیعی دارای ویژگی‌های زیر است:

اندازه و پهنای تیغه بینی: اندازه بینی به گونه‌ای تغییر می‌کند که از حالت طبیعی خارج نشود. درواقع اندازه بینی متناسب با اندازه سایر اجزای صورت کوچک می‌شود. اما بطور کلی نسبت به سایر سبک‌ها اندازه بزرگ‌تری دارد.

شکل پره‌های بینی: پره‌ها نیز متناسب با اجزای صورت کوچک می‌شوند.

اندازه سوراخ بینی: سوراخ‌های بینی تغییر زیادی نمی‌کنند.

قوز و قوس پشت بینی: قوز (پل) بینی بصورت کاملاً طبیعی از بین رفته و پشت بینی بدون قوس، حالت صافی بخود می‌گیرد.

زاویه نوک بینی با لب بالا: زاویه نوک بینی با لب بالا حدود 90 تا 95 درجه است که باعث می‌شود سوراخ‌های بینی از روبرو مشخص نباشند.

سبک طبیعی نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد زیرا بینی کاملا باید متناسب با سایر اجزای صورت باشد. اکثر زیباجویانی که خواهان سبک طبیعی هستند دوست ندارند مشخص باشد بینی آن‌ها عملی است. بنابراین پزشک علاوه بر تخصص، باید نگاه هنرمندانه‌ای به صورت زیباجو داشته باشد. در ادامه سعی کردیم پزشکانی را در یاسوج به شما معرفی کنیم که مهارت بالایی در جراحی به این سبک دارند. اگر شما زیباجوی یاسوجی عزیز خواهان جراحی در تهران هستید مقاله بهترین جراح بینی طبیعی و نچرال در تهران را از دست ندهید.

دکتر سید رضا چراغ زاده جراح بینی طبیعی در یاسوج

آقای دکتر سید رضا چراغ زاده با کد نظام پزشکی 48836 یکی از معروف‌ترین جراهان بینی طبیعی در یاسوج هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن می‌باشند.

نمونه کار دکتر سید رضا چراغ زاده جراح بینی در یاسوج

در این تیتر می‌توانید نمونه‌کارهای زیبای دکتر چراغ‌زاده را مشاهده کنید. با وجود اینکه تصاویر دقیقاً بعد از عمل گرفته شده اما سطح بالای مهارت ایشان کاملا قابل لمس است. 

نمونه کار جراحی بینی دکتر سید رضا چراغ زاده؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار جراحی بینی دکتر سید رضا چراغ زاده؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر سید رضا چراغ زاده؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر سید رضا چراغ زاده؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

دکتر حمدالله محمدی یکی از پرطرفدارترین جراحان بینی به سبک طبیعی در یاسوج

آقای دکتر حمدالله محمدی با کد نظام پزشکی 42669 یکی از باتجربه‌ترین جراحان بینی طبیعی در یاسوج هستند. در حال حاظر دکتر محمدی در گچساران فعالیت می‌کنند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن می‌باشند. دکتر محمدی فوق تخصص خود را در جراحی پلاستیک بینی و زیبایی کسب کرده‌اند. 

نمونه کار دکتر حمدالله محمدی جراح بینی در یاسوج

 در این قسمت می‌توانید دو مورد از نمونه‌کارهای زیبای دکتر محمدی را ببینید. همان‌طور که می‌بینید بینی در عین زیبایی، تناسب فوق‌العاده‌‌ای با دیگر اعضای صورت دارد.

نمونه جراحی بینی دکتر حمدالله محمدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی دکتر حمدالله محمدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل دماغ دکتر حمدالله محمدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل دماغ دکتر حمدالله محمدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در یاسوج

نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بینی نیمه‌فانتزی از سبک‌های پرطرفدار در ایران است. این فرم بینی چیزی بین بینی طبیعی و فانتزی است و می توان گفت درواقع از زیبایی هر دو سبک سود می‌برد. قبل از این‌که در ادامه مقاله برای سبک نیمه فانتزی، بهترین جراح بینی در یاسوج را به شما معرفی کنیم، اجازه دهید شما را با این سبک بینی بیشتر آشنا کنیم. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق دکمه زیر برای تماس با کارشناسان استفاده نمایید. 

ویژگی بینی به سبک نیمه فانتزی

بینی به سبک نیمه‌فانتزی دارای ویژگی‌های زیر است.

اندازه و پهنای تیغه بینی: بینی اندازه کوچکی دارد و پهنای تیغه بینی کم است. درواقع بینی کوچک‌تر از سبک طبیعی است.

شکل پره‌های بینی: به صورت حدودی می توان گفت پره‌های بینی کوچکند.

اندازه سوراخ بینی: سوراخ‌های بینی از فرم طبیعی کوچکترند.

قوس پشت بینی: پشت بینی قوس متوسطی دارد.

زاویه نوک بینی با لب بالا: این زاویه حدود 100 درجه است. در این سبک، بینی به صورت سربالا است و سوراخ‌ها از روبرو مشخصند اما حالت طبیعی دارند.

حال که با سبک نیمه فانتزی آشنا شدید اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید مقاله همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی می‌تواند پاسخگوی تمام سوالات شما باشد.

دکتر ستارالدین محمدیان جراح بینی نیمه فانتزی در یاسوج

آقای دکتر ستارالدین محمدیان با کد نظام پزشکی 113679 از بهترین جراحان سبک نیمه‌فانتزی در یاسوج هستند. این جراح حاذق متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن می‌باشند. 

نمونه کار دکتر ستارالدین محمدیان جراح بینی در یاسوج

دیدن نمونه کار همیشه بهترین اطلاعات را درمورد نتیجه کار جراح به شما ارائه می‌دهد. زیرا شما بصورت چشمی می‌توانید نتیجه کار جراح را مشاهده کنید. به همین جهت، دو مورد از نمونه کارهای ایشان را تقدیم شما کرده‌ایم.

نمونه کار عمل بینی دکتر ستارالدین محمدیان؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر ستارالدین محمدیان؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی دماغ دکتر ستارالدین محمدیان؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی دماغ دکتر ستارالدین محمدیان؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

دکتر غلام عباس سبز جراح بینی نیمه فانتزی در یاسوج

آقای دکتر غلام‌عباس سبز با کد نظام پزشکی 97030 از معروف‌ترین جراحان بینی در یاسوج می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و نیز جراح سر و گردن هستند. 

نمونه کار دکتر غلام عباس سبز جراح بینی در یاسوج

شما می‌توانید دو مورد از نمونه‌کارهای زیبای دکتر غلام‌ عباس سبز را در ادامه مشاهده کنید.

نمونه کار عمل بینی دکتر غلام عباس سبز؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر غلام عباس سبز؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی دکتر غلام عباس سبز؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی دکتر غلام عباس سبز؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح بینی به سبک فانتزی و عروسکی در یاسوج

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بینی فانتزی یا عروسکی سبکی است که بیشترین تغییر را در بینی و چهره ایجاد می‌کند. معمولا افرادی این سبک بینی را انتخاب می‌کنند که اول، بینی آنها چندان بزرگ نباشد و دوم، طالب چهره‌ای بسیار خاص باشند. مشکلی که در جراحی این سبک وجود دارد این است که بینی بسیار کوچک می‌شود و ممکن است به همه افراد نیاید. همچنین کوچک شدن بیش از حد بینی در این سبک ممکن است سبب اختلال در تنفس گردد. به همین دلیل انتخاب جراح خوب اهمیت بالایی دارد. اجازه دهید ابتدا شما را با ویژگی‌های این سبک آشنا کنیم و بعد در ادامه مقاله به دنبال پیدا کردن بهترین جراح بینی در یاسوج برای سبک فانتزی بگردیم. 

ویژگی بینی به سبک فانتزی یا عروسکی

اندازه و پهنای تیغه بینی: اندازه بینی کوچک و تیغۀ آن نازک است.

شکل پره‌های بینی: پره‌های بینی به میزان نسبتأ زیادی کوچک می‌شوند.

اندازه سوراخ بینی: سوراخ‌های بینی از حد طبیعی کوچکترند.

قوس پشت بینی: پشت بینی قوس نسبتاً زیادی دارد.

زاویه نوک بینی با لب بالا: زاویه نوک بینی با لب بالا حدود 110 تا 130 درجه است. بینی در این سبک کاملاً سربالاست و سوراخ‌های بینی از روبرو بطور کامل مشخصند. 

در ادامه، پزشکان مطرح در جراحی به این سبک بینی در یاسوج به شما معرفی می‌شوند. همچنین اگر قصد دارید بینی خود را در شیراز به سبک فانتزی جراحی کنید مقاله بهترین جراح بینی فانتزی یا عروسکی در شیراز راهنمای راه شماست. 

دکتر مهدی تابان فر جراح بینی فانتزی در یاسوج

دکتر مهدی تابان فر با کد نظام پزشکی 100009 از جراحان حاذق بینی فانتزی در یاسوج هستند. دکتر تابان فر متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن می‌باشند. ایشان عضو انجمن‌های راینوپلاستی؛ جراحان گوش، حلق و بینی و لیزر ایران هستند. 

نمونه کار دکتر مهدی تابان فر جراح بینی در یاسوج

دیدن نمونه کار یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین‌ بخش‌های جمع‌آوری اطلاعات در مورد جراحان بینی است. دو نمونه از کارهای زیبای دکتر تابان فر را می‌توانید در این قسمت مشاهده کنید.

نمونه کار عمل دماغ دکتر مهدی تابانفر؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل دماغ دکتر مهدی تابانفر؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر مهدی تابان فر؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر مهدی تابان فر؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح ترمیم بینی در یاسوج

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

گاهی اوقات بینی شما نیاز به جراحی مجدد دارد. این امر می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. از جملۀ این دلایل عبارتند از:

  • شما از ظاهر بینی حاصل از عمل اول خود راضی نباشید
  • بینی شما بعد از عمل دچار تغییر شده باشد
  • بینی در سانحه آسیب دیده باشد
  • دچار مشکلات تنفسی بعد از عمل شده باشید

این عمل نسبت به جراحی اولیه سختی بیشتری دارد. در عمل اول، استخوان و غضروف تغییر کرده و درواقع ضعیف شده است. کار کردن روی بافت غضروفی-استخوانی ضعیف، کار پزشک را به‌شدت سخت می‌کند. اینجاست که انتخاب پزشک ماهر اهمیت بسیار بالایی پیدا می‌کند. در ادامه، در راستای معرفی بهترین جراح بینی در یاسوج، بهترین جراح بینی ترمیمی نیز به شما ارائه شده است. در نهایت به شما توصیه می‌کنیم به دلیل حساسیت بالای عمل بینی ثانویه یا ترمیمی بدون مشورت با مشاور زیر تیغ جراحی نروید. شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوران ما از 10 صبح تا 10 شب آماده ارائه خدمات هستند. از طریق دکمه زیر می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید. 

دکتر سید حمزه هاشمی جراح ترمیم بینی در یاسوج

آقای دکتر هاشمی با کد نظام پزشکی 136781 یکی از باتجربه‌ترین جراحان ترمیم بینی در یاسوج می‌باشند. دکتر هاشمی متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن هستند.

نمونه کار دکتر سید حمزه هاشمی جراح بینی در یاسوج

برای آشنایی شما با این پزشک معروف، دو مورد از کارهای ترمیمی ایشان را در این قسمت قرار داده‌ایم.

نمونه کار عمل بینی دکتر سید حمزه هاشمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر سید حمزه هاشمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی دکتر سید حمزه هاشمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی دکتر سید حمزه هاشمی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در یاسوج

نمونه کار عمل بینی با مشاوره تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی با مشاوره تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

جراحی انحراف و پولیپ بینی برای رفع اختلالات تنفسی انجام می‌شود. انحراف بینی درواقع انحراف تیغه میانی بینی است. تیغه میانی بینی ساختاری غضروفی-استخوانی است که گذرگاه هوای بینی را در وسط از هم جدا می‌کند. این تیغه در حالت طبیعی باید دقیقا در وسط قرار داشته باشد اما گاهی دچار انحراف شده و مشکلات تنفسی ایجاد می‌کند. پولیپ بینی رشد تودۀ خوش‌خیم درون مجاری بینی و سینوس‌هاست. این توده‌ها شبیه به دانه انگور هستند و بافت نرمی دارند. توده‌ها با مسدود کردن مجاری و سینوس‌ها سبب ایجاد اختلالات تنفسی می‌شوند. جراحی پولیپ و انحراف بینی باید توسط متخصص گوش و حلق و بینی انجام شود. در ادامه این مقاله بهترین جراح بینی در یاسوج برای پولیپ و انحراف بینی به شما معرفی خواهد شد پس با ما همراه باشید.

دکتر شهاب اسدی محمود آبادی جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در یاسوج

آقای دکتر شهاب اسدی محمودآبادی با کد نظام پزشکی 111324 از کاربلدترین جراحان بینی در یاسوج هستند. این جراح باتجربه متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن و نیز جراح پلاستیک بینی و صورت می‌باشند. 

نمونه کار دکتر شهاب اسدی محمود آبادی جراح بینی در یاسوج

دیدن نمونه کارها همیشه بهترین راه ممکن برای ارزیابی مهارت جراح است. در این قسمت دو مورد از نمونه کارهای دکتر اسدی محمود آبادی را قرار داده‌ایم.

نمونه کار عمل بینی دکتر شهاب اسدی محمود آبادی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر شهاب اسدی محمود آبادی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل دماغ دکتر شهاب اسدی محمود آبادی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل دماغ دکتر شهاب اسدی محمود آبادی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح بینی به روش باز در یاسوج

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. در جراحی به روش باز، ابتدا برش در تیغۀ میانی (کلوملا) که بین دو سوراخ بینی قرار دارد، صورت می‌گیرد. سپس با برش در لبۀ داخلی پره‌ها، پوست از ساختمان زیرین جدا می‌شود. سپس به بالا کشیده شده تا تمام ساختار بینی در دسترس جراح قرار بگیرد. بعد از جراحی و فرم دادن به بینی، پوست به جای خود برگردانده شده و بخیه می‌گردد. هرچقدر مشکلات بینی حادتر و جراحی آن دشوارتر باشد، عمل باز ارجحیت بیشتری نسبت به عمل بسته پیدا می‌کند. زیرا در این روش جراح دسترسی بیشتر و راحت‌تری به بافت‌های بینی دارد. از آن جایی که در جراحی باز میزان برش‌ها بیشتر است، دقت در انتخاب جراح اهمیت بالایی پیدا می‌کند. زیرا اگر جراح مهارت کافی نداشته باشد ممکن است جای برش‌ها (اسکار) بر روی پوست باقی بماند. 

مجموعه دکی یاب مثل همیشه در کنار شماست تا پزشکانی را به شما معرفی کند که در جراحی بینی به روش باز بیشترین تخصص را دارند. بنابراین پیشنهاد می کنیم با کارشناسان دکی یاب از طریق دکمه زیر تماس بگیرید و بهترین جراح را بعد از مشاوره تخصصی انتخاب نمایید.

دکتر سید نادر موسوی جراح بینی به روش باز در یاسوج

آقای دکتر سید نادر موسوی با کد نظام پزشکی 103438 یکی از محبوب‌ترین جراحان بینی در یاسوج می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن می‌باشند. 

نمونه کار دکتر سید نادر موسوی جراح بینی در یاسوج

در این قسمت دو مورد از نمونه‌کارهای دکتر موسوی را ارائه داده‌ایم تا در تصمیم گیری یارای شما باشد.

نمونه کار عمل بینی دکتر سید نادر موسوی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر سید نادر موسوی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار جراحی بینی دکتر سید نادر موسوی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار جراحی بینی دکتر سید نادر موسوی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح بینی به روش بسته در یاسوج

نمونه جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

جراحی به روش بسته از تکنیک‌های نوینی است که توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. تقریبا همه ما از برش‌های جراحی می‌ترسیم. مزیت بالای این روش این است که جراحی بینی شما با کم‌ترین برش صورت می‌گیرد. نکته جالب‌تر این که هیچ برشی در پوست و ساختارهای ظاهری بینی داده نمی‌شود و برش‌های صورت گرفته تماماً درون مجرای بینی انجام می‌شوند. ایجاد برش کمتر در این روش سبب میزان تورم کمتر می‌گردد، درنتیجه دورۀ ریکاوری نسبت به روش عمل بینی باز کوتاه‌تر است. به دلیل کوتاه‌تر بودن مدت‌زمان جراحی، در این روش‌ از ماده بیهوشی کمتری نیز استفاده می‌شود. با ما همراه باشید تا با بهترین جراح بینی در یاسوج به روش بسته آشنا شویم. 

روش پریزرویشن نیز یکی از روش‌های جراحی با حداقل برش است. اگر خواهان آشنایی با این روش هستید می‌توانید مقاله جراحی بینی به روش پریزرویشن در شیراز را مطالعه کنید.

دکتر شهاب اسدی محمودآبادی جراح بینی به روش بسته در یاسوج

آقای دکتر شهاب اسدی محمودآبادی متخصص گوش و حلق و بینی و همچنین جراح سر و گردن هستند. ایشان از معدود پزشکانی هستند که با روش بسته نیز جراحی دماغ را انجام می‌دهند.

نمونه کار دکتر شهاب اسدی محمودآبادی جراح بینی در یاسوج

دو مورد از نمونه کارهای ایشان را در ادامه برای شما قرار داده‌ایم تا بهتر بتوانید در رابطه با جراحی به روش بسته تصمیم بگیرید. 

نمونه کار جراحی بینی دکتر شهاب اسدی محمود آبادی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار جراحی بینی دکتر شهاب اسدی محمود آبادی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر شهاب اسدی محمود آبادی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر شهاب اسدی محمود آبادی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح بینی خانم در یاسوج

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

همان‌طور که قبلاً هم اشاره کردیم، انتخاب جراح مناسب مهم‌ترین قدم در جراحی بینی است. به همین دلیل تلاش کردیم بهترین جراح بینی در یاسوج را با توجه به شرایط خاص خودتان به شما معرفی کنیم. عوامل بسیار زیادی روی انتخاب جراح تاثیرگذار است که از جمله آن‌ها می‌توان به تخصص، مدت‌زمان سابقه‌ کار، درصد نمونه کارهای موفق، هزینه دریافتی و شهر در حال فعالیت اشاره کرد. موردی که شاید کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد جنسیت جراح است. یکی از دلایل این امر ممکن است اعتقادات مذهبی باشد. علاوه بر این برخی معتقدند که خانم‌ها نگاه دقیق‌تر و هنرمندانه‌تری به ساختار بینی دارند. در همین راستا مجموعه دکی یاب با درنظر گرفتن این فاکتور، یکی از بهترین جراحان بینی خانم در یاسوج را نیز در ادامه به شما معرفی خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق دکمه زیر با مشاوران ما تماس بگیرید.

دکتر فاطمه داویدی جراح بینی خانم در یاسوج

خانم دکتر فاطمه داویدی با کد نظام پزشکی 13846 یکی از معروف‌ترین جراحان بینی خانم در یاسوج هستند. دکتر داویدی در حال حاظر در دهدشت مشغول فعالیت می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی؛ جراح سر و گردن و همچنین جراح پلاستیک بینی، گوش و بلفاروپلاستی هستند.

نمونه کار دکتر فاطمه داویدی راح بینی در یاسوج

همانطور که در بالا اشاره کردم دکتر داویدی عمل‌های موفق زیادی انجام داده‌اند که در این قسمت دو نمونه از این نمونه‌کارها را برای شما قرار داده‌ایم.

نمونه کار عمل بینی دکتر فاطمه داویدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر فاطمه داویدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر فاطمه داویدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر فاطمه داویدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

دکتر فاطمه حسینی جراح بینی خانم در یاسوج

خانم دکتر فاطمه حسینی با کد نظام پزشکی 145705 یکی از پزشکان مطرح جراح بینی خانم در یاسوج هستند. دکتر حسینی متخصص گوش و حلق و بینی و نیز جراح سر و گردن می‌باشند. 

نمونه کار دکتر فاطمه حسینی جراح بینی در یاسوج

تقریبا همه ما کنجکاو هستیم به‌صورت عملی نتیجه کارها و تعریف و تمجیدهای یک جراح را ببینیم. ما برای راحت کردن خیال شما دو مورد از نمونه‌کارهای دکتر حسینی را در این قسمت قرار داده‌ایم تا راحت تر در زمینه انتخاب جراح تصمیم بگیرید.

نمونه کار عمل دماغ دکتر فاطمه حسینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل دماغ دکتر فاطمه حسینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر فاطمه حسینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر فاطمه حسینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

بهترین جراح بینی مردانه در یاسوج

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

ساختار بینی در زنان و مردان تفاوت چشم‌گیری دارد. بینی مردان معمولا بلندتر و دارای تیغه پهن‌تری است. چون ساختار صورت مردان بزرگ‌تر، عضلانی‌تر و زاویه‌دارتر است بینی آن‌‌ها نیز باید متناسب با آن بزرگ‌تر و زاویه‌دارتر باشد. معمولا بینی کوچک با نوک سربالا که سوراخ‌های بینی از روبرو نمایان باشند تناسبی با فرم صورت مردانه ندارد. پس زاویه بینی با لب بالایی باید چیزی حدود 90 تا نهایتاً 95 درجه باشد. علاوه بر زیبایی‌های ظاهری، باید به موارد تنفسی در مردان نیز توجه لازم را داشت. به دلیل اینکه بدن آقایان دارای سطح عضلات بالاتری نسبت به خانم‌هاست نیاز به میزان اکسیژن بیشتری دارند. پس جراح باید به اندازه سوراخ و همچنین مجاری بینی توجه لازم را داشته باشد. 

دکتر مصطفی محمدی جراح بینی مردانه در یاسوج

آقای دکتر مصطفی محمدی با کد نظام پزشکی 137251 یکی از محبوب‌ترین جراحان بینی مردانه در یاسوج هستند. دکتر محمدی در حال حاظر در گچساران مشغول فعالیت می‌باشند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن و همچنین جراح پلاستیک و زیبایی بینی و صورت هستند. 

نمونه کار دکتر مصطفی محمدی جراح بینی در یاسوج

همانطور که در بالا اشاره کردم طبیعی و مردانه به نظر رسیدن ظاهر بینی و صورت اهمیت بسزایی در عمل بینی مردانه دارد. ما دو مورد از نمونه‌کارهای آقای دکتر محمدی را برای شما قرار داده‌ایم تا بهتر بتوانید متوجه توضیحات شوید.

نمونه کار عمل بینی دکتر مصطفی محمدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی دکتر مصطفی محمدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر مصطفی محمدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر مصطفی محمدی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

دکتر بابک پریاوی جراح بینی مردانه در یاسوج

آقای دکتر بابک پریاوی با کد نظام پزشکی 54363 یکی از حاذق‌ترین جراحان بینی مردانه در یاسوج هستند. ایشان در حال حاظر در گچساران فعالیت می‌‌کنند. دکتر پریاوی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح سر و گردن هستند.

نمونه کار دکتر بابک پریاوی جراح بینی در یاسوج

نمونه‌کارهای دکتر پریاوی خود به تنهایی بیانگر همه‌چیز است. در این بخش دو مورد از کارهای دکتر پریاوی را به شما ارائه داده‌ایم. ‌‌

نمونه کار جراحی بینی دکتر بابک پریاوی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار جراحی بینی دکتر بابک پریاوی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر بابک پریاوی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی دکتر بابک پریاوی؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی جراحان بینی در یاسوج

نمونه عمل بینی با مشاوران دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مشاوران دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

انتخاب بهترین جراح بینی در یاسوج بسیار سخت است. یکی از راهکارهای دیگری که می‌تواند در این انتخاب به شما کمک کند اطلاع از نظر دیگر زیباجویانی است که با جراح مورد نظر شما تحت عمل بینی قرار گرفته‌اند. در این قسمت ما تعدادی از نظرات مفید زیباجویان را به تفکیک برای هر دکتر قرار می‌دهیم. این کار کمک می‌کند تا ذهنیت شما درمورد پزشکان مطرح شده در این مقاله روشن‌تر از پیش گردد. اطلاعات تکمیلی را نیز می‌توانید با کلیک بر روی دکمه زیر از کارشناسان تیم دکی یاب دریافت کنید.

نظرسنجی دکتر حاتم صالح پور یکی از بهترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه عمل دماغ با مشاوران دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل دماغ با مشاوران دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر آرش کرمی یکی از جراحان حاذق یاسوج

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسووج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر سید حمزه هاشمی از جراحان مطرح یاسوج

نمونه کار عمل بینی با کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی با کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر سید رضا چراغ زاده یکی از معروف ترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر ستارالدین محمدیان یکی از باتجربه ترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه عمل دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر غلامعباس سبز از معروفترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه کار عمل بینی با کارشناسی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی با کارشناسی تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر مهدی تابان فر یکی از بهترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه کار عمل بینی با مشاوره کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی با مشاوره کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر حمدالله محمدی یکی از با اخلاق ترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه کار جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار جراحی بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر شهاب اسدی محمود آبادی یکی از باتجربه ترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه جراحی دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر سید نادر موسوی یکی از بهترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه عمل دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل دماغ با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر فاطمه داویدی یکی از جراهان عالی در یاسوج

نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه جراحی بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر فاطمه حسینی یکی از موفق ترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه کار جراحی یبنی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار جراحی یبنی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر مصطفی محمدی از بهترین جراحان یاسوج

نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

نظرسنجی دکتر بابک پریاوی یکی از محبوب ترین جراحان بینی در یاسوج

نمونه کار عمل بینی همراه با کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه کار عمل بینی همراه با کارشناسان دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

خدمات دکی یاب برای عمل بینی

نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج
نمونه عمل بینی با تیم دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در یاسوج

اکنون که متوجه ضرورت تماس با دکی یاب برای انتخاب بهترین جراح بینی در یاسوج شدید، وقت آن رسیده که با مجموعه دکی یاب بیشتر آشنا شوید. با خدماتی که دکی یاب ارائه می‌دهد دیگر شرایط عمل بینی برای اکثر شما فراهم شده است. اگر شماهم از بینی خود راضی نیستید اما فکر می‌کنید شرایط عمل را ندارید، این عنوان را با دقت مطالعه و شانس خود را امتحان کنید.

مشاوره: از بهترین خدمات دکی یاب می‌توان به ارائه مشاوره تخصصی اشاره کرد. تیم مشاوره دکی یاب به خوبی شما را در انتخاب بهترین جراح یاری می‌دهند. کارشناسان دکی یاب با سطح تخصص بالا و پرسیدن سوالات دقیق و بررسی فرم بینی و آنالیز آناتومی چهره شما، بهترین سبک جراحی و مناسب ترین پزشک برای فرم بینی شما را تشخیص به شما پیشنهاد می‌دهند. 

نوبت دهی: معمولا برای گرفتن نوبت معاینه و عمل از جراحان مطرح، باید هفت خوان رستم را پشت سر بگذارید و مدت ها در صف انتظار معطل شوید. اما تیم دکی یاب به راحتی هرچه تمام این کار را برای شما انجام می‌دهد. شما بصورت فوری و VIP توسط بهترین  جراحان شیراز ویزیت و عمل می‌شوید.

پرداخت اقساطی: با کمک دکی یاب دغدغه هزینه جراحی را از ذهن خود بیرون بیندازید. با دکی یاب شما می‌توانید هزینه عمل را به صورت قسطی پرداخت کنید. در مقاله هزینه عمل بینی در شیراز شرایط اقساطی با هر پزشک می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری در این مورد بدست آورید.

خدمات رفت و آمد: اگر در شیراز ساکن نیستید و قصد دارید بینی خود را در شیراز عمل کنید دکی یاب با پرداخت هزینه رفت و آمد، این سفر را برای شما راحت و دلنشین می‌کند.

تخفیف در هزینه‌های جانبی: مجموعه دکی یاب علاوه بر مخارج اصلی عمل تخفیف‌های ویژه‌ای در هزینه‌های جانبی هم برای شما اعمال کرده است. از جمله مهمترین هزینه‌های جانبی می‌توان به آزمایشات و عکسبرداری قبل از عمل اشاره کرد. 

دیگر خدمات: خدمات دکی یاب همه روزه در حال افزایش و بروزرسانی است. از طریق تماس با دکی یاب می‌توانید اطلاعات بروز را دریافت کنید. در مقاله عمل بینی ارزان در سراسر ایران امکان‌پذیر شد نیز می‌توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با خدمات دکی یاب بدست آورید.

جمع بندی

پیدا کردن بهترین جراح بینی در یاسوج کار بسیار سختی است. ما برای کمک به شما در این مقاله به صورت مختصر و مفید اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دادیم. علاوه بر آن شما را با خدمات دکی یاب نیز آشنا کردیم. خوشحالیم که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید. لطفا در قسمت دیدگاه، ما را از نظرات خوبتان بهره‌مند کنید. برای دریافت اطلاعات تکمیلی جراحان بینی در یاسوج و نیز آگاهی و بهره‌مندی از دیگر خدمات دکی یاب نظیر پرداخت اقساطی و گرفتن نوبت ویزیت و همچنین نوبت عمل، از طریق دکمه زیر با تیم دکی یاب تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا جراح خانم برای خانم‌‌ها مناسب‌تر است؟

خیر. لزوماً اینگونه نیست اما معمولا جراحان خانم نگاه هنرمندانه‌تری دارند و با سلیقه خانم‌ها آشنایی بیشتری دارند.

بله، دیدن نمونه‌کار یکی از معیارهای ارزیابی تخصص و نتیجه کار جراح است. اما نمی‌توان تنها با اکتفا به نمونه‌کار جراح را انتخاب کرد.

در اکثر مواقع بله. اما گاهی اوقات که سبک انتخابی شما مشکلات تنفسی برایتان ایجاد کند جراح معمولا این کار را انجام نمی‌دهد. این مورد معمولا برای بینی‌های بزرگی که قصد دارند فانتزی عمل کنند صورت می‌گیرد.

سبک فانتزی در بین همه سبک‌ها خواهان کمتری دارد و معمولا با فرم صورت زیباجویان ایرانی متناسب نیست. از این رو تجربه جراحان در این سبک معمولا کمتر است و پیدا کردن جراح متبحر دشوارتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.