دسته بندی نشده

بهترین جراح بینی در کردستان کیست | رزومه + نمونه کار + عمل بینی اقساطی

بهترین جراح بینی در کردستان

بهترین جراح بینی در کردستان در این مقاله به شما معرفی می شود. اگر در کردستان زندگی می‌کنید و قصد جراحی بینی دارید این مقاله برای شما نوشته شده است! 

احتمالا برای پیدا کردن یک جراح حاذق و متخصص عمل بینی با چالش های بسیاری رو به رو شده‌اید. یکی از بزرگ ترین این چالش ها تشخیص دکتری است که بتواند شما را به نتیجه مورد نظرتان برساند. به هرحال هر یک از جراحان در عمل یک فرم بینی مهارت بیشتری دارند و شما باید با توجه به بینی خود و سبک جراحی دلخواهتان پزشک مناسب را انتخاب کنید. طبیعتا این کار آسان نیست و از عهده هر کسی بر نمی‌آید!! به همین دلیل در این مقاله یکی از بزرگ ترین دغدغه های شما را برطرف کرده ایم.  

برای این که تشخیص دهید فرم بینی تان چیست و کدام سبک برای شما مناسب است و کدام پزشک می تواند بینی شما را به خوبی عمل کند، بهترین راه این است که با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان ما بعد از مشاوره تخصصی فرم بینی شما را تشخیص داده و با توجه به فرم بینی، سبک عمل و بودجه شما بهترین جراح را معرفی می کنند و درصورت تمایل برایتان نوبت ویزیت دریافت می کنند. برای دریافت مشاوره تخصصی و انتخاب بهترین جراح بینی می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

چگونه می توانیم بهترین جراح بینی در کردستان را پیدا کنیم؟

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

زمانی که قصد جراحی بینی داشته باشید قطعا برای رسیدن به نتیجه مورد نظر سختگیری و حساسیت بسیاری خواهید داشت. اینجاست که پیدا کردن بهترین جراح بینی اهمیت زیادی پیدا می‌کند. به طور کلی پیدا کردن بهترین در هر زمینه‌ای کار سختی است و هر کسی نمی‌تواند به راحتی بهترین را تشخیص دهد. در این شرایط عاقلانه ترین کار عاقلانه مشورت با افراد متخصص در این زمینه است. 

شما می‌توانید برای پیدا کردن بهترین جراح بینی در کردستان متناسب با فرم بینی و سبک عمل دلخواهتان و همچنین با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارید، با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا بعد از مشاوره دقیق و تخصصی بهترین گزینه را به شما معرفی کنند. پیشنهاد می کنیم قبل از شروع مشاوره برای آشنایی بیشتر با کلیات جراحی بینی مقاله عمل بینی را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی در کردستان برای عمل بینی به سبک های مختلف

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

جراحی بینی در سبک‌های مختلفی از جمله طبیعی، نیمه فانتزی و فانتزی انجام می‌شود. انتخاب سبک عمل معمولا به سلیقه خود فرد و تشخیص پزشک بستگی دارد. به طور کلی بهترین جراح بینی در کردستان کسی است که سبک جراحی را متناسب با فرم بینی و چهره افراد انتخاب کند. به علاوه خوب است بدانیم هر جراح در یکی از سبک‌های عمل بینی مهارت بیشتری دارد. در ادامه این مطلب تعدادی از بهترین جراحان هر سبک را به شما معرفی می‌کنیم. علاوه بر این شما می‌توانید برای آشنایی با جراحان سایر شهرها مقاله بهترین جراح بینی در تهران و شهرستان را مطالعه کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

بینی بیشتر افراد فرم گوشتی دارد. این فرم بینی دارای پوست ضخیم و غضروف های ضعیف است و به همین دلیل جراحی این مدل بینی از نوع استخوانی سخت تر می باشد. همین پیچیدگی باعث می شود معمولا همه جراحان عمل این نوع بینی را انجام ندهند. بنابراین افراد دارای بینی های گوشتی باید به دنبال بهترین جراح بینی در کردستان بگردند که تخصص و مهارت بالایی در این زمینه داشته باشد و بتواند بینی گوشتی را به خوبی عمل کند. در ادامه با تعدادی از بهترین جراحان بینی گوشتی در کردستان آشنا می‌شوید. علاوه بر این برای آشنایی بیشتر با بینی‌های گوشتی و جراحی این نوع بینی‌ها پیشنهاد می‌شود مقاله عمل جراحی بینی گوشتی/ از بهترین جراحان تا هزینه و نمونه کارهای باور نکردنی را مطالعه کنید.

دکتر فرزاد فیروزی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در کردستان

یکی از جراحان بینی خوب در کردستان که عمل بینی‌های گوشتی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر فرزاد فیروزی با شماره نظام پزشکی 84477 هستند. دکتر فیروزی متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن در سنندج می باشند. ایشان با بیش از 23 سال تجربه فعالیت در حوزه زیبایی در حال حاضر در لیست بهترین جراح بینی در کردستان قرار دارند.

نمونه کارهای دکتر فرزاد فیروزی جراح بینی در کردستان

دکتر فرزاد فیروزی در طول سال‌های فعالیت خود نمونه کارهای موفق بسیاری در رزومه خود داشته‌اند. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید تا با سبک کاری دکتر فیروزی آشنا شده و راحت‌تر بتوانید برای مراجعه به ایشان تصمیم بگیرید.

نمونه جراحی بینی دکتر فرزاد فیروزی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر فرزاد فیروزی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر فرزاد فیروزی جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر فرزاد فیروزی جراح بینی در کردستان

دکتر آذر فیضی یکی از برترین جراحان بینی گوشتی در کردستان

کسانی که بینی‌ گوشتی دارند می‌توانند برای عمل بینی خود به دکتر آذر فیضی که یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در کردستان محسوب می‌شوند، مراجعه کنند. دکتر فیضی با شماره نظام پزشکی 92398 متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن در سنندج هستند. ایشان بیش از 22 سال در زمینه جراحی زیبایی بینی در کردستان فعالیت داشته و مهارت و تخصص خود را به خوبی به نمایش گذاشته‌اند.

نمونه کارهای دکتر آذر فیضی جراح بینی در کردستان

با مشاهده نمونه کارهای دکتر آذر فیضی به این نتیجه خواهید رسید که ایشان قطعا یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای عمل بینی‌های گوشتی خواهند بودند. در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های دکتر فیضی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه عمل بینی دکتر آذر فیضی جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر آذر فیضی جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر آذر فیضی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر آذر فیضی در کردستان

بهترین جراح بینی استخوانی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

بینی‌های استخوانی یکی از بهترین فرم‌های بینی برای جراحی هستند. درواقع می‌توان گفت این نوع بینی ها به دلیل برخورداری از پوست نازک و ساختار استخوانی و غضروفی محکم کار را برای جراح آسان می‌کنند. از این رو بهترین جراح بینی در کردستان می‌تواند با تکیه بر مهارت و توانایی خود فرم بینی را متناسب با سایر اجزای صورت تغییر دهد. مقاله همه چیز در رابطه با عمل بینی استخوانی می‌تواند اطلاعات مفیدی در این زمینه به شما ارائه دهد. بر این اساس در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی استخوانی در کردستان را به شما معرفی می‌کنیم.

همچنین برای تشخیص فرم دقیق بینی خود می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا بعد از مشاوره فرم بینی شما را تشخیص داده و در نهایت بهترین جراح برای عمل فرم بینی‌تان را به شما معرفی کنند.

دکتر بهمن قمری یکی از معروف ترین جراحان بینی استخوانی در کردستان

یکی از پزشکان جراح بینی در کردستان که تخصص و مهارت بالایی در عمل بینی‌های استخوانی دارند دکتر بهمن قمری هستند. دکتر قمری با شماره نظام پزشکی 155556 به عنوان متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن در سنندج فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر بهمن قمری جراح بینی در کردستان

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر بهمن قمری متخصص گوش، گلو و بینی در سنندج را مشاهده کنید تا هم با سبک کاری ایشان آشنا شوید و هم راحت تر بتوانید برای مراجعه به ایشان تصمیم بگیرید.

نمونه عمل بینی دکتر بهمن قمری جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر بهمن قمری جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر بهمن قمری جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر بهمن قمری جراح بینی در کردستان

دکتر زینب باقری یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در کردستان

یکی دیگر از بهترین جراحان بینی استخوانی در کردستان دکتر زینب باقری با کد نظام پزشکی 152846 هستند. دکتر باقری جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در سنندج هستند که در طول سال‌ها فعالیت در حوزه زیبایی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین‌ها در لیست بهترین جراح بینی در کردستان شناخته می‌شوند که عمل بینی‌های استخوانی را با مهارت بسیار بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر زینب باقری جراح بینی در کردستان

برای راحتی انتخاب شما در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر زینب باقری را قرار داده‌ایم تا با مشاهده آن‌ها با سبک کاری دکتر آشا شوید و راحت تر بتوانید تصمیم گیری کنید.

نمونه کار دکتر زینب باقری جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر زینب باقری جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر زینب باقری جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر زینب باقری جراح بینی در کردستان

بهترین جراح بینی به سبک طبیعی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

جراحی بینی به سبک طبیعی یکی از روش‌های جراحی بینی است که هدف آن تغییر شکل بینی به نحو کاملا هماهنگ با سایر اجزای صورت بوده و فرم طبیعی آن را حفظ می کند. در این سبک جراحی ایرادات بینی برطرف می‌شوند، اما ظاهر بینی تغییر چندانی نمی‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد عمل بینی طبیعی می‌توانید مقاله عمل بینی طبیعی یا نچرال را مطالعه کنید. درواقع در این روش بهترین جراح بینی در کردستان بر اصلاحات کم و متناسب تاکید دارد و همین امر باعث می‌شود نتیجه نهایی کاملا طبیعی به نظر برسد به طوری که حتی ممکن است افراد متوجه عملی بودن بینی شما نشوند.

در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی طبیعی در کردستان را معرفی می کنیم.

دکتر کمال فرجی یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در کردستان

اگر قصد دارید بینی خود را به شکلی کاملا طبیعی عمل کنید یکی از بهترین گزینه‌ها برای این نوع عمل دکتر کمال فرجی با شماره نظام پزشکی 109863 است. دکتر فرجی متخصص جراحی فک و صورت و زیبایی و ایمپلنت در سنندج هستند و عمل‌های بینی به سبک طبیعی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر کمال فرجی جراح بینی در طبیعی

دکتر کمال فرجی در طول سال‌های فعالیت خود نمونه عمل‌های موفق بسیاری داشته‌اند که در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید.

نمونه کار دکتر کمال فرجی جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر کمال فرجی جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر کمال فرجی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر کمال فرجی در کردستان

دکتر حسنا زبیری یکی از برترین جراحان بینی طبیعی در کردستان

از بهترین جراحان بینی طبیعی کردستان می‌توان به دکتر حسنا زبیری با کد نظام پزشکی 128359 اشاره کرد. دکتر زبیری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در سنندج کردستان هستند و حدود 14 سال سابقه فعالیت در حوزه زیبایی دارند. ایشان با مهارتی که در عمل بینی به سبک طبیعی دارند یکی از بهترین گزینه‌ها برای کسانی هستند که قصد دارند بینی خود را کاملا طبیعی عمل کنند.

نمونه کارهای دکتر حسنا زبیری جراح بینی در کردستان

مشاهده نمونه کارهای دکتر حسنا زبیری این اطمینان را به شما می‌دهند که ایشان مهارت و تخصص بالایی در زمینه کاری خود دارند و به این ترتیب شما می‌توانید با اطمینان بیشتری برای عمل به ایشان مراجعه کنید. در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر زبیری را مشاهده کنید.

نمونه عمل دکتر حسنا زبیری جراح بینی در کردستان
نمونه عمل دکتر حسنا زبیری جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر حسنا زبیری جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر حسنا زبیری جراح بینی در کردستان

بهترین جراح بینی به سبک نیمه فانتزی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

عمل بینی نیمه فانتزی یکی از سبک‌های جراحی است که بیشترین طرفدار را در بین زیباجویان دارد. این نوع جراحی به دلیل اینکه هم فرم بینی را به اندازه مناسبی تغییر می‌دهد و هم سلامت تنفس فرد را حفظ می‌کند مورد توجه افراد بسیاری قرار می گیرد. در جراحی نیمه فانتزی بینی به اندازه کوچک می شود، قوس پیدا می‌کند و نوک آن به مقدار بسیار کمی سر بالا می‌شود. مقاله همه چیز در رابطه با سبک و مدل جراحی بینی نیمه فانتزی می‌تواند در این زمینه اطلاعات مفیدی به شما بدهد.

جراحی که این نوع عمل را انجام می‌دهد باید تخصص و مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند تغییرات را به اندازه و متناسب با چهره شما انجام دهد. بر همین اساس در ادامه تعدادی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در کردستان را به شما معرفی می‌کنیم:

دکتر شاهین رجائیه یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در کردستان

افرادی که قصد دارند بینی خود را به سبک نیمه فانتزی عمل کنند می‌توانند با خیال راحت به دکتر رجائیه مراجعه کنند. دکتر شاهین رجائیه با شماره نظام پزشکی 23667 متخصص گوش و حلق و بینی در کردستان هستند. ایشان با تجربه‌ای که در طول سال‌ها کسب کرده‌اند در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی کردستان در سبک نیمه فانتزی شناخته می‌شوند.

نمونه کارهای دکتر شاهین رجائیه جراح بینی در کردستان

در این بخش برای آشنایی شما با سبک کاری دکتر شاهین رجائیه تعدادی از نمونه کارهای ایشان را قرار داده‌ایم تا بتوانید با اطمینان بیشتری برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید.

نمونه کار دکتر شاهین رجائیه جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر شاهین رجائیه جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر شاهین رجائیه جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر شاهین رجائیه جراح بینی در کردستان

بهترین جراح بینی فانتزی و عروسکی در کردستان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

عمل بینی فانتزی برای کسانی مناسب است که به دنبال یک تغییر چهره اساسی هستند. در این سبک جراحی بینی بیش از اندازه کوچک می‌شود، قوس زیادی پیدا می‌کند و نوک آن کاملا سر بالاست. برای آشنایی با این سبک عمل می‌توانید مقاله سیر تا پیاز عمل بینی فانتزی را مطالعه کنید. معمولا افراد زیادی تمایل به این نوع جراحی ندارند و تعداد کمتری از پزشکان می‌توانند عمل فانتزی و عروسکی را با مهارت بالا و طوری انجام دهند که بینی بدشکل نشود. بنابراین مهم ترین موضوع درمورد جراحی بینی فانتزی مراجعه به پزشک حاذق و کاربلد است. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی فانتزی کردستان را به شما معرفی می‌کنیم.

دکتر کمال فرجی یکی از بهترین جراحان بینی فانتزی در کردستان

یکی از بهترین گزینه‌ها برای عمل بینی فانتزی دکتر کمال فرجی با شماره نظام پزشکی 109863 هستند. دکتر فرجی متخصص جراحی فک و صورت و زیبایی و ایمپلنت در سنندج هستند و علاوه بر سبک عمل‌ بینی فانتزی، جراحی بینی به سبک طبیعی را هم با مهارت بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر کمال فرجی جراح بینی در کردستان

مشاهده نمونه کارهای دکتر فرجی این اطمینان را به شما می‌دهد که پزشک مناسبی را برای جراحی بینی تان انتخاب کرده‌اید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر کمال فرجی را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه جراحی بینی دکتر کمال فرجی در کرستان
نمونه جراحی بینی دکتر کمال فرجی در کرستان
نمونه کار دکتر کمال فرجی جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر کمال فرجی جراح بینی در کردستان

بهترین جراح بینی ترمیمی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

عمل بینی ترمیمی نوعی از جراحی بینی است که برای افرادی در نظر گرفته شده که از نتیجه عمل اول راضی نیستند و یا دچار حادثه شده‌اند و فرم بینی آن‌ها به هم خورده است. این افراد باید به بهترین جراح بینی در کردستان مراجعه کنند؛ چراکه همه پزشکان این نوع عمل را انجام نمی‌دهند. از آنجایی که ساختار بینی در عمل اول به هم خورده و دچار تغییر شده عمل ترمیمی دچار پیچیدگی‌هایی است که هر پزشکی نمی‌تواند از عهده آن بربیاید. به همین دلیل باید قبل از عمل تحقیق و جستجو کرد. برای اینکه بدانید کدام پزشکان عمل ترمیمی را انجام می‌دهند می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید.

دکتر محمدرضا سلطان مرادی یکی از بهترین جراحان بینی ترمیمی در کردستان

برای ترمیم بینی یکی از بهترین گزینه‌ها در کردستان دکتر سلطان مرادی هستند. دکتر محمدرضا سلطان مرادی متخصص گوش و حلق و بینی در سنندج بوده که با شماره نظام پزشکی 86190 فعالیت می‌کنند. ایشان یکی از معدود جراحان بینی کردستان هستند که عمل بینی ترمیمی را قبول می‌کنند و با مهارت و تخصص بالایی این عمل را انجام می‌دهند. بنابراین اگر بینی شما نیاز به عمل ترمیمی دارد می‌توانید با خیال راحت به ایشان مراجعه کنید.

نمونه کارهای دکتر محمدرضا سلطان مرادی جراح بینی در کردستان

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر محمدرضا سلطان مرادی را مشاهده کنید تا با سبک کاری ایشان آشنا شده و خیالتان از بابت مهارت ایشان راحت شود.

نمونه عمل بینی دکتر محمدرضا سلطان مرادی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر محمدرضا سلطان مرادی در کردستان
نمونه کار دکتر محمدرضا سلطان مرادی جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر محمدرضا سلطان مرادی جراح بینی در کردستان

دکتر شاهین تقی زاده یکی از بهترین جراحان ترمیم بینی در کردستان

یکی دیگر از جراحان بینی خوب در کردستان که عمل بینی‌های ترمیمی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر شاهین تقی زاده با شماره نظام پزشکی 161941 هستند. دکتر تقی زاده متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن در سنندج می باشند. ایشان دارای رتبه برتر بورد تخصصی کشوری از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

نمونه کارهای دکتر شاهین تقی زاده جراح بینی در کردستان

با مشاهده نمونه کارهای دکتر شاهین تقی زاده به میزان دقت، مهارت و تخصص ایشان پی خواهید برد و بر همین اساس می‌توانید راحت‌تر تصمیم بگیرید. در این بخش تعدادی از نمونه کارهای دکتر تقی زاده را برای شما قرار داده‌ایم:

نمونه کار دکتر شاهین تقی زاده جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر شاهین تقی زاده جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر شاهین تقی زاده جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر شاهین تقی زاده جراح بینی در کردستان

بهترین جراح عمل انحراف و پولیپ بینی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

پولیپ و انحراف بینی از جمله مشکلات تنفسی بینی محسوب می‌شوند که اگر با دارو قابل درمان نباشند باید جراحی شوند. بهترین جراحان بینی معمولا عمل پولیپ و انحراف را هم انجام می‌دهند، اما این عمل نیاز به مهارت و تجربه خاصی دارد و نمی‌توان برای این کار به هر پزشکی مراجعه کرد. به همین دلیل در این بخش تعدادی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در کردستان را به شما معرفی کرده‌ایم:

دکتر جمال امجدی یکی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در کردستان

یکی از جراحان بینی کردستان که عمل جراحی پولیپ و انحراف بینی را انجام می‌دهند دکتر جمال امجدی هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی و زیبایی صورت در سنندج هستند که علاوه بر جراحی‌های زیبایی عمل‌های انحراف و پولیپ بینی را با مهارت بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر جمال امجدی جراح بینی در کردستان

در این بخش تعدادی از نمونه عمل‌های زیبایی بینی دکتر جمال امجدی را برای شما قرار داده‌ایم تا با سبک کاری ایشان آشنا شوید.

نمونه عمل بینی دکتر جمال امجدی جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی دکتر جمال امجدی جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر جمال امجدی جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر جمال امجدی جراح بینی در کردستان

بهترین جراح بینی به روش باز در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

جراحی بینی به روش باز درواقع همان روش معمول برای عمل بینی است. در این روش پوست بینی به طور کامل برداشته می‌شود و تغییرات لازم ایجاد می‌شود. سپس بهترین جراح بینی در کردستان پوست را به سر جای خود بازگردانده و بخیه می‌زند. بیشتر جراحان بینی به روش باز عمل می‌کنند؛ چراکه در این روش دست جراح بازتر است و راحت تر می‌تواند تغییرات را ایجاد کند. با این وجود باز هم باید در انتخاب جراح دقت کرد. برای آشنایی با بهترین جراحان بینی بهتر است سری به مقاله بهترین جراح بینی در ایران بزنید. در این بخش تعدادی از بهترین جراحان بینی به روش باز در کردستان به شما معرفی می‌شوند.

دکتر محمدرضا بهاری یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در کردستان

به عنوان یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در کردستان می‌توان به دکتر محمدرضا بهاری اشاره کرد. دکتر بهاری متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن هستند که با شماره نظام پزشکی 41092 در سنندج فعالیت می‌کنند. ایشان عمل بینی را به روش باز و با دقت و مهارت بسیار بالایی انجام می‌دهند.

نمونه کارهای دکتر محمدرضا بهاری جراح بینی در کردستان

با مشاهده نمونه کارهای دکتر محمدرضا بهاری جراح بینی در کردستان می‌توانید به مهارت، دقت و تخصص ایشان پی ببرید و با خیالی آسوده تر برای عمل به ایشان مراجعه کنید. در این بخش می‌توانید تعدادی از این نمونه کارها را مشاهده کنید:

نمونه کار دکتر محمدرضا بهاری جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر محمدرضا بهاری جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر محمدرضا بهاری در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر محمدرضا بهاری در کردستان

دکتر جهانگیر سالاری یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در کردستان

یکی دیگر از جراحان بینی در کردستان که عمل بینی را به روش باز و با مهارت بالایی انجام می‌دهند دکتر جهانگیر سالاری هستند. ایشان متخصص گوش و حلق و بینی بوده و با شماره نظام پزشکی 21275 در سنندج فعالیت می‌کنند.

نمونه کارهای دکتر جهانگیر سالاری جراح بینی در کردستان

دکتر سالاری در طول سال های فعالیت خود نمونه عمل‌های موفق بسیاری داشته‌اند. در این بخش تعدادی از این نمونه کارها را برای شما قرار داده‌ایم تا علاوه بر آشنایی با سبک جراحی دکتر سالاری، بتوانید راحت تر برای عمل به ایشان مراجعه کنید.

نمونه کار دکتر جهانگیر سالاری جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر جهانگیر سالاری جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر جهانگیر سالاری در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر جهانگیر سالاری در کردستان

بهترین جراح بینی به روش بسته در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

جراحی بینی به روش بسته یکی از روش های جراحی است که در سال‌های اخیر رواج پیدا کرده و برخی از پزشکان به این روش عمل می‌کنند. در این روش پوست بینی به کامل برش نمی‌خورد و تنها با ایجاد چند برش کوچک داخل سوراخ های بینی عمل انجام می‌شود. البته به دلیل اینکه جراح دسترسی کامل به همه اجزای بینی ندارد این روش بیشتر مناسب افرادی است که قصد دارند بینی خود را به فرم طبیعی عمل کنند. با این وجود از آنجایی که جراحی بینی به روش بسته خونریزی، درد و دوره نقاهت کمتری دارد افراد بسیاری تمایل دارند تا به این روش عمل کنند. 

اما باید بگوییم با توجه به تخصصی بودن این نوع عمل، تعداد بسیار کمی از پزشکان به روش بسته جراحی می‌کنند و متاسفانه در کردستان هیچ یک از جراحان بینی به روش بسته عمل نمی‌کنند. اما در بسیاری از شهرها پزشکان متخصصی هستند که به روش بسته عمل جراحی بینی را انجام می دهند. برای آشنایی با این جراحان در شیراز می‌توانید مقاله معرفی اصولی بهترین جراحان بینی در شیراز را مطالعه کنید. چنانچه شما قصد دارید بینی خود را به روش بسته عمل کنید و امکان سفر به شهرهای دیگر را دارید می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا با برترین جراحان عمل بینی به این روش آشنا شوید.

بهترین جراح بینی خانم در کردستان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

جراحان بینی خانم با دقت، ظرافت و مهارتی که در کار خود به خرج می‌دهند طرفداران خاص خود را پیدا کرده‌اند و بسیاری از افراد تاکید دارند که حتما باید جراحشان خانم باشد. تعداد جراحان بینی در کردستان کم نیست، اما در این میان ما دو نفر از بهترین جراحان بینی خانم در کردستان را به شما معرفی می‌کنیم تا با مطالعه رزومه آن‌ها و مشاهده نمونه کارهایشان به مهارت و تخصصشان پی ببرید.

دکتر آرزو یزدانی یکی از بهترین جراحان بینی خانم در کردستان

یکی از بهترین جراحان بینی خانم در کردستان دکتر آرزو یزدانی هستند. دکتر یزدانی با شماره 43191 یکی از متخصصان گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن در سنندج هستند. ایشان انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی را با مهارت بالایی عمل می‌کنند و در سبک جراحی طبیعی و نیمه فانتزی تبحر ویژه‌ای دارند.

نمونه کارهای دکتر آرزو یزدانی جراح بینی در کردستان

در این بخش می‌توانید با مشاهده تعدادی از نمونه کارهای دکتر آرزو یزدانی تا حدودی با سبک کاری ایشان آشنا شده و به مهارت و تخصص ایشان پی ببرید.

نمونه جراحی بینی دکتر آرزو یزدانی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر آرزو یزدانی در کردستان
نمونه کار دکتر آرزو یزدانی جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر آرزو یزدانی جراح بینی در کردستان

بهترین جراح بینی مردانه در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

بینی‌ مردان به دلیل ویژگی‌های ساختاری از جمله پهن و محکم تر بودن تیغه بینی و پوست ضخیم تر نسبت به بینی زنان جراحی سخت تری خواهد داشت. بنابراین هر پزشکی نمی‌تواند فرم بینی مردانه را به خوبی عمل کند. حتی در برخی موارد پزشکان برای جراحی بینی آقایان هزینه بیشتری دریافت می‌کنند. علاوه بر این بهترین جراح بینی در کردستان باید به این نکته هم توجه کند که بینی آقایان باید فرمی طبیعی داشته باشد تا چهره مردانه آنها را به هم نریزد. به همین دلیل مهم است که برای عمل بینی مردانه به کدام پزشک مراجعه کنید. در این بخش تعدادی از جراحان بینی کردستان که جراحی بینی مردانه را به خوبی انجام می‌دهند را به شما معرفی می‌کنیم.

دکتر خالد دولابی یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در کردستان

دکتر دولابی یکی از جراحان بینی کردستان هستند که بینی را کاملا طبیعی عمل می‌کنند و به همین دلیل یکی از بهترین گزینه‌ها برای جراحی بینی مردانه به شمار می‌روند. دکتر خالد دولابی با شماره نظام پزشکی 57996 متصص گوش، گلو و بینی و جراح سر و گردن هستند و در لیست بهترین جراح بینی در کردستان جایگاه خوبی دارند.

نمونه کارهای دکتر خالد دولابی جراح بینی در کردستان

دکتر دولابی نمونه عمل‌های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند که شما با مشاهده این نمونه کارها می‌توانید به مهارت و تخصص ایشان پی ببرید و با خیالی آسوده تر برای عمل بینی به ایشان مراجعه کنید. از این رو تعدادی از نمونه کارهای دکتر خالد دولابی را در این بخش برای شما قرار داده ایم:

نمونه جراحی بینی دکتر خالد دولابی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر خالد دولابی در کردستان
نمونه کار دکتر خالد دولابی جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر خالد دولابی جراح بینی در کردستان

دکتر نعمت الله میرزایی یکی از برترین جراحان بینی مردانه در کردستان

یکی از جراحان بینی با سابقه در کردستان که مهارت زیادی در عمل بینی‌های مردانه دارند دکتر نعمت الله میرزایی با شماره نظام پزشکی 20117 هستند. ایشان متخصص گوش، گلو و بینی و جراحی سر و گردن در سنندج هستند و با بیش از 43 سال سابقه فعالیت در حوزه زیبایی گزینه‌ای بسیار مناسب برای جراحی بینی مردانه هستند.

نمونه کارهای دکتر نعمت الله میرزایی جراح بینی در کردستان

در این بخش می‌توانید تعدادی از نمونه کارهای دکتر نعمت اله میرزایی را مشاهده کنید تا با سبک کاری ایشان آشنا شده و به میزان مهارت و دقت ایشان پی ببرید.

نمونه کار دکتر نعمت الله میرزایی جراح بینی در کردستان
نمونه کار دکتر نعمت الله میرزایی جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر نعمت الله میرزایی در کردستان
نمونه جراحی بینی دکتر نعمت الله میرزایی در کردستان

تعدادی از جراحان بینی کردستان برای هر یک از سبک‌های جراحی در این بخش به شما معرفی شدند. شما می توانید برای تشخیص فرم بینی خود و دریافت مشاوره و انتخاب بهترین جراح متناسب با فرم بینی خود از طریق دکمه زیر باکارشناسان دکی یاب تماس بگیرید. 

نظرسنجی جراحان بینی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

برای اینکه بدانید کدام پزشک بهترین جراح بینی در کردستان است باید به میزان تخصص پزشک و نمونه کارها و رزومه ایشان پی ببرید. یکی دیگر از راه‌های پی بردن به میزان مهارت پزشک جراح، اطلاع از نظر سایر زیباجویانی است که قبلا با آن دکتر عمل بینی انجام داده‌اند. بر این اساس در این بخش نظر برخی از زیباجویان در مورد هر پزشک را برای شما قرار داده‌ایم تا بتوانید با اطمینان بیشتری تصمیم بگیرید.

نظرسنجی دکتر خالد دولابی یکی از بهترین جراحان بینی مردانه در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر آرزو یزدانی یکی از بهترین جراحان بینی خانم در کردستان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر جمال امجدی یکی از بهترین جراحان انحراف و پولیپ بینی در کردستان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر محمدرضا سلطان مرادی یکی از بهترین جراحان بینی ترمیمی در کردستان

نمونه عمل جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر شاهین تقی زاده یکی از بهترین جراحان ترمیم بینی در کردستان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر شاهین رجائیه یکی از بهترین جراحان بینی نیمه فانتزی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر جهانگیر سالاری یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر کمال فرجی یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در کردستان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر حسنا زبیری یکی از برترین جراحان بینی طبیعی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر بهمن قمری یکی از معروف ترین جراحان بینی استخوانی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر زینب باقری یکی از بهترین جراحان بینی استخوانی در کردستان

نمونه کار عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه کار عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر محمدرضا بهاری یکی از بهترین جراحان بینی به روش باز در کردستان

نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه جراحی بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر فرزاد فیروزی یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر آذر فیضی یکی از برترین جراحان بینی گوشتی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

نظرسنجی دکتر نعمت الله میرزایی یکی از برترین جراحان بینی مردانه در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

خدمات دکی یاب درمورد بهترین جراحان بینی در کردستان

نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان
نمونه عمل بینی با مشاوره دکی یاب؛ بهترین جراح بینی در کردستان

دکی یاب با ارائه خدمات بینظیری مثل مشاوره قبل از عمل و پشتیبانی بعد از عمل این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید با آگاهی بیشتری فرم بینی خود را تشخیص داده و پزشک مناسب با همان فرم بینی را انتخاب کنید. علاوه بر این کارشناسان ما بعد از انتخاب پزشک در اولین فرصت برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می‌کنند.

یکی دیگر از خدمات شگفت انگیزی که دکی یاب برای زیباجویان در نظر گرفته خدمات پرداخت اقساطی است. به این ترتیب لازم نیست کل هزینه را یکجا پرداخت کنید. شما تنها بخشی از هزینه عمل را پرداخت کرده و مابقی را به صورت قسطی و بعد از عمل پرداخت می‌کنید. البته شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه‌های کامل عمل بینی مقالات هزینه عمل بینی در کردستان و هزینه عمل بینی در تهران را مطالعه کنید.

اگر قصد دارید برای عمل بینی به شهرهایی مثل تهران و شیراز سفر کنید، نگران هزینه‌ها نباشید. چنانچه از طریق دکی یاب اقدام کنید، دکی یاب هزینه رفت و برگشت شما به این دو شهر را پرداخت می‌کند و علاوه براین امکان یک روز اقامت نیم بها در شیراز را نیز برای شما فراهم می‌کند.

ارائه تخفیفات، پک هدیه و پشتیبانی رایگان و شبانه روزی به مدت دو سال و… از دیگر خدمات شگفت انگیزی است که دکی یاب ارائه می‌کند. برای اطلاع از شرایط تخفیف و سایر خدمات دکی یاب می‌توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان تماس بگیرید.

جمع بندی

در این مقاله بهترین جراحان بینی کردستان را در هر یک از سبک‌های جراحی به شما معرفی کردیم. تا اینجا متوجه شدید که هر پزشک در سبک خاصی مهارت دارد و بنابراین بهترین کار برای رسیدن به فرم بینی دلخواه این است که به بهترین جراح بینی در کردستان که تخصص کافی داشته باشد، مراجعه کنید. برای این کار کافی است با کارشناسان دکی یاب تماس بگیرید تا بعد از مشاوره تخصصی و تشخیص فرم بینی شما بهترین جراح را به شما معرفی کرده و درصورت تمایل برایتان نوبت ویزیت و عمل دریافت کنند. اگر تجربه‌ای درخصوص عمل با هر یک از این پزشکان معرفی شده در این مقاله را دارید و یا سوال و ابهامی برایتان باقی مانده می‌توانید سوالات و نظراتتان را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

چطور از بهترین جراحان بینی کردستان نوبت دریافت کنیم؟

تنها کافی است با شماره های دکی یاب تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه بعد از مشاوره و انتخاب پزشک در اولین فرصت برای شما نوبت ویزیت و عمل دریافت می کنند.

امکان پرداخت اقساطی تنها برای زیباجویانی وجود دارد که از طریق مجموعه دکی یاب برای عمل اقدام می کنند. برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دکتر بهمن قمری و دکتر زینب باقری از بهترین جراحان بینی استخوانی در کردستان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.