همه چیز در رابطه با عمل جراحی پروتز سینه در شیراز |پزشکان برتر+ هزینه

در این مطلب، عوارض،‌ مراقبت‌ها، هزینه عمل پروتز و هزینه‌های جانبی را بررسی می‌کنیم. همچنین برترین پزشکان پروتز سینه در شیراز را هم معرفی کردیم.

Example Image
راهنمای مطالعه 8
پروتز سینه در شیراز؛ دکی‌یاب
پروتز سینه در شیراز؛ دکی‌یاب

اگر بخوایم مثالی از انجام عمل جراحی پروتز سینه در شیراز بزنیم، کی بهتر از آنجلینا جولی! خب حالا درسته شیراز این عمل را انجام نداده! اما خانم جولی به علت ریسک بالای ابتلای سرطان سینه، سینه هاشون رو تخلیه و بعد پروتز سینه انجام دادند.فکر می‌کنم آنجلینا قبل از هرکاری، اول پشت لپ‌تاپش نشسته و تو گوگل سرچ کرده: همه چیز در رابطه با عمل جراحی پروتز سینه در شیراز! با اینکه اصلا نمیخواسته شیراز عمل کنه!!

 البته حینِ سرچ راجع به عملش، به مجموعه‌ای خفن برخورده که از شروع تا پایان و حتی بعد از عملش، همراهیش می‌کنند. مجموعه‌ای که اول بهش بهترین جراحان پروتز سینه در شیراز رو معرفی کردن و نمونه کارهاشون رو نشونش دادن. در مرحله بعد براش نوبت فوری و بدون معطلی گرفتن. حتی بهش پیشنهاد اقساطی کردن هزینه پروتز سینه در شیراز رو دادن!!

در ادامه مطلب، عوارض،‌ مراقبت‌ها، هزینه عمل پروتز و هزینه‌های جانبی را بررسی می‌کنیم. ضمن اینکه برترین پزشکان عمل پروتز سینه در شیراز را هم معرفی خواهیم کرد. حتی اون مجموعه خفنی که آنجلینا جولی بهش برخورده بود هم معرفی کردیم!!

همچنین بخوانید: لیپوماتیک بدن در شیراز

عوارض و مراقبت های پروتز سینه

عمل جراحی بزرگ کردن سینه در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
عمل جراحی بزرگ کردن سینه در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
مراقبت ها:

انجام صحیح مراقبت‌های بعد از عمل باعث به حداقل رسیدن عوارض جانبی، کاهش مدت دوران نقاهت و ایجاد نتیجه هرچه مطلوب‌تر خواهد شد.

 • مصرف مایعات فراوان، میوه و سبزیجات سرشار از ویتامین سی ( مثل آناناس و ...)
 • عدم مصرف الکل و استعمال دخانیات حداقل تا چهارده روز بعد از عمل
 • خودداری از ورزش های سنگین و نیمه سنگین تا چهارده روز بعد از عمل
 • خودداری از مصرف خودسرانه داروها، خصوصا مسکن‌ها
 • قدم زدن جهت جلوگیری از تشکیل لخته
 • مصرف داروها طبق نظر پزشک جراح
 • استفاده از سوتین‌های طبی تا سه ماه بعد از عمل
عوارض:

حتی  ساده‌ترین اعمال جراحی هم عوارض جانبی دارند. لازمه بدونیم چند عامل اصلی تاثیر بسزایی در کاهش عوارض جانبی دارند. اول جدی گرفتن مراقبت‌های بعد از عمل از سمت بیمار، دوم پزشک باتجربه و سوم استفاده از پروتز‌های باکیفیت می باشد.

 • احتمال ایجاد خونریزی
 • حساسیت به داروهای بیهوشی
 • درد ( خصوصا یک هفته اول)
 • عدم رضایت از ظاهر سینه
 • ایجاد چروک در ناحیه قرار گیری پروتزها

مجموعه دکی یاب، همون مجموعه خفنه که سال‌هاست در حوزه عمل‌های زیبایی فعالیت داره. عمل‌هایی مثل پیکر تراشی، لیفت سینه، لیپو ساکشن و .... . حاصل این همه سال تجربه، مشاوران حاذقی شده که در رابطه با انتخاب پزشک باتجربه و مابقی روند عمل جراحی بزرگ کردن سینه، خیال شما رو راحت می‌کنند. با لمس دکمه پایین بطور رایگان مشاوره بگیرید:

مشاوران دکی یاب

هزینه پروتز سینه در شیراز

لیفت سینه در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
لیفت سینه در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

هزینه عمل را بصورت دقیق نمی‌شه گفت. چون علاوه بر این که مدام در حال نوسان هست، معمولا توسط خود پزشک و پس از معاینه تعیین می‌شه. اما لازمه بدونم عوامل تاثیر گذار در هزینه پروتز سینه در شیراز چیا هستند. عواملی مثل دستمزد جراح ، هزینه بیمارستان و نوع و برند پروتز مورد استفاده. پروتز ها در انواع و قیمت‌های مختلف هستند که انتخابش به عهده شخص و جراح ست.

در هر صورت هزینه پروتز سینه حدودا از 33 میلیون تومان شروع می‌شه! قطعا این رقم می‌تونه خیلی ها رو از تصمیمشون برای عمل منصرف کنه، امااا ...

مجموعه دکی یاب خدماتش رو بر پایه مشکلات و دغدغه‌های زیباجویان گذاشته. دغدغهء هزینه، یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها در بین همهء عمل‌های زیباییه. که خب دکی‌یاب یه راهِ حل بی‌نظیر براش ارئه داده:

 "هزینه پروتز به صورت اقساطی در شیراز". با لمس دکمه پایین، می‌تونید از شرایط اقساط مطلع یشید:

مشاوران دکی یاب

هزینه های جانبی پروتز سینه در شیراز

عمل جراحی پروتز سینه؛ مجموعه دکی‌یاب
عمل جراحی پروتز سینه؛ مجموعه دکی‌یاب

متاسفانه باید بگم اون هزینه هنگفتی که بالا راجع بهش گفتیم، فقط هزینه اصلیه! تازه بعدش می‌رسیم به هزینه های جانبی عمل!! مثل:

 • هزینه بیمارستان یا کلینیک

 • آزمایش‌ها و عکس برادری‌های قبل و بعد از عمل
 • ویزیت پزشک جراح و بیهوشی
 • هزینه داروها و لوازم مثل سوتین طبی و ...

هزینه پروتز سینه به صورت اقساطی در شیراز

عمل جراحی لیفت سینه در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
عمل جراحی لیفت سینه در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

همان طور که بالاتر هم اشاره کردیم؛ دکی یاب سال‌هاست که در حوزه عمل‌هایی زیبایی فعالیت دارد و در واقع تسهیل‌گر این عمل‌ها است. معمولا یکی از اولین مواردی که ممکن هست بیمار را از انجام عمل منصرف کند، هزینه‌های بسیار سنگین جراحی می‌باشد. البته مدام هم در حال افزایش است.

راه حل دکی‌یاب برای این دغدغه، اقساطی کردن هزینه عمل پروتز سینه در شیراز است. علاوه بر این مورد، سایر خدمات دکی‌یاب برای این دسته از زیباجویان، شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تخفیف چند میلیونی هزینه عمل (حدود چهار میلیون تومان)
 • اقساطی کردن هزینه عمل پروتز سینه در شیراز
 • ویزیت رایگان توسط پزشک متخصص
 • نوبت گیری بصورت فوری و وی ای پی
 • پشتیبانی همه روزه مشاورین
تماس با مشاورین

بهترین پزشکان پروتز سینه در شیراز

برترین پزشکان لیفت سینه در شیراز
برترین پزشکان لیفت سینه در شیراز

نتیجۀ عمل پروتز سینه بیشتر از هر چیزی، به تخصص و هنر پزشکِ جراح وابسته هست. قطعا یکی از مراحل مهم این عمل، پیدا کردن جراح باتجربه و شناخته شده است. پس در مورد انتخاب پزشک، باید خیلی هوشیار‌تر عمل کنید. ضمن اینکه در اینجا لیستی از شناخته شده‌ترین پزشکان را ارائه کردیم:

دکتر مهدی مجرب باتجربه ترین جراح پروتز سینه در شیراز

جناب دکتر مهدی مجرب با بیش از هفت سال سابقه و انجام بیش از دو هزار عمل سنگین، بی شک از برترین پزشکان پروتز سینه در شیراز هستند. تخصص ایشون جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز است.

ایشون همینطور در زمینه‌های برداشتن غبغب، پیکرتراشی، جراحی پلک، لیفت ابرو و شیقه و ... نیز فعالیت دارند.

دکتر وحید عین‌آبادی معروف ترین پزشک عمل سینه در شیراز

ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی از فرانسه هستند. ایشون علاوه بر عمل پروتز سینه در زمینه های: پروتز گونه، لب و چانه، جراحی پلاستیک شکم، جراحی پلاستیک بینی در شیراز نیز فعالیت دارند.

دکتر سینا غیاثی حافظی برترین دکتر عمل پروتز سینه

ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش، لیپوماتیک و … را نیز انجام می‌دهند.

دکتر احسان رحمانیان دکتر جراحی سینه در شیراز

جناب دکتر احسان رحمانیان متخصص جراحی پلاستیک سینه و شکم و ترمیمی می باشند. فعالیت های ایشون شامل ابدومینوپلاستی، پیکر تراشی کل بدن، لیپوماتیک شکم و پهلو، لیپوماتیک غبغب، ماموپلاستی و ... نیز می‌شود.

دکتر ابراهیم حاتمی‌پور بهترین دکتر عمل پروتز سینه

ایشان متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشون علاوه بر پروتز سینه در زمینه جراحی زیبایی بینی، گوش، پیکرتراشی و ... نیز مشغول فعالیت هستند.

مجموعه دکی یاب مدت‌هاست با جراحان به‌ نام شیراز در حیطه عمل‌های زیبایی از جمله پروتز سینه، لیپو ساکشن، پیکرتراشی و ... همکاری دارد. حاصل این همکاری طولانی و دیدن نتایج عمل این پزشکان، مشاوران باتجربه دکی یاب هستند. با لمس دکمه پایین بصورت رایگان از این تجربه استفاده می‌کنید.

مشاوران دکی یاب

آدرس دکی یاب

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر