پیکر تراشی در شیراز

همه چیز در رابطه با لیپوماتیک بدن در شیراز |از پزشکان برتر تا هزینه ها (شرایط اقساط)

لیپوماتیک بدن در شیراز

لیپوماتیک بدن چیست؟ هزینه لیپوماتیک بدن در شیراز چقدر هست؟ بهترین پزشکان لیپوماتیک بدن در شیراز چه کسانی هستند؟

در این مطلب هر چیزی که در مورد لیپوماتیک بدن در شیراز نیاز دارید را برای شما قرار دادیم. همچنین خدمات شگفت انگیز مجموعه دکی‌یاب را برای لیپوماتیک بدن در شیراز به شما معرفی می‌کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا از 0 تا 100 لیپوماتیک بدن را بررسی کنیم.

لیپوماتیک بدن در شیراز

باشگاه که می‌رفتم خانمی رو می‌دیدم که پایۀ ثابت باشگاه بود. همیشه بهش دقت می‌کردم. اکثر حرکاتی که انجام می‌داد، مربوط به شکم بود. راستش همیشه هم متعجب بودم که با اون همه استمرار و ورزش، پس چرا شکمه انقد بهش وفاداره؟!!

خلاصه یه روزی از همون روزا، خانمه غیبش زد و نیومد تااا شش ماه بعد! بعدِ شش ماه، فقط از صورتش تونستم بشناسمش وگرنه دیگه از اون شکمِ وفادار، خبری نبود که نبود!!

بله! دوستمون کاملا بی‌ دردسر لیپوماتیک بدن در شیراز انجام داده بود. چون به پیشنهاد یکی دیگه از بچه‌های باشگاه، از مرحله اولِ عمل رو سپرده بود به مجموعه‌ای که در زمینه عمل‌های زیبایی در شیراز فعالیت داشتند. وقتی بالاخره تصمیمشو برای انجام لیپوماتیک شکم گرفته بود، با مشاوران مجموعه راجع به انتخاب پزشکِ خوب و ارزانِ لیپوماتیک در شیراز مشورت کرده بود. اول پزشکان و نمونه کارهاشون رو بهش معرفی کرده بودند. مرحلۀ بعد، بدون معطلی براش نوبت فوریِ ویزیت گرفته بودند. حتی هزینۀ عمل رو هم براش اقساطی کردند!! خلاصه این که حسابی راضی بود و می‌گفت حتی بعد از عمل هم، مشاوران برای پشتیبانی باهاش تماس گرفته بودند.

در ادامه علاوه بر این که همه چیز در رابطه با لیپوماتیک بدن در شیراز رو آوردیم، این مجموعهء بی‌نظیر رو هم معرفی کردیم. پیشنهاد میکنم حتما پس از مطالعه این مطلب مقاله اختصاصی بهترین جراح پیکرتراشی بدن در شیراز را مطالعه کنید.

لیپوماتیک بدن شامل چه قسمت‌هایی می‌شود؟

لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

از اون جایی که عمل لیپوماتیک برای برداشتن چربی‌های موضعیه، قابل انجام برای قسمت های مختلف بدن قابل انجام هست. مثل:

 • شکم
 • پهلوها
 • کمر
 • باسن
 • غبغب
 • صورت ( گونه ها)
 • بازوها
 • ران ها

و ..

هزینه لیپوماتیک بدن در شیراز

قیمت عمل لیپوماتیک در شیراز را به صورت دقیق نمی‌توان مشخص کرد. هزینه متغیره و به حجم چربی‌ها و مناطقی که قراره لیپوماتیک انجام بشه و همچنین نظر پزشک بستگی داره. پس هزینه دقیق را فقط پزشک متخصص در روز ویزیت تعیین می‌کند. اما بصورت تقریبی، هزینه لیپوماتیک شکم، پشت و پهلو 26 میلیون تومان است! هزینۀ خیلی زیادی هست. از اونجایی که لیپوماتیک یک عمل زیباییه، پس قطعا بیمه شاملش نمی‌شه و این چیزیه که ممکنه شما رو از انجام عمل ناامید کنه.

مجموعه دکی‌یاب می‌تونه با اقساطی کردن هزینه عمل لیپوماتیک بدن در شیراز، دوباره امید رو بهتون بر‌گردونه😊. با لمس دکمه پایین و ارتباط با کارشناسان، از شرایط اقساط مطلع بشید:

بهترین دکتر لیپوماتیک در شیراز

برداشتن چربی شکم و پهلو در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
برداشتن چربی شکم و پهلو در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

 قبل از هرچیزی، اگر جراحی نزد بهترین جراح واستون توی اولویت هست، مقاله بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز را بخوانید. نتیجه عمل لیپوماتیک تا حد زیادی به مهارت و ظرافت‌کاریِ پزشک وابسته است. پس انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک شیراز، از حساس‌ترین مراحلِ عمل شما محسوب می‌شود و باید براش وقت کافی در نظر بگیرید. در اینجا تعدادی از پزشکان شناخته شده شیراز که در حیطه عمل‌های پیکرتراشی فعالیت دارند رو معرفی کردیم.

همچنین بخوانید: جراح زیبایی بینی در شیراز

دکتر محمد مهدی مجرب برترین دکتر پیکرتراشی در شیراز

جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب
جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب

جناب دکتر مجرب با بیش از هفت سال سابقه و انجام بیش از دو هزار عمل سنگین، بی شک از برترین پزشکان لیپوماتیک در شیراز هستند. ایشون تخصص جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کرده‌اند.

 دکتر مجرب پس از اتمام دوره عمومی پزشکی، تخصص جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذراندند. ایشان بیش از هفت سال سابقه انجام اعمال جراحی زیبایی و درمانی دارند. دکتر مجرب از بهترین پزشکان پیکرتراشی در شیراز هستند و در موارد زیر فعالیت‌های موفقی را از خود نشان داده اند:

 • پروتز سینه
 • ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم)
 • لیفت ابروها و شقیقه
 • بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)
 • ماموپلاستی (جراحی زیبایی سینه)
 • تزریق چربی به دست‌ها، صورت، بیکینی و باسن
 • جراحی‌های مربوط به دستگاه گوارش، کیست موئی، هموروئید، فتق و …

دکتر وحید عین‌آبادی با تجربه‌ترین دکتر پیکرتراشی در شیراز

فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز دکتر وحید عین‌آبادی؛ مجموعه دکی یاب
فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز دکتر وحید عین‌آبادی؛ مجموعه دکی یاب

جناب دکتر عین‌آبادی فوق تخصص جراحی پلاستیک،ترمیمی و زیبایی از فرانسه هستند. ایشون علاوه بر عمل پیکرتراشی در شیراز، در زمینه های: پروتز گونه، لب و چانه، جراحی پلاستیک شکم، جراحی پلاستیک صورت و … نیز فعالیت دارند.

دکتر ابراهیم حاتمی پور پرطرفدارترین جراح پیکرتراشی در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

جناب دکتر  حاتمی پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می‌باشند. ایشون علاوه بر لیپوماتیک بدن، در زمینه جراحی زیبایی بینی، گوش، پروتز سینه و … نیز مشغول فعالیت هستند.

دکتر احسان رحمانیان بهترین جراح پیکر تراشی در شیراز

جراح لیپوماتیک بدن در شیراز؛ دکتر احسان رحمانیان
جراح لیپوماتیک بدن در شیراز؛ دکتر احسان رحمانیان

جناب دکتر احسان رحمانیان متخصص جراحی پلاستیک سینه و شکم و ترمیمی می باشد. فعالیت های ایشون شامل ابدومینوپلاستی، پیکر تراشی کل بدن، پروتز سینه، لیپوماتیک غبغب، ماموپلاستی و … می‌شود.

دکتر سینا غیاثی‌ حافظی متبحرترین پزشک لیپوماتیک در شیراز

جراح لیپوماتیک و زیبایی، دکتر سینا غیاثی حافظی
جراح لیپوماتیک و زیبایی، دکتر سینا غیاثی حافظی

جناب دکتر سینا غیاثی حافظی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشون جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش، پروتز سینه و … را هم انجام می‌دهند.

مجموعه دکی‌یاب مدت‌هاست با جراحان به‌ نام شیراز در حیطه عمل‌های زیبایی از جمله پروتز سینه، لیپو ساکشن، پیکرتراشی و … همکاری می‎کنه. حاصل این همکاری طولانی و دیدن نتایج عمل این پزشکان، مشاوران باتجربه دکی‌یاب هستند. با لمس دکمه پایین بصورت رایگان از این تجربه استفاده می‌کنید.

خدمات مجموعه دکی‌یاب برای لیپوماتیک بدن در شیراز

لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

دکی‌یاب مجموعه‌ای فعال در حوزه عمل‌های زیبایی است. این عمل‌های زیبایی، از کاشت مو و عمل بینی تا ارتودنسی و پیکرتراشی و هر عمل دیگه در حوزه زیبایی رو شامل می‌شه. دکی یاب از اولین مرحلۀ هر عمل، یعنی انتخابِ پزشک ِمناسبِ شما و گرفتن نوبت فوری و بی‌معطلی تا اقساطی کردن هزینه عمل و حتی پشتیبانی بعد از عمل، زیباجو رو همراهی می‌کنه.

خدمات دکی یاب برای زیباجویان عمل لیپوماتیک بدن در شیراز، شامل این موارد می‌شه:

 • تخفیف چند میلیونی هزینه عمل
 • اقساطی کردن هزینه عمل لیپوماتیک بدن در شیراز
 • ویزیت رایگان توسط پزشک متخصص
 • نوبت گیری بصورت فوری و وی ای پی
 • پشتیبانی همه روزه مشاورین

حاصل سال‌ها فعالیت دکی یاب در حوزه عمل‌های زیبایی، مشاوران باتجربه این مجموعه هستند که می توانند متناسب با شرایط شما، بهترین پزشک رو معرفی کنند. با لمس دکمه پایین بصورت رایگان از مشاوران دکی یاب مشاوره تخصصی بگیرید.

آدرس دکی یاب

دیدگاهتان را بنویسید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.