بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز | معرفی کامل+ هزینه+ تخفیف!(سال1402)

علاوه بر اینکه بهترین دکتر عمل لیپوماتیک بدن در شیراز را معرفی کرده ایم، خدماتی همچون شرایط اقساط، تخفیف و نوبتگیری فوری نیز به شما ارائه داده ایم!

Example Image
راهنمای مطالعه 8

اگر برای پیدا کردن " بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز " این صفحه را باز کردید، به شما اطمینان می‌دهیم تا پایان مقاله جوابتان را خواهید گرفت.

در این مقاله می‌خوانید:

مهشید و مهسا حدودا یک سال همراه با هم ورزش می‌کردند. همزمان رژیم‌های غذایی مختلف را هم امتحان کردند. اما متاسفانه هیچ کدام از این گزینه‌ها، انتظارات این دو دوست را از اندام ایده‌آل برآورده نکرد. در نهایت تنها راهی که داشتند انجام لیپوماتیک بدن در شیراز بود.

مهسا خیلی صبر کرده بود. دوست داشت هرچه زودتر به اندامی ایده‌آل برسه. به همین دلیل خیلی زود ویزیت شد، نوبت عمل گرفت و عمل کرد.! این عجله و به اندازه کافی تحقیق نکردن، کار دستش داد.! بعد از عمل، متوجه عدم تقارن در اندامش شد و دوباره رفت اتاق عمل!!

اما مهشید به زمان بیشتر برای پس‌انداز هزینه عمل و البته تحقیقات کافی، نیاز داشت. حین تحقیقاتش، با مجموعه‌ای خفن در حوزه عمل‌های زیبایی در شیراز آشنا شد. اون مجموعه در نهایت راه رستگاری را به مهشید نشون داد (!) و از 0 تا 100 لیپوماتیک بدن را همراه مهشید بود.

در این مقاله ما نیز همراه با مهشید، در مورد بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز تحقیق می‌کنیم. همچنین با اون مجموعه خفن هم آشنا خواهیم شد.

لیپوماتیک بدن در چه نواحی بدن انجام می‌شود؟

لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب
لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی‌یاب

مهشید سال‌ها ورزش‌های شکم و پهلو را انجام داده بود اما خب نتیجه اون جوری که باید، نشده بود. از طرفی هم بصورت خانوادگی غبغب داشتند. مشاوران مجموعۀ دکی‌یاب بهش اطمینان دادند که عمل لیپوماتیک برای هر سه ناحیه قابل انجام هست.

 به طور کلی لیپوماتیک برای برداشتن چربی‌های موضعی هست و برای قسمت‌های مختلف بدن قابل انجام است. مثل:

 • شکم
 • پهلوها
 • کمر
 • باسن
 • غبغب
 • صورت (گونه ها)
 • بازوها
 • ران ها
 • و ...

میزان درد و عوارض لیپوماتیک بدن

عوارض لیپوماتیک بدن
عوارض لیپوماتیک بدن

نه تنها برای مهشید بلکه برای هر زیباجوی دیگه‌ای میزان دردی که قراره تحمل کنه، مهم هست. لیپوماتیک بدن قطعا درد داره. این درد به ناحیه انجام و حجم ناحیه بستگی دارد. بطور میانگین، درد بعد از عمل ممکن است تا یک هفته طول بکشد. البته باید توجه داشته باشید بعد از عمل، پزشک شما مسکن تجویز می‌کند. میزان درد تا حد زیادی به نحوه انجام مراقبت‌های بعد از عمل از سمت زیباجو، بستگی دارد.

یکی دیگر از نگرانی‌های بزرگ مهشید، عوارض لیپوماتیک بدن بود. نمی‌خواست اتفاقی که برای دوستش افتاده بود، برای او هم تکرار بشود. حتی ساده‌ترین عمل‌ها هم عوارض دارند. با انتخاب پزشکِ باتجربه و کلینیک معتبر، می‌توان این عوارض را تقریبا به صفر رساند. در اینجا خیلی مختصر عوارض لیپوماتیک بدن را ذکر می‌کنیم:

عفونت

به علت برش کوچکی که روی پوست برای وارد کردن دستگاه ایجاد می‌شود، ممکن است عفونت به وجود بیاید. علائم ایجاد عفونت شامل: قرمزی، التهاب، ترشحات، تورم و.. است. پزشک معمولا جهت پیشگیری، بعد از عمل تا چند روز آنتی بیوتیک تجویز می‌کند.

آسیب دیدن اندام‌های داخلی

در صورتی که پزشک از تجربه و مهارت کافی برخوردار نباشد، ممکن است عبور لوله دستگاه (کانولا) از بافت‌های چربی، به عروق خونی و اندام های داخلی آسیب وارد کند.

عدم تقارن

عدم تقارن زمانی اتفاق می‌افتد که جراح، چربی‌های دو ناحیه مقابل را به یک اندازه خارج نکند. مثل باسن، پهلوها و ...

بی حسی

در صورت آسیب جدی به اعصاب ناحیه مورد عمل، ممکن است بی‌حسی دائمی رخ ‌دهد.

حساسیت با لیدوکائین

برای بی‌حسی موضعی در لیپوماتیک، از داروی لیدوکائین استفاده می‌شود. تعداد کمی از افراد ممکن است به این دارو حساسیت نشان دهند.

هزینه لیپوماتیک بدن در شیراز

هزینه لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
هزینه لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

هزینۀ لیپوماتیک بدن در شیراز را بصورت دقیق نمی‌توان مشخص کرد. هزینه به حجم چربی‌ها و نواحی که قرار هست لیپوماتیک انجام شود و نظر پزشک بستگی دارد.

مهشید می‌دونست بصورت تقریبی هزینه لیپوماتیک شکم، پشت و پهلو 26 میلیون تومان می‌شود! همینطور اطلاع داشت که بیمه شامل این نوع عمل‌ها نمی‌شود.

مجموعه دکی‌یاب به مهشید پیشنهادِ اقساطی کردن هزینه عمل لیپوماتیک در شیراز را داد. علاوه بر این:

 • تخفیف در هزینه های عمل
 • رایگان کردن هزینه های ویزیت
 • نوبت گیری فوری
 • پشتیبانی همه روزه مشاوران

خدماتی بود که مهشید از دکی‌یاب دریافت کرد. اگر شما هم تو فکر انجام هر کدام از عمل‌های زیبایی هستید، با لمس دکمه پایین از دکی‌یاب مشاوره رایگان و تخصصی دریافت کنید.

تماس با دکی یاب

بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز

بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی یاب
بهترین دکتر لیپوماتیک بدن در شیراز؛ مجموعه دکی یاب

نتیجه نهایی لیپوماتیک بدن بیشتر از هر چیزی به تخصص و ظرافت‌کاریِ پزشک، وابسته است. در صورتی که وقت کافی برای پیدا کردن برترین دکتر لیپوماتیک صرف نشود، ممکن است عواقب ناخوشایندی اتفاق بیفتد. این عواقب می‌تواند افسردگی و نارضایتی بعد از دیدن نتیجه عمل باشد و یا حتی لیپوماتیک مجدد را در بربگیرد.

در اینجا تعدادی از پزشکان شناخته شده شیراز که در حیطه عمل‌های پیکرتراشی فعالیت دارند را معرفی می‌کنیم:

دکتر محمد مهدی مجرب بهترین جراح لیپوماتیک بدن در شیراز

جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب
جراح بوکال فت در شیراز؛ دکتر محمد مهدی مجرب

دکتر مجرب با بیش از هفت سال سابقه و انجام بیش از 2 هزار عمل سنگین، بی شک از با تجربه‌ترین پزشکان پیکرتراشی در شیراز هستند. ایشان تخصص جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کرده‌اند و علاوه بر لیپوماتیک در موارد زیر نیز سال‌ها تجربه دارند:

 • پروتز سینه
 • لیفت ابروها و شقیقه
 • ابدومینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی (یا جراحی زیبایی پلک)
 • تزریق چربی به دست‌ها، صورت، بیکینی و باسن
 • ماموپلاستی
 • جراحی‌های مربوط به دستگاه گوارش، کیست موئی، هموروئید، فتق و ...

دکتر ابراهیم حاتمی پور فوق تخصص پلاستیک و زیبایی در شیراز

دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز
دکتر ابراهیم حاتمی پور جراح زیبایی و پلاستیک در شیراز

جناب دکتر حاتمی پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می‌باشند. ایشان علاوه بر لیپوماتیک بدن، در زمینه جراحی زیبایی بینی، گوش، پروتز سینه و ... نیز مشغول فعالیت هستند.

دکتر احسان رحمانیان دکتر عمل لیپوماتیک در شیراز

جراح لیپوماتیک بدن در شیراز؛ دکتر احسان رحمانیان
جراح لیپوماتیک بدن در شیراز؛ دکتر احسان رحمانیان

آقای دکتر احسان رحمانیان متخصص جراحی پلاستیک سینه و شکم و ترمیمی می‌باشد. فعالیت‌های ایشان شامل ابدومینوپلاستی، پیکر تراشی کل بدن، پروتز سینه، لیپوماتیک غبغب، ماموپلاستی و ... می‌شود.

دکتر وحید عین‌آبادی معروف ترین دکتر عمل پیکرتراشی در شیراز

فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز دکتر وحید عین‌آبادی؛ مجموعه دکی یاب
فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز دکتر وحید عین‌آبادی؛ مجموعه دکی یاب

جناب دکتر عین‌آبادی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی از فرانسه هستند. ایشان علاوه بر عمل پیکرتراشی در شیراز، در زمینه‌های: پروتز گونه، لب و چانه، جراحی پلاستیک شکم، جراحی پلاستیک صورت و ... فعالیت دارند. همچنین اگر به دنبال دکتر عمل بینی در شیراز هستید می‌توانید روی ایشان حساب باز کنید.

دکتر سینا غیاثی‌حافظی فوق تخصص عمل های زیبایی در شیراز

جراح لیپوماتیک و زیبایی، دکتر سینا غیاثی حافظی
جراح لیپوماتیک و زیبایی، دکتر سینا غیاثی حافظی

آقای دکتر غیاثی حافظی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی گوش، پروتز سینه و … را انجام می‌دهند.

نتیجه گیری

مجموعه دکی‌یاب در شروع کار بصورت تخصصی به مهشید مشاوره رایگان داد. پروسه عمل و بهترین پزشکان لیپوماتیک بدن در شیراز را کامل و همراه با نمونه کار و سابقه معرفی کرد. این مشاوره به مهشید کمک کرد از میان تعداد زیادی از پزشکان پیکرتراشی در شیراز، بهترین پزشک را انتخاب کند. در حالی که تا قبل از این اصلا هیچکدام از پزشکان شیراز را  نمی‌شناخت.

در مجموع خدماتی که دکی یاب به مهشید به عنوان زیباجوی پیکرتراشی ارائه داد، شامل موارد زیر می‌شود:

 • مشاوره تخصصی و رایگان
 • اقساطی کردن هزینه عمل پیکرتراشی در شیراز
 • تخفیف ویژه در هزینه عمل
 • ویزیت رایگان پزشک متخصص
 • ویزیت فوری و بدون معطلی
 • پشتیبانی همه روزه مشاورین مجموعه
ارتباط با مشاوران

آدرس دکی یاب

حمیدرضا مجرد

متن باکس نویسنده

مطالب مرتبط

چگونه فرم بینی خود را بدانیم و تشخیص دهیم مناسب ترین سبک عمل برای ما چیست؟ بهترین جراح بینی در اصفهان برای هر فرم بینی کیست؟
اطلاعات بیشتر
چه کسانی به هیچ وجه نباید بینی خود را فانتزی عمل کنند؟ پاسخ همۀ سوالاتی که در مورد عمل بینی فانتزی عروسکی دارید + نوبت فوری از بهترین جراح بینی عروسکی
اطلاعات بیشتر