بهترین جراح بینی در قزوین |معرفی برترین جراحان در سبک های مختلف + نمونه کار

بهترین جراح بینی در قزوین در این مقاله به شما معرفی می‌شود. اگر به دنبال بهترین جراح بینی قزوین می‌گردید به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید. چراکه...

Example Image
راهنمای مطالعه 8

بهترین جراح بینی در قزوین در این مقاله به شما معرفی می‌شود. اگر به دنبال بهترین جراح بینی قزوین می‌گردید به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید. چراکه به عنوان یک فرد ساکن قزوین که رنج زیادی برای انتخاب دکتر خوب عمل بینی متحمل شده‌ام قرار است آسان ترین راه را به شما معرفی کنم. دو سال پیش با معرفی یکی از دوستانم به یکی از به اصطلاح بهترین جراحان قزوین مراجعه کردم. از حق نگذریم بینی دوستم را خیلی خوب عمل کرده بود، اما همان جراح هنگام عمل بینی من چنان دسته گلی به آب داد که خودش هم کارش را گردن نمی‌گرفت!

یک سال را با نارضایتی بیشتر از قبل سپری کردم تا بتوانم عمل ترمیم را انجام دهم، اما این بار نمی‌توانستم به هر پزشکی اعتماد کنم و بینی یک بار زیر تیغ رفته‌ام را به دستش بسپارم! به همین خاطر بود که تحقیقات گسترده‌ای را شروع کردم تا این بار واقعا بهترین را پیدا کنم. در طی جستجوهایم با مجموعه‌ای به نام دکی یاب آشنا شدم که خدمات مشاوره قبل از عمل داشتند. مشاوران دکی یاب به شکلی کاملا تخصصی من را راهنمایی کردند و در نهایت با توجه به فرم بینی من و اینکه قرار بود عمل ترمیم انجام دهم بهترین جراحان را به من معرفی کردند. حالا 6 ماهی از آن روزها می‌گذرد و من این بار از نتیجه انتخاب و عملم کاملا راضی هستم.

اگر شما هم مثل من به دنبال بهترین نتیجه هستید و نمی‌خواهید بینی بدشکلی بعد از عمل تحویل بگیرید، ابتدا این مطلب را تا پایان بخوانید تا با سبک‌های جراحی بینی و  بهترین جراحان برای هر سبک آشنا شوید. سپس می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هر پزشک و دریافت مشاوره تخصصی از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

ارتباط با مشاوران

چگونه بهترین جراح بینی در قزوین را بشناسیم؟

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

پیدا کردن بهترین جراح بینی کار هر کسی نیست. چراکه هرکدام از جراحان بینی در یکی از سبک های جراحی تبحر و مهارت بیشتری دارند و نتیجه عمل همه پزشکان مثل هم نمی‌شود. بنابراین نمی‌توان مطمئن بود چون زیباجویی نتیجه خوبی از یک جراح گرفته الزاما همه افرادی که به آن پزشک مراجعه می‌کنند جراحی موفقی داشته باشند. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در قزوین با افراد متخصص مشورت کنید. 

کارشناسان مجموعه دکی یاب با سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه زیبایی به روزترین اطلاعات را درمورد بهترین جراحان بینی به شما ارائه می‌دهند و بعد از تشخیص فرم بینی شما و همچنین سبک عمل دلخواهتان مناسب ترین پزشک را به شما معرفی می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی بینی مقاله عمل بینی را مطالعه کنید.  

بهترین جراح بینی در قزوین برای مدل های مختلف بینی

جراحی بینی زیباجو با مشاوره دکی یاب، بهترین جراح بینی در قزوین
جراحی بینی زیباجو با مشاوره دکی یاب، بهترین جراح بینی در قزوین

همان طور که می دانید بینی افراد مختلف با هم تفاوت دارد. بنابراین هر فرد باید با توجه به مدل بینی خود و با توجه به سبک عمل به جراحی مراجعه کند که بتواند بهترین نتیجه را برای او به ارمغان آورد. بر همین اساس در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی قزوین را بر اساس سبک عمل به شما معرفی کردیم. تا اگر به دنبال بهترین جراح بینی در قزوین می‌گردید انتخاب برای شما آسان تر شود. 

پیشنهاد می‌کنیم اگر امکان سفر به شهر شیراز را دارید برای آشنایی با بهترین جراحان این شهر مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید.  

بهترین جراح بینی گوشتی در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

پوست ضخیم و غضروف‌های ضعیف و حساس در بینی‌های گوشتی باعث می‌شود که هرگونه تغییر شکل یا جراحی بر روی آن‌ها با مشکلات و چالش‌های خاصی همراه باشد. که  این امر باعث می‌شود که جراح به مهارت و دقت بالایی در حین عمل نیاز داشته باشد. بر این اساس توصیه می‌کنیم برای جراحی بینی گوشتی حتما فقط به بهترین جراح بینی در قزوین مراجعه کنید.

پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت اطلاعات کامل‌تر در این مورد مقاله عمل بینی گوشتی در شیراز را مطالعه کنید. از بهترین جراحان بینی گوشتی در قزوین می‌توان به پزشکان زیر اشاره کرد:

دکتر محمد گلی یکی از محبوب ترین جراحان بینی گوشتی در قزوین

یکی از جراحان بینی قزوین که مهارت بالایی در عمل بینی‌های گوشتی دارد دکتر محمد گلی هستند. دکتر گلی با شماره نظام پزشکی 67620 متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی هستند که در قزوین و تهران فعالیت می‌کنند. ایشان با بیش از 5000 عمل بینی موفق در حال حاضر عضو آکادمی جراحان زیبایی اروپا، عضو انجمن تحقیقات راینولوژی ایران و همچنین عضو انجمن جراحان گوش و حلق و بینی ایران هستند. دکتر گلی علاوه بر جراحی زیبایی بینی خدمات دیگری مثل اتوپلاستی، بلفاروپلاستی، تزریق ژل، بوتاکس و چربی را با کیفیت بالایی ارائه می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر محمد گلی جراح بینی در قزوین

نمونه عمل‌های دکتر محمد گلی نشان دهنده مهارت و تخصص ایشان در جراحی زیبایی بینی هستند. شما در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید.

نمونه عمل بینی دکتر محمد گلی جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی دکتر محمد گلی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر محمد گلی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر محمد گلی جراح بینی در قزوین

دکتر مجید نمازی فر یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در قزوین

از دیگر جراحان متخصص گوش و حلق و بینی در قزوین که افراد داری بینی گوشتی می‌توانند با اطمینان خاطر به ایشان مراجعه کنند، می‌توان به دکتر مجید نمازی فر اشاره کرد. ایشان با بیش از 23 سال تجربه کاری با شماره نظام پزشکی 86841 در قزوین فعالیت می‌کنند. و در حال حاضر عضو آکادمی جراحان پلاستیک صورت اروپا، آکادمی جراحان سر و گردن ایران، مرکز تحقیقات راینولوژی و پلاستیک صورت ایران و انجمن راینولوژی ایران هستند. دکتر نمازی فر علاوه بر جراحی زیبایی بینی خدماتی مثل لیفت ابرو و شقیقه، بلفاروپلاستی و تزریق بوتاکس را نیز انجام می‌دهند.  

نمونه کارهای دکتر مجید نمازی فر جراح بینی در قزوین

افراد دارای بینی‌های گوشتی می‌توانند با مشاهده نمونه کارهای دکتر نمازی فر به اطمینان برسند که ایشان جراح مناسبی برای عمل بینی گوشتی هستند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده می‌کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر مجید نمازی فر در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر مجید نمازی فر در قزوین
نمونه عمل بینی با دکتر مجید نمازی فر در قزوین
نمونه عمل بینی با دکتر مجید نمازی فر در قزوین

بهترین جراح بینی استخوانی در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

پوست نازک، پره‌های کوچک و استخوان و غضروف‌های قوی و محکم از مشخصه‌های بینی‌های استخوانی هستند. نازک بودن پوست بینی استخوانی یک ویژگی مثبت است که به بهترین جراح بینی در قزوین این امکان را می‌دهد که در حین عمل راحت تر بتواند استخوان را تراش داده و فرم بینی را تغییر دهد. در این نوع جراحی، جراح بافت استخوانی بینی را اصلاح کرده و در نهایت شکل و اندازه بینی را مطابق میل زیباجو و متناسب با فرم چهره او تغییر می‌دهد. اگر به بهترین جراح بینی در قزوین برای بینی‌های استخوانی مراجعه کنید، حتما شاهد تغییرات بسیار خوبی در فرم بینی‌تان خواهید بود. مطالعه مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی در این رابطه به شما کمک خواهد کرد. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی قزوین را به شما معرفی می‌کنیم.

دکتر احمد ابراهیمی یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در قزوین

افراد دارای بینی‌های استخوانی می‌توانند به دکتر ابراهیمی مراجعه کنند. دکتر احمد ابراهیمی با شماره نظام پزشکی 33735 متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند. ایشان با 33 سال تجربه در لیست بهترین جراح بینی در قزوین برای عمل بینی‌های استخوانی قرار می‌گیرند.

نمونه کارهای دکتر احمد ابراهیمی جراح بینی در قزوین

در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر ابراهیمی را برای شما قرار داده‌ایم تا با سبک کاری ایشان آشنا شوید و با اطمینان بیشتری برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر احمد ابراهیمی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر احمد ابراهیمی در قزوین
نمونه کار دکتر احمد ابراهیمی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر احمد ابراهیمی جراح بینی در قزوین

دکتر محمد بقایی یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی استخوانی در قزوین

یکی از جراحان بینی قزوین که عمل بینی‌های استخوانی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر محمد بقایی با شماره نظام پزشکی 109162 هستند. دکتر بقایی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بوده از جمله بهترین جراحان بینی استخوانی در قزوین به شمار می‌روند.

نمونه کارهای دکتر محمد بقایی جراح بینی در قزوین

با مشاهده نمونه کارهای دکتر محمد بقایی تا حدودی می‌توانید به مهارت و تخصص ایشان پی ببرید. در ادامه تعدادی از نمونه عمل‌های بینی دکتر بقایی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر محمد بقایی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر محمد بقایی جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر محمد بقایی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر محمد بقایی در قزوین

بهترین جراح بینی به روش طبیعی در قزوین

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

در عمل بینی به روش طبیعی همانطور که از اسمش پیداست فرم طبیعی بینی حفظ شده و غضروف، استخوان و بافت نرم بینی دچار تغییرات شدید نمی‌شوند. در این روش ایرادات بینی رفع می‌شوند، بینی کمی کوچکتر می‌شود و غضروف‌ها و استخوان‌ها در جای خود تنظیم می‌شوند. درواقع می‌توان گفت هدف این نوع عمل جلوگیری از مشکلات تنفسی و ایجاد ظاهری طبیعی متناسب با سایر اجزای صورت است. در پایان عمل، بینی در اندازه‌ طبیعی باقی می‌ماند و قوس غیر عادی نخواهد داشت. قبل از انجام عمل بهتر است با بهترین جراح بینی در قزوین مشورت کنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی قزوین برای روش طبیعی را به شما معرفی کرده‌ایم. شما همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله بهترین جراح بینی نچرال و طبیعی در تهران را مطالعه کنید.

دکتر سعید رضا نوری یکی از معروف ترین جراحان بینی طبیعی در قزوین

از جمله جراحان بینی طبیعی در قزوین می‌توان به دکتر سعیدرضا نوری اشاره کرد که مهارت بالایی در انجام عمل بینی به سبک طبیعی دارند. دکتر نوری با شماره نظام پزشکی 73879 و با بیش از 25 سال تجربه فعالیت در حوزه عمل‌های زیبایی، جراح و متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن بوده و یکی از بهترین جراحان بینی قزوین هستند.

نمونه کارهای دکتر سعید رضا نوری جراح بینی در قزوین

برای آشنایی با سبک کاری دکتر سعید رضا نوری می‌توانید در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر سعیدرضا نوری در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر سعیدرضا نوری در قزوین
نمونه کار دکتر سعید رضا نوری جراح یینی در قزوین
نمونه کار دکتر سعید رضا نوری جراح یینی در قزوین

دکتر مجید نمازی فر یکی از برترین جراحان بینی طبیعی در قزوین

یکی از جراحانی که عمل بینی به سبک طبیعی در قزوین را با مهارت بالایی انجام ‌می‌دهند دکتر نمازی فر هستند. دکتر مجید نمازی فر با شماره نظام پزشکی 86841 متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن در قزوین می باشند که در جراحی بینی به سبک طبیعی مهارت بالایی داشته و به عنوان یکی از بهترین‌های این سبک شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر مجید نمازی فر جراح بینی در قزوین

دکتر نمازی فر در طول 23 سال سابقه فعالیت خود در حوزه عمل‌های زیبایی تعداد زیادی نمونه عمل بینی موفق در رزومه خود داشته‌اند. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر نمازی فر جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر نمازی فر جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر مجید نمازی فر در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر مجید نمازی فر در قزوین

بهترین جراح بینی به روش نیمه فانتزی در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

عمل بینی نیمه فانتزی در کنار تصحیح عملکرد تنفسی تغییرات قابل مشاهده‌ای نیز در فرم بینی ایجاد می‌کند، اما می‌توان گفت فرم طبیعی بینی تا حدودی حفظ می‌شود. بینی نیمه فانتزی اندازه مناسبی داشته و بیش از اندازه کوچک نمی‌شود و قوسی ملایم خواهد داشت. درواقع بهترین جراح بینی در قزوین برای عمل بینی نیمه فانتزی اندازه بینی، شکل نوک بینی و قوس آن  را متناسب با سایر اجزای صورت تغییر می‌دهد. 

شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد فرم بینی خود و نوبت فوری و وی آی پی ویزیت و عمل بینی نیمه فانتزی با بهترین جراحان از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

تماس با مشاوران

به هر حال مهم است که برای عمل بینی نیمه فانتزی به جراحی کاهر و کاربلد مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در قزوین را به شما معرفی می‌کنیم. علاوه بر این برای آشنایی بیشتر با سایر پزشکان این نوع جراحی بینی می‌توانید به مقاله بهترین جراح بینی نیمه فانتزی را چگونه پیدا کنیم؟ رجوع کنید.

دکتر آرمین اکبری یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در قزوین

اگر نگاهی به لیست بهترین جراح بینی در قزوین بیندازید حتما نام دکتر آرمین اکبری را مشاهده خواهید کرد. دکتر اکبری با شماره نظام پزشکی 142134 متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی زیبایی صورت و بینی هستند. ایشان مهارت بسیار زیادی در انجام انواع عمل‌های زیبایی به ویژه عمل بینی نیمه فانتزی دارند و به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین‌های این سبک در قزوین شناخته می‌شوند که می‌توانید با خیال راحت به ایشان مراجعه کنید.

نمونه کارهای دکتر آرمین اکبری جراح بینی در قزوین

در این تعدادی از نمونه کارهای دکتر آرمین اکبری را برای شما قرار داده‌ایم تا به با سبک کاری ایشان آشنا شوید و با اطمینان خاطر برای عمل به ایشان مراجعه کنید.

نمونه عمل بینی دکتر آرمین اکبری جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی دکتر آرمین اکبری جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر آرمین اکبری جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر آرمین اکبری جراح بینی در قزوین

دکتر احمد ابراهیمی یکی از پرطرفدارترین جراحان بینی نیمه فانتزی در قزوین

یکی از جراحان بینی قزوین که در سبک نیمه فانتزی تخصص و مهارت دارند دکتر احمد ابراهیمی با شماره نظام پزشکی 33735 هستند. دکتر ابراهیمی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی می باشند. ایشان با 33 سال تجربه در لیست بهترین جراح بینی در قزوین قرار می‌گیرند.

نمونه کارهای دکتر احمد ابراهیمی در قزوین

برای آشنایی بیشتر با سبک عمل‌های دکتر احمد ابراهیمی می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را در این بخش مشاهده کنید:

نمونه جراحی بینی دکتر احمد ابراهیمی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر احمد ابراهیمی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر احمد ابراهیمی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر احمد ابراهیمی در قزوین

بهترین جراح بینی به سبک فانتزی و عروسکی در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

عمل بینی فانتزی فقط یک جراحی ساده نیست بلکه خلق یک اثر هنری است! اینکه اندازه بینی را به قدری کوچک و باریک کنی که هم زیبایی چهره حفظ شود و هم سلامت تنفسی فرد به خطر نیفتد یک هنر است. در این نوع جراحی بینی بیش از اندازه کوچک شده، قوس شدیدی پیدا می‌کندو نوک آن کاملا سر بالا می‌شود. به همین دلیل باید تاکید کنیم که جراحی بینی فانتزی نیازمند تحقیق و مشورت با جراح با تجربه و کاربلد است و معمولا هر جراحی به روش فانتزی عمل نمی‌کند. این نوع عمل به مهرات بالایی نیاز دارد در غیر اینصورت همه چیز از قبل بدتر می‌شود. بنابراین اگر این سبک را برای عمل بینی خود انتخاب کرده اید، برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید به بهترین جراح بینی در قزوین مراجعه کنید تا در نهایت بینی شما بیش از حد سربالا نشود و فرم بدی پیدا نکند. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی فانتزی قزوین را به شما معرفی می‌کنیم:

بیشتر بخوانید: بهترین جراح بینی عروسکی در تهران

دکتر محمد معین توکلی یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در قزوین

متقاضیان جراحی بینی فانتزی در قزوین می‌توانند به دکتر توکلی مراجعه کنند و خیالشان از بابت نتیجه عمل راحت باشد. دکتر محمد معین توکلی با شماره نظام پزشکی 35887 متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن هستند. ایشان علاوه بر جراحی زیبایی بینی جراحی‌های زیبایی گوش را هم با مهارت بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر محمد معین توکلی جراح بینی در قزوین

در این بخش برای آشنایی شما با سبک کاری دکتر توکلی تعدادی از نمونه کارهای ایشان را قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر محمد معین توکلی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر محمد معین توکلی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر محمد معین توکلی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر محمد معین توکلی جراح بینی در قزوین

بهترین جراح بینی ترمیمی در قزوین

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

عمل بینی ترمیمی برای برطرف کردن ایرادات عمل اولیه انجام می‌شود. این نوع عمل سختی و پیچیدگی بیشتر نسبت به عمل اولیه دارد و معمولا هر پزشکی جراحی ترمیمی را قبول نمی‌کند؛ چراکه در عمل اصلی، استخوان، غضروف و بافت بینی یک بار دچار تغییر شده‌ است و همین موضوع کار را برای جراح پیچیده تر می‌کند. از این رو پیدا کردن بهترین جراح بینی در گرگان برای ترمیم بینی اهمیت بالایی دارد. در این بخش چند مورد از بهترین جراحان بینی ترمیمی قزوین را به شما معرفی می‌کنیم. همچنین شما می‌توانید مقاله بهترین جراح ترمیم بینی در تهران را برای دریافت اطلاعات کامل درمورد ترمیم بینی مطالعه کنید و با جراحان ترمیم بینی در تهران آشنا شوید. 

دکتر مهرداد کوکبی یکی از برترین جراحان بینی ترمیمی در قزوین

یکی از بهترین جراحان بینی قزوین که عمل بینی ترمیمی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند، دکتر مهرداد کوکبی با شماره نظام پزشکی 19478 هستند. دکتر کوکبی متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن در قزوین می باشند. ایشان از معدود جراحان بینی قزوین هستند که عمل ترمیم بینی را انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر مهرداد کوکبی جراح بینی در قزوین

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر مهرداد کوکبی را مشاهده کنید:

نمونه کار دکتر مهرداد کوکبی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر مهرداد کوکبی جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر مهرداد کوکبی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر مهرداد کوکبی در قزوین

دکتر شاپور صفری یکی از معروف ترین جراحان ترمیم بینی در قزوین

یکی دیگر از جراحان بینی قزوین که عمل ترمیم بینی را انجام می‌دهند و در این کار مهارت بالایی دارند، دکتر شاپور صفری هستند. دکتر صفری با کد نظام پزشکی 50998 متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن در قزوین هستند. ایشان با بیش از 30 سال تجربه در حال حاضر در زمینه عمل‌های جراحی زیبایی صورت و بینی، جراحی سینوس و تومور، تزریق ژل و بوتاکس و بلفاروپلاستی فعالیت می‌کنند.

بیستر بخوانید: هزینه عمل بینی در قزوین

نمونه کارهای دکتر شاپور صفری جراح بینی در قزوین

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر شاپور صفری را مشاهده کنید تا با سبک کاری ایشان آشنا شوید.

نمونه کار دکتر شاپور صفری جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر شاپور صفری جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر شاپور صفری در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر شاپور صفری در قزوین

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم

عمل انحراف و پولیپ بینی برای برطرف کردن مشکلات تنفسی انجام می‌شوند. معمولا جراحانی که این نوع عمل را انجام می‌دهند باید تخصص گوش و حلق و بینی داشته باشند. بنابراین برای انجام این عمل باید به بهترین جراح بینی در قزوین مراجعه کنید. در ادامه تعدادی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در قزوین را معرفی خواهیم کرد. اگر قصد جراحی پولیپ و انحراف بینی در تهران دارید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین دکتر عمل انحراف بینی در تهران را مطالعه کنید. 

دکتر فرشید صفدریان یکی از بهترین جراحان پولیپ و انحراف بینی در قزوین

یکی از جراحانی که برای عمل پولیپ و انحراف بینی می‌توانید به ایشان مراجعه کنید دکتر فرشید صفدریان با شماره نظام پزشکی 74721 هستند. دکتر صفدریان متخصص گوش و حلق و بینی بوده و دارای فلوشیپ جراحی بینی و سینوس هستند. ایشان با 25 سال تجربه در حال حاضر در لیست بهترین جراح بینی در قزوین قرار دارند که عمل پولیپ و انحراف بینی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر فرشید صفدریان جراح بینی در قزوین

در این بخش شاهد تعدادی از نمونه کارهای دکتر فرشید صفدریان هستید:

نمونه کار دکتر فرشید صفدریان جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر فرشید صفدریان جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر فرشید صفدریان در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر فرشید صفدریان در قزوین

بهترین جراح بینی به روش باز در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

عمل بینی به روش باز به این صورت است که جراح پوست بینی را به طور کامل برداشته و با دست بازتر تغییرات لازم را در فرم بینی ایجاد می‌کند. این نوع جراحی معمولا مقداری درد و خونریزی به همراه دارد، که طبیعی بوده و به مرور بهبود می یابد. به طور معمول بیشتر پزشکان جراحی بینی را به روش باز انجام می‌دهند. در این بخش با یکی از بهترین جراحان بینی قزوین به روش باز آشنا خواهیم شد:

دکتر ابوالفضل قبادی یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در قزوین

اگر قصد جراحی بینی دارید، می‌توانید به دکتر ابوالفضل قبادی با شماره نظام پزشکی 37530 مراجعه کنید. دکتر قبادی متخصص گوش و حلق و بینی و دارای فلوشیپ اتولوژی- نورواتولوژی هستند. ایشان با 32 سال تجربه در حال حاضر یکی از بهترین جراحان بینی در قزوین هستند که عمل بینی به روش باز را با تخصص و مهارت بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر ابوالفضل قبادی جراح بینی در قزوین

نمونه عمل‌های دکتر ابوالفضل قبادی به خوبی مهارت و تخصص ایشان را نشان می‌دهند. برای آشنایی با سبک کاری دکتر قبادی می‌توانید در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید:

نمونه کار دکتر ابوالفضل قبادی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر ابوالفضل قبادی جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر ابوالفضل قبادی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر ابوالفضل قبادی در قزوین

دکتر محسن رجایی یکی از معروف ترین جراحان بینی به روش باز در قزوین

در قزوین اکثر جراحان عمل بینی را به روش باز انجام می‌دهند. یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در قزوین دکتر محسن رجایی با کد نظام پزشکی 98015 هستند. دکتر رجایی متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن هستند و تاکنون 21 سال تجربه فعالیت در حوزه زیبایی دارند.

نمونه کارهای دکتر محسن رجایی دکتر عمل بینی در قزوین

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر محسن رجایی را مشاهده کرده و با سبک کاری ایشان آشنا شوید:

نمونه کار دکتر محسن رجایی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر محسن رجایی جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر محسن رجایی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر محسن رجایی در قزوین

بهترین جراح بینی به روش بسته در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

جراحی بینی به روش بسته پیچیدگی‌های زیادی دارد؛ چراکه در این روش پوست بینی به طور کامل برداشته نمی‌شود و بهترین جراح بینی در قزوین به همه اجزای بینی دسترسی ندارد. این روش نسبت به جراحی باز درد و خونریزی کمتر و دوره نقاهت کوتاه تری دارد و به همین دلیل برخی افراد تمایل دارند از این روش برای جراحی کنند. البته باید بدانید که همه پزشکان تخصص انجام عمل بینی به روش بسته را ندارند. در واقع باید بگوییم متاسفانه هیچ یک از جراحان قزوین عمل بینی به روش بسته را انجام نمی دهند. اما شما می توانید برای آشنایی با بهترین جراحان بینی به روش بسته در سراسر کشور و دریافت نوبت ویزیت و عمل با این پزشکان از طریق دکمه زیر با دکی یاب تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین جراح بینی تهران و شهرستان را مطالعه کنید.

تماس با مشاوران

بهترین جراح بینی خانم در قزوین

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

تعداد جراحان بینی خانم در قزوین زیاد نیست، اما جالب است بدانید جراحان خانم دقت و ظرافت بسیار بالایی در حین عمل به خرج می‌دهند و همین امر باعث شده تا اسمشان در لیست بهترین جراح بینی در قزوین قرار بگیرد. در این بخش قصد داریم تعدادی از بهترین جراحان بینی خانم در قزوین را به شما معرفی کنیم:

دکتر مهدیس اصفهانی یکی بهترین جراحان بینی خانم در قزوین

اگر به دنبال جراح بینی خانم در قزوین هستید، دکتر مهدیس اصفهانی با شماره نظام پزشکی 110921 یکی از بهترین جراحان بینی خانم در قزوین هستند که می‌توانید به ایشان مراجعه کنید. دکتر اصفهانی متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر گردن و جراح زیبایی بینی، صورت و بوتاکس هستند.

نمونه کارهای دکتر مهدیس اصفهانی دکتر جراح بینی در قزوین

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه عمل‌های دکتر اصفهانی را مشاهده کنید تا با سبک کاری ایشان آشنا شوید و راحت تر  تصمیم بگیرید.

نمونه کار دکتر مهدیس اصفانی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر مهدیس اصفانی جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر مهدیس اصفهانی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر مهدیس اصفهانی در قزوین

دکتر نیکو حاتمی از معروف ترین جراحان بینی خانم در قزوین

یکی دیگر از جراحان بینی خانم در قزوین که می‌توانید با اطمینان خاطر به ایشان مراجعه کنید دکتر نیکو حاتمی هستند. دکتر حاتمی با شماره نظام پزشکی 144713 متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی زیبایی صورت و بینی در قزوین هستند. ایشان به دلیل با تخصص و مهارت بالایی که دارند در لیست بهترین جراح بینی در قزوین قرار گرفته اند.

نمونه کارهای دکتر نیکو حاتمی جراح بینی در قزوین

برای آشنایی بیشتر با سبک عمل‌های جراحی دکتر نیکو حاتمی در این بخش تعدادی از نمونه کارهای ایشان را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی دکتر نیکو حاتمی در قزوین
نمونه عمل بینی دکتر نیکو حاتمی در قزوین
نمونه کار دکتر نیکو حاتمی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر نیکو حاتمی جراح بینی در قزوین

بهترین جراح بینی مردانه در قزوین

نمونه عمل زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در لرستان
نمونه عمل زیبایی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

جراحی بینی مردان به دلیل ضخیم تر بودن پوست بینی معمولا سخت تر است و همه جراحان نمی‌توانند بینی مردان را به خوبی عمل کنند. آقایانی که قصد جراحی بینی دارند معمولا به دنبال پزشکی هستند که بتواند در کنار برطرف کردن ایرادات بینی، فرم طبیعی بینی را حفظ کرده و چهره آن‌ها را از حالت مردانه خارج نکند. بنابراین این افراد به دنبال بهترین جراح بینی در قزوین می‌گردند که در عمل بینی مردانه مهارت بسیار بالایی داشته باشد. در ادامه با تعدادی از بهترین جراحان بینی مردانه در قزوین آشنا می‌شوید:

برای مطالعه بیشتر: هزینه عمل بینی در تهران

دکتر داود اکبری یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی مردانه در قزوین

به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در قزوین می توان به دکتر داود اکبری با کد نظام پزشکی 17677 اشاره کرد. دکتر اکبری با بیش از 45 سال سابقه فعالیت متخصص گوش گلو و بینی و جراحی سر و گردن در قزوین هستند. ایشان مهارت بالایی در عمل‌های بینی طبیعی و مردانه دارند.

نمونه کارهای دکتر داود اکبری دکتر عمل دماغ در قزوین

در این بخش می‌توانید برای اطمینان بیشتر تعدادی از نمونه کارهای دکتر داود اکبری را مشاهده کنید:

نمونه کار دکتر داود اکبری جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر داود اکبری جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر داود اکبری در قزوین
نمونه جراحی بینی دکتر داود اکبری در قزوین

دکتر پیام واردی یکی از معروف ترین جراحان بینی مردانه در قزوین

یکی دیگر از جراحان بینی مناسب برای عمل‌های بینی مردانه دکتر پیام واردی با شماره نظام پزشکی 121414 هستند. دکتر واردی دارای بورد تخصصی جراحی فک و زیبایی صورت از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و متخصص جراحی زیبایی بینی و صورت می باشند. ایشان همچنین تحقیقات و پژوهش‌های بسیار متعددی در زمینه جراحی زیبایی بینی انجام داده اند. این دکتر حاذق تاکنون بیش از ۹ تکنیک جدید را در جراحی زیبایی بینی ابداع کرده‌اند که تمامی آن‌ها در معتبرترین مجلات مرتبط با رشته جراحی فک و زیبایی صورت دنیا به چاپ رسیده‌اند.

نمونه کارهای دکتر پیام واردی جراح بینی در قزوین

در این تعدادی از نمونه کارهای دکتر پیام واردی را برای شما قرار داده‌ایم تا سبک جراحی ایشان بیشتر آشنا شوید:

نمونه کار دکتر پیام واردی جراح بینی در قزوین
نمونه کار دکتر پیام واردی جراح بینی در قزوین
نمونه عمل جراحی بینی دکتر پیام واردی در قزوین
نمونه عمل جراحی بینی دکتر پیام واردی در قزوین

تا اینجا با تعدادی از برترین و پرطرفدارترین جراحان بینی قزوین در سبک های مختلف آشنا شدیم. شما می‌‌توانید برای دریافت نوبت ویزیت با بهترین جراح بینی در قزوین و سایر جراحان بینی در کشور از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب ارتباط برقرار کنید.

تماس با دکی یاب

نظرسنجی بهترین جراحان بینی در قزوین

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

یکی از راه‌های اطمینان از مهارت پزشک، اطلاع از نظر زیباجویانی است که قبلا با او عمل زیبایی بینی انجام داده‌اند. به همین دلیل در این بخش نظرات برخی از مراجعه کنندگان به بهترین جراح بینی در قزوین را به تفکیک برایتان آورده‌ایم تا بتوانید با اطمینان بیشتری انتخاب کنید.

نظرسنجی دکتر محمد گلی یکی از محبوب ترین جراحان بینی گوشتی در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
نمونه عمل بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
عمل زیبایی بینی که واقعا راضی هستم و یه دکتر خوش اخلاق و عالی ستایش محمدی ستایش محمدیکاربر سایت عمل زیبایی بینی پیش دکتر گلی انجام دادم کارش خیلی عاااالی هستش رامینا رامیناکاربر سایت سلام و عرض ادب جراحی بینی انجام دادم فوق العاده دکتر خوبیه و الآنم خدارو شکر مشکلی ندارم مریم علوی مریم علویکاربر سایت قبلی بعدی

نظر سنجی دکتر مجید نمازی فر یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در قزوین

نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی با مشاوره مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
عمل زیبایی بینی انجام دادم وراضی ام، ممنون از آقای دکتر و منشی بااخلاقشون امیرحسین غیاثی امیرحسین غیاثیکاربر سایت بسیار دکتر عالی و مودب و با حوصله و ماهرترین در تخصص خودشون هستند ماهک ماهککاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر محمد بقایی یکی از شناخته شده ترین جراحان بینی استخوانی در قزوین

نمونه عمل بینی نیمه فانتزی با مجموعه دکی یاب
نمونه عمل بینی با مجموعه دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
بینیمو پیش ایشون جراحی کردم و کاملا راضیم نظری نظریکاربر سایت بسیار دکتر عالی و خوش برخوردی هستن از عمل بینیمم کاملا راضیم زینب صفری زینب صفریکاربر سایت بینیمو عمل کردم فوق العاده راضیم ناهید ناهیدکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر سعید رضا نوری یکی از معروف ترین جراحان بینی طبیعی در قزوین

جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
بهترین جراح قزوین هستن فرزانه طاهری فرزانه طاهریکاربر سایت من عمل جراحی کردم،کاش عمل نمیکردم فقط هزینه اش برام ماند. اصلا راضی نیستم رضایی رضاییکاربر سایت از کیفیت درمان و نحوه برخورد پزشک رضایت نداشتم. رویا پرندیان رویا پرندیانکاربر سایت قبلی بعدی

نظر سنجی دکتر محمد طالب زاده یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در قزوین

جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
جراحی زیبایی بینی با مشاورهء مجموعهء دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قم
انحراف و پلیپ بینی داشتم ،جراحی زیبایی هم انجام دادم با اینکه بینی گوشتی داشتم ولی کاملا راضی ام حتی بعد از جراحی هم هیچ تورم و عوارضی نداشتم. سونیا سونیاکاربر سایت دکتر صالب زاده پزشک حازق و مهربانی هستن و احترام زیادی براشون قاعلم کارشونم خیلی خوبه و من راضی هستم ازشون ایمانی ایمانیکاربر سایت جراحی بینی دو ماه گذشته ،نیمه فانتزی با قوس ملایم خواستم ولی اصلا قوس ندادن که ملایم باشه زیر بینی هم بالای جای بخیه تمیز نیست ساناز سانازکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر محمد معین توکلی یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
عمل زیبایی بینی انجام دادم کارش خوب بود کریمی کریمیکاربر سایت برای عمل بینی کمترین زمان ممکن عمل شدم و هنوز که هنوزه هیچکس متوجه عملم نمیشه از بس که زیبا و تمیز و طبیعی انجام شده واقعا ازشون ممنونم به هرکی هم بخواد بره صددرصد پیشنهاد میکنم نگین نگینکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر مهرداد کوکبی یکی از برترین جراحان بینی ترمیمی در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
تو کارش خیلی دقیق و با تجربه ، جز بهتریناس من ازش واقعا راضی هستم زارعی زارعیکاربر سایت بسیار متشخص و با حوصله و خیلی خوب وقت برای مریض اختصاص میدهد مرضیه مرضیهکاربر سایت قبلی بعدی

نظرسنجی دکتر مهدیس اصفهانی یکی بهترین جراحان بینی خانم در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
من بینیمو عمل کردم امروز قراره برم مطب ایشون گچشو باز کنه واقعا راحت بود خیلی از عملم راضی ام یکم از بینیم هم ک فعلا مشخصه خیلی خوب شده اینو همه میگن الهه آرام الهه آرامکاربر سایت عمل بینی انجام دادم.کارشون عالیه. اخلاق که نگم خیلی مهربان هستن مرجان مرجانکاربر سایت قبلی بعدی

نظر سنجی دکتر نیکو حاتمی از معروف ترین جراحان بینی خانم در قزوین

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
عمل زیبایی انحراف بینی داشتم و بسیار عالی انجام دادند صدف صدفکاربر سایت خیلی دکتر خوب و عالی هست راحله راحلهکاربر سایت قبلی بعدی

خدمات دکی یاب برای جراحی بینی در قزوین

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در قزوین

یکی از خدمات اصلی دکی یاب مشاوره تخصصی و VIP قبل از عمل بینی است. کارشناسان دکی یاب بعد از مشاوره تخصصی، فرم دقیق بینی شما را تشخیص داده و در نهایت متناسب با فرم بینی، سبک عمل دلخواهتان و همچنین با توجه به بودجه شما مناسب ترین جراح بینی را به شما معرفی می‌کنند. علاوه بر این کارشناسان ما تمام مراحل دریافت نوبت ویزیت و عمل را برای شما انجام می‌دهند. به طوری که شما بعد از انتخاب پزشک اولین نوبت خالی را دریافت خواهید کرد.

یکی دیگر از خدمات شگفت انگیزی که دکی یاب برای شما زیباجویان در نظر گرفته، شرایط پرداخت اقساطی است. با این امکان شما می‌توانید بخشی از هزینه عمل را پرداخت کرده و مابقی هزینه را به صورت قسطی و بعد از عمل پرداخت کنید. 

همچنین اگر شما بخواهید برای عمل بینی به شهرهایی مثل شیراز و یا تهران سفر کنید با استفاده از خدمات دکی یاب می‌توانید رفت و برگشت رایگان به این شهرها داشته باشید و حتی مجموعه دکی یاب برای رفاه حال زیباجویان امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم می‌کند.

علاوه بر این دکی یاب در مواقعی نیز تخفیفات شگفت انگیزی را برای زیباجویان ارائه می‌دهد که می‌توانید از این تخفیفات بهره مند شوید. پیشنهاد می شود مقاله هزینه عمل بینی در تهران را برای اطلاعات بیشتر در خمورد هزینه ها مطالعه کنید. ارائه پک هدیه و پشتیبانی به مدت دو سال نیز از خدماتی هستند که بعد از عمل ارائه می‌شوند. برای اطلاع از شرایط تخفیف و سایر خدمات دکی یاب می توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان تماس بگیرید.

ارتباط با دکی یاب

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم بهترین جراحان بینی قزوین را به تفکیک سبک کاری آن‌ها به شما معرفی کنیم. همانطور که گفتیم هر یک از جراحان در یکی از سبک‌های جراحی مهارت بیشتری دارد. بنابراین بهترین کار برای رسیدن به نتیجه دلخواه این است که به بهترین جراح بینی در قزوین که تخصص کافی در سبک مورد نظر شما داشته باشد، مراجعه کنید. اگر تجربه‌ای درخصوص عمل با هر یک از این پزشکان دارید و یا سوالی در این مورد برایتان باقی مانده می‌توانید سوالات و نظراتتان را در بخش دیدگاه با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

چطور از بهترین جراحان بینی قزوین نوبت دریافت کنیم؟

برای دریافت نوبت ویزیت و عمل کافی است با شماره‌های دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از مشاوره تخصص و انتخاب پزشک متناسب با شرایط شما در اولین فرصت برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می کنند.

امکان پرداخت اقساطی تنها برای زیباجویانی وجود دارد که از طریق مجموعه دکی یاب برای عمل اقدام می کنند. برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکتر محمد گلی و دکتر مجید نمازی فر از بهترین جراحان بینی گوشتی در قزوین هستند.

برای دریافت نوبت ویزیت و عمل کافی است با شماره‌های دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از مشاوره تخصص و انتخاب پزشک متناسب با شرایط شما در اولین فرصت برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می کنند.

امکان پرداخت اقساطی تنها برای زیباجویانی وجود دارد که از طریق مجموعه دکی یاب برای عمل اقدام می کنند. برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکتر محمد گلی و دکتر مجید نمازی فر از بهترین جراحان بینی گوشتی در قزوین هستند.

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر